Послуги з розподілу природного газу (код ДК 021:2015 - 65210000-8 – Розподіл газу)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-13-003053-a
  • 65210000-8 - Розподіл газу
  • Завершена
Найменування замовника:
Подільський державний аграрно-технічний університет
Тип закупівлі
Переговорна процедура за нагальною потребою
Контактна особа замовника
Оксана Сірош, +380988454883 , oksanasirosh0403@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Кам'янець-Подільський, 32300, Хмельницька область, вул. Шевченка, 13
Дата укладення договору
20.01.21
Очікувана вартість
248 956.42 UAH з ПДВ
Сума договору
248 956.42 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.01.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Технічні причини
Обгрунтування
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно п.2 ч. 2 ст. 40 Закону.
На сьогодні відсутні окремі Закони, які регулюють питання закупівлі послуг із транспортування та розподілу природного газу, тому закупівлю необхідно здійснювати у порядку та за процедурами, передбаченими Законом. Відповідно до ст. 5 Закону України «Про природні монополії» та п. 7. Розпорядження Антимонопольного комітету України від 28.11.2012 року № 874-р «Про затвердження Порядку складання та ведення зведеного переліку суб’єктів природних монополій», яким встановлено, що перелік суб’єктів природних монополій розміщується на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України. На офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України зазначено зведений перелік суб’єктів природних монополій України, у якому визначено АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ», код ЄДРПОУ 05395598, що займає монопольне (домінуюче) становище по наданню послуг із розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ на території Хмельницької області (крім м. Шепетівки та Шепетівського району) в межах розташування розподільних газопроводів, що перебувають у власності користуванні АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ». Відповідно до ч.1 ст.2 розділу ІІ Кодексу газорозподільних систем - Оператор ГРМ здійснює діяльність з розподілу природного газу на підставі ліцензії, яка видається Регулятором. Також, відповідно до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 01.12.2015 р. № 3302-05/40083-06 «Щодо закупівлі природного газу та послуг розподілу природного газу», вказано що закупівля послуг з розподілу природного газу у оператора газорозподільної системи здійснюється шляхом застосування переговорної процедури закупівлі. Розподільні трубопроводи, якими природний газ транспортується до газорозподільної системи, до якої підключені приміщення Замовника, підключені до єдиного оператору ГРМ в межах Хмельницького району – АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ».
Отже ми, як Замовник торгів, через відсутність конкуренції, в тому числі з технічних причин, не маємо можливості здійснювати закупівлю послуг з розподілу природного газу у інших операторів газорозподільної системи. Дані послуги за місцезнаходженням приміщень Замовника може бути надано лише певним оператором ГРМ, а саме АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ». Інша альтернатива відсутня.
Враховуючи вищевказане, було прийнято рішення обрати переможцем переговорної процедури закупівлі (мультилотової, скороченої) згідно предмета закупівлі «Послуги з розподілу природного газу (код ДК 021:2015 - 65210000-8 – Розподіл газу): ЛОТ 1 – Послуги з розподілу природного газу для навчальних корпусів; ЛОТ 2 – Послуги з розподілу природного газу для гуртожитків», відповідно до п.2 ч.2 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» (відсутності конкуренції з технічних причин на відповідному ринку, внаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи) – АТ «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «ХМЕЛЬНИЦЬКГАЗ» та прийняти рішення про намір укласти договір із даним учасником.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання