Капітальний ремонт спального корпусу з утепленням та зовнішнім опорядженням фасаду КЗ «Клеванська спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-06-17-007202-c
  • 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "КЛЕВАНСЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА № 2 I-II СТУПЕНІВ" РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Валенина Горчак, +380973117816 , kszhi2@ukr.net
Адреса замовника
Україна, смт. Клевань, 35312, Рівненська область, вул. Заводська, буд. 3
Дата укладення договору
3.08.21
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю-фірма "Кортакоз"
Очікувана вартість
2 231 766 UAH з ПДВ
Сума договору
2 119 998 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 3.08.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.06.2021 00:00

Оскарження умов:

до 29.06.2021 00:00

Подання пропозицій:

03.07.2021 18:00

Початок аукціону:

05.07.2021 15:27

Очікувана вартість
2 231 766 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
11 159 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Капітальний ремонт спального корпусу з утепленням та зовнішнім опорядженням фасаду КЗ «Клеванська спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради
ДК 021:2015: 45453000-7 — Капітальний ремонт і реставрація

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-06-17-007202-c.b1

Статус:
відкликано

Учасник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕСТІНВЕСТБУД», Код ЄДРПОУ:36771058
Вих. № 46
від 09.07.2021р.
Комунальний заклад «Клеванська спеціальна школа
№2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради
Ідентифікатор закупівлі
UA-2021-06-17-007202-c
ВИМОГА Про скасування протоколу засідання
тендерного комітету №7 від 07.07.21р.

Відповідно до інформації розміщеної у системі електронних закупівель ProZorro, Комунальний заклад «Клеванська спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради (надалі - Замовник) було проведено відкриті торги ID UA-2021-06-17-007202-c на закупівлю: «Капітальний ремонт спального корпусу з утепленням та зовнішнім опорядженням фасаду КЗ «Клеванська спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради».
За результатами розгляду тендерних пропозицій, Замовник розмістив у електронній системі закупівель протокол засідання тендерного комітету №7 від 07.07.21р. яким відхилив пропозицію приватного підприємства «ВЕСТІНВЕСТБУД», код ЄДРПОУ 36771058, з підстав, які на думку підприємства не мають жодного підґрунтя та загалом не відповідають дійсності.
Детально вивчивши даний протокол, підприємство (надалі - Заявник), виявило ряд порушень на які Замовник свідомо пішов під час прийняття рішення про відхилення пропозиції Заявника.
Маючи великий досвід у оскарженнях, та здійснюючи постійний моніторинг рішень Антимонопольного комітету України у сфері публічних закупівель, Заявник зазначає, що позиція АКУ завжди притримується чітких норм та безпосередньо визнає, що документи подані у тендерній пропозиції мають відповідати у повній мірі конкретизованим вимогам тендерної документації та нормам чинного законодавства, адже наразі діють нові норми законодавства, які у свою чергу дещо обмежують неправомірні/необґрунтовані дії Замовників обкладаючи та застосовуючи значні штрафні санкції.
У свою чергу, під час детального огляду даного протоколу та безпосередньо самої суті підстав відхилення, Заявник зазначає наступне:

1. Відповідно до п.6 розділу 1 ТД зазначено, що розрахунки здійснюються у національній валюті України згідно із умовами укладеного Договору, про що учасник у складі пропозиції надає погодження.
Дана вимога взагалі не зрозуміла підприємству що саме мав на увазі Замовник. Відсутня жодна конкретика, яке саме погодження письмове/усне/додільної форми/довідка/гарантійний лист тощо, від якої саме структури/релігійно/політичної організації/ та/ або учасника мало бути це погодження. При тому всьому підприємство вже надало свою згоду на розрахунки у національній валюті обрахувавши вартість (кошторисні розрахунки) об’єкту у гривнях. За загальним правилом, якщо в умовах тендерної документації відсутня конкретика, то учасник діє з власних міркувань, все що рахує за підтвердження, адже не володіє екстрасенсорними можливостями. Адже, в інших вимогах документації міститься конкретизація щодо надання гарантійних листів та/або довідок довільного характеру. Не зрозумілим стало питання у якій ще національній валюті можна було подати пропозицію, як не у гривнях? В Україні тільки ГРИВНЯ являється національною валютою!
У випадку, якщо Замовник мав на увазі, що підприємство мало надати згоду, на те щоб замовник здійснював розрахунки (на стадії закриття актів виконаних робіт КБ-2в, КБ-3) у національній валюті України згідно із умовами укладеного Договору, то підприємством у складі пропозиції наданий Гарантійний лист ознайомлення та погодження з проектом договору та гарантіями виконання своїх зобов’язань Вих.№40/29 від 02.07.21р., що у свою чергу чітко визначає ПОГОДЖЕННЯ ЗІ ВСІМА УМОВАМИ ДОГОВОРУ! Виникає питання що цією вимогою мав на увазі Замовник, та якою саме валютою (валютами) планував здійснювати розрахунки, підприємству наразі не відомо та не зрозуміло.

2. Учасником в складі тендерної пропозиції надається завізований (шляхом проставляння підпису уповноваженої особи учасника та печатки учасника на кожній сторінці) проект договору про закупівлю без заповнення його пунктів.
НЕ ЗРОЗУМІЛИМ підприємству є той факт, як така підстава, як заповнення реквізитів проекту договору може слугувати не відповідністю та відхиленням пропозиції. Дана обставина ні яким чином не спотворює/чи заперечує/ умовам визначеним тендерною документацією та чинному законодавству. Заповнення пунктів за загальним правилом розцінюється, як додаткова інформація, яку має право надати учасник за бажанням, і яка ніяким чином не спотворює результати закупівлі. Якщо притримуватись «логіці» Замовника, то і саму форму тендерної пропозиції заповнювати НЕ МОЖНА. Адже, є чітка вимога у даній формі, що учасник не повинен відступати від форми, тому учасники НЕ мають права жодного пункту заповнити (назва, ціна тощо) бо цим вже порушать вимогу.

3. Додатково кошторисна документації надається у складі тендерної пропозиції в електронному вигляді (файл у форматі *.bsdu або *.bdcu, експортований з програмного комплексу через обмінний блок даних).
Під час розгляду пропозиції Заявника, Замовник прямо порушив норми визначені, самим же власній тендерній документації, де чітко прописав надання файлу у форматі *.bsdu або *.bdcu. Підприємством у складі пропозиції надано модель формату *bdcu., а інша модель *imd. для загальної інформації, можна рахувати як надання додаткової інформації.

4. Під час аналізу кошторисної документації и розрахунку ЗВВ, учасник застосував знижувальні коефіцієнти до усереднених показників.
З даного приводу підприємство роз’яснює, що згідно роз’яснень Збірника «Ціноутворення у будівництві», № 8, серпень 2002, застосовано понижувальні коефіцієнтів 0,4123 та 0,7821 до усереднених показників Додатків 3 і 4 до ДБН Д.1.1-1-2000 при визначенні величини загальновиробничих витрат у складі договірної ціни (приміняється взаєморозрахунках за виконані роботи підрядними організаціями, що не мають у своєму складі відособлених виробничих структурних підрозділів). Дана претензія, щодо застосування понижувальних коефіцієнтів 0,4123 та 0,7821, є загалом безпідставна адже це призводить до зменшення договірної ціни. Посилання тендерного комітету на Збірник «Ціноутворення у будівництві», № 1, січень 2016р є некоректним та безпідставним, адже пояснення розрахунку ЗВВ в даному Збірнику «Ціноутворення у будівництві», № 1, січень 2016р не є вимогою, а носить рекомендаційний характер щодо розрахунку Договірної ціни підрядником.

У відповідності до вище визначеного та згідно із ч.5 ст.55 Конституції України, кожен має право будь-якими не забороненими Законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.
Ст. 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Керуючись умовами/вимогами тендерної документації та чинного законодавства у сфері публічних закупівель, у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
У відповідності до вищевикладеного, підприємство просить у законний розглянути дану вимогу, прийняти до уваги вищевикладене, скасувати попередньо прийнятий протокол №7 від 07.07.21р. щодо відхилення пропозиції Заявника, прийняти нове рішення та продовжити процедуру у відповідності до чинного законодавства, в протилежному випадку підприємство буде змушене звернутися із скаргою до Антимонопольного комітету за захистом своїх прав та охоронюваних інтересів.
Всі необхідні документи для розгляду вимоги Ви маєте.


З повагою
Директор ПП «ВЕСТІНВЕСТБУД» Л.І. Шекель
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 08.07.2021 13:17
Причина: Помилка в реєстрі

Номер вимоги: UA-2021-06-17-007202-c.b2

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕСТІНВЕСТБУД», Код ЄДРПОУ:36771058
Дата подання: 08.07.2021 13:24
Вих. № 45
від 08.07.2021р.
Комунальний заклад «Клеванська спеціальна школа
№2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради
Ідентифікатор закупівлі
UA-2021-06-17-007202-c
ВИМОГА Про скасування протоколу засідання
тендерного комітету №7 від 07.07.21р.

Відповідно до інформації розміщеної у системі електронних закупівель ProZorro, Комунальний заклад «Клеванська спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради (надалі - Замовник) було проведено відкриті торги ID UA-2021-06-17-007202-c на закупівлю: «Капітальний ремонт спального корпусу з утепленням та зовнішнім опорядженням фасаду КЗ «Клеванська спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради».
За результатами розгляду тендерних пропозицій, Замовник розмістив у електронній системі закупівель протокол засідання тендерного комітету №7 від 07.07.21р. яким відхилив пропозицію приватного підприємства «ВЕСТІНВЕСТБУД», код ЄДРПОУ 36771058, з підстав, які на думку підприємства не мають жодного підґрунтя та загалом не відповідають дійсності.
Детально вивчивши даний протокол, підприємство (надалі - Заявник), виявило ряд порушень на які Замовник свідомо пішов під час прийняття рішення про відхилення пропозиції Заявника.
Маючи великий досвід у оскарженнях, та здійснюючи постійний моніторинг рішень Антимонопольного комітету України у сфері публічних закупівель, Заявник зазначає, що позиція АКУ завжди притримується чітких норм та безпосередньо визнає, що документи подані у тендерній пропозиції мають відповідати у повній мірі конкретизованим вимогам тендерної документації та нормам чинного законодавства, адже наразі діють нові норми законодавства, які у свою чергу дещо обмежують неправомірні/необґрунтовані дії Замовників обкладаючи та застосовуючи значні штрафні санкції.
У свою чергу, під час детального огляду даного протоколу та безпосередньо самої суті підстав відхилення, Заявник зазначає наступне:

1. Відповідно до п.6 розділу 1 ТД зазначено, що розрахунки здійснюються у національній валюті України згідно із умовами укладеного Договору, про що учасник у складі пропозиції надає погодження.
Дана вимога взагалі не зрозуміла підприємству що саме мав на увазі Замовник. Відсутня жодна конкретика, яке саме погодження письмове/усне/додільної форми/довідка/гарантійний лист тощо, від якої саме структури/релігійно/політичної організації/ та/ або учасника мало бути це погодження. При тому всьому підприємство вже надало свою згоду на розрахунки у національній валюті обрахувавши вартість (кошторисні розрахунки) об’єкту у гривнях. За загальним правилом, якщо в умовах тендерної документації відсутня конкретика, то учасник діє з власних міркувань, все що рахує за підтвердження, адже не володіє екстрасенсорними можливостями. Адже, в інших вимогах документації міститься конкретизація щодо надання гарантійних листів та/або довідок довільного характеру. Не зрозумілим стало питання у якій ще національній валюті можна було подати пропозицію, як не у гривнях? В Україні тільки ГРИВНЯ являється національною валютою!
У випадку, якщо Замовник мав на увазі, що підприємство мало надати згоду, на те щоб замовник здійснював розрахунки (на стадії закриття актів виконаних робіт КБ-2в, КБ-3) у національній валюті України згідно із умовами укладеного Договору, то підприємством у складі пропозиції наданий Гарантійний лист ознайомлення та погодження з проектом договору та гарантіями виконання своїх зобов’язань Вих.№40/29 від 02.07.21р., що у свою чергу чітко визначає ПОГОДЖЕННЯ ЗІ ВСІМА УМОВАМИ ДОГОВОРУ! Виникає питання що цією вимогою мав на увазі Замовник, та якою саме валютою (валютами) планував здійснювати розрахунки, підприємству наразі не відомо та не зрозуміло.

2. Учасником в складі тендерної пропозиції надається завізований (шляхом проставляння підпису уповноваженої особи учасника та печатки учасника на кожній сторінці) проект договору про закупівлю без заповнення його пунктів.
НЕ ЗРОЗУМІЛИМ підприємству є той факт, як така підстава, як заповнення реквізитів проекту договору може слугувати не відповідністю та відхиленням пропозиції. Дана обставина ні яким чином не спотворює/чи заперечує/ умовам визначеним тендерною документацією та чинному законодавству. Заповнення пунктів за загальним правилом розцінюється, як додаткова інформація, яку має право надати учасник за бажанням, і яка ніяким чином не спотворює результати закупівлі. Якщо притримуватись «логіці» Замовника, то і саму форму тендерної пропозиції заповнювати НЕ МОЖНА. Адже, є чітка вимога у даній формі, що учасник не повинен відступати від форми, тому учасники НЕ мають права жодного пункту заповнити (назва, ціна тощо) бо цим вже порушать вимогу.

3. Додатково кошторисна документації надається у складі тендерної пропозиції в електронному вигляді (файл у форматі *.bsdu або *.bdcu, експортований з програмного комплексу через обмінний блок даних).
Під час розгляду пропозиції Заявника, Замовник прямо порушив норми визначені, самим же власній тендерній документації, де чітко прописав надання файлу у форматі *.bsdu або *.bdcu. Підприємством у складі пропозиції надано модель формату *bdcu., а інша модель *imd. для загальної інформації, можна рахувати як надання додаткової інформації.

4. Під час аналізу кошторисної документації и розрахунку ЗВВ, учасник застосував знижувальні коефіцієнти до усереднених показників.
З даного приводу підприємство роз’яснює, що згідно роз’яснень Збірника «Ціноутворення у будівництві», № 8, серпень 2002, застосовано понижувальні коефіцієнтів 0,4123 та 0,7821 до усереднених показників Додатків 3 і 4 до ДБН Д.1.1-1-2000 при визначенні величини загальновиробничих витрат у складі договірної ціни (приміняється взаєморозрахунках за виконані роботи підрядними організаціями, що не мають у своєму складі відособлених виробничих структурних підрозділів). Дана претензія, щодо застосування понижувальних коефіцієнтів 0,4123 та 0,7821, є загалом безпідставна адже це призводить до зменшення договірної ціни. Посилання тендерного комітету на Збірник «Ціноутворення у будівництві», № 1, січень 2016р є некоректним та безпідставним, адже пояснення розрахунку ЗВВ в даному Збірнику «Ціноутворення у будівництві», № 1, січень 2016р не є вимогою, а носить рекомендаційний характер щодо розрахунку Договірної ціни підрядником.

У відповідності до вище визначеного та згідно із ч.5 ст.55 Конституції України, кожен має право будь-якими не забороненими Законом засобами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.
Ст. 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Керуючись умовами/вимогами тендерної документації та чинного законодавства у сфері публічних закупівель, у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
У відповідності до вищевикладеного, підприємство просить у законний розглянути дану вимогу, прийняти до уваги вищевикладене, скасувати попередньо прийнятий протокол №7 від 07.07.21р. щодо відхилення пропозиції Заявника, прийняти нове рішення та продовжити процедуру у відповідності до чинного законодавства, в протилежному випадку підприємство буде змушене звернутися із скаргою до Антимонопольного комітету за захистом своїх прав та охоронюваних інтересів.
Всі необхідні документи для розгляду вимоги Ви маєте.


З повагою
Директор ПП «ВЕСТІНВЕСТБУД» Л.І. Шекель
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

13.07.2021 16:16
Комунальний заклад «Клеванська спеціальна школа № 2 I-II ступенів» Рівненської обласної ради, за наслідками розгляду Вимоги Приватного підприємства «ВЕСТІНВЕСТБУД» «Про скасування протоколу засідання тендерного комітету №7 від 07.07.21р.», опублікованої на сайті уповноваженого органу з питань публічних закупівель, номер вимоги UA-2021-06-17-007202-c.b2 у процедурі відкритих торгів щодо закупівлі «Капітальний ремонт спального корпусу з утепленням та зовнішнім опорядженням фасаду КЗ «Клеванська спеціальна школа №2 І-ІІ ступенів» Рівненської обласної ради», повідомляємо наступне.
Відповідно до ч.3 ст.31 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі якщо учасник, тендерна пропозиція якого відхилена, вважає недостатньою аргументацію, зазначену в повідомленні та протоколі розгляду тендерних пропозицій, такий учасник може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам тендерної документації, зокрема технічній специфікації, та/або його невідповідності кваліфікаційним критеріям, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь з такою інформацією не пізніш як через п’ять днів з дня надходження такого звернення через електронну систему закупівель.
Згідно протоколу засідання тендерного комітету №7 від 07.07.21р. пропозицію Приватного підприємства «ВЕСТІНВЕСТБУД», відхилено на підставі абзацу другого п.1 ч.1 ст.31 Закону – учасник процедури закупівлі не відповідає встановленим абзацом першим частини третьої статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства, а саме:
1. В порушення вимог Тендерної документації Учасник у складі тендерної пропозиції не надав погодження про те, що розрахунки здійснюватимуться у національній валюті України згідно із умовами укладеного Договору.
Відповідно до п.1 Розділ 3. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 Закону і в цій тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у цій тендерній документації, а саме: (поряд з іншими) решти документів та матеріалів, які повинні бути оформлені та подані Учасниками згідно з цією тендерною документацією.
Відповідно до п.6 Розділу 1 «Загальні положення» Тендерної документації зазначено, що «Розрахунки здійснюватимуться у національній валюті України згідно із умовами укладеного Договору, про що учасник у складі тендерної пропозиції надає погодження.».
2. Відповідно до п.3 Розділ 6 «Результати торгів та укладання договору про закупівлю» Тендерної документації «Учасником в складі тендерної пропозиції надається завізований (шляхом проставляння пiдпису уповноваженої особи учасника та печатки учасника на кожній сторінцi) проект договору про закупівлю без заповнення його пунктів.».
В порушення зазначеної вимоги Тендерної документації Учасник у складі тендерної пропозиції надав завізований (шляхом проставляння пiдпису уповноваженої особи учасника та печатки учасника на кожній сторінцi) проект договору про закупівлю із заповненими пунктами, а саме: преамбула, пункти 2.1 та 5.1, Розділ 12.
Відповідно до абзацу першого ч.1 ст.26 Закону України «Про публічні закупівлі» Тендерна пропозиція подається в електронному вигляді через електронну систему закупівель шляхом заповнення електронних форм з окремими полями, де зазначається інформація про ціну, інші критерії оцінки (у разі їх встановлення замовником), інформація від учасника процедури закупівлі про його відповідність кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, наявність/відсутність підстав, установлених у статті 17 цього Закону і в тендерній документації, та шляхом завантаження необхідних документів, що вимагаються замовником у тендерній документації. Закон України «Про публічні закупівлі» та вимогами Тендерної документації з даного предмету закупівлі не було передбачено подання додаткової інформації Учасниками за їх бажанням. Натомість Тендерна документація містить чітку вимогу про заборону заповнення пунктів проекту договору.
3. Відповідно до п.3 Розділу 5 «Оцінка тендерної пропозиції» Тендерної документації «Ціна тендерної пропозиції (договірна ціна) учасника процедури закупівлі повинна бути розрахована відповідно до ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», з урахуванням змін та доповнень».
Відповідно до п.6 Розділу 3 «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації зазначено, що «Додатково кошторисна документації надається у складі тендерної пропозиції в електронному вигляді (файл у форматі *.bsdu або *.bdcu, експортований з програмного комплексу через обмінний блок даних).».
Під час аналізу кошторисної документації наданої у складі тендерної пропозиції Учасника в електронному вигляді (файли у форматі *.imd та *.bdcu) встановлено, що Учасник, в порушення вимог ціноутворення у будівництві (№ 1, січень 2016), при розрахунку загальновиробничих витрат, застосував знижувальні коефіцієнти до усереднених показників.
Замовник не має зауважень до тендерної пропозиції Учасника щодо форматів кошторисної документації, поданих у її складі. Адже Тендерною документацією вимагалося подання файлів у форматі *.bsdu або *.bdcu, Учасник надав файл формату *.bdcu, тим самим виконав вимоги Тендерної документації у повній мірі.
Відповідно до інформації наявної в ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», їх розробником є НВФ «Інпроект». «Ціноутворення у будівництві» - Збірник офіційних документів та роз’яснень, засновником та видавцем якого є також НВФ «Інпроект».
Учасник у вимозі також робить посилання на роз’яснення Збірника «Ціноутворення у будівництві», № 8, серпень 2002. Зазначене свідчить, що Учасник при розрахунку договірної ціни керувався роз’ясненнями більш ранньої дати, що вже застаріли в порівнянні із збірником № 1, січень 2016. Зазначене призвело до застосування знижувальних коефіцієнтів до усереднених показників при розрахунку загальновиробничих витрат та спричинило заниження вартості договірної ціни. Адже сума початкової пропозиції та за результатами аукціону цього Учасника складає 2 052 978,00 грн. з ПДВ. При цьому, якщо у розрахунку договірної ціни відмінити застосовані знижувальні коефіцієнти до усереднених показників при розрахунку загальновиробничих витрат, тоді вартість зросте до суми 2 139 861,60 грн. з ПДВ. Вказане ставить учасників процедури закупівлі в нерівні умови та призводить до порушення принципів здійснення публічних закупівель, зокрема: принципу добросовісної конкуренції серед учасників.

Відповідно до п.1 Розділ 3. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації зазначено, що неспроможність подати всю інформацію, що потребує документація, або подання пропозиції, яка не відповідає вимогам в усіх відношеннях, буде віднесена на ризик учасника та спричинить за собою відхилення такої пропозиції.
Згідно п.32 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна пропозиція - пропозиція щодо предмета закупівлі або його частини (лота), яку учасник процедури закупівлі подає замовнику відповідно до вимог тендерної документації.
На підставі викладеного, при прийнятті рішення, оформленого протоколом засідання тендерного комітету №7 від 07.07.21р. Замовник керувався виключно нормами чинного законодавства та вимогами Тендерної документації з даного предмету закупівлі.
Поряд з цим, звертаємо увагу, що відповідно до ч.5 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовники, учасники процедур закупівлі, суб’єкт оскарження, а також їхні представники повинні добросовісно користуватися своїми правами, визначеними цим Законом. Забороняється зловживання правами, у тому числі правом на оскарження рішень, дії чи бездіяльності замовника. (Статтю 5 доповнено частиною п'ятою згідно із Законом № 1530-IX від 03.06.2021, який набув чинності 26.06.2021).

Документи подані скаржником

08.07.2021 13:22
Вимога.pdf

Аукціон

Початок:
05.07.2021 15:27
Завершення:
05.07.2021 16:01

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 05.07.2021 16:01

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕСТІНВЕСТБУД»
Пошук по цьому учаснику
2 052 978 UAH з ПДВ 2 052 978 UAH з ПДВ Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю-фірма "Кортакоз"
Пошук по цьому учаснику
2 119 998 UAH з ПДВ 2 119 998 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "ВІНАРТ ТРЕЙД"
Пошук по цьому учаснику
2 164 631 UAH з ПДВ 2 164 631 UAH з ПДВ Документи
2 229 227 UAH з ПДВ 2 229 227 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

30.06.2021 10:56
sign.p7s
30.06.2021 10:53
Довідка ст17.PDF
30.06.2021 10:53
Довідка ст17.PDF
30.06.2021 10:53
Довідка ст17.PDF
30.06.2021 10:53
установчі.pdf
30.06.2021 10:53
статут.pdf
30.06.2021 10:53
протоколи.PDF
30.06.2021 10:53
працівники.PDF
30.06.2021 10:53
обладнання.PDF
30.06.2021 10:53
кошториси.zip
30.06.2021 10:53
довідки.PDF

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВЕСТІНВЕСТБУД»
#36771058
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 052 978 UAH з ПДВ 07.07.2021 16:07
Товариство з обмеженою відповідальністю-фірма "Кортакоз"
#13993936
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 119 998 UAH з ПДВ 14.07.2021 12:10

Переможець

Дата і час публікації: 14.07.2021 12:10

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю-фірма "Кортакоз"
Пошук по цьому переможцю
#13993936
2 119 998 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 03.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Номер 47
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір № 47 від 03.08.2021.PDF Укладений
2 119 998
03.08.2021 12:55
03.08.2021
sign.p7s Укладений
03.08.2021 12:58

Виконання договору

Строк дії за договором: 03.08.2021 — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 2 119 998
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання