Паливні гранули

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-10-16-010823-c
  • 03110000-5 - Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва
  • Відмінена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КОМПАНІЇВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ" КОМПАНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Олександр Олександрович Кравченко, +380500852885 , shah_foreve88@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Компаніївський район, селище міського типу Компаніївка, 28400, Кіровоградська область, ВУЛИЦЯ ПАРКОВА, будинок 13
Очікувана вартість
360 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.01.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 22.10.2020 01:00

Оскарження умов:

до 28.10.2020 00:00

Подання пропозицій:

01.11.2020 12:00

Початок аукціону:

02.11.2020 13:43

Очікувана вартість
360 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
10 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 800 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
- Тендерні пропозиції, підготовлені Учасниками - резидентами України, викладаються українською мовою. Якщо в складі тендерної пропозиції надається документ, що складений на іншій мові, учасник надає переклад цього документу українською мовою, завірений підписом уповноваженої особи Учасника. При цьому установчі документи учасника, документи про призначення/обрання керівника, документи, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, а також документи, що підтверджують відповідність товару технічним вимогам, які викладені в оригіналі російською мовою, не потребують перекладу українською мовою. Додатково власні назви, торгові марки, моделі, назва виробника, дилера, дистриб’ютора, найменування адміністративних одиниць, адреси, абревіатури, значення технічних характеристик, топоніми, фірмові бланки, адреси сайтів, посилання, які викладені іншою мовою ніж українська, в документах, що входять до складу тендерної пропозиції, не потребують перекладу українською мовою. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути викладені іншою мовою, при цьому повинні мати переклад українською мовою, вірність перекладу (або справжність підпису перекладача) повинна бути засвідчена нотаріально або документ повинен бути легалізований у встановленому законодавством України порядку. У разі розбіжностей з текстом оригіналу перевага надається україномовному тексту.
- Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у п.3 ч.1 ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі»
Умови надання забезпечення тендерної пропозиції: Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 90 днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
Банківська гарантія повинна відповідати вимогам Постанови Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» від 15 грудня 2004 року № 639. Банківська гарантія оформлюється в обслуговуючому учасника банку, який має ліцензію Національного банку України, крім банків, щодо яких прийнято рішення НБУ про визнання неплатоспроможними.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

120 тонни
паливні гранули (код ДК 021:2015 – 03115000-0 Рослинна сировина)
ДК 021:2015: 03110000-5 — Сільськогосподарські культури, продукція товарного садівництва та рослинництва

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

16.10.2020 17:18
16.10.2020 17:18
16.10.2020 17:18
16.10.2020 17:18
16.10.2020 17:18
16.10.2020 17:18

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2020-10-16-010823-c.c1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕВПРОД", Код ЄДРПОУ:39423389
Дата подання: 12.11.2020 11:31
ВИМОГА
на протокол тендерного комітету № 4 від 09.11.2020 року


ТОВ «КЕВПРОД» прийняло участь у процедурі закупівлі UA-2020-10-16-010823-c.

Протоколом № 4 від 09.11.2020 року тендерну пропозицію ТОВ «КЕВПРОД» було відхилено.

На думку Замовника підставою для відхилення стало те, що гарантію надано необслуговуючим банком та гарантія не містить інформації про «негайну та безумовну за першою письмовою вимогою замовника сплату повної суми забезпечення тендерної пропозиції».

Не можемо погодитися з зазначеними підставами відхилення, оскільки вони є надуманими та не відповідають вимогам чинного законодавства України.

Щодо видачі гарантії необслуговуючим банком

У відповідності до п.п. 2.1. п. 2 розділу 3 Тендерної документації, банківська гарантія оформлюється в обслуговуючому учасника банку, який має ліцензію Національного банку України (надається у складі тендерної пропозиції), крім банків, щодо яких прийнято рішення НБУ про визнання неплатоспроможними.

При цьому, у відповідності до п.п. 2.5. п. 2 розділу 3 Тендерної документації, банківська гарантія повинна відповідати вимогам Постанови Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» від 15 грудня 2004 року № 639.

Тендерна документація не містить визначення поняття «обслуговуючий банк», а тому як Замовник, так і Учасник повинні користуватися нормами чинного законодавства України.

У відповідності до п. 1.4. Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, обслуговуючий банк (банк, що обслуговує) - банк, у якому відкрито рахунок учаснику безготівкових розрахунків та/або який здійснює для нього на договірних умовах будь-яку з операцій чи послуг, передбачених Законом України "Про банки і банківську діяльність".

У відповідності до п.п. 9 п. 3 Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, гарантія - спосіб забезпечення виконання зобов'язань, відповідно до якого банк-гарант бере на себе грошове зобов'язання перед бенефіціаром сплатити кошти в разі настання гарантійного випадку. Зобов'язання банку-гаранта перед бенефіціаром не залежить від базових відносин, які забезпечуються такою гарантією (їх припинення або недійсності), зокрема і тоді, коли посилання на такі базові відносини безпосередньо міститься в тексті гарантії.

У відповідності до ст. ст. 4, 6 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», надання гарантій відноситься до фінансових послуг, які надаються банками на підставі договору.

Таким чином, банк-гарант по відношенню до принципала являється обслуговуючим банком, оскільки надає Учаснику (принципалу) фінансову послугу у вигляді надання банківської гарантії для участі у процедурі закупівлі.

У зв’язку з цим підстава для відхилення процедури закупівлі є надуманою, а протокол в цій частині підлягає до скасування.

2. Щодо відсутності у текст гарантії інформації про «негайну та безумовну за першою письмовою вимогою замовника сплату повної суми забезпечення тендерної пропозиції»

У відповідності до п. 1 розділу 1 Тендерної документації електронна банківська гарантія – документ, виданий учаснику торгів обслуговуючим банком, який гарантує негайно та безумовно за першою письмовою вимогою замовника сплатити повну суму забезпечення тендерної пропозиції відкритих торгів, за умови письмового підтвердження, що учасник не виконав своїх зобов’язань, які передбачені цією документацією


У відповідності до п. 2 Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, це Положення регулює загальний порядок, умови надання та отримання банками гарантій/контргарантій та їх виконання.
У відповідності до п. 26. Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, гарантія повинна містити такі реквізити:
1) назву документа;
2) номер, місце складання, дату видачі;
3) повне найменування принципала - юридичної особи, для принципала - фізичної особи - прізвище, ім'я та по батькові (за наявності);
4) код згідно з ЄДРПОУ - для принципала - юридичної особи-резидента; реєстраційний номер облікової картки платника податків - для принципала - фізичної особи-резидента або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
5) назву валюти, у якій надається гарантія;
6) суму гарантії цифрами та словами;
7) назву валюти платежу, якщо вона відрізняється від валюти, у якій надається гарантія;
8) дату, номер і назву (у разі наявності таких реквізитів) відповідного документа, з якого виникають базові відносини;
9) найменування бенефіціара - юридичної особи, для бенефіціара - фізичної особи - прізвище, ім'я, по батькові (за наявності);
10) код згідно з ЄДРПОУ - для бенефіціара - юридичної особи-резидента; реєстраційний номер облікової картки платника податків - для бенефіціара - фізичної особи-резидента або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків);
11) найменування банку-гаранта;
12) дату закінчення дії або строк дії гарантії чи обставини, за яких строк дії гарантії є закінченим;
13) умови, за яких надається право вимагати платіж;
14) умови щодо зменшення/збільшення суми гарантії (у разі потреби);
15) підпис(и) уповноваженої(их) особи(іб) банку-гаранта;
16) інші умови (за потреби).

У відповідності до п. 38 Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, банк-гарант (резидент) сплачує кошти за гарантією на умовах і в строки, передбачені гарантією для оплати вимоги та згідно з реквізитами, зазначеними в гарантії, якщо інші реквізити не визначені у вимозі.
У відповідності до ст. 251 ЦК України, строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення.
У відповідності до ст. 252 ЦК України, строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами.
Таким чином, оскільки чинне законодавство України не передбачає такого строку як «негайно», то за змістом банківської гарантії банком було встановлено відповідний строк, що повністю відповідає вимогам чинного законодавства України.
Позиція Замовника про відхилення тендерної документації Учасника, тендерна пропозиція якого повністю відповідає тендерній документації та вимогам законодавства України, може вказувати на наявність корупційної складової у процесі оголошення переможця, адже по надуманим причинам відхиляється Учасник, який надав максимально низьку ціну.
В тому разі, якщо Замовник самостійно не приведе результати оголошення переможця тендерної закупівлі у відповідність до чинного законодавства, то ми будемо вимушені звертатися з відповідними заявами до Антимонопольного комітету України, Державної аудиторської служби та правоохоронних органів
Приймаючи до уваги викладене вище,
ВИМАГАЄМО,
протокол № 4 від 09.11.2020 року скасувати та повернутися до розгляду тендерної пропозиції ТОВ «КЕВПРОД»


Директор ТОВ «КЕВПРОД» Аврашов О.О.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

16.11.2020 17:52
Уповноважена особа КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «КОМПАНІЇВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» КОМПАНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ Кравченко Олександр Олександрович керуючись положеннями ч.3 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» на вимогу № UA-2020-10-16-010823-c.c1 від 12.11.2020 повідомляє наступне.
1. Щодо видачі гарантії не обслуговуючим банком
Відповідно до вимог підпункту 2.1. пункту 2 розділу 3 тендерної документації «… Банківська гарантія оформлюється в обслуговуючому учасника банку, який має ліцензію Національного банку України (надається у складі тендерної пропозиції), крім банків, щодо яких прийнято рішення НБУ про визнання неплатоспроможними».
Водночас умовами пункту 9 підпункту 1.2. пункту 1 розділу 3 тендерної документації була встановлена вимога щодо надання учасниками в складі тендерної пропозиції довідки в довільній формі, яка повинна була містити відомості про учасника, з зазначенням наступної інформації: повне найменування/прізвище, ім’я по батькові учасника; код ЄДРПОУ/ідентифікаційний код учасника (або реєстраційний номер облікової картки платника податків); місцезнаходження; телефон; факс (за наявності); E-mail; система оподаткування; юридичний статус; місцезнаходження реєстраційної справи, дата та номер запису про проведення державної реєстрації; профілюючий вид діяльності; НАЙМЕНУВАННЯ ВСІХ БАНКІВ, ЩО ОБСЛУГОВУЮТЬ УЧАСНИКА; номери поточних рахунків; МФО (код банку (-ів)); прізвище, ім'я, по-батькові керівника (для юридичної особи).
На виконання вимог підпункту 2.1. пункту 2 розділу 3 тендерної документації ТОВ "КЕВПРОД" надано в складі тендерної пропозиції електронну банківську гарантію, яка видана АТ «Банк інвестицій та заощаджень». Однак, всупереч вимогам пункту 9 підпункту 1.2. пункту 1 розділу 3 тендерної документації, в наданій довідці, яка містить відомості про учасника, зазначена вище банківська установа АТ «Банк інвестицій та заощаджень» не вказана як обслуговуюча, тому було зроблено висновок, що банківська гарантія видана не обслуговуючим банком. А отже тендерна пропозиція відхилена за цієї підстави правомірно.
2. Щодо відсутності у текст гарантії інформації про «негайну та безумовну за першою письмовою вимогою замовника сплату повної суми забезпечення тендерної пропозиції»
Відповідно до вимог підпункту 2.1. пункту 2 розділу 3 тендерної документації «Вид забезпечення тендерної пропозиції - електронна банківська гарантія, яка надається одночасно з поданням тендерної пропозиції. …».
Водночас абзацом 3 пункту 1 розділу 1 тендерної документації встановлено, що «Електронна банківська гарантія – документ, виданий учаснику торгів обслуговуючим банком, який гарантує негайно та безумовно за першою письмовою вимогою замовника сплатити повну суму забезпечення тендерної пропозиції відкритих торгів, за умови письмового підтвердження, що учасник не виконав своїх зобов’язань, які передбачені цією документацією». На виконання вимог підпункту 2.1. пункту 2 розділу 3 тендерної документації ТОВ "КЕВПРОД" надано в складі тендерної пропозиції електронну банківську гарантію, яка видана АТ «Банк інвестицій та заощаджень».
Проте, всупереч вимогам тендерної документації в банківській гарантії зазначено, що «Гарант зобов’язується протягом 5 (п’яти) банківських днів сплатити Бенефіціару Гарантійну суму, за його першою письмовою вимогою з поясненням у чому полягає порушення Принципалом зобов’язання, забезпеченого цією Гарантією, якщо Принципал відмовляється виконувати свої зобов’язання, які передбачаються його тендерною пропозицією»
Встановлення терміну сплати протягом 5 банківських днів Гарантійної суми суперечить вимогам тендерної документації, що є невідповідністю умовам пункту 1 розділу 1 і пункту 2 розділу 3 тендерної документації. Аналогічна позиція щодо невідповідності такої гарантії вимогам тендерної документації викладена у рішенні №17060-р/пк-пз від 10.09.2020 року Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету Україна з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Відповідно до норм абз.5 п.1 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі, у разі якщо учасник не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції. Тому, керуючись нормами абз.5 п.1 ч.1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна пропозиція ТОВ "КЕВПРОД" підлягала відхиленню, оскільки банківська гарантія оформлена не у відповідності до тендерної документації". А отже тендерна пропозиція відхилена за цієї підстави правомірно.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2020-10-16-010823-c.c2

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕВПРОД", Код ЄДРПОУ:39423389
Пошук по цьому автору
Дата подання: 19.11.2020 13:08

СКАРГА в порядку статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» на рішення Замовника

СКАРГА в порядку статті 18 Закону України «Про публічні закупівлі» ТОВ «КЕВПРОД» прийняло участь у процедурі закупівлі UA-2020-10-16-010823-c. Протоколом № 4 від 09.11.2020 року тендерну пропозицію ТОВ «КЕВПРОД» було відхилено. На думку Замовника підставою для відхилення стало те, що гарантію надано необслуговуючим банком та гарантія не містить інформації про «негайну та безумовну за першою письмовою вимогою замовника сплату повної суми забезпечення тендерної пропозиції». Не можемо погодитися з зазначеними підставами відхилення, оскільки вони є надуманими та не відповідають вимогам чинного законодавства України. Щодо видачі гарантії необслуговуючим банком У відповідності до п.п. 2.1. п. 2 розділу 3 Тендерної документації, банківська гарантія оформлюється в обслуговуючому учасника банку, який має ліцензію Національного банку України (надається у складі тендерної пропозиції), крім банків, щодо яких прийнято рішення НБУ про визнання неплатоспроможними. При цьому, у відповідності до п.п. 2.5. п. 2 розділу 3 Тендерної документації, банківська гарантія повинна відповідати вимогам Постанови Правління Національного банку України «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» від 15 грудня 2004 року № 639. Тендерна документація не містить визначення поняття «обслуговуючий банк», а тому як Замовник, так і Учасник повинні користуватися нормами чинного законодавства України. У відповідності до п. 1.4. Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, обслуговуючий банк (банк, що обслуговує) - банк, у якому відкрито рахунок учаснику безготівкових розрахунків та/або який здійснює для нього на договірних умовах будь-яку з операцій чи послуг, передбачених Законом України "Про банки і банківську діяльність". У відповідності до п.п. 9 п. 3 Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, гарантія - спосіб забезпечення виконання зобов'язань, відповідно до якого банк-гарант бере на себе грошове зобов'язання перед бенефіціаром сплатити кошти в разі настання гарантійного випадку. Зобов'язання банку-гаранта перед бенефіціаром не залежить від базових відносин, які забезпечуються такою гарантією (їх припинення або недійсності), зокрема і тоді, коли посилання на такі базові відносини безпосередньо міститься в тексті гарантії. У відповідності до ст. ст. 4, 6 Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг», надання гарантій відноситься до фінансових послуг, які надаються банками на підставі договору. Таким чином, банк-гарант по відношенню до принципала являється обслуговуючим банком, оскільки надає Учаснику (принципалу) фінансову послугу у вигляді надання банківської гарантії для участі у процедурі закупівлі. Звертаємо увагу Органу оскарження, що АТ «Банк інвестицій та заощаджень» не обслуговує рахунок Учасника, а надає ВИКЛЮЧНО на договірних умовах будь-яку з операцій чи послуг, передбачених Законом України "Про банки і банківську діяльність". У зв’язку з цим підстава для відхилення процедури закупівлі є надуманою, а рішення Замовника в цій частині підлягає до скасування. 2. Щодо відсутності у текст гарантії інформації про «негайну та безумовну за першою письмовою вимогою замовника сплату повної суми забезпечення тендерної пропозиції» У відповідності до п. 1 розділу 1 Тендерної документації електронна банківська гарантія – документ, виданий учаснику торгів обслуговуючим банком, який гарантує негайно та безумовно за першою письмовою вимогою замовника сплатити повну суму забезпечення тендерної пропозиції відкритих торгів, за умови письмового підтвердження, що учасник не виконав своїх зобов’язань, які передбачені цією документацією У відповідності до п. 2 Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, це Положення регулює загальний порядок, умови надання та отримання банками гарантій/контргарантій та їх виконання. У відповідності до п. 26. Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, гарантія повинна містити такі реквізити: 1) назву документа; 2) номер, місце складання, дату видачі; 3) повне найменування принципала - юридичної особи, для принципала - фізичної особи - прізвище, ім'я та по батькові (за наявності); 4) код згідно з ЄДРПОУ - для принципала - юридичної особи-резидента; реєстраційний номер облікової картки платника податків - для принципала - фізичної особи-резидента або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків); 5) назву валюти, у якій надається гарантія; 6) суму гарантії цифрами та словами; 7) назву валюти платежу, якщо вона відрізняється від валюти, у якій надається гарантія; 8) дату, номер і назву (у разі наявності таких реквізитів) відповідного документа, з якого виникають базові відносини; 9) найменування бенефіціара - юридичної особи, для бенефіціара - фізичної особи - прізвище, ім'я, по батькові (за наявності); 10) код згідно з ЄДРПОУ - для бенефіціара - юридичної особи-резидента; реєстраційний номер облікової картки платника податків - для бенефіціара - фізичної особи-резидента або серія (за наявності) та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків); 11) найменування банку-гаранта; 12) дату закінчення дії або строк дії гарантії чи обставини, за яких строк дії гарантії є закінченим; 13) умови, за яких надається право вимагати платіж; 14) умови щодо зменшення/збільшення суми гарантії (у разі потреби); 15) підпис(и) уповноваженої(их) особи(іб) банку-гаранта; 16) інші умови (за потреби). У відповідності до п. 38 Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах, банк-гарант (резидент) сплачує кошти за гарантією на умовах і в строки, передбачені гарантією для оплати вимоги та згідно з реквізитами, зазначеними в гарантії, якщо інші реквізити не визначені у вимозі. У відповідності до ст. 251 ЦК України, строком є певний період у часі, зі спливом якого пов'язана дія чи подія, яка має юридичне значення. У відповідності до ст. 252 ЦК України, строк визначається роками, місяцями, тижнями, днями або годинами. Таким чином, оскільки чинне законодавство України не передбачає такого строку як «негайно», то за змістом банківської гарантії банком було встановлено відповідний строк, що повністю відповідає вимогам чинного законодавства України. З огляду на зазначене, протокол № 4 Замовника підлягає до скасування. Звертаємо увагу органу оскарження, що протоколом № 5 переможцем процедури закупівлі було оголошено ФОП Мартіросян Арсена Петровича. І це в той час, як тендерна пропозиція Переможця не відповідає вимоагм тендерної документації: - Всупереч вимогам додатку 2 до тендерної документації ФОП Мартіросян А.П. не надано гарантійний лист довільної форми про те, що паливні гранули будуть без сміття, землі, камінців, потертості - Копія паспорту водія, яка надана з довідкою про наявність працівників, не завірена у відповідності до вимог тендерної документації та чинного законодавства України, подана не у кольоровому вигляді. Скаржник звертався до Замовника з вимогою про усунення зазначених у скарзі порушень, але в задоволенні вимоги нам було відмовлено. Наявні порушення порушують права та охоронювані законом інтереси Учасника, тому що суперечать законодавству у сфері публічних закупівель і позбавляють його можливості прийняти бути оголошеним переможцем процедури закупівлі. В результаті допущених помилок у прийнятті рішення про оголошення переможцем Учасника, тендерна пропозиція якого не відповідає вимогам Замовника, порушуються головні принципи публічних закупівель. В таких діях Замовника вбачаються ознаки корупційної змови Замовника з Учасником-переможцем. До речі, протягом 2019 року двічі саме Переможець укладав угоди з Замовником на постачання предмету закупівлі. У відповідності до абз. 2 ч. 8 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», скарги, що стосуються прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, які відбулися після оцінки пропозицій учасників, подаються протягом 10 днів з дня оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, але до дня укладення договору про закупівлю. З огляду на зазначене скарга нами подається у встановлений законом строк. Дана скарга складена за дотриманням вимог ч. 4 та 5 ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», а тому у Органу оскарження відсутні підстави для її залишення без розгляду. Вважаємо, що способом захисту порушених прав ТОВ «КЕВПРОД» може бути лише зобов’язання замовника скасувати своє рішення у формі протоколу № 4 від 09.11.2020 року про відхилення пропозиції та протоколу № 5 від 10.11.2020 року про оголошення переможця. Приймаючи до уваги викладене вище, ПРОСИМО: 1. зобов’язати Замовника скасувати своє рішення у формі протоколу № 4 від 09.11.2020 року про відхилення пропозиції та протоколу № 5 від 10.11.2020 року про оголошення переможця
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 24.11.2020 12:06

Аукціон

Початок:
02.11.2020 13:43
Завершення:
02.11.2020 14:04

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.11.2020 14:04

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕВПРОД"
Пошук по цьому учаснику
244 800 UAH з ПДВ 244 800 UAH з ПДВ Документи
ФОП МАРТІРОСЯН АРСЕН ПЕТРОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
286 800 UAH з ПДВ 286 800 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

01.11.2020 05:45
sign.p7s
01.11.2020 05:44
тех огл ДАФ.pdf
01.11.2020 05:44
опис КЕВПРОД.pdf
01.11.2020 05:44
тех огл ДЕСОТ.pdf
01.11.2020 05:42
пропозиція.pdf
01.11.2020 05:42
тех огл БОДЕХ.pdf
01.11.2020 05:42
витяг 29.09.2020.pdf
01.11.2020 05:42
техпаспорт DAF.pdf

Публічні документи

31.10.2020 12:25
sign.p7s
31.10.2020 12:25
sign.p7s
31.10.2020 12:13
11. Паспорт.pdf
31.10.2020 12:13
15. Витяг з ЄДР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП МАРТІРОСЯН АРСЕН ПЕТРОВИЧ
#2648112559
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 286 800 UAH з ПДВ 22.12.2020 16:40
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕВПРОД"
#39423389
Пошук по цьому переможцю
Очікує рішення 244 800 UAH з ПДВ 22.12.2020 16:40
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КЕВПРОД"
#39423389
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 244 800 UAH з ПДВ 22.12.2020 16:40
ФОП МАРТІРОСЯН АРСЕН ПЕТРОВИЧ
#2648112559
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 286 800 UAH з ПДВ 22.12.2020 16:40

Документи

22.12.2020 16:40
edr_identification.yaml

Документи

02.11.2020 14:05
edr_identification.yaml
09.11.2020 17:01
20201109_165419.jpg
09.11.2020 17:03
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
02.01.2021 00:01
Причина відміни
Скорочення видатків
Причина відміни
КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КОМПАНІЇВСЬКЕ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ’ЄДНАННЯ» КОМПАНІЇВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ було знято кошти на закупівлю паливних гранул. Таким чином склалася ситуація, що замовнику скорочено видатки на здійснення закупівлі товарів.
Документи
22.12.2020 16:45 Scan1.JPG
22.12.2020 16:47 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання