Електрична енергія Electricity

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-16-001325-a
  • 09310000-5 - Електрична енергія
  • Завершена
Найменування замовника:
Державне підприємство "Арена Львів"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Сліпецький Орест Євгенович, 380507488846 , arenalviv.prozorro@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Львів, 79031, Львівська область, вул. Стрийська,199
Дата укладення договору
18.03.21
Переможець
ТОВ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ"
Очікувана вартість
8 436 000 UAH з ПДВ
Сума договору
8 432 448 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 18.03.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.02.2021 00:00

Оскарження умов:

до 19.02.2021 00:00

Подання пропозицій:

23.02.2021 00:00

Початок аукціону:

03.03.2021 15:41

Очікувана вартість
8 436 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
42 180 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

3700000 Кіловат-година
Електрична енергія
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

торгова зона

Дата подання: 25.01.2021 22:50
Дата відповіді: 28.01.2021 15:19
До якої торгової зона відносяться об'єкти Замовника? ОЕС України чи БуОС?

відповідь:

Факт віднесення об'єкту Замовника до тієї чи іншої торгової зони відноситься до компетенції Оператора системи розподілу. Відповідно, ДП "Арена Львів" не може володіти достовірною інформацією з цього питання.

аское

Дата подання: 25.01.2021 22:50
Дата відповіді: 28.01.2021 15:12
До якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ). Якщо до групи "А" - прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць.

відповідь:

ДП «Арена Львів» відноситься до групи А, проте не надає Учасникам орієнтовний погодинний графік споживання електричної енергії за місяць у зв’язку з тим, що він буде не характерний та не інформативний. Це зумовлено рядом факторів, зокрема на стадіоні відбуваються ряд заходів, які проходять не систематично, але споживають значну кількість енергії.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-16-001325-a.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ", Код ЄДРПОУ:36860996
Дата подання: 25.01.2021 22:58
Шановний Замовнику. Тендерною документацією передбачено, що учасники у складі тендерної проопозиції повинні надати:
1) Довідку про створення Учасником на території на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей власного структурного підрозділу - Центру обслуговування споживачів (клієнтів), згідно з вимогами «Правил роздрібного ринку», затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 (зі змінами), який щоденно (окрім вихідних та святкових днів, встановлених законодавством України) приймає звернення/скарги/претензії споживачів, надає роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством, з єдиним вікном для прийому та видачі документів щодо постачання електричної енергії та в якому проводиться особистий прийом споживачів. Довідка надається за формою 1 до додатка 2:
1.1. Копію Положення про власний структурний підрозділ - Центр обслуговування споживачів (клієнтів) на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей, яке затверджено у встановленому законодавством порядку, та яке згідно вимог ст. 64 Господарського Кодексу України, підтверджує створення Учасником такого власного структурного підрозділу - Центру обслуговування споживачів (клієнтів);
1.2. Довідку від НКРЕКП чи її територіальних підрозділів, яка підтверджує наявність та функціонування в Учасника Центру обслуговування споживачів (клієнтів) на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей, створеного відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених Постановою НКРЕ КП від 14.03.2018 р. № 312 (із змінами), що зазначений у вказаній Довідці.
2) Учасники для яких створення центрів обслуговування споживачів (клієнтів) не є обов’язковим, надають довідку про наявність власного окремого структурного підрозділу на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей, або посадової особи, з робочим місцем на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей, на яких покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів.
Довідка надається за формою 2 до додатка 2;
На підтвердження інформації зазначеної в Довідці (форма 2 до додатка 2) учасник в складі тендерної пропозиції надає:
2.1. Копію Положення про власний структурний підрозділ учасника, яке затверджено у встановленому законодавством порядку, та яке згідно вимог ст. 64 Господарського Кодексу України, підтверджує створення Учасником такого власного структурного підрозділу, який за визначеними у цьому положенні функціями забезпечує дотримання визначеного «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей;
2.2. Копію Затвердженої у встановленому законодавством порядку посадової інструкції посадової особи Учасника, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей (у разі наявності такої особи та зазначення про неї інформації у довідці). Посадова інструкція повинна передбачати виконання обов‘язків, необхідних для забезпечення розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей.
2.3.Копію Наказу про призначення посадової особи учасника, з робочим місцем на території Львівської області або будь-якої з суміжних областей, на яку покладається забезпечення дотримання визначеного «Правилами роздрібного ринку електричної енергії» порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів та проведення особистого прийому споживачів (у разі наявності такої особи та зазначення про неї інформації у довідці);
2.4. Для документального підтвердження того, що створення центру обслуговування споживачів /клієнтів не є обов’язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 50000 споживачів (відповідно до вимог Постанови НКРЕКП від14.03.2018 № 312 "Про затвердження Правил роз дрібного ринку електричної енергії"), такий учасник повинен надати довідки від всіх операторів системи розподілу, з якими учасником укладено договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного оператора системи розподілу електричної енергії. Довідки повинні бути видані не пізніше 30 діб відносно кінцевої дати подання тендерних пропозицій.


Вказана вимога необґрунтовано дискримінує всіх учасників з кількістю споживачів менше 50000 учасників, адже учасники з більшою кількістю споживачів подавати такі довідки не зобов’язані. Для потенційних учасників процедури закупівлі, якими обслуговується менше 50000 споживачів зазначену вимогу виконати фізично не можливо, оскільки частина операторів системи розподілу, до мереж яких учасник приєднаний, відмовляється надавати інформацію про кількість споживачів, яких постачальник електричної енергії обслуговує на території відповідного ОСР, мотивуючи це тим, що відповідно до укладеного Договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, ОСР не зобов'язаний надавати такі довідки взагалі. Задля можливості прийняти участь у вказаній закупівлі, потенційні Учасники повинні надіслати лист (запит) Оператору системи розподілу до мереж, яких такий Учасник приєднаний щодо надання довідки з інформацією про кількість споживачів, яких Учасник обслуговує на території відповідного ОСР. При цьому, якщо учасник звернеться до всіх операторів системи розподілу, до мереж яких Учасник приєднаний, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного ОСР, кожному оператору системи розподілу необхідний час для опрацювання такого запиту, систематизації інформації, надання відповіді, поштового відправлення, тощо. Більше того на теперішній час, жодними нормативно-правовими актами України не встановлено обов’язку надавити Операторами систему розподілу саме довідку про кількість споживачів, яких такий Учасник обслуговує на території відповідного ОСР на відповідну дату та/або період, а також відсутній порядок, строки і форма надання (видачі) такої довідки, що затверджений у встановленому законом порядку. Також, надання вказаної довідки не передбачено умовами договору, що укладений між таким Учасником і Оператором системи розподілу. Себто надання такої довідки Учаснику буде залежати виключно від бажання Оператора системи розподілу і у будь-якому разі не залежить, а ні від волі, а ні від дій Учасника спрямованих на отримання зазначеної довідки задля його участі у закупівлі, а враховуючи відсутність однозначної та чіткої вимоги за тендерною документацією щодо форми такої довідки, може спричинити вибіркове право Замовника надати перевагу тому чи іншому учаснику в залежності від лояльності Замовника до певного суб’єкта господарювання – Учасника закупівлі.
При цьому ОСР, незважаючи на відокремлення діяльності з розподілу від діяльності з постачання, як передбачено Законом України «Про ринок електричної енергії», все ще можуть бути пов’язані відносинами контролю із суб’єктами (Постачальниками універсальних послуг), які здійснюють діяльність на ринку електричної енергії та є конкурентами по відношенню до учасників відкритих торгів. У такому випадку ОСР, які пов’язані з конкретними постачальниками, можуть створювати бар’єри під час надання вказаної довідки. Отже, як свідчить наведене вище, право замовників самостійно встановлювати вимоги до учасників у частині, зокрема, що передбачена статтею 16 Закону про публічні закупівлі, та вказувати в тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям під час закупівлі електричної енергії за класифікацією ДК 021:2015:0931 0000-5 – Електрична енергія, самостійно визначати перелік інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію за вказаним кодом класифікації, призводить до порушення вимог частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону про публічні закупівлі, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси скаржників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, принципи відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачених статтею 3 Закону про публічні закупівлі. Головна ознака умов тендерної документації, за якою їх можна віднести до дискримінаційних, – це негативні наслідки, зумовлені такими умовами, якими є обмеження конкуренції та дискримінація учасників. Тобто, замовник встановлює такі вимоги до учасника торгів або до предмета закупівлі, які є надмірними або занадто деталізованими порівняно з вимогами, які звичайно висуваються та вважаються об’єктивно необхідними для успішного виконання договору про закупівлю. Шляхом включення до тендерної документації дискримінаційних умов замовник необґрунтовано звужує коло потенційних учасників закупівель, перешкоджаючи певним постачальникам, які спроможні виконати умови договору, брати участь у конкурсі. Крім цього, така вимога Замовника не відповідає чинному законодавству України, що регулює відносини учасників, що здійснюють господарську діяльність на ринку електричної енергії України. Так відповідно до п.8.3.17. Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, надалі НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», (із його змістом можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0312874-18), учасники роздрібного ринку, які обслуговують 50000 споживачів та більше, повинні створити центри обслуговування споживачів, які, у тому числі, приймають звернення/скарги/претензії споживачів, надають роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством. У центрі обслуговування споживачів має бути організоване єдине вікно для прийому та видачі документів щодо надання послуг учасниками роздрібного ринку, а також може бути створений інформаційно-консультаційний центр та кол-центр, які функціонують відповідно до вимог, установлених Регулятором. Для учасників роздрібного ринку, які обслуговують менше 50000 споживачів, створення центрів обслуговування споживачів не є обов’язковим. У такому разі функції центра обслуговування споживачів, зокрема щодо забезпечення дотримання визначеного цими Правилами порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів, покладаються на окремий структурний підрозділ (посадову особу) учасника роздрібного ринку. Аналіз вказаної норми дозволяє зробити наступний висновок: «Учасник, який обслуговують менше 50000 споживачів, створення центрів обслуговування Споживачів разом з інформаційно- консультаційним центром та кол-центром не є обов’язковим; У такому разі функції центра обслуговування споживачів, зокрема щодо забезпечення дотримання визначеного цими Правилами порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів, покладаються на окремий структурний підрозділ (посадову особу) учасника роздрібного ринку». Також зазначаємо, що відповідно до п. 1.2.17. Правил роздрібного ринку електричної енергії, державний контроль за дотриманням учасниками роздрібного ринку електричної енергії законодавства у відповідний сфері та/або ліцензійних умов здійснюється Регулятором відповідно до законодавства. Тобто, саме Регулятор (яким відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» визначається НКРЕКП), а не Замовник здійснює контроль за наявністю центрів обслуговування Споживачів та інших вимог, зокрема, щодо мінімальних стандартів обслуговування Споживачів. Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312 «Про затвердження форм звітності з моніторингу для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення», (із його змістом можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0450874-19), затверджено форми звітності для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення, зокрема, серед іншої звітності, що зазначена у цій Постанові, суб'єкти господарювання, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, повинні подавати до НКРЕКП форму звітності № 2- НКРЕКП-моніторинг-постачання (річна) «Звіт про характеристику споживачів електричної енергії». Розділ ІІ «Кількість споживачів за договорами постачання електричної енергії споживачу» зазначеної форми передбачає наявність інформації щодо кількості усіх споживачів такого Учасника за певний період, тобто кількість споживачів, що обслуговує Учасник. Враховуючи зазначене Замовник у вимозі за тендерної документацією всупереч вказаних нормативно-правових документів вимагає надати довідки не більше ніж 10-ти денної давнини від всіх операторів системи розподілу, до мереж яких учасник приєднаний, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного ОСР. Відповідно до ч. 11 ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачено, що: «Документи, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником». Отже на підставі викладеного, Замовник зобов’язаний внести зміни до тендерній документації в цій частині, шляхом викладення даної вимоги у наступній редакції: «Для документального підтвердження того, що створення центру обслуговування споживачів не є обов’язковим для Учасника, у зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 50000 споживачів, такий Учасник повинен надати копію звіту форма № 2-НКРЕКП- моніторинг-постачання (річна) «Звіт про характеристику споживачів електричної енергії» відповідно до Постанови НКРЕКП від 29.03.2019 року № 450 за останній звітній період». Частина 4 статті 22 Закону, встановлює, що: «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Натомість, вимоги Замовника, обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, чим порушують ч. 4 ст. 22 Закону та п.1, ч.4 Розділу X Закону, де зазначено, що тендерний комітет діє на засадах колегіальності та неупередженості. Отже, зазначені вимоги за тендерною документацією порушують такі принципи закупівель, що передбачені ст. 5 Закону, як: недискримінація учасників та рівне ставлення до них; добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Саме тому з метою дотримання вищезазначених принципів здійснення закупівлі необхідно внести зміни до тендерної документації. Отже, встановлення в тендерній документації дискримінаційних та надмірних вимог, які не впливають на якість товару, не підтверджують кваліфікацію учасників, створюють умови для зловживання замовниками під час проведення процедури закупівель. На підтвердження вище описано прикріплюємо Рішення АМКУ №14064-р/пк-пз 21.07.2020, в якому порушене питання щодо того, що Замовники вимагають надати довідки від всих ОСР. Також наголошуємо, що відповідно до Статті 164-14 КпАП. Порушення законодавства про закупівлі Порушення порядку визначення предмета закупівлі; несвоєчасне надання або ненадання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації; тендерна документація складена не у відповідності із вимогами закону ; розмір забезпечення тендерної пропозиції, встановлений у тендерній документації, перевищує межі, визначені законом; неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі; неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, що здійснюються відповідно до положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)"; ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом; порушення строків розгляду тендерної пропозиції - тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На підставі вище викладеної інформації, просимо внести зміни до ТД,
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.01.2021 16:56
Шановний Учаснику, вважаємо, що вимоги, встановлені у тендерній документації, не є дискримінаційними, що підтверджується наявними у відкритому доступі рішеннями Колегії АМКУ.

Номер вимоги: UA-2021-01-16-001325-a.c2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ", Код ЄДРПОУ:36860996
Дата подання: 25.01.2021 23:06
Згідно тендерної документації учасники у складі тендерної проопозиції повинні надати:
Довідку про наявність в учасника кол-центру, який повністю відповідає вимогам, встановленими Постановою НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р (зі змінами), за формою :,
Для підтвердження інформації, вказаній у Довідці (форма 3 до додатка 2) , учасник в складі тендерної пропозиції надає:

3.1.Положення про кол-центр Учасника, затверджене у встановленому законодавством порядку;

3.2. Інформацію щодо кількості прийнятих кол-центром звернень за тематикою за формою згідно з додатком 1 до до Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами, встановлених Постановою НКРЕКП від 12.06.2018 р. № 373, за звітні періоди (квартали) 2020 року, яка вчасно надавалась Учасником до НКРЕКП (не пізніше ніж через 30 днів після звітного кварталу, поштою на паперових носіях та в електронному вигляді у форматі «xls» на адресу: sqr@nerc.gov.ua).

У разі, якщо створення кол-центру, який відповідає вимогам Постанови НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р. не є обов‘язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100 000 споживачів, такий учасник надає довідку в довільній формі з інформацією про засоби комунікації із споживачами, підрозділ на який учасником покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами або, у разі відсутності підрозділу, про службову особу (осіб) учасника на яку(яких) покладено обов‘язок здійснення комунікації із споживачами (контактний телефон, посада прізвище, ім‘я по-батькові та графік роботи).

Для документального підтвердження того, що створення кол-центру, який відповідає вимогам Постанови НКРЕКП «Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії кол-центрами» № 373 від 12.06.2018 р. не є обов’язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100 000 споживачів, такий учасник повинен надати довідки від всіх операторів системи розподілу, з якими учасником укладено договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного оператора системи розподілу. Довідки повинні бути видані не пізніше 30 діб відносно дати розкриття тендерних пропозицій..

Вказана вимога необґрунтовано дискримінує всіх учасників з кількістю споживачів менше 50000 учасників, адже учасники з більшою кількістю споживачів подавати такі довідки не зобов’язані. Для потенційних учасників процедури закупівлі, якими обслуговується менше 50000 споживачів зазначену вимогу виконати фізично не можливо, оскільки частина операторів системи розподілу, до мереж яких учасник приєднаний, відмовляється надавати інформацію про кількість споживачів, яких постачальник електричної енергії обслуговує на території відповідного ОСР, мотивуючи це тим, що відповідно до укладеного Договору електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, ОСР не зобов'язаний надавати такі довідки взагалі. Задля можливості прийняти участь у вказаній закупівлі, потенційні Учасники повинні надіслати лист (запит) Оператору системи розподілу до мереж, яких такий Учасник приєднаний щодо надання довідки з інформацією про кількість споживачів, яких Учасник обслуговує на території відповідного ОСР. При цьому, Замовником встановлено обмежений час для одержання відповідної довідки (який включає в себе час для направлення запиту та отримання відповіді на нього), оскільки від моменту її видачі до дати розкриття тендерних пропозицій встановлюється термін всього лише у 10 діб, з них – лише 8 робочих днів. При цьому, якщо учасник звернеться до всіх операторів системи розподілу, до мереж яких Учасник приєднаний, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного ОСР, кожному оператору системи розподілу необхідний час для опрацювання такого запиту, систематизації інформації, надання відповіді, поштового відправлення, тощо. Більше того на теперішній час, жодними нормативно-правовими актами України не встановлено обов’язку надавити Операторами систему розподілу саме довідку про кількість споживачів, яких такий Учасник обслуговує на території відповідного ОСР на відповідну дату та/або період, а також відсутній порядок, строки і форма надання (видачі) такої довідки, що затверджений у встановленому законом порядку. Також, надання вказаної довідки не передбачено умовами договору, що укладений між таким Учасником і Оператором системи розподілу. Себто надання такої довідки Учаснику буде залежати виключно від бажання Оператора системи розподілу і у будь-якому разі не залежить, а ні від волі, а ні від дій Учасника спрямованих на отримання зазначеної довідки задля його участі у закупівлі, а враховуючи відсутність однозначної та чіткої вимоги за тендерною документацією щодо форми такої довідки, може спричинити вибіркове право Замовника надати перевагу тому чи іншому учаснику в залежності від лояльності Замовника до певного суб’єкта господарювання – Учасника закупівлі. Зазначені вище обставини створюють умови для обмеження кількості потенційних Учасників, які виявили бажання прийняти участь у закупівлі. При цьому ОСР, незважаючи на відокремлення діяльності з розподілу від діяльності з постачання, як передбачено Законом України «Про ринок електричної енергії», все ще можуть бути пов’язані відносинами контролю із суб’єктами (Постачальниками універсальних послуг), які здійснюють діяльність на ринку електричної енергії та є конкурентами по відношенню до учасників відкритих торгів. У такому випадку ОСР, які пов’язані з конкретними постачальниками, можуть створювати бар’єри під час надання вказаної довідки. Отже, як свідчить наведене вище, право замовників самостійно встановлювати вимоги до учасників у частині, зокрема, що передбачена статтею 16 Закону про публічні закупівлі, та вказувати в тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям під час закупівлі електричної енергії за класифікацією ДК 021:2015:0931 0000-5 – Електрична енергія, самостійно визначати перелік інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію за вказаним кодом класифікації, призводить до порушення вимог частини третьої статті 5 та частини четвертої статті 22 Закону про публічні закупівлі, якими передбачена недискримінація учасників, а також права та законні інтереси скаржників, пов’язані з їх участю у процедурі закупівлі, принципи відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, передбачених статтею 3 Закону про публічні закупівлі. Головна ознака умов тендерної документації, за якою їх можна віднести до дискримінаційних, – це негативні наслідки, зумовлені такими умовами, якими є обмеження конкуренції та дискримінація учасників. Тобто, замовник встановлює такі вимоги до учасника торгів або до предмета закупівлі, які є надмірними або занадто деталізованими порівняно з вимогами, які звичайно висуваються та вважаються об’єктивно необхідними для успішного виконання договору про закупівлю. Шляхом включення до тендерної документації дискримінаційних умов замовник необґрунтовано звужує коло потенційних учасників закупівель, перешкоджаючи певним постачальникам, які спроможні виконати умови договору, брати участь у конкурсі. Крім цього, така вимога Замовника не відповідає чинному законодавству України, що регулює відносини учасників, що здійснюють господарську діяльність на ринку електричної енергії України. Так відповідно до п.8.3.17. Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, надалі НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312 «Про затвердження Правил роздрібного ринку електричної енергії», (із його змістом можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0312874-18), учасники роздрібного ринку, які обслуговують 50000 споживачів та більше, повинні створити центри обслуговування споживачів, які, у тому числі, приймають звернення/скарги/претензії споживачів, надають роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством. У центрі обслуговування споживачів має бути організоване єдине вікно для прийому та видачі документів щодо надання послуг учасниками роздрібного ринку, а також може бути створений інформаційно-консультаційний центр та кол-центр, які функціонують відповідно до вимог, установлених Регулятором. Для учасників роздрібного ринку, які обслуговують менше 50000 споживачів, створення центрів обслуговування споживачів не є обов’язковим. У такому разі функції центра обслуговування споживачів, зокрема щодо забезпечення дотримання визначеного цими Правилами порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів, покладаються на окремий структурний підрозділ (посадову особу) учасника роздрібного ринку. Аналіз вказаної норми дозволяє зробити наступний висновок: «Учасник, який обслуговують менше 50000 споживачів, створення центрів обслуговування Споживачів разом з інформаційно- консультаційним центром та кол-центром не є обов’язковим; У такому разі функції центра обслуговування споживачів, зокрема щодо забезпечення дотримання визначеного цими Правилами порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів, покладаються на окремий структурний підрозділ (посадову особу) учасника роздрібного ринку». Також зазначаємо, що відповідно до п. 1.2.17. Правил роздрібного ринку електричної енергії, державний контроль за дотриманням учасниками роздрібного ринку електричної енергії законодавства у відповідний сфері та/або ліцензійних умов здійснюється Регулятором відповідно до законодавства. Тобто, саме Регулятор (яким відповідно до Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» визначається НКРЕКП), а не Замовник здійснює контроль за наявністю центрів обслуговування Споживачів та інших вимог, зокрема, щодо мінімальних стандартів обслуговування Споживачів. Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 року № 312 «Про затвердження форм звітності з моніторингу для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення», (із його змістом можна ознайомитися за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/v0450874-19), затверджено форми звітності для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення, зокрема, серед іншої звітності, що зазначена у цій Постанові, суб'єкти господарювання, які отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, повинні подавати до НКРЕКП форму звітності № 2- НКРЕКП-моніторинг-постачання (річна) «Звіт про характеристику споживачів електричної енергії». Розділ ІІ «Кількість споживачів за договорами постачання електричної енергії споживачу» зазначеної форми передбачає наявність інформації щодо кількості усіх споживачів такого Учасника за певний період, тобто кількість споживачів, що обслуговує Учасник. Враховуючи зазначене Замовник у вимозі за тендерної документацією всупереч вказаних нормативно-правових документів вимагає надати довідки не більше ніж 10-ти денної давнини від всіх операторів системи розподілу, до мереж яких учасник приєднаний, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного ОСР. Відповідно до ч. 11 ст. 26 Закону України «Про публічні закупівлі», якими передбачено, що: «Документи, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником. Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників – юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб – підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником». Отже на підставі викладеного, Замовник зобов’язаний внести зміни до тендерній документації в цій частині, шляхом викладення даної вимоги у наступній редакції: «Для документального підтвердження того, що створення центру обслуговування споживачів не є обов’язковим для Учасника, у зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 50000 споживачів, такий Учасник повинен надати копію звіту форма № 2-НКРЕКП- моніторинг-постачання (річна) «Звіт про характеристику споживачів електричної енергії» відповідно до Постанови НКРЕКП від 29.03.2019 року № 450 за останній звітній період». Частина 4 статті 22 Закону, встановлює, що: «Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Натомість, вимоги Замовника, обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, чим порушують ч. 4 ст. 22 Закону та п.1, ч.4 Розділу X Закону, де зазначено, що тендерний комітет діє на засадах колегіальності та неупередженості. Отже, зазначені вимоги за тендерною документацією порушують такі принципи закупівель, що передбачені ст. 5 Закону, як: недискримінація учасників та рівне ставлення до них; добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Саме тому з метою дотримання вищезазначених принципів здійснення закупівлі необхідно внести зміни до тендерної документації. Отже, встановлення в тендерній документації дискримінаційних та надмірних вимог, які не впливають на якість товару, не підтверджують кваліфікацію учасників, створюють умови для зловживання замовниками під час проведення процедури закупівель. На підтвердження вище описано прикріплюємо Рішення АМКУ №14064-р/пк-пз 21.07.2020, в якому порушене питання щодо того, що Замовники вимагають надати довідки від всих ОСР. Також наголошуємо, що відповідно до Статті 164-14 КпАП. Порушення законодавства про закупівлі Порушення порядку визначення предмета закупівлі; несвоєчасне надання або ненадання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації; тендерна документація складена не у відповідності із вимогами закону ; розмір забезпечення тендерної пропозиції, встановлений у тендерній документації, перевищує межі, визначені законом; неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі; неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, що здійснюються відповідно до положень Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)"; ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом; порушення строків розгляду тендерної пропозиції - тягнуть за собою накладення штрафу на службових (посадових), уповноважених осіб замовника у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. На підставі вище викладеної інформації, просимо внести зміни до ТД,
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.01.2021 16:56
Шановний Учаснику, вважаємо, що вимоги, встановлені у тендерній документації, не є дискримінаційними, що підтверджується наявними у відкритому доступі рішеннями Колегії АМКУ.

Номер вимоги: UA-2021-01-16-001325-a.c3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ", Код ЄДРПОУ:36860996
Дата подання: 25.01.2021 23:16
Шанвоний Замовнику. вимога щодо ндання Інформації щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості електропостачання за формою, згідно додатку 6 до постанови НКРЕКП №375 від 12.06.2018 р., яка була подана НКРЕКП з дотриманням встановлених термінів (за підсумками останнього звітного року) та оприлюднена на сайті Учасника на виконання вказаної постанови НКРЕКП є дискримінаційною по відношенню до тих учасників, які мають споживачів, кількість яких не перевищує 100 000.. Оскільки Загальні стандарти якості надання послуг електропостачальника поширюються лише на суб’єктів господарювання, що отримали ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії та які мають споживачів, кількість яких перевищує 100 000. (розділ 4 ПОРЯДКУ
забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання). Просимо внести зміни та видалити дискримінаційну виомгу з тендерної документації щодо надання Інформації щодо дотримання загальних та гарантованих стандартів якості електропостачання за формою, згідно додатку 6 до постанови НКРЕКП №375 від 12.06.2018 р., яка була подана НКРЕКП з дотриманням встановлених термінів (за підсумками останнього звітного року) та оприлюднена на сайті Учасника на виконання вказаної постанови НКРЕКП
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.01.2021 16:56
Шановний Учаснику, вважаємо, що вимоги, встановлені у тендерній документації, не є дискримінаційними, що підтверджується наявними у відкритому доступі рішеннями Колегії АМКУ.

Номер вимоги: UA-2021-01-16-001325-a.c4

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЕНЕРГОГАЗРЕЗЕРВ", Код ЄДРПОУ:36860996
Дата подання: 25.01.2021 23:17
Згідно тендерної документації Для підтвердження добросовісного виконання своїх фінансових зобов’язань учасник у складі пропозиції повинен надати гарантійний лист про те, що за час роботи нового ринку електричної енергії, а саме з 01.07.2019 року по день подання пропозиції, учасник не набував статусу «дефолтного» або «переддефолтного» та зазначена інформація не була оприлюднена на сайті оператора системи передачі («НЕК «Укренерго»), який виконує функції адміністратора розрахунків та/або інших відкритих джерелах інформації, відповідно до «Правил ринку», затверджених Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14 березня 2018 року N 307 у редакції постанови НКРЕКП від 24 червня 2019 року N 1168..
Для забезпечення дотримання "Правил ринку" (затверджених постановою НКРЕКП від 24.06.2019 № 1168) та безперебійного постачання електричної енергії, передбачено, що учасник ринку повинен неухильно дотримуватись правил. Відповідно, передбачено надання статусу "переддефолтний"у разі настання однієї з подій, передбачених пункті 1.7.1 Правил ринку. В такому випадку, учаснику ринку надається два робочі дні для усунення підстав, які стали причиною надання статусу "переддефолтний". У разі тривалості статусу "переддефолтний" для учасника ринку більше двох робочих днів, учасник ринку набуває статусу "дефолтний" (пункт 1.7.4. Правил ринку). Відтак, чинне законодавство не обмежує у діяльності постачальників електричної енергії щодо здійснення діяльності в разі набуття статусу "переддефолтний". Цей статус може тривати лише два робочі дні, і у разі зняття такого статусу, постачальник електричної енергії здійснює свою діяльність незалежно від перебування в статусі "переддефолтний". Статус "переддефолтний" анулюється в разі вирішення подій або обставин пункту 1.7.1 Правил ринку. Отже, статус "переддефолтний" носить виключно попереджувальний характер, і ніяким чином не впливає на постачання електричної енергії і не є перепоною для подальшого постачання, участі у закупівлях, тощо. Лише статус "дефолтний"може ставити під сумнів постачання електричної енергії. Відповідно, якщо постачальник електричної енергії набував статусу "переддефолтний", і, відповідно, цей статус був анульований, це жодним чином не впливає на його здатність добросовісно виконувати свої зобов'язання за договором, бути постачальником електричної енергії тощо. Встановлення в тендерній документації вимог, щодо надання гарантійного листа про те, що скаржник не набував статусу «Дефолтного» або «Переддефолтного» має дискримінаційний характер та буде додатковим бар’єром для учасників відкритих торгів, а також давати необґрунтовані підстави для Замовника щодо не допуску пропозиції певного учасника до оцінки. Просимо виключити дискримінаційні вимоги та внести відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

28.01.2021 16:55
Шановний Учаснику, вважаємо, що вимоги, встановлені у тендерній документації, не є дискримінаційними, що підтверджується наявними у відкритому доступі рішеннями Колегії АМКУ.

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут" Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ" Документи
Опубліковано
Документи

Документи

23.02.2021 00:03
edr_identification.yaml
23.02.2021 17:24
протокол_12.pdf

Публічні документи

22.02.2021 15:43
sign.p7s
22.02.2021 15:43
sign.p7s
22.02.2021 15:38
Витяг з ЄДР.pdf
22.02.2021 15:38
Витяг з ПДВ .pdf
22.02.2021 15:38
довідка ст.17.pdf
22.02.2021 15:39
проект.pdf
22.02.2021 15:39
Сертифікат.pdf
22.02.2021 15:39
довідка цок.pdf
22.02.2021 15:39
ОПИС.pdf
22.02.2021 15:39
Статут.pdf
22.02.2021 15:43
sign.p7s
22.02.2021 15:43
sign.p7s

Документи

23.02.2021 00:03
edr_identification.yaml
23.02.2021 17:22
протокол_12.pdf

Публічні документи

22.02.2021 17:53
Сертифікат ISO.pdf
22.02.2021 17:53
Ф1.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Ф2.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Ф3.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Ф4.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Ф5.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Форма 8.pdf
22.02.2021 17:53
Форма 8.pdf.p7s
22.02.2021 21:26
sign.p7s
22.02.2021 21:26
sign.p7s
22.02.2021 21:26
sign.p7s
22.02.2021 17:53
Виписка.pdf
22.02.2021 17:53
Витяг ЄДР 12.02.pdf
22.02.2021 17:53
Витяг ПДВ 07.02.pdf
22.02.2021 17:53
Довідка ст.17.pdf
22.02.2021 17:53
Наказ Фляк_2019.pdf
22.02.2021 17:53
Наказ Ющак_2019.pdf
22.02.2021 17:53
Статут_ЛЕЗ.pdf
22.02.2021 17:53
Заява.pdf
22.02.2021 17:53
Заява.pdf
22.02.2021 17:53
Заява.pdf
10.03.2021 16:47
pdf.pdf
10.03.2021 16:47
Довідка (1).zip
10.03.2021 16:47
Довідка.zip
10.03.2021 16:47
ДПС.pdf
10.03.2021 16:47
ч. 1 ст. 17.pdf
10.03.2021 16:47
ч. 2 ст. 17.pdf
16.03.2021 14:59
Наказ Фляк_2019.pdf
16.03.2021 14:59
Наказ Ющак_2019.pdf
16.03.2021 14:59
Статут_ЛЕЗ.pdf
22.02.2021 21:25
sign.p7s

Аукціон

Початок:
03.03.2021 15:41
Завершення:
03.03.2021 16:02

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 03.03.2021 16:02

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ"
Пошук по цьому учаснику
8 432 448 UAH з ПДВ 8 432 448 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Волиньелектрозбут"
Пошук по цьому учаснику
8 436 000 UAH з ПДВ 8 436 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

16.03.2021 16:49
sign.p7s
16.03.2021 14:59
Статут_ЛЕЗ.pdf
16.03.2021 14:59
Наказ Ющак_2019.pdf
16.03.2021 14:59
Наказ Фляк_2019.pdf
10.03.2021 16:51
sign.p7s
10.03.2021 16:47
ч. 2 ст. 17.pdf
10.03.2021 16:47
ч. 1 ст. 17.pdf
10.03.2021 16:47
ДПС.pdf
10.03.2021 16:47
Довідка.zip
10.03.2021 16:47
Довідка (1).zip
10.03.2021 16:47
pdf.pdf
22.02.2021 21:26
sign.p7s
22.02.2021 21:25
sign.p7s
22.02.2021 17:53
Заява.pdf
22.02.2021 17:53
Заява.pdf
22.02.2021 17:53
Заява.pdf
22.02.2021 17:53
Статут_ЛЕЗ.pdf
22.02.2021 17:53
Наказ Ющак_2019.pdf
22.02.2021 17:53
Наказ Фляк_2019.pdf
22.02.2021 17:53
Довідка ст.17.pdf
22.02.2021 17:53
Витяг ПДВ 07.02.pdf
22.02.2021 17:53
Витяг ЄДР 12.02.pdf
22.02.2021 17:53
Виписка.pdf
22.02.2021 17:53
Форма 8.pdf.p7s
22.02.2021 17:53
Форма 8.pdf
22.02.2021 17:53
Ф5.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Ф4.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Ф3.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Ф2.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Ф1.2019.pdf
22.02.2021 17:53
Сертифікат ISO.pdf

Публічні документи

22.02.2021 15:46
sign.p7s
22.02.2021 15:46
sign.p7s
22.02.2021 15:43
sign.p7s
22.02.2021 15:43
sign.p7s
22.02.2021 15:39
Статут.pdf
22.02.2021 15:39
ОПИС.pdf
22.02.2021 15:39
довідка цок.pdf
22.02.2021 15:39
Сертифікат.pdf
22.02.2021 15:39
проект.pdf
22.02.2021 15:38
довідка ст.17.pdf
22.02.2021 15:38
Витяг з ПДВ .pdf
22.02.2021 15:38
Витяг з ЄДР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ"
#42092130
Пошук по цьому переможцю
Переможець 8 432 448 UAH з ПДВ 04.03.2021 12:13

Документи

03.03.2021 16:03
edr_identification.yaml
04.03.2021 12:08
протокол_15.pdf
04.03.2021 12:12
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 04.03.2021 12:13

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ЛЬВІВЕНЕРГОЗБУТ"
Пошук по цьому переможцю
#42092130
8 432 448 UAH з ПДВ Документи

Документи

03.03.2021 16:03
edr_identification.yaml
04.03.2021 12:08
протокол_15.pdf
04.03.2021 12:12
sign.p7s

Укладений договір


Номер 90596
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір_Львівенергозбут.pdf Укладений
8 432 448
18.03.2021 15:43
18.03.2021
sign.p7s Укладений
18.03.2021 15:45

Зміни до договору

Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 20.05.2021 11:53
Опис змін: Внесено зміни в пункт 5.1. Розділу "Ціна, порядок обліку та оплати електричної енергії", а саме змінено розподіл коштів за рахунок державного бюджету та власних коштів, без зміни загальної вартості договору та обсягів закупівлі.
Номер договору: 1
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 14.07.2021 11:36
Опис змін: Внесено зміни в пункт 5.1. Розділу "Ціна, порядок обліку та оплати електричної енергії", а саме змінено розподіл коштів за рахунок державного бюджету та власних коштів, без зміни загальної вартості договору та обсягів закупівлі.
Номер договору: 2
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 20.08.2021 17:03
Опис змін: Внесено зміни в пункт 5.1. Розділу "Ціна, порядок обліку та оплати електричної енергії", а саме змінено розподіл коштів за рахунок державного бюджету та власних коштів, без зміни загальної вартості договору та обсягів закупівлі.
Номер договору: 3
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 31.08.2021 21:39
Опис змін: Зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер договору: 4
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 23.09.2021 14:54
Опис змін: Зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер договору: 5
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 23.09.2021 15:01
Опис змін: Внесено зміни в пункт 5.1. Розділу "Ціна, порядок обліку та оплати електричної енергії", а саме змінено розподіл коштів за рахунок державного бюджету та власних коштів, без зміни загальної вартості договору та обсягів закупівлі.
Номер договору: 6
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 12.10.2021 18:17
Опис змін: Внесено зміни в пункт 5.1. Розділу "Ціна, порядок обліку та оплати електричної енергії", а саме змінено розподіл коштів за рахунок державного бюджету та власних коштів, без зміни загальної вартості договору та обсягів закупівлі.
Номер договору: 7
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 22.10.2021 14:24
Опис змін: Зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер договору: 8
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 02.11.2021 17:25
Опис змін: Зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер договору: 9
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 19.11.2021 14:57
Опис змін: Зміни ціни за одиницю товару не більше ніж на 10 відсотків у разі коливання ціни такого товару на ринку, за умови, що зазначена зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі.
Номер договору: 10
Контракт:
Зміна сторонніх показників (курсу, тарифів...) 15.12.2021 13:44
Опис змін: Внесено зміни в пункт 5.1. Розділу "Ціна, порядок обліку та оплати електричної енергії", а саме змінено розподіл коштів за рахунок державного бюджету та власних коштів, без зміни загальної вартості договору та обсягів закупівлі.
Номер договору: 11
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 05.01.2022 14:31
Опис змін: Продовження строку дії договору відповідно до ч.6 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі"
Номер договору: 12
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 10.01.2022
Сума оплати за договором: 4 270 783.55
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання