код ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з охорони об’єкту ДНДЕКЦ за адресою: вул. Львівська, 80, м. Київ)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-16-002840-a
  • 79710000-4 - Охоронні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Костянтин Валентинович Дубонос, +380443743444,+380442763753 , tender_dndekc@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01024, м. Київ, вул. Богомольця, буд. 10
Дата укладення договору
22.02.21
Переможець
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
Очікувана вартість
1 011 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 010 534.40 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 23.02.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 22.01.2021 00:00

Оскарження умов:

до 28.01.2021 00:00

Подання пропозицій:

01.02.2021 10:00

Початок аукціону:

02.02.2021 11:57

Очікувана вартість
1 011 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 055 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою, за винятком документів та інформації, передбачених п.6 розділу 3 тендерної документації, які можуть бути складені українською та/або російською мовами. У разі, якщо документ чи інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою(ими) мовою(ами), ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з охорони об’єкту ДНДЕКЦ за адресою: вул. Львівська, 80, м. Київ - код ДК 021:2015 – 79710000-4 "Охоронні послуги "
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-16-002840-a.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "АГЕНТСТВО БЕЗПЕКИ "АВАНПОСТ-1", Код ЄДРПОУ:42569582
Дата подання: 18.01.2021 15:53
Шановний замовник, В Додатку 4 до Тендерної документації, вимагається надати:
1) Копії дозволів, виданих учаснику ДП «Український державний центр радіочастот», на право експлуатації радіостанції професійного радіозв’язку з потужністю вихідного сигналу передавача не менше 3Вт у регіоні надання послуг (в кількості не менше ніж 3(три) шт.)
Шановний замовник, дана вимога є дискримінаційною та такої, що суперечить чинному законодавству і обмежує добросовісну конкуренцію серед учасників процедури відкритих торгів. У разі використання орендованих радіостанцій, копії дозволів ДП «Український державний центр радіочастот» будуть видано не учаснику а орендодавцю радіостанцій. Також щодо потужності вихідного сигналу передавача – 3 Вт, Чим саме обумовлено така потужність? Пропонуємо змінити необхідну потужність до 2 Вт. Потужності вихідного сигналу передавача у розмірі 2 Вт цілком достатньо для якісного та безперебійного зв’язку. Просимо змінити цю вимогу та викласти її у наступному вигляді:
1) Копії дозволів, виданих ДП «Український державний центр радіочастот», на право експлуатації радіостанції професійного радіозв’язку з потужністю вихідного сигналу передавача не менше 2 Вт у регіоні надання послуг (в кількості не менше ніж 3(три) шт.)


2) Копії дозволу, виданого учаснику ДП «Український державний центр радіочастот», на експлуатацію радіоелектронного засобу радіозв’язку (базової станції аналогового ультракороткохвильового радіотелефонного зв’язку сухопутної рухомої служби з потужністю передавача не менше 15 Вт у регіоні надання послуг.
Така ж сама ситуація з дозволами виданого Учаснику. У разі використання орендованої базової станції аналогового ультракороткохвильового радіотелефонного зв’язку, копії дозволів ДП «Український державний центр радіочастот» будуть видано не учаснику а орендодавцю радіостанцій. Пропонуємо зміни цю вимогу тендерної документації, та викласти її у наступному вигляді:
2) Копії дозволу, виданого ДП «Український державний центр радіочастот», на експлуатацію радіоелектронного засобу радіозв’язку (базової станції аналогового ультракороткохвильового радіотелефонного зв’язку сухопутної рухомої служби з потужністю передавача не менше 15 Вт у регіоні надання послуг.
3) Копія листа ДП «Український державний центр радіочастот» про наявність кодів IMEI GPS трекерів, які учасник планує використовувати під час надання послуг в узагальненій базі даних кодів IMEI.
Відповідно до норм чинного законодавства, обладнання мереж мобільного зв'язку, що не є мобільними телефонами підлягають реєстрації кодів ІМЕІ в узагальненій базі даних Укрчастотнагляд. Обов’язок щодо реєстрації вказаних кодів лежить на постачальниках/імпортерах та виробниках вказаного обладнання. Жоден нормативно-правовий документ, що регулює питання охоронної діяльності, не передбачає обов’язок суб'єкта охоронної діяльності отримувати письмове підтвердження від Укрчастотнагляд щодо реєстрації кодів ІМЕІ мобільних телефонів, GPS трекерів та іншого обладнання в узагальненій базі даних.
Отже наявність або відсутність коду ІМЕІ обладнання в узагальненій базі даних Укрчастотнагляд свідчить виключно про дотримання постачальником/імпортером або виробником обладнання норм митного та податкового законодавства, та жодним чином не підтверджує право власності/користування/розпорядження учасника на вказане обладнання, а отже не може бути документальним підтвердженням кваліфікаційного критерію щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази в учасника.
Вказавши дану вимогу Замовник порушив ст. 16 Закону України “Про публічні закупівлі”, встановивши інші кваліфікаційні критерії , ніж це передбачено Законодавством України.
Вимагаємо виключити дану вимогу з тендерної документації та відкоригувати документацію до вимог законодавства України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.01.2021 17:37
Щодо необхідності отримання дозволів учасником.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про радіочастотний ресурс України»:
«користування радіочастотним ресурсом - діяльність, пов'язана із застосуванням радіоелектронних засобів та/або випромінювальних пристроїв, що випромінюють електромагнітну енергію в навколишній простір у межах радіочастотного ресурсу;
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 30 Закону України «Про радіочастотний ресурс України», користування радіочастотним ресурсом України здійснюється на підставі дозволів на експлуатацію.
Відповідно до ч. 1 ст. 42 (Порядок отримання дозволів на експлуатацію) Закону України «Про радіочастотний ресурс України», користувачі радіочастотного ресурсу України повинні отримувати дозволи на експлуатацію відповідних радіоелектронних засобів та/або випромінювальних пристроїв.
Також, ч. 5 ст. 42 (Порядок отримання дозволів на експлуатацію) Закону України «Про радіочастотний ресурс України» передбачено, що юридична та/або фізична особа, яка має намір здійснювати експлуатацію радіоелектронних засобів та/або випромінювальних пристроїв, особисто, через уповноважений ним орган чи особу або рекомендованим листом з описом вкладення звертається до УДЦР за отриманням дозволу із відповідною заявою.
Таким чином, учасник який планує використання орендованих радіостанцій повинен звернутися до УДЦР за отриманням відповідного дозволу.
Щодо потужності вихідного сигналу передавача радіостанції
Потужність вихідного сигналу передавача радіостанції більше 3 Вт. зумовлена, тим, що під час використання на об’єкті радіостанцій меншої потужності спостерігається значне погіршення якості радіозв’язку або й взагалі його відсутність.
Щодо копії листа ДП «Український державний центр радіочастот» про наявність кодів IMEI GPS трекерів, які учасник планує використовувати під час надання послуг в узагальненій базі даних кодів IMEI.
Замовником розроблена Тендерна документація відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон). Відповідно до частини 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію відповідно до законодавства, яку Замовник вважає за необхідне до неї включити. На підставі вищезазначеного, вимога Замовника обумовлена необхідністю перевірки використання з боку Виконавця при наданні ним послуг, що є предметом закупівлі, сертифікованого обладнання, яке може працювати із дозволеними системами програмного забезпечення GPS моніторингу в Україні та надавати точні дані. Використання несертифікованих пристроїв може давати збої у роботі системи на відображенні даних застосування GPS трекерів, що не дасть можливості моніторингу Замовником обсягу наданих Виконавцем послуг з охорони.

Номер вимоги: UA-2021-01-16-002840-a.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЩИТ-1", Код ЄДРПОУ:36957425
Дата подання: 21.01.2021 19:27
Шановний замовник. Встановлюючи вимогу шодо надання копії дозволу, виданого учаснику ДП «Український державний центр радіочастот», на експлуатацію радіоелектронного засобу радіозв’язку (базової станції) аналогового ультракороткохвильового радіотелефонного зв’язку сухопутної рухомої служби з потужністю передавача не менше 15 Вт у регіоні надання послуг Ви використовуєте дискримінаційну вимогу адже в Україні сертифіковано та дозволено до використання не тільки аналоговоговий УКХ радіотелефонний зв’язок а иі інші види звязку що використовують охоронні підприємства на законних підставах Просимо прибрати данну вимогу з оголошення. У разі незадоволення нашої вимоги вимушені будемо звернутися в АМКУ.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

26.01.2021 18:49
Відповідно до пункту 3 частини 4 статті 5 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» охоронні структури відносяться до загальних користувачів радіочастотного ресурсу України, а саме: технологічні користувачі і радіоаматори - юридичні чи фізичні особи, які користуються радіочастотним ресурсом України без надання телекомунікаційних послуг.
Керуючись постановами Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2005 р. № 1208 «Про затвердження Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України» та від 9 червня 2006 р. № 815 «Про затвердження Плану використання радіочастотного ресурсу України», для здійснення охоронної діяльності використовується аналоговий ультракоротко-
хвильовий радіотелефонний зв'язок сухопутної рухомої служби.
Даний вид радіозв’язку має декілька суттєвих переваг:
- Висока оперативність – не потрібно довго набирати чи вибирати з адресної книжки необхідний номер, і чекати з’єднання з абонентом, номер якого може виявитися зайнятим чи поза зоною досяжності. В радіостанції достатньо натиснути одну клавішу передачі і вас одразу почують всі радіокористувачі (чи хтось конкретно). Точно так почуєте і ви їх.
- Велика кількість людей може спілкуватися одночасно (якщо налаштовані на одну частоту). А тому можливо оперативно координувати дії великої групи людей. Сигнали будуть прийняті, навіть якщо руки абонента зайняті.
- Радіозв’язок забезпечує роботу в умовах, де інший радіозв’язок (наприклад мобільний зв’язок) може бути відсутній або неможливий.
- Відсутня залежності від конкретного оператора зв’язку, непотрібно платити за підключення, абонентську плату, за хвилини розмови.
- Наявна можливість розділяти радіокористувачів на групи в залежності від специфіки завдань і відповідальності.
- Рації у порівнянні із мобільними телефонами мають більш вологозахищений та протиударний корпус, що дозволяє використовувати їх при дуже «активній» діяльності.
- Можливість вибору параметрів обладнання та системи (частотний діапазон, потужність, вид модуляції і т.д.).
Саме тому професійні радіостанції залишаються незамінним обладнанням у сферах, де секунди вирішують багато – швидка медична допомога, поліція, армія, поліція охорони, підрозділи ДСНС , комунальні та аварійні служби в тому числі й в охоронній діяльності.
Крім того, хочемо зазначити, що дана вимога не є дискримінаційною оскільки Законом України «Про охоронну діяльність» прямо передбачено можливість використання суб’єктами охоронної діяльності радіозв’язку. Більше того, ст. 10 Закону України «Про охоронну діяльність» передбачено, що під час організації та здійснення охоронної діяльності забороняється використовувати засоби радіозв’язку без наявності дозволу на їх використання. Тому будь-який учасник може отримати такі дозволи у встановленому законодавством порядку.

Номер вимоги: UA-2021-01-16-002840-a.a3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЩИТ-1", Код ЄДРПОУ:36957425
Дата подання: 21.01.2021 19:45
Відповідно до вимог тендерної документації вимагається надати: Копію листа ДП «Українській державний центр радіочастот» про наявність кодів ІМЕІ GPS трекерів, які учасник планує використовувати під час надання послуг, в узагальненій базі даних кодів ІМЕІ.
Відповідно до норм чинного законодавства, обладнання мереж мобільного зв'язку, що не є мобільними телефонами підлягають реєстрації кодів ІМЕІ в узагальненій базі даних Укрчастотнагляд. Обов’язок щодо реєстрації вказаних кодів лежить на постачальниках/імпортерах та виробниках вказаного обладнання. Жоден нормативно-правовий документ, що регулює питання охоронної діяльності, не передбачає обов’язок суб'єкта охоронної діяльності отримувати письмове підтвердження від Укрчастотнагляд щодо реєстрації кодів ІМЕІ мобільних телефонів, GPS трекерів та іншого обладнання в узагальненій базі даних.
Отже наявність або відсутність коду ІМЕІ обладнання в узагальненій базі даних Укрчастотнагляд свідчить виключно про дотримання постачальником/імпортером або виробником обладнання норм митного та податкового законодавства, та жодним чином не підтверджує право власності/користування/розпорядження учасника на вказане обладнання, а отже не може бути документальним підтвердженням кваліфікаційного критерію щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази в учасника.
Вказавши дану вимогу Замовник порушив ст. 16 Закону України “Про публічні закупівлі”, встановивши інші кваліфікаційні критерії , ніж це передбачено Законодавством України.
Вимагаємо виключити дану вимогу з тендерної документації та відкоригувати документацію до вимог законодава України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

26.01.2021 18:29
Відповідно до вимог п.6 Розділу «Вимоги до надання послуг з охорони об’єкту» Додатку 4 до Тендерної документації працівники Виконавця повинні мати професійні засоби радіозв’язку та персональні супутникові GPS трекери. Дані засоби повинні використовуватись відповідно до вимог законодавства України, в тому числі п. 2 ч. 1 ст. 9 та п. 8 ч. 1 статті 10 Закону України «Про охоронну діяльність».
Для підтвердження встановленої вимоги учасник у складі тендерної пропозиції повинен надати, зокрема:
- довідку про наявність в учасника не менш ніж 3 (три) персональних супутникових GPS трекерів з функцією «тривожна кнопка» та можливістю моніторингу шляхів пересування охоронників (із зазначенням їх моделей, кодів IMEI, коротким описом технічних характеристик);
- копію листа ДП «Український державний центр радіочастот» про наявність кодів ІМЕІ GPS трекерів, які учасник планує використовувати під час надання послуг, в узагальненій базі даних кодів ІМЕІ.
Так, рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 13.02.2018 № 78 затверджено Порядок ввезення з-за кордону та реалізації в Україні радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв (далі – Порядок).
П.4 Розділу ІІ Порядку передбачено, що Державна фіскальна служба України згідно з частиною другою статті 29 Закону України «Про радіочастотний ресурс України» протягом п’яти днів з дня завершення митного оформлення радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв передає до державного підприємства «Український державний центр радіочастот» (далі - УДЦР) виписки з відповідних митних декларацій у формі електронного документа згідно з укладеною між Державною фіскальною службою України та НКРЗІ угодою про інформаційне співробітництво. Імпортери, у тому числі громадяни, мають право після завершення митних процедур звернутися до УДЦР із відповідною заявою (повідомленням) для обліку міжнародних ідентифікаторів кінцевого обладнання (IMEI), які вони ввезли в Україну відповідно до вимог Митного кодексу. УДЦР порівнює надану інформацію з інформацією з виписки з відповідних митних декларацій (інформацією про виконання митних формальностей) та у разі її відповідності здійснює облік цих ідентифікаторів. УДЦР забезпечує безоплатний відкритий доступ до даних обліку зі свого веб-сайту в мережі Інтернет.
З огляду на викладене, вимога тендерної документації щодо наявності кодів ІМЕІ GPS трекерів, які учасник планує використовувати під час надання послуг, в узагальненій базі даних кодів ІМЕІ зумовлена положеннями законодавства України, що у свою чергу підтверджує легальність походження і використання радіоелектронних засобів на території України.
Частиною 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України «Про доступ до публічної інформації» та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 затверджено Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.
Додатком до Положення затверджено Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, згідно якого Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» оприлюднює у формі відкритих даних Реєстр присвоєнь радіочастот у смугах радіочастот загального користування.
Дані обліку ідентифікаторів на веб-сайті ДП «Український державний центр радіочастот» в мережі Інтернет не відносяться до даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних.
Враховуючи викладене, вимога тендерної документації щодо надання копії листа ДП «Український державний центр радіочастот» про наявність кодів ІМЕІ GPS трекерів, які учасник планує використовувати під час надання послуг, в узагальненій базі даних кодів ІМЕІ повністю відповідає вимогам чинного законодавства.
Окрім того, дана вимога не є дискримінаційною та такою, що обмежує коло потенційних учасників, т. я. стосується всіх потенційних учасників процедури закупівлі.

Аукціон

Початок:
02.02.2021 11:57
Завершення:
02.02.2021 12:18

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 02.02.2021 12:18

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
Пошук по цьому учаснику
1 010 534.40 UAH з ПДВ 1 010 534.40 UAH з ПДВ Документи
1 010 721.64 UAH з ПДВ 1 010 721.64 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

29.01.2021 13:04
sign.p7s
29.01.2021 13:03
Пропозиція.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
#42624344
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 010 534.40 UAH з ПДВ 09.02.2021 16:55

Переможець

Дата і час публікації: 09.02.2021 16:55

Учасник Пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ТЕХНОХОЛДИНГ-БЕЗПЕКИ"
Пошук по цьому переможцю
#42624344
1 010 534.40 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 01.03.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Номер 11/2021
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 11_2021.pdf Укладений
1 010 534.40
23.02.2021 15:15
22.02.2021
sign.p7s Укладений
23.02.2021 15:39

Зміни до договору

Продовження строку дії договору на наступний рік 29.12.2021 17:46
Опис змін: Строк дії Договору продовжено до 28 лютого 2022 року, інше - відповідно до додаткової угоди
Номер договору: 1
Контракт:
Продовження строку дії договору на наступний рік 20.01.2022 10:56
Опис змін: Ціна цього Договора становить 1 205 376, 00 грн без ПДВ; Додаток 2 до Договору викладено в новій редакції; інше - відповідно до Додаткової угоди
Номер договору: 2
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 01.03.2021 — 28.02.2022
Сума оплати за договором: 1 205 376
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання