Робочі станції для структурних підрозділів та підвідомчих установ Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-11-26-014604-a
  • 30214000-2 - Робочі станції
  • Завершена
Найменування замовника:
СХІДНЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. ХАРКІВ)
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Крістіна Шелестова, +0577003534 , sks@lugjust.gov.ua
Адреса замовника
Україна, місто Харків, 61002, Харківська область, вулиця Ярослава Мудрого, буд. 16
Дата укладення договору
24.12.21
Переможець
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЄВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
Очікувана вартість
1 127 070 UAH з ПДВ
Сума договору
1 127 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 24.12.21
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.12.2021 00:00

Оскарження умов:

до 08.12.2021 00:00

Подання пропозицій:

12.12.2021 22:00

Початок аукціону:

13.12.2021 14:00

Очікувана вартість
1 127 070 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
11 271 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

70 штуки
Робоча станція
ДК 021:2015: 30214000-2 — Робочі станції

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

запитання що до вимоги у Додатку 4 пп.1-3; 5-6 тендерної документаці

Дата подання: 30.11.2021 11:17
Дата відповіді: 02.12.2021 15:14
Шановний Замовнику, звертаємось до Вас із проханням надати змістовне пояснення якими регулюючими(нормативними) документами підтверджуються Ваші вимоги у Додатку 4 пп.1-3; 5-6 тендерної документаціі щодо працівників із сервісного обслуговування Учасника. Дякуємо заздалегідь.

відповідь:

У відповідь на ваше питання Тендерний комітет Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) по Луганській та Харківській областях повідомляє наступне.
Закон України “Про публічні закупівлі” (далі - Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади.
Згідно пункту 29 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами.
Ураховуючи викладене, Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства України в цілому.
Вимоги Замовника у Додатку 4 пп.1-3; 5-6 тендерної документації щодо працівників із сервісного обслуговування Учасника ґрунтуються:
1) на виконання робіт підвищеної небезпеки: безпечне виконання робіт з використання інструментів та пристроїв:
НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ АКТ: Правила охорони праці під час роботи з інструментом та пристроями, затверджені наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України 19.12.2013 № 966, НПАОП 0.00-1.71-13 (надалі – Правила роботи з інструментом та пристроями)
Правила роботи з інструментом та пристроями поширюються на всіх суб’єктів господарювання незалежно від форм власності, організаційно-правової форми та виду діяльності. Правила роботи з інструментом та пристроями встановлюють вимоги охорони праці під час виконання робіт із застосуванням інструменту та пристроїв. Правила роботи з інструментом та пристроями є обов’язковими для роботодавців та працівників, які виконують роботи із застосуванням інструменту та пристроїв.
Роботодавець зобов’язаний забезпечити безпечні та нешкідливі умови праці. Зокрема, згідно з Правилами роботи з інструментом та пристроями, роботодавець повинен: організувати проведення медоглядів працівників певних категорій під час прийняття на роботу (попередній) та протягом трудової діяльності (періодичні); регулярно проводити навчання і перевірку знань з питань охорони праці посадових осіб та працівників відповідно до вимог законодавства;

2) на виконання робіт підвищеної небезпеки: безпечне виконання робіт на висоті:
НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ АКТ: Правила охорони праці під час виконання робіт на висоті, затверджені наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду 27.03.2007 № 62, НПАОП 0.00-1.15-07 (надалі – Правила роботи на висоті)
Правила роботи на висоті поширюються на суб'єктів господарювання, які організовують або виконують роботи на висоті, у тому числі верхолазні роботи, і встановлюють вимоги безпеки і охорони праці під час здійснення будівництва, монтажу (демонтажу) конструкцій і обладнання, ремонту, реконструкції, експлуатації об'єктів.
Роботи на висоті – роботи, що виконуються на висоті 1,3 м і більше від поверхні ґрунту, перекриття або робочого настилу, у тому числі з робочих платформ підйомників і механізмів, а також на відстані менше 2 м від неогороджених перепадів на висоті 1,3 м і більше; основним засобом індивідуального захисту під час виконання робіт є запобіжний пояс ПЛ або ПБ.
Правилами роботи на висоті встановлено єдиний порядок організації і виконання робіт на висоті з метою забезпечення безпеки працівників.
До роботи на висоті можна залучати особу, яка пройшла медичний огляд і спеціальне навчання з безпечних прийомів праці. Працівники, які виконують роботи на висоті, зобов’язані:
 знати і виконувати вимоги Правил роботи на висоті, інших нормативно-правових актів та інструкцій з охорони праці, що стосуються їх робіт чи професій;
 дбати про особисту безпеку, а також про безпеку оточуючих людей під час виконання будь-яких робіт;
 виконувати роботи із застосуванням касок, запобіжних поясів, інших засобів індивідуального та колективного захисту;
 проходити в установленому порядку медичний огляд.

3) допуск до 1000 В з присвоєнням групи з електробезпеки не нижче IV групи
НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ АКТ: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, затверджені наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці 09.01.98 № 4 НПАОП 40.1-1.21-98 (надалі – ПБЕЕС)
Відповідно до ПБЕЕС випробування в діючих електроустановках до 1000 В провадяться бригадами у складі не менше двох працівників, з яких керівник робіт повинен мати групу IV, а інші – групу III.
Проведення випробувань можуть виконувати тільки працівники, які пройшли спеціальну підготовку і перевірку знань схем випробувань і правил в обсязі даного розділу та мають практичний досвід проведення випробувань в умовах діючих електроустановок, одержаний в період стажування тривалістю не менше 1 місяця під контролем досвідченого працівника з групою III. Вказана перевірка провадиться одночасно з загальною перевіркою знань цих Правил безпеки в ті ж терміни і тією ж комісією з включенням до її складу спеціаліста з випробування устатковання, який має IV – під час перевірки знань працівників, які проводять випробування в електроустановках напругою до 1000 В, про що робиться відповідний запис в посвідченні і в журналі.
Разом з цим, Типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірку знань з питань охорони праці визначено, що працівники, які виконують роботи в електроустановках проходять спеціальне навчання та перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.
5) про проходження навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки, видане Державною службою з надзвичайних ситуацій:
НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ АКТ: Відповідно до частини четвертої статті 39 Кодексу цивільного захисту діє Порядок здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 р. № 444 зі змінами від 08.09.2021 (надалі – Порядок)

Згідно пункту 16 Порядку:
Особи у разі прийняття на роботу та працівники за місцем роботи проходять інструктаж з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.
Посадові особи до початку виконання своїх обов’язків і періодично (один раз на три роки) проходять навчання та перевірку знань з питань пожежної безпеки.
Особи, яких приймають на роботу, пов’язану з підвищеною пожежною небезпекою, мають попередньо пройти спеціальне навчання (пожежно-технічний мінімум). Працівники, зайняті на роботах з підвищеною пожежною небезпекою, один раз на рік проходять перевірку знань нормативних актів з пожежної безпеки.

6) про проходження навчання та перевірку знань законів і нормативних актів з охорони праці, електробезпеки, санітарного і гігієнічного забезпечення.
НОРМАТИВНО-ПРАВОВИЙ АКТ: Закон України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII, редакція від 14.08.2021 (надалі – Закон України «Про охорону праці»); Перелік робіт, де є потреба у професійному доборі, затверджений наказом Міністерства охорони здоров'я України та Державного комітету України по нагляду за охороною праці № 263/121 від 23.09.1994 р (надалі – Перелік робіт, де є потреба у професійному доборі); Перелік робіт з підвищеною небезпекою, затверджений наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці № 15 від 26.01.2005 р (надалі – Перелік робіт з підвищеною небезпекою)
Посадові особи та інші працівники, безпосередньо зайняті на роботах, зазначених у Переліку робіт з підвищеною небезпекою та Переліку робіт, де є потреба у професійному доборі (надалі – роботи підвищеної небезпеки), проходять спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці перед допуском до самостійної роботи з підвищеною небезпекою. Це стосується електротехнічного, електротехнологічного персоналу, який безпосередньо виконує роботи в діючих електроустановках, та адміністративно-технічного персоналу, що організовує цю роботу — видає наряди (розпорядження), дає дозвіл на підготовку робочого місця та на допуск до виконання робіт в діючій електроустановці.
Згідно статті 18 Закон України «Про охорону праці»:
Працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії.
Працівники, зайняті на роботах з підвищеною небезпекою або там, де є потреба у професійному доборі, повинні проходити за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань відповідних нормативно-правових актів з охорони праці.
Посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і періодично, проходять навчання, а також перевірку знань з питань охорони праці за участю профспілок.
Не допускаються до роботи працівники, у тому числі посадові особи, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з охорони праці.
У разі виявлення у працівників, у тому числі посадових осіб, незадовільних знань з питань охорони праці, вони повинні у місячний строк пройти повторне навчання і перевірку знань.

Аукціон

Початок:
13.12.2021 14:00
Завершення:
13.12.2021 14:23

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 13.12.2021 14:23

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПАРТНЕР АЙ ТІ"
Пошук по цьому учаснику
1 127 070 UAH з ПДВ 1 115 799.30 UAH з ПДВ Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЄВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
1 127 000 UAH з ПДВ 1 127 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

11.12.2021 21:50
sign.p7s
10.12.2021 23:20
sign.p7s
10.12.2021 22:35
пропозиція.pdf
10.12.2021 22:35
Випіска з ЕДР.pdf

Публічні документи

23.12.2021 22:02
sign.p7s
23.12.2021 22:02
sign.p7s
23.12.2021 22:02
8_Довідка ч2.pdf.p7s
23.12.2021 22:02
3_Витяг ЄДР.pdf.p7s
23.12.2021 22:02
9_Довідка п12.pdf
23.12.2021 22:02
8_Довідка ч2.pdf
23.12.2021 22:02
3_Витяг ЄДР.pdf
12.12.2021 21:58
sign.p7s
12.12.2021 21:52
sign.p7s
12.12.2021 21:51
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ "ПАРТНЕР АЙ ТІ"
#41263186
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 1 115 799.30 UAH з ПДВ 13.12.2021 15:33
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЄВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
#3161120734
Пошук по цьому переможцю
Переможець 1 127 000 UAH з ПДВ 13.12.2021 16:10

Документи

13.12.2021 14:23
edr_identification.yaml
13.12.2021 15:33
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 13.12.2021 16:10

Учасник Пропозиція Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ЛОСЄВ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ
Пошук по цьому переможцю
#3161120734
1 127 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 24.12.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Номер 1212
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
дог. роб.станции.pdf Укладений
1 127 000
24.12.2021 16:15
24.12.2021
sign.p7s Укладений
24.12.2021 16:19

Виконання договору

Строк дії за договором: 24.12.2021 — 31.12.2021
Сума оплати за договором: 1 127 000
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання