Будівництво нової ділянки трамвайної лінії від станції "Зарічна" лінії швидкісного трамваю до залізничної станції "Рокувата" в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області (ДК 021:2015:45300000-0 Будівельно-монтажні роботи) Construction of a new section of the tram line from the station "Zarichna" of the high-speed tram line to the railway station "Rokuvata" in Kryvyi Rih, Dnipropetrovsk region (DK 021: 2015: 45300000-0 Construction and installation works)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-12-01-014655-c
  • 45300000-0 - Будівельно-монтажні роботи
  • Подання пропозицій
Найменування замовника:
Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Юлія Масльоха, +380563730123 , maslekha@adm.dp.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49000, Дніпропетровська область, вул. Старокозацька, 34
Очікувана вартість
3 811 632 966 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 14.01.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 25.01.2022 00:00

Оскарження умов:

до 31.01.2022 00:00

Подання пропозицій:

04.02.2022 12:00

Початок аукціону:

14.03.2022 14:08

Очікувана вартість
3 811 632 966 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
10 000 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
20 000 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.52 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Тендерна пропозиція, а також вся кореспонденція, пов’язана з тендерною пропозицією, складається українською/російською мовою. Детальна інформція зазначена в пункті 7 Розділу 1 тендерної документації Вид забезпечення - оригінал електронної банківської гарантії, умови надання забезпечення тендерних пропозицій зазначені у п.2 Розділу 3 тендерної документації. Обсяг виконання робіт: детальний перелік та обсяг робіт зазначено у технічній специфікації (Додаток 7) документації.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Будівництво нової ділянки трамвайної лінії від станції "Зарічна" лінії швидкісного трамваю до залізничної станції "Рокувата" в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області (ДК 021:2015:45300000-0 Будівельно-монтажні роботи)
ДК 021:2015: 45300000-0 — Будівельно-монтажні роботи

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Запитання

Дата подання: 14.12.2021 09:38
Дата відповіді: 17.12.2021 16:48
1 - З урахуванням офіційних свят у грудні 2021 та січні 2022 р.р. , а також необхідного часу для виконання перекладів та легалізацій, ми люб´язно просимо вас надати додаткові 6 тижнів для підготовки тендеру. 2 - Не могли б ви підтвердити, чи є підземний досвід роботи з метро прийнятний для аналогічних кваліфікаційних критеріїв? 3 - Для іноземних учасників, якщо у законодавстві країни-резиденції учасника, не існує документації щодо "дозволу на виконання робіт підвищеної небезпеки ", чи можете ви підтвердити, що не є обов'язковим подача цього документу під час тендеру? 4- Не могли б ви прояснити існуючу ситуацію з проектної документації та яка відповідальність у учасників для цього проекту? 5- Не могли б ви підтвердити, який тип електронних підписів є прийнятним для тендеру? У випадку, якщо компанія-учасниця не є резидентом і не зареєстрована в Україні, чи обов'язково використовувати визначені електронні підписи?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1.Відповідно до частини 1 статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме: оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерну документацію та проект договору про закупівлю для робіт, очікувана вартість яких перевищую 5 150 тисяч євро в срок не пізніше 30 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій.

2. Щодо аналогічних кваліфікаційних критеріїв в тендерну документацію будуть внесені зміни з відповідним роз’ясненням.

3. Відповідно до пункту 1 розділу 3 Тендерної документації - учасник нерезидент повинен надати документи з урахуванням особливостей законодавства його країни походження (вказані документи повинні містити примітку (лист-пояснення) на заміну яких документів вони надані Учасником нерезидентом, або довідку в довільній формі з поясненням щодо їх відсутності.).

4 Проектно-кошторисна документація розроблена відповідно до діючого законодавства у сфері ціноутворення в будівництві.
Учасники конкурсних торгів несуть відповідальність відповідно до вимог чинного законодавства України.

5. Відповідно до пункту 1 розділу 3 Тендерної документації та третьої статті 12 Закону України «Про публічні закупівлі» створення та подання учасником документів тендерної пропозиції повинно бути здійснено з урахуванням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг», а також Закону України «Про електронні довірчі послуги» шляхом накладення на неї кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Згідно постанови КМУ від 23.01.2019 № 60 цифровий підпис учасника не резидента має відповідати вимогам законодавства у сфері захисту інформації.


Запитання 2

Дата подання: 20.12.2021 13:18
Дата відповіді: 23.12.2021 14:56
1- Чи є якісь додаткові тендерні документи, крім «Тендерної документації»? 2- У додатку 4 документа «Тендерна документація» в заголовку зазначено, що “ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЩО МАЄ НАДАТИ ПЕРЕМОЖЕЦЬ ТОРГІВ ШЛЯХОМ ОПРИЛЮДНЕННЯ ЇХ В ЕЛЕКТРОННІЙ СИСТЕМІ ЗАКУПІВЕЛЬ у строк, що не перевищує 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю”, посилаючись на цю назву, чи не могли б ви підтвердити останню дату для надання листа про наміри для цього проекту. 3- Після вивчення «Тендерної документації» ми не змогли знайти жодних деталей щодо критеріїв кваліфікації технічного досвіду для проекту, чи буде достатнім досвід у будівництві доріг, метро, трамваю чи проекту лінії швидкістного автобусу, щоб відповідати критеріям? Поясніть будь ласка; 4- Після вивчення «Тендерної документації» ми не знайшли жодних технічних характеристик, опису ціни за одиницю, проекту договору, інструкції для учасників, проектної документації, вимог роботодавця, будь ласка, уточніть, де ми могли б знайти ці документи, для можливості подання конкурентної пропозиції на тендер. 5- Чи не могли б ви надати інформацію, які етапи проектування вже виконані, та які етапи проектування виконуватиме Учасник.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація (документація щодо умов проведення тендеру) розробляється, затверджується і оприлюднюється замовником для вільного доступу в електронній системі закупівель.
Додаткові тендерні документи Законом не передбачені.
2. Після визнання учасника, тендерна пропозиція якого відповідає всім критеріям та умовам, що визначені у тендерній документації і визнана найбільш економічно вигідною, переможцем конкурсних торгів замовник оприлюднює повідомлення про намір укласти договір в електронній системі закупівель.
Переможець торгів у строк, що не перевищує 10 днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю має надати документи, зазначені в додатку 4 до тендерної документації шляхом оприлюднення їх в електронній системі закупівель.
3. Щодо кваліфікаційних критеріїв аналогічного досвіду виконання робіт в тендерну документацію будуть внесені зміни з відповідним роз’ясненням.
4. В тендерній документації зазначені всі технічні характеристики (додаток 7 до тендерної документації «Технічна специфікація»), очікувана вартість закупівлі, проект договору (додаток 6 до тендерної документації) та всі інші критерії та умови для учасників торгів. Публікація проектної документації умовами процедури закупівлі не передбачена.
5. Проектно-кошторисна документація розроблена відповідно до діючого законодавства у сфері ціноутворення в будівництві
Переможцю торгів необхідно виконати весь комплекс будівельно-монтажних робіт, детальний перелік яких зазначений в додатку 7 до тендерної документації.

Аукціон

Початок:
14.03.2022 14:08

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання