Електрична енергія Electric energy

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-04-21-010390-c
  • 09310000-5 - Електрична енергія
  • Не відбулася
Найменування замовника:
КП "Мангушське УКП"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Тамара Мануйлова, +380982405985 , manvodgosp@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Мангушський район, смт. Мангуш, 87400, Донецька область, вул. Поштова, 14
Очікувана вартість
9 125 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 22.05.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 12.05.2021 00:00

Оскарження умов:

до 18.05.2021 00:00

Подання пропозицій:

22.05.2021 00:00

Очікувана вартість
9 125 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
45 625 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2500000 кіловат-година
електрична енергія
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 07.05.2021 11:49
Дата відповіді: 11.05.2021 15:48
Шановний Замовник! Просимо Вас внести зміни, а саме видалити п.9 таблиці Документи для підтвердження відповідності пропозиції учасника іншим вимогам замовника Додатку 2 Тендерної документації «У учасника обов’язково повинні бути укладені договори про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії з такими операторами системи розподілу: ПАТ «ДТЕК «Донецькі електромережі». На підтвердження факту укладених договорів Учасник надає письмове підтвердження від операторів системи розподілу про факт укладання зазначених договорів». Договір з Оператором системи розподілу є публічним та укладається сторонами з урахуванням ст. 634 Цивільного кодексу України та розміщується на офіційному сайті відповідного оператору системи розподілу. На сайті відповідного Оператора системи розподілу (ПАТ «ДТЕК «Донецькі електромережі») міститься реєстр постачальників та договорів посилання на реєстр: (https://www.dtek-dem.com.ua/ua/supplier-registry), з якого Ви, як Замовник, маєте змогу встановити факт існування правовідносин між Постачальником (Учасником) та Замовником. З моменту акцентування заяви (внесення постачальника до реєстру) про укладення договору, Постачальник набуває всіх прав та зобов’язань за Договором і несе відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно умов Договору, ПРЕЕ та чинним законодавством України. Таким чином, інформація наявна в публічному доступі, що обумовлює перевірку самим Замовником факту наявності Договору з Оператором системи розподілу.
Розгорнути Згорнути

відповідь:


Шановний Учаснику! Дякуємо, за увагу до нашої закупівлі. Відповідно до вашого звернення повідомляємо, що Закон надає право Замовнику вимагати від Учасника надання документів, що підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника вимогам тендерної документації. Неподання таких документів, є порушенням вимог тендерної документації, що є підставою для відхилення тендерної пропозиції Учасника відповідно до п.4 ч.1 ст. 30 Закону.
В разі, якщо Учасник вважає, що умови тендерної документації є незрозумілими, або в них містяться порушення, то Закон надає право такому Учаснику звернутися до Замовника за роз'ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до Замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції.
Замовник може ознайомитись з інформацією наданою Учасником з джерел доступ до яких є вільним. Відповідно до ч.3 ст. 17 Закону Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Уповноважений орган щороку до 20 січня та додатково в разі потреби оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним.
Офіційний веб-сайт оператора системи розподілу, не входить в перелік відкритих єдиних державних реєстрів. Саме тому, просимо надати письмове підтвердження від операторів системи розподілу про факт укладання зазначених договорів.
Дата вимога сформована спираючись на законодавство, а саме Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312 та Постанову НКРЕКП "Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії колцентрами" № 373 від 12.06.2018. Саме тому, просимо надати письмове підтвердження від операторів системи розподілу про факт укладання зазначених договорів.

щодо умов договору

Дата подання: 07.05.2021 11:49
Дата відповіді: 11.05.2021 13:18
Шановний Замовнику, пропонуємо Вам змінити розділ 11 Договору «Порядок розв'язання спорів», у зв’язку з тим, що умови даного розділу носять дискримінаційний характер, а саме: Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії мають обмежену кількість учасників ринку електроенергії, це ті учасники, які постачають електричну енергію побутовим споживачам. Відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії затверджених Постановою НКРЕКП від 14.03.2018року №312 (далі - Правила), п.8.3.17 Правил Учасники роздрібного ринку, які обслуговують 50000 споживачів та більше, повинні створити центри обслуговування споживачів, які, у тому числі, приймають звернення/скарги/претензії споживачів, надають роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством. У центрі обслуговування споживачів має бути організоване єдине вікно для прийому та видачі документів щодо надання послуг учасниками роздрібного ринку, а також може бути створений інформаційно-консультаційний центр та кол-центр, які функціонують відповідно до вимог, установлених Регулятором. Кол-центр не являється обов’язковим. Більшість учасників обслуговує менше 50000 споживачів, отже - Для учасників роздрібного ринку, які обслуговують менше 50000 споживачів, створення центрів обслуговування споживачів та кол-центрів не є обов’язковим. У такому разі функції центра обслуговування споживачів, зокрема щодо забезпечення дотримання визначеного цими Правилами порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів, покладаються на окремий структурний підрозділ (посадову особу) учасника роздрібного ринку. п.8.3.6. Правил - Учасники роздрібного ринку мають здійснювати особистий прийом споживачів, реєстрацію та збереження звернень/скарг/претензій споживачів та додатків до них відповідно до порядку, визначеного цими Правилами та/або положенням про інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії, затвердженим Регулятором. Учасники роздрібного ринку мають виконувати функції, які виконує інформаційно-консультаційний центр, незалежно від того, чи створено учасником роздрібного ринку такий центр. Забезпечення виконання такої роботи може виконуватись відповідним структурним підрозділом (сектором) учасника роздрібного ринку чи окремим його працівником. Додаток 5 до Правил роздрібного ринку електричної енергії «ПРИМІРНИЙ ДОГОВІР про постачання електричної енергії споживачу», а не ТИПОВИЙ ДОГОВІР, отже може бути змінений.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Дякуємо, за увагу до нашої закупівлі. Відповідно до вашого звернення повідомляємо, що відповідно до п.11.1. проекту договору про постачання електричної енергії споживачу (Додаток 4 до тендерної документації) Спори та розбіжності, що можуть виникнути із виконанні умов цього Договору, у разі якщо вони не будуть узгоджені шляхом переговорів між Сторонами, або можуть бути вирішенні шляхом звернення Споживача до Інформаційно-консультаційного центру по роботі із споживачами електричної енергії, що створюється Постачальником згідно з Положенням про Інформаційно-консультаційний центр по роботі із споживачами електричної енергії, затвердженим постановою Національної комісії регулювання електроенергетики України від 12 березня 2009 року N 299, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 6 квітня 2009 року за N 308/16324 (із змінами) (далі - Положення про ІКЦ).Під час вирішення спорів Сторони мають керуватися порядком врегулювання спорів, встановленим ПРРЕЕ та Положенням про ІКЦ. Таким чином, зазначеним пунктом не передбачено вимогу щодо обов’язкового створення постачальником центрів обслуговування споживачів. Цим пунктом передбачено порядок вирішення спорів: переговори або звернення Споживача до Інформаційно-консультаційного центру по роботі із споживачами електричної енергії. При цьому також проєктом договору не передбачено відповідальності постачальника за відсутність Інформаційно-консультаційного центру по роботі із споживачами електричної енергії. У зв’язку з цим відсутні підстави для внесення змін до розділу 11 проєкту договору про постачання електричної енергії споживачу (Додаток 4 до тендерної документації).

щодо тендерної документації

Дата подання: 07.05.2021 11:50
Дата відповіді: 11.05.2021 13:18
Шановний замовник. Просимо повідомити до якої групи площадок вимірювання належить Замовник (Група "а" (з АСКОЕ) чи група "б" (без АСКОЕ)? Якщо до групи "А" - прохання надати орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць. Якщо на підприємстві присутні і точки, які відносяться до групи «А», і точки, які відносяться до групи «Б» - прохання надати орієнтований плановий обсяг споживання по кожній групі та їх клас напруги. Оскільки це окремі витратні складові. Дякуємо!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Дякуємо за увагу до нашої закупівлі. Відповідно до вашого звернення повідомляємо - що АСКОЕ на підприємстві відсутній, а отже площадки вимірювання Замовника належать до групи "Б" (без АСКОЕ), окрім н.ст. 2-ого підйому, яка розташована за адресою: 87455, Донецька обл., с.Урзуф, насосна б/н. та належить до групи «А» з АСКОЕ.
Відповідно до вашого звернення повідомляємо, що детальної інформації про орієнтований погодинний графік споживання електричної енергії за місяць за об’єктом: н.ст. 2-ого підйому, яка розташована за адресою: 87455, Донецька обл., с.Урзуф, насосна б/н. ми не маємо можливості. Однак повідомляємо, що наприклад за грудень 2021 року загальна кількість споживночої енергій за вказаним об’єктом складає: пік – 14417; полупік – 50239; ніч – 40322.
Об’єкт н.ст. 2-ого підйому, який розташований за адресою: 87455, Донецька обл., с.Урзуф, насосна б/н., має код доступу ЕІС: 62Z4819317103662.

щодо вимог ТД

Дата подання: 11.05.2021 16:27
Дата відповіді: 13.05.2021 09:34
Доброго дня! Просимо Вас видалити вимогу щодо документального підтвердження укладення договору з оператором системи розподілу, так як така вимога є дискримінаційною. Відповідно до ч.4 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» - Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників, а також вимог щодо документального підтвердження інформації про відповідність вимогам тендерної документації, якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації" та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Договір з Оператором системи розподілу є публічним та укладається сторонами з урахуванням ст. 634 Цивільного кодексу України та розміщується на офіційному сайті відповідного оператору системи розподілу. Отже, Замовник сам перевіряє таку інформацію відповідно до чинного законодавства України. В разі Вашого ігнорування та штучного обмеження кола учасників будемо змушені звернутись до контролюючих органів, а саме АМКУ.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Дякуємо, за увагу до нашої закупівлі. Відповідно до вашого звернення повідомляємо, що Закон надає право Замовнику вимагати від Учасника надання документів, що підтверджують відповідність тендерної пропозиції учасника вимогам тендерної документації. Неподання таких документів, є порушенням вимог тендерної документації, що є підставою для відхилення тендерної пропозиції Учасника відповідно до п.4 ч.1 ст. 30 Закону. В разі, якщо Учасник вважає, що умови тендерної документації є незрозумілими, або в них містяться порушення, то Закон надає право такому Учаснику звернутися до Замовника за роз'ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до Замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення процедури закупівлі не пізніше ніж за 10 днів до закінчення строку подання тендерної пропозиції. Замовник може ознайомитись з інформацією наданою Учасником з джерел доступ до яких є вільним. Відповідно до ч.3 ст. 17 Закону Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним. Уповноважений орган щороку до 20 січня та додатково в разі потреби оприлюднює інформацію про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним. Офіційний веб-сайт оператора системи розподілу, не входить в перелік відкритих єдиних державних реєстрів. Саме тому, просимо надати письмове підтвердження від операторів системи розподілу про факт укладання зазначених договорів. Дата вимога сформована спираючись на законодавство, а саме Правила роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312 та Постанову НКРЕКП "Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії колцентрами" № 373 від 12.06.2018. Саме тому, просимо надати письмове підтвердження від операторів системи розподілу про факт укладання зазначених договорів.
Розгорнути: 4 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-04-21-010390-c.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ 365", Код ЄДРПОУ:41447959
Дата подання: 07.05.2021 12:11
щодо центру обслуговування споживачів

Рішення замовника: Вимога не задоволена

11.05.2021 17:04

Шановний учасник, на Вашу вимогу Вих.№07/05/21-1 від 07.05.2021р. повідомляємо, що Законом України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначено правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Метою Закону є зокрема створення конкурентного середовища та розвиток добросовісної конкуренції. При цьому закупівлі здійснюються за принципами, визначеними статтею 5 Закону, серед яких добросовісна конкуренція серед учасників. Також звертаємо увагу, що однією з передумов успішного проведення публічних закупівель та виконання договору є підготовка тендерної документації. Відсутність у ній дискримінаційних умов сприяє високому рівню конкуренції на ринках торгівлі, а положення тендерної документації захищають інтереси як замовників так і постачальників.
Відповідно до вимог п. 8.3.6 Правил роздрібного ринку електричної енергії, що затверджені Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 Учасники роздрібного ринку мають здійснювати особистий прийом споживачів, реєстрацію та збереження звернень/скарг/претензій споживачів та додатків до них відповідно до порядку, визначеного цими Правилами та/або положенням про інформаційно-консультаційний центр по роботі зі споживачами електричної енергії, затвердженим Регулятором. Учасники роздрібного ринку мають виконувати функції, які виконує інформаційно-консультаційний центр, незалежно від того, чи створено учасником роздрібного ринку такий центр. Забезпечення виконання такої роботи може виконуватись відповідним структурним підрозділом (сектором) учасника роздрібного ринку чи окремим його працівником. Відповідно до 8.3.17 Правил роздрібного ринку електричної енергії, що затверджені Постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 312 Учасники роздрібного ринку, які обслуговують 50000 споживачів та більше, повинні створити центри обслуговування споживачів, які, у тому числі, приймають звернення/скарги/претензії споживачів, надають роз'яснення та інформацію, передбачену законодавством. У центрі обслуговування споживачів має бути організоване єдине вікно для прийому та видачі документів щодо надання послуг учасниками роздрібного ринку, а також може бути створений інформаційно-консультаційний центр та кол-центр, які функціонують відповідно до вимог, установлених Регулятором. Для учасників роздрібного ринку, які обслуговують менше 50000 споживачів, створення центрів обслуговування споживачів не є обов'язковим. У такому разі функції центра обслуговування споживачів, зокрема щодо забезпечення дотримання визначеного цими Правилами порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів, покладаються на окремий структурний підрозділ (посадову особу) учасника роздрібного ринку. Отже, споживач має право на особистий прийом та на оперативне вирішення проблемних питань, які можуть виникнути в процесі виконання договору постачання електричної енергії. Територіальна віддаленість електропостачальника робить фактично неможливим реалізацію прав споживача електричної енергії, оскільки відрядження потребують значних витрат робочого часу та коштів. В такому випадку не може навіть йти мова про оперативне вирішення будь-яких проблемних питань на місці. Тим більше з огляду на ускладнену ситуацію з пересуванням по території країни у зв’язку з обмежувальними заходами, пов’язаними з введенням карантину. Крім того, споживач електричної енергії має законодавчо закріплене право при укладанні договору на постачання електричної енергії обирати зручний для нього спосіб отримання платіжних документів, отримання необхідної інформації та зручний для нього спосіб оплати за спожиту електричну енергію. Для нашого підприємства такими способами є використання персональної сторінки споживача на веб-сайті електропостачальника і можливість отримання рахунків, первинних розрахункових документів і усієї необхідної передбаченої законодавством інформації безпосередньо у електропостачальника. При цьому, очевидно, що у разі значної територіальної віддаленості постачальника від місцезнаходження об’єкта постачання електроенергії та місця діяльності підприємства, реалізація такого права буде економічно недоцільною і практично неможливою, оскільки потребуватиме витрачання додаткових коштів та робочого часу на відрядження до електропостачальника. Що знову ж таки є актуальним особливо на сьогодні з огляду на ускладнену ситуацію з пересуванням по території країни у зв’язку з обмежувальними заходами, пов’язаними з введенням карантину. Чинне законодавство не надає електропостачальникам права нав’язувати споживачам способи отримання рахунків, первинних розрахункових документів і усієї необхідної передбаченої законодавством інформації, а також ускладнювати реалізацію права споживача на особистий прийом посадовими особами. Будь-який електропостачальник має право та можливість відкрити свій територіальний підрозділ на території будь-якої області України. На даний час на території Донецької області існує велика кількість центрів обслуговування клієнтів та інших структурних підрозділів електропостачальників, які забезпечують проведення особистого прийому споживачів, видачу рахунків, первинних розрахункових документів, отже жодного обмеження можливості потенційних Постачальників прийняти участь у зазначеній закупівлі немає. Вважаємо, що намір Замовника реалізувати свої законодавчо закріплені права споживача жодним чином не порушують принципи, встановлені в ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі».

Номер вимоги: UA-2021-04-21-010390-c.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРДЖІ 365", Код ЄДРПОУ:41447959
Дата подання: 07.05.2021 12:13
щодо надання довідок від всіх ОСР

Рішення замовника: Вимога не задоволена

11.05.2021 17:03
Шановний учасник, на Вашу вимогу Вих.№07/05/21-1 від 07.05.2021р. повідомляємо, що дану вимогу у тендерній документації сформовано на виконання положень Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 14.03.2018 № 312. Відповідно до п. 8.3.17. Правил роздрібного ринку електричної енергії учасники роздрібного ринку, які обслуговують 50 000 споживачів та більше, повинні створити центри обслуговування споживачів, які, у тому числі, приймають звернення/скарги/претензії споживачів, надають роз’яснення та інформацію, передбачену законодавством. У центрі обслуговування споживачів має бути організоване єдине вікно для прийому та видачі документів щодо надання послуг учасниками роздрібного ринку, а також може бути створений інформаційно-консультаційний центр та кол-центр, які функціонують відповідно до вимог, установлених Регулятором. Для учасників роздрібного ринку, які обслуговують менше 50 000 споживачів, створення центрів обслуговування споживачів не є обов’язковим. У такому разі функції центра обслуговування споживачів, зокрема щодо забезпечення дотримання визначеного цими Правилами порядку розгляду звернень/скарг/претензій споживачів, покладаються на окремий структурний підрозділ (посадову особу) учасника роздрібного ринку. Відповідно до статті 1 Закону України "Про ринок електричної енергії" роздрібний ринок електричної енергії (далі - роздрібний ринок) - система відносин, що виникають між споживачем електричної енергії та електропостачальником у процесі постачання електричної енергії, а також іншими учасниками ринку, які надають пов’язані з постачанням електричної енергії послуги. Таким чином, Комунальне підприємство «Мангушське УКП» є споживачем на роздрібному ринку, а тому у разі, якщо учасник обслуговує більше 50 000 споживачів, КП «Мангушське УКП» має право на обслуговування в інформаційноконсультаційному центрі та кол-центрі, які функціонують відповідно до вимог, установлених Регулятором. А тому замовник має право на інформацію щодо майбутнього постачальника та порядку взаємодії з електропостачальником. Відповідно Роздіілу ІІІ п.5 тендерної документації учасник в складі тендерної пропозиції для документального підтвердження того, що створення кол-центру не є обов’язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100 000 споживачів, такий учасник повинен надати довідки від всіх операторів системи розподілу, з якими учасником укладено договори електропостачальника про надання послуг з розподілу електричної енергії, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує. Довідки повинні бути видані не пізніше 30 діб відносно дати розкриття тендерних пропозицій. Дана довідка є необхідною для документального підтвердження того, що створення кол-центру не є обов’язковим для учасника, в зв’язку з тим, що ним обслуговується менше 100 000 споживачів (відповідно до вимог Постанови НКРЕКП "Про затвердження Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії колцентрами" № 373 від 12.06.2018). Таким чином, Комунальне підприємство «Мангушське УКП» є споживачем на роздрібному ринку, а тому у разі, якщо учасник обслуговує більше 100 000 споживачів, КП «Мангушське УКП» має право на обслуговування в кол-центрі, які функціонують відповідно до вимог, установлених Регулятором. А тому замовник має право на інформацію щодо майбутнього постачальника та порядку взаємодії з електропостачальником. Зазначені вище вимоги не можуть бути дискримінаційними з наступних підстав. Відповідно до частини 1 статті 23 Закону України "Про публічні товариства" технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Зважаючи на те, що вимоги до якості обслуговування замовника, як споживача, на роздрібному ринку електричної енергії встановлюється Регулятором, то замовник не може встановити, якісні характеристика обслуговування під час постачання електричної енергії постачальником відмінні від встановлених нормативними актами, а тому повинен достовірно знати кількість клієнтів учасника щоб знати на яку якість обслуговування розраховуватиме замовник відповідно до правил Роздрібного ринку електричної енергії. Таким чином, щоб укласти договір про закупівлю і правильно відобразити в ньому статус електропостачальника (в залежності від кількості його клієнтів) та за відсутності відкритих даних про кількість клієнтів учасника є законодавча необхідність в отриманні достовірної інформації. Щодо строку довідки, яка повинна бути видана не пізніше 30 діб відносно дати розкриття тендерних пропозицій,вважаємо що ринок електричної енергії як новий ринок постійно трансформується, а тому будь-який учасник в будь-який момент часу може почати обслуговувати більше 50 000 чи 100 000 споживачів. У такому разі до такого учасника відповідно до Правил роздрібного ринку електричної енергії та Мінімальних вимог до якості обслуговування споживачів електричної енергії колцентрами висуваються певні вимоги (в тому числі стосовно наявності в учасника інформаційно-консультаційного центру та кол-центру). Таким чином, замовником встановлено строк довідки, яка міститиме максимально достовірну та актуальну інформацію на момент проведення торгів, а замовник матиме змогу пересвідчитись у дотриманні учасником вимог законодавства.
В будь-якому випадку між учасником електропостачальником та оператором розподілу існують договірні відносини, а реєстр споживачів ведеться оператором системи в електронному вигляді, то не вбачається жодних проблем з наданням оператором системи розподілу в строк 30 днів інформації щодо кількості споживачів.
Кількість споживачів суттєво впливає на порядок виконання електропостачальниками вимог "Правил роздрібного ринку електричної енергії" щодо створення центрів обслуговування споживачів, наявності кол-центрів та виконання інших обов’язків, пов’язаних із обслуговуванням клієнтів.
У разі якщо такі вимоги електропостачальником не дотримуються, у власних гарантійних листах або довідках він може свідомо занизити інформацію про кількість наявних споживачів.
Оскільки такою інформацією крім самих електропостачальників володіють також оператори системи розподілу, тендерним комітетом було прийнято рішення про надання підтверджень саме від ОСР, як в учасників ринку, незацікавлених в наданні неправдивої інформації.
Вважаємо, що вимога надати довідки від всіх операторів системи розподілу, до мереж яких учасник приєднаний, з інформацією про кількість споживачів, яких він обслуговує на території відповідного ОСР не є перепоною для участі у тендері, а лише надає можливість Замовнику переконатись у дотриманні учасником вимог "Правил роздрібного ринку електричної енергії" щодо порядку організації роботи із споживачами. Відтак, не вважаємо дану вимогу дискримінаційною.

Документи подані скаржником

Документи

11.05.2021 17:04
вимога 1.pdf

Документи подані скаржником

Документи

11.05.2021 17:03
вимога 2.pdf

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ТОВ Донецькі енергетичні послуги Документи
Триває

Публічні документи

20.05.2021 13:35
2 ст. 16.pdf
20.05.2021 13:35
4 ТЗ.pdf
20.05.2021 13:35
21 Довідка НЕК.pdf
20.05.2021 13:35
24 Ощадбанк.pdf
20.05.2021 13:35
25 Пумб.pdf
20.05.2021 13:35
26 Справка ВВМ.pdf
20.05.2021 13:35
27 справка ДЕМ.pdf
20.05.2021 13:41
sign.p7s
20.05.2021 13:35
3 ст.17.pdf
20.05.2021 13:35
1 ТП.pdf
20.05.2021 13:41
sign.p7s

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 22.05.2021 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ Донецькі енергетичні послуги
Пошук по цьому учаснику
7 922 019.21 UAH з ПДВ 7 922 019.21 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

20.05.2021 13:41
sign.p7s
20.05.2021 13:41
sign.p7s
20.05.2021 13:35
3 ст.17.pdf
20.05.2021 13:35
1 ТП.pdf
20.05.2021 13:35
27 справка ДЕМ.pdf
20.05.2021 13:35
26 Справка ВВМ.pdf
20.05.2021 13:35
25 Пумб.pdf
20.05.2021 13:35
24 Ощадбанк.pdf
20.05.2021 13:35
21 Довідка НЕК.pdf
20.05.2021 13:35
4 ТЗ.pdf
20.05.2021 13:35
2 ст. 16.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання