Штори-жалюзі

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-11-12-004607-c
  • 39515420-5 - Тканинні жалюзі
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Вінницький торговельно-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Цухлова Ніна Миколаївна, +380432550412 , tsuhlova@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Вінниця, 21050, Вінницька область, вул. Соборна,87
Очікувана вартість
40 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 30.11.20
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер

Оцінка відповіді замовника :

Відповідь, - як то кажуть "ні про що".

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 20.11.2020 00:00

Оскарження умов:

до 26.11.2020 00:00

Подання пропозицій:

30.11.2020 12:04

Очікувана вартість
40 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
400 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Державний бюджет України. Тендерна пропозиція готується українською мовою

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

100 м.кв
Жалюзі вертикальні
ДК 021:2015: 39515420-5 — Тканинні жалюзі
6 шт
Тканинні ролети відкритого типу
ДК 021:2015: 39515420-5 — Тканинні жалюзі

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

проведення замырыв

Дата подання: 12.11.2020 14:40
Дата відповіді: 13.11.2020 11:42
Добрий день, Шановний Замовнику, ваша вимога що "При підготовці тендерної пропозиції та всіх додатків учасники повинні відвідати об’єкти замовника, провести заміри віконних прорізів та площі засклення (Стосовно замірів звертатися до Тудіна Олександра Івановича за тел. 098-554-78-27). ", є дискримінаційною. ТОму що проведення замірів,- це робота, а будь яка робота- потребує оплати. Тобто кошти постачальник повинен втратити. ще до проведення тендеру не знаючи чи буде він переможцем. А якщо постачальник. з іншого міста, як йомо попередньо робити заміри, прийдеться їхати самому, або ж звертатися до представника? Тому просимо усунути цю вимогу. Звичайно, коли визначений переможець, то перед виготовлення необхідно робити заміри. а робити їх до проведення тендеру, не треба.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день. Шановний учаснику, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Пунктом 31 частини першої статті 1 Закону, передбачено, що тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. Частиною 3 ст. 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Згідно з частиною четвертою статті 22 Закону документація конкурсних торгів не повинна містити вимог, що. обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дискримінаційними вважаються вимоги, яким можуть відповідати лише один або декілька учасників.
Крім того, слід ураховувати, що закупівлі здійснювались за такими принципами, як добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників; об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів; запобігання корупційним діям і зловживанням. При цьому учасником процедури закупівлі може бути будь-яка фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, юридична особа (резидент або нерезидент), яка підтвердила намір взяти участь у процедурі закупівлі та/або подала тендерну пропозицію, або цінову пропозицію, або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.
Таким чином, замовники самостійно встановлювали вимоги у тендерній документації, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, з дотриманням принципів, встановлених у статті 5 Закону, не призводячи своїми діями до штучного або умисного обмеження потенційного кола учасників.
Поряд з цим слід ураховувати, що статтею 43 Господарського кодексу України передбачено, що підприємці мають право без обмежень самостійно здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, яку не заборонено законом. Водночас статтею 44 Господарського кодексу України визначено, що підприємництво здійснюється на основі, зокрема вільного вибору підприємцем видів підприємницької діяльності; самостійного формування підприємцем програми діяльності, вибору постачальників і споживачів продукції, що виробляється, залучення матеріально-технічних, фінансових та інших видів ресурсів, використання яких не обмежено законом, встановлення цін на продукцію та послуги відповідно до закону; комерційного розрахунку та власного комерційного ризику.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання