послуги фізичної охорони

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-07-02-001364-b
  • 79713000-5 - Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Комунальне некомерційне підприємство "Центральна районна лікарня Калуської міської ради Івано-Франківської області"
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Паляниця Валерій Васильович, 380504331207 , kalush.tender@gmail.com
Адреса замовника
Україна, Калуш, 77312, Івано-Франківська область, вул. Медична буд. 6
Очікувана вартість
265 200 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 19.07.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 09.07.2021 00:00

Оскарження умов:

до 15.07.2021 00:00

Подання пропозицій:

19.07.2021 10:00

Очікувана вартість
265 200 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 652 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2040 Година
послуги фізичної охорони
ДК 021:2015: 79713000-5 — Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Щодо пункту централізованого спостереження

Дата подання: 07.07.2021 11:33
Дата відповіді: 07.07.2021 13:03
Шановний Замовнику! Додатком №1 до тендерної документації передбачено «наявність в місті Калуш, Івано-Франківськ, Івано-Франківській області власного пункту централізованого спостереження (ПЦС), на які виводиться сигналізація (вказати фактичну адресу). Чи можливо Ви мали на увазі пульту централізованого спостереження? Пульт централізованого спостереження (ПЦС) - це технічний засіб (або сукупність засобів), який дозволяє користувачеві збирати, розшифровувати, систематизувати і зберігати дані, які надходять від окремих приладів, підключених до системи безпеки, в той час як пункт централізованого спостереження (далі - ПЦС) - центр з працюючим персоналом, який спостерігає за станом систем передавання тривожних сповіщень. Просимо надати відповідь.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику!
Тендерна документація розроблена відповідно до положень чинного законодавства та відповідає установленим вимогам документів, що підтверджують відповідність учасників кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 ЗУ "Про публічні закупівлі".
Закон України "Про охоронну діяльність" у статті 1 дає чітке визначення терміну "пункт централізованого спостереження" - центр з працюючим персоналом, який спостерігає за станом систем передавання тривожних сповіщень. В законі також зустрічається термін "технічні засоби охорони" - технічні засоби, що використовуються під час здійснення охоронної діяльності: системи, прилади та обладнання для виявлення, оповіщення і попередження про наявність небезпеки для життя людей та/або майна.
В зазначеному Законі термін "пульт централізованого спостереження" відсутній.
Отже, в розумінні тендерного комітету, пункт централізованого спостереження - центр з працюючим персоналом, який спостерігає за станом систем передавання тривожних сповіщень, що використовуються під час здійснення охоронної діяльності для виявлення, оповіщення і попередження про наявність небезпеки для життя людей та/або майна.

Дискримінаційні вимоги

Дата подання: 07.07.2021 11:57
Дата відповіді: 08.07.2021 10:00
Шановний Замовнику. Просимо виключити дискримінаційні вимоги щодо наявності власного транспорту в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами, оскільки суб’єкт охоронної діяльності може використовувати (залучати) як транспорт так і групи швидкого реагування на підставі цивільно-правових угод, зокрема договору оренди або ж договору про надання послуг з реагування та технічного обслуговування та надати у складі тендерної пропозиції копії договорів, які підтверджують право користування вказаним транспортом та групами швидкого реагування. Також абсолютно необґрунтованою є вимога стосовно наявності транспорту в кількості не менше 10, адже Додатком №3 до тендерної документації (Технічні вимоги) передбачено лише 1 пост фізичної охорони за адресою: Івано-Франківська область, м. Калуш, вул. Медична,6, у зв’язку з чим вважаємо вимогу щодо наявності транспорту саме в кількості не менше 10 явно завищеною та такою що не відповідає предмету закупівлі: код ДК 021:2015 - 79710000-4 охоронні послуги (79713000-5 Послуги з охорони об’єктів та особистої охорони ( послуги фізичної охорони). Наявність зазначених в Додатку 1 до тендерної документації вимог значно звужує коло потенційних учасників тендеру, залишаючи можливість взяти участь у закупівлі лише суб’єктам охоронної діяльності, що мають саме власний транспорт в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами. Таким чином, Замовником порушено при складанні ТД принцип здійснення публічних закупівель (ст.5 ЗУ “Про публічні закупівлі”), а саме забезпечення добросовісної конкуренції серед учасників, не дискримінації учасників та рівного ставлення до них. На нашу думку дані вимоги прописані під заздалегідь визначеного переможця та мають дискримінаційний підхід до учасників торгів та суттєво скорочує їх кількість участі в тендерній закупівлі. Встановивши дані вимоги у тендерній документації, можна припустити, що члени тендерного комітету лобіюють інтереси одного учасника, який має саме власний транспорт в кількості не менше 10 що використовується групами реагування.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Відповідно до п.1. ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. П.2 цієї ж статті передбачено, що Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Відповідно до п. 3 ст. 22 Тендерна документація ЗУ "Про публічні закупівлі" Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Вимога щодо наявності власного транспорту в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами не є дискримінаційною, вимоги щодо її наявності, передбачені законодавством та яку вважаємо за необхідне включити до тендерної документації для підтвердження в Учасника процедури закупівлі наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Крім цього залучення суб’єктом охоронної діяльності не власного, а орендованого оперативного транспорту груп швидкого реагування, що належить третім особам, може привести до невиконання договірних зобов'язань, оскільки в будь який момент право орендаря може бути втрачено.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ч.2 п.3 ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-07-02-001364-b.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КІБОРГИ", Код ЄДРПОУ:32662247
Дата подання: 08.07.2021 09:00
Додаток 1 Тендерної документації містить вимоги до охоронної організації – наявність власного траспорту в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами.
У відповідності до умов публічної закупівлі Замовник замовляє послуги фізичної охорони (охоронників) а не охорони об’єкту з використанням пункту централізованого спостереження (п. 19. Ліцензійних умов - У разі використання суб’єктом охоронної діяльності пункту централізованого спостереження він забезпечує: наявність транспорту реагування).
Тому вимоги щодо наявності транспорту реагування і його обладнання (п. 12 Ліцензійних умов) не можуть вноситись до вимого даної публічної закупівлі.
Їх наявність свідчить про написання даних вимог під конкретного замовника і має ознаки дискримінації до учасників.
Нагадаємо, що пункт 4 Статті 5. (Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників) зазначає – «Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.».
Просимо привести тендерну документацію у відповідність до норми Закону та виключити дані вимоги.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

09.07.2021 13:28
Відповідно до п.1. ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям. П.2 цієї ж статті передбачено, що Замовник установлює один або ДЕКІЛЬКА з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Відповідно до п. 3 ст. 22 Тендерна документація ЗУ "Про публічні закупівлі" Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Вимога щодо наявності власного пункту централізованого спостереження, передбачені законодавством (п. 19. Ліцензійних умов) та яку включено до тендерної документації для підтвердження в Учасника процедури закупівлі наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Вимога, щодо наявності саме в місті Калуш та/або м. Івано-Франківськ та/або Івано-Франківській області власного пункту централізованого спостереження (ПЦС), на які виводиться сигналізація з цілодобовою диспетчерською службою, встановлена виключно для зменшення навантаження на диспетчерську службу Учасника для негайного та оперативного направлення групи реагування для надання допомоги персоналу охорони у разі виникнення нештатної ситуації на об'єкті, оскільки опрацювання надходження сповіщення про несанкціоноване проникнення, а також направлення, супроводження наряду реагування від моменту його надходження та перевірка результату виїзду наряду проводиться диспетчером диспетчерської служби, для уникнення зволікань чи помилок пов'язаних із направленням групи реагування.
Вимога щодо наявності саме власного транспорту в кількості не менше 10 що використовується групами реагування обладнаний засобами зв’язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами не є дискримінаційною, вимоги щодо її наявності, передбачені законодавством (п. 12. Ліцензійних умов) та яку вважаємо за необхідне включити до тендерної документації для додаткового підтвердження в Учасника процедури закупівлі наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
В поясненні до вимоги зазначено, що для підтвердження відповідності вимоги передбаченої цим пунктом учасникам необхідно у складі тендерної пропозиції надати копії свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, що знаходиться у власності (у власності замовник має на увазі відмітку в свідоцтві про реєстрацію що власник є саме та юридична особа яка подає пропозицію) суб'єкта охоронної діяльності (Учасника).
Крім цього залучення суб’єктом охоронної діяльності не власного, а орендованого оперативного транспорту груп швидкого реагування, що належить третім особам, може привести до невиконання договірних зобов'язань, оскільки право орендаря може бути втрачено.
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ч.2 п.3 ст. 16. Кваліфікаційні критерії ЗУ "Про публічні закупівлі" якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 19.07.2021 10:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Управління поліції охорони в Івано-Франківській області
Пошук по цьому учаснику
255 000 UAH з ПДВ 255 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

15.07.2021 12:18
sign.p7s
15.07.2021 12:11
Ліцензія.pdf
15.07.2021 12:11
Відгук.pdf

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання