"Автомобіль спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі)"

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-09-23-003265-a
  • 34110000-1 - Легкові автомобілі
  • Відмінена
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Баранівська центральна районна лікарня" Баранівської міської ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ночвай Юлія Валеріївна, +380414442119 , barkcrl@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Баранівка, 12700, Житомирська область, вул. Звягельська, 66
Очікувана вартість
2 086 500 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 31.01.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.12.2020 00:00

Оскарження умов:

до 30.12.2020 00:00

Подання пропозицій:

03.01.2021 18:54

Початок аукціону:

05.01.2021 14:18

Очікувана вартість
2 086 500 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
10 433 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 комплекти
Автомобіль спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням
ДК 021:2015: 34110000-1 — Легкові автомобілі

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-09-23-003265-a.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН", Код ЄДРПОУ:43516374
Дата подання: 28.09.2020 21:42
Звертаємося до Замовника стосовно усунення дискримінаційних вимог, встановлених Замовником у тендерній документації на закупівлю «Автомобіль спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням» (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі) згідно з оголошенням UA-2020-09-23-003265-a.

1. Замовником у Додатку № 3 до Тендерної документації встановлено кваліфікаційний критерій до учасників відповідно до статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), а саме: наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного договору. Разом з цим, в інформації про спосіб документального підтвердження відповідності учасників встановленим критеріям вимагається надати «Аналогічний договір (не менше 2-х договорів) та документи, що підтверджують виконання цього договору, а саме: первинні документи, що визначені в аналогічному договорі та лист-відгук від контрагента з обов’язковим зазначенням предмета договору, номеру та дати договору.
Первинні документи, що підтверджують виконання аналогічного договору дозволяється подавати не в повному обсязі.».
Таким чином, встановлена вимога щодо наявності досвіду виконання аналогічного договору (тобто виконання одного договору), але спосіб підтвердження містить вимогу щодо виконання щонайменше двох договорів.
Крім того, Замовником чітко зазначено про надання документів, що підтверджують виконання договору, а саме «первинні документи», але у примітці зазначено, що можна не надавати документи.
Вважаємо, що вказані вимоги тендерної документації є незаконними та дискримінаційними по відношенню до нас, так як ми маємо намір прийняти участь у даній процедурі закупівлі, однак маємо один виконаний в повному обсязі аналогічний договір, що підтверджує нашу кваліфікацію. Таким чином, вказані вимоги обмежують наші права на участь у даній процедурі закупівлі.
Слід також зазначити, що під час проведення у 2019 році процедур закупівель згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 22 травня 2019 р. № 425 в рамках проекту реалізації пілотного проекту щодо розвитку системи екстреної медичної допомоги, тендерна документація, погоджена МОЗ України, містила вимогу щодо наявності документально підтвердженого досвіду виконання лише одного аналогічного договору, хоча обсяги закупівлі спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги становили від 7 до 85 штук по одній процедурі.
Враховуючи зазначене, а також те, що відповідно до статті 22 Закону тендерна документація повинна містити інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством, вимагаємо привести вимогу щодо наявності досвіду виконання аналогічного договору у відповідність до статті 22 Закону та викласти інформацію про спосіб документального підтвердження відповідності учасників встановленим критеріям у наступній редакції:
«Аналогічний договір (не менше 1-ого договору) та документи, що підтверджують виконання цього договору, а саме: видаткова накладна та лист-відгук від контрагента з обов’язковим зазначенням предмета договору, номеру та дати договору.».

2. Замовником у Додатку № 2 до Тендерної документації встановлено до Основних нош (каталки) (п. 1.1. Медико-технічних вимог до устаткування) вимогу «Наявність положення Тренделенбурга».
Незрозуміла вимога щодо наявності в ношах положення Тренделенбурга (головою вниз). Вважаємо, що це або технічна помилка, зроблена Замовником, або відверта ознака дискримінації, що порушує наші права на участь у даній процедурі закупівлі, оскільки такої характеристики немає в ношах для транспортування, які представлені на ринку. Вимагаємо виключити дану вимогу.

3. Замовником у Додатку № 2 до Тендерної документації встановлено до Дефібрилятора-монітору із записом показників пацієнта (п. 3.4. Медико-технічних вимог до устаткування) вимогу «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду не менше 23».
Більшість дефібриляторів можуть мати меншу кількість вибору режимів енергії, в той же час мають якісні показники й характеристики. Наприклад: Innomed Medical Inc (Cardio-Aid 360B) має 15 рівнів; SCHILLER AG (DEFIGARD Touch 7) – 12 рівнів і т.д.
Вважаємо цю вимогу дискримінаційною, що порушує наші права на участь у даній процедурі закупівлі, та вимагаємо її виключити або відповідно зменшити показник.

4. Замовником у Додатку № 2 до Тендерної документації встановлено до Небулайзера (п. 3.5. Медико-технічних вимог до устаткування) вимогу «Діагональ екрана: Не менше 140 мм».
Вважаємо дану вимогу недоцільною, оскільки не розуміємо що має відображатись на цьому достатньо великому екрані, оскільки відсутні вимоги щодо відображення будь-якої інформації. Вважаємо, що це або технічна помилка, зроблена Замовником, або відверта ознака дискримінації, що порушує наші права на участь у даній процедурі закупівлі, та вимагаємо її виключити.

5. Замовником у Додатку № 2 до Тендерної документації встановлено до Електрокардіографу багатоканального з можливістю друку ЕКГ (п. 3.6. Медико-технічних вимог до устаткування) вимогу:
1) «Тип експлуатації безперервний».
Незрозуміла вимога. Просимо надати більш детальне роз’яснення або виключити цю вимогу.
2) «Тип реєстратора 108 мм термальна голівка.».
Ця вимога обмежує нас як потенційного учасника та не дає можливості запропонувати, наприклад, ЕКГ Юкард – 100, вітчизняного виробника, який масово експлуатується в Україні в системі екстреної медичної допомоги.
Виходячи із зазначеного, вважаємо дану вимогу дискримінаційною та такою, що порушує наші права на участь у даній процедурі закупівлі, тому просимо прибрати цю вимогу, або змінити відповідно до 80 мм.

6. Замовником у Додатку № 2 до Тендерної документації встановлено до Інфузійного пристрою поршневого типу (п. 4.1. Медико-технічних вимог до устаткування) вимогу «Механічна точність інфузії не гірше, ніж ± 1%».
Ця вимога є дискримінаційною і незрозумілою, що порушує наші права на участь у даній процедурі закупівлі. Що означає механічна точність? Більшість виробників шприцевих насосів зазначають точність інфузії, яка дорівнює +/- 2% відповідно до IEC/EN 60601–2–24. Наприклад, такі виробники, як BBraun Perfusor® compactplus, MEDIFUSIONⓇ DS-3000 тощо.
Вважаємо цю вимогу дискримінаційною, та вимагаємо виключити або змінити відповідно до +/- 2%.

7. Замовником у Додатку № 2 до Тендерної документації встановлено до Матрацу вакуумного (п. 5.5. Медико-технічних вимог до устаткування) вимогу «Вага не повинна перевищувати 5 кг».
Більшість вакуумних матраців мають вагу від 6 кг і більше. Вважаємо цю вимогу дискримінаційною, та такою, що порушує наші права на участь у даній процедурі закупівлі, оскільки ми не маємо можливості запропонувати матрац, що має вагу більше 5-ти кг.
Виходячи із зазначеного, вимагаємо прибрати дану вимогу, або відповідно змінити її до щонайменше 6 кг.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

01.10.2020 10:52
Шановний Учаснику!

У відповідь на Ваше звернення щодо усунення дискримінаційних вимог, встановлених Замовником у тендерній документації на закупівлю за предметом «Автомобіль спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням (код за ДК 021:2015 (CPV) – 34110000-1 Легкові автомобілі» згідно з оголошенням UA-2020-09-23-003265-a, опублікованим у системі ProZorro від 23.09.2020 року, повідомляємо наступне:

1. Відповідно до частини 2 статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі по тексту – Закон) Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.

Так як у Законі немає жодного обмеження щодо кількості аналогічних договорів, Комунальне некомерційне підприємство «Баранівська центральна районна лікарня» Баранівської міської ради, як Замовник, для отримання якісного товару у тендерній документації на цілком законній підставі висунуло вимогу Учаснику надати не менше двох договорів.

2. Вимога про «наявність положення Тренделенбурга», встановлена до основних нош/каталки (п.1.1. Медико-технічних вимог до устаткування Додатку №2 до тендерної документації) не є дискримінаційною, оскільки на ринку щодо купівлі-продажу такого товару використовується саме дана опція. Для підтвердження своєї вимоги надаємо перелік виробників товару з такою ж характеристикою:
http://www.kartsana.com/tg-860f-mtr-116-f/?lang=en
http://promeba.com/en/project/pc-650-stretcher-with-fowler-and-trendelemburg-2-2/
http://promeba.com/en/project/pc-650-stretcher-with-fowler-and-trendelemburg-2/
http://promeba.com/en/project/pc-675-stretcher-with-fowler-and-trendelemburg-position-2/

3. Щодо вимоги стосовно кількості встановлених рівнів енергії розряду не менше 23, встановленої до Дефібрилятора-монітору із запасом показників пацієнта (п.3.4. «Медико-технічних вимог до устаткування» Додатку№2 до Тендерної документації), повідомляємо, що медико-технічні вимоги сформовані виключно з урахуванням пропозицій медичного персоналу, який неодноразово стикався з проблемами надання медичної допомоги у невідкладних станах, як в автомобілі екстреної медичної допомоги, так і в стаціонарних умовах.
Внесення змін в документацію щодо даної вимоги призведе до погіршення характеристик устаткування, оскільки з допомогою розширеного діапазону розрядів енергії є можливість краще підібрати певний розряд персонально до кожного пацієнта в залежності від вікової та/або вагової групи.

4. З приводу вимог щодо внесення змін до п.3.5., п.4.1. та п. 5.5. «Медико-технічних вимог до устаткування» Додатку №2 до Тендерної документації повідомляємо, що дані вимоги будуть враховані шляхом внесення відповідних змін до тендерної документації, через допущення технічної помилки.

5. Щодо вимог до Електрокардіографу багатоканального з можливістю друку ЕКГ, встановлених п.3.6. «Медико-технічних вимог до устаткування» Додатку№2 до Тендерної документації.
Дані вимоги не можуть бути враховані, оскільки запропоновані Вами зміни призведуть до погіршення функціональних властивостей обладнання.
Вимоги до даного устаткування не є регламентованими жодними національними стандартами України, а тому безпідставними є Ваші звинувачення на нашу адресу щодо свідомого погіршення якісних та функціональних властивостей обладнання.

Номер вимоги: UA-2020-09-23-003265-a.b5

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС, Код ЄДРПОУ:31778059
Дата подання: 15.01.2021 18:37
Учасник ТОВ «Віді Юнікомерс» категорично не погоджується з рішенням Замовника щодо визнання переможцем ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» , оскільки рішення є таким, що не відповідає вимогам Тендерної документації Замовника. Закупівля має бути відмінена Замовником через неможливість усунення порушень, що виникли через виявленні порушення у законодавстві у сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 15.01.2021 23:53
Причина: Збій в системі, не підвантажився документ скарги.

Номер вимоги: UA-2020-09-23-003265-a.b6

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС, Код ЄДРПОУ:31778059
Дата подання: 15.01.2021 23:50
Учасник ТОВ «Віді Юнікомерс» категорично не погоджується з рішенням Замовника щодо визнання переможцем ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» , оскільки рішення є таким, що не відповідає вимогам Тендерної документації Замовника. Закупівля має бути відмінена Замовником через неможливість усунення порушень, що виникли через виявленні порушення у законодавстві у сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

20.01.2021 19:11
У відповідь на вашу вимогу (скаргу) від 15.01.2021 року №ІІА-2020-09- 23-003265-а.b6 повідомляємо, що врахувавши аргументи, викладені Вами у листі-оскарженні №15/01 від 15.01.2020р. та провівши детальний аналіз тендерної документації до процедури відкритих торгів на закупівлю за предметом "Автомобіль спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням (ДК 021:2015 - 34110000-1 Легкові автомобілі)" та законодавства у сфері публічних закупівель, тендерний комітет КНП «Баранівська ЦРЛ» прийняв рішення, затверджене протоколом №4 від 20 січня 2021 року, щодо скасування визначення переможцем даної процедури закупівлі ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» та відмінити процедуру відкритих торгів в цілому відповідно до пункту 1 частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі».

Документи подані скаржником

Документи

Документи подані скаржником

Документи

20.01.2021 19:11
Протокол

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-09-23-003265-a.a2

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН", Код ЄДРПОУ:43516374
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

СКАРГА щодо прийнятих рішень, дій чи бездіяльності Замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників, що порушують права ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН»

Орган оскарження: Постійно діюча адміністративна колегія з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель Антимонопольного комітету України вул. Василя Липківського, 45, м. Київ, 03035 Суб’єкт оскарження: Товариство з обмеженою відповідальністю «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» ідентифікаційний код 43516374 місцезнаходження: 02002, м. Київ, вулиця Флоренції, буд.1/11, офіс №197 контактні дані: +38-095-332-50-33, auto@ksenko.com Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Баранівська центральна районна лікарня" Баранівської міської ради ідентифікаційний код 01991576 Місцезнаходження: 12700, Україна, Житомирська обл., Баранівка, вул. Звягельська, 66 barkcrl@ukr.net Інформація про закупівлю: UA-2020-09-23-003265-a СКАРГА щодо прийнятих рішень, дій чи бездіяльності Замовника, які відбулися після оцінки тендерних пропозицій учасників, що порушують права ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» 23.09.2020 в електронній системі закупівель Комунальним некомерційним підприємством "Баранівська центральна районна лікарня" Баранівської міської ради (далі – Замовник) було оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів UA-2020-09-23-003265-a на закупівлю: «Автомобіль спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням» (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі) (далі – Процедура закупівлі) та розміщено тендерну документацію затверджену рішенням тендерного комітету №122 від 23.09.2020 року (далі тендерна документація). Рішенням тендерногокомітету №124 01.10.2020 було внесени зміни до тендерної документації. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій, що встановлено тендерною документацією 09.10.2020 року. Тендерна документація не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) та містить дискримінаційні вимоги, що порушує наші права, та призводе до штучного обмеження кола учасників закупівлі. Підстави подання скарги, посилання на порушення Процедури закупівлі або прийняті рішення, дії або бездіяльність замовника, фактичні обставини, що це можуть підтверджувати: Розглянувши тендерну документацію ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» виявило, що тендерна документація не відповідає нормам Закону та Замовником встанановлено в тендерній документації дискримінаційні вимоги, що штучно обмежує конкуренцію та порушеє наше право на участь у закупівлі. Таким чином, Замовником порушено основні принципи здійснення державних закупівель визначених ст.5 Закону, а саме, добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія, ефективність, запобігання корупційним діям і зловживанням, недискримінація учасників та рівне ставлення до них, чим порушено наші права та охоронювані законом інтереси, як потенційного Учасника процедури закупівлі. Обґрунтування наявності порушених прав та охоронюваних законом інтересів з приводу рішення, дії чи бездіяльності замовника, що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок яких порушено право чи законні інтереси такої особи: Щодо форми «Тендерна пропозиція» Згідно до пп.3.1.4. п.3.1. розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, тендерна пропозиція, окрім іншого повинна містити, форму «Тендерна пропозиція» відповідно до Додатку № 1 до ТД. Додатку № 1 до тендерної документації містить форму пропозиції та містить вимогу, що Учасник не повинен відступати від даної форми. Пункт 2 форми пропозиції містить забовязання учасниківі відносно строку дії пропозиції що подається, а саме: «2. Ми (назва Учасника) погоджуємося дотримуватися умов цієї тендерної пропозиції протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій». Відповідно до пп.3.4.1. п. 3.4. розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Таким чином, Замовником встановлено 2-а різних строки дії тендерних пропозицій, при цьому за умови подання формим «тендерна пропозиція» без змін, тендерна пропозицйія учасника буде невідповідати вимогам пп.3.4.1. п. 3.4. розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації та буде відхилена тендерним комітетом. Враховуючи наведене, тендерна документація не відповідає п.11 ч.2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», відповідно до якої, тендерна документація повина містити строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними. Замовником встановлено два різних строки дії тендерниї пропозицій. З метою усунення порушень ЗУ «Про публічні закупівлі», просимо внести зміни до тендерної документиції таа викласти Пункт 2 форми «Тендерна пропозиція» в новій редакції: «2. Ми ___ (назва Учасника) погоджуємося дотримуватися умов цієї тендерної пропозиції протягом 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Наша тендерна пропозиція буде обов'язковою для нас і, за результатами розгляду та оцінки нашої тендерної пропозиції, Вами може бути визначено нас переможцем та прийнято рішення про намір укласти договір у будь-який час до закінчення зазначеного терміну.» Щодо відповідності автомобіля спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням ДСТУ EN 1789:2015 та ДСТУ 7032:2009. Додаток 2 до тендерної документації містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Пункт 1 розділу «Загальні вимоги» додатку 2 до тендерної документації містить вимогу: «Автомобілі спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням повинні відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 року № 753 та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11.10.2017 року № 1245 та/або введені в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку. На підтвердження Учасник повинен надати копію декларації або копію документів, що підтверджують можливість виготовлення автомобіля екстреної (швидкої) медичної допомоги за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту». Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 11.10.2017 року № 1245 містить перелік національних стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності медичних виробів вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 року № 753. Окрім інших стандартів, даний перелдік містить ДСТУ EN 1789:2015 «Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги», при цьому зазначений наказ не містить в своєму переліку ДСТУ 7032:2009 (ЕN 1789:2007, МОD). Виходячі із наведеного, автомобілі спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням (далі АШМД) повинні відповідати ДСТУ EN 1789:2015 «Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги», бути медичним виробом та відповідати вимогам технічного регламенту, затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2013 №753. Розділ «Особливі вимоги» Додатку 2 до тендерної документації містить вимоги: «Автомобілі спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги типу В з обладнанням повинні відповідати національному стандарту України «Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги та їхнє устаткування, технічні вимоги та методи випробування» (ЕN 1789:2007, МОD) ДСТУ 7032:2009 та відповідають наступним вимогам…». Також таблиця №1 «Технічні специфікації (опис предмета закупівлі)» (пп.2, 8, 13, 14, 16-18, 21, 24-32, 36, 37) містить вимогу щодо відповідності базового автомобіля ДСТУ 7032:2009, таблиця №2 «Медико-технічні вимоги до устаткування» вимагає розміщеня та закріплення обладнання в автомобілі стаціонарно, або з можливістю використання автономно поза АШМД відповідно до ДСТУ 7032:2009, EN 1789:2007. Пункт 1.2. таблиця №2 «Медико-технічні вимоги до устаткування» містить вимогу щодо переміщення приймального пристрою для нош у відповідності до ДСТУ 7032:2009. Враховуючи наведене, Замовником встановлено в різних частинах додатку 2 до тендерної документації дві різні вимоги щодо відповідності АШМД різним державним стандартам. Зазначені вимоги неможливо виконати, якщо запропонований АШМД буде відповідати ДСТУ EN 1789:2015, то і медичне устсткуванн буде розміщено та закріплено в автомобілі стаціонарно, або з можливістю використання автономно поза АШМД відповідно до ДСТУ EN 1789:2015. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН», як вітчизняний виробник АМШД та учасник процедури закупівлі, має намір запропонувати автомобіль спеціалізований санітарний екстреної (швидкої) медичної допомоги типу В, який відповідає ДСТУ EN 1789:2015, та вимагає внести зміни до тендерної документації та встановити у додатку 2 до тендерної документації вимоги щодо відповідності одному стандарту, а саме ДСТУ EN 1789:2015. Щодо медико-технічних вимог до основних нош (каталка) Пунктом 1.1. таблиці №2 Додатку 2 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до основних нош (каталка). Однією із медико-технічних вимог до основних нош (каталка) є «наявність положення Тренделенбурга». Встановлена вимога, є дискримінаційною та направлена виключно на обмеження конкуренції, оскільки вимозі в цілому відповідає тільки ноші Carrera TEC TH Spencer (Італія). ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» має намір запропонувати ноші F-2 Ferno (США), які за показниками не гірші, а деякі параметри значно кращі за вимоги, але в паспорті (інструкції) немає параметру «Тренделенбург». Положення Тренделенбурга - особливе положення, в якому перебуває хворий під час операції на органах таза або при шоці: положення лежачи на спині під кутом 45⁰ з піднятим по відношенню до голови тазом. Таке положення неможливо реалізувати жодними ношами при транспортуванні в АШМД в складеному стані на приймальному пристрої. При цьому більшість нош які пропонуються на ринку України мають можливість забезпечити положення, при якому ноги пацієнта підняті та зігнуті в колінах. Враховуючи наведене, з метою розширення кола учасників, створення конкурентного середовищ та усунення дискримінаційних вимог встановлених тендерною документацією, просимо внести зміни до тендерної документації викласти вимогу «наявність положення Тренделенбурга» в наступній редапкції «наявність положення Тренделенбурга або можливість підняття секції ніг» або видалити зазначену вимогу. Щодо медико-технічних вимог до дефібрилятору-монітору із записом показників пацієнта Пунктом 3.4. таблиці №2 Додатку 2 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до дефібрилятору-монітору із записом показників пацієнта. Медико-технічними вимогами до дефібрилятору, окрім іншого, вимагається Кількість встановлених рівнів енергії не менше 23, та час набору заряду не більше 8с до 360 Дж. Встановлені медико-технічні вимоги, є дискримінаційними та направлені виключно на обмеження конкуренції, оскільки вимогам в цілому відповідає тільки дефібрилятор-монітор D500 виробництва Mediana (Корея). Щодо параметра «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду не менше 23». У різних виробників дефібриляторів цей показник різний, коливається від 9-10 і більше. Але цей показник не як не впливає на функціональність пристрою, та на якість (ефективність) лікування паціентів. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» має намір запропонувати дефібрилятор-монітор Zoll M2 виробництва Zoll Corp. (США). В зазначеному апараті цей показник є меншим, але апарат виконує всі функції необхідні для надання невідкладної допомоги. Щодо показника «Час набору заряду: Не більш 8с до 360 Дж» хочемо зазначити, що є дефібрилятори, в яких реалізована технологія з максимальною енергією розряду 200 Дж. При цьому це ніяк не впливає на ефективність лікування, навпаки технологія дозволяє отримати більш ефективний за силою струму розряд при меншій енергії (200 Дж замість 360Дж) підвищує ймовірність успішної дефібриляції з першої спробита дозволяє знизити сумарну енергію імпульсу і пошкодження тканин. Враховуючи наведене, з метою розширення кола учасників, створення конкурентного середовищ та усунення дискримінаційних вимог встановлених тендерною документацією, просимо внести зміни до тендерної документації викласти вимоги в наступній редакції: Викласти вимогу «Час набору заряду Не більше 8с до 360» у навій редакції «Час набору заряду Не більше 8с до 360, або 200 Дж в залежності від моделі апарата»; Вимогу «Кількість встановлених рівнів енергії не менше 23» видалити. Щодо медико-технічних вимог до Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ Пунктом 3.6. таблиці №2 Додатку 2 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ. Встановлені медико-технічні вимоги, є дискримінаційними та направлені виключно на обмеження конкуренції, оскільки вимогам в цілому відповідає тільки електрокардіограф ECG 100 L виробництва Mediana (Корея). Також незрозумілі деякі вимоги, а саме – «Можливість ПК-ЕКГ». Що це означає. Вимога дискримінаційна, вимагаємо видалити. Параметри «Інформація про пацієнта (ідентифікаційний номер, ім’я, прізвище, дата народження, стать, вага, артеріальний тиск, ліки)» вимагаємо забрати інформацію щодо дати народження, або написати «дата народження або вік». Параметр «ліки» видалити. Параметр: «Тип реєстратора 108 мм термальна голівка». Вимога дискримінаційна, тому що інші виробники пропонують термопринтери різних розмірів. В даному випадку зазначений конкретний тип принтеру. Вимагаємо вилучити цю вимогу, або викласти в редакції «наявність вбудованого термопринтеру». «Швидкість розгортки та друку, не гірше 5, 10, 25 та 50 мм/с.» Така мала швидкість 5 та 10 мм/с не є доцільною в умовах транспортування в АШМД. Тому вважаємо цю вимогу дискримінаційною. Вимагаємо розширити можливе коло учасників. «Швидкість розгортки та друку не гірше ніж 25, 50 мм/с» Усунути дискримінаційні вимоги. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» хочемо запропонувати ЕКГ CardioFax 3150 виробництва Nihon Kohden(Японія), який відповідає всім сучасним вимогом щодо портативних 12 кан ЕКГ. В той самий час за сукупністю всіх параметрів викладених замовником ми не можемо це зробити. Щодо медико-технічних вимог до матрацу вакуумного Пунктом 5.5. таблиці №2 Додатку 2 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до матрацу вакуумного. Однією із медико-технічних вимог до основних нош (каталка) є «Доступ до окремих частин тіла дає можливість виконувати необхідні маніпуляції у пацієнта: венозні доступи тощо (опційно)». Зазначена вимога некоректна оскільки технічно не можливо докупити опцію, й додати венозні доступи тощо. Оскільки вакуумний матрац є герметичним, надувний, повністю закриває та фіксує тіло паціента, неможливо додатково створити отвір в такому виробі та надати доступ до окремих частин тіла дає можливість виконувати необхідні маніпуляції у пацієнта: венозні доступи тощо. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН», як учасник процедури закупівлі вимагає внести зміни до тендерної документації та видалити вимогу «Доступ до окремих частин тіла дає можливість виконувати необхідні маніпуляції у пацієнта: венозні доступи тощо (опційно)». Вимоги суб’єкта оскарження та їх обґрунтування: Враховуючи наведене, вважаємо, що тендерна документація не відповідає вимогам стттей 5, 22 Закону України «Про публічні закупівлі», містить ряд дискримінаційних вмог, які обмежують конкуренцію, в зв’язку з чим ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» позбавлено права прийняти участь в процедурі закупівлі та бути обраними переможцем в цій закупівлі, права добросовісну конкуренцію серед учасників, на об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі ВИМАГАЄМО: 1. Прийняти Скаргу до розгляду. 2. Зобов’язати Замовника внести зміни до тендерної документації в запропонованій редакції. Директор Кучерявін О.С..
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2020-09-23-003265-a.a3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН", Код ЄДРПОУ:43516374
Пошук по цьому автору
Дата подання: 02.10.2020 18:03

СКАРГА що стосуються тендерної документації та/або прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, що порушують права ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН»

Інформація про закупівлю: UA-2020-09-23-003265-a СКАРГА що стосуються тендерної документації та/або прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, установленого для подання тендерних пропозицій, що порушують права ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» 23.09.2020 в електронній системі закупівель Комунальним некомерційним підприємством "Баранівська центральна районна лікарня" Баранівської міської ради (далі – Замовник) було оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів UA-2020-09-23-003265-a на закупівлю: «Автомобіль спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням» (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі) (далі – Процедура закупівлі) та розміщено тендерну документацію затверджену рішенням тендерного комітету №122 від 23.09.2020 року (далі тендерна документація). Рішенням тендерногокомітету №124 01.10.2020 було внесени зміни до тендерної документації. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій, що встановлено тендерною документацією 09.10.2020 року. Тендерна документація не відповідає вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі Закон) та містить дискримінаційні вимоги, що порушує наші права, та призводе до штучного обмеження кола учасників закупівлі. Підстави подання скарги, посилання на порушення Процедури закупівлі або прийняті рішення, дії або бездіяльність замовника, фактичні обставини, що це можуть підтверджувати: Розглянувши тендерну документацію ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» виявило, що тендерна документація не відповідає нормам Закону та Замовником встанановлено в тендерній документації дискримінаційні вимоги, що штучно обмежує конкуренцію та порушеє наше право на участь у закупівлі. Таким чином, Замовником порушено основні принципи здійснення державних закупівель визначених ст.5 Закону, а саме, добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія, ефективність, запобігання корупційним діям і зловживанням, недискримінація учасників та рівне ставлення до них, чим порушено наші права та охоронювані законом інтереси, як потенційного Учасника процедури закупівлі. Обґрунтування наявності порушених прав та охоронюваних законом інтересів з приводу рішення, дії чи бездіяльності замовника, що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок яких порушено право чи законні інтереси такої особи: Щодо форми «Тендерна пропозиція» Згідно до пп.3.1.4. п.3.1. розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, тендерна пропозиція, окрім іншого повинна містити, форму «Тендерна пропозиція» відповідно до Додатку № 1 до ТД. Додатку № 1 до тендерної документації містить форму пропозиції та містить вимогу, що Учасник не повинен відступати від даної форми. Пункт 2 форми пропозиції містить забовязання учасниківі відносно строку дії пропозиції що подається, а саме: «2. Ми (назва Учасника) погоджуємося дотримуватися умов цієї тендерної пропозиції протягом 90 днів з дати розкриття тендерних пропозицій». Відповідно до пп.3.4.1. п. 3.4. розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Таким чином, Замовником встановлено 2-а різних строки дії тендерних пропозицій, при цьому за умови подання формим «тендерна пропозиція» без змін, тендерна пропозицйія учасника буде невідповідати вимогам пп.3.4.1. п. 3.4. розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації та буде відхилена тендерним комітетом. Враховуючи наведене, тендерна документація не відповідає п.11 ч.2 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», відповідно до якої, тендерна документація повина містити строк дії тендерної пропозиції, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними. Замовником встановлено два різних строки дії тендерниї пропозицій. З метою усунення порушень ЗУ «Про публічні закупівлі», просимо внести зміни до тендерної документиції таа викласти Пункт 2 форми «Тендерна пропозиція» в новій редакції: «2. Ми ___ (назва Учасника) погоджуємося дотримуватися умов цієї тендерної пропозиції протягом 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Наша тендерна пропозиція буде обов'язковою для нас і, за результатами розгляду та оцінки нашої тендерної пропозиції, Вами може бути визначено нас переможцем та прийнято рішення про намір укласти договір у будь-який час до закінчення зазначеного терміну.» Щодо відповідності автомобіля спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням ДСТУ EN 1789:2015 та ДСТУ 7032:2009. Додаток 2 до тендерної документації містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі. Пункт 1 розділу «Загальні вимоги» додатку 2 до тендерної документації містить вимогу: «Автомобілі спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням повинні відповідати вимогам Технічного регламенту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.10.2013 року № 753 та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 11.10.2017 року № 1245 та/або введені в обіг відповідно до законодавства у сфері технічного регулювання та оцінки відповідності, у передбаченому законодавством порядку. На підтвердження Учасник повинен надати копію декларації або копію документів, що підтверджують можливість виготовлення автомобіля екстреної (швидкої) медичної допомоги за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту». Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 11.10.2017 року № 1245 містить перелік національних стандартів, відповідність яким надає презумпцію відповідності медичних виробів вимогам Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02 жовтня 2013 року № 753. Окрім інших стандартів, даний перелдік містить ДСТУ EN 1789:2015 «Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги», при цьому зазначений наказ не містить в своєму переліку ДСТУ 7032:2009 (ЕN 1789:2007, МОD). Виходячі із наведеного, автомобілі спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням (далі АШМД) повинні відповідати ДСТУ EN 1789:2015 «Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги», бути медичним виробом та відповідати вимогам технічного регламенту, затвердженого Постановою КМУ від 02.10.2013 №753. Розділ «Особливі вимоги» Додатку 2 до тендерної документації містить вимоги: «Автомобілі спеціалізованого санітарного транспорту екстреної медичної допомоги типу В з обладнанням повинні відповідати національному стандарту України «Колісні транспортні засоби. Автомобілі швидкої медичної допомоги та їхнє устаткування, технічні вимоги та методи випробування» (ЕN 1789:2007, МОD) ДСТУ 7032:2009 та відповідають наступним вимогам…». Також таблиця №1 «Технічні специфікації (опис предмета закупівлі)» (пп.2, 8, 13, 14, 16-18, 21, 24-32, 36, 37) містить вимогу щодо відповідності базового автомобіля ДСТУ 7032:2009, таблиця №2 «Медико-технічні вимоги до устаткування» вимагає розміщеня та закріплення обладнання в автомобілі стаціонарно, або з можливістю використання автономно поза АШМД відповідно до ДСТУ 7032:2009, EN 1789:2007. Пункт 1.2. таблиця №2 «Медико-технічні вимоги до устаткування» містить вимогу щодо переміщення приймального пристрою для нош у відповідності до ДСТУ 7032:2009. Враховуючи наведене, Замовником встановлено в різних частинах додатку 2 до тендерної документації дві різні вимоги щодо відповідності АШМД різним державним стандартам. Зазначені вимоги неможливо виконати, якщо запропонований АШМД буде відповідати ДСТУ EN 1789:2015, то і медичне устсткуванн буде розміщено та закріплено в автомобілі стаціонарно, або з можливістю використання автономно поза АШМД відповідно до ДСТУ EN 1789:2015. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН», як вітчизняний виробник АМШД та учасник процедури закупівлі, має намір запропонувати автомобіль спеціалізований санітарний екстреної (швидкої) медичної допомоги типу В, який відповідає ДСТУ EN 1789:2015, та вимагає внести зміни до тендерної документації та встановити у додатку 2 до тендерної документації вимоги щодо відповідності одному стандарту, а саме ДСТУ EN 1789:2015. Щодо медико-технічних вимог до основних нош (каталка) Пунктом 1.1. таблиці №2 Додатку 2 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до основних нош (каталка). Однією із медико-технічних вимог до основних нош (каталка) є «наявність положення Тренделенбурга». Встановлена вимога, є дискримінаційною та направлена виключно на обмеження конкуренції, оскільки вимозі в цілому відповідає тільки ноші Carrera TEC TH Spencer (Італія). ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» має намір запропонувати ноші F-2 Ferno (США), які за показниками не гірші, а деякі параметри значно кращі за вимоги, але в паспорті (інструкції) немає параметру «Тренделенбург». Положення Тренделенбурга - особливе положення, в якому перебуває хворий під час операції на органах таза або при шоці: положення лежачи на спині під кутом 45⁰ з піднятим по відношенню до голови тазом. Таке положення неможливо реалізувати жодними ношами при транспортуванні в АШМД в складеному стані на приймальному пристрої. При цьому більшість нош які пропонуються на ринку України мають можливість забезпечити положення, при якому ноги пацієнта підняті та зігнуті в колінах. Враховуючи наведене, з метою розширення кола учасників, створення конкурентного середовищ та усунення дискримінаційних вимог встановлених тендерною документацією, просимо внести зміни до тендерної документації викласти вимогу «наявність положення Тренделенбурга» в наступній редапкції «наявність положення Тренделенбурга або можливість підняття секції ніг» або видалити зазначену вимогу. Щодо медико-технічних вимог до дефібрилятору-монітору із записом показників пацієнта Пунктом 3.4. таблиці №2 Додатку 2 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до дефібрилятору-монітору із записом показників пацієнта. Медико-технічними вимогами до дефібрилятору, окрім іншого, вимагається Кількість встановлених рівнів енергії не менше 23, та час набору заряду не більше 8с до 360 Дж. Встановлені медико-технічні вимоги, є дискримінаційними та направлені виключно на обмеження конкуренції, оскільки вимогам в цілому відповідає тільки дефібрилятор-монітор D500 виробництва Mediana (Корея). Щодо параметра «Кількість встановлюємих рівнів енергії розряду не менше 23». У різних виробників дефібриляторів цей показник різний, коливається від 9-10 і більше. Але цей показник не як не впливає на функціональність пристрою, та на якість (ефективність) лікування паціентів. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» має намір запропонувати дефібрилятор-монітор Zoll M2 виробництва Zoll Corp. (США). В зазначеному апараті цей показник є меншим, але апарат виконує всі функції необхідні для надання невідкладної допомоги. Щодо показника «Час набору заряду: Не більш 8с до 360 Дж» хочемо зазначити, що є дефібрилятори, в яких реалізована технологія з максимальною енергією розряду 200 Дж. При цьому це ніяк не впливає на ефективність лікування, навпаки технологія дозволяє отримати більш ефективний за силою струму розряд при меншій енергії (200 Дж замість 360Дж) підвищує ймовірність успішної дефібриляції з першої спробита дозволяє знизити сумарну енергію імпульсу і пошкодження тканин. Враховуючи наведене, з метою розширення кола учасників, створення конкурентного середовищ та усунення дискримінаційних вимог встановлених тендерною документацією, просимо внести зміни до тендерної документації викласти вимоги в наступній редакції: Викласти вимогу «Час набору заряду Не більше 8с до 360» у навій редакції «Час набору заряду Не більше 8с до 360, або 200 Дж в залежності від моделі апарата»; Вимогу «Кількість встановлених рівнів енергії не менше 23» видалити. Щодо медико-технічних вимог до Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ Пунктом 3.6. таблиці №2 Додатку 2 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до Електрокардіограф багатоканальний з можливістю друку ЕКГ. Встановлені медико-технічні вимоги, є дискримінаційними та направлені виключно на обмеження конкуренції, оскільки вимогам в цілому відповідає тільки електрокардіограф ECG 100 L виробництва Mediana (Корея). Також незрозумілі деякі вимоги, а саме – «Можливість ПК-ЕКГ». Що це означає. Вимога дискримінаційна, вимагаємо видалити. Параметри «Інформація про пацієнта (ідентифікаційний номер, ім’я, прізвище, дата народження, стать, вага, артеріальний тиск, ліки)» вимагаємо забрати інформацію щодо дати народження, або написати «дата народження або вік». Параметр «ліки» видалити. Параметр: «Тип реєстратора 108 мм термальна голівка». Вимога дискримінаційна, тому що інші виробники пропонують термопринтери різних розмірів. В даному випадку зазначений конкретний тип принтеру. Вимагаємо вилучити цю вимогу, або викласти в редакції «наявність вбудованого термопринтеру». «Швидкість розгортки та друку, не гірше 5, 10, 25 та 50 мм/с.» Така мала швидкість 5 та 10 мм/с не є доцільною в умовах транспортування в АШМД. Тому вважаємо цю вимогу дискримінаційною. Вимагаємо розширити можливе коло учасників. «Швидкість розгортки та друку не гірше ніж 25, 50 мм/с» Усунути дискримінаційні вимоги. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» хочемо запропонувати ЕКГ CardioFax 3150 виробництва Nihon Kohden(Японія), який відповідає всім сучасним вимогом щодо портативних 12 кан ЕКГ. В той самий час за сукупністю всіх параметрів викладених замовником ми не можемо це зробити. Щодо медико-технічних вимог до матрацу вакуумного Пунктом 5.5. таблиці №2 Додатку 2 до тендерної документації встановлено медико-технічні вимоги до матрацу вакуумного. Однією із медико-технічних вимог до основних нош (каталка) є «Доступ до окремих частин тіла дає можливість виконувати необхідні маніпуляції у пацієнта: венозні доступи тощо (опційно)». Зазначена вимога некоректна оскільки технічно не можливо докупити опцію, й додати венозні доступи тощо. Оскільки вакуумний матрац є герметичним, надувний, повністю закриває та фіксує тіло паціента, неможливо додатково створити отвір в такому виробі та надати доступ до окремих частин тіла дає можливість виконувати необхідні маніпуляції у пацієнта: венозні доступи тощо. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН», як учасник процедури закупівлі вимагає внести зміни до тендерної документації та видалити вимогу «Доступ до окремих частин тіла дає можливість виконувати необхідні маніпуляції у пацієнта: венозні доступи тощо (опційно)». Вимоги суб’єкта оскарження та їх обґрунтування: Враховуючи наведене, вважаємо, що тендерна документація не відповідає вимогам стттей 5, 22 Закону України «Про публічні закупівлі», містить ряд дискримінаційних вмог, які обмежують конкуренцію, в зв’язку з чим ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» позбавлено права прийняти участь в процедурі закупівлі та бути обраними переможцем в цій закупівлі, права добросовісну конкуренцію серед учасників, на об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі ВИМАГАЄМО: 1. Прийняти Скаргу до розгляду. 2. Зобов’язати Замовника внести зміни до тендерної документації в запропонованій редакції. Директор Кучерявін О.С..
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 07.10.2020 20:23

Кількість скарг: UA-2020-09-23-003265-a.b4

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН", Код ЄДРПОУ:43516374
Пошук по цьому автору
Дата подання: 13.11.2020 16:48

СКАРГА

23.09.2020 в електронній системі закупівель Комунальним некомерційним підприємством "Баранівська центральна районна лікарня" Баранівської міської ради (далі – Замовник) було оприлюднено оголошення про проведення відкритих торгів UA-2020-09-23-003265-a на закупівлю: «Автомобіль спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням» (ДК 021:2015 – 34110000-1 Легкові автомобілі) (далі – Процедура закупівлі) та розміщено тендерну документацію затверджену рішенням тендерного комітету №122 від 23.09.2020 року (далі тендерна документація). Рішенням тендерного комітету №124 01.10.2020 були внесені зміни до тендерної документації. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій, що було встановлено тендерною документацією, становив до 09.10.2020 року. ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» звернулось із скаргою до органу оскарження, за результатами розгляду скарги було прийнято рішення від 02.11.2020 № 20328-р/пк-пз, яким скаргу було частково задоволено, та зобов’язано Замовника внести зміни до тендерної документації. Підстави подання скарги, посилання на порушення Процедури закупівлі або прийняті рішення, дії або бездіяльність замовника, фактичні обставини, що це можуть підтверджувати: Розглянувши тендерну документацію зі змінами ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» виявило, що Замовником не усунуто порушення, не внесено змін до тендерної документації та порушено частину 22 статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі». 10.11.2020 Замовником (протокол від 10.11.2020 №133) було прийнято рішення та внесено зміни до тендерної документації на виконання рішення АМКУ та встановлено кінцевий строк подання тендерних пропозицій 18.11.2020. Зазначені зміни до тендерної документації є номінальними, не усувають порушення щодо встановлених дискримінаційний вимог, а з урахуванням перенесення розкриття на 18.11.2020 Замовник не має наміру виконувати рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 20328-р/пк-пз від 02.11.2020 у встановлені Законом строки. Таким чином, Замовник порушив частину 22 статті 18, статтю 5 Закону України «Про публічні закупівлі», основні принципи здійснення публічних закупівель щодо недискримінації учасників та рівне ставлення до них, добросовісної конкуренції серед учасників, запобігання корупційним діям і зловживанням та права ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН», оскільки позбавляє можливості прийняти участь в закупівлі, шляхом встановлення дискримінаційних вимог. Обґрунтування наявності порушених прав та охоронюваних законом інтересів з приводу рішення, дії чи бездіяльності замовника, що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і внаслідок яких порушено право чи законні інтереси такої особи: Тендерна документація містить ряд дискримінаційних вимог, яким відповідає один єдиний виробник, що обмежує конкуренцію та позбавляє нас права приймати участь у закупівлі. Рішення Замовника про внесення змін до тендерної документації (протокол від 10.11.2020 №133) порушує частину 22 статті 18, статтю 5 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не відповідає вимогам статей 5, 22 Закону України «Про публічні закупівлі», містить ряд дискримінаційних вимог, які обмежують конкуренцію, в зв’язку з чим ТОВ «КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН» позбавлено права прийняти участь в процедурі закупівлі та бути обраними переможцем в цій закупівлі, права добросовісну конкуренцію серед учасників, на об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі ПРОСИМО: 1. Прийняти Скаргу до розгляду. 2. Зобов’язати Замовника скасувати рішення про внесення змін до тендерної документації (протокол від 10.11.2020 №133), усунути дискримінаційні вимоги, встановлені Замовником в тендерній документації, та внести зміни до тендерної документації, викладені в цій Скарзі.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 18.11.2020 00:09

Аукціон

Початок:
05.01.2021 14:18
Завершення:
05.01.2021 14:45

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.01.2021 14:45

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН"
Пошук по цьому учаснику
1 999 000 UAH з ПДВ 1 799 990 UAH з ПДВ Документи
ТОВ ВІДІ ЮНІКОМЕРС
Пошук по цьому учаснику
2 075 000 UAH з ПДВ 1 800 000 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю «Автоспецпром»
Пошук по цьому учаснику
2 080 000 UAH з ПДВ 2 080 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

19.01.2021 11:33
sign.p7s
14.01.2021 16:49
sign.p7s
30.12.2020 16:56
sign.p7s
30.12.2020 16:26
5.6 Ferno model 449.pdf.p7s
30.12.2020 16:26
3.5 403 C Новый.pdf.p7s
30.12.2020 16:21
МТВ.PDF
30.12.2020 16:21
3.6 Інструкція.pdf
30.12.2020 16:21
2.3 Accuvac Pro, Lite.pdf
30.12.2020 16:20
10. Сертифікат.pdf
30.12.2020 16:20
5.6 Ferno model 449.pdf
30.12.2020 16:20
4.2. Catalog_MED_2019.pdf
30.12.2020 16:20
3.5 403 C Новый.pdf
30.12.2020 16:19
1.3 Ferno, Chair S-242.pdf
30.12.2020 16:19
1.1 Ferno F2 Monobloc.pdf

Публічні документи

31.12.2020 11:00
sign.p7s
31.12.2020 10:58
23. Лист-згода.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН"
#43516374
Пошук по цьому переможцю
Очікує рішення 1 799 990 UAH з ПДВ 20.01.2021 18:58
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КСЕНКО АВТО ПРОДАКШН"
#43516374
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 1 799 990 UAH з ПДВ 20.01.2021 18:58

Документи

20.01.2021 18:58
edr_identification.yaml

Документи

05.01.2021 14:46
edr_identification.yaml
13.01.2021 23:43
Протокол
13.01.2021 23:48
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
31.01.2021 00:02
Причина відміни
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Причина відміни
Дана процедура закупівлі була оголошена ще 23.09.2020р. відповідно до річного плану закупівель на 2020 рік, у якому було зазначено, що закупівля повинна завершитися у 2020 році поставкою автомобіля ШМД до 15.12.2020р. Однак перебіг проведення визначеної закупівлі за оголошенням №UА-2020-09-23-003265-а затягнувся у зв’язку зі скаргами до Постійнодіючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель №UА-2020-09-23-003265-a.aЗ від 02.10.2020р. та №UА-2020-09-23-003265-a.b4 від 13.11.2020р., що були подані щодо порушення Закону та наявності дискримінаційних вимог у тендерній документації Замовника. На виконання рішення АМКУ від 08.12.2020 року № 22719-р/пк-пз Замовником були внесені відповідні зміни, що призвело до збільшення строку прийому пропозицій до 03.01.2021р., а дата аукціону призначена системою на 05.01.2021р., о 14:18 год. Відповідно до вказаних обставин провести та завершити закупівлю згідно річного плану закупівлі на 2020р. замовник не має можливості, так як і не має змоги на даній стадії процедури закупівлі внести зміни до річного плану закупівель на 2020 рік. У свою чергу завершення відповідної процедури означало б допущення порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Враховуючи те, що 2020-й фінансовий рік завершений і кошти, що були виділені розпорядником бюджетних коштів для КНП «Баранівська ЦРЛ» на капітальні придбання у 2020 році використати неможливо, а план асигнувань на 2021 рік не затверджений, у зв язку з відсутністю потреби у придбанні Автомобіля спеціалізованого санітарного транспорту екстреної (швидкої) медичної допомоги типу «В» з обладнанням через відсутність коштів, керуючись пунктом 1 частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі» замовником прийнято рішення про відміну процедури закупівлі № UА-2020-09-23-003265-а, через «відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг».
Документи
20.01.2021 19:31 Протокол
20.01.2021 19:39 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання