Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-11-12-016198-a
  • 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
  • Завершена
Найменування замовника:
Коблівська сільська рада
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ільїчова Олена , 380939542595 , ilicheva.elena8711@gmail.com
Адреса замовника
Україна, село Коблеве, 57453, Миколаївська область, вул. Одеська, будинок 4
Дата укладення договору
7.02.22
Переможець
КОНСОРЦІУМ "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ СОЮЗ"
Очікувана вартість
1 400 000 UAH з ПДВ
Сума договору
1 370 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 9.02.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.12.2021 00:00

Оскарження умов:

до 23.12.2021 00:00

Подання пропозицій:

27.12.2021 10:00

Початок аукціону:

14.01.2022 13:40

Очікувана вартість
1 400 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
42 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
7 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади
ДК 021:2015: 71250000-5 — Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Кваліфікаційні вимоги

Дата подання: 18.11.2021 18:25
Дата відповіді: 22.11.2021 16:43
Відповідно до пп. 3.5.3 п. 5 р. ІІІ ТД Учасник має надати довідку про підтвердження наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, що є предметом закупівлі, в тому числі наявність (за основним місцем роботи на відповідних посадах): "1. Сертифікованих інженерів-геодезистів, в кількості не менше 2-х працівників." Відповідно до статті 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є: "Юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт." Отже, відповідно до Закону учаснику достатньо мати за основним місцем роботи одного сертифікованого інженера-геодезиста, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Вимога Замовника про наявність в учасника не менше 2-х сертифікованих інженерів-геодезистів є дискримінаційною та такою, що протирічить Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність». Вимогаємо привести дану вимогу у відповідність до Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня! Дякуємо за питання. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід – зазначений критерій встановлюється з метою пересвідчитись, що послуги будуть виконуватись суб’єктом, який має достатньо висококваліфікованого персоналу. У відповідності до ч. 2 статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено перелік відомостей, які мають бути зазначені у тендерній документації, і Замовником цей перелік дотримано. Враховуючи обсяги запланованих робіт/надання послуг, територіальне розташування та строки надання послуг, замовник вважає за доцільним встановити вимогу для потенційного Виконавця мати не менше 2-х сертифікованих інженерів-геодезистів. Замовник вважає, що виконання послуг із залученням мінімальної кількості сертифікованих інженерів-геодезистів, враховуючи територію території Коблівської сільської ради, може призвести до ускладнень через недостачу відповідних фахівців, труднощів у виконанні послуги за договором через виконання послуги мінімальною кількістю працівників, можливі ризики поспішної роботи, а як наслідок не якісно виконаних тих чи інших етапів виконання роботи. Разом з тим, замовник наголошує, що має на меті отримати якісні та своєчасні результати роботи/послуги, які можуть бути створені за умови наявності в потенційного виконавця працівників/фахівців, а саме, 2-х сертифікованих інженерів-геодезистів.
Замовник не встановлює обмеження до учасників, які можуть виконати необхідний обсяг робіт із залученням більшої кількості працівників. Вимога замовника щодо мінімального кількісного складу працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, враховуючи обсяги закупівлі, є цілком обґрунтованими, а отже є прозорою, доцільною та не можу були дискримінаційною розумінні Закону України «Про публічні закупівлі».
Відповідно до ст. 5 Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність» суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є: "Юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт." Замовник наголошує увагу потенційних учасників, включаючи запитувача, що дана норма визначає основні положення щодо суб’єктів топографо-геодезичної і картографічної діяльності та має диспозитивний характер. Отже, законодавець визначає мінімальну допустиму кількість сертифікованих інженерів-геодезистів, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт, та в цілому не забороняє суб’єктам топографо-геодезичної і картографічної діяльності мати більшу кількість визначених обов’язкових фахівців за основним місцем роботи. В іншому випадку, потенційні учасники (суб’єкти господарювання) які мають більше одного та/або значно більше сертифікованих інженерів-геодезистів, тобто фахівців, мають визначених працівників поза законним порядком? Замовник наголошує, за відсутності заборон з боку законодавства, замовник наділений правом самостійно визначати предмет закупівлі чи частину предмета закупівлі (лот), щодо яких можуть бути подані тендерні пропозиції, вимоги щодо якого визначаються в тендерній документації замовником, в тому числі наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, їх кількості та наявного досвіду/стажу, враховуючи обсяги та специфіку технічного завдання даної закупівлі.
З огляду на обґрунтування та потребу замовника отримати якісні послуги за результатами проведеної закупівлі, вимога пп. 3.5.3 п. 5 р. ІІІ Тендерної документації «Учасник має надати довідку про підтвердження наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, що є предметом закупівлі, в тому числі наявність (за основним місцем роботи на відповідних посадах): "1. Сертифікованих інженерів-геодезистів, в кількості не менше 2-х працівників» відповідає положенням Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», а внесення змін до Тендерної документації, не вбачається можливою.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2021-11-12-016198-a.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "АНАЛІТИКА", Код ЄДРПОУ:13337103
Дата подання: 18.11.2021 18:56
Згідно до вимог Тендерної документації пп. 3.5.3 п. 5 р. ІІІ Учасник повинен надати довідку про підтвердження наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, що є предметом закупівлі, в тому числі наявність (за основним місцем роботи на відповідних посадах):
"1. Сертифікованих інженерів-геодезистів, в кількості не менше 2-х працівників.
2. фахівці із геодезичною та/або землевпорядною освітою – не менше 4-х осіб;
3. інженер-геоінформатик / інженер з комп’ютерних систем – не менше 1-ї особи.
4. інженер-фотограмметрист / фотограмметрист – не менше 1-ї особи."

Ст. 16 Законом України «Про публічні закупівлі» визначено, що:
"Якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців."

Отже, вимога щодо наявності працівників в учасника лише за основним місцем роботи є дискримінаційною та протирічить Закону України «Про публічні закупівлі».
Вимагаємо привести дану вимогу у відповідність до Закону України «Про публічні закупівлі», внести зміни до Тендерної документації щодо можливості залучення працівників субпідрядника/співвиконавця, за винятком сертифікованого інженера-геодезиста, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

22.11.2021 16:50
Враховуючи положення статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Замовник не забороняє потенційним учасникам залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців щодо підтвердження наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, що є предметом закупівлі.
У відповідності до п. 7 Інформація про субпідрядника/співвиконавця Розділу ІІІ Тендерної документації, Учасник у складі тендерної пропозиції надає інформацію про повне найменування та місцезнаходження щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю, або інформацію у довільній формі щодо незалучення такого (таких) субпідрядника/співвиконавця (або так само залучення їх в обсязі, що не перевищує 20 відсотків від вартості договору про закупівлю).
У разі, якщо учасник має намір залучити спроможності субпідрядників/співвиконавців в обсязі не менше ніж 20 відсотків від вартості договору про закупівлю для підтвердження його відповідності кваліфікаційним критеріям відповідно до частини 3 статті 16 Закону, на кожного з таких субпідрядників/співвиконавців надається інформація щодо відсутності підстав визначених у частині першій статті 17 Закону у довільній формі. Отже, положення Розділу ІІІ Тендерної документації, наявне підтвердження відсутності порушення Закону України «Про публічні закупівлі» з боку замовника в частині відповідності Тендерної документації.
У відповідності до ч. 2 статті 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» визначено перелік відомостей, які мають бути зазначені у тендерній документації, і Замовником цей перелік дотримано. Наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід – зазначений критерій встановлюється з метою пересвідчитись, що послуги будуть виконуватись суб’єктом, який має достатньо висококваліфікованого персоналу. Замовник не встановлює обмеження до учасників, які можуть виконати необхідний обсяг робіт/послуг із залученням працівників інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. В такому випадку, вимоги щодо документального підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, що є предметом закупівлі (за основним місцем роботи на відповідних посадах) розповсюджуються на субпідрядників/співвиконавців, яких потенційний Учасник має наміри залучити, користуючись правом наданим ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі». Вимога замовника щодо наявності (за основним місцем роботи на відповідних посадах) відповідних працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, враховуючи залучення працівників інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців є цілком обґрунтованою, а отже є прозорою в розумінні Закону України «Про публічні закупівлі». З огляду на поставлені вимоги та наявність викладеної інформації з поставлених питань в Тендерній документації, замовник не несе відповідальності за невірне тлумачення та/або розуміння тих чи інших норм законодавства чи положень змісту Тендерної документації іншими учасниками оголошеної закупівлі.
Замовник не розуміє доцільність вимог та прозорості намірів такого Учасника, у тому випадку, якщо потенційний виконавець прагне до виконання заданого обсягу послуг з виготовлення із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи М 1:10 000 території Коблівської сільської ради, не маючи за основним місцем роботи відповідну кількість спеціалістів та фахівців, та разом з тим, на стадії подачі тендерних пропозицій шукає можливості залучення інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Вважаємо, що Учасник, який хоче підтвердити можливість реального надання ним послуг, виходячи з наявності у нього необхідної кваліфікації, в тому числі, в частині наявності у нього працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, має можливість або надати документи щодо наявних в нього працівників, або залучити працівників, що прямо передбачено Тендерною документацією та законодавством. Отже, внесення Замовником змін до Тендерної документації відносно цієї вимоги не вбачається можливим.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2021-11-12-016198-a.a2

Статус:
Розгляд припинено

Скаржник: ТОВ "АНАЛІТИКА", Код ЄДРПОУ:13337103
Пошук по цьому автору
Дата подання: 25.11.2021 13:33

Кваліфікаційні критерії

Скаржник, з метою участі у Закупівлі, ознайомився із Тендерною документацію, за результатами чого виявив дискримінаційної вимоги, а саме: 1. В частині встановлення Замовником кваліфікаційних критеріїв щодо наявності обладнання та матеріально-технічної бази (Розділ ІІІ Інструкції з підготовки тендерної пропозиції, підрозділ 5, п.п. 3.5.3): “3.5.3. Для підтвердження відповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції наступні документи: 1.1. довідку, складену Учасником, на фірмовому бланку Учасника (за наявності) та завірену печаткою Учасника (за наявності), що містить інформацію про наявність в Учасника у власності/користуванні матеріально-технічної бази, необхідної для надання послуг відповідно до предмета закупівлі, наступного обладнання: • літальний апарат, оснащений двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт (аерознімання) – не менше 2-х одиниць“ Замовником встановлена дискримінаційна вимога щодо наявності не менше 2-х одиниць літальних апаратів, оснащених двочастотними GPS/GNSS-приймачами, цифровими фотокамерами для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт (аерознімання). Скаржник не розуміє підстави для встановлення вимоги щодо наявності не менше 2-х одиниць літальних апаратів, адже така вимога значно обмежує кількість потенційних учасників. Зокрема, Скаржник має у розпорядженні повітряне судно, оснащене двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою (сканер цифровий літаковий 3-DAS-1/80) для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт (аерознімання). Цього повітряного судна цілком достатньо для виконання робіт передбачених вимогами тендерної документації. Відповідно до п. 54 ст. 1 Повітряного Кодексу України літальний апарат - пристрій для польотів в атмосфері чи космічному просторі. Пункт 79 ст.1 Повітряного Кодексу України визначає, що повітряне судно - апарат, що підтримується в атмосфері у результаті його взаємодії з повітрям, відмінної від взаємодії з повітрям, відбитим від земної поверхні. Відповідно до п.7 ст. 1 Повітряного Кодексу України авіаційні роботи - польоти, під час здійснення яких повітряне судно використовується для забезпечення спеціалізованих видів обслуговування (авіаційно-хімічні роботи, аерофотозйомка, патрулювання тощо). Отже, Повітряним Кодексом України передбачено застосування повітряного судна для аерофотозйомки. Скаржник за допомогою 1 (одного) повітряного судна успішно здійснює надання послуг у сфері топографо-геодезичних і картографічних відносин, в тому числі має виконані договори про надання послуг, аналогічних предмету оскаржувальної Закупівлі, зокрема: 1. Договір № 18-03-08 від 29.03.2018 за предметом надання послуг: Створення цифрових інженерно-топографічних планів масштабу 1:2000 з цифровою точністю масштабу 1:500 території міста Одеса загальною площею (16 200,0 га) та створення 3D моделей будівель міста за ДК 021:2015 - 71350000-6 «Науково-технічні послуги в галузі інженерії». 2. Договір № 01 від 22.01.2019 за предметом надання послуг: ДК 021:2015: 71350000-6 – Науково-технічні послуги в галузі інженерії (Послуги зі створення топографічного плану м. Херсона у масштабі 1:2000). Копії вищевказаних договорів про виконання аналогічних послуг додаються до цієї Скарги та можуть мати оцінку переконливості щодо можливості виконання послуг . Додатково Скаржник просить врахувати позитивні листи-відгуки Департаменту архітектури та містобудування Одеської міської ради та Департаменту містобудування та землекористування Херсонської міської ради про успішне виконання послуг за договорами з аналогічним Предметом закупівлі та виконання зобов’язань в повному обсязі, за відсутності претензій до якості та строків наданих послуг. Отже, для виконання послуг з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади (ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги) цілком достатньо залучення одного повітряного судна, оснащеного двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою. Із метою недопущення дискримінації та обмеження конкуренції учасників, Скаржник просить викласти кваліфікаційний критерій, передбачений розділом ІІІ Інструкції з підготовки тендерної пропозиції, підрозділ 5, п.п. 3.5.3, у наступній редакції: “3.5.3. Для підтвердження відповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції наступні документи: 1.1. довідку, складену Учасником, на фірмовому бланку Учасника (за наявності) та завірену печаткою Учасника (за наявності), що містить інформацію про наявність у Учасника у власності/користуванні матеріально-технічної бази, необхідної для надання послуг відповідно до предмета закупівлі, наступного обладнання: літальний апарат, оснащений двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт (аерознімання)”. 2. В частині встановлення Замовником кваліфікаційних критеріїв щодо наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Зокрема, відповідно до пп. 3.5.3 підрозділу 5 розділу ІІІ Тендерної документації для підтвердження відповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції наступні документи: 2.1. Довідка довільної форми за підписом уповноваженої особи учасника та скріплена печаткою (у разі її використання) про підтвердження наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, що є предметом закупівлі, в тому числі наявність (за основним місцем роботи на відповідних посадах): 1. Сертифікованих інженерів-геодезистів, в кількості не менше 2-х працівників. 2. фахівці із геодезичною та/або землевпорядною освітою – не менше 4-х осіб; 3. інженер-геоінформатик / інженер з комп’ютерних систем – не менше 1-ї особи. 4. інженер-фотограмметрист / фотограмметрист – не менше 1-ї особи. Оскільки предметом даної закупівлі є послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади (ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги)”, основним спеціальним нормативно-правовим актом у даній сфері є Закон України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність». Відповідно до статті 5 даного Закону суб’єктами топографо-геодезичної і картографічної діяльності є юридичні та фізичні особи, які володіють необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі яких за основним місцем роботи є сертифікований інженер-геодезист, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Отже, відповідно до вказаного положення Закону учаснику достатньо мати за основним місцем роботи одного сертифікованого інженера-геодезиста, що є відповідальним за якість результатів топографо-геодезичних і картографічних робіт. Вимога Замовника про наявність в учасника не менше 2-х сертифікованих інженерів-геодезистів є дискримінаційною та такою, що протирічить положенням Закону України «Про топографо-геодезичну і картографічну діяльність», а також є необґрунтованою. Крім того, Замовник також вніс до тендерної документації дискримінаційну вимогу щодо наявності в учасника всіх працівників виключно за основним місцем роботи на відповідних посадах. Дана вимога також обмежує коло потенційних учасників, зокрема і скаржника, оскільки позбавляє можливості взяти участь у закупівлі при наявності відповідних спеціалістів на інших правових підставах, таких як: працівників, які працюють за сумісництвом, а також спеціалістів, які виконують роботи (надають послуги) за відповідними цивільно-правовими договорами (угодами). Відповідно до абз. 2 частини 3 ст. 16 Закону України «Про публічні закупівлі» якщо для закупівлі робіт або послуг замовник встановлює кваліфікаційний критерій такий як наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може для підтвердження своєї відповідності такому критерію залучити спроможності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців. Скаржник повідомляє орган оскарження, що відповідно до зазначених законодавцем вимог, має право на господарську діяльність у сфері топографо – геодезичної і картографічної діяльності, оскільки володіє на праві власності/користування необхідним технічним та технологічним забезпеченням та у складі, за основним місцем роботи має сертифікованого інженера-геодезиста, а також має змогу залучати до виконання робіт сертифікованих інженерів-геодезистів як субпідрядників, так і безпосередньо за договорами про надання послуг. Однак, внаслідок дискримінаційної вимоги замовника, щодо наявності за основним місцем роботи не менше 2-х сертифікованих інженерів-геодезистів, компанія з досвідом у топографо – геодезичній і картографічній діяльності, з достатньою кількість спеціалістів, сучасним технічним та програмним забезпеченням, не має змоги взяти участь у закупівлі. За таких умов Замовник порушує права Скаржника, а саме: право Скаржника на участь у закупівлі, право на добросовісну конкуренцію та право на перемогу у визначеній процедурі закупівлі, укладення договору про закупівлю. Таким чином, Замовник не обґрунтовуючи необхідність, встановив вимогу щодо наявності за основним місцем роботи 2-х сертифікованих інженерів – геодезистів, що є незрозумілим. Враховуючи останнє, більшість потенційних учасників, які здійснюють діяльність у сфері топографії, геодезії і картографії, будуть обмежені в участі даної процедури закупівлі, і як наслідок такими, чиє гарантоване законодавством право щодо участі у закупівлі порушене. Скаржник вважає, що при наявності 1 сертифікованого інженера – геодезиста за основним місцем роботи та з можливістю залучати інших спеціалістів на інших правових підставах, можна забезпечити добросовісну конкуренцію між учасниками при забезпеченні належної якості та швидкості виконання замовлення. У зв’язку із цим, просимо внести зміни до пп. 3.5.3 підрозділу 5 розділу ІІІ Тендерної документації в частині вимог до підтвердження відповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям щодо наявності відповідних працівників, а саме: - «учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції наступні документи: 2.1. Довідка довільної форми за підписом уповноваженої особи учасника та скріплена печаткою (у разі її використання) про підтвердження наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, що є предметом закупівлі, в тому числі наявність: 1. Сертифікованих інженерів-геодезистів, в кількості не менше 1-го працівника (за основним місцем роботи на відповідній посаді); 2. фахівці із геодезичною та/або землевпорядною освітою – не менше 4-х осіб (за основним місцем роботи на відповідних посадах або на інших правових підставах); 3. інженер-геоінформатик / інженер з комп’ютерних систем – не менше 1-ї особи (за основним місцем роботи на відповідній посаді або на інших правових підставах); 4. інженер-фотограмметрист / фотограмметрист – не менше 1-ї особи (за основним місцем роботи на відповідній посаді або на інших правових підставах). Для захисту прав та законних інтересів Скаржника та інших потенційних учасників даної закупівлі, просимо зобов’язати Замовника внести зміни до тендерної документації: 1. Викласти кваліфікаційний критерій, передбачений розділом ІІІ Інструкції з підготовки тендерної пропозиції, підрозділ 5, п.п. 3.5.3, у наступній редакції: “3.5.3. Для підтвердження відповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції наступні документи: 1.1. довідку, складену Учасником, на фірмовому бланку Учасника (за наявності) та завірену печаткою Учасника (за наявності), що містить інформацію про наявність у Учасника у власності/користуванні матеріально-технічної бази необхідної для надання послуг відповідно до предмета закупівлі наступного обладнання: літальний апарат, оснащений двочастотним GPS/GNSS-приймачем, цифровою фотокамерою для отримання якісної інформації про рельєф та місцевість, для виконання аерофотознімальних робіт (аерознімання)”. 2. Внести зміни до пп. 3.5.3 підрозділу 5 розділу ІІІ Тендерної документації в частині вимог до підтвердження відповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям щодо наявності відповідних працівників, а саме: «3.5.3. Для підтвердження відповідності кваліфікаційним (кваліфікаційному) критеріям, учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції наступні документи: 2.1. Довідка довільної форми за підписом уповноваженої особи учасника та скріплена печаткою (у разі її використання) про підтвердження наявності у Учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід з надання послуг, що є предметом закупівлі, в тому числі наявність: 1. Сертифікованих інженерів-геодезистів, в кількості не менше 1-го працівника (за основним місцем роботи на відповідній посаді); 2. фахівці із геодезичною та/або землевпорядною освітою – не менше 4-х осіб (за основним місцем роботи на відповідних посадах або на інших правових підставах); 3. інженер-геоінформатик / інженер з комп’ютерних систем – не менше 1-ї особи (за основним місцем роботи на відповідній посаді або на інших правових підставах); 4. інженер-фотограмметрист / фотограмметрист – не менше 1-ї особи (за основним місцем роботи на відповідній посаді або на інших правових підставах).
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Розгляд подовжено

до розгляду: 29.11.2021 16:01
Дата: 21.12.2021 12:26

Кількість скарг: UA-2021-11-12-016198-a.c3

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "АНАЛІТИКА", Код ЄДРПОУ:13337103
Пошук по цьому автору
Дата подання: 21.12.2021 18:37

Тендерна документація

12.11.2021 Коблівська сільська рада (надалі – Замовник) оголосила відкриті торги (ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-12-016198-a) за предметом: Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади (ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги) (надалі – Закупівля). 1. Дії Замовника щодо оприлюднення та внесення змін до тендерної документації за закупівлею № UA-2021-11-12-016198-a містять наступні порушення: - пункту 3 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі – Закон), у відповідності до якого Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: зміни до тендерної документації та роз’яснення до неї (у разі наявності) у машинозчитувальному форматі – протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз’яснень; -абзацу 2 ч. 2 ст. 24 Закону, який закріплює, що зміни, які вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Зокрема, Замовник згідно із Протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою Коблівської сільської ради від 22 листопада 2021 року № 102 (надалі – Протокол № 102) вирішив внести зміни до тендерної документації за предметом закупівлі «Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади» UА-2021-11-12-016198-а та викласти останню в новій редакції з урахуванням внесених змін, а також затвердити перелік змін, що вносяться до документації, у вигляді окремого документу. Однак, в електронній системі закупівель даний Протокол № 102, а також оновлена редакція Тендерної документації не були оприлюдненні у визначений строк, але дія щодо внесення змін була проведена. Зазначене вплинуло на перенесення строків для оскарження тендерної документації, що визначені у інформації про закупівлю, попри те, що сама дія для учасників не була відображена. Зазначений Протокол № 102 був оприлюднений лише 17 грудня 2021 року о 14:24 год., що, в свою чергу, суперечить принципу здійснення закупівель, а саме: відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель, а також принципу запобігання корупційним діям та зловживанням. Такі дії Замовника є неправомірними, і, відповідно, порушили законне право Скаржника на оскарження умов тендерної документації. Окрім того, Замовник 17 грудня 2021 року о 15:57 год. оприлюднив Протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою Коблівської сільської ради від 17 грудня 2021 року № 132 (надалі – Протокол № 132), яким внесено зміни за закупівлею UA-2021-11-12-016198-a, та в тому ж документі розміщено ПЕРЕЛІК ЗМІН №2, що свідчить про порушення абз. 2 ч. 2 ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі», яким передбачено, що такий перелік змін, що вносилися оприлюднюється в окремому документі. 2. Оприлюднена Замовником тендерна документація за закупівлею UA-2021-11-12-016198-a у підпункті 3.1.7. п. 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції містить також вимоги, які суперечать принципам здійснення закупівель, встановлених статтею 5 Закону, а саме: добросовісна конкуренція серед учасників, максимальна економія, ефективність та пропорційність, недискримінація учасників та рівне ставлення до них; такі вимоги є дискримінаційними, і, відповідно, обмежують право участі у Закупівлі суб’єктів господарювання, що можуть успішно надавати послуги по вищевказаному Предмету закупівлі, чим, в тому числі, порушують законні права та інтереси Скаржника, зокрема: - на участь у Закупівлі на рівних умовах з іншими учасниками; - на перемогу в аукціоні в Закупівлі на рівних умовах з іншими учасниками; - на отримання замовлення від Замовника; - на отримання прибутку від проведення власної господарської діяльності. Підставою подання Скаржником скарги є: порушення Замовником процедури Закупівлі у відповідності до норм чинного законодавства, неправомірні дії Замовника стосовно встановлення ним дискримінаційних та таких, що суперечать законодавству вимог до потенційних Учасників, оприлюднення інформації про закупівлю та внесення змін до тендерної документації, порушення прав та законних інтересів Скаржника. 1. Щодо порушення процедури оприлюднення та внесення змін до тендерної документації: Процедуру закупівлі оголошено від 12 листопада 2021 року за предметом закупівлі: Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади (ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги). Тендерна документація на закупівлю: Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади (ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги) (надалі – Тендерна документація) була затверджена Рішенням уповноваженої особи № 85 від 12.11.2021 року. В подальшому Замовник прийняв Рішення від 22 листопада 2021 року № 102, яким вирішив внести зміни до тендерної документації за предметом закупівлі «Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади» UА-2021-11-12-016198-а та викласти останню в новій редакції з урахуванням внесених змін, а також затвердити перелік змін, що вносяться до документації, у вигляді окремого документу. У відповідності до розміщеного 17 грудня 2021 р. ПЕРЕЛІКУ ЗМІН № 1, затвердженого Рішенням Уповноваженої особи № 102 від 22 листопада 2021 року, кінцевим строком подання тендерних пропозицій стало – «30» листопада 2021 року, 00:00 годин. Однак, як вбачається із історії змін розміщеної в електронній системі закупівель: Протокол щодо прийняття рішення уповноваженою особою Коблівської сільської ради від 22 листопада 2021 року № 102, ПЕРЕЛІК ЗМІН № 1 та оновлена редакція Тендерної документації, з урахуванням внесених змін були оприлюднені 17 грудня 2021 року, а не протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення як того вимагає Закон, тобто 23 листопада 2021 року, що свідчить про порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлю закріпленого ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі». При цьому є незрозумілим та необґрунтованим такий значний проміжок часу між прийняттям рішення та його оприлюдненням. З урахуванням інформації, що містилась у оголошенні, відсутності внесених змін, електронна система визначала кінцевий строк для оскарження умов тендерної документації – по 26.11.2021 00.00 годин. Відповідно, ТОВ «Аналітика» 25 листопада 2021 р., сплативши адміністративний збір, о 13.33 годині завантажила у електронну систему закупівель скаргу на тендерну документацію. Про наявність змін до тендерної документації жоден потенційний учасник знати не міг, так як самі зміни не були завантажені. Щодо цього Коблівська сільська рада у Поясненні до Скарги №UA-2021-11-12-016198-a.а2 зазначила, що оновлену редакцію Тендерної документації, з урахуванням внесених змін щодо Кінцевого строку подання тендерних пропозицій від 22 листопада 2021 16:55 не було оприлюднено з технічних неоднозначних причин та/або через технічну помилку, однак без належного та обґрунтованого зазначення таких причин, які порушили не лише принцип відкритості та прозорості закупівель, але й право Скаржника на оскарження внесених змін до тендерної документації. Статтею 19 Конституції України визначено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Зазначені обставини стали підставою припинення розгляду скарги №UA-2021-11-12-016198-a.а2 ТОВ «Аналітика» за рішенням Постійно діючої колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 16.12.2021 (повний текст рішення оприлюднено 21.12.2021). Таким чином, Замовник в порушення вимог діючого законодавства не оприлюднив у строк, визначений п. 3 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі» зміни до тендерної документації без поважних на те причин, тобто здійснив протиправну діяльність шляхом не виконання покладених обов’язків щодо оприлюднення протягом одного дня з дня прийняття рішення про їх внесення або надання роз`яснень, що в свою чергу порушило Закон України «Про публічні закупівлі», а також законні права та інтереси Скаржника. Стосовно оприлюдненого Замовником 17 грудня 2021 року о 15:57 год. Протоколу щодо прийняття рішення уповноваженою особою Коблівської сільської ради від 17 грудня 2021 року № 132 (надалі – Протокол № 132), яким внесено зміни за закупівлею UA-2021-11-12-016198-a, варто зазначити, що окрім даного рішення в документі на сторінці 3 розміщений ПЕРЕЛІК ЗМІН № 2, затверджений рішенням уповноваженої особи № 132 від «17» грудня 2021 року. Всупереч положенням абз. 2 ч. 2 ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі», яким чітко закріплено, що Замовник разом зі змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться, Замовник зазначене не виконав. До того ж самим Замовником в прийнятому рішенні передбачено забезпечити оприлюднення документації в новій редакції з урахуванням внесених змін через авторизований електронний майданчик в електронній системі закупівель, а так само переліку змін, що вносяться до документації, у вигляді окремого документу у порядку, передбаченому статтями 10 та 24 Закону. З огляду на зазначене, в діях Замовника прослідковується порушення процедури внесення змін до тендерної документації та зокрема приписів чинного законодавства, а саме ст. 24 Закону України «Про публічні закупівлі». У зв’язку із цим, просимо встановити наявність порушень процедури закупівлі в частині порушення порядку оприлюднення інформації про процедури закупівлі, передбачені Законом України «Про публічні закупівлі», а також зобов’язати Замовника усунути такі порушення шляхом відміни даної процедури закупівлі. 2. Щодо порушення процедури закупівлі – встановлення Замовником дискримінаційних вимог до потенційних учасників В редакції Тендерної документації від 17.12.2021р., згідно підпункту 3.1.7. п. 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції: «3.1.7. Учасник має надати у складі тендерної пропозиції: 1) сканований оригінал сертифікату на систему управління якістю, який підтверджує (чи яким посвідчується), що система управління якістю учасника відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги», (або іншого аналогічного національного стандарту), щодо сфери сертифікації (застосування), яка може бути віднесена до предмета закупівлі, що є дійсним не менше ніж на строк дії тендерної пропозиції, виданий Учаснику органом акредитованим НААУ, що перевіряється на сайті організації; 2) сканований оригінал сертифікату на систему екологічного управління, який підтверджує (чи яким посвідчується), що система екологічного управління учасника відповідає вимогам ДСТУ ISO 14001:2015 (ISO 14001:2015, IDT) «Системи екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування», (або іншого аналогічного національного стандарту), щодо сфери сертифікації (застосування), яка може бути віднесена до предмета закупівлі, що є дійсним не менше ніж на строк дії тендерної пропозиції, виданий Учаснику органом акредитованим НААУ, що перевіряється на сайті організації». Скаржник вважає такі вимоги дискримінаційними з огляду на наступне. Частиною другою статті 16 Закону України «Про стандартизацію» визначено, що стандарти, кодекси усталеної практики та технічні умови, прийняті підприємствами, установами та організаціями, застосовуються на добровільній основі. Відповідно до частини другої статті 15 Господарського кодексу України застосування стандартів чи їх окремих положень є обов'язковим для: суб'єктів господарювання, якщо обов’язковість застосування стандартів установлено нормативно-правовими актами; учасників угоди (контракту) щодо розроблення, виготовлення чи постачання продукції, якщо в ній (ньому) є посилання на певні стандарти; виробника чи постачальника продукції, якщо він склав декларацію про відповідність продукції певним стандартам чи застосував позначення цих стандартів у її маркуванні. Галузеві нормативні документи також застосовуються на добровільній основі, крім випадків, якщо обов’язковість їх застосування встановлена нормативно-правовими актами. Сертифікати ISO не є обов'язковими, дана сертифікація проводиться в добровільному порядку і має лише рекомендаційний характер. Сертифікація в Україні здійснюється відповідно до Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» від 15.01.2015 № 124-VIII. Так, за частиною 1 статті 1 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» сертифікацією є підтвердження відповідності третьою стороною, яке стосується продукції, процесів, послуг, систем або персоналу. Як відомо, з 01.01.2018р. сертифікація в Україні є необов’язковою. Відповідно до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26.01.2018 № 93, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16.02.2018 за № 194/31646, про визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів, скасовано накази Державного комітету України по стандартизації, метрології та сертифікації, Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики та Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, які регламентували положення обов’язкової сертифікації. При цьому необхідно звернути увагу, що згідно ст. 5 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» діяльність з акредитації базується на принципі добровільності акредитації, а не її обов’язковості. Крім того, виходячи зі змісту ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Взагалі, сертифікат ISO 9001:2015 є підтвердженням системи управління якістю, тобто підтверджує якість виробничих процесів, які відбуваються на підприємстві, а не безпосередньо продукту (товарів, послуг). Скаржник успішно здійснює надання послуг у сфері топографо-геодезичних і картографічних відносин, в тому числі має виконані договори про надання послуг, аналогічних предмету оскаржувальної Закупівлі, зокрема: 1. Договір № 11 від 02.03.2021р. за предметом надання послуг: Науково-технічні послуги в галузі інженерії ДК 021:2015-71350000-6 (ідентифікатор закупівлі UA-2021-01-21-001230-b), укладений із Департаментом архітектури та містобудування Вінницької міської ради. 2. Договір на виконання послуг з цифрового картографування № 1/21 від 25.03.2021 за предметом: Створення цифрового інженерно-топографічного плану на територію міста Черкаси (топографо-геодезичні роботи) (1 етап) 71350000-6 «науково-технічні послуги в галузі інженерії» (ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-12-001335-a), укладеного із Департаментом архітектури та містобудування Черкаської міської ради. 3. Договір № 73 від 12.05.2021р. за предметом надання послуг: Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області (ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-17-006070-b), укладений із Виконавчим комітетом Хмільницької міської ради. Однак, в жодній із перелічених закупівель не містилося вимоги щодо надання в складі тендерної пропозиції сертифікатів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 або ж будь-яких схожих. Додатково варто звернути увагу на те, що зміни до тендерної документації щодо необхідності надання Учасником сертифіката на систему управління якістю, сертифіката на систему екологічного управління були внесені 17 грудня 2021 року, а кінцевим строком подання тендерних пропозицій є 27 грудня 2021 року. Таким чином, Скаржник позбавлений можливості отримати їх в добровільному порядку до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій із причин, від нього не залежних, зокрема, через те, що не був заздалегідь ознайомлений з такими умовами тендерної документації, тому часу для його отримання недостатньо. Крім цього, вищезазначені сертифікати не мають жодного відношення до даної закупівлі і жодним чином не впливають на кваліфікаційні критерії предмета закупівлі, а також не дають Замовнику додаткових гарантій щодо надання послуг. Замовник не обґрунтував необхідність встановлення вимоги щодо надання сертифікатів. Вимога цих сертифікатів є дискримінаційною і створює неправомірну перевагу одних учасників над іншими, є умовою недобросовісної конкуренції. Враховуючи вищевикладене, із метою недопущення дискримінації та обмеження конкуренції учасників, Скаржник просить виключити з тендерної документації підпункт 3.1.7. п. 1 «Зміст і спосіб подання тендерної пропозиції» Розділу ІІІ. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції, як дискримінаційні та такими, що обмежують коло учасників. Виходячи з вищевикладеного, керуючись ст. 18 Закону України «Про публічні закупівлі», ПРОСИМО: 1. Прийняти дану Скаргу до розгляду, за предметом закупівлі: Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади (ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги), ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-12-016198-a, що стосується прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, що відбулися до закінчення строку, встановленого для подання тендерних пропозицій та що стосується тендерної документації. 2. Прийняти рішення про встановлення порушення порядку оприлюднення інформації про процедуру закупівлі за предметом: Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади (ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги), ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-12-016198-a. 3. Зобов’язати Замовника – Коблівську сільську раду, усунути порушення тендерної документації за предметом: Послуги з топографо-геодезичного знімання та аерофотографування з подальшим виготовленням із застосуванням геоінформаційних технологій у цифровій формі топографічної основи масштабу 1:2000 та масштабу 1:10000 території Коблівської сільської територіальної громади (ДК 021:2015 – 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги), ідентифікатор закупівлі UA-2021-11-12-016198-a, відповідно до даної скарги. Суб’єкт оскарження підтверджує, що ним не було подано скаргу щодо того самого порушення, у тій самій процедурі закупівлі та з тих самих підстав, що вже були предметом розгляду органу оскарження і щодо яких органом оскарження було прийнято відповідне рішення. Додатки: 1. Рішення уповноваженої особи № 102 від 22.11.2021. 2. Перелік змін №1 затверджений Рішенням уповноваженої особи № 102 від 22.11.2021 3. Скарга на тендерну документацію від 25.11.2021. 4. Рішення Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 29.11.2021 5. Пояснення замовника до скарги №UA-2021-11-12-016198-a.а2. 6. Рішення Постійно діючої адміністративної колегії АМКУ з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 16.12.2021. 7. Договір № 11 від 02.03.2021р. за предметом надання послуг: Науково-технічні послуги в галузі інженерії ДК 021:2015-71350000-6. 8. Договір на виконання послуг з цифрового картографування № 1/21 від 25.03.2021 за предметом: Створення цифрового інженерно-топографічного плану на територію міста Черкаси (топографо-геодезичні роботи) (1 етап) (ідентифікатор закупівлі UA-2021-02-12-001335-a), укладеного із Департаментом архітектури та містобудування Черкаської міської ради. 9. Договір № 73 від 12.05.2021р. за предметом надання послуг: Виконання топографо-геодезичних робіт з виготовленням топографічної зйомки М1:2000 м. Хмільника Вінницької області.
Розгорнути Згорнути
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 24.12.2021 09:16
Дата рішення: 11.01.2022 15:14

Аукціон

Початок:
14.01.2022 13:40
Завершення:
14.01.2022 14:03

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 14.01.2022 14:03

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
КОНСОРЦІУМ "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ СОЮЗ"
Пошук по цьому учаснику
1 370 000 UAH з ПДВ 1 370 000 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ШЕВЧЕНКО ОЛЕКСІЙ СЕРГІЙОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
1 400 000 UAH з ПДВ 1 400 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

25.01.2022 18:54
sign.p7s
25.01.2022 18:53
Статут.pdf
25.01.2022 18:53
Опис.pdf
25.01.2022 18:53
довідка мвс.pdf
25.01.2022 18:53
довідка з ДФС.pdf
25.01.2022 18:53
Витяг ЄП.pdf
25.01.2022 18:53
Виписка ЄДР.pdf
25.01.2022 18:53
public_doc.p7s
20.01.2022 10:07
sign.p7s
26.12.2021 18:15
sign.p7s
26.12.2021 18:14
03.7.ОПИС док..pdf
26.12.2021 18:14
Лицензия (1).zip
26.12.2021 18:14
Dovirenist (2).zip
26.12.2021 18:14
Статут.pdf.p7s
26.12.2021 18:14
05.9. Згоди ОПД.PDF
26.12.2021 18:14
Витяг ЄП.pdf.p7s
26.12.2021 18:14
БГ 9116 (2).zip

Публічні документи

25.12.2021 15:22
sign.p7s
25.12.2021 15:21
1.1..pdf
25.12.2021 15:21
1.3..pdf
25.12.2021 15:21
1.11..pdf
25.12.2021 15:21
1.14..pdf
25.12.2021 15:21
1.13..pdf
25.12.2021 15:21
1.9..pdf
25.12.2021 15:21
1.4..pdf
25.12.2021 15:21
1.12..pdf
25.12.2021 15:21
1.8..pdf
25.12.2021 15:21
1.6..pdf
25.12.2021 15:21
1.15..pdf
25.12.2021 15:21
1.7..pdf
25.12.2021 15:21
1.2..pdf
25.12.2021 15:21
1.5..pdf
25.12.2021 15:21
1.10..pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
КОНСОРЦІУМ "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ СОЮЗ"
#44319519
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 370 000 UAH з ПДВ 21.01.2022 13:40

Переможець

Дата і час публікації: 21.01.2022 13:40

Учасник Пропозиція Документи
КОНСОРЦІУМ "ЗЕМЛЕВПОРЯДНИЙ СОЮЗ"
Пошук по цьому переможцю
#44319519
1 370 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Номер КЗС-02
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №КЗС-02 від 07.02.2022 року.pdf Укладений
1 370 000
09.02.2022 15:45
07.02.2022
sign.p7s Укладений
09.02.2022 15:50

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 19.09.2022 15:31
Опис змін: Відповідно до пп. 3 та пп. 4 ч. 5 ст. 41 Закону України "Про публічні закупівлі", пункту 10.1 Договору, а також у зв'язку із введенням на території України воєнного стану згідно Указу Президента України від 24.02.2022 року №64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", який продовжено Указом Президента від 12.08.2022 року №573/2022 з 5 години 30 хвилин 23 серпня 2022 року строком на 90 діб, засвідченням Торгово-промислової палати України Листом №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 року форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили): військова агресія Російської Федерації проти України, внести зміни до Договору про закупівлю послуг №КЗС-02 від 07.02.2022 року про наступне: - Внести зміни та викласти Додаток 4 "Календарний план" до Договору у новій редакції.
Номер договору: 1
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 07.10.2022 14:48
Опис змін: Відповідно пункту 10.1 Договору, у зв’язку із допущенням технічної помилки в «Календарному плані», що є Додатком №4 до Договору, внести зміни до Договору про наступне: 1. Внести зміни та викласти Додаток №4 «Календарний план» до Договору в новій редакції
Номер договору: 2
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2022
Сума оплати за договором: 1 370 000
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання