«Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва» «Services of operational-dispatching service of personal accounts of the integrated dispatching systems of houses of the Shevchenkivskyi district of Kyiv»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-05-000425-a
  • 79510000-2 - Послуги з приймання телефонних дзвінків
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Ізвощіков Олексій Сергійович, 380444839906 , aizvoschikov@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04050, Київська область, вул. Білоруська, буд. № 1
Очікувана вартість
5 810 255.56 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 3.06.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 31.01.2021 00:00

Оскарження умов:

до 06.02.2021 00:00

Подання пропозицій:

10.02.2021 11:00

Очікувана вартість
5 810 256 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
174 307 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
58 103 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Обсяг виконання робіт, надання послуг, поставки товарів зазначено в Технічному завданні до закупівлі, код ЄДРПОУ 34966254, місце знаходження Замовника: вул. Білоруська, 1, м.Київ, 04050, І категорія
Пропозиція має бути подана Українською мовою

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
«Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва»
ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Підготовка тендерої документації

Дата подання: 19.01.2021 15:32
Дата відповіді: 20.01.2021 11:14
Відповідно до вимог тендерної документації (п. 2 Розділу 3) необхідним є надання учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії з грошовим покриттям. Чи необхідно надати електронну банківську гарантію саме з грошовим покриттям і якщо так, чи потрібно надати документи (якщо потрібно, то які саме документи), що підтверджують внесення грошового покриття учасником.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Банківська гарантія має бути з покриттям, що має бути зазначено в документах виданих банком або іншою фінансовою установою, у якої є ліцензія на право здійснення даної діяльності.

Підготовка докумннтів

Дата подання: 21.01.2021 15:43
Дата відповіді: 25.01.2021 14:10
Відповідно до вимог тендерної документації, учасники надають підтвердження повірки засобів обліку відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність». Просимо зазначити про які саме засоби обліку йде мова та надати їх конкретний перелік.

відповідь:

Відповідно до п.2.3. проєкту Договору, Середній термін дозвону за телефонами за аварійними заявками 60 секунд, за звичайними - 180 секунд;
Відповідно до пунктів 4 та 9 Технічного вимог до предмета закупівлі
4. Забезпечити оперативну передачу заявок об'єднаною диспетчерською службою аварійним службам виконавця послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, а також спеціалізовані організації, які обслуговують ліфти, газове, водопровідно-каналізаційне й інше обладнання про аварійні ситуації в ліфтах, системі опалення і гарячого водопостачання, каналізації, системі холодного водопостачання, системі газопостачання, системі електропостачання та неполадок інженерного обладнання, які визначені наказом № 76 від 17.05.2005 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій» та інші питання щодо утримання жилих будинків та прибудинкових територій, цілодобово 7 днів на тиждень
9. Забезпечувати Замовника доступом для отримання статистичних даних щодо заявок споживачів, через веб-інтерфейс.
Ведення статистики по середньому терміну дозвону для підтвердження дотримання умов Договору, зокрема п. 2.3, неможливе без проведення відповідних вимірювань.
Відповідно до наказу № 76 від 17.05.2005 «Про затвердження Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій», Засіб вимірювальної техніки - технічний засіб, якийзастосовується під час вимірювань і має нормовані метрологічніхарактеристики.
Таким чином, для ведення статистичних даних необхідно використовувати засоби вимірювальної техніки.
Відповідно ж до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність" такі засоби підлягають періодичній повірці.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-05-000425-a.c1

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ СЕА ОДС, Код ЄДРПОУ:38761078
Дата подання: 12.02.2021 18:41
Замовником за результатом розгляду тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації було допущено до аукціону ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДС ПЛЮС», надалі – ТОВ «ОДС ПЛЮС».
Вважаємо, що документи у складі тендерних пропозицій учасника ТОВ «ОДС ПЛЮС» не відповідають вимогам тендерної документації даної процедури закупівлі та тендерна пропозиція даного учасника підлягає відхиленню з підстав, визначених ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Так, під час розгляду тендерної пропозиції нами було виявлено наступні підстави для відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «ОДС ПЛЮС» :
1. Відповідно до вимог тендерної документації обов’язковим є надання до Банківської гарантії, завіреної копії Договору між учасником (принципал) та гарантом (банк) про надання банківської гарантії. Договір (копія договору) між учасником (принципал) та гарантом (банк) про надання банківської гарантії повинен відповідати нормам статті 200 Господарського кодексу України, статті 560 Цивільного кодексу України, вимогам постанови Правління НБУ від 15.12.2004 №639 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» та бути завірений КЕП** уповноваження особи, яка підписує банківську гарантію.
ТОВ «ОДС ПЛЮС» не надало у складі своєї тендерної пропозиції договір між учасником (принципалом) та гарантом (банком) про надання банківської гарантії.

2. В тендерній документації наявна вимога про те, що гарантія повинна містити, зокрема: назву банку бенефіціара – його назву та адресу, SWIFT-код.
Банківська гарантія ТОВ «ОДС ПЛЮС» не містить інформації про SWIFT-код банку бенефіціара.

3. Відповідно до вимог тендерної документації Учасники надають підтвердження повірки засобів вимірювальної техніки відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» шляхом надання копії свідоцтва повірки відповідних законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.
ТОВ «ОДС ПЛЮС» надало у складі своєї тендерної пропозиції Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки № 304, власником якого є ТОВ «Еколл», а ніяк ТОВ «ОДС ПЛЮС». Крім того, жодного договору, який би підтверджував право користування даною технікою ТОВ «ОДС ПЛЮС» не було надано.

4. У субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Згідно з п.9 ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» в Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості про юридичну особу, крім державних органів і органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, зокрема, інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа (крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій): прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником, 7 характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). У разі відсутності в юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа, вноситься обґрунтована причина його відсутності.
Згідно з ч. 1 ст.1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» термін "кінцевий бенефіціарний власник (контролер)" вживається у значенні, наведеному в Законі України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"
Згідно з ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» кінцевий бенефіціарний власник - будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив (контроль) на діяльність клієнта та/або фізичну особу, від імені якої проводиться фінансова операція.
Кінцевим бенефіціарним власником є:
для юридичних осіб - будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність юридичної особи (в тому числі через ланцюг контролю/володіння);
для трастів, утворених відповідно до законодавства країни їх утворення, - засновник, довірчий власник, захисник (за наявності), вигодоодержувач (вигодонабувач) або група вигодоодержувачів (вигодонабувачів), а також будь-яка інша фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність трасту (в тому числі через ланцюг контролю/володіння);
для інших подібних правових утворень - особа, яка має статус, еквівалентний або аналогічний особам, зазначеним для трастів.
Ознакою здійснення прямого вирішального впливу на діяльність є безпосереднє володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи.
Ознаками здійснення непрямого вирішального впливу на діяльність є принаймні володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи через пов’язаних фізичних чи юридичних осіб, трасти або інші подібні правові утворення, чи здійснення вирішального впливу шляхом реалізації права контролю, володіння, користування або розпорядження всіма активами чи їх часткою, права отримання доходів від діяльності юридичної особи, трасту або іншого подібного правового утворення, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування органів управління, а також вчинення правочинів, які дають можливість визначати основні умови господарської діяльності юридичної особи, або діяльності трасту або іншого подібного правового утворення, приймати обов’язкові до виконання рішення, що мають вирішальний вплив на діяльність юридичної особи, трасту або іншого подібного правового утворення, незалежно від формального володіння.
При цьому кінцевим бенефіціарним власником не може бути особа, яка має формальне право на 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є комерційним агентом, номінальним власником або номінальним утримувачем, або лише посередником щодо такого права;
Зазначена вище норма стосується юридичних осіб, засновниками яких є юридичні особи.
Відповідно до інформації, що міститься у відкритому доступі в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань засновником субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» є АДЕККО ЛІМІТЕД, Країна резидентства: Сейшели, Місцезнаходження: Сейшели, РЕСПУБЛІКА СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ, IST FLOOR DEKK HOUSE ZIPPORA STREET PROVIDENCE INDUSTRIAL ESTATE MAE.
Однак, дані про кінцевого бенефіціарного власника субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» (код за ЄДРПОУ 33941553), як це вимагається п.9 ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», не містяться в графі «Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником (контролером), або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника».
Відповідно до ч. 7 ст. 17 Закону, разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у ч. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Виходячи з положень п. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі»:
1. Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо:
9) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів).

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.

Враховуючи мету Закону України «Про публічні закупівлі», якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», не призводячи своїми діями до штучного допущення до аукціону учасників, тендерні пропозиції яких не відповідають тендерній документації, для подальшого визначення переможців торгів серед них.

Таким чином, враховуючи усе вище зазначене, вважаємо, що зазначені вище підстави, як кожна окремо, так і всі разом, є підставою для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ОДС ПЛЮС», а тому ВИМАГАЄМО скасувати Ваше рішення щодо допущення до аукціону учасника ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОДС ПЛЮС».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

15.02.2021 09:40
Перевіривши інформацію зазначену у вимозі про скасування рішення, тендерним комітетом прийнято рішення про задоволення вимоги відповідно до діючого законодавства та недотримання умов ТД

Номер вимоги: UA-2021-01-05-000425-a.a2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВ СЕА ОДС, Код ЄДРПОУ:38761078
Дата подання: 12.02.2021 18:59
Замовником за результатом розгляду тендерних пропозицій на відповідність вимогам тендерної документації було допущено до аукціону ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМФОРТ ПЛЮС», надалі – ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС».
Вважаємо, що документи у складі тендерних пропозицій учасника ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС» не відповідають вимогам тендерної документації даної процедури закупівлі та тендерна пропозиція даного учасника підлягає відхиленню з підстав, визначених ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі».
Так, під час розгляду тендерної пропозиції нами було виявлено наступні підстави для відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС» :
1. Відповідно до вимог тендерної документації обов’язковим є надання до Банківської гарантії, завіреної копії Договору між учасником (принципал) та гарантом (банк) про надання банківської гарантії. Договір (копія договору) між учасником (принципал) та гарантом (банк) про надання банківської гарантії повинен відповідати нормам статті 200 Господарського кодексу України, статті 560 Цивільного кодексу України, вимогам постанови Правління НБУ від 15.12.2004 №639 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» та бути завірений КЕП** уповноваження особи, яка підписує банківську гарантію.
ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС» не надало у складі своєї тендерної пропозиції договір між учасником (принципалом) та гарантом (банком) про надання банківської гарантії.

2. В тендерній документації наявна вимога про те, що гарантія повинна містити, зокрема: назву банку бенефіціара – його назву та адресу, SWIFT-код.
Банківська гарантія ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС» не містить інформації про SWIFT-код банку бенефіціара.

3. Відповідно до вимог тендерної документації Учасники надають підтвердження повірки засобів вимірювальної техніки відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» шляхом надання копії свідоцтва повірки відповідних законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки.
ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС» надало у складі своєї тендерної пропозиції Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки № 304, власником якого є ТОВ «Еколл», а ніяк ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС». Крім того, жодного договору, який би підтверджував право користування даною технікою ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС» не було надано.

5. У субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Згідно з п.9 ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» в Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості про юридичну особу, крім державних органів і органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, зокрема, інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа (крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій): прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником, 7 характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). У разі відсутності в юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа, вноситься обґрунтована причина його відсутності.
Згідно з ч. 1 ст.1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» термін "кінцевий бенефіціарний власник (контролер)" вживається у значенні, наведеному в Законі України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення"
Згідно з ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» кінцевий бенефіціарний власник - будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив (контроль) на діяльність клієнта та/або фізичну особу, від імені якої проводиться фінансова операція.
Кінцевим бенефіціарним власником є:
для юридичних осіб - будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність юридичної особи (в тому числі через ланцюг контролю/володіння);
для трастів, утворених відповідно до законодавства країни їх утворення, - засновник, довірчий власник, захисник (за наявності), вигодоодержувач (вигодонабувач) або група вигодоодержувачів (вигодонабувачів), а також будь-яка інша фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність трасту (в тому числі через ланцюг контролю/володіння);
для інших подібних правових утворень - особа, яка має статус, еквівалентний або аналогічний особам, зазначеним для трастів.
Ознакою здійснення прямого вирішального впливу на діяльність є безпосереднє володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи.
Ознаками здійснення непрямого вирішального впливу на діяльність є принаймні володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи через пов’язаних фізичних чи юридичних осіб, трасти або інші подібні правові утворення, чи здійснення вирішального впливу шляхом реалізації права контролю, володіння, користування або розпорядження всіма активами чи їх часткою, права отримання доходів від діяльності юридичної особи, трасту або іншого подібного правового утворення, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування органів управління, а також вчинення правочинів, які дають можливість визначати основні умови господарської діяльності юридичної особи, або діяльності трасту або іншого подібного правового утворення, приймати обов’язкові до виконання рішення, що мають вирішальний вплив на діяльність юридичної особи, трасту або іншого подібного правового утворення, незалежно від формального володіння.
При цьому кінцевим бенефіціарним власником не може бути особа, яка має формальне право на 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є комерційним агентом, номінальним власником або номінальним утримувачем, або лише посередником щодо такого права;
Зазначена вище норма стосується юридичних осіб, засновниками яких є юридичні особи.
Відповідно до інформації, що міститься у відкритому доступі в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань засновником субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» є АДЕККО ЛІМІТЕД, Країна резидентства: Сейшели, Місцезнаходження: Сейшели, РЕСПУБЛІКА СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ, IST FLOOR DEKK HOUSE ZIPPORA STREET PROVIDENCE INDUSTRIAL ESTATE MAE.
Однак, дані про кінцевого бенефіціарного власника субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» (код за ЄДРПОУ 33941553), як це вимагається п.9 ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», не містяться в графі «Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником (контролером), або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника».
Відповідно до ч. 7 ст. 17 Закону, разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у ч. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі».
Виходячи з положень п. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі»:
1. Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо:
9) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів).

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.

Враховуючи мету Закону України «Про публічні закупівлі», якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», не призводячи своїми діями до штучного допущення до аукціону учасників, тендерні пропозиції яких не відповідають тендерній документації, для подальшого визначення переможців торгів серед них.

Таким чином, враховуючи усе вище зазначене, вважаємо, що зазначені вище підстави, як кожна окремо, так і всі разом, є підставою для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «КОМФОРТ ПЛЮС», а тому ВИМАГАЄМО скасувати Ваше рішення щодо допущення до аукціону учасника ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КОМФОРТ ПЛЮС».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

15.02.2021 09:40
Перевіривши інформацію зазначену у вимозі про скасування рішення, тендерним комітетом прийнято рішення про задоволення вимоги відповідно до діючого законодавства та недотримання умов ТД

Документи подані скаржником

12.02.2021 18:41
Вимога

Документи подані скаржником

12.02.2021 18:59
Вимога

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2021-01-05-000425-a.c6

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ Барс Україна, Код ЄДРПОУ:38577503
Пошук по цьому автору
Дата подання: 16.02.2021 17:03

СКАРГА щодо не допущення ТОВ «БАРС УКРАЇНА» до аукціону

Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», (надалі - Замовник), було розпочато процедуру закупівлі (відкриті торги з публікацією англійською мовою) код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). Товариство з обмеженою відповідальністю «БАРС УКРАЇНА», виявило бажання взяти участь у відповідній процедурі закупівлі та згідно тендерної документації подало тендерну пропозицію. Відповідно до протоколу розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 11 лютого 2021 р.: - Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДС ПЛЮС», надалі – ТОВ «ОДС ПЛЮС», допущено до аукціону; - Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМФОРТ ОДС», надалі – ТОВ «КОМФОРТ ОДС», допущено до аукціону; - Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕА ОДС», надалі – ТОВ «СЕА ОДС», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено); - Товариство з обмеженою відповідальністю «БАРС УКРАЇНА», надалі – ТОВ «БАРС УКРАЇНА», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено); Ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», надалі – Закон, ТОВ «БАРС УКРАЇНА» надано право звернутись до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг зі скаргою на прийняті рішення Замовника. ТОВ «БАРС УКРАЇНА» не погоджується з рішенням Замовника відносно відхилення його тендерної пропозиції, і як наслідок, не допущення ТОВ «БАРС УКРАЇНА» до аукціону, виходячи з наступного: В протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, Замовником відносно тендерної пропозиції ТОВ «БАРС УКРАЇНА» зазначено: «Не відповідає вимогам тендерної документації. Під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «Барс Україна» було виявлено недоліки. Тендерна документація містить наступні вимоги. Пункт 1 Розділу 3 ТД містить: - додатково надати довідку про погодження уповноваженої (уповноважених) особи (осіб) на збір, обробку, використання, поширення та доступ третіх осіб до наданих персональних даних. ТОВ «Барс Україна» в складі тендерної пропозиції надав наступні документи: Не надав довідки про погодження обробки персональних даних третіх осіб інформацію про яких подано у складі тендерної пропозиції. Враховуючи викладене тендерна пропозиція ТОВ «Барс Україна» не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації. Згідно з абз. 2 п. 2 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо тендерна пропозиція учасника не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам тендерної документації.» Відповідно до вимог Пункту 1 Розділу 3 тендерної документації: «Також, учасником надається завірена копія сторінок паспорту уповноваженої (уповноважених) особи (осіб), на підписання документів пропозиції та/або договору(а саме сторінки 1-6 та місце проживання) або копія іншого документу, передбаченого статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 № 5492­VI, зі змінами. Додатково надати довідку про погодження уповноваженої (уповноважених) особи (осіб) на збір, обробку, використання, поширення та доступ третіх осіб до наданих персональних даних.» ТОВ «БАРС УКРАЇНА», на виконання вимоги Пункту 1 Розділу 3 тендерної документації надало у складі своєї тендерної пропозиції копії сторінок паспорту уповноваженої особи директора ТОВ «БАРС УКРАЇНА» Андрусенко Ольга Олександрівна, а також довідку про те, що уповноважена особа (директор ТОВ «БАРС УКРАЇНА» Андрусенко Ольга Олександрівна) дає згоду на збір, обробку, використання, поширення та доступ третіх осіб до наданих персональних даних за № 7 від 20.01.2021 р. (файл «Довідки, що підтверджують відповідність.pdf» сторінка 5), що підтверджує те, що зазначена вище вимога тендерної документації виконана в повному обсязі. Крім того, звертаємо Вашу, увагу, що уповноваженою особою ТОВ «БАРС УКРАЇНА» є виключно директор Андрусенко Ольга Олександрівна, ніяких інших уповноважених осіб у ТОВ «БАРС УКРАЇНА» не передбачено. Відносно формулювання підстави відхилення – не надання довідки про погодження обробки персональних даних третіх осіб інформацію про яких подано у складі тендерної пропозиції, зазначаємо, що тендерна документація, в тому числі і Пункт 1 Розділу 3 тендерної документації, не містить вимоги щодо надання довідки про погодження обробки персональних даних третіх осіб інформацію про яких подано у складі тендерної пропозиції, а тому її ненадання не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «БАРС УКРАЇНА». Враховуючи викладене вище, підстава для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «БАРС УКРАЇНА», зазначена в протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 11 лютого 2021 р., є безпідставною, необґрунтованою та незаконною. Враховуючи мету Закону України «Про публічні закупівлі», якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», не призводячи своїми діями до штучного не допущення до аукціону учасників, тендерні пропозиції яких відповідають тендерній документації. Відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. Отже, аналізуючи вищенаведене можна прийти до висновку, що у діях Замовника є ознаки упередженого підходу до оцінки тендерної пропозиції учасника закупівлі, що, у свою чергу, є грубим порушення ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та ст. 7 Закону України «Про антимонопольний комітет України», - ПРОСИМО: 1. Прийняти дану скаргу до розгляду. 2. Призупинити процедуру закупівлі. 3. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). 4. Зобов’язати Замовника скасувати своє рішення в частині відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «БАРС УКРАЇНА», зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). Додатки: 1. Протокол розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a. 2. Довідка за вих. № 7 від 20.01.2021.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 19.02.2021 11:24

Кількість скарг: UA-2021-01-05-000425-a.b3

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ СЕА ОДС, Код ЄДРПОУ:38761078
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.02.2021 20:07

Скарга, щодо недопущення ТОВ "СЕА ОДС" до аукціону

Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», (надалі - Замовник), було розпочато процедуру закупівлі (відкриті торги з публікацією англійською мовою) код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕА ОДС», виявило бажання взяти участь у відповідній процедурі закупівлі та згідно тендерної документації подало тендерну пропозицію. Відповідно до протоколу розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 11 лютого 2021 р.: 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДС ПЛЮС», надалі – ТОВ «ОДС ПЛЮС», допущено до аукціону; 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМФОРТ ОДС», надалі – ТОВ «КОМФОРТ ОДС», допущено до аукціону; 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕА ОДС», надалі – ТОВ «СЕА ОДС», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено); 4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Барс Україна», надалі – ТОВ «Барс Україна», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено); Скаржник не погоджується з рішенням Замовника відносно відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС», і як наслідок, не допущення ТОВ «СЕА ОДС» до аукціону. Ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», надалі – Закон, ТОВ «СЕА ОДС» надано право звернутись до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг зі скаргою на прийняті рішення Замовника. Користуючись наданим законом правом, Скаржник не погоджується з рішенням Замовника відносно відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС», і як наслідок, не допущення ТОВ «СЕА ОДС» до аукціону виходячи з наступного: Відповідно до Протоколу розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a було відхилено тендерну пропозицію ТОВ «СЕА ОДС», з підстави невідповідності тендерної пропозиції умовам технічної специфікації та іншим вимогам тендерної документації згідно з абз. 2 п. 2 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі», надалі - Закон. В даному Протоколі зазначено, що під час розгляду тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС» було виявлено недоліки. Тендерна документація містить наступні вимоги. Пункт 1 Розділу 3 ТД містить: - додатково надати довідку про погодження уповноваженої (уповноважених) особи (осіб) на збір, обробку, використання, поширення та доступ третіх осіб до наданих персональних даних. ТОВ «СЕА ОДС» в складі тендерної пропозиції надав наступні документи: Не надав довідки про погодження обробки персональних даних третіх осіб інформацію про яких подано у складі тендерної пропозиції. Відповідно до вимог Пункту 1 Розділу 3 тендерної документації, Також, учасником надається завірена копія сторінок паспорту уповноваженої (уповноважених) особи (осіб), на підписання документів пропозиції та/або договору(а саме сторінки 1-6 та місце проживання) або копія іншого документу, передбаченого статтею 13 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» від 20.11.2012 № 5492­VI, зі змінами. Додатково надати довідку про погодження уповноваженої (уповноважених) особи (осіб) на збір, обробку, використання, поширення та доступ третіх осіб до наданих персональних даних.» Звертаємо Вашу, увагу, що уповноваженою особою ТОВ «СЕА ОДС» є виключно директор Морозова Марина Михайлівна, ніяких інших уповноважених осіб у учасника не передбачено, а тому на виконання вимоги Пункту 1 Розділу 3 ТД ТОВ «СЕА ОДС» надало у складі своєї тендерної пропозиції копію сторінок паспорту уповноваженої особи директора ТОВ «СЕА ОДС» Морозової Марини Михайлівни та Довідку № 16 від 22.01.2021 р. про те, що уповноважена особа (в даному випадку – це директор ТОВ «СЕА ОДС» Морозова Марина Михайлівна) дає згоду на збір, обробку, використання, поширення та доступ третіх осіб до наданих персональних даних (Стор. 5 файлу «Довідки про відповідність.pdf»), що свідчить про те, що дана вимога тендерної документації виконана в повному обсязі. Стосовно формулювання підстави відхилення – не надання довідки про погодження обробки персональних даних третіх осіб інформацію про яких подано у складі тендерної пропозиції, зазначаємо, що тендерна документація, в тому числі і Пункт 1 Розділу 3 ТД, не містить вимоги щодо надання довідки про погодження обробки персональних даних третіх осіб інформацію про яких подано у складі тендерної пропозиції, а тому її ненадання не може бути підставою для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС». Враховуючи викладене вище, підстава для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС», зазначена в протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 11 лютого 2021 р., є безпідставною, необґрунтованою та незаконною. Враховуючи мету Закону, якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, закріплених у статті 5 Закону, не призводячи своїми діями до штучного не допущення до аукціону учасників, тендерні пропозиції яких відповідають тендерній документації. Відповідно до ст. 5 Закону, закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. Отже, аналізуючи вищенаведене можна прийти до висновку, що у діях Замовника є ознаки упередженого підходу до оцінки тендерної пропозиції учасника закупівлі, що, у свою чергу, є грубим порушення ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та ст. 7 Закону України «Про антимонопольний комітет України», - ПРОСИМО: 1. Прийняти дану скаргу до розгляду. 2. Призупинити процедуру закупівлі. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). 3. Зобов’язати Замовника скасувати своє рішення в частині відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «СЕА ОДС», зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). Додатки: 1. Протокол розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a. 2. Довідка № 16 від 22.01.2021 р.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 18.02.2021 13:41

Кількість скарг: UA-2021-01-05-000425-a.b4

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ СЕА ОДС, Код ЄДРПОУ:38761078
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.02.2021 20:10

Скарга, щодо допущення ТОВ "ОДС ПЛЮС" до аукціону

Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», (надалі - Замовник), було розпочато процедуру закупівлі (відкриті торги з публікацією англійською мовою) код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕА ОДС», виявило бажання взяти участь у відповідній процедурі закупівлі та згідно тендерної документації подало тендерну пропозицію. Відповідно до протоколу розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 11 лютого 2021 р.: 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДС ПЛЮС», надалі – ТОВ «ОДС ПЛЮС», допущено до аукціону; 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМФОРТ ОДС», надалі – ТОВ «КОМФОРТ ОДС», допущено до аукціону; 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕА ОДС», надалі – ТОВ «СЕА ОДС», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено); 4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Барс Україна», надалі – ТОВ «Барс Україна», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено); Скаржник не погоджується з рішенням Замовника відносно допущення до аукціону ТОВ «ОДС ПЛЮС», так як документи у складі тендерних пропозицій учасника ТОВ «ОДС ПЛЮС» не відповідають вимогам тендерної документації даної процедури закупівлі та тендерна пропозиція даного учасника підлягає відхиленню з підстав, визначених ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Згідно положень ч. 1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо: 1) учасник процедури закупівлі: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону та/або наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 цього Закону; не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства; зазначив у тендерній пропозиції недостовірну інформацію, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, яку замовником виявлено згідно з частиною п’ятнадцятою статті 29 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції; не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей; не надав обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції протягом строку, визначеного в частині чотирнадцятій статті 29 цього Закону; визначив конфіденційною інформацію, що не може бути визначена як конфіденційна відповідно до вимог частини другої статті 28 цього Закону; 2) тендерна пропозиція учасника: не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації; викладена іншою мовою (мовами), аніж мова (мови), що вимагається тендерною документацією; є такою, строк дії якої закінчився. Відповідно до п. 1 Розділу 3 тендерної документації, неспроможність подати всю інформацію, що вимагається цією документацією, або подання пропозиції, яка не відповідає вимогам в усіх відношеннях, буде віднесена на ризик учасника та спричинить за собою відхилення такої пропозиції. Згідно п. 2 Розділу 3 тендерної документації, тендерна пропозиція, що не супроводжуються забезпеченням, або надане учасником забезпечення, що не відповідає вимогам тендерної документації, відхиляються Замовником. Відповідно до п. 2 Розділу 5 тендерної документації, замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. 12 лютого 2021 року Скаржник звернувся до Замовника через електронну систему закупівель з вимогою про усунення порушення відносно допущення ТОВ «ОДС ПЛЮС» до аукціону, та з вимогою скасувати рішення щодо допущення до аукціону учасника ТОВ «ОДС ПЛЮС». 15 лютого 2021 року Замовник опублікував в електронні системі закупівель на вимогу Скаржника відповідь, відповідно до якої вимога Скаржника була задоволена. Однак, станом на 15 лютого 2021 року Замовником більше ніяких дій не було вчинено для усунення порушень, які були зазначені у вимозі Скаржника. На момент подачі даної скарги, тендерна пропозиція ТОВ «ОДС ПЛЮС» не була відхилена. Ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», надалі – Закон, ТОВ «СЕА ОДС» надано право звернутись до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг зі скаргою на прийняті рішення Замовника. Користуючись наданим законом правом, Скаржник не погоджується з рішенням Замовника відносно допущення до аукціону ТОВ «ОДС ПЛЮС», так як документи у складі тендерних пропозицій учасника ТОВ «ОДС ПЛЮС» не відповідають вимогам тендерної документації даної процедури закупівлі та тендерна пропозиція даного учасника підлягає відхиленню з підстав, визначених ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Так, під час розгляду тендерної пропозиції нами було виявлено наступні підстави для відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «ОДС ПЛЮС» : 1. Відповідно до вимог тендерної документації обов’язковим є надання до Банківської гарантії, завіреної копії Договору між учасником (принципал) та гарантом (банк) про надання банківської гарантії. Договір (копія договору) між учасником (принципал) та гарантом (банк) про надання банківської гарантії повинен відповідати нормам статті 200 Господарського кодексу України, статті 560 Цивільного кодексу України, вимогам постанови Правління НБУ від 15.12.2004 №639 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» та бути завірений КЕП** уповноваження особи, яка підписує банківську гарантію. ТОВ «ОДС ПЛЮС» не надало у складі своєї тендерної пропозиції договір між учасником (принципалом) та гарантом (банком) про надання банківської гарантії. 2. В тендерній документації наявна вимога про те, що гарантія повинна містити, зокрема: назву банку бенефіціара – його назву та адресу, SWIFT-код. Банківська гарантія ТОВ «ОДС ПЛЮС» не містить інформації про SWIFT-код банку бенефіціара. 3. Відповідно до вимог тендерної документації Учасники надають підтвердження повірки засобів вимірювальної техніки відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» шляхом надання копії свідоцтва повірки відповідних законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. ТОВ «ОДС ПЛЮС» надало у складі своєї тендерної пропозиції Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки № 304, власником якого є ТОВ «Еколл», а ніяк ТОВ «ОДС ПЛЮС». Крім того, жодного договору, який би підтверджував право користування даною технікою ТОВ «ОДС ПЛЮС» не було надано. 4. У субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Згідно з п.9 ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» в Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості про юридичну особу, крім державних органів і органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, зокрема, інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа (крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій): прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником, 7 характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). У разі відсутності в юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа, вноситься обґрунтована причина його відсутності. Згідно з ч. 1 ст.1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» термін "кінцевий бенефіціарний власник (контролер)" вживається у значенні, наведеному в Законі України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" Згідно з ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» кінцевий бенефіціарний власник - будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив (контроль) на діяльність клієнта та/або фізичну особу, від імені якої проводиться фінансова операція. Кінцевим бенефіціарним власником є: для юридичних осіб - будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність юридичної особи (в тому числі через ланцюг контролю/володіння); для трастів, утворених відповідно до законодавства країни їх утворення, - засновник, довірчий власник, захисник (за наявності), вигодоодержувач (вигодонабувач) або група вигодоодержувачів (вигодонабувачів), а також будь-яка інша фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність трасту (в тому числі через ланцюг контролю/володіння); для інших подібних правових утворень - особа, яка має статус, еквівалентний або аналогічний особам, зазначеним для трастів. Ознакою здійснення прямого вирішального впливу на діяльність є безпосереднє володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи. Ознаками здійснення непрямого вирішального впливу на діяльність є принаймні володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи через пов’язаних фізичних чи юридичних осіб, трасти або інші подібні правові утворення, чи здійснення вирішального впливу шляхом реалізації права контролю, володіння, користування або розпорядження всіма активами чи їх часткою, права отримання доходів від діяльності юридичної особи, трасту або іншого подібного правового утворення, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування органів управління, а також вчинення правочинів, які дають можливість визначати основні умови господарської діяльності юридичної особи, або діяльності трасту або іншого подібного правового утворення, приймати обов’язкові до виконання рішення, що мають вирішальний вплив на діяльність юридичної особи, трасту або іншого подібного правового утворення, незалежно від формального володіння. При цьому кінцевим бенефіціарним власником не може бути особа, яка має формальне право на 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є комерційним агентом, номінальним власником або номінальним утримувачем, або лише посередником щодо такого права; Зазначена вище норма стосується юридичних осіб, засновниками яких є юридичні особи. Відповідно до інформації, що міститься у відкритому доступі в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань засновником субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» є АДЕККО ЛІМІТЕД, Країна резидентства: Сейшели, Місцезнаходження: Сейшели, РЕСПУБЛІКА СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ, IST FLOOR DEKK HOUSE ZIPPORA STREET PROVIDENCE INDUSTRIAL ESTATE MAE. Однак, дані про кінцевого бенефіціарного власника субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» (код за ЄДРПОУ 33941553), як це вимагається п.9 ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», не містяться в графі «Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником (контролером), або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника». Відповідно до ч. 7 ст. 17 Закону Закону України «Про публічні закупівлі», у разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у ч. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі». Виходячи з положень п. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: 1. Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо: 9) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів). Таким чином, враховуючи усе вище зазначене, вважаємо, що зазначені вище підстави, як кожна окремо, так і всі разом, є підставою для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ОДС ПЛЮС». Відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. Враховуючи мету Закону України «Про публічні закупівлі», якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», не призводячи своїми діями до штучного допущення до аукціону учасників, тендерні пропозиції яких не відповідають тендерній документації, для подальшого визначення переможців торгів серед них. Отже, аналізуючи вищенаведене можна прийти до висновку, що у діях Замовника є ознаки упередженого підходу до оцінки тендерної пропозиції учасника закупівлі, що, у свою чергу, є грубим порушення ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та ст. 7 Закону України «Про антимонопольний комітет України», - ПРОСИМО: 1. Прийняти скаргу до розгляду. 2. Призупинити процедуру закупівлі. 3. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). 4. Зобов’язати Замовника скасувати своє рішення (відхилити тендерну пропозицію) в частині допущення до аукціону тендерної пропозиції ТОВ «ОДС ПЛЮС», зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc).
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 18.02.2021 13:38

Кількість скарг: UA-2021-01-05-000425-a.b5

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ТОВ СЕА ОДС, Код ЄДРПОУ:38761078
Пошук по цьому автору
Дата подання: 15.02.2021 20:12

Скарга, щодо допущення ТОВ "КОМФОРТ ОДС" до аукціону

Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», (надалі - Замовник), було розпочато процедуру закупівлі (відкриті торги з публікацією англійською мовою) код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕА ОДС», виявило бажання взяти участь у відповідній процедурі закупівлі та згідно тендерної документації подало тендерну пропозицію. Відповідно до протоколу розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 11 лютого 2021 р.: 1. Товариство з обмеженою відповідальністю «ОДС ПЛЮС», надалі – ТОВ «ОДС ПЛЮС», допущено до аукціону; 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМФОРТ ОДС», надалі – ТОВ «КОМФОРТ ОДС», допущено до аукціону; 3. Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕА ОДС», надалі – ТОВ «СЕА ОДС», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено); 4. Товариство з обмеженою відповідальністю «Барс Україна», надалі – ТОВ «Барс Україна», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено); Скаржник не погоджується з рішенням Замовника відносно допущення до аукціону ТОВ «КОМФОРТ ОДС», так як документи у складі тендерних пропозицій учасника ТОВ «КОМФОРТ ОДС» не відповідають вимогам тендерної документації даної процедури закупівлі та тендерна пропозиція даного учасника підлягає відхиленню з підстав, визначених ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Згідно положень ч. 1 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник відхиляє тендерну пропозицію із зазначенням аргументації в електронній системі закупівель у разі, якщо: 1) учасник процедури закупівлі: не відповідає кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, установленим статтею 16 цього Закону та/або наявні підстави, встановлені частиною першою статті 17 цього Закону; не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства; зазначив у тендерній пропозиції недостовірну інформацію, що є суттєвою при визначенні результатів процедури закупівлі, яку замовником виявлено згідно з частиною п’ятнадцятою статті 29 цього Закону; не надав забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або забезпечення тендерної пропозиції не відповідає умовам, що визначені замовником у тендерній документації до такого забезпечення тендерної пропозиції; не виправив виявлені замовником після розкриття тендерних пропозицій невідповідності в інформації та/або документах, що подані ним у своїй тендерній пропозиції, протягом 24 годин з моменту розміщення замовником в електронній системі закупівель повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей; не надав обґрунтування аномально низької ціни тендерної пропозиції протягом строку, визначеного в частині чотирнадцятій статті 29 цього Закону; визначив конфіденційною інформацію, що не може бути визначена як конфіденційна відповідно до вимог частини другої статті 28 цього Закону; 2) тендерна пропозиція учасника: не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації; викладена іншою мовою (мовами), аніж мова (мови), що вимагається тендерною документацією; є такою, строк дії якої закінчився. Відповідно до п. 1 Розділу 3 тендерної документації, неспроможність подати всю інформацію, що вимагається цією документацією, або подання пропозиції, яка не відповідає вимогам в усіх відношеннях, буде віднесена на ризик учасника та спричинить за собою відхилення такої пропозиції. Згідно п. 2 Розділу 3 тендерної документації, тендерна пропозиція, що не супроводжуються забезпеченням, або надане учасником забезпечення, що не відповідає вимогам тендерної документації, відхиляються Замовником. Відповідно до п. 2 Розділу 5 тендерної документації, замовник відхиляє тендерну пропозицію в разі якщо тендерна пропозиція не відповідає умовам тендерної документації. 12 лютого 2021 року Скаржник звернувся до Замовника через електронну систему закупівель з вимогою про усунення порушення відносно допущення ТОВ «КОМФОРТ ОДС» до аукціону, та з вимогою скасувати рішення щодо допущення до аукціону учасника ТОВ «КОМФОРТ ОДС». 15 лютого 2021 року Замовник опублікував в електронні системі закупівель на вимогу Скаржника відповідь, відповідно до якої вимога Скаржника була задоволена. Однак, станом на 15 лютого 2021 року Замовником більше ніяких дій не було вчинено для усунення порушень, які були зазначені у вимозі Скаржника. На момент подачі даної скарги, тендерна пропозиція ТОВ «КОМФОРТ ОДС» не була відхилена. Ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», надалі – Закон, ТОВ «СЕА ОДС» надано право звернутись до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг зі скаргою на прийняті рішення Замовника. Користуючись наданим законом правом, Скаржник не погоджується з рішенням Замовника відносно допущення до аукціону ТОВ «КОМФОРТ ОДС», так як документи у складі тендерних пропозицій учасника ТОВ «КОМФОРТ ОДС» не відповідають вимогам тендерної документації даної процедури закупівлі та тендерна пропозиція даного учасника підлягає відхиленню з підстав, визначених ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі». Так, під час розгляду тендерної пропозиції нами було виявлено наступні підстави для відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «КОМФОРТ ОДС» : 1. Відповідно до вимог тендерної документації обов’язковим є надання до Банківської гарантії, завіреної копії Договору між учасником (принципал) та гарантом (банк) про надання банківської гарантії. Договір (копія договору) між учасником (принципал) та гарантом (банк) про надання банківської гарантії повинен відповідати нормам статті 200 Господарського кодексу України, статті 560 Цивільного кодексу України, вимогам постанови Правління НБУ від 15.12.2004 №639 «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах» та бути завірений КЕП** уповноваження особи, яка підписує банківську гарантію. ТОВ «КОМФОРТ ОДС» не надало у складі своєї тендерної пропозиції договір між учасником (принципалом) та гарантом (банком) про надання банківської гарантії. 2. В тендерній документації наявна вимога про те, що гарантія повинна містити, зокрема: назву банку бенефіціара – його назву та адресу, SWIFT-код. Банківська гарантія ТОВ «КОМФОРТ ОДС» не містить інформації про SWIFT-код банку бенефіціара. 3. Відповідно до вимог тендерної документації Учасники надають підтвердження повірки засобів вимірювальної техніки відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» шляхом надання копії свідоцтва повірки відповідних законодавчо регульованих засобів вимірювальної техніки. ТОВ «КОМФОРТ ОДС» надало у складі своєї тендерної пропозиції Свідоцтво про повірку законодавчо регульованого засобу вимірювальної техніки № 304, власником якого є ТОВ «Еколл», а ніяк ТОВ «КОМФОРТ ОДС». Крім того, жодного договору, який би підтверджував право користування даною технікою ТОВ «КОМФОРТ ОДС» не було надано. 4. У субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» відсутня інформація про кінцевого бенефіціарного власника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань. Згідно з п.9 ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» в Єдиному державному реєстрі містяться такі відомості про юридичну особу, крім державних органів і органів місцевого самоврядування як юридичних осіб, зокрема, інформація про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа (крім політичних партій, структурних утворень політичних партій, професійних спілок, їх об’єднань, організацій профспілок, передбачених статутом профспілок та їх об’єднань, творчих спілок, місцевих осередків творчих спілок, організацій роботодавців, їх об’єднань, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, релігійних організацій, державних органів, органів місцевого самоврядування, їх асоціацій, державних та комунальних підприємств, установ, організацій): прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, країна громадянства, серія та номер паспорта громадянина України або паспортного документа іноземця, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків (за наявності), а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником, 7 характер та міра (рівень, ступінь, частка) бенефіціарного володіння (вигоди, інтересу, впливу). У разі відсутності в юридичної особи кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника її засновника, якщо засновник - юридична особа, вноситься обґрунтована причина його відсутності. Згідно з ч. 1 ст.1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» термін "кінцевий бенефіціарний власник (контролер)" вживається у значенні, наведеному в Законі України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" Згідно з ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» кінцевий бенефіціарний власник - будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив (контроль) на діяльність клієнта та/або фізичну особу, від імені якої проводиться фінансова операція. Кінцевим бенефіціарним власником є: для юридичних осіб - будь-яка фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність юридичної особи (в тому числі через ланцюг контролю/володіння); для трастів, утворених відповідно до законодавства країни їх утворення, - засновник, довірчий власник, захисник (за наявності), вигодоодержувач (вигодонабувач) або група вигодоодержувачів (вигодонабувачів), а також будь-яка інша фізична особа, яка здійснює вирішальний вплив на діяльність трасту (в тому числі через ланцюг контролю/володіння); для інших подібних правових утворень - особа, яка має статус, еквівалентний або аналогічний особам, зазначеним для трастів. Ознакою здійснення прямого вирішального впливу на діяльність є безпосереднє володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи. Ознаками здійснення непрямого вирішального впливу на діяльність є принаймні володіння фізичною особою часткою у розмірі не менше 25 відсотків статутного (складеного) капіталу або прав голосу юридичної особи через пов’язаних фізичних чи юридичних осіб, трасти або інші подібні правові утворення, чи здійснення вирішального впливу шляхом реалізації права контролю, володіння, користування або розпорядження всіма активами чи їх часткою, права отримання доходів від діяльності юридичної особи, трасту або іншого подібного правового утворення, права вирішального впливу на формування складу, результати голосування органів управління, а також вчинення правочинів, які дають можливість визначати основні умови господарської діяльності юридичної особи, або діяльності трасту або іншого подібного правового утворення, приймати обов’язкові до виконання рішення, що мають вирішальний вплив на діяльність юридичної особи, трасту або іншого подібного правового утворення, незалежно від формального володіння. При цьому кінцевим бенефіціарним власником не може бути особа, яка має формальне право на 25 чи більше відсотків статутного капіталу або прав голосу в юридичній особі, але є комерційним агентом, номінальним власником або номінальним утримувачем, або лише посередником щодо такого права; Зазначена вище норма стосується юридичних осіб, засновниками яких є юридичні особи. Відповідно до інформації, що міститься у відкритому доступі в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань засновником субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» є АДЕККО ЛІМІТЕД, Країна резидентства: Сейшели, Місцезнаходження: Сейшели, РЕСПУБЛІКА СЕЙШЕЛЬСЬКІ ОСТРОВИ, IST FLOOR DEKK HOUSE ZIPPORA STREET PROVIDENCE INDUSTRIAL ESTATE MAE. Однак, дані про кінцевого бенефіціарного власника субпідрядника ТОВ «ЕКОЛЛ» (код за ЄДРПОУ 33941553), як це вимагається п.9 ч.2 ст. 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», не містяться в графі «Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника, якщо засновник - юридична особа: прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), країна громадянства, місце проживання, а також повне найменування та ідентифікаційний код (для резидента) засновника юридичної особи, в якому ця особа є кінцевим бенефіціарним власником (контролером), або інформація про відсутність кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника». Відповідно до ч. 7 ст. 17 Закону Закону України «Про публічні закупівлі», у разі якщо учасник процедури закупівлі має намір залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю у випадку закупівлі робіт або послуг для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини третьої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник перевіряє таких суб’єктів господарювання на відсутність підстав, визначених у ч. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі». Виходячи з положень п. 1 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі»: 1. Замовник приймає рішення про відмову учаснику в участі у процедурі закупівлі та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника або відмовити в участі у переговорній процедурі закупівлі (крім випадків, зазначених у пунктах 2, 4, 5 частини другої статті 40 цього Закону) в разі, якщо: 9) у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (крім нерезидентів). Таким чином, враховуючи усе вище зазначене, вважаємо, що зазначені вище підстави, як кожна окремо, так і всі разом, є підставою для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «КОМФОРТ ОДС». Відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. Враховуючи мету Закону України «Про публічні закупівлі», якою є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції, замовнику під час проведення процедури закупівлі необхідно дотримуватись принципів здійснення закупівель, закріплених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», не призводячи своїми діями до штучного допущення до аукціону учасників, тендерні пропозиції яких не відповідають тендерній документації, для подальшого визначення переможців торгів серед них. Отже, аналізуючи вищенаведене можна прийти до висновку, що у діях Замовника є ознаки упередженого підходу до оцінки тендерної пропозиції учасника закупівлі, що, у свою чергу, є грубим порушення ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та ст. 7 Закону України «Про антимонопольний комітет України», - ПРОСИМО: 1. Прийняти скаргу до розгляду. 2. Призупинити процедуру закупівлі. 3. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). 4. Зобов’язати Замовника скасувати своє рішення (відхилити тендерну пропозицію) в частині допущення до аукціону тендерної пропозиції ТОВ «КОМФОРТ ОДС», зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc).
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 18.02.2021 13:34

Кількість скарг: UA-2021-01-05-000425-a.c8

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ СЕА ОДС, Код ЄДРПОУ:38761078
Пошук по цьому автору
Дата подання: 17.05.2021 20:46

Скарга

СКАРГА щодо недопущення ТОВ «СЕА ОДС» до аукціону згідно рішення Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», викладеного в протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», (надалі - Замовник), було розпочато процедуру закупівлі (відкриті торги з публікацією англійською мовою) код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). Товариство з обмеженою відповідальністю «СЕА ОДС», надалі – ТОВ «СЕА ОДС» або Скаржник, виявило бажання взяти участь у відповідній процедурі закупівлі та згідно тендерної документації подало тендерну пропозицію. Відповідно до протоколу розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 13 травня 2021 р., ТОВ «СЕА ОДС», не допущено до аукціону (тендерну пропозицію відхилено). Скаржник не погоджується з рішенням Замовника відносно відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС», і як наслідок, недопущення ТОВ «СЕА ОДС» до аукціону. Ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», надалі – Закон, ТОВ «СЕА ОДС» надано право звернутись до Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг зі скаргою на прийняті рішення Замовника. Відповідно до Протоколу розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 13 травня 2021 р., тендерну пропозицію ТОВ «СЕА ОДС» було відхилено, як таку, що «не відповідає кваліфікаційним критеріям, не відповідає вимогам тендерної документації. Відповідно абз.3 п. 2 ч. 1 статті 31 ЗУ «Про публічні закупівлі», в зв'язку із закінченням строку дії тендерної пропозиції та у зв'язку із завершеним терміном дії банківської гарантії, оскільки строк дії завершено та не продовжено.» 1. Відносно закінчення строку дії тендерної пропозиції Скаржника. Відповідно до п. 4 Розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 календарних днів (з дати розкриття тендерних пропозицій). До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій. Учасник має право: відхилити таку вимогу, не втрачаючи при цьому наданого ним забезпечення тендерної пропозиції; погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції та наданого забезпечення тендерної пропозиції.» Дата розкриття за закупівлею UA-2021-01-05-000425-a була 10 лютого 2021 11:00, відповідно останній день дії тендерної пропозиції – 10 травня 2021 р. Ні станом на 30 квітня 2021 року, ні станом на 10 травня 2021 р. Скаржник не отримав від Замовника вимоги про продовження строку дії тендерної пропозиції. Враховуючу ту обставину, що Скаржник не мав технічної можливості дозавантажувати будь-які документи до складу своїх тендерних пропозицій до електронної системи закупівель, окрім як на отриману від замовника вимогу про усунення виявлених невідповідностей, 30 квітня 2021 р., ТОВ «СЕА ОДС» направило на поштову адресу Замовника 04050, Україна, м. Київ, вул. Білоруська, лист про продовження строку дії своєї тендерної пропозиції ще на 90 днів. Даний лист Замовник отримав 05 травня 2021 р., що підтверджується інформацією з офіційного сайту Укрпошта https://track.ukrposhta.ua/tracking_UA.html?barcode=1220103573444. Крім того, Скаржник 06 травня 2021 р. до закінчення терміну дії своєї тендерної пропозиції завантажив до розділу поданої ним скарги UA-2021-01-05-000425-a.a7, (рішення по якій на той час перебувало на стадії виконання Замовником) документ «Продовження ТП». В зазначеному документі Скаржник повідомив про продовження строку дії поданої ним тендерної пропозиції ще на 90 днів. Таким чином, враховуючи отриману Замовником до закінчення строку дії тендерної пропозиції інформацію від Скаржника про продовження строку дії його тендерної пропозиції, з урахуванням принципів здійснення публічних закупівель та з дотриманням вимог Закону України «Про публічні закупівлі», у Замовника відсутні підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС». 2. Відносно закінчення строку дії банківської гарантії Скаржника. В складі тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС» міститься банківська гарантія № G0121/8791, строком дії до 17.05.2021 включно. А тому, станом на дату прийняття рішення Замовником про відхилення тендерної пропозиції Скаржника 13 травня 2021 року, строк дії банківської гарантії ще не закінчився, вона була діючою. Враховуючи викладене вище, підстави для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС», зазначені в протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 13 травня 2021 р., є необґрунтованими та незаконними. Крім того, хочемо звернути увагу Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель, надалі – Колегія, на упереджене ставлення Замовника до Скаржника: 11 лютого 2021 р. Замовником була безпідставно відхилена тендерна пропозиція Скаржника. Згідно рішення АМКУ № 3662-р/пк-пз від 26.02.2021 р. скасовано рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС». 25 березня 2021 р. Замовник виконав рішення АМКУ, скасувавши рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС». 31 березня 2021 р. Замовник раптово відмінив у зв’язку з відсутністю подальшої потреби в закупівлі послуг. Згідно рішення АМКУ № 8654-р/пк-пз від 21.04.2021 р. скасовано рішення про відміну процедури закупівлі за № UA-2021-01-05-000425-a. 13 травня 2021 р. Замовник виконав рішення АМКУ, скасувавши рішення про відміну процедури закупівлі. І того ж 13 травня 2021 р. Замовник відхиляє тендерну пропозицію ТОВ «СЕА ОДС» з підстав, викладених вище. Як видно, Замовник навмисно робить все, щоб не допустити ТОВ «СЕА ОДС» до аукціону по даній процедурі закупівлі: навмисно не виконував рішення АМКУ майже місяць, чекаючи доки закінчиться строк дії тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС», не направив вимогу Скаржнику про продовження строку дії тендерної пропозиції, тощо. Аналізуючи вищенаведене, можна дійти висновку, що у діях Замовника є ознаки упередженого підходу до оцінки тендерної пропозиції учасника закупівлі, що, у свою чергу, є грубим порушенням ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до ч. 10 ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі», уповноважена особа: 1) планує закупівлі та формує річний план закупівель в електронній системі закупівель; 2) здійснює вибір процедури закупівлі; 3) проводить процедури закупівель/спрощені закупівлі; 4) забезпечує рівні умови для всіх учасників, об’єктивний та чесний вибір переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 5) забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених цим Законом; 6) забезпечує оприлюднення в електронній системі закупівель інформації, необхідної для виконання вимог цього Закону; 7) здійснює інші дії, передбачені цим Законом. Відповідно до ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівлі здійснюються за такими принципами: 1) добросовісна конкуренція серед учасників; 2) максимальна економія, ефективність та пропорційність; 3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них; 5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням. Однак, Замовник, приймаючи рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС», абсолютно не врахував принципи передбачені спеціальним законом, зокрема, Замовником не було додержано принципів: принципу об’єктивності при оцінці тендерної пропозиції ТОВ «СЕА ОДС», оскільки пропозиція останнього повністю відповідає вимогам тендерної документації та чинного законодавства України. Відхилення тендерної пропозиції Скаржника свідчить виключно про необ’єктивність, упередженість та протиправність дій Замовника при розгляді його тендерної пропозиції, що зумовило прийняття незаконного рішення Замовником, без врахування вимог, затвердженої самим же Замовником тендерної документації. Відповідно до ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та ст. 7 Закону України «Про антимонопольний комітет України», - ПРОСИМО: 1. Прийняти дану скаргу до розгляду. 2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc). 3. Зобов’язати Замовника скасувати своє рішення в частині відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «СЕА ОДС», зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a код за ДК 021:2015: 79510000-2 — Послуги з приймання телефонних дзвінків (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва), ідентифікатор закупівлі: UA-2021-01-05-000425-a ● 253cbb345817441d9d47aca6293dbafc).
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 19.05.2021 19:14
Дата рішення: 02.06.2021 22:09

Кількість скарг: UA-2021-01-05-000425-a.c9

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ Барс Україна, Код ЄДРПОУ:38577503
Пошук по цьому автору
Дата подання: 18.05.2021 18:17

Скарга

СКАРГА на рішення Замовника Комунального підприємства «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва», викладеного в протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 13 травня 2021 року Комунальним підприємством «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва» було розпочато процедуру (відкриті торги з публікацією англійською мовою) на закупівлю послуг «Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва». Товариство з обмеженою відповідальністю «БАРС УКРАЇНА», (надалі - Скаржник), виявило бажання взяти участь у відповідній процедурі закупівлі та згідно тендерної документації подало тендерну пропозицію. Але, відповідно до протоколу розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 13 травня 2021 року, тендерну пропозицію ТОВ «БАРС УКРАЇНА» було відхилено. У підставах відхилення зазначено: Не відповідає кваліфікаційним критеріям, Не відповідає вимогам тендерної документації Відповідно абз. 3 п. 2 ч. 1 статті 31 ЗУ "Про публічні закупівлі", в зв'язку із закінченням строку дії тендерної пропозиції та у зв'язку із завершеним терміном дії банківської гарантії, оскільки строк дії завершено та не продовжено Скаржник не погоджується з таким рішенням Замовника, виходячи з наступного: 1. Стосовно закінчення строку дії тендерної пропозиції. Згідно з пунктом 4 Розділу 3 тендерної документації, тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. До закінчення цього строку замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій. Учасник має право:  відхилити таку вимогу, не втрачаючи при цьому наданого ним забезпечення тендерної пропозиції;  погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції та наданого забезпечення тендерної пропозиції. Виходячи з того, що датою розкриття тендерних пропозицій було 10 лютого 2021 року, тендерні пропозицій вважаються дійсними по 10 травня 2021 року включно. Розуміючи, що закінчення строку дії тендерної пропозиції приходилось на травневі свята, Скаржником було прийнято рішення про направлення повідомлення про подовження дії своєї тендерної пропозиції заздалегідь. Також необхідно зауважити, що технічної можливості для розміщення такого повідомлення у електронній системі закупівель не передбачено. Тому, 30.04.2021 року повідомлення Замовнику про продовження дії тендерної пропозиції було направлено у письмовому вигляді поштою (Накладна № 0222400448429). Згідно з даними Укрпошти, відправлення було вручене 07.05.2021 року, тобто за три дні до строку закінчення дії тендерної пропозиції Замовник отримав повідомлення про продовження строку її дії. Копії повідомлення про подовження дії тендерної пропозиції, опис, накладна та чек надано у додатках до цієї скарги. Таким чином, підстава для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «БАРС УКРАЇНА», в частині закінчення строку дії тендерної пропозиції, є необґрунтованою та непослідовною. 2. Стосовно завершення строку дії банківської гарантії. Згідно з пунктом 2 Розділу 3 тендерної документації, від учасників закупівлі вимагалось надати забезпечення тендерної пропозиції в розмірі 3% від суми закупівлі. Вид забезпечення тендерної пропозиції електронна банківська гарантія з грошовим покриттям. У вимогах до оформлення гарантії було зокрема зазначено: • Термін дії повинен бути не менше ніж 90 (дев’яносто) календарних днів з дати розкриття тендерних пропозицій. На виконання вимог тендерної документації Скаржником було надано електронну банківську гарантію на необхідну суму зі строком дії до 16.05.2021 року включно. Тобто, на момент оприлюднення протоколу розгляду тендерних пропозицій 13.05.2021 року та, відповідно, на момент відхилення тендерної пропозиції Скаржника, надана електронна банківська гарантія була дійсна. Таким чином, підстава для відхилення тендерної пропозиції ТОВ «БАРС УКРАЇНА», в частині завершення строку дії банківської гарантії, є необґрунтованою та непослідовною. Враховуючи наведене вище та користуючись статтею 18 Закону України «Про публічні закупівлі» та статтею 7 Закону України «Про антимонопольний комітет України», - ПРОСИМО: 1. Прийняти дану скаргу до розгляду. 2. Прийняти рішення про встановлення порушень процедури закупівлі UA-2021-01-05-000425-a (Послуги операційно-диспетчерського обслуговування особових рахунків об’єднаних диспетчерських систем будинків Шевченківського району м. Києва) щодо відхилення тендерної пропозиції ТОВ «БАРС УКРАЇНА». 3. Зобов’язати Замовника скасувати своє рішення щодо відхилення тендерної пропозиції учасника ТОВ «БАРС УКРАЇНА», зазначене у протоколі розгляду тендерних пропозицій UA-2021-01-05-000425-a, опублікованого 13 травня 2021 року.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 21.05.2021 11:22
Дата рішення: 03.06.2021 22:23

Документи подані скаржником

16.02.2021 15:23
Скарга
16.02.2021 15:23
Протокол
16.02.2021 15:23
Довідка

Документи подані скаржником

15.02.2021 18:12
Скарга
15.02.2021 18:12
Довідка

Документи подані скаржником

15.02.2021 18:24
Скарга

Документи подані скаржником

15.02.2021 18:33
Скарга

Документи подані скаржником

17.05.2021 20:19
Протокол
17.05.2021 20:19
Продовження ТД
17.05.2021 20:19
Гарантія

Документи подані скаржником

18.05.2021 17:22
Протокол
18.05.2021 17:23
Опис

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ ОДС" Документи
Відмінено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДС ПЛЮС" Документи
Відмінено
Документи
ТОВ Барс Україна Документи
Відмінено
Документи
ТОВ СЕА ОДС Документи
Відмінено
Документи
ТОВ СЕА ОДС Документи
Відхилено
Документи
ТОВ Барс Україна Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМФОРТ ОДС" Документи
Відхилено
Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОДС ПЛЮС" Документи
Відхилено
Документи

Документи

10.02.2021 11:02
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.02.2021 19:39
1.7. Додадток.PDF
09.02.2021 19:39
1.7. Повірка.PDF
09.02.2021 19:39
1.7. Повірка.PDF.p7s
09.02.2021 19:39
Гарантия_269.pdf
09.02.2021 19:39
Гарантия_269.pdf.p7s
09.02.2021 19:39
Лiцензiя.pdf
09.02.2021 19:39
Лiцензiя.pdf (1).p7s
09.02.2021 19:39
Лiцензiя.pdf.p7s
09.02.2021 19:39
Рейтинг.pdf
09.02.2021 19:39
Рейтинг.pdf (1).p7s
09.02.2021 19:39
Рейтинг.pdf.p7s
09.02.2021 19:40
sign.p7s

Документи

10.02.2021 11:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.02.2021 19:52
1.7.Метрологія.PDF
09.02.2021 19:52
Акт.pdf
09.02.2021 19:52
Акт.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Виписка ОДСП.pdf
09.02.2021 19:52
Витяг ПДВ.pdf
09.02.2021 19:52
Витяг ПДВ.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Витяг.PDF
09.02.2021 19:52
Витяг.PDF.p7s
09.02.2021 19:52
Гарантия_229.pdf
09.02.2021 19:52
Гарантия_229.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Лiцензiя.pdf
09.02.2021 19:52
Лiцензiя.pdf (1).p7s
09.02.2021 19:52
Лiцензiя.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Опис.pdf
09.02.2021 19:52
Опис.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Рейтинг.pdf
09.02.2021 19:52
Рейтинг.pdf (1).p7s
09.02.2021 19:52
Рейтинг.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Dovidka_МВС.p7s
09.02.2021 19:52
Dovidka_МВС.pdf
09.02.2021 19:52
Dovidka_МВС.pdf.p7s
09.02.2021 19:53
sign.p7s

Документи

10.02.2021 11:03
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.02.2021 20:55
Додатки 1_ 2_ 3.pdf
09.02.2021 20:55
Додаток 4.pdf
09.02.2021 20:55
Акти.rar
09.02.2021 20:55
Лист-відгук.PDF
09.02.2021 20:55
Андріяш Н. В..rar
09.02.2021 20:55
Бабіч В. М..rar
09.02.2021 20:55
Богомаз Л. М..rar
09.02.2021 20:55
Демидова В. М..rar
09.02.2021 20:55
Демчик А. І..rar
09.02.2021 20:55
Духнєвич Г. І..rar
09.02.2021 20:55
Іванець Л. А..rar
09.02.2021 20:55
Крутько О. В..rar
09.02.2021 20:55
Ляліна А. А..rar
09.02.2021 20:55
Манжела Н. А..rar
09.02.2021 20:55
Марієнко О. Ю..rar
09.02.2021 20:55
Метелюк Г. М..rar
09.02.2021 20:55
Мудра К. В..rar
09.02.2021 20:55
Пісоцька Ю. В..rar
09.02.2021 20:55
Стойко Т. С..rar
09.02.2021 20:55
Умерова Н. Ф..rar
09.02.2021 20:55
Шлапак Ю О..rar
09.02.2021 20:55
ПДВ.pdf
09.02.2021 20:55
Статут.pdf

Документи

10.02.2021 11:04
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.02.2021 21:35
Віслоух Н. І..pdf
09.02.2021 21:35
Козак В. М..pdf
09.02.2021 21:35
Колесник Л. В..pdf
09.02.2021 21:35
Люлько Л. В..pdf
09.02.2021 21:35
Макогон В. О..pdf
09.02.2021 21:35
Медвідь Л. О..pdf
09.02.2021 21:35
Мельник А. М..pdf
09.02.2021 21:35
Мельник Л. М..pdf
09.02.2021 21:35
Остапчук О. В..pdf
09.02.2021 21:35
Перчик М. В..pdf
09.02.2021 21:35
Терлига Л. В..pdf
09.02.2021 21:35
Шило Н. А..pdf
09.02.2021 21:35
Щур Т. Р..pdf
09.02.2021 21:35
Статут.pdf
09.02.2021 21:35
Ст. 17.pdf
09.02.2021 21:35
Забезпечення.rar

Документи

25.03.2021 08:58
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.02.2021 21:35
Віслоух Н. І..pdf
09.02.2021 21:35
Козак В. М..pdf
09.02.2021 21:35
Колесник Л. В..pdf
09.02.2021 21:35
Люлько Л. В..pdf
09.02.2021 21:35
Макогон В. О..pdf
09.02.2021 21:35
Медвідь Л. О..pdf
09.02.2021 21:35
Мельник А. М..pdf
09.02.2021 21:35
Мельник Л. М..pdf
09.02.2021 21:35
Остапчук О. В..pdf
09.02.2021 21:35
Перчик М. В..pdf
09.02.2021 21:35
Терлига Л. В..pdf
09.02.2021 21:35
Шило Н. А..pdf
09.02.2021 21:35
Щур Т. Р..pdf
09.02.2021 21:35
Статут.pdf
09.02.2021 21:35
Ст. 17.pdf
09.02.2021 21:35
Забезпечення.rar

Документи

25.03.2021 08:58
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.02.2021 20:55
Додатки 1_ 2_ 3.pdf
09.02.2021 20:55
Додаток 4.pdf
09.02.2021 20:55
Акти.rar
09.02.2021 20:55
Лист-відгук.PDF
09.02.2021 20:55
Андріяш Н. В..rar
09.02.2021 20:55
Бабіч В. М..rar
09.02.2021 20:55
Богомаз Л. М..rar
09.02.2021 20:55
Демидова В. М..rar
09.02.2021 20:55
Демчик А. І..rar
09.02.2021 20:55
Духнєвич Г. І..rar
09.02.2021 20:55
Іванець Л. А..rar
09.02.2021 20:55
Крутько О. В..rar
09.02.2021 20:55
Ляліна А. А..rar
09.02.2021 20:55
Манжела Н. А..rar
09.02.2021 20:55
Марієнко О. Ю..rar
09.02.2021 20:55
Метелюк Г. М..rar
09.02.2021 20:55
Мудра К. В..rar
09.02.2021 20:55
Пісоцька Ю. В..rar
09.02.2021 20:55
Стойко Т. С..rar
09.02.2021 20:55
Умерова Н. Ф..rar
09.02.2021 20:55
Шлапак Ю О..rar
09.02.2021 20:55
ПДВ.pdf
09.02.2021 20:55
Статут.pdf

Документи

25.03.2021 08:59
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.02.2021 19:39
1.7. Додадток.PDF
09.02.2021 19:39
1.7. Повірка.PDF
09.02.2021 19:39
1.7. Повірка.PDF.p7s
09.02.2021 19:39
Гарантия_269.pdf
09.02.2021 19:39
Гарантия_269.pdf.p7s
09.02.2021 19:39
Лiцензiя.pdf
09.02.2021 19:39
Лiцензiя.pdf (1).p7s
09.02.2021 19:39
Лiцензiя.pdf.p7s
09.02.2021 19:39
Рейтинг.pdf
09.02.2021 19:39
Рейтинг.pdf (1).p7s
09.02.2021 19:39
Рейтинг.pdf.p7s
09.02.2021 19:40
sign.p7s

Документи

25.03.2021 08:59
edr_identification.yaml

Публічні документи

09.02.2021 19:52
1.7.Метрологія.PDF
09.02.2021 19:52
Акт.pdf
09.02.2021 19:52
Акт.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Виписка ОДСП.pdf
09.02.2021 19:52
Витяг ПДВ.pdf
09.02.2021 19:52
Витяг ПДВ.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Витяг.PDF
09.02.2021 19:52
Витяг.PDF.p7s
09.02.2021 19:52
Гарантия_229.pdf
09.02.2021 19:52
Гарантия_229.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Лiцензiя.pdf
09.02.2021 19:52
Лiцензiя.pdf (1).p7s
09.02.2021 19:52
Лiцензiя.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Опис.pdf
09.02.2021 19:52
Опис.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Рейтинг.pdf
09.02.2021 19:52
Рейтинг.pdf (1).p7s
09.02.2021 19:52
Рейтинг.pdf.p7s
09.02.2021 19:52
Dovidka_МВС.p7s
09.02.2021 19:52
Dovidka_МВС.pdf
09.02.2021 19:52
Dovidka_МВС.pdf.p7s
09.02.2021 19:53
sign.p7s

Інформація про відміну

Невдале скасування
Дата відміни
13.05.2021 07:56
Причина відміни
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Причина відміни
Відповідно до п. 1. ч. 1 статті 32 ЗУ "Про публічні закупівлі" відсутня подальша потреба в закупівлі послуги
Документи
01.04.2021 14:22 36-21 одос.pdf
01.04.2021 14:22 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання