ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 – «Автомобільна дорога на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ–Луганськ–Ізварине, м. Дніпро – будівництво» (коригування) DSTU B D.1.1-1: 2013 – «The highway in the area from str. Kaydak way to highway Kyiv – Luhansk – Izvaryne, c. Dnipro - сonstruction» (update)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-10-12-006775-b
  • 45300000-0 - Будівельно-монтажні роботи
  • Подання пропозицій
Найменування замовника:
Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради
Код ЄДРПОУ:
40506232
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Яна Альтшулер, +380567441126 , yasya1509@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Дніпро, 49000, Дніпропетровська область, вул. Виконкомівська, буд. 6
Очікувана вартість
2 128 096 845.60 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.10.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.11.2020 00:00

Оскарження умов:

до 08.11.2020 00:00

Подання пропозицій:

12.11.2020 18:00

Початок аукціону:

18.12.2020 15:20

Очікувана вартість
2 128 096 846 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
10 640 480 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
10 640 484 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції: українська
Вид забезпечення тендерних пропозицій: електронна банківська гарантія
Умови надання забезпечення тендерних пропозицій:
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Разом із банківською гарантією учасником надаються копія ліцензії, виданої банку та копія документу про повноваження особи, яка підписує банківську гарантію (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії банківської гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
Умови електронної банківської гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена банком-гарантом згідно із заявою принципала без згоди та погодження з бенефіціаром.
Обов’язок банка сплатити повну суму тендерного забезпечення (гарантована сума) за першою письмовою вимогою Замовника (бенефіціара), без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких умов, в якій буде посилання на одну з наступних підстав:
• відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
• непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
• ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
• ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається у разі:
відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику в разі:
закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роб
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 – «Автомобільна дорога на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ–Луганськ–Ізварине, м. Дніпро – будівництво» (коригування)
ДК 021:2015: 45300000-0 — Будівельно-монтажні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-10-12-006775-b.b1

Статус:
Відповідь надана

Дата подання: 15.10.2020 16:44
В п.1.2. Додатку 3 Тендерної документації передбачено, що Учасником у складі Тендерної пропозиції подається:
«1.2. Довідка у формі таблиці, що містить інформацію про наявність у учасника матеріально-технічної бази, а саме виробничих баз, офісних приміщень та складських приміщень, із зазначенням найменування, місцезнаходження, приналежності (власна, оренда (лізинг), суборенда, тощо).
Для уникнення випадків недобросовісної конкуренції виробничі бази, офісні приміщення та складські приміщення повинні бути розташовані на території м. Дніпро.»

Таким чином, Замовник незаконно обмежив коло Учасників лише тими Учасниками, які:
-по перше - мають виробничі приміщення, офісні приміщення, складські приміщення
-по друге - мають вищевказані приміщення на території м. Дніпро

Державні будівельні норми для предмета закупівлі ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013 – «Автомобільна дорога на ділянці від вул. Кайдацький шлях до автомобільної дороги Київ–Луганськ–Ізварине, м. Дніпро – будівництво» (коригування), (ДК 021:2015: 45300000-0 Будівельно-монтажні роботи) – не вимагають застосування виробничих приміщень, офісних приміщень, складських приміщень.

Відповідно до п.4 Ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон):
«4. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
У той же час, в порушення п.4 Ст.5 Закону Замовник п.1.2. встановив необгрунтовані вищезазначені дискримінаційні умови.

Замовник - Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради є органом місцевого самоврядування.

Відповідно до ч.2 Ст.19 Конституції України:
«Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.»

Крім цього, відповідно до ч.1 Ст.19 Конституції України:
«Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.»

Замовник не може примушувати Учасників закупівлі набувати прав (власності, оренди та ін.) на «виробничі приміщення, офісні приміщення, складські приміщення» на «території м.Дніпро», оскільки це також суперечить Ст.6 Господарського кодексу України, а саме принципу свободи підприємницької діяльності.

Обгрунтування Замовником ніби-то «недобросовісною конкуренцією» є неналежним, оскільки випадки недобросовісної конкуренції можуть відбуватися незалежно від того, де знаходиться матеріально-технічна база порушника.

Враховуючи вищенаведене, вимагаємо, усунути як дискримінаційне та незаконне положення п.1.2. Додатку 3 Тендерної документації, а саме усунути наступні положення:
«1.2. Довідка у формі таблиці, що містить інформацію про наявність у учасника матеріально-технічної бази, а саме виробничих баз, офісних приміщень та складських приміщень, із зазначенням найменування, місцезнаходження, приналежності (власна, оренда (лізинг), суборенда, тощо).
Для уникнення випадків недобросовісної конкуренції виробничі бази, офісні приміщення та складські приміщення повинні бути розташовані на території м. Дніпро.»
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

21.10.2020 14:09
19.10.2020 року Замовником було внесено зміни до тендерної документації, а саме з пункту 1.2 Додатку 3 до тендерної документації виключено: «Для уникнення випадків недобросовісної конкуренції виробничі бази, офісні приміщення та складські приміщення повинні бути розташовані на території м. Дніпро». Нову редакцію тендерної документації від 19.10.2020 та перелік змін опубліковано згідно ЗУ "Про публічні закупівлі"

Аукціон

Початок:
18.12.2020 15:20

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

profile.welcome.login.title

profile.welcome.login.description

connectivity.errors