Вежа мобільна решітчаста металева

  • Ідентифікатор тендеру UA-2020-12-03-012644-b
  • 44210000-5 - Конструкції та їх частини
  • Завершена
Найменування замовника:
ДП "Миргородське лісове господарство"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Ігор Макаренко, +380535547416 , mirgleshoz_adm@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Миргород, 37600, Полтавська область, вул. Козацька, 22/1
Дата укладення договору
17.12.20
Переможець
ВПК-ТЕХ
Очікувана вартість
199 400 UAH з ПДВ
Сума договору
199 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 17.12.20
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 09.12.2020 08:00

Подання пропозицій:

14.12.2020 10:00

Очікувана вартість
199 400 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
997 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 штуки
Вежа мобільна решітчаста металева
ДК 021:2015: 44210000-5 — Конструкції та їх частини

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Загальне

Дата подання: 04.12.2020 10:34
Дата відповіді: 07.12.2020 09:04
Добрий день. Просимо викласти проектну документацію на вежу зокрема КМ та КМД.

відповідь:

Шановний користувачу, повідомляємо, що порядок застосування спрощених закупівель визначений статтею 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Спрощена закупівля складається з послідовних етапів, визначених частиною другою статті 14 Закону.
В оголошенні про проведення спрощеної закупівлі (далі – оголошення), що оприлюднюється замовником відповідно до статті 10 цього Закону, обов’язково зазначаються:
1) найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія;
2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності);
3) інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі;
4) кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг;
5) строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг;
6) умови оплати;
7) очікувана вартість предмета закупівлі;
8) період уточнення інформації про закупівлю (не менше трьох робочих днів);
9) кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель);
10) перелік критеріїв та методика оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв;
11) розмір та умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати);
12) розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати);
13) розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону в межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків або в грошових одиницях очікуваної вартості закупівлі.
В оголошенні може зазначатися інша інформація.
Звертаємо Вашу увагу, що інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі відображена в Додатку №2 до оголошення «Технічні вимоги до предмета закупівлі, код ДК 021:2015 44210000-5 «Конструкції та їх частини» (Вежа мобільна решітчаста металева)».
Враховуючи вищенаведене, керуючись ст. 19 Конституції України, відповідно до якої правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством, оприлюднення оголошення не передбачає оприлюднення проектної документації до предмету закупівлі.

стосовно вимог ТД

Дата подання: 04.12.2020 10:39
Дата відповіді: 07.12.2020 09:11
Вважаемо, що вказані в технічних вимогах характеристики вежі згідно технічній спецификації Замовника такими що є надмірними та специфічними вимогами. В характеристиках вказано, що: "2.4. Висота секції – 3,00 м., 2.6. Кількість секцій – 14 2.7. Кількість підсилених секцій – не менше 2, 2.8. Маса металевих конструкцій – не більше 0,27 т 2.9. Кількість ярусів відтяжок – 8, 2.10. Наявність в монтажному комплекті кронштейнів для кріплення Телесистеми раннього виявлення лісових пожеж , 2.11 Кількість опорних блоків центральної якірної решітки - 1, кількість бокових опорних блоків якірної решітки – 3., 2.16. Вітровий район експлуатації – 5." Що змінится якщо секціі будуть по 4 м. та їх кількість буде 12? Та щодо інших характеристик? Вітровий район в якому буде встановлено вежу, згідно Тендерній документації (Полтавська область) це 2-3 вітровий район. Навіщо в ТД вказано 5 район? А також вимоги до аналогічного договору щодо поставки саме "Вежа мобільна решітчаста металева". Але код ДК 021:2015: 44210000-5 – Конструкції та їх частини допускає більш ширший вид поставки продукції. По-перше, вважаємо що Замовник встановлює такі вимоги до предмета закупівлі, які є надмірними або занадто деталізованими у порівнянні з вимогами, які звичайно висуваються та вважаються об'єктивно необхідними для успішного виконання договору про закупівлю. Шляхом включення до тендерної документації дискримінаційних умов замовник (навмисно або ні) необґрунтовано звужує коло потенційних учасників закупівель, перешкоджаючи певним постачальникам, які спроможні виконати умови договору, брати участь у конкурсі. По-друге практика АМКУ, визнає дискримінаційними за результатами розгляду скарг: встановивши такі вимоги до аналогічних договорів, замовник обмежив коло потенційних учасників процедури закупівлі лише такими, які мають певний договір, при цьому не довівши та не підтвердивши документально необхідність встановлення у ТД такої вимоги. Прошу надати розгорнуті пояснення щодо вищезазначених вимог ТД як до специфікацій вежі так і стосовно вимог до аналогічного договору. Або, внести відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний користувачу, повідомляємо, що відповідно до ст. 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Порядок застосування спрощених закупівель визначений статтею 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Спрощена закупівля складається з послідовних етапів, визначених частиною другою статті 14 Закону.
Оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі (далі – оголошення) не передбачає:
• розроблення та затвердження замовником тендерної документації, проте вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі або в електронній формі з окремими полями в електронній системі закупівель;
• встановлення замовником кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону та підстав для відмови в участі у закупівлі, встановлених статтею 17 Закону, але замовником можуть встановлюватись вимоги до учасників.
Тож не зрозумілим залишається, на яку саме тендерну документацію Ви посилаєтесь у своєму запитанні та до якої тендерної документації пропонуєте внести зміни.
Відповідно до ч. 4 ст.14 Закону вимоги до предмета закупівлі, визначаються замовником.
Вимоги до предмета закупівлі можуть містити посилання, у тому числі, на конкретну конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника. Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників.
Разом з тим, зазначення Замовником аналогів та/або еквівалентів не є його обов’язком в розумінні Закону.
Закон не містить жодної заборони до формулювання чітко визначених технічних вимог до предмета закупівлі, оскільки це є запорукою отримання Замовником товару саме тієї якості, що необхідні.
Крім того, предмет закупівлі має забезпечити можливість швидкого розгортання та згортання на підготовленій площадці, що передбачає наявність таких вимог до технічних та функціональних характеристик предмета закупівлі, які забезпечать можливість встановлення предмета закупівлі у будь-якому районі будь-якої адміністративно-територіальної одиниці держави, оскільки зазначене майно, закріплюється за державним підприємством на праві господарського відання, а тому повинно передбачати врахування, у тому числі, навантаження, що виникають під час зведення та експлуатації конструкції за будь-яких умов рельєфу місцевості, нерівномірності вітрового навантаження за напрямками вітру, ожеледно-вітрове навантаження, у тому числі у випадку екстремальних умов експлуатації, витривалості при повторних навантаженнях у граничних станах, урахування інших реологічних процесів при дії постійних і довготривалих навантажень .
Порядок визначення предмету закупівлі регламентується Наказом Мінекономрозвитку №454 від 17.03.2016, згідно з яким предмет закупівлі товарів визначається Замовником згідно з пунктами 21 і 34 частини перщої статті 1 Закону та за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.
Таким чином, Замовник самостійно встановлює вимоги до предмета закупівлі, виходячи з його специфіки.
Поряд з цим звертаємо Вашу увагу, що статтею 43 Господарського кодексу України передбачено, що підприємці мають право без обмежень самостійно здійснювати будь-яку підприємницьку діяльність, яку не заборонено законом. Водночас статтею 44 Господарського кодексу України визначено, що підприємництво здійснюється на основі, зокрема вільного вибору підприємцем видів підприємницької діяльності; самостійного формування підприємцем програми діяльності, вибору постачальників і споживачів продукції, що виробляється, залучення матеріально-технічних, фінансових та інших видів ресурсів, використання яких не обмежено законом, встановлення цін на продукцію та послуги відповідно до закону; комерційного розрахунку та власного комерційного ризику.

терміни поставки закупівлі

Дата подання: 04.12.2020 16:01
Дата відповіді: 07.12.2020 13:52
Термін поставки та монтажу вежі за договором встановлено до 24 грудня 2020 року. Однак тільки торги закінчаться 15 грудня. Далі має пройти 10 днів на оскарження договору. Разом лише 25 грудня можливе укласти договір. При цьому зовсім не залишається часу на доставку і монтаж вежі, не кажучи вже про те що її необхідно ще виготовити. Відповідно вважаємо що неможливо учаснику виконати умови тендеру якщо дана вежа не лежить на складі учасника. Що є дискримінацією учасників. Тобто навіть якщо у потенційного учасника вежа буде дешевше у виготовленні і поставці, він не зможе брати участь в даному тендері. Відповідно Замовник швидше за все не зацікавлений в найбільш дешевою ціною тендера, цим він може завдати державі збитків. Прошу збільшити термін поставки за договором.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний користувачу, повідомляємо, що згідно з частиною першою статті 33 Закону України «Про публічні закупівлі» рішення про намір укласти договір про закупівлю приймається замовником у день визначення учасника переможцем процедури закупівлі/спрощеної закупівлі. Протягом одного дня з дати ухвалення такого рішення замовник оприлюднює в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Відповідно до частини п’ятнадцятої статті 14 нової редакції Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю.
Разом з тим, відповідно до частини двадцятої статті 14 нової редакції Закону з метою захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів учасник спрощеної закупівлі може звернутися до замовника та/або до органу, що здійснює контроль над замовником, або до суду. Рішення та дії замовника можуть бути оскаржені учасником спрощеної закупівлі у судовому порядку.
Таким чином, оскільки рішення та дії замовника можуть бути оскаржені учасником спрощеної закупівлі виключно у судовому порядку, договір про закупівлю за результатами спрощеної закупівлі може укладатися у будь-який строк з дня прийняття рішення про намір, але не пізніше ніж через 20 днів.

терміни поставки закупівлі продовж

Дата подання: 07.12.2020 16:16
Дата відповіді: 08.12.2020 15:07
Згідно статті 33 Закону України "Про піблічні закупівлі" п.5. З метою забезпечення права на оскарження рішень замовника договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю. Таким чином договір не може буди укладен з моменту рішення про намір укласти договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний користувачу, звертаємо Вашу увагу, що порядок застосування спрощених закупівель визначений статтею 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Відповідно до частини 15 статті 14 Закону замовник укладає договір про закупівлю з учасником, який визнаний переможцем спрощеної закупівлі, не пізніше ніж через 20 днів з дня прийняття рішення про намір укласти договір про закупівлю.
Договір про закупівлю укладається згідно з вимогами статті 41 цього Закону.
Інших вимог щодо укладення договору про закупівлю у порядку спрощеної закупівлі статтею 14 Закону не передбачено.
Натомість, стаття 33 міститься в розділі IV Закону, який передбачає порядок застосування такого виду процедури закупівлі як відкриті торги.
Аналізуючи норми розділу ІV Закону у взаємозв’язку зі статтями 13, 14 Закону можемо дійти до висновку, що Закон розмежовує процедури закупівлі та спрощену закупівлю, яка не є підвидом процедур закупівлі.
Розділ IV «Відкриті торги» Закону врегульовує питання проведення саме процедури закупівлі у формі відкритих торгів, а не спрощеної закупівлі. У випадках застосування виключень із загального регулювання процедури закупівлі у формі відкритих торгів, законодавець окремо включає до норм статей посилання на спрощені закупівлі.
Отже, саме при наявності окремого посилання на спрощені закупівлі в Розділі IV «Відкриті торги» Закону така норма підлягає застосуванню у спрощених закупівлях. В інших випадках застосуванню підлягають положення статті 14 Закону.
Щодо цитованої Вами статті 33, то частина 5 не містить окремого посилання на застосування цієї норми при проведенні спрощеної закупівлі.
Отже, такий системний підхід до розуміння ст. 33 Закону дає підстави зробити висновок, що при застосуванні спрощених закупівель замовник укладає договір про закупівлю за результатами спрощеної закупівлі у будь-який строк з дня прийняття рішення про намір, але не пізніше ніж через 20 днів, що відповідає правовій позиції Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.
Розгорнути: 4 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 14.12.2020 10:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
199 000 UAH з ПДВ 199 000 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ВПК-ТЕХ
#35699222
Пошук по цьому переможцю
Переможець 199 000 UAH з ПДВ 14.12.2020 16:25

Документи

14.12.2020 16:23
ПРОТОКОЛ УО 4.pdf
14.12.2020 16:25
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 14.12.2020 16:25

Учасник Пропозиція Документи
ВПК-ТЕХ
Пошук по цьому переможцю
#35699222
199 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

14.12.2020 16:23
ПРОТОКОЛ УО 4.pdf
14.12.2020 16:25
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 17.12.2020 00:00 - 24.12.2020 00:00
Номер 180
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 180.pdf Укладений
199 000
17.12.2020 09:01
17.12.2020
sign.p7s Укладений
17.12.2020 09:04

Виконання договору

Строк дії за договором: 17.12.2020 — 24.12.2020
Сума оплати за договором: 199 000
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання