код ДК 021:2015-39830000-9 (Продукція для чищення) (Пральний порошок та мийні засоби для закладів освіти Оболонського району)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-06-19-002973-b
  • 39830000-9 - Продукція для чищення
  • Не відбулася
Найменування замовника:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ОБОЛОНСЬКОЇ РАЙОННОЇ В МІСТІ КИЄВІ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Кожина Альона Вікторівна, 380444197359 , obolon_osvita_tender@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04211, Київська область, вул. Йорданська, 11-а
Очікувана вартість
770 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 1.12.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 1

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 07.09.2020 18:00

Оскарження умов:

до 13.09.2020 00:00

Подання пропозицій:

17.09.2020 18:00

Початок аукціону:

18.09.2020 15:00

Очікувана вартість
770 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
23 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
7 700 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: згідно технічного завдання
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг згідно дислокації
Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. до 30.10.2020 року
Джерело фінансування – місцевий бюджет
Інформація про мову, якою повинні готуватись тендерні пропозиції: під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються учасником викладаються українською мовою. Більш детальна інформація міститься у тендерній документації.
Вид забезпечення тендерних пропозиції : Банківська гарантія
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

9570 Одиниця
Пральний порошок та мийні засоби для закладів освіти Оболонського району
ДК 021:2015: 39830000-9 — Продукція для чищення

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Аналоги

Дата подання: 22.06.2020 09:56
Дата відповіді: 25.06.2020 08:42
Доброго дня. Чи можна пропонувати аналоги?

відповідь:

Доброго дня, так, еквівалент не гіршої якості.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-06-19-002973-b.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ Гренландія, Код ЄДРПОУ:36196836
Дата подання: 26.06.2020 10:03
Вимога

Рішення замовника: Вимога задоволена

02.07.2020 10:30
Шановний потенційний учасник!
Дякуємо за ваше звернення.
По-перше, звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до п. 33 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі»
технічна специфікація до предмета закупівлі - встановлена замовником сукупність технічних умов, що визначають характеристики товару (товарів), послуги (послуг) або необхідні для виконання робіт щодо об’єкта будівництва, що можуть включати показники впливу на довкілля й клімат, особливості проектування (у тому числі щодо придатності для осіб із обмеженими фізичними можливостями), відповідності, продуктивності, ресурсоефективності, безпечності, процедури забезпечення якості, вимоги щодо найменування продукції, під яким вона продається, термінологію, символи, методику випробувань і тестування, вимоги до пакування, маркування й етикетування, інструкції для користувачів, технологічні процеси й технології виробництва на будь-яких етапах життєвого циклу робіт, товару чи послуги.
Таким чином замовник самостійно визначає технічні вимоги до предмету закупівлі.
Щодо ваших питань та вимог.
1. Встановленим технічним та якісним вимогам відповідає продукція багатьох виробників , а саме : ТОВ «Юнілайф. ПВ» , ТОВ «НТІ-Престиж» , ТОВ «Армоні» , ТОВ «Донат» , ТОВ «Нова-Хім» , ТОВ «Сирена Плюс ЛТД» . Більшість з цих виробників погодилась , в випадку необхідності , надати нам письмове підтвердження , наявності в їх асортименті товарів , які відповідають технічним та якісним вимогам Замовника , а також технічну можливість виробництва товарних позицій з поліпшеними якісними характеристиками спеціально для постачання в дитячі навчальні та дошкільні заклади . З врахуванням соціально значимого та етичного аспекту необхідності забезпечення дитячих навчальних та дошкільних закладів якісною та безпечною продукцією , така згода нами була отримана в тому числі від виробників чиї торгові марки не були вказані в ТД даної закупівлі .
Також звертаємо вашу увагу, що еквівалентність товару буде оцінюватися за показниками якості та санітарно-мікробіологічними показниками, які окремо вказані в Таблицях 1 та 3 Додатку 2 та за витратами засобу при застосуванні. Склад засобу не буде враховуватися при оцінці відповідності пропозиції технічним вимогам документації.
Відповідні зміни щодо «складу засобів» будуть внесені в тендерну документацію.

2. Звертаємо вашу увагу, що продукція закуповується для закладів освіти Оболонського району. Тому замовник хоче закупити якісний та безпечний товар. При цьому таким вимогам відповідає продукція, що найменше двох виробників в Україні по кожній товарній позиції.
Встановлені нами вимоги ніяким чином не протирічать ДСТУ. Так, наприклад, мийна здатність не менше 95% є такою, що відповідає вимогам ДСТУ, якими вона встановлена не менше 85%. Теж саме з хімічною вибілювальною здатністю та іншими показниками.
Ще раз наголошуємо, що показники якості та безпеки не встановлені під конкретного виробника, а встановлені з метою закупити якісну та безпечну продукцію для використання в закладах освіти Оболонського району.
Таким чином ми не погоджуємося з вимогою у цій частині та вважаємо, що нами не порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».

3. Звертаємо вашу увагу, що ми не вимагаємо зразки товару в період подання тендерних пропозицій або на етапі оцінювання пропозиції кандидата в Переможці .Також звертаємо вашу увагу, що відповідно до ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі» «Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.».
Надання зразків після укладання договору ніяким чином не порушує жодних принципів здійснення публічних закупівель та не дискримінує учасників закупівлі.
Також така вимога встановлена для того, щоб убезпечити нас від придбання контрафактної продукції та продукції від сумнівних постачальників, яка буде не відповідати встановленим якісним вимогам та вимогам щодо безпеки.
Таким чином ми не погоджуємося з вимогою у цій частині та вважаємо, що нами не порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».
4. Шановний потенційний учасник, по-перше, звертаємо вашу увагу, що ціль замовника – отримувати протягом строку постачання якісний товар. По-друге, звертаємо увагу, що відповідно до п. 7.7. проекту договору відбір зразків може відбуватися не частіше ніж один раз на три місяці з дати підписання договору. По-третє, подаючи тендерну пропозицію учасник повинен врахувати всі можливі витрати, пов’язані з постачанням предмету закупівлі та виконанням умов договору. По-п’яте, до якихось збитків ці пункти договору можуть тільки привести у разі, якщо постачальником буде постачатися неякісна продукція, яке на відповідає встановленим вимогам.
Для постачальника, який буде сумлінно виконувати умови договору та постачати тільки якісну продукцію ці пункти договору ні чим не загрожують.
Таким чином ми не погоджуємося з вимогою у цій частині та вважаємо, що нами не порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».
Щодо посилання на п. 8.4. В тендерну документацію (проект договору) будуть внесені відповідні зміни та посилання буде виправлене на п. 7.4.
5. Звертаємо вашу увагу, що віповідно до ДСТУ-Н 4486:2005 СИСТЕМА КОНСТРУКТОРСЬКОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ. НАСТАНОВИ ЩОДО ТИПОВОЇ ПОБУДОВИ ТЕХНІЧНИХ УМОВ та розділу 4 цього ДСТУ «ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ВИКЛАДУ РОЗДІЛІВ ТЕХНІЧНИХ УМОВ» ТУ повинно містити таку інформацію (наводимо викопіювання):
«4 ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО ВИКЛАДУ РОЗДІЛІВ ТЕХНІЧНИХ УМОВ
4.1 Вступна частина
4.1.1 Вступна частина повинна містити назву та познаку продукції, її призначеність і сферу застосування, умови експлуатації продукції, порядок використання ТУ суб’єктами господарювання незалежно від форм власності та видів діяльності.
4.1.2 Повна назва продукції на титульному аркуші (титульний аркуш — згідно з ДСТУ 1.3), в основному написі (згідно з ГОСТ 2.104) і при першому згадуванні в тексті повинна відповідати назві продукції, поданій в основному конструкторському документі.
4.1.3 У кінці вступної частини подають приклад запису познаки продукції під час її замовлення і в документації іншої продукції, де вона може бути застосована.
4.1.4 Після прикладу познаки продукції у вступній частині наводять дані про використання в ній винаходів та патентів, а також посилання на перелік нормативних документів (НД), на які є посилання в ТУ.
4.1.5 ТУ на продукцію, яка підлягає підтвердженню відповідності в законодавчо регульованій сфері, повинні розроблятись відповідно до положень ISO/IEC Guide 7 [1].
4.2 Розділ «Технічні вимоги»
4.2.1 Залежно від особливостей продукції розділ може містити підрозділи:
— основні параметри та (чи) розміри;
— основні показники (характеристики, властивості) функціональної призначеності;
— вимоги до сировини, матеріалів, покупних виробів, складових частин виробу, елементів конструкції;
— комплектність постачання;
— маркування;
— пакування.
4.2.2 У розділі повинні бути зазначені в систематизованому вигляді склад та значення вимог, які визначають показники якості та експлуатаційні характеристики продукції стосовно умов і режимів експлуатації (застосування) і умов та режимів випробовування, а також вимоги з уні¬фікації, сумісності та взаємозамінності.
4.2.3 Залежно від характеру та призначеності продукції (послуги) в розділі повинні бути ус¬тановлені специфічні вимоги до якості, яким повинна відповідати продукція:
— фізико-хімічні, механічні та інші властивості;
— техніко-економічні та експлуатаційні показники;
— показники надійності;
— вимоги до конструкції, художньо-естетичні, органолептичні, ергономічні та інші показники;
— вимоги до вихідної продукції, комплектувальних виробів, сировини, матеріалів, речовин, напівфабрикатів, що їх використовують під час виготовляння продукції або її експлуатації;
— вимоги взаємозамінності запасних та змінних складових частин;
— стабільність параметрів у часі та під дією зовнішнього середовища;
— транспортабельність, стійкість до дії зовнішнього середовища в законсервованому та упакованому вигляді тощо.
Якщо окремі вимоги не можуть бути виражені безпосередньо певними показниками, а можуть бути досягнуті тільки за умови однозначного дотримання інших певних вимог (організації виробництва, санітарно-гігієнічних умов виробництва тощо), то ці вимоги також повинні бути по¬дані в цьому розділі.
4.2.4 На початку розділу повинні бути наведені відомості відповідно до вимог 4.3 ГОСТ 2.114, основні параметри та розміри, які можуть бути викладені у вигляді таблиці, і, за необхідності, схема зображення продукції з габаритними та приєднувальними розмірами.
4.2.5 За даними про параметри та розміри продукції наводять показники (характеристики, властивості) функціональної лризначеності стосовно режимів і умов її експлуатації (застосування) та випробовувань (вимоги щодо сумісності та взаємозамінності самої продукції та її елементів, вимоги технологічності, уніфікації, питомі показники енерго- і матеріаловитрат за необхідності), надійності, кількості персоналу, що її обслуговує, а також вимоги до застосовуваних та перероблюваних речовин та матеріалів, вимоги до складових частин виробу, елементів конструкції (на¬приклад, для продукції машинобудування — відливок, поковок, конструкцій, нероз’ємних з’єднань, трубопроводів, електрообладнання, гідравлічного та пневматичного устатковання), вимоги до процесів (операцій) складання, змащування, підготування поверхні під фарбування, фарбування, монтажно-технологічні тощо.
За показниками (характеристиками, властивостями) функціональної призначеності треба наводити вимоги до маркування продукції, зокрема транспортне марковання, яке повинно містити перелік нормативних документів, вимогам яких воно повинно відповідати, дані про місце нанесення марковання, зміст марковання, способи його нанесення і якість.
Далі наводять вимоги до пакування, що містять способи підготування продукції до пакування і самого пакування залежно від умов її зберігання та транспортування, порядок комплектування продукції перед пакуванням, кількість та масу складових частин, які транспортують, способи консервування продукції перед пакуванням, методи та місця пакування експлуатаційної та товаросупровідної документації, порядок розміщення та закріплення продукції та її складових частин у тарі, дані про тару і конструкцію тари, її масу, способи зберігання та використання після закінчення транспортування тощо. Допускаються посилання на загальні нормативні та конструкторські документи, які містять перелічені вимоги. У цьому самому документі наводять дані про пломбування продукції та її складових частин.
Рекомендовано також враховувати вимоги ISO/lEC Guide 41 [3].
Далі треба наводити дані про комплектність постачання продукції, що охоплює перелік складових частин, які постачають замовнику і не є взаємозамінні, заласних частин, приладдя, інструментів, а також експлуатаційних документів, необхідних для монтування, налагоджування, експлуатації, ремонтування, консервування, утилізації та ліквідації (ізолювання) продукції.
У цьому випадку запасні частини, приладдя та інструменти дозволено не перераховувати, а давати посилання на документ, в якому вони перераховані. У цьому самому документі подають дані про постачання експлуатаційних документів на комплектувальні вироби, а також дані про умови постачання комплектувальних виробів, наприклад, кабельної продукції, матеріалів, не¬обхідних для зовнішніх з’єднань між машинами, шафами, пультами та для під’єднання до цехових джерел енергоживлення на місці експлуатації.
Перелік експлуатаційних документів та кількість їхніх примірників, що відправляються з продукцією, встановлює розробник, а під час постачання на експорт цей перелік визначають умовами постачання.
Примітка. Дані про комплектність можна наводити у вигляді таблиці.
4.3 Розділи «Вимоги безпеки» та «Вимоги охорони довкілля, утилізація»
4.3.1 Розділи «Вимоги безпеки» та «Вимоги охорони довкілля, утилізація» є обов’язковими для будь-якої продукції (послуги), виготовляння, приймання, транспортування, зберігання, експлуатація, ремонтування та утилізація якої можуть загрожувати життю та здоров’ю людей, що мають з нею контакт, безпечності майна, порушенню вимог щодо охорони довкілля або стимулювати виникнення аварій та катастроф. Винятком даному випадку можуть бути найпростіші вироби, які не містять у собі рухомих складових частин і не під’єднані до електричної' мережі тощо.
4.3.2 У розділах «Вимоги безпеки» та «Вимоги охорони довкілля, утилізація» повинні бути наведені вимоги, що забезпечують безпечність для життя та здоров’я персоналу (споживачів) та майна в процесі виготовляння, монтування, налагоджування, транспортування, зберігання, експлуатації (надавання послуг), ремонтування, консервування, утилізації, ізоляції та ліквідації продукції, а також вимоги охорони довкілля і запобігання аваріям та техногенним катастрофам.
4.3.3 До складу цих вимог, у загальному випадку, долучають:
— вимоги безпеки елементів конструкцій;
— вимоги до модулів (блоків) керування, регулювання та енергозабезпечення, зокрема вимоги з аварійного припинення функціонування продукції (виробу);
— вимоги до засобів захисту, що входять у конструкцію;
— вимоги до засобів з’єднання конструкції з іншими конструкціями;
— вимоги механічної, фізико-хімічної безпечності та електробезпечності (наявність пристроїв заземлювання, забезпечення міцності ізоляції, вимикання у разі перевантаження, захист від підвищеного рівня статичної електрики);
— допустимі рівні небезпечних та шкідливих виробничих факторів, що створюються продукцією, зокрема хімічні та біологічні;
— вимоги щодо запобігання, вилучення, зменшення, локалізації (ізоляції, компенсації) небезпечних та шкідливих виробничих факторів, що створюються продукцією чи під час надавання по¬слуг (шум, вібрація, світлова дія, виділення шкідливих та отруйних речовин тощо);
— вимоги пожежо та вибухобезпеки;
— вимоги щодо захисту від електромагнітного, радіаційного, іонізувального та підвищеного світлового випромінювань (за наявності відповідних джерел);
— вимоги щодо захисту від радіоперешкод (за наявності в складі продукції високочастотних пристроїв, статичних перетворювачів та колекторних електричних машин та тиристорних перетворювачів), а також вимоги електромагнітної сумісності;
— вимоги щодо захисту від низьких та високих температур поверхні обладнання і матеріалів;
— вимоги щодо захисту від інфра- та ультразвукових коливань;
— вимоги щодо захисту від підвищеної та зниженої вологості, рухомості та тиску повітря;
— вимоги до організації робочих місць за значної висоти розміщення;
— вимоги до написів та знаків безпеки для персоналу (споживачів);
— вимоги до пофарбування сигнальним кольором написів та знаків;
— вимоги до застосування засобів індивідуального захисту працівників;
— вимоги до захисту від фізичних та нервово-психічних перевантажень;
— специфічні вимоги до конкретної продукції (послуги).
4.3.4 Для уточнення переліку вимог безпеки рекомендовано застосовувати 8.2.4 ДСТУ 1.5, ДСТУ ISO/IEC Guide 50, ДСТУ ISO/IEC Guide 51, вимог охорони довкілля — вимоги 8.2.5 ДСТУ 1.5, ISO/IEC Guide 64 [4], ДСТУ-Н 4340-2004 [5].
4.4 Розділ «Правила приймання»
4.4.1 У розділі зазначають порядок контролювання продукції (послуги), вимоги безпеки під час проведення випробовувань, порядок та умови пред’явлення та приймання продукції, розмір партій, що пред’являються для контролювання, необхідність та час витримування продукції до початку приймання, супровідну пред’явницьку документацію, а також необхідність сертифікаційних випробовувань (за обов’язкової сертифікації).
У розділі, залежно від характеру продукції та стадії її промислового освоєння, зазначають види контролювання і (або) випробовування (приймально-здавальні, кваліфікаційні, періодичні, випробовування з метою сертифікації, типові тощо), а також назву та познаку документів, за яки¬ми вони проводяться.
У цьому самому документі подають порядок відбирання зразків для повторного (у разі необхідності) контролювання.
4.4.2 Для кожної категорії контролювання (випробовування) повинні бути установлені відповідні вимоги, наприклад, визначені їх тривалість на холостому ходу та під навантаженням, обсяг вибірки для контролювання, а також контрольовані параметри та розміри і послідовність їх перевіряння.
4.4.3 Під час вибіркового та статистичного контролювання якості зазначають план контролювання (обсяг вибірок, контрольні нормативи та вирішальні правила).
4.4.4 У розділі викладають правила та умови приймання продукції в цілому, її складових частин та комплектувальних виробів, а також їх вхідне контролювання у міру надходження від постачальників згідно з ГОСТ 24297, умови забракування продукції та подання її на повторне приймання після усунення виявлених дефектів.
Якщо повторне контролювання не допускається, то про це повинно бути зроблене спеціальне застереження.
У розділі також повинні бути викладені умови та порядок остаточного забракування продукції.
4.4.5 У розділі подано порядок оформлювання результатів контролювання та наведені, за необхідності, зразки заповнюваних свідоцтв про приймання продукції в цілому та її основних параметрів (в першу чергу — показників безпеки), що входять до складу експлуатаційної документації.
У разі проведення контролювання у декілька етапів (технічний огляд, випробовування на холостому ходу, випробовування під навантаженням) за кожним етапом повинні бути наведені дані про контрольовані параметри та послідовність їх перевіряння, тривалість випробовування. Правила приймання не повинні унеможливлювати проведення контролювання продукції в різних місцях, де забезпечуються для них необхідні умови (наприклад, технічний огляд та випробовування на холостому ходу — на підприємстві-виробнику, випробовування під навантаженням — у замовника).
4.4.6 У розділі повинен бути наведений перелік необхідних робіт для підготування продукції до випробовування та виведення її на режим випробовування, а також перелік робіт, що їх про¬водять після випробовування, щоб підготувати продукцію до відвантажування замовнику (очищання, промивання, консервування, відновлення кольору тощо).
4.4.7 Результати перевіряння додержання вимог, наведених у ТУ, під час випробовування з безпечності підлягають відображенню в паспорті продукції або в іншому документі, що його замінює.
4.4.8 Об’єм та послідовність проведення кожного виду випробовування та посилання на відповідні пункти технічних вимог та методів контролювання може бути оформлено в вигляді таблиці.
4.5 Розділ «Методи контролювання (випробовування, аналізу, вимірювання)»
4.5.1 У розділі зазначено методи та засоби контролювання всіх параметрів, норм, вимог та характеристик продукції (послуги), встановлених у розділах «Технічні вимоги» та «Вимоги безпеки, охорони довкілля та утилізація» в послідовності викладу пунктів цих розділів з посиланням на перелік засобів вимірювання, інструменту, оснащення, матеріалів та реактивів, необхідних для контролювання і випробовування за його необхідністю.
4.5.2 Методи та умови контролювання повинні бути максимально наближені до умов застосування продукції. Дозволено встановлювати декілька еквівалентних методів або правил контролювання параметрів та властивостей продукції.
4.5.3 Під час контролювання параметрів, норм, вимог та характеристик у розділі повинно бути подано:
— познаку пункту або підпункту розділів «Технічні вимоги» та «Вимоги безпеки» та «Вимоги охорони довкілля, утилізація», в якому вони зазначені:
— назву інструментів, приладів, обладнання, стендів тощо, що застосовують для контролювання (випробовування, аналізування, вимірювання) з наданням їх повної познаки, класу точності, похибки, границь вимірювання та документа на постачання (стандарт або ТУ);
— матеріали і (або) реактиви, які застосовують під час контролювання (випробовування, аналізування, вимірювання) продукції.
У цьому випадку засоби вимірювання, обладнання та інструмент треба вибирати з дозво¬лених для застосування, виготовлених централізовано спеціалізованими підприємствами або за спеціальними замовленнями і атестованих у встановленому порядку.
У разі застосування засобів вимірювання, обладнання та інструменту, що спеціально призначаються для контролювання конкретного виробу, в додатку до ТУ подають їх опис, схему або дають посилання на документацію, необхідну для виготовляння та контролювання їхньої якості.
Якщо методи контролювання декількох параметрів збігаються, то методику та інші дані стосовно контролювання наводять один раз після перерахування познак пунктів, що містять дані про ці параметри, або дають посилання на застосовувану методику за кожним параметром.
4.5.4 Викладаючи методики контролювання, треба зазначати послідовність проведення операцій, їх опис, а також порядок оформлювання одержаних результатів. Якщо в процесі контролювання перевіряють можливості налагоджування (регулювання) параметрів або якщо проведення аналогічних операцій виконують за умов експлуатації, то методи їх виконання повинні збігатися з обумовленими в експлуатаційній документації, на яку допускається робити посилання.
4.5.5 Викладаючи вимоги до обробляння результатів, наводять розрахункові формули, а за необхідності подають точність обчислень та міру округлення одержаних даних, а також допущені розбіжності під час паралельних розрахунків.
Для окремих техніко-економічних показників, які визначають теоретично за допомогою роз¬рахункових формул (наприклад, рівня уніфікації), допускаються посилання на документи, в яких наведені розрахунки визначення цих показників.
4.5.6 Методи контролювання і засоби вимірювання, обладнання, інструмент, матеріали та реактиви не зазначають в ТУ, якщо вони встановлені в державних або галузевих стандартах, ТУ на іншу продукцію, інструкціях, програмах, методиках випробовування та інших документах, на які роблять в цьому випадку посилання в ТУ.
У разі необхідності, на вимогу підприємства, що організує контролювання продукції, документи, на які є посилання в ТУ, повинні бути долучені розробником до комплекту документації, що постачають разом з продукцією.
Під час проведення контролювання продукції, за необхідності, допускається застосовувати засоби вимірювання, обладнання, інструмент, матеріали та реактиви, що не передбачені в ТУ, але мають технічні характеристики, які не поступаються зазначеним у них. Про це в розділі повинно бути зроблене застереження.
4.5.7 Викладені методи контролювання (випробовування, аналізування, вимірювання) можуть бути в окремому текстовому конструкторському документі, на який є посилання в цьому розділі ТУ.
4.6 Розділ «Транспортування та зберігання»
4.6.1 У розділі зазначають вимоги до умов транспортування, вибору виду транспортних засобів, до способів кріплення, до заходів, які гарантують збереження якості та комплектності під час транспортування і зберігання, вимоги до особливостей навантажування та вивантажування продукції (з доданням схем стропування або посиланням на документ, в якому вони наведені), вимоги до транспортування приладів, комплектувальних виробів (в пакованні підприємства- виробника без встановлення на виріб, із встановленням на виріб).
4.6.2 У розділі подають переліки нормативних документів та чинних нормативних актів, що визначають правила та порядок транспортування різними видами транспорту (залізничним, по¬вітряним, водним, автомобільним), дотримання яких повинно бути забезпечено під час вантажування, транспортування та вивантажування продукції.
4.6.3 Вимоги до умов зберігання повинні містити таку інформацію:
— місце та умови зберігання, що забезпечують зберігання якості та споживчих властивостей продукції (навіс, закритий склад, опалювальне приміщення тощо) стосовно дії кліматичних факторів середовища згідно з ГОСТ 15150;
— способи захисту продукції від впливу зовнішнього середовища (вологи, сонячних променів, шкідливих випарів тощо);
— температурний режим зберігання;
— термін зберігання, розконсервування, переконсервування.
Крім того, наводять вказівки щодо укладення продукції (в штабелі, на стелажі, підкладки тощо), а також спеціальні вимоги до зберігання отруйної, вибухо- та пожежонебезпечної продукції; продукції, що викликає радіаційну небезпеку.
4.6.4 Перераховані вимоги стосуються також продукції, яку постачають на експорт.
4.7 Розділ «Правила експлуатування, ремонту»
4.7.1 У розділі наводять вказівки про встановлювання, монтування, налагоджування, застосування, обслуговування, ремонтування продукції на місці її експлуатації, а також її демонтування, утилізацію, ізоляцію та ліквідацію (за необхідності). Наприклад, спосіб з’єднання з іншою продукцією, можливість роботи в інших середовищах, вимоги до заходів обережності під час монтування, налагоджування, експлуатації та ремонтування тощо.
4.7.2 У розділі повинні бути наведені вимоги до параметрів та якості енергоносіїв (електро¬енергії, пари, води, стисненого повітря), а також умови, за яких повинна експлуатуватися продукція (категорія приміщення, зона класу пожежовибухонебезпеки, температура навколишнього повітря, наявність вантажопідіймальних засобів, освітленість робочих місць тощо).
4.7.3 У розділі повинні бути наведені вказівки, за яких умов здійснюють роботи для підготування виробу до експлуатації (наприклад, монтування за умови наявності актів готовності фундаменту та закінчення будівельних робіт, налагодження за умови наявності акта про закінчення монтажних робіт тощо).
У разі необхідності повинні бути наведені вказівки про залучення до монтування та налагоджування спеціалізованих організацій, а також залучення проектної організації до розробляння проекту прив’язки обладнання до промислових площ замовника, про долучення до складу цього проекту замовленої специфікації, наприклад, на комплектувальні вироби, арматуру, кабель¬ну продукцію, трубопроводи та інші допоміжні матеріали, що не входять до обсягу постачання.
4.7.4 У розділі, у разі необхідності, повинні бути наведені вимоги до рівня кваліфікації персоналу, що обслуговує, його віковий ценз.
4.7.5 Якщо продукція може бути використана не за своєю прямою призначеністю (наприклад, для виробництва інших виробів тощо), повинні бути названі умови, за яких це може відбуватися.
4.7.6 У разі виділення під час експлуатації продукції будь-яких шкідливих для здоров’я працівників речовин (чадних газів, отруйних парів, забруднених рідин) повинні бути наведені вказівки про способи їх вилучення та нейтралізації (утилізації). Наприклад, вилучення та нейтралізацію шкідливих речовин забезпечують замовники за допомогою пристроїв, передбачених умова¬ми прив’язки продукції генпроектувальником до конкретного виробничого приміщення споживача або під час проектування промислової будови, призначеної для установлювання та експлуатації даної продукції.
4.7.7 Якщо на виріб розробляється «Настанова щодо експлуатування», то наведені вимоги викладають в ній, а в ТУ подають посилання на цей документ.
4.7.8 Для товарів широкого вжитку в цій настанові рекомендовано враховувати вимоги ISO/IEC Guide 37 [2].
4.8 Розділ «Гарантії виробника»
4.8.1 У розділі зазначають обов’язки виробника (постачальника) продукції гарантувати відповідність виробленої чи відремонтованої продукції вимогам ТУ, а також встановлюють вид, тривалість гарантійного строку і момент його відліку, а також права та застереження виробника відповідно до вимог угоди, укладеної між підприємством, (організацією-)виробником та замовником (основним споживачем).
Ці гарантійні вимоги мають бути не нижче визначених чинним законодавством.
4.8.2 Порядок установлювання гарантійного строку експлуатації продукції виробничо-технічної призначеності дозволено визначати згідно з ГОСТ 22352.
Гарантійний строк експлуатування встановлюють згідно з чинним законодавством та діючи¬ми нормативними документами.
Гарантійний строк експлуатування на комплектувальні вироби і складові частини вважають таким, що відповідає гарантійному строкові на основний виріб, якщо не передбачене інше. Дозволено в ТУ на основний виріб установлювати гарантійний строк експлуатування на комплектувальні вироби більшої або меншої тривалості, ніж основний виріб.
Якщо в укладених між підприємством (організацією-)виробником (постачальником) та замовником (основним споживачем) угодах відсутні вказівки про гарантійні строки зберігання та експлуатування, а також про порядок їх установлення, то їх зазначають згідно з чинним законодавством
У додатку до ТУ наводять перелік познак нормативних документів (державних стандартів, міждержавних стандартів, ТУ, СНиП, СанПиН, ДСанПіН, інструкцій тощо), на які є посилання в ТУ, їх назви та номери пунктів ТУ, в яких наведені на них посилання.»

Таким чином ТУ повинне містити усі необхідні характеристики, які вимагаються.
Також звертаємо вашу увагу, що еквівалентність товару буде оцінюватися за показниками якості та санітарно-мікробіологічними показниками, які окремо вказані в Таблицях 1 та 3 Додатку 2 та за витратами засобу при застосуванні. Склад засобу не буде враховуватися при оцінці відповідності пропозиції технічним вимогам документації.
Відповідні зміни щодо «складу засобів» будуть внесені в тендерну документацію.
6. КМАФАнМ – це показник загальної кількості мезофільних аеробних і факультативно-анаеробних мікроорганизмів, який виявляється згідно ДСТУ ISO21149:2010.
ДСТУ 3438-96 «Шампуні та піномийні засоби. Метод визначення загальної забрудненості мікроорганізмами» втратив чинність у 01.10.2019р. Таким чином абревіатура загальна кількість МАФАМ втратила чинність.
Таким чином ми не погоджуємося з вимогою у цій частині та вважаємо, що нами не порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».

7. Відповідно до п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» забезпечення виконання договору про закупівлю - надання забезпечення виконання зобов’язань учасником перед замовником за договором про закупівлю. Таким чином законом конкретно не встановлено, що забезпечення виконання договору про закупівлю надається у вигляді гарантії.
Відповідно до діючого законодавства України застава грошових коштів теж може бути забезпеченням виконання договору.
Таким чином встановлена нами вимога не протирічить Закону України «Про публічні закупівлі» та діючому законодавству України.
Таким чином ми не погоджуємося з вимогою у цій частині та вважаємо, що нами не порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».
8. Шановний потенційний учасник. В документацію будуть внесені відповідні зміни та буде додано можливість надання або Статуту з відміткою про державну реєстрацію, або Статуту разом з описом, що підтверджує проведення реєстраційних дій, у разі коли реєстраційні дії проводились після 01 січня 2016 року.
9. Допущена технічна помилка щодо наявності посилання тільки на одну таблицю. Будуть внесені відповідні зміни. Розділення за таблицями зроблене для різник товарних груп для зручності.
10. Стосовно випробувань шкірно-подразнюючої дії та алергенна (сенсибілізуюча) дія, ці випробування проводить, наприклад, «Дніпропетровський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України” (ДУ «Дніпропетровський ОЛЦ МОЗ України», згідно ДСанПіН 2.2.7.027, інструкція № 675-67. (галузь акредитації даної установи підтверджена від 11 грудня 2015 року № 246/15)
Данні випробування також проводять в ДП "НАУКОВИЙ ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР ІМЕНІ АКАДЕМІКА Л.І. МЕДВЕДЯ МОЗ УКРАЇНИ".
Таким чином ми не погоджуємося з вимогою у цій частині та вважаємо, що нами не порушені вимоги Закону України «Про публічні закупівлі».

11. Допущена технічна помилка, яка буде виправлена шляхом внесення змін.
12. Допущена технічна помилка, яка буде виправлена шляхом внесення змін.

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-06-19-002973-b.c2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ Гренландія, Код ЄДРПОУ:36196836
Пошук по цьому автору
Дата подання: 01.07.2020 20:41

Скарга на умови тд

Скарга
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 06.07.2020 19:53

Кількість скарг: UA-2020-06-19-002973-b.a3

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВ “МІКОНТ”, Код ЄДРПОУ:40653457
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Скарга

Скарга по суті викладена у файлі: "Скарга Оболонь.pdf"
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2020-06-19-002973-b.b4

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ Гренландія, Код ЄДРПОУ:36196836
Пошук по цьому автору
Дата подання: 04.08.2020 17:10

Скарга

Скарга, додатки
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 07.08.2020 18:59

Кількість скарг: UA-2020-06-19-002973-b.a5

Статус:
Залишено без розгляду

Скаржник: ТОВ “МІКОНТ”, Код ЄДРПОУ:40653457
Пошук по цьому автору
Дата подання: 05.08.2020 17:09

Скарга

Скарга по суті викладена у файлі: "Скарга Оболонь.pdf"
Документи

Рішення Органу оскарження: Залишено без розгляду

Кількість скарг: UA-2020-06-19-002973-b.a6

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРЕНЛАНДІЯ НВП", Код ЄДРПОУ:43527454
Пошук по цьому автору
Дата подання: 09.10.2020 23:02

Скарга

Скарга, додатки
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 15.10.2020 20:58

Документи подані скаржником

01.07.2020 22:11
сіф фото.pdf
01.07.2020 22:11
Виписка ЄДР.pdf
01.07.2020 22:11
Повноваження.pdf
01.07.2020 22:11
ДСТУ 2972_2010 .pdf

Документи подані скаржником

05.08.2020 16:04
Виписка ЄДР.pdf
05.08.2020 16:04
Повноваження.pdf

Апеляція

Аукціон

Початок:
18.09.2020 15:00
Завершення:
18.09.2020 15:21

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 18.09.2020 15:21

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРЕНЛАНДІЯ НВП"
Пошук по цьому учаснику
638 062.80 UAH з ПДВ 638 062.80 UAH з ПДВ Документи
757 266.90 UAH з ПДВ 757 266.90 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

17.09.2020 17:59
sign.p7s
17.09.2020 17:58
sign.p7s
17.09.2020 17:57
Scan876543.pdf
17.09.2020 17:56
Scan54.pdf
17.09.2020 17:56
Scan.pdf
17.09.2020 17:56
ТУ У антим.pdf
17.09.2020 17:56
ту посуд.pdf
17.09.2020 17:31
Scan8765.pdf
17.09.2020 17:31
Scan76.pdf
17.09.2020 17:31
Scan23.pdf
17.09.2020 17:31
Scan.pdf
17.09.2020 17:31
crfy.pdf
17.09.2020 17:31
цінова.pdf
17.09.2020 17:31
Х-ки.pdf
17.09.2020 17:31
ст 17.pdf
17.09.2020 17:31
пояснення.pdf
17.09.2020 17:31
погодження.pdf
17.09.2020 17:31
Згода розяс.pdf
17.09.2020 17:31
згода валюта.pdf
17.09.2020 17:31
Гл постач.pdf
17.09.2020 17:31
Гл можл пост.pdf
17.09.2020 17:31
Гл догов.pdf
17.09.2020 17:05
Dogovir NVP 2.PDF
17.09.2020 17:05
Dogovir NVP 1.PDF
17.09.2020 17:05
копія...pdf
17.09.2020 17:05
Дог БТГ-3-6.pdf
17.09.2020 15:09
NVP 170920.pdf
17.09.2020 15:09
копія.pdf
17.09.2020 15:09
копії.pdf
17.09.2020 15:09
Етикетки НВП.pdf
17.09.2020 15:09
ДСТУ.pdf
17.09.2020 15:08
Атестат ІСО.pdf
17.09.2020 15:08
4pidloga500ml_80x100mm-2.pdf
17.09.2020 15:08
1universal1L_80x100mm-1.pdf
17.09.2020 11:30
atestat-2н061.pdf
17.09.2020 11:30
СТАТУТ.pdf
17.09.2020 11:30
протоколи 2...pdf
17.09.2020 11:30
Проток п8.pdf
17.09.2020 11:30
Паспорт і код.pdf
17.09.2020 11:30
Витяг ПДВ.pdf
17.09.2020 11:30
атестат 20267.pdf
17.09.2020 11:30
2н1536_sfera 04.12.2018.pdf
17.09.2020 11:30
2н061_sfera 22.10.2019.pdf
17.09.2020 11:30
20635_sfera_01.06.2017.pdf
17.09.2020 11:30
20267_sfera_2017.pdf

Публічні документи

05.10.2020 14:23
sign.p7s
05.10.2020 14:23
Довідка з МВС.rar
05.10.2020 14:23
Довідка з ДПІ.rar
11.09.2020 16:20
sign.p7s
11.09.2020 16:19
1986-20.zip
11.09.2020 16:19
Протоколи.rar
11.09.2020 16:19
Техпаспорт.pdf
11.09.2020 16:19
Витяг з ПДВ.pdf
11.09.2020 16:19
Витяг з ЄДР.pdf
11.09.2020 16:19
Виписка.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРЕНЛАНДІЯ НВП"
#43527454
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 638 062.80 UAH з ПДВ 20.11.2020 12:41
ФОП Бабій С.П.
#2452014059
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 757 266.90 UAH з ПДВ 20.11.2020 12:41
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ГРЕНЛАНДІЯ НВП"
#43527454
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 638 062.80 UAH з ПДВ 20.11.2020 12:48
ФОП Бабій С.П.
#2452014059
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 757 266.90 UAH з ПДВ 20.11.2020 12:53

Ризик-індикатор

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання