Код ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги (Послуги з охорони об’єктів)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-18-001799-b
  • 79710000-4 - Охоронні послуги
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Державна установа "Дніпропетровська регіональна державна лабораторія Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ходос Євгенія Ігорівна, +380980706521 , buxvetuo@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49054, Дніпропетровська область, пр. О. Поля, буд. 48
Очікувана вартість
310 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 3.02.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 24.01.2021 00:00

Оскарження умов:

до 30.01.2021 00:00

Подання пропозицій:

03.02.2021 12:00

Очікувана вартість
310 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
9 300 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 550 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з охорони об’єктів
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Вимога

Дата подання: 22.01.2021 12:14
Дата відповіді: 27.01.2021 08:22
У документації встановлена вимога надати оригінали довідок або оригінали витягів з реєстру Міністерства внутрішніх справ України про те, що охоронники (охоронці) учасника, які будуть залучені учасником для надання послуг що є предметом закупівлі, та інформація про яких вказана у довідці, складеній відповідно до п.2.1 Додатку 2 тендерної документації, не мають непогашеної чи не знятої судимості за скоєння умисних злочинів, не більше двомісячної давнини відносно дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій. Дані довідки не мають строку дії. Чим відрізняється довіка видана за рік до подання пропозиції або за пів року? Працівники надають дані довідки при працевлаштуванні. Навіщо додатково вимагати від працівників отримання таких довідок додатково? Просимо надати обґрунтовані пояснення із посилання на норми чинного законодавства. У випадку їх відсутності вимагаємо внести відповідні зміни до документації
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до п.2 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у тендерній документації зазначаються такі відомості: один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону, підстави, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність підставам, встановленим статтею 17 цього Закону, у разі якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації", та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Згідно з вимогами п.2 частини 2 статті 16 Закону замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв, зокрема, наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Так, виходячи з норм частини 1 статті 11 Закону України «Про охоронну діяльність» персоналом охорони можуть бути дієздатні громадяни України, які досягли 18-річного віку, пройшли відповідне навчання або професійну підготовку, уклали трудовий договір із суб'єктом господарювання та подали документи, що вони: 1) не перебувають на обліку в органах охорони здоров'я з приводу психічної хвороби, алкоголізму чи наркоманії; 2) не мають непогашеної чи незнятої судимості за скоєння умисних кримінальних правопорушень; 3) не мають обмежень, встановлених судом щодо виконання покладених на них функціональних обов'язків; 4) не мають обмежень за станом здоров'я для виконання функціональних обов'язків; 5) зареєстровані за місцем проживання в установленому законодавством порядку.
П.18 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 № 960 (далі – Ліцензійні умови), визначено, що охоронна діяльність провадиться лише персоналом, який відповідає вимогам, що встановлені пунктами 15 і 17 цих Ліцензійних умов.
Згідно з пунктом 17 Ліцензійних умов: під час прийняття на роботу ліцензіат зобов’язаний отримати від персоналу охорони документи, необхідні для прийняття на роботу до суб’єкта охоронної діяльності, у тому числі документ, який підтверджує, що такі особи не мають непогашеної чи не знятої в установленому законом порядку судимості за скоєння умисних злочинів.
Оскільки замовник не має ані прав, ані можливостей щодо контролю за додержанням суб’єктом охоронної діяльності – учасником, ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, саме з цієї причини Замовник повинен бути впевнений в тому, що охоронники учасника не мають непогашеної чи не знятої судимості за скоєння умисних злочинів, що може бути перевірено шляхом установлення відповідних умов в тендерній документації.
Отже, замовник під час організації та проведення процедури закупівлі «Код ДК 021:2015 – 79710000-4 Охоронні послуги (послуги з охорони об’єктів)» виконує свої дії у відповідності до норм законодавства та Закону, у тому числі, дотримується принципів здійснення закупівлі, встановлених статтею 5 Закону: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням, а встановлені Замовником у тендерній документації кваліфікаційні вимоги не обмежують коло потенційних учасників, які б могли прийняти участь у вказаній закупівлі.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання