71340000-3 Комплексні інженерні послуги(Послуги з оформлення права користування існуючими земельними ділянками під автомобільними дорогами загального користування державного значення) (3 лоти) 71340000-3 Comprehensive engineering services (Services for registration of the right to use existing land plots under public roads of state importance)(3 lots)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-05-17-011144-b
  • 71340000-3 - Комплексні інженерні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Свізінська Ганна Анатоліївна, 380567445263, , svyzynskaia@sad.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49600, Дніпропетровська область, Воскресенська, 24
Дата укладення договору
30.07.21
Очікувана вартість
9 713 212 UAH з ПДВ
Сума договору
7 563 777 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 30.07.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 11.06.2021 00:00

Оскарження умов:

до 17.06.2021 00:00

Подання пропозицій:

21.06.2021 17:00

Очікувана вартість
9 713 212 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
291 394 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гаранті (далі - банківська гарантія) з накладеним електронно-цифровим підписом/кваліфікованого електронного підпису гаранту (далі-банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.

Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити електронний цифровий підпис/кваліфікований електронний підпис банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження ЕЦП/КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.

Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням ЕЦП/КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 3,0 % очікуваної вартості закупівлі, а саме
Лот 1 – 127 709,00 грн. (сто двадцять сім тисяч сімсот дев’ять гривень 00 коп.)
Лот 2 – 110 784,00 грн. (сто десять тисяч сімсот вісімдесят чотири гривні 00 коп.)
Лот 3 – 52 901,00 грн. (п’ятдесят дві тисячі дев’ятсот одна гривня 00 коп.)
забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантію.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
ПАТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-05-17-011144-b.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЛЕНД.КОМ", Код ЄДРПОУ:38922252
Дата подання: 10.06.2021 18:26
Шановний Замовник!
17 травня 2021 року Вами було опубліковане оголошення №UA-2021-05-17-011144-b, в Тендерній документації якого нами були виявлені дискримінаційні вимоги, а саме у Додатку 2, таблиця 1.
1. Замовник вимагає обов’язкову наявність спеціалізованого ліцензованого програмного забезпечення: AutoCAD, Геодезична інформаційна система GIS 6, Digitals, необхідного для надання Послуг.
Дана вимога Замовника є дискримінаційною так як програмне забезпечення Digitals Professional, яке в наявності у Скаржника, забезпечує автоматизацію геодезичних робіт від обробки польових вимірів до створення обмінних файлів, кадастрових планів, а також техдокументації і не потребує додаткових програм, таких як Autoсad та GIS 6.
Також слід відзначити, що у нашої організаціє вже є досвід виконання аналогічних послуг за допомогою програмного забезпечення Digitals Professional без застосування додаткових програм.
Замовник, вимагаючи конкретне ліцензійне забезпечення значно звужує коло Учасників, які мають можливість виконати послуги, що є предметом закупівлі, що порушує ч.4 ст.22 та ч.4 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі».
2. Замовник вимагає обов’язкову наявність виконання аналогічних договорів протягом 2018-2021 років і зазначає: «Учасник відповідає вимозі, у разі наявності виконаних аналогічних договорів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, внесення повноважним представником учасника, що перебуває з ним у трудових відносинах за основним місцем роботи за результатами виконаних робіт відомостей по земельним ділянкам до Державного земельного кадастру та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно».
Розробка землевпорядної документації не передбачає внесення даних до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно. Дана процедура може здійснюватися Замовником особисто та не є обов’язковою, а додатковою послугою в рамках розробки будь-якої із видів документації на відміну від внесення даних до Державного земельного кадастру та отримання відповідного витягу.
Крім того, Скаржник має досвід виконання аналогічного предмету закупівлі договору без внесення даних до Державного земельного кадастру та отримання відповідного витягу, тому що не було передбачено договором.
Отже, в даному випадку внесення даних до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно не є обов’язковою вимогою, що підтверджує факт виконання договору з розробки проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
3. Замовник вимагає надати сканкопію позитивного листа-відгуку замовника (за наданим аналогічним договором, виданого не раніше ніж 60 днів з дати публікації оголошення про закупівлю).
Відповідно до ч.4 ст.22 та ч.4 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Виходячи з вищенаведеної вимоги Замовника у відкритих торгах зможуть ті Учасники, які мають відгук від замовників, виданий саме не раніше ніж 60 днів з дати оприлюднення оголошення про проведення цих відкритих торгів, що є на нашу думку дискримінаційним по відношенню до інших суб’єктів господарювання.
Замовник, встановлюючи вимоги до реквізитів листа-відгуку, штучно обмежує участь у вказаній процедурі Скаржника, який має досвід виконання аналогічних договорів у попередні роки та лист-відгук, що виданий у 2019 році і підтверджує належне виконання аналогічного договору, але не може отримати лист-відгук від незалежних від нього причин не раніше ніж 60 днів з дати публікації оголошення про закупівлю, що дискримінує Скаржника у порівнянні з іншими учасниками, що мають листи-відгуки видані не раніше ніж 60 днів з дати публікації оголошення про закупівлю.
Отже, виходячи із вищевикладеної інформації, вимагаємо внести зміни до тендерної документації в частині вимог до кваліфікаційних критеріїв Учасників (Додаток 2), а саме:
1. Викласти вимогу про наявність ліцензійного програмного забезпечення у наступній редакції:
«- спеціалізованого ліцензованого програмного забезпечення Послуг (сканкопії документів (наприклад: ліцензія), які підтверджують наявність в учасника ліцензійного програмного забезпечення, вказаного у довідці; у випадку, якщо підтвердження ліцензії відповідного продукту доступне лише в електронному форматі – надати лист-пояснення)».
2. Внести зміни у визначення терміну «аналогічний» договір і викласти в наступній редакції: «Учасник відповідає вимозі, у разі наявності виконаних аналогічних договорів на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, внесення повноважним представником учасника, що перебуває з ним у трудових відносинах за основним місцем роботи за результатами виконаних робіт відомостей по земельним ділянкам до Державного земельного кадастру».
3. Викласти вимогу про надання листа-відгуку в наступній редакції: « сканкопію(ї) позитивного(их) відгуку(ів) замовника(ів) (за наданим(-и) аналогічним(-и) договором(-ами), у якому(-их) обов’язково має бути зазначено: дату його видачi, вихiдний номер, посилання на номер, дату та предмет укладеного договору, ціна договору, сума виконання договору, % виконання договору від загальної ціни договору, а також iнформацiю про якiсть виконаних робiт, дотримання термінів виконання, щодо відсутності з боку замовника** претензій або судових позовів щодо невиконання або неналежного виконання умов договору».
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

11.06.2021 13:51
Шановний учасник!Відповідно до ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі»:
1. Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Тендерною документацією встановлено відповідні кваліфікаційні критерії для виконання комплексу землевпорядних робіт у відповідності до технічних вимог тендерної документації.
Згідно до Технічних специфікацій Додаток 3 до тендерної документації «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі», роботи з розробки землевпорядної документації включають:
- аналіз наявних вихідних даних;
- обстеження території проектування в натурі (на місцевості), проведення геодезичних вишукувань на території проектування;
- попереднє проектування ділянок та виготовлення графічних матеріалів з позначенням місця розташування земельних ділянок з їх орієнтовними розмірами площі, які необхідні при отриманні дозвільних документів на розроблення землевпорядної документації;
- підготовка клопотання до розпорядника землі про надання дозволу на розробку документації із землеустрою, супровід та отримання дозвільних документів *;
- розроблення землевпорядної документації відповідно до норм Закону України «Про землеустрій»;
- погодження землевпорядної документації із користувачами земельних ділянок, та суміжними землевласниками (землекористувачами);
- погодження розробленої документації із землеустрою в порядку, встановленому Земельним кодексом України;
- передача документації до уповноваженого органу для проведення обов’язкової державної експертизи документації із землеустрою та отримання позитивного висновку (ст. 9 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації»);
- виготовлення електронних документів (що містять відомості про результати робіт із землеустрою в електронному вигляді) у форматі xml;
- подання розробленої документації із землеустрою до Держгеокадастру для реєстрації земельних ділянок в Державному земельному кадастрі, отримання Витягів про державну реєстрацію земельних ділянок*;
- супровід документації при отриманні відповідних рішень розпорядника землі про затвердження документації із землеустрою *;
- узгодження із власником та підписання договору сервітуту (за необхідності);
- розроблення землевпорядної документації щодо встановлення меж частини земельної ділянки на яку поширюється право суборенди, сервітуту (встановлення меж земельних сервітутів) відповідно до Закону України «Про землеустрій» (за необхідності);
- погодження землевпорядної документації із користувачами і власником земельної ділянки в порядку, встановленому Земельним кодексом України (за необхідності);
- виготовлення електронного документа (що містить відомості про результати робіт із землеустрою в електронному вигляді) у форматі xml (за необхідності);
- подання розробленої документації із землеустрою до Держгеокадастру для реєстрації обмежень в земельну ділянку в Державному земельному кадастрі, отримання Витягу з ДЗК*;
- організаційні заходи щодо реєстрації права постійного земельного сервітуту в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно в установленому законом порядку.

Відповідно до ст.40 Закону України «Про землеустрій», технічне забезпечення землеустрою базується на використанні засобів обчислювальної та інформаційної техніки, технічних засобів для виконання геодезичних та інших робіт. Технологічне забезпечення землеустрою базується на використанні сучасних інформаційних технологій і систем для збору, ведення, контролю, накопичення, зберігання, поновлення, пошуку, перетворення, переробки, відображення, видачі й передачі даних. Основою інформаційного забезпечення землеустрою є автоматизовані системи, призначені для обробки даних земельно-кадастрових, топографо-геодезичних та інших зйомок і дистанційного зондування, ведення земельної статистики, прогнозування, планування, проектування, картографування, організаційного управління..
Відповідно до ст.26 Закону України" Про землеустрій", розробниками документації із землеустрою є юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням.
Перелік технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою затверджений наказом №255 від 11.04.2013 МІНІСТЕРСТВА АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ "Про затвердження Вимог до технічного і технологічного забезпечення виконавців (розробників) робіт із землеустрою", згідно до вимог п. 2.1. зазначеного наказу виконавець (розробник) робіт із землеустрою повинен володіти (мати у власності або в користуванні) такими засобами обчислювальної та інформаційної техніки, технічними засобами для виконання геодезичних та інших робіт при здійсненні землеустрою:
геодезичні інструменти та обладнання для вимірювання відстаней, горизонтальних та вертикальних кутів з метою визначення координат і висот точок місцевості або геодезичний супутниковий приймач для визначення координат точок місцевості (не вимагається для виконавців робіт із землеустрою, які розробляють документацію із землеустрою, що не потребує визначення координат точок місцевості та/або координат поворотних точок меж);
комп’ютерна, обчислювальна та інша інформаційна техніка і ліцензійне програмне забезпечення, необхідне для забезпечення технологічного процесу виконання робіт із землеустрою.

Тому, для забезпечення якісного та своєчасного виконання в певний період часу значного обсягу робіт (послуг) з розробки відповідної документації із землеустрою та оформлення права користування земельними ділянками вважаємо, що кількість та вид обладнання та матеріально-технічної бази є необхідною для забезпечення якісного та своєчасного виконання своїх зобов’язань. Крім того використання спеціального програмного забезпечення AutoCAD, Геодезична інформаційна система GIS 6, Digitals дає можливість належним чином та якісно виконати роботи в повному обсязі.
Замовником в тендерній документації встановлений мінімальний перелік та кількість обладнання та матеріально-технічної бази, які повинні бути задіяні для належного надання всього обсягу послуг. У випадку відсутності в Учасника у власності необхідного обладнання, він має право залучити його в іншого суб’єкта господарювання з наданням підтверджуючих документів.
Вимога тендерної документації стосовна відгука залишається незмінною,згідноч.3 ст.22 Закону України «Про публічні закупівлі» -Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації, тим паче термін надання відгуку зазначений в тендерній документації є достатньо тривалим для виконання кваліфікаційних вимог Замовника.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2021-05-17-011144-b.a2

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВ "ГЕОЛЕНД 2000", Код ЄДРПОУ:40771111
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Безпідставне відхилення пропозиції

Замовник порушив майнові права ТОВ «ГЕОЛЕНД 2000», а також принципи здійснення закупівель встановлених п.1 та п. 5, ч. 1 ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме Добросовісна конкуренція серед учасників, об’єктивне та не упереджене визначення переможця процедури закупівлі. Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що ТОВ «ГЕОЛЕНД 2000» є Учасником відповідної процедури та реально претендує на укладення договору з Замовником у майбутньому.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2021-05-17-011144-b.a3

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВ "ГЕОЛЕНД 2000", Код ЄДРПОУ:40771111
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Безпідставне відхилення пропозиції

Замовник порушив майнові права ТОВ «ГЕОЛЕНД 2000», а також принципи здійснення закупівель встановлених п.1 та п. 5, ч. 1 ст. 5 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме Добросовісна конкуренція серед учасників, об’єктивне та не упереджене визначення переможця процедури закупівлі. Наявність порушених прав обґрунтовується тим фактом, що ТОВ «ГЕОЛЕНД 2000» є Учасником відповідної процедури та реально претендує на укладення договору з Замовником у майбутньому.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання