роботи по проекту: «Реконструкція фундаменту та покрівлі сільського будинку культури в селі Кобелячок по вулиці Світанкова, 21»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-08-05-004517-c
  • 45454000-4 - Реконструкція
  • Завершена
Найменування замовника:
ВК Виконавчий комітет Пришибської сільської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ємець Ніна Іванівна, +380989337135 , prishib.sil2017@ukr.net
Адреса замовника
Україна, село Пришиб, 39750, Полтавська область, вул. Центральна, будинок 46
Дата укладення договору
22.09.20
Переможець
Приватне підприємство "Соломон"
Очікувана вартість
3 768 267.20 UAH з ПДВ
Сума договору
3 746 072.40 UAH
Оцінка умов закупівлі:
Ризики:
останні зміни 24.09.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер
  • Ризик-індикатори 2

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 11.08.2020 23:59

Оскарження умов:

до 17.08.2020 00:00

Подання пропозицій:

21.08.2020 23:59

Початок аукціону:

25.08.2020 12:39

Очікувана вартість
3 768 267 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
18 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
20 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.53 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
закупівля здійснюється з метою виконання робіт по проекту; Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції не повертається у разі: - відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються чинними; - непідписання учасником, який став переможцем процедури торгів, договору про закупівлю; - ненадання переможцем у строк, визначений в абзаці другому частини третьої статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, передбачених статтею 17 Закону; - ненадання переможцем процедури торгів забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією. Мова, якою мають бути підготовлені та подані тендерні пропозиції: Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. Всі інші документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською або російською мовами. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, ніж українська або російська, учасник надає переклад цього документу на українській мові. Тендерні пропозиції підготовлені учасниками-нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати завірений переклад українською або російською мовами. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному або російськомовному тексту.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
роботи по проекту: «Реконструкція фундаменту та покрівлі сільського будинку культури в селі Кобелячок по вулиці Світанкова, 21»
ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Роз'яснення щодо змісту тендерної документації

Дата подання: 10.08.2020 15:04
Дата відповіді: 12.08.2020 14:29
В п. 5.6.5 розділу 3 Тенденрої документації зазначено: На підставі частини 15 статті 29 Закону, Замовник має право звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. З цією метою у складі тендерної пропозиції учасник повинен надати оформлену відповідно до вимог цивільного законодавства довіреність на посадову особу замовника на право отримання інформації щодо відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та наявності підстав, зазначених у частині 1 статті 17 Закону, чи зазначення в пропозиції будь-якої недостовірної інформації. Просимо уточнити - яким чином наявність (відсутність) зазначеної довіреності від Учасника!! може вплинути на отримання необхідної інформації Замовником від третіх осіб??? Оскільки такий процесс не вимагає отримання доручення, просимо пояснити, які законодавчі норми, на Вашу думку, встановлюють зазначену Вами вимогу?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши порушене Вами питання, а також виходячи з норм чинного законодавства, яке регулюю питання передачі даних та інформації про третіх осіб вимагає попередньої згоди таких осіб на передачу даних та/або інформації, якою вони володіють.
У зв’язку з цим, а також з метою уникнення подібних ситуацій було прийнято рішення про встановлення вимоги в частині надання Вами, як потенційно можливими учасниками довіреності на посадову особу замовника на право отримання інформації щодо відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та наявності підстав, зазначених у частині 1 статті 17 Закону, чи зазначення в пропозиції будь-якої недостовірної інформації, що у жодному разі не може вважатися порушенням.

Роз'яснення щодо змісту тендерної документації

Дата подання: 10.08.2020 16:12
Дата відповіді: 12.08.2020 14:29
Згідно п. 2 розділу 3 тендерної документації: У випадку, якщо статутом або іншим установчим документом встановлено, що укладення договорів на суму, яка перевищує встановлену суму в Статуті або іншому установчому документі потребує затвердження такого договору загальними зборами чи іншим органом юридичної особи, а пропозиція учасника перевищує зазначену у Статуті або іншому установчому документі суму, Учасник повинен надати у складі пропозиції документальне підтвердження від такого органу юридичної особи, який в подальшому буде затверджувати договір про закупівлю у разі визначення учасника переможцем та укладення з ним договору про закупівлю, документальне підтвердження згоди з проектом договору, який викладений у Додатку 2 до тендерної документації та зобов’язання затвердити договір про закупівлю. Просимо уточнити, який саме документ може бути надано за підписом єдиного учасника ТОВ? При цьому просимо врахувати , що таким учасником все рівно буде надано рішення про уповноваження керівника підприємства на укладення відповідного договору за умовами закупівлі в результаті визнання переможцем...
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши порушене Вами питання повідомляю, що у даному випадку передусім необхідно виходити з умов передбачених Вашими установчими документами, які регулюють порядок та спосіб надання будь-яких обмежень та/або повноважень відносно ведення своєї господарської діяльності. У разі наявності будь-яких обмежень в установчих документах за умови прийняття рішень одноосібно власником (єдиним) учасником ТОВ, то маємо звернути Вашу увагу, що дане питання більше стосується безпосередньо Вас, та не залежить від нас, оскільки ми як Замовник не маємо правових підстав робити певні вказівки в частині ведення та складання, і як наслідок затвердження установчих документів. При цьому, відповідаючи на Ваше питання за таких обставин Вам, як єдиному учаснику ТОВ, за умови наявності будь-яких обмежень у Ваших установчих документах достатньо буде надати рішення учасника (власника) ТОВ.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-08-05-004517-c.a1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ", Код ЄДРПОУ:33548677
Дата подання: 15.09.2020 13:25
Виконавчим комітетом Пришибської сільської ради Полтавської області проводяться відкриті торги щодо закупівлі «Роботи по проекту: «Реконструкція фундаменту та покрівлі сільського будинку культури в селі Кобелячок по вулиці Світанкова, 21» (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція) (UA-2020-08-05-004517-с).

За результатами розгляду тендерно їпропозиції Приватного підприємства "Соломон" (код ЄДРПОУ 04384687) її було прийнято, а Приватне підприємство «Соломон» визнано переможцем, про що замовником торгів складено та оприлюднено протокол №56 від 08.09.2020 року.

Ми, як учасник означеної закупівлі, уважно вивчивши документи Приватного підприємства «Соломон», прийшли до висновку, що подана ним тендерна пропозиція не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 Закону України №922-VIII«Про публічні закупівлі» вимогам до учасника відповідно до законодавства та має бути дискваліфікованою, а рішення про визнання переможця скасоване.
Доказом невідповідності вимогам є відсутність у складі тендерної пропозиції Приватного підприємства «Соломон» ліцензії Державної служби України з надзвичайних ситуацій на виконання робіт з вогнезахисту лат під покрівлю, покриттів і настилів по фермах, а також використання вогнезахисного засобу (п.45, п.46 Додатку №3 до тендерної документації «Технічне завдання»).

Так, згідно п1. Розділу V«Правил з вогнезахисту», затверджених Наказом Міністерства внутрішніх справ України26 грудня 2018 року N 1064Зареєстрованого в Міністерстві юстиції України14 березня 2019 р. за N 259/33230 визначено:
«Роботи з вогнезахисту виконуються суб'єктами господарювання, які мають відповідну ліцензію згідно з вимогами Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", а також на підставі проектної документації, розробленої і затвердженої згідно з чинним законодавством та з урахуванням вимог Регламенту».

Також з огляду на тендерну документацію Розділ ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Частина 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції»
Тендерна пропозиція повинна складатися з:
9. Копії ліцензії на провадження відповідного виду господарської діяльності (якщо не має ліцензії у паперовій формі необхідно надати довідку, складену в довільній формі, яка повинна містити дату прийняття рішення про видачу відповідної ліцензії, а також посилання на це рішення, опубліковане на офіційному веб-порталі органу, уповноваженого на видачу такої ліцензії; або довідку, складену в довільній формі, яка містить відомості про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності; або оригінал чи належним чином завірену копію рішення органу, уповноваженого на видачу такої ліцензії, про видачу відповідної ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності. До довідки необхідно долучити видруківку(и) з сайт(ів) органу(ів) ліцензування), чинну на дату розкриття пропозицій. Термін дії ліцензії повинен бути не менше ніж до кінця 2020 року.
Тендерна пропозиція повинна бути розміщена на електронному майданчику до закінчення строку подання тендерних пропозицій. У разі відсутності всіх документів на майданчику Замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника.
Тендерна пропозиція учасника також не містить інформації ,яка вказана в розділіIIIп.7. а саме.про те ,що «Додатково під час подання тендерної пропозиції обов”язковим є заповнення окремого текстового поля електронної форми,де зазначається інформація про те,що учасник не планує залучати субпідрядні організації до виконання робіт».

В тендерній пропозиції приватного підприємства «Соломон» ліцензія Державної служби України з надзвичайних ситуацій на виконання робіт з вогнезахисту відсутня, також відсутня інформація щодо субпідрядників,яких учасник не планує залучати на проведення робіт з вогнезахисту, а тому пропозиція не відповідає вимогам,вказаним вище.

Тендерна документація Розділ V«Оцінка тендерної пропозиції» Частина 3 «Відхилення тендерних пропозицій» наголошує, що
Замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо:
1) учасник процедури закупівлі:
- не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 Закону та/або наявні підстави, встановлені частиною 1 статті 17 Закону;
- не відповідає встановленим абзацом 1 частини 3 статті 22 Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства.

З урахуванням викладеного вище, вимагаємо скасувати рішення про визначення переможця закупівлі«Роботи по проекту: «Реконструкція фундаменту та покрівлі сільського будинку культури в селі Кобелячок по вулиці Світанкова, 21» (код ДК 021:2015 - 45454000-4 - Реконструкція) (UA-2020-08-05-004517-с) та відхилити тендерну пропозицію Приватного підприємства «Соломон».

В іншому випадку ми будемо змушені звернутися зі скаргою в Постійно діючу адміністративну колегію Антимонопольного комітету для вирішення цього питання.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

16.09.2020 15:18
Уповноважена особа Виконавчого комітету Пришибської сільської ради, Ємець Н.І. розглянула Вашу вимогу та повідомляє про наступне.
Так, дійсно відповідно до вимог п.п. 9 пункту 1 Розділу 3 тендерної документації передбачалось надання у складі тендерної пропозиції копії ліцензії на провадження відповідного виду господарської діяльності (якщо не має ліцензії у паперовій формі необхідно надати довідку, складену в довільній формі, яка повинна містити дату прийняття рішення про видачу відповідної ліцензії, а також посилання на це рішення, опубліковане на офіційному веб-порталі органу, уповноваженого на видачу такої ліцензії; або довідку, складену в довільній формі, яка містить відомості про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності; або оригінал чи належним чином завірену копію рішення органу, уповноваженого на видачу такої ліцензії, про видачу відповідної ліцензії на провадження певного виду господарської діяльності. До довідки необхідно долучити видруківку(и) з сайт(ів) органу(ів) ліцензування), чинну на дату розкриття пропозицій. Термін дії ліцензії повинен бути не менше ніж до кінця 2020 року.
На виконання зазначеної вище вимоги у складі тендерної пропозиції ПП «Соломон» надано ліцензію від 14.11.2018 №68-Л. Таким чином, жодних підстав для відхилення тендерної пропозиції ПП «Соломон» у цій частині не було.
При цьому, відповідно до вимог пункту 7 Розділу 3 тендерної документації встановлено, що Учасник зазначає в тендерній пропозиції повне найменування та місцезнаходження щодо кожного суб'єкта господарювання, якого учасник планує залучати як субпідрядника до виконання робіт у обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю. У разі залучення субпідрядних організацій учасник повинен надати довідку, у якій має бути зазначено інформацію про повне найменування, місцезнаходження субпідрядника, види робіт, які доручатимуться йому на виконання та орієнтовну вартість робіт субпідрядної організації сумою (грн.) та у відсотках (%) до ціни тендерної пропозиції,з обов’язковим наданням ліцензій та інших дозвільних документів, якщо отримання ліцензії та інших дозвільних документів на виконання таких робіт передбачено законодавством.
У зв’язку з цим, а також зважаючи на те, що вартість робіт з вогнезахисту за результатами перегляду наданих у складі тендерної пропозиції ПП «Соломон» розрахунків не перевищує дану межу Учасники не зобов’язані були надавати інформацію про залучення субпідрядних організацій у складі поданих ними тендерних пропозицій, а тому підстав для відхилення поданих ними тендерних пропозицій у цій частині також не було.
Беручи до уваги зазначене вище, а також зважаючи на те, що окремої додаткової вимоги в частині надання будь-яких інших ліцензій, у тому числі на роботи з вогнезахисту тендерна документація не містила, підстав для прийняття рішення про відхилення тендерних пропозицій через її відсутність не було, що у жодному разі не може вважатись порушенням, і як наслідок подана Вами вимога залишається без задоволення.Уповноважена особа _____________ Н. І. Ємець

Документи подані скаржником

15.09.2020 13:25
Вимога СТТБ.pdf

Документи

Аукціон

Початок:
25.08.2020 12:39
Завершення:
25.08.2020 13:06

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.08.2020 13:06

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОСТА-ПРОЕКТ"
Пошук по цьому учаснику
3 577 472.11 UAH з ПДВ 3 550 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ"
Пошук по цьому учаснику
3 577 667.30 UAH з ПДВ 3 557 000 UAH з ПДВ Документи
Приватне підприємство "Соломон"
Пошук по цьому учаснику
3 746 072.40 UAH з ПДВ 3 746 072.40 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

21.08.2020 13:40
sign.p7s
21.08.2020 13:38
Рішення 1-06.pdf
21.08.2020 13:38
Протокол НР.7Z
21.08.2020 13:38
Ліцензія.pdf
21.08.2020 13:38
Дозвіл.pdf
21.08.2020 13:38
Гарантія 6978-20.7z
21.08.2020 13:38
Витяг.pdf
21.08.2020 13:38
Баланс 2019.pdf
21.08.2020 13:38
Которис imd.imd
21.08.2020 13:38
Кошторис.pdf

Публічні документи

01.09.2020 14:58
sign.p7s
01.09.2020 14:56
Відгук.pdf
01.09.2020 14:55
Витяг.pdf
21.08.2020 21:23
sign.p7s
21.08.2020 21:22
Розрахунки.pdf
21.08.2020 21:22
Довідка ст17.pdf
21.08.2020 21:22
Відгуки.pdf
21.08.2020 21:22
Scan.pdf

Публічні документи

09.09.2020 14:12
sign.p7s
09.09.2020 14:04
Довідка ДПС.PDF
09.09.2020 14:04
Довідка МВС.PDF
21.08.2020 15:03
sign.p7s
21.08.2020 15:01
Фінзвітність.PDF
21.08.2020 15:01
Опис.PDF
21.08.2020 15:01
Рейтинг.zip
21.08.2020 15:01
Довіреність.PDF
21.08.2020 15:00
Кошторис 1.PDF
21.08.2020 15:00
ПП_Соломон.pdf
21.08.2020 15:00
list439-20.pdf
21.08.2020 15:00
Витяг ЄДРПОУ.PDF
21.08.2020 15:00
Статут.PDF
21.08.2020 15:00
Лiцензiя.zip
21.08.2020 15:00
ПП_Соломон.pdf
21.08.2020 15:00
Рейтинг_Скан.pdf
21.08.2020 15:00
Гарантия_5467.zip
21.08.2020 15:00
Фірма Кодар 1.PDF
21.08.2020 15:00
Підписант.PDF
21.08.2020 14:59
Кошторис 3.PDF
21.08.2020 14:59
Листи - згоди.PDF
21.08.2020 14:59
Кошторис 2.PDF
21.08.2020 14:59
IMG_0002.pdf
21.08.2020 14:59
Договір СІ 2020.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОСТА-ПРОЕКТ"
#34980441
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 3 550 000 UAH з ПДВ 31.08.2020 13:30
ТОВ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ"
#33548677
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 3 557 000 UAH з ПДВ 03.09.2020 15:10
Приватне підприємство "Соломон"
#31574511
Пошук по цьому переможцю
Переможець 3 746 072.40 UAH з ПДВ 08.09.2020 13:48

Документи

25.08.2020 13:07
edr_identification.yaml
31.08.2020 13:30
sign.p7s

Документи

31.08.2020 13:30
edr_identification.yaml
03.09.2020 15:09
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 08.09.2020 13:48

Учасник Пропозиція Документи
Приватне підприємство "Соломон"
Пошук по цьому переможцю
#31574511
3 746 072.40 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 22.09.2020 00:00 - 31.12.2020 23:59
Номер №74
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір про закупівлю.pdf Укладений
3 746 072.40
24.09.2020 11:09
22.09.2020
sign.p7s Укладений
24.09.2020 11:47

Ризик-індикатор

Звернення за роз'ясненнями - 1

Наявні звернення до Замовника за роз”ясненнями щодо рішення по визначенню переможця

Переможець не знижував ціну в аукціоні - Так

В конкурентних торгах переможцем оголошений учасник, який не зменшував ціну

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання