Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (послуги із збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження небезпечних відходів)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-01-21-008923-b
  • 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Запорізький регіональний протипухлинний центр" Запорізької обласної ради
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Заставська Юлія Олександрівна, +380612862111 , onko.bk@i.ua
Адреса замовника
Україна, місто Запоріжжя, 69040, Запорізька область, вулиця Культурна будинок 177-А
Очікувана вартість
250 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 8.02.21
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер

Умови закупівлі:

Замовник прописує дискримінаційні вимоги, що не стосується предмету закупівлі. Договір добровільного особистого страхування від короновірусної інфекції не є гарантією безперебійного надання послуг, оскільки, якщо особа захворіє на ковід, вона зобов'язана пройти ізоляцію. Наявність даного договору є лише гарантією страхових виплат страхувальнику. Договір страхування від нещасних випадків на трансорті взагалі не відноситься до предмету послуг щодо поводження з небезпечними відходами, а стосується послуг з перевезення пасажирів на лініях залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного та електротранспорту. Замовник прописує дискримінаційні вимоги в ТД, задля штучного недопущення неугодних учасників. Порушує ч.4 ст. 22 ЗУ "Про публічні закупівлі, де зазначено, що ТД не повинна містити дискримінаційних вимог, що обмежубть конкуренцію. Замовник порушує ч. 11 ст. 26 Закону, де передбачено, 11. Документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції/пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі).
Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції/пропозиції, не може бути підставою для її відхилення замовником.
Наявна корупційна складова

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 29.01.2021 00:00

Оскарження умов:

до 04.02.2021 00:00

Подання пропозицій:

08.02.2021 08:00

Очікувана вартість
250 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

7 найменувань
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (послуги із збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, знешкодження небезпечних відходів)
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

реєстр наданих документів

Дата подання: 22.01.2021 15:08
Дата відповіді: 27.01.2021 08:08
На якій підставі Ви вимагаєте надання реєстру наданих документів, якщо всі документи подаються в електронному вигляді, а не в паперовому?

відповідь:

Задля правильної оцінки наданих документів Учасниками, Замовник прописує вимогу надання реєстру наданих документів.

Договори ДОБРОВІЛЬНОГО страхування

Дата подання: 22.01.2021 15:11
Дата відповіді: 27.01.2021 08:09
Чим керується Замовник, встановлюючи вимогу про обов'язкове надання в складі ТП договорів ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ?

відповідь:

Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та вказує в тендерній документації про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Також зазначаємо, що вимоги тендерної документації та перелік документів, якими Учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються Замовником самостійно.
Згідно до Закону України про охорону праці в статті 13 Управління охороною праці та обов'язки роботодавця “Роботодавець забезпечує усунення причин, що призводять до нещасних випадків, професійних захворювань, та здійснення профілактичних заходів, визначених комісіями за підсумками розслідування цих причин;
організовує проведення аудиту охорони праці, лабораторних досліджень умов праці, оцінку технічного стану виробничого обладнання та устаткування, атестацій робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці в порядку і строки, що визначаються законодавством, та за їх підсумками вживає заходів до усунення небезпечних і шкідливих для здоров'я виробничих факторів”;
в статті 23 Інформація та звітність про стан охорони праці
“Роботодавець зобов'язаний інформувати працівників або осіб, уповноважених на здійснення громадського контролю за дотриманням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, та Фонд соціального страхування від нещасних випадків про стан охорони праці, причину аварій, нещасних випадків і професійних захворювань і про заходи, яких вжито для їх усунення та для забезпечення на підприємстві умов і безпеки праці на рівні нормативних вимог”.
Тобто згідно статтям 13, 23 вимога надати договіри добровільного страхування не є дискримінаційною, бо робота з медичними відходами є небезпечною та може шкодити здоров’ю та життю працівників. То ж як збирається роботодавець дотримуватися вимог нормативно-правових актів з охорони праці не страхуючи своїх працівників та надавати їм гарантію умов і безпеки праці.

Нумерація кожної сторінки ТП

Дата подання: 22.01.2021 15:17
Дата відповіді: 27.01.2021 08:10
Чим керується Замовник встановлюючи вимогу, що всі аркуші ТП які містять інформацію, повинні бути пронумеровані та посвідчені ПІБ та підписом. Документи в складі ТП подається в електронному вигляді, а не в паперовому. Такі вимоги штучно обмежують потенційних учасників і значно ускладнюють підготовку до участі в процедурі закупівлі. Вимагаємо прибрати обов'язкову вимогу щодо нумерації кожної сторінки із посвідчення ПІБ і підписом.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Повідомляємо Вам, що згідно із Тендерною документацією, Тендерна пропозиція не буде відхилена у разі допущення учасником торгів формальних (несуттєвих) помилок, пов’язаних з оформленням тендерної пропозиції та які не впливають на зміст пропозиції, наприклад: відсутність нумерації окремих сторінок.

Ч. 1 статті 17 ЗУ "Про публічні закупівлі" зазнала електронізації.

Дата подання: 22.01.2021 15:21
Дата відповіді: 27.01.2021 08:11
З 3 грудня 2020 року стаття 17 Закону зазнає електронізації. Замовники зазначають у полях системи Prozorro підстави для відмови в участі у закупівлі в електронному вигляді. А постачальники одразу ж в системі надають інформацію про відповідність. У разі розміщення підстав згідно з статтею 17 в електронних полях системи, така інформація не потребує додаткового обов'язкового дублювання у завантажених файлах. Вимагаємо врахувати це, задля полегшення підготовки тендерної пропозиції потенційними учасниками. Детально ознайомитись із даною інформацією, Замовник може на електронних ресурсах: https://infobox.prozorro.org/articles/elektronizaciya-17-statti-zakonu-vidpovidi-na-zapitannya https://infobox.prozorro.org/articles/elektronizaciya-statti-17-zakonu-yak-pracyuvatit-zamovniki-z-03-12-2020
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Уповноваженою особою складено тендерну документацію у відповідності до статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме:
Стаття 22. Тендерна документація
1. Тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель. Тендерна документація не є об’єктом авторського права та/або суміжних прав.
2. У тендерній документації зазначаються такі відомості:
1) інструкція з підготовки тендерних пропозицій;
2) один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону, підстави, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність підставам, встановленим статтею 17 цього Закону, у разі якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації", та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

медичний працівник у штаті

Дата подання: 22.01.2021 15:25
Дата відповіді: 27.01.2021 08:12
Чим керується Замовник, встановлюючи вимогу про наявність медичного працівника у ШТАТІ ПІДПРИЄМСТВА?

відповідь:

Згідно із Державними санітарно-протиепідемічними Правилами і нормами щодо поводження з медичними відходами, співробітники, які контактують з відходами мають проходить медичні огляди відповідно до вимог законодавства України. Тож, наявність в штаті медичного працівника обов’язкова. Зауважимо, що кваліфікація співробітника нами не зазначається.
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-01-21-008923-b.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 22.01.2021 12:27
Встановлення вимоги щодо порядку оформлення та надання відгуку не більше десятиденної давнини відносно дати розкриття пропозицій дискримінаційною і такою, що обмежує права учасників, що визначені в Ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі», щодо прийняття участі в закупівлі за принципом добросовісної конкуренції серед учасників, недискримінація учасників та рівне ставлення до них. Вимагаємо внести зміни до Додатку 2 у відповідності до норм чинного законодавства. Детальна інформація у вкладенному файлі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.01.2021 08:14
Доброго дня!
У відповідь на Вашу вимогу тендерна документації містить дискримінаційні вимоги, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації від 22.01.2021, 12:27. ID: UA-2021-01-21-008923-B.C1, повідомляю наступне:
Розглянувши вимогу Учасника повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) Замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та вказує в тендерній документації про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Також зазначаємо, що вимоги тендерної документації та перелік документів, якими Учасник повинен підтвердити свою відповідність таким вимогам визначаються Замовником самостійно, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та дотримуючись законодавства в цілому. Вимога щодо підтвердження учасниками досвіду виконання аналогічних договорів відгуком, складеним на бланку не більше десятиденної давнини відносно дати розкриття пропозицій від кожного контрагента(ів) (замовника(ів), інформація по якому (яких) відображена учасником в Довідці, за встановленими Замовником вимогами, дає можливість допустити до участі в закупівлі учасників, які виконували аналогічні договори з дотриманням графіку надання послуг, в яких були відсутні факти виявлення недоліків щодо якості надання послуг та відсутні з боку замовника претензії, позови тощо щодо порушення учасником умов договору. Така вимога надає Замовнику захист від недобросовісних Учасників, які надають неякісні послуги та несвоєчасно. Тому, замовник не вважає дану вимогу дискримінаційну, а такою, що підтверджує відповідність Учасника та його спроможність надати відповідні послуги.
З огляду на вищевикладене Замовником прийнято рішення відхилити вимогу Учасника.

Номер вимоги: UA-2021-01-21-008923-b.c2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 22.01.2021 12:36
Вимога щодо надання ліцензії для зберігання пального, не відноситься до предмету даної процедури закупівлі, оскільки пальне, яке зберігається в паливних баках транспортних засобів/технічному обладнанні/пристроях не потребує отримання наявності ліцензії на зберігання пального, якщо суб’єкт господарювання використовує пальне виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки і не здійснює операцій з реалізації та зберігання пального іншим особам. Резервуари для зберігання пального не є нерухомим майном та не мають чіткої прив’язки до місця (території ) згідно ЗУ «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» № 481. ВИМАГАЄМО ВИДАЛИТИ ВИМОГУ щодо надання ліцензії для зберігання пального. Детальна інформація у вкладенному файлі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.01.2021 08:15
Доброго дня!
У відповідь на Вашу вимогу щодо ліцензії для зберігання пального, від 22.01.2021, 12:36. ID: UA-2021-01-21-008923-B.C2, повідомляю наступне:
Розглянувши вимогу Учасника повідомляємо, що відповідно до ст.15 Закону України від 19.12.1995 р. № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального» (далі – Закон № 481) зберігання пального здійснюється суб’єктами господарювання всіх форм власності (у тому числі іноземними суб’єктами господарювання, які діють через свої зареєстровані постійні представництва) за наявності ліцензії.
Ліцензії на право зберігання пального видаються уповноваженими Кабінетом Міністрів України органами виконавчої влади за місцем розташування місць зберігання пального терміном на п’ять років.
Враховуючи об’єми необхідної утилізації та процес утилізації відходів даного типу, Замовник розуміє, що дана Вимога є обов’язковою задля дотримання норм чинного Законодавства України.
З огляду на вищевикладене Замовником прийнято рішення відхилити вимогу Учасника

Номер вимоги: UA-2021-01-21-008923-b.c3

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 22.01.2021 12:48
Короновірусна інфекція не є професійним захворюванням для працівників, які надають послуги з утилізації небезпечних відходів. Наявність договорів добровільного особистого страхування громадян при виникненні розладу здоров’я внаслідок лабораторно підтвердженої короновірусної інфекції жодним чином не впливає на виконання послуг, що зазначені предметом процедури закупівлі. Це особиста справа громадянина заключати договір страхування від короновірусної інфекції чи ні. Згідно ЗУ "Про страхування "добровільне страхування не може бути обов’язковою передумовою при реалізації інших правовідносин.
В Переліку видів добровільного страхування відсутній такий договір добровільного особистого страхування громадян при виникненні розладу здоров’я внаслідок лабораторно підтвердженої короновірусної інфекції. Вимагаємо ВИДАЛИТИ ВИМОГУ ЗАЗНАЧЕНУ ВИМОГУ. Детальна інформація викладена у вкладенному файлі.
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 22.01.2021 12:49
Причина: подана нова уточнююча вимога

Номер вимоги: UA-2021-01-21-008923-b.c4

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 22.01.2021 12:52
Короновірусна інфекція не є професійним захворюванням для працівників, які надають послуги з утилізації небезпечних відходів. Наявність договорів добровільного особистого страхування громадян при виникненні розладу здоров’я внаслідок лабораторно підтвердженої короновірусної інфекції жодним чином не впливає на виконання послуг, що зазначені предметом процедури закупівлі. Це особиста справа громадянина заключати договір страхування від короновірусної інфекції чи ні.Замовник прописує вищезазначену умову задля штучного обмеження коло потенційних учасників, чим порушує основні принципи здійснення публічних закупівель, визначених в ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі». ВИМАГАЄМО ВИДАЛИТИ ЗАЗНАЧЕНУ ВИМОГУ. Детальна інформація зазначена у вкладенному файлі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.01.2021 08:16
Доброго дня!
У відповідь на Вашу вимогу Договора добровільного особистого страхування громадян при виникненні розладу здоров’я внаслідок лабораторно підтвердженої короновірусної інфекції, від 22.01.2021, 12:52. ID: UA-2021-01-21-008923-B.C4, повідомляю наступне:
Розглянувши вимогу Учасника повідомляємо, що відповідно до ч.1 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі- Закон) Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
Відповідно до ч.2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Законом, передбачена необхідність застосування принаймні одного з кваліфікаційних критеріїв. Тобто, замовник має право застосовувати будь-який (будь-які) з наведених кваліфікаційних критеріїв в залежності насамперед від предмета закупівлі, умов його поставки, тощо.
Відповідно до статті 22 Закону в тендерній документації повинен бути встановлений спосіб документального підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям згідно із законодавством.
Звертаємо Вашу увагу, що статтею 5 ЗУ «Про страхування» передбачено те, що страхування може бути добровільним або обов’язковим. Тож, посилання, яке вказане у вимозі відсутнє у зазначеній статті.
Розлад здоров’я за Договором добровільного особистого страхування громадян при виникненні розладу здоров’я внаслідок лабораторно підтвердженої короновірусної інфекції – погіршення фізичного здоров’я, що виникло у Застрахованої особи внаслідок лабораторно підтвердженої короновірусної інфекції або її ускладнень, що потребує медичної допомоги в умовах невідкладного Стаціонару та/або Амбулаторно-поліклінічного обслуговування. Замовник вказаної вище закупівлі має бути впевнений у спроможності Виконавця надати всі послуги за даною закупівлею безперебійно.
Скаржник не довів та документально не підтвердив неможливість виконати наведені вище умови документації, а також не надав документального підтвердження, яким чином наведені вище умови порушують його права та законні інтереси, пов'язані з участю у процедурі спрощеної закупівлі, та позбавляють можливості подати свою пропозицію через наявні умови документації.
З огляду на вищевикладене Замовником прийнято рішення відхилити вимогу Учасника

Номер вимоги: UA-2021-01-21-008923-b.c5

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 22.01.2021 13:02
Вимога про надання генерального договору добровільного страхування від нещасних випадків в даній процедурі закупівлі є дискримінаційною вимогою, що значно звужує коло потенційних учасників, обмежує конкуренцію та призводить до дискримінації. Зазначений договір добровільного страхування не визначений чинним законодавством як обов’язкова передумова для надання послуг з перевезення, поводження з небезпечними медичними відходами. Відповідно, Замовник прописує вищезазначену умову задля штучного обмеження коло потенційних учасників, чим порушує основні принципи здійснення публічних закупівель, визначених в ст.5 ЗУ «Про публічні закупівлі». Замовник не має права вносити добровільні види страхування як обов’язкова вимога для участі в процедурі закупівлі. ВИМАГАЄМО ВИДАЛИТИ ЗАЗНАЧЕНА ВИМОГУ. Детальна інформація у вкладенному файлі
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.01.2021 08:17
Доброго дня!
У відповідь на Вашу вимогу щодо генерального договора добровільного страхування від нещасних випадків, 22.01.2021, 13:02. ID: UA-2021-01-21-008923-B.C5, повідомляю наступне:
Розглянувши вимогу Учасника повідомляємо, що відповідно до ч.1 ст.16 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі- Закон) Замовник вимагає від учасників подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
Відповідно до ч.2 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Законом, передбачена необхідність застосування принаймні одного з кваліфікаційних критеріїв. Тобто, замовник має право застосовувати будь-який (будь-які) з наведених кваліфікаційних критеріїв в залежності насамперед від предмета закупівлі, умов його поставки, тощо.
Відповідно до статті 22 Закону в тендерній документації повинен бути встановлений спосіб документального підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям згідно із законодавством.
Відповідно до ст.13 Закону України «Про охорону праці», Роботодавець забезпечує усунення причин, що призводять до нещасних випадків, професійних захворювань, та здійснення профілактичних заходів, визначених комісіями за підсумками розслідування цих причин. Роботодавець організовує проведення аудиту охорони праці, лабораторних досліджень умов праці, оцінку технічного стану виробничого обладнання та устаткування, атестацій робочих місць на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці в порядку і строки, що визначаються законодавством, та за їх підсумками вживає заходів до усунення небезпечних і шкідливих для здоров'я виробничих факторів.
Відповідно до ст.23 Закону України «Про охорону праці», Роботодавець зобов'язаний інформувати працівників або осіб, уповноважених на здійснення громадського контролю за дотриманням вимог нормативно-правових актів з охорони праці, та Фонд соціального страхування від нещасних випадків про стан охорони праці, причину аварій, нещасних випадків і професійних захворювань і про заходи, яких вжито для їх усунення та для забезпечення на підприємстві умов і безпеки праці на рівні нормативних вимог.
Предметом Генерального договору добровільного страхування від нещасних випадків є майнові інтереси Страхувальника, що не суперечать Закону, пов’язані з життям, здоров’ям та працездатністю Застрахованої особи. Щодо нещасного випадку за Генеральним договором, то це є раптові непередбачувані події, включаючи протиправні дії третіх осіб, що спричинили смерть або розлад здоров’я Застрахованої особи, викликаний ушкодженням тканин організму з порушенням їх цілісності і функцій, деформацією і порушенням опорно-рухового апарату, заподіяними зовнішнім впливом. Тож, окрім підтвердження таким чином одного з кваліфікаційних критеріїв Учасником, це є гарантією, що у разі нагальної потреби, виконавець у найближчий термін та безперебійно виконає послуги, передбачені предметом зазначеної закупівлі.
Скаржник не довів та документально не підтвердив неможливість виконати наведені вище умови документації, а також не надав документального підтвердження, яким чином наведені вище умови порушують його права та законні інтереси, пов'язані з участю у процедурі спрощеної закупівлі, та позбавляють можливості подати свою пропозицію через наявні умови документації.
З огляду на вищевикладене Замовником прийнято рішення відхилити вимогу Учасника

Номер вимоги: UA-2021-01-21-008923-b.c6

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 22.01.2021 13:57
Вствновлення вимоги щодо вивозу небезпечних медичних відходів не рідше 5 разів на тиждень є дискримінаційною вимогою, яка встановлена задля штучного обмеження неугодних учасників. Вивіз відходів здійснюється згідно погодженого з Замовником графіку (орієнтовно декілька разів на місяць) і ніяких нагальних потреб не виникає у медичних закладів на всій території України.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.01.2021 08:18
Доброго дня!
У відповідь на Вашу вимогу щодо Вивозу відходів не рідше 5 разів на тиждень, від 22.01.2021, 13:57. ID: UA-2021-01-21-008923-B.C6, повідомляю наступне:
Уважно розглянувши Вашу Вимогу Замовник повідомляє наступне:
На жаль, станом на сьогодні Замовник не має достатньої матеріально - технічної бази. Відсутня достатня кількість приміщень, будь яке вентиляційне та холодильне обладнання. Замовник прикладає всіх зусиль для покращення становища, але поки що єдиним способом додержання санітарно - протиепідемічних норм є максимальне скорочення строків зберігання відходів. Ці строки залежать від типу відходів, їх кількості, температури повітря. В залежності від цього і виникає нагальна потреба у вивезенні відходів. В умовах відсутності облаштованих приміщень для тимчасового зберігання медичних відходів, передбачити чіткий графік їх вивезення неможливо. Тому, у даному випадку, Ваш багаторічний досвід співпраці з медичними закладами по всій території України не є визначальним.
На підставі вищевикладеного, Замовник відхиляє дану Вимогу.

Номер вимоги: UA-2021-01-21-008923-b.c7

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 22.01.2021 14:54
Чинним законодавством не забороняється залучення субвиконавця, який має всі дозвільні документи (Ліцензію на поводження з небезпечними відходами) для утилізації відходів, яких немає в Ліцензії Учасника. Заборона часткового залучення субпідряду є порушенням основних принципів закупівель передбачених в Ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі», порушенням ст. 41, п 2 ч. 3 ст. 16 , ч. 4 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», ст. 902 ЦКУ, ст. 194 ГКУ. Твердження щодо визнання заборони субпідряду є дискримінаційною вимогою підтверджується практикою з розгляду скарг АМКУ, аналогічне питання розглядалось в Антимонопольному комітеті України. Скарга була задоволена, рішенням постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель № 5829-р/пк-пз від 15.06.2018р. (прикладено для ознайомлення)
Задля дотримання основних принципів здійснення закупівель, вимагаємо у пункті 7 Розділу III ТД «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» внести зміни в наступній редакції: Виконавець надає Послуги власними силами або із залученням сил і засобів сторонніх організацій, які мають відповідні дозвільні документи. У разі залучення третіх осіб, Виконавець несе повну відповідальність перед Замовником за надання ним послуг.
Детальна інформація у вкладенному файлі.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

27.01.2021 08:19
Доброго дня!
У відповідь на Вашу вимогу щодо заборони субпідряду є дискримінаційною вимогою, від 22.01.2021, 14:54. ID: UA-2021-01-21-008923-B.C7, повідомляю наступне:
Розглянувши вимогу Учасника повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) відсутня заборона для Замовника щодо встановлення обмежень на залучення/незалучення субпідрядних організацій. Зазначимо, що для провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами необхідно отримати відповідну Ліцензію (Наказ про видачу Ліцензії) Міністерства екології та природних ресурсів. Усі умови щодо поводження із небезпечними відходами прописані чинним Законодавством, а саме Ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджені Кабінетом Міністрів України. Виходячи із Закупівлі, предметом Закупівлі є - послуги із збирання та зберігання для подальшої утилізації або знешкодження клінічних та подібних їм відходів, а саме, відходів, що виникають у результаті медичного догляду, і відходів, що утворюються у лікарняних або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами або при виконанні дослідницьких робіт, а також інших медичних відходів, ртутовмісних відходів, а також небезпечних відходів 1-4 класу небезпеки. А отже, збирання, зберігання, оброблення, утилізація та знешкодження є обов’язковими видами діяльності в діючій Ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів. Також, це є гарантією надання послуг Учасником, у необхідний для Замовника строк.
Керуючись вищенаведеним, Замовник відхиляє вимогу Учасника.

Документи подані скаржником

Документи

Документи подані скаржником

Документи

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Документи

Документи

Документи

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 08.02.2021 08:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
249 900 UAH з ПДВ 249 900 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

08.02.2021 01:09
sign.p7s
08.02.2021 01:08
Статут.PDF
08.02.2021 01:08
реестр.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання