Засіб дезінфекційний "Дезекон" концентрат у 5л.каністрі(НК 024:2019- 47631 Засіб дезінфікуючий для медичних виробів ;Засіб дезінфекційний "Неостерил еко" безбарвний у 5л.каністрі (НК 024:2019 - 41550 Дезінфікуючі засоби для рук)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-15-000593-b
  • 24450000-3 - Агрохімічна продукція
  • Відмінена
Найменування замовника:
КУ "Одеське обласне бюро судово-медичної експертизи"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Красножон Тетяна Володимирівна, +380487234372 , kt2671553@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Одеса, 65082, Одеська область, пров. Валіховський, 4
Переможець
ФОП "РОМАСЕНКО ДМИТРО СТАНІСЛАВОВИЧ"
Очікувана вартість
90 000 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 1.02.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 21.01.2021 11:51

Подання пропозицій:

26.01.2021 00:00

Початок аукціону:

26.01.2021 15:11

Очікувана вартість
90 000 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
900 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

62 шт
Засіб дезінфекційний "Дезекон" концентрат у 5л.каністрі
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція
4 шт
Засіб дезінфекційний "Неостерил еко" безбарвний у 5л.каністрі
ДК 021:2015: 24450000-3 — Агрохімічна продукція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

документація

Дата подання: 19.01.2021 12:53
Дата відповіді: 19.01.2021 16:10
Добрий день. Прохання подати документацію у форматі ВОРД для якісної підготовки пропозиції та проекту договору.

відповідь:

Добре

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-15-000593-b.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ІМЕД", Код ЄДРПОУ:38703629
Дата подання: 19.01.2021 13:28
Шановний Замовнику!
В п. 2.1. Оголошення про проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель зазначено найменування товару (дезінфекційні засобоби Дезекон та Неостерил еко) з детальними технічними вимогами, що в свою чергу вказує на те, що Замовник допускає подачу еквівалентів (Ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-15-000593-b).
Оскільки закупівля оголошена Замовником є спрощеною, тож підпадає під дію Закону України «Про публічні закупівлі», метою якого є забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвиток добросовісної конкуренції. Еквівалентність це достатність різних результатів оцінки відповідності для забезпечення одного і того ж рівня підтвердження відповідності стосовно одних і тих же встановлених вимог. ЕКВІВАЛЕ́НТНИЙ, тобто який повністю замінює щось у якому-небудь відношенні, є його еквівалентом.
Тож, звертаємо Вашу увагу на можливе порушення з вашого боку процедури спрощених закупівель, де однією з ключових вимог до проведення спрощеної закупівлі є недопущення дискримінації та забезпечення вільної конкуренції серед усіх учасників тендеру. Натомість Замовник зазначив конкретну назву товару без зазначення про можливість подання еквівалентів. Такий підхід грубо порушує положення Закону «Про публічні закупівлі», згідно якого Замовник повинен керуватися принципами недискримінаційного підходу до Учасників. Саме не розгляд еквівалентів і є дискримінацією учасників, тому що значно звужує їх коло. Цей факт можна також трактувати, як намагання Замовника лобіювати інтереси певного виробника, та його представників, Замовник свідомо встановлює таку вимогу, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та віддати перемогу заздалегідь визначеному постачальнику.
Законом України «Про захист економічної конкуренції» передбачено, що економічна конкуренція (конкуренція) - змагання між суб’єктами господарювання з метою здобуття завдяки власним досягненням переваг над іншими суб’єктами господарювання, внаслідок чого споживачі, суб’єкти господарювання мають можливість вибирати між кількома продавцями, покупцями, а окремий суб’єкт господарювання не може визначати умови обороту товарів на ринку. Також статтею 4 цього Закону передбачено, що органи влади, органи місцевого самоврядування, а також органи адміністративно-господарського управління та контролю зобов’язані сприяти розвитку конкуренції та не вчиняти будь-яких неправомірних дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію.

На підставі вищевикладеного, Вимагаємо внести відповідні зміни в Оголошення про
проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель (Ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-15-000593-b), яким передбачити можливість подачі учасниками в тендерній пропозиції еквівалентів вищезгаданих дезінфекційних засобів для створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

20.01.2021 11:34
Відповідно до ч.4 ст.14 Закону України « Про публічні закупівлі» , вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі або в електронній формі з окремими полями в електронній системі закупівель.
У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників.
Тобто, в даному випадку, уповноважена особа при розміщені оголошення керувалась нормами діючого закону в якому не зазначений обов‛язок вказувати аналоги або еквівалент предмету закупівлі.
Крім того, наша установа вже мала досвід використання зазначених дезінфекційних засобів та будь-яких нарікань з боку користувачів не було виявлено. У своїй діяльності наша у станова використовували і інші дезінфекційні засоби, які не влаштовували користувачів в повній мірі при їх застосуванні. А зазначені в оголошенні засоби є критерієм «Ціна-якість».
Одночасно, ми пропонуємо надіслати нам методичні вказівки щодо Вашої продукції та надати її мінімальну кількість для можливості випробування у відділеннях установи у майбутньому.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2021-01-15-000593-b.b2

Статус:
Вирішена

Учасник: ФОП "БАБЕНКОВА СВІТЛАНА АФРИКАНІВНА", Код ЄДРПОУ:2116800360
Дата подання: 19.01.2021 17:25
Шановний замовнику, враховуючи специфіку вашого закладу, питання до уповноваженої особи, яка мабуть і виклала ті вимоги, що надав завідомий учасник. Тож до чого тут дезінфекція кувезів п.12?Чому саме такий конкретний склад? Чому саме необхідний протокол випробувань, та ще й акредитованою лабораторією на підтвердження саме дезодоруючих та миючих властивостей? А Сертифікат якості вас не задовільнить? Навіщо додаткові затрати на каустичну соду для додавання не дешевого засобу, якщо є інші засоби, які й без соди мають кращі властивості та нижчу ціну? Чи є це перевагою засобу Дезекон підігрівання засобу, адже це знову додаткові витрати коштів та часу? Чи не кращий буде еквівалент, який без підігрівння буде гарно працювати за призначенням. Чи це є практикою у вашому закладі протягом 30діб в одній і тій же ємності проводити дезінекцію, що має бути з таким робочим розчином? Або навіщо його тримати розведеним 30діб? Жодні експрес-тести не визначають кількість діючої речовини, лише хімічно-аналітичне визначення діючих речовин може вказати на їх кількість, апе цього ніхто не робить на місцях, бо не має сенсу.Що стосується засобу Неостерил еко, то знову порушується наказ , адже є посилання на конкретний склад засобу , кількість спиртів та допоміжних. Але наказ МОЗ говорить про використання різних спиртів та допоміжних, тож ваша вимога є дискримінаційна .Крім того упередженість ваших дій підтверджується й іншою вимогою , а саме п.10. Сумісність із засобом для гігієнічного миття « Неостеріл М». Вибачте, а що з іншими милами засіб Неостерил еко не сумісний, то можливо треба над цим задуматись? Дивно взагалі , що Ви не однократно в своїх вимогах торкаєтесь питання призначення : дезінфекція кувезів , догляд за новонародженими, особами похилого віку, профілактика грибкових захворювань шкіри стоп. Це таке застосування засобу у вашому закладі?
Вимоги викладені в оголошені є упередженими, вони лобіюють певні інтереси замовника та завідомого учасника, тож про яку прозорість може йти мова. Згідно Закону « Про публічні закупівлі» замовник повинен дотримуватись його принципів, а тому посилаючись на конкретний засіб не від’ємною частиною є вираз «або еквівалент». Тож внесіть зміни, видаліть дискримінаційні вимоги , згадані вище та додай вираз «або еквівалент». Сподіваємось уповноважена особа перегляне вимоги викладені в оголошені та відповідно таки внесе зміни.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

20.01.2021 11:36
Відповідно до ч.4 ст.14 Закону України « Про публічні закупівлі» , вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі або в електронній формі з окремими полями в електронній системі закупівель.
У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників.
Тим самим дана норма не зобов’язує замовника вказувати аналоги та еквіваленти пропонованого товару визначає його право на це.
Аналогічний висновок простежується і в Таблиці 2 до листа Мінекономіки від 05.05.2020р. №3304-04/28729-06(див. «Бухгалтерія: бюджет»,№19/2020,с.15) в описі етапу «Оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі».
Тобто, в даному випадку, уповноважена особа при розміщені оголошення керувалась нормами діючого закону в якому не зазначений обов‛язок вказувати аналоги або еквівалент предмету закупівлі.
Крім того, наша установа вже мала досвід використання зазначених дезінфекційних засобів та будь-яких нарікань з боку користувачів не було виявлено. У своїй діяльності наша у станова використовували і інші дезінфекційні засоби, які не влаштовували користувачів в повній мірі при їх застосуванні. А зазначені в оголошенні засоби є критерієм «Ціна-якість».
Одночасно, ми пропонуємо надіслати нам методичні вказівки щодо Вашої продукції та надати її мінімальну кількість для можливості випробування у відділеннях установи.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2021-01-15-000593-b.b3

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ФОП "БАБЕНКОВА СВІТЛАНА АФРИКАНІВНА", Код ЄДРПОУ:2116800360
Дата подання: 20.01.2021 12:48
Шановний Замовнику, точніше уповноважена особа, у вашій відповіді не має жодної відповіді на задані питання та вимоги . Це скоріше банальна відписка , інші засоби застосовуються в різних закладах по всій країні і вони задовольняють всіх замовників. В даній закупівлі спостерігається корупційна змова замовника із завідомим учасником. Ціна- якість ніяким чином не дає перевагу цим засобам, окрім занадто високої ціни, адже склад засобів не є унікальним. Що стосується ,вімови від еквівалентів, так це і є порушенням, адже в законі не має дозволу не розглядати еквіваленти при закупівлі за державні кошти, натомість вам дозволено вказати які саме еквіваленти ви можете розглядати, прицьому не порушуватидотримання Закону України « Про публічні закупівлі», а саме;
Ст.22 п.2 пп.3Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону;
Стаття 5. Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників
1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.
Ст.22 п.4. Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників
В такому вигляді ваші вимоги порушують Закон, а ваша відповідь на вимогу вказує на дійсно особисту зацікавленість, тож хто понесе відповідальність за упередженість, не раціональне використання державних коштів та корупційну змову? Тому вимагаємо внести зміни та видалити дискримінаційні вимоги вказані у попередніх вимогах
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

21.01.2021 10:51
Cт.22 Тендерна документація, Закону України «Про публічні закупівлі» відноситься до застосування відкритих торгів.
Зараз проводиться –спрощена закупівля.
Відповідно до ч.4 ст.14 Закону України « Про публічні закупівлі» , вимоги до предмета закупівлі, визначені замовником, можуть зазначатися шляхом завантаження окремих файлів до оголошення про проведення спрощеної закупівлі або в електронній формі з окремими полями в електронній системі закупівель.
У вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників.
Тобто, в даному випадку, уповноважена особа при розміщені оголошення керувалась нормами діючого закону в якому не зазначений обов‛язок вказувати аналоги або еквівалент предмету закупівлі.
Ст.5. Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників.
Вам не хто не заперечує брати участь ,як учасник, у спрощеної процедури закупівлі щодо постачання нашій установі дез. засобів : «Дезекона» та Неостерил еко». Якщо Ваша пропозиція буде з найменшою сумою ,а правовстановлюючі документи у належному стані ,то Ви і будити переможцем. З Вами буде укладено договір.
Ще раз повторюю ,що наша установа не може придбати велику кількість не відомих дез.засобів. Ми Вам пропонуємо надати нам для ознайомлення мінімальну кількість тих дез.засобів ,які маєте в своєму розпорядженні. для можливості випробування іх у відділеннях установи у подальшому. Маємо плани у 2021році проводити ще закупівлю дез.засобів., тільки не тих що плануємо закупити зараз.
Будемо ради з Вами співпрацювати. З повагою. Уповноважена особа.

Номер вимоги: UA-2021-01-15-000593-b.b4

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "ІМЕД", Код ЄДРПОУ:38703629
Дата подання: 27.01.2021 12:54
Шановний Замовнику!
Протоколом №10 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 27.01.2021р. було прийняте рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «ІМЕД» пропозиція учасника не відповідає умовам закупівлі, а саме запропонований еквівалент, який замовником не був передбачений в Оголошенні. Не розгляд еквіваленту свідчить про те, що уповноважена особа Замовника не діє в рамках законодавства України, порушуючи основоположні принципи публічних закупівель встановлених статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» таких як добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі.
Такий підхід грубо порушує положення Закону України «Про публічні закупівлі», згідно якого Замовник повинен керуватися принципами недискримінаційного підходу до Учасників. Саме не розгляд еквівалентів і є дискримінацією учасників, тому що значно звужує їх коло. Цей факт можна також трактувати, як намагання Замовника лобіювати інтереси певного виробника, та його представників, Замовник свідомо встановлює таку вимогу, щоб максимально звузити коло потенційних учасників та віддати перемогу заздалегідь визначеному постачальник, оскільки ч. 5. ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», встановлено, що Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Тож, чому Замовник не діє в рамках Закону України «Про публічні закупівлі»?!
Законом України «Про захист економічної конкуренції» передбачено, що економічна конкуренція (конкуренція) - змагання між суб’єктами господарювання з метою здобуття завдяки власним досягненням переваг над іншими суб’єктами господарювання, внаслідок чого споживачі, суб’єкти господарювання мають можливість вибирати між кількома продавцями, покупцями, а окремий суб’єкт господарювання не може визначати умови обороту товарів на ринку. Також статтею 4 цього Закону передбачено, що органи влади, органи місцевого самоврядування, а також органи адміністративно-господарського управління та контролю зобов’язані сприяти розвитку конкуренції та не вчиняти будь-яких неправомірних дій, які можуть мати негативний вплив на конкуренцію.

На підставі вищевикладеного, ВИМАГАЄМО Рішення уповноваженої особи
(Протокол №10 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 27.01.2021р., відмінити (скасувати), оскільки рішення є необ’єктивним, упередженим та незаконним, чим порушує принципи здійснення закупівель, які передбачені статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі», адже наша пропозиція є такою що повністю відповідає вимогам Замовника в тому числі і встановленим детальним технічним вимогам до предмету закупівлі і є економічно вигідною (Ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-15-000593-b), щоб не порушувати ч. 5. ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», де зазначено, що Оголошення про проведення спрощеної закупівлі та вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.


Результати розгляду даної Вимоги просимо оприлюднити на офіційному веб-порталі. У випадку ігнорування вищезгаданих вимог, ми будемо змушені звернутися до Державної аудиторської служби України, представників Громадського контролю щодо надання ними належної правової оцінки відхилення нашої пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

28.01.2021 13:11
За результатами автоматичної оцінки пропозицій системою пропозиція учасника ТОВ «ІМЕД» визнана пропозицією з найменшою ціною. Тому пропозиція цього учасника розглядається першою на відповідність Детальному опису предмету закупівлі та технічним вимогам до товару (надалі – Технічні вимоги) та іншим вимогам щодо предмету закупівлі, вказаним в п.2.1 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі через систему електронних закупівель (надалі – Оголошення).
При оцінці пропозиції учасника ТОВ «ІМЕД» встановлено, що запропоновані учасником товари визначені ним, як еквіваленти до товарів, заявлених в Оголошенні до закупівлі. В той же час, згідно Оголошення пропонування еквівалентів не передбачено. Згідно п.2.5 Оголошення поставка товару має здійснюватися виключно в асортименті та обсязі, зазначених у замовленні Замовника.
При оцінці запропонованих учасником товарів Технічним вимогам встановлено наступне.
1. По п.1 специфікації Оголошення до закупівлі заявлено Засіб дезінфекційний «Дезекон» концентрат у 5 л каністрі, виробництва ПрАТ «Український науково-виробничий центр проблем дезінфекції» (Україна). Учасником ТОВ «ІМЕД» запропоновано засіб дезінфікуючий «Амісепт» 5 л виробництва ТОВ «Бланідас». Вказаний засіб не відповідає Технічним вимогам до предмету закупівлі за такими показниками і характеристиками.
1.1. Згідно п.1 Технічних вимог до предмету закупівлі до закупівлі заявлено засіб у вигляді рідкого концентрату, що містить в якості діючих речовин комплекс 4-х четвертинних амонієвих сполук (не менше 5,5% сумарно), в т.ч. алкілдиметилбензиламоній хлорид (не менше 2,200%), октилдецилдиметиламоній хлорид (не менше 1,650%), дидецилдиметиламоній хлорид (не менше 0,825%), діоктилдиметиламоній хлорид (не менше 0,825%) і допоміжні компоненти (комплексоутворювач, інгібітор корозії, неіоногенна ПАР, регулятор рН, ароматизатор, барвник). У складі засобу мають бути відсутні альдегіди, надкислоти, похідні гуанідінів, аміни, спирти, активний хлор та кисень, феноли, кислоти, екологічно несприятливі речовини та компоненти з алергезуючою дією (зокрема, ферменти).
Згідно п.1.3 Методичних вказівок (від 03.03.2016 №709-2016) (надалі – МВ) склад засобу «Амісепт» такий (%): додецилбіспропілентриамін (1,3-пропандіамін) - 15,0-20,0, алкілдиметилбензиламоній хлорид - 10,0-15,0 (діючі речовини), поверхнево-активні речовини, інгібітори корозії, вода очищена до 100,0. Таким чином, засіб «Амісепт» містить третинний амін, який є небажаною речовиною згідно Технічних вимог до предмету закупівлі. Засіб має слабкий характерний запах.
1.2. Згідно п.2 Технічних вимог до предмету закупівлі значення показника рН концентрату засобу має бути в діапазоні 12,4±0,5.
Згідно п.1.4 МВ на засіб «Амісепт» показник активності іонів водню pH 1,0 % водного розчину становить 7,5-10. Цей показник відрізняється від нормативного показника рН 8,5-10,5 для 1,0%-ого водного розчину засобу, який вказано в наданому учасником сертифікаті якості на засіб «Амісепт» від 04.12.2020 р. Таким чином, в наданих учасником документах є розбіжність в нормативах для фізико-хімічних показників для засобу «Амісепт», вказаних в МВ і сертифікаті якості. Але і в сертифікаті якості і в МВ показник рН не відповідає Технічним вимогам.
1.3. Згідно п.3 Технічних вимог вимагається наявність виражених мийних властивостей - мийна здатність по відношенню до еталону не менше 80% має бути підтверджена наданням копії протоколу випробувань засобу акредитованою лабораторією.
Учасником не надана копія протоколу випробувань засобу «Амісепт» на підтвердження мийних властивостей засобу.
1.4. Згідно п.4 Технічних вимог вимагається Сумісність засобу з каустичною та кальцинованою содою, можливість їх додавання у розчини в концентрації до 3%.
В МВ на засіб «Амісепт» така можливість не вказана.
1.5. Згідно п.6 Технічних вимог до предмету закупівлі вимагається безпечність засобу: 4 клас небезпеки за ГОСТ 12.1.007 (мало небезпечна речовина) при дії на шкіру та інгаляційному впливі в умовах вільного випаровування; відсутність сенсибілізуючої, мутагенної, тератогенної, гонадотоксичної та канцерогенної дії; можливість проведення дезінфекції в присутності сторонніх осіб (в т.ч. пацієнтів) методом протирання, замочування і занурення без обмежень по концентрації робочих розчинів.
Згідно п.4.3 МВ допускається приготування робочих розчинів засобу «Амісепт» та проведення дезінфекції об'єктів розчинами концентрації 0,5% і менше способом занурення (в закритих кришкою ємностях) у присутності хворих та причетних до проведення дезінфекційних заходів (пацієнтів, у тому числі відвідувачів закладів відпочинку, розваг, перукарень, пасажирів на транспорті органів дихання і очей. Таким чином, в МВ встановлено обмеження по концентрації робочих розчинів засобу, які можливо використовувати у присутності сторонніх осіб. Крім того, в п.1.4 МВ зазначається наявність у засобу характерного запаху.
1.6. Згідно п.10 Технічних вимог вимагається наявність в методичних вказівках (інструкції) для засобу, який пропонується до закупівлі, режимів швидкої дезінфекції при експозиції 10 хвилин проти збудників бактеріальних, вірусних інфекцій (гепатити В, С і СНІД) і кандидозів одночасно.
В МВ на запропонований засіб «Амісепт» відповідного режиму немає. У зв’язку з цим, розглядати відповідність запропонованого засобу за пунктом 11 Технічних вимог немає потреби.
1.7 Згідно п.13 Технічних вимог для запропонованого засобу має бути можливість використання первинно нагрітих розчинів.
В МВ на засіб «Амісепт» така можливість не передбачена.
1.8. Згідно п. 19 Технічних вимог вимагається наявність можливості для експрес-контролю вмісту активно діючих речовин в засобі і його робочих розчинах з використанням тест-смужок.
В МВ на засіб «Амісепт» така можливість не передбачена.
На підставі вищевказаного, запропонований ТОВ «ІМЕД» засіб дезінфікуючий «Амісепт» не відповідає Технічним вимогам до предмету закупівлі по пункту 1 Специфікації на закупівлю - Засіб дезінфекційний «Дезекон».
Протоколом №10 від 27.01.2021р. уповноваженою особою було прийнято правильне рішення про відхилення комерційної пропозиції ТОВ «ІМЕД» так, як пропозиція учасника не відповідає умовам закупівлі, а саме запропонований еквівалент, який замовником не був передбачений в Оголошенні.
Отже, дана вимога ТОВ «ІМЕД» про скасування протоколу № 10 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 27.01.2021р. ґрунтується саме на її звинувачені у начебто порушенні ст.5,ч.5 ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі».
Однак, дане ствердження є хибним та направленим лише на грубе публічне звинувачення уповноваженої особи у недобросовісності, порушенні принципу недискримінаційного підходу до Учасників.
Дані ствердження Учасника ніяким чином не узгоджуються з вимогами, а навпаки суперечать ч.4 ст.14 Закону України «Про публічні закупівлі», де зазначено, що у вимогах до предмета закупівлі, що містять посилання на конкретну торговельну марку чи форму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, замовник може вказати, які аналоги та /або еквіваленти приймаються у пропозиціях учасників.
Закону України «Про публічні закупівлі», не вимагає вказувати аналоги та /або еквіваленти при проведенні спрощеної закупівлі, замовнику.
Тобто, в даному випадку відсутнє порушення діючого законодавства з боку уповноваженої особи, а зі сторони Учасника вбачається лише прагнення будь-якою ціною реалізувати свою продукцію.
У зв’язку з наявними невідповідностями подальший розгляд пропозиції ТОВ «ІМЕД» не доцільний.

Аукціон

Початок:
26.01.2021 15:11
Завершення:
26.01.2021 15:38

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 26.01.2021 15:38

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
89 508 UAH 87 276 UAH Документи
ФОП "РОМАСЕНКО ДМИТРО СТАНІСЛАВОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
87 340 UAH 87 340 UAH Документи
ФОП "БЄЛІЧКО АНАТОЛІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
90 000 UAH 90 000 UAH Документи

Публічні документи

21.01.2021 16:13
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ІМЕД"
#38703629
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 87 276 UAH 27.01.2021 11:25
ФОП "РОМАСЕНКО ДМИТРО СТАНІСЛАВОВИЧ"
#2892904996
Пошук по цьому переможцю
Переможець 87 340 UAH 27.01.2021 12:55

Документи

27.01.2021 11:25
sign.p7s

Документи

27.01.2021 12:54
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 27.01.2021 12:55

Учасник Пропозиція Документи
ФОП "РОМАСЕНКО ДМИТРО СТАНІСЛАВОВИЧ"
Пошук по цьому переможцю
#2892904996
87 340 UAH Документи

Документи

27.01.2021 12:54
sign.p7s

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
01.02.2021 12:07
Причина відміни
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Причина відміни
У документах що додавались до оголошення не було відзначено ,що під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги». Також у двох учасниках спрощеної закупівлі не були накладенні електронні підписи на пропозиціях щодо предмету закупівлі , код національного класифікатора України ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» – (24450000-3 Агрохімічна продукція) (24455000-8 Дезінфекційні засоби), НК 024:2019 -47631 Засіб дезінфікуючий для медичних виробів;41550 Дезінфікуючі засоби для рук;
Документи
01.02.2021 12:05 Протокол уповноваженої особи
01.02.2021 12:07 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання