Лот №1 Лікарські засоби згідно національного переліку -22 найменування .Лот №2 Вітчизняні препарати (антипсихотропні засоби) – 11 найменувань .Лот №3 Імпортні препарати (антипсихотропні засоби) -16 найменувань .Лот №4 Соматичні лікарські засоби – 42 найменувань. Лот №5 Психотропні лікарські засоби -2 найменування. Лот №6 Реактиви для гематології -5 найменувань .Лот №7 .Реактиви для загальноклінічних аналізів- 7 найменувань.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-09-11-001919-a
  • 33600000-6 - Фармацевтична продукція
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради "Київська обласна психоневрологічна лікарня №2"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ягельський Олександр Володимирович, +380459746411 , kopnl2_vorzel@ukr.net
Адреса замовника
Україна, смт Ворзель, 08296, Київська область, вул. Паркова, 4
Дата укладення договору
13.10.20
Очікувана вартість
404 693.47 UAH з ПДВ
Сума договору
10 386.76 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.10.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.09.2020 00:00

Оскарження умов:

до 24.09.2020 00:00

Подання пропозицій:

28.09.2020 14:25

Очікувана вартість
404 693 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Зміни до річного плану закупівель на 2020 рік

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-11-001919-a.a1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРЕРА", Код ЄДРПОУ:42979027
Дата подання: 17.09.2020 17:26
Пунктом 6 «Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі» Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації та Додатком 3 до Тендерної документації передбачена наступна вимога:
«В разі, якщо пропозицією учасника передбачаються еквівалентні лікарські засоби до тих препаратів, що є предметом закупівлі, визначених в Додатку 3, учаснику в складі тендерної пропозиції необхідно надати копію заключного звіту про проведення клінічного дослідження з оцінки біоеквівалентності даних препаратів та/або іншого документу який відображає однакові параметри (біологічні, токсикологічні, фармацевтичні та терапевтичні властивості препарату) про біоеквівалентність та біодоступність засобу, виданого уповноваженою установою/закладом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров’я.»
З метою недопущення дискримінації учасників та підвищення конкуренції серед учасників, що відповідає основним принципам ЗУ «Про публічні закупівлі» та приведе в свою чергу до мінімізації витрат бюджетних коштів, просимо Вас внести зміни до п.6 роздіу ІІІ Тендерної документації та до Додатку 3 до Тендерної документації та видалити вищезазначену вимогу.
Це пов’язано з тим, що відповідно до Наказу Міністерства охорони здоров'я України № 460 від 23.07.2015 р. біоеквівалентність для такого типу лікарських засобів доводиться при реєстрації лікарського засобу (входить в матеріали реєстраційного досьє, яке проходить повну експертизу), що підтверджується реєстраційним посвідченням. Тобто, у Замовника не повинно бути неяких сумнівів в біоеквівалентності запропонованого товару до того товару, який зазначено у вимогах до тендерної документації, при отриманні реєстраційних посвідчень на лікарський засіб, сертифікатів якості та інструкції на запропонований товар, надання яких замовник передбачив вимогами ТД.
В свою чергу, спроба Замовника зазначити підтвердження біоеквівалентності через надання учасниками заключного звіту про біоеквівалентність свідчить про дискримінаційні умови тендерної документації, у зв’язку з тим, що цей документ міститься тільки у реєстратора лікарського засобу і вже від його суб’єктивної позиції залежить надасть він цей документ або ні. Також, реєстратор вправі відмовити, посилаючись на те, що інші документи, а саме, по-перше реєстраційне посвідчення на лікарський засіб, по-друге, сертифікати якості та інструкції, свідчать про біоеквівалентність.
Саме такого висновку дійшла Постійно діюча адміністративна колегія АМКУ в своєму рішенні 3991-р/пк-пз від 02.03.2020р. (оголошення UA-2020-01-30-000354-b) та зобов’язало замовника усунути дискримінаційні порушення щодо надання заключного звіту про проведення дослідження з оцінки біоеквівалентності та біодоступності.
Також пунктом 2 «Інша інформація» Розділу V «Оцінка тендерної пропозиції» передбачена вимога: «Тендерну пропозицію, за формою наведеною в додатку №1, приведену у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону, учасник, пропозиція якого визначена найбільш економічно вигідною, надає (завантажує в Систему) протягом 1 (одного) робочого дня з дня проведення Аукціону*, тобто на наступний робочий день.»
Згідно з новою редакцією Закону України “Про публічні закупівлі” в системі Prozorro встановлені обмеження на завантаження будь-яких документів Учасником після завершення аукціону, але до визначення Переможця процедури закупівлі, тому виконання даної вимоги не є можливим. Перевірити дану інформацію можливо на офіційному сайті системи Prozorro за посиланням:
https://prozorro.gov.ua/news/shchodo-nemozhlyvosti-zavantazhuvaty-dokumenty-pislya-aukcionu-do-obrannya-peremozhcya
Тому просимо внести зміни до даної вимоги та визначити надання Тендерної пропозиції за формою наведеною в додатку №1, приведеної у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону Переможцем закупівлі
Таким чином, просимо внести зміни до ТД, прибравши вимогу про надання заключного звіту про проведення дослідження з оцінки біоеквівалентності та біодоступності та змінити вимоги до надання Тендерної пропозиції, за формою наведеною в додатку №1, приведеної у відповідність до показників за результатами проведеного аукціону.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

18.09.2020 14:28
УКРАЇНА
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
«КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНА ЛІКАРНЯ № 2»

08296, Київська обл., смт. Ворзель, вул. Паркова,4, тел./факс: (04597) 46-4-11 , 46-5-89
ДКСУ м.Київ, МФО 820172, код 01991702
Для листів:08220 м. Ірпінь – 2, вул.. Миру, 10.а\с18. E-mail: kopn12_vorzel @ ukr. net

№2 18.09. 2020 р.


Учаснику відкритих торгів

в рамках оголошення Лот №1 Лікарські засоби згідно національного переліку -22 найменування Лот №2 Вітчизняні препарати (антипсихотропні засоби) – 11 найменувань Лот №3 Імпортні препарати (антипсихотропні засоби) -16 найменувань Лот №4 Соматичні лікарські засоби – 42 найменувань Лот №5 Психотропні лікарські засоби -2 найменування Лот №6 Реактиви для гематології -5 найменувань Лот №7 Реактиви для загальноклінічних аналізів- 7 найменувань
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-09-11-001919-a






ВІДПОВІДЬ НА ВИМОГУ
\


Тендерний комітет КНП КОР „Київська обласна психоневрологічна лікарня №2” надає відповідь на вимогу «Учасника» відкритих торгів.

Шановний Учасник! При формуванні Замовником потреб та вимог до лікарського засобу, який планується закупити, обов’язково враховується попередній досвід використання препаратів та висновки лікарів для кожного окремо взятого пацієнта. Усі такі призначення містяться в історії хвороби даних пацієнтів та є обґрунтованою підставою необхідності замовлення саме препарату з конкретними технічними вимогами. Саме лікар призначає той чи інший препарат пацієнтові з метою досягнення очікуваного результату. Замовник не має законного права змінювати пацієнту призначений фахівцем, котрий спостерігає пацієнта та призначає лікування, препарат. (Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я»).
Тендерною документацією зазначено, що всі торгові назви препаратів, які застосовуються в тендерній документації з метою лаконічного та зрозумілого для фармацевтичних фахівців опису предмету закупівлі, містять вираз "або еквівалент за діючою речовиною". Окрім цього, в фармацевтичній практиці існує поняття «біоеквівалентність». Біоеквівалентність — порівняльна оцінка біодоступності двох препаратів. Два лікарські препарати біоеквівалентні, якщо вони є фармацевтично еквівалентними (містять ту ж саму кількість тієї самої діючої речовини (тих самих діючих речовин) у тих самих лікарських формах, які відповідають вимогам тих самих або порівняльних стандартів) чи фармацевтично альтернативними (містять той самий активний компонент, але розрізняються за його хімічною формою (сіль, ефір тощо), або лікарською формою, або силою дії) і якщо їх біодоступності після введення в одній і тій же молярній дозі подібні до такого ступеня, що ефекти цих препаратів щодо ефективності та безпеки будуть по суті однаковими. Вивчення біоеквівалентності лікарських препаратів є одним із видів клінічних випробувань препаратів, метою якого є порівняльна оцінка біодоступності двох препаратів для визначення можливості застосування по суті аналогічних препаратів.
Тендерна документація не містить обмежень щодо можливості Учасників пропонувати лікарські засоби, що є еквівалентними до тих, що підлягають закупівлі.
Таким чином, вимоги стосовно предмету закупівлі, а також вимоги, щодо підтвердження Учасниками еквівалентості запропонованих препаратів ,вимоги щодо копії інструкцій на лікарський засіб та копію документу, що підтверджує державну реєстрацію лікарського засобу є обґрунтованими та встановлені Замовником з дотриманням умов Закону України «Про публічні закупівлі».

Щодо внесення змін до тендерної документації ,п2. розділ У- після Аукціону "Замовник" у "Вимозі усунення невідповідностей" просить надати оновлену "Форму пропозиції".Після цього "Учасник може вільно завантажити оновлену "Форму пропозиції" в Систему "Прозоро".


Голова тендерного комітету О.В.Ягельський


Заст.голови тендерного комітету(медичний директор) М.М.Шадурський





Виконавець : Н.А.Владимиренко тел.067-9683662

Документи подані скаржником

17.09.2020 17:26
Вимога.docx

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання