Виготовлення проєктно-кошторисної документації з отриманням позитивного звіту експертизи, відповідно до вимог чинного законодавства по об’єкту: «Будівництво споруди флагштоку Державного прапору України на перехресті вулиць Небесної Сотні, Стрітенської та Гагаріна в місті Полтава» (ДК 021:2015: 71000000-8 — Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-03-31-004694-c
  • 71000000-8 - Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги
  • Відмінена
Найменування замовника:
ДЕПАРТАМЕНТ БУДІВНИЦТВА, МІСТОБУДУВАННЯ І АРХІТЕКТУРИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Ігор Серажим, +380532560631 , law_ukbpoda@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Полтава, 36014, Полтавська область, вул. Зигіна, буд. 1
Очікувана вартість
700 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 14.04.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 06.04.2021 00:00

Подання пропозицій:

15.04.2021 00:00

Початок аукціону:

15.04.2021 15:21

Очікувана вартість
700 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
3 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Виготовлення проєктно-кошторисної документації з отриманням позитивного звіту експертизи, відповідно до вимог чинного законодавства по об’єкту: «Будівництво споруди флагштоку Державного прапору України на перехресті вулиць Небесної Сотні, Стрітенської та Гагаріна в місті Полтава» (ДК 021:2015: 71000000-8 — Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги)
Розгорнути Згорнути
ДК 021:2015: 71000000-8 — Архітектурні, будівельні, інженерні та інспекційні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Питання щодо оголошення

Дата подання: 05.04.2021 16:48
Дата відповіді: 05.04.2021 17:29
Добрий день, у оголошенні вказано -З метою одержання всієї інформації, яка може бути необхідною для підготовки Пропозиції та підписання Договору, Учасникам необхідно: - здійснити виїзд на місце проведення робіт, за закупівлею, для обстеження об’єкту, на якому мають бути виконані роботи. - надати в складі пропозиції Акт обстеження (огляду) об’єкту в довільній формі про підтврдження виїзду учасника на місце проведення робіт, за закупівлею, для обстеження об’єкту, на якому мають бути виконані роботи, за підписом представника Замовника. Усі аркуші пропозиції учасника повинні бути пронумеровані. Пропозиція повинна мати контрольний лист або зміст пропозиції, який рахується як перший аркуш пропозиції. Огляд об’єкту Учасником перед подачею є обов’язковим. Пропозиції Учасників, які не були присутні на об’єкті відхиляються з підстави, що пропозиція учасника не відповідає умовам визначеним в оголошені про проведення спрощеної закупівлі. Просимо виключити дану вимогу. Відповідно до ч. 4 статті 4 закону України «Про публічні закупівлі» для планування закупівель та підготовки до проведення закупівель замовники можуть проводити попередні ринкові консультації з метою аналізу ринку, у тому числі запитувати й отримувати рекомендації та інформацію від суб’єктів господарювання. Консультації з ринком можуть проводитися через електронну систему закупівель шляхом надсилання запитань замовником та отримання відповідей від суб’єктів господарювання або шляхом організації відкритих зустрічей з потенційними учасниками. Проведення попередніх ринкових консультацій замовником не вважається участю суб’єктів господарювання у підготовці вимог до тендерної документації. Можливість проведення відкритих зустрічей заборонена на етапі проведення процедури закупівлі з метою дотримання принципів публічних закупівель, визначених у ст. 5 закону України “Про публічні закупівлі”.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно абзацу 2 п. 13 ч. 3 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» оголошення про проведення спрощеної закупівлі може містити іншу інформацію. Замовником, у відповідності до Розділу 14 оголошення про проведення спрощеної закупівлі передбачено надання акту обстеження (огляду) об’єкту. Надання акту обстеження необхідно для того, щоб учасник до подання пропозиції оцінив фактичні обсяги та умови виконання робіт. Таким чином, вимога щодо надання Акту обстеження (огляду) об’єкту в довільній формі про підтвердження виїзду учасника на місце проведення робіт, за закупівлею, для обстеження об’єкту, на якому мають бути виконані роботи, за підписом представника Замовника не порушує принципи здійснення публічних закупівель, в тому числі ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі".
Вимоги встановлені в Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, базуються виключно на принципах здійснення публічних закупівель, визначених статтею 5 Закону:
- добросовісна конкуренція серед учасників;
- максимальна економія, ефективність та пропорційність;
- відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
- недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
- об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
- запобігання корупційним діям і зловживанням.
З наведених принципів випливає, що між Замовником та учасником не можуть виникати будь-які відносини, що можуть призвести до порушення вказаних принципів, зокрема не можуть проводиться переговори, що мають на меті зміну умов проведення спрощеної закупівлі а також зміни інформації, що зазначена в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі.
Умова надання акту обстеження об’єкту будівництва зазначена в Оголошенні у зв’язку з тим, що учасники, здійснивши фактичну оцінку об’ємів необхідних робіт, можуть подати найбільш економічно вигідні пропозиції, що є одним із принципів здійснення публічних закупівель, а саме принципу максимальної економії, ефективності та пропорційності, що визначені п. 2 ч. 1. ст 5. Закону.
Разом з тим, повідомляємо, що ч. 4 ст. 4 регулює проведення попередніх ринкових консультацій замовниками під час планування та підготовки до проведення закупівель, а не під час проведення публічних закупівель. Огляд об’єкту не є відкритою зустріччю для проведення ринкових консультацій; акт обстеження у довільній формі не є документом, що за своєю формою чи змістом випливає із попередніх ринкових консультацій, що можуть проводитись замовниками.
Ураховуючи вищевикладене, та керуючись нормами Закону України «Про публічні закупівлі» у чинній редакції, вимога відхиляється Замовником.

Аукціон

Початок:
15.04.2021 15:21

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
14.04.2021 16:19
Причина відміни
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Причина відміни
Станом на 14.04.2021 року, у зв’язку із відсутністю подальшої потреби у закупівлі вказаних робіт, уповноваженою особою виявлена необхідність у відміні спрощеної закупівлі, відповідно до норм ст. 11, п. 1 ч. 17 ст. 14 та ч. 19 ст. 14. Відповідно до п. 1 ч. 17 ст. 14 Замовник відміняє спрощену закупівлю в разі відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг.
Документи
14.04.2021 16:19 48-1 протокол 48-1 флагшток відміна.PDF
14.04.2021 16:19 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання