Послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих, які перебувають в Центральній міській лікарні Червоноградської міської ради Nutrition services for inpatients staying at the Central City Hospital of the Chervonohrad City Council

  • Ідентифікатор тендеру UA-2021-12-17-008883-b
  • 55520000-1 - Кейтерингові послуги
  • Не відбулася
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО"ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЧЕРВОНОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Бордуляк Галина Ігорівна, +380324932106 , cher.lik@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Червоноград, 80100, Львівська область, вулиця Івасюка, 2
Очікувана вартість
5 170 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 30.01.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 10.01.2022 00:00

Оскарження умов:

до 16.01.2022 00:00

Подання пропозицій:

20.01.2022 17:00

Очікувана вартість
5 170 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
140 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
25 850 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Під одиницею виміру "послуга" слід розуміти "ліжко-днів". Під місцем надання послуг слід розуміти: 80100, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Івасюка, 2: - хірургічне відділення; - дитяча хірургія; - травматологічне відділення; - гінекологічне відділення; - неврологічне відділення; - нейрохірургічне відділення; - хірургія № 2; - терапевтичне відділення; - кардіологічне відділення; - інфекційне відділення; - дитяче відділення; - пологове відділення; - онкологічне відділення; - відділення анестезіології та інтенсивної терапії. 80100, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Винниченка, 2а: - наркологічне відділення. Дата і час розкриття тендерних пропозицій: 17.01.2022 р. 17:00 год.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

94000 послуга
Послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих, які перебувають в Центральній міській лікарні Червоноградської міської ради
ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Аналогічний договір

Дата подання: 26.12.2021 13:10
Дата відповіді: 29.12.2021 10:37
Чи буде вважатися аналогічним у розумінні документації договір з кодом класифкатора «ДК 021:2015: 55520000-1 — Кейтерингові послуги» щодо надання Послуги з організації шкільного харчування ?

відповідь:

Доброго дня. Ні, оскільки предметом даної закупівлі є саме послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих, які перебувають в Центральній міській лікарні Червоноградської міської ради, що мають свої особливості навідміну від шкільного харчування.

1

Дата подання: 06.01.2022 21:06
Дата відповіді: 11.01.2022 16:46
1. З метою виконання положень статті 18 Закону України «Про охорону праці» Учасник у довідці про наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, повинен вказати не менше двох працівників у штаті Учасника, які пройшли навчання та перевірку знань щодо законів та нормативно-правових актів у сфері охорони праці та зобов’язані у складі тендерної пропозиції надати відповідні документальне підтвердження, а саме скановану з оригіналу копію посвідчення про перевірку знань з охорони праці таких працівників та витягу з протоколу комісії з перевірки знань з охорони праці, що містить інформацію про результати перевірки знань з охорони праці, які чинні на дату кінцевого строку подання пропозицій. Також враховуючи норми чинного в Україні законодавства необхідно надати у складі тендерної пропозиції: - скановану з оригіналу копію посвідчення на штатного працівника Учасника про те, що він пройшов навчання та перевірку знань у сфері цивільного захисту; - скановану з оригіналу копію посвідчення на штатного працівника Учасника про те, що він пройшов навчання та перевірку знань з пожежної безпеки. Стаття 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) закріплює, що публічні закупівлі здійснюються на основі недискримінації учасників та рівного ставлення до них. п. ч. 4 ст. 5 Закону забороняє Замовникам встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. На підставі зазначеного вимагаємо викласти цю вимогу в наступній редакції, а саме «Учасник у складі пропозиції також надає протокол або виписку з протоколу засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці щодо працівника, згідно якого (протоколу чи виписки) перевірено знання працівника законодавчих і нормативних актів з питань охорони праці, Правил пожежної безпеки України і санітарно-епідеміологічного забезпечення, а також надати у складі пропозиції посвідчення про те, що працівник (чи працівниця) учасника пройшов (чи пройшла) навчання і перевірку потрібних знань законодавчих і нормативних актів з питань охорони праці, пожежної безпеки України, санітарного та епідеміологічного забезпечення.»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Згідно ст. 2 Закону України «Про охорону праці» № 2694-XII від 14.10.1992 року (далі – Закон № 2694-XII) «дія цього Закону поширюється на всіх юридичних та фізичних осіб, які відповідно до законодавства використовують найману працю, та на всіх працюючих».
Частиною першою ст. 18 Закону № 2694-XII встановлено наступне: «Працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з питань охорони праці, з надання першої медичної допомоги потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі виникнення аварії». Згідно норм частини шостої ст. 18 Закону № 2694-XII «не допускаються до роботи працівники, у тому числі посадові особи, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з охорони праці».
Відповідно до частини п’ятої ст. 18 Закону № 2694-XII «порядок проведення навчання та перевірки знань посадових осіб з питань охорони праці визначається типовим положенням, що затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці».
На виконання вимог статті 18 Закону № 2694-XII центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони праці, а саме Державним комітетом України з нагляду за охороною праці, наказом від 26.01.2005 року №15 затверджено типове положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05) з метою встановлення вимог щодо організації навчання і перевірки знань з питань охорони праці посадових осіб та інших працівників (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2005 р. за № 231/10511) (далі – Типове положення).
Пунктом 1.3. глави 1 Типового положення встановлено наступне: «вимоги Типового положення є обов'язковими для виконання усіма центральними, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, бюджетними установами та суб'єктами господарювання (далі - підприємства) незалежно від форми власності та видів діяльності».
Керівники підприємств, інші працівники проходять навчання з питань охорони праці у навчальних центрах або галузевих навчальних центрах (глава 5 Типового положення).
Додаток 3 до пункту 5.1 Типового положення містить перелік посад посадових осіб, які проходять навчання і перевірку знань з питань охорони праці під час прийняття на роботу і періодично, один раз на три роки, навчаються згідно з Типовими тематичним планом і програмою навчання з питань охорони праці посадових осіб. До такого переліку зокрема включені керівники, заступники керівників, головні спеціалісти, керівники основних виробничих та технічних служб підприємств, установ й організацій, об'єднань підприємств незалежно від форм власності та характеру виробничої діяльності, які безпосередньо пов'язані з організацією безпечного ведення робіт.
Згідно пункту 3.13 глави 3 Типового положення результат перевірки знань з питань охорони праці оформлюється протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці, затвердженим додатком 1 до Типового положення. Особам, які під час перевірки знань з охорони праці виявили задовільні результати, видається посвідчення про перевірку знань з питань охорони праці, оформлене у відповідності до додатка 2 до Типового положення. При цьому в протоколі та посвідченні у стислій формі зазначається перелік основних нормативно-правових актів з охорони праці та з безпечного виконання конкретних видів робіт, в обсязі яких працівник пройшов перевірку знань.
Працівники, що пройшли навчання з охорони праці в обов’язковому порядку мають бути у кожного суб’єкта господарювання. Вважаємо цю вимогу тендерної документації законодавчо обґрунтованою. Наявність в учасника двох працівників, що пройшли навчання з охорони праці, необхідна з огляду на те, що Замовник є закладом охорони здоров’я. У разі відсутності одного з працівників постачальника внаслідок відпустки, хвороби тощо ніхто з боку постачальника не нестиме відповідальності за спричинені наслідки, у разі виникнення таких.
Відтак, Замовник торгів не вбачає необхідності у внесенні змін до тендерної документації.

2

Дата подання: 06.01.2022 21:06
Дата відповіді: 11.01.2022 16:45
Учасник повинен використовувати систему менеджменту безпеки ланцюга постачань стосовно КВЕДу 56.10, КВЕДу 56.21, КВЕДу 56.29. Для підтвердження необхідно надати в складі тендерної пропозиції оригінал діючого на весь період надання послуг сертифікату, що підтверджує, що система менеджменту безпеки ланцюга постачань Учасника перевірена і відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 28000:2007 «Технічні умови для системи менеджменту безпеки ланцюга постачань» ДСТУ ISO 28000:2008 (ISO 28000:2007, IDT) «Системи управління безпекою ланцюга постачання. Вимоги, який виданий учаснику. Орган сертифікації, який видав сертифікат, повинен бути внесений в реєстр акредитованих чи нотифікованих органів, що Учасники підтверджують поданням у складі тендерної пропозиції свідоцтвом чи атестатом чи іншим документом. Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) задовольняє скарги, якщо замовник у вимогах тендерної документації робить прив’язку вимог ISO до виду економічної діяльності учасника (КВЕД-2010).Тому ми вважаємо, що Замовник повинен усунути наведені вище невідповідності, а саме виключити цю вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Сертифікат ISO — документ, який підтверджує відповідність систем управління та якості продукції підприємства державним або міжнародним стандартам. Для замовника наявність сертифікату відповідності в постачальника є одним зі способів підтвердження якості товарів і послуг. ISO — міжнародна організація зі стандартизації, метою якої є ратифікація (нотифікація) розроблених стандартів. Як визначено частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Тобто Закон:
1. передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати;
2. не забороняє вимагати саме сертифікат ISO.
Таким чином, Законом не заборонено вимагати надання в складі тендерної пропозиції будь-яких сертифікатів ISO.

Щодо прив’язки вимог ISO до виду економічної діяльності учасника, то Замовником торгів будуть внесені відповідні зміни до вимог тендерної документації.

3

Дата подання: 06.01.2022 21:07
Дата відповіді: 11.01.2022 16:45
Надати дані щодо проведення утилізації відходів, та підтвердити це документально, а саме надати у складі тендерної пропозиції копію договору про утилізацію відходів, який є чинним на весь період дії договору про закупівлю. Ми, як потенційний Учасник, вважаємо цю вимогу дискримінаційну по відношенню до осіб, які орендують приміщення на підставі договору оренди та відшкодовують витрати орендодавця(балансоутримувача) на підставі договору про відшкодування комунальних та/або експлуатаційних витрат за яким орендодавець (балансоутримувач) бере на себе зобов’язання з обслуговування та експлуатації приміщення, в тому числі, щодо утилізації відходів. Тому просимо виключити цю вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовником торгів вимагається надати у складі тендерної пропозиції дані щодо проведення утилізації відходів, та підтвердити це документально, а саме надати у складі тендерної пропозиції копію договору про утилізацію відходів, який є чинним на весь період дії договору про закупівлю. Варто зазначити, що в складі тендерної документації відсутня вимога щодо надання відповідного договору, який укладений саме з Учасниками закупівлі. Відтак, якщо потенційний Учасник орендує приміщення на підставі договору оренди та відшкодовує витрати орендодавця (балансоутримувача) на підставі договору про відшкодування комунальних та/або експлуатаційних витрат, за яким орендодавець (балансоутримувач) бере на себе зобов’язання з обслуговування та експлуатації приміщення, в тому числі, щодо утилізації відходів., то на виконання зазначеної вимоги Учасник може надати у складі тендерної пропозиції копію договору про утилізацію відходів, який є чинним на весь період дії договору про закупівлю між Орендодавцем (балансоутримувачем) та надавачем послуг утилізації відходів за адресою, де планується здійснювати приготування страв. У разі надання копії договору щодо утилізації відходів не безпосередньо між Учасником та надавачем послуг утилізації необхідно додатково надати копію договору оренди та договору щодо відшкодування витрат орендодавця (балансоутримувача) на підставі договору про відшкодування комунальних та/або експлуатаційних витрат, за яким орендодавець (балансоутримувач) бере на себе зобов’язання з обслуговування та експлуатації приміщення, в тому числі, щодо утилізації відходів за адресою, де планується здійснювати приготування страв. Повідомляємо, що в цій частині Замовником торгів будуть внесені відповідні зміни в тендерну документацію.

4

Дата подання: 06.01.2022 21:08
Дата відповіді: 11.01.2022 16:44
Учасник повинен використовувати систему екологічного менеджменту стосовно КВЕДу 56.10, КВЕДу 56.21, КВЕДу 56.29. Для підтвердження необхідно надати в складі тендерної пропозиції оригінал дійсного на весь період надання послуг сертифікату ISO 14001:2015, що підтверджує, що система екологічного менеджменту учасника перевірена і відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 14001:2015 «Системи екологічного менеджменту. Вимоги та настанови щодо застосування», який виданий учаснику. Орган сертифікації, який видав сертифікат, повинен бути внесений в реєстр акредитованих чи нотифікованих органів, що Учасники підтверджують поданням у складі пропозиції свідоцтвом чи атестатом чи іншим документом. Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) задовольняє скарги, якщо замовник у вимогах тендерної документації робить прив’язку вимог ISO до виду економічної діяльності учасника (КВЕД-2010). Замовник повинен усунути наведені вище невідповідності, а саме прибрати цю вимогу з тендерної документації!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Сертифікат ISO — документ, який підтверджує відповідність систем управління та якості продукції підприємства державним або міжнародним стандартам. Для замовника наявність сертифікату відповідності в постачальника є одним зі способів підтвердження якості товарів і послуг. ISO — міжнародна організація зі стандартизації, метою якої є ратифікація (нотифікація) розроблених стандартів. Як визначено частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Тобто Закон:
1. передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати;
2. не забороняє вимагати саме сертифікат ISO.
Таким чином, Законом не заборонено вимагати надання в складі тендерної пропозиції будь-яких сертифікатів ISO.

Щодо прив’язки вимог ISO до виду економічної діяльності учасника, то Замовником торгів будуть внесені відповідні зміни до вимог тендерної документації.

5

Дата подання: 06.01.2022 21:08
Дата відповіді: 11.01.2022 16:44
Лист-згода щодо можливості звернення Замовника до органів державної влади, підприємств, установ, організацій, а також довіреності на посадову особу замовника, уповноважену здійснювати зв'язок з учасниками, що передбачена в оголошенні про проведення відкритих торгів та в тендерній документації, на право отримання інформації щодо відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та наявності підстав, зазначених у ч. 1 ст. 17 Закону, чи зазначення в пропозиції будь-якої недостовірної інформації відповідно до їх компетенції. У разі відсутності такого листа та/або довіреностей у складі тендерної пропозиції учасника, така пропозиція відхиляється із підстав визначених Законом. Стаття 29 Закону України «Про публічні закупівлі» наділяє Замовника правом звернутися за підтвердженням інформації, наданої учасником, до органів державної влади, підприємств, установ, організацій відповідно до їх компетенції. На підставі вищевикладеного ми, як потенційний Учасник, вважаємо цю вимогу нікчемною та просимо виключити її з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовником торгів будуть внесені відповідні зміни до вимог тендерної документації.

6

Дата подання: 06.01.2022 21:09
Дата відповіді: 11.01.2022 16:44
Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції документи, що підтверджують наявність в Учасника фургона-рефрижератора, який підтверджує спроможність Учасника на транспортування готових страв до лікувально-профілактичних закладів Замовника, а саме у разі якщо учасник має в наявності орендований фургон-рефрижератор, то необхідно надати у складі пропозиції: - скановану з оригіналу дійсного на весь період надання послуг за даним тендером договору оренди фургона-рефрижератора чи надання послуг фургоном-рефрижератором із вказанням марки, моделі і реєстраційного номера транспортного засобу; - скановану з оригіналу копію посвідчення водія, що закріплений за даним автомобілем; - скановану з оригіналу копію свідоцтва про реєстрацію т/з, завіреного власником; - скановану з оригіналу копію на момент кінцевого строку подання тендерних пропозицій протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу; - скановану з оригіналу копію на момент кінцевого строку подання тендерних пропозицій полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Якщо учасник має в наявності власний фургон-рефрижератор, то він зобов’язаний надати у складі пропозиції наступні документи: - скановану з оригіналу копію посвідчення водія, що закріплений за даним автомобілем; - скановану з оригіналу копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу; - скановану з оригіналу копію на момент кінцевого строку подання тендерних пропозицій протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу; - скановану з оригіналу копію дійсного на момент кінцевого строку подання тендерних пропозицій полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Учасники повинні надати у складі тендерної пропозиції скан-копію з оригіналу договору зі спеціалізованим підприємством про надання послуг щодо виявлення бактеріального забруднення фургона-рефрижератора довкілля методом змивів на патогенну та умовно патогенну мікрофлору, а також результат про те, що патогенної та умовно патогенної мікрофлори на стінах і підлозі фургона-рефрижератора не виявлено. Дані документи мають бути оформлені не раніше грудня 2021 року. Фургон-рефрижератор - це ізотермічний кузов з встановленою всередині холодильною установкою. У рефрижераторах перевозяться заморожені овочі і фрукти, м'ясо, риба і молочні продукти. Ця вимога суперечить Вимозі щодо «температура готової їжі при доставці гарячих страв повинна становити 60-650С, а холодних страв – 10-150С. Доставка їжі має здійснюватись три рази на день (сніданок, обід та вечеря) та не передбачає можливості її розігріву на території Замовника. Учасник надає у складі тендерної пропозиції гарантійний лист з обґрунтуванням можливості доставки готової їжі три рази на день з дотриманням заявленого температурного режиму.» Тому ми вважаємо, що Замовник повинен усунути наведені вище невідповідності, а саме викласти цю вимогу в наступній редакції: «-Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції документи щодо наявності транспортних засобів у кількості необхідній для надання послуг - копії технічних паспортів та/або свідоцтв про державну реєстрацію транспортних засобів на власний чи орендований автотранспорт; - копії довідок про санітарну обробку на кожен із наведених транспортних засобів, дійсні на дату проведення тендеру, або копію договору на санітарну обробку транспортних засобів; - для орендованого транспортного засобу подається копія чинного договору оренди з актом приймання-передачі або договору про надання послуг перевезення продовольчих товарів або договорів про надання послуг з перевезення продовольчих товарів, або договорів про співпрацю. Договори мають бути зі строком дії не менше ніж до 31.12.2022 року.»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовник торгів повідомляє, що у згідно вимог технічної специфікації пацієнти лікарні повинні харчуватися згідно столів № 1, 1а, 4, 5, 5а, 7, 9, 10, 13,15,16 відповідно до діючих збірників рецептур та з урахуванням вимог наказу Міністерства охорони здоров’я України від 29.10.2013 № 931 «Про удосконалення організації лікувального харчування та роботи дієтичної системи в Україні». Деякі з дієт передбачають наявність у меню м'яса, риби чи молочних продуктів, відповідно для дотримання норм чинного законодавства для доставки готової страв до лікувально-профілактичних закладів Замовника необхідна наявність фургона-рефрижератора, який підтверджує спроможність Учасника на транспортування у відповідності до норм законодавства. Також готова їжа відноситься до продуктів, які швидко псуються.
Категорично заборонено перевозити їжу, наприклад, в транспортному засобі, який має здатність нагріватися у літній період до 60-80С, відповідно, для якісного забезпечення харчування у лікарні, недопущення псування страв, та й здійснення перевезення з уникненням ризиків та критичних точок відповідно до стандартів НАССР вимога щодо наявності саме фургона-рефрижератора є обов’язковою до виконання Учасниками, адже водій зобов'язаний влітку провести попереднє (до вантаження) охолодження, зимою - обігрівання кузова автомобіля-рефрижератора. Дана вимога не є дискримінаційною, адже фургон-рефрижератор може бути перебувати як у власності Учасника, так і в користуванні згідно договору оренди/надання послуг. Вище вказана вимога у тендерній документації встановлена Замовником згідно вимог Наказу Міністерства транспорту України від 14.10.1997 року №363 «Про затвердження Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні».

Зазначені вами документи, а саме: - скановану з оригіналу копію посвідчення водія, що закріплений за даним автомобілем; - скановану з оригіналу копію свідоцтва про реєстрацію т/з, завіреного власником; - скановану з оригіналу копію на момент кінцевого строку подання тендерних пропозицій протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу; - скановану з оригіналу копію на момент кінцевого строку подання тендерних пропозицій полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів необхідні для того, щоб переконатися в наявності кваліфікованого водія, та в наявності автомобіля-рефрижератора, який відповідає вимогам чинного в Україні законодавства щодо обов’язкової перевірки технічного стану транспортного засобу та наявності полісу обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Наявність вищезазначених документів передбачена чинним законодавство України.

Пропозиція щодо включення - копії довідок про санітарну обробку на кожен із наведених транспортних засобів, дійсні на дату проведення тендеру, або копію договору на санітарну обробку транспортних засобів наявна в тендерній документації.

7

Дата подання: 06.01.2022 21:10
Дата відповіді: 11.01.2022 16:43
Температура готової їжі при доставці гарячих страв повинна становити 60-650С, а холодних страв – 10-150С. Доставка їжі має здійснюватись три рази на день (сніданок, обід та вечеря) та не передбачає можливості її розігріву на території Замовника. Учасник надає у складі тендерної пропозиції гарантійний лист з обґрунтуванням можливості доставки готової їжі три рази на день з дотриманням заявленого температурного режиму. Враховуючи наведене вище, приміщення Учасника, у якому здійснюватиметься приготування їжі для хворих, повинно бути розташованим територіально на відстані не більше 15 км від адреси поставки страв. Відповідно до умов тендерної документації місце поставки надання послуг передбачає дві адреси, а саме: 80100, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Івасюка, 2 та 80100, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Винниченка, 2а: наркологічне відділення. При розгляді скарги Комітет, спираючись на власну позицію, дійде висновку, що замовник не довів необхідності встановлення такої вимоги, а отже взяти участь у закупівлі можуть лише ті учасники, виробничі приміщення яких знаходяться на відстані не більше 15 км від адреси поставки страв, що є дискримінацією по відношенню до інших суб’єктів господарювання, у тому числі до скаржника, які можуть здійснювати постачання Кейтерингові послуги (Послуги по забезпеченню харчування стаціонарних хворих, які перебувають в Центральній міській лікарні Червоноградської міської ради) з інших відстаней., тому просимо внести зміни до тендерної документації та викласти цю вимогу в новій редакції, а саме: «. Температура готової їжі при доставці гарячих страв повинна становити 60-650С, а холодних страв – 10-150С. Доставка їжі має здійснюватись три рази на день (сніданок, обід та вечеря) та не передбачає можливості її розігріву на території Замовника. Учасник надає у складі тендерної пропозиції гарантійний лист з обґрунтуванням можливості доставки готової їжі три рази на день з дотриманням заявленого температурного режиму.»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Вимога щодо того, що приміщення Учасника, у якому здійснюватиметься приготування їжі для хворих, повинно бути розташованим територіально на відстані не більше 15 км від адреси поставки страв, встановлена задля забезпечення отримання замовником якісної та швидкої послуги з доставки харчування для пацієнтів медичної установи. Вказана вимога підтверджує можливість дотримання виконавцем відповідної температури готової їжі при доставці, оскільки доставка їжі має здійснюватись три рази на день (сніданок, обід та вечеря) у відповідний час та не передбачає можливості її розігріву на території Замовника.

8

Дата подання: 06.01.2022 21:10
Дата відповіді: 11.01.2022 16:43
У складі тендерної пропозиції учасник повинен надати відомості щодо проведення дезінфекції кузова автотранспортного засобу згідно до вимог законодавства, на підтвердження необхідно надати скановану копію оригіналу угоди із спеціалізованим підприємством на проведення дезінфекції транспортного засобу та підтверджуючі документи (акти чи довідки) про проведення обробки транспорту за останній місяць, що передує даті розкриття враховуючи норми санітарних правил для підприємств продовольчої торгівлі № 5781-91 від 16.04.1991 року. Ми вважаємо, що Замовник повинен усунути дискримінацію, що обмежує конкуренцію, а саме викласти цю вимогу в наступній редакції: «-Учасник повинен надати у складі тендерної пропозиції копії довідок про санітарну обробку на кожен із наведених транспортних засобів, дійсні на дату проведення тендеру, або копію договору на санітарну обробку транспортних засобів»
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Враховуючи вимоги п.3 ч.1 ст.49 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а саме, що харчові продукти повинні бути захищеними від будь – якого забруднення на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу, копія оригіналу угоди із спеціалізованим підприємством на проведення дезінфекції транспортного засобу та підтверджуючі документи (акти чи довідки) про проведення обробки транспорту, надається учасником для підтвердження дотримання Учасником вимог ст.44 ЗУ «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів, а саме використання транспортних засобів та/або контейнерів, що використовуються для перевезення харчових продуктів, які є чистими, утримуються у належному стані, що забезпечує захист харчових продуктів від забруднення, та мають таку конструкцію, що забезпечує результативне чищення та/або дезінфекцію та ч.3 ст. 40 Закону, згідно якої оператори ринку, які займаються збором врожаю, або виробництвом продуктів рослинного походження зобов’язані підтримувати обладнання, інвентар та транспортні засоби у чистоті шляхом чищення, миття та дезінфекції. Відтак, Замовник торгів не вбачає необхідності вносити зазначені вами зміни.

9

Дата подання: 06.01.2022 21:11
Дата відповіді: 11.01.2022 16:42
Учасник повинен використовувати систему менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці стосовно КВЕДу 56.10, КВЕДу 56.21, КВЕДу 56.29. Для підтвердження необхідно надати в складі тендерної пропозиції оригінал діючого на весь період надання послуг сертифікату, що підтверджує, що система менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці Учасника перевірена і відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 45001:2018 «Системи менеджменту охорони здоров’я та безпеки праці. Вимоги та настанови щодо застосування» ДСТУ ISO 45001:2019 (ISO 45001:2018, IDT) «Системи управління охороною здоров’я та безпекою праці. Вимоги та настанови щодо застосування», який виданий учаснику. Орган сертифікації, який видав сертифікат, повинен бути внесений в реєстр акредитованих чи нотифікованих органів, що Учасники підтверджують поданням у складі тендерної пропозиції свідоцтвом чи атестатом чи іншим документом. Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) задовольняє скарги, якщо замовник у вимогах тендерної документації робить прив’язку вимог ISO до виду економічної діяльності учасника (КВЕД-2010). Замовник повинен усунути наведені вище невідповідності, а саме прибрати цю вимогу з тендерної документації!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Сертифікат ISO — документ, який підтверджує відповідність систем управління та якості продукції підприємства державним або міжнародним стандартам. Для замовника наявність сертифікату відповідності в постачальника є одним зі способів підтвердження якості товарів і послуг. ISO — міжнародна організація зі стандартизації, метою якої є ратифікація (нотифікація) розроблених стандартів. Як визначено частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Тобто Закон:
1. передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати;
2. не забороняє вимагати саме сертифікат ISO.
Таким чином, Законом не заборонено вимагати надання в складі тендерної пропозиції будь-яких сертифікатів ISO.

Щодо прив’язки вимог ISO до виду економічної діяльності учасника, то Замовником торгів будуть внесені відповідні зміни до вимог тендерної документації.

11

Дата подання: 06.01.2022 21:13
Дата відповіді: 11.01.2022 16:42
- копію діючого на весь період надання послуг сертифікату на систему управління якістю, який посвідчує, що система управління якістю стосовно діяльності, яка здійснюється учасником, відповідає вимогам ДСТУ EN ISO 9001:2018 «Системи управління якістю. Вимоги» стосовно КВЕД 56.10, КВЕД 56.21, КВЕД 56.29; Орган сертифікації, який видав сертифікат, повинен бути внесений в реєстр акредитованих чи нотифікованих органів, що Учасники підтверджують поданням у складі пропозиції свідоцтвом чи атестатом чи іншим документом Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) задовольняє скарги, якщо замовник у вимогах тендерної документації робить прив’язку вимог ISO до виду економічної діяльності учасника (КВЕД-2010). Замовник повинен усунути наведені вище невідповідності, а саме прибрати цю вимогу з тендерної документації!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Сертифікат ISO — документ, який підтверджує відповідність систем управління та якості продукції підприємства державним або міжнародним стандартам. Для замовника наявність сертифікату відповідності в постачальника є одним зі способів підтвердження якості товарів і послуг. ISO — міжнародна організація зі стандартизації, метою якої є ратифікація (нотифікація) розроблених стандартів. Як визначено частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Тобто Закон:
1. передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати;
2. не забороняє вимагати саме сертифікат ISO.
Таким чином, Законом не заборонено вимагати надання в складі тендерної пропозиції будь-яких сертифікатів ISO.

Щодо прив’язки вимог ISO до виду економічної діяльності учасника, то Замовником торгів будуть внесені відповідні зміни до вимог тендерної документації.

10

Дата подання: 06.01.2022 21:14
Дата відповіді: 11.01.2022 14:37
Лист-підтвердження дотримання учасником процедури закупівлі положень законодавства з охорони праці, зокрема, наявність у структурі учасника служби з охорони праці або штатного працівника, який виконує функції служби охорони праці (скан-копія першої та останньої сторінки журналу з охорони праці) Просимо деталізувати цю вимогу стосовно того, який саме журнал потрібно подати: «Журнал вступний інструктаж з охорони праці» чи «Журнал з охорони праці на робочому місці».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Для підтвердження даної вимоги необхідно подати у складі тендерної пропозиції скан-копія першої та останньої сторінки наступних журналів з охорони праці: «Журнал реєстрації вступного інструктажу з питань охорони праці» чи «Журнал з реєстрації інструктажів з питань охорони праці на робочому місці».

12

Дата подання: 06.01.2022 21:15
Дата відповіді: 11.01.2022 16:42
копію діючого на весь період надання послуг сертифікату про те, що система управління безпечністю харчових продуктів стосовно діяльності, яка здійснюється учасником, відповідає вимогам ДСТУ ISO 22000:2019 «Системи управління безпечністю харчових продуктів. Вимоги до будь-якої організації в харчовому ланцюгу» стосовно КВЕД 56.10, КВЕД 56.21, КВЕД 56.29; Орган сертифікації, який видав сертифікат, повинен бути внесений в реєстр акредитованих чи нотифікованих органів, що Учасники підтверджують поданням у складі пропозиції свідоцтвом чи атестатом чи іншим документом. Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) задовольняє скарги, якщо замовник у вимогах тендерної документації робить прив’язку вимог ISO до виду економічної діяльності учасника (КВЕД-2010). Замовник повинен усунути наведені вище невідповідності.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Сертифікат ISO — документ, який підтверджує відповідність систем управління та якості продукції підприємства державним або міжнародним стандартам. Для замовника наявність сертифікату відповідності в постачальника є одним зі способів підтвердження якості товарів і послуг. ISO — міжнародна організація зі стандартизації, метою якої є ратифікація (нотифікація) розроблених стандартів. Як визначено частиною 5 статті 23 Закону України «Про публічні закупівлі», замовник може вимагати від учасників, у тому числі, і сертифікати, які підтверджують відповідність предмета закупівлі екологічним чи іншим характеристикам, установленим у тендерній документації. Тобто Закон:
1. передбачає, що замовник може вимагати від учасників сертифікати;
2. не забороняє вимагати саме сертифікат ISO.
Таким чином, Законом не заборонено вимагати надання в складі тендерної пропозиції будь-яких сертифікатів ISO.

Щодо прив’язки вимог ISO до виду економічної діяльності учасника, то Замовником торгів будуть внесені відповідні зміни до вимог тендерної документації.

13

Дата подання: 06.01.2022 21:16
Дата відповіді: 11.01.2022 16:41
. Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі своєї тендерної пропозиції копію з оригіналу АКТУ, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти та корми, здоров’я та благополуччя тварин, згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України 08.08.2019 року № 447 за адресою виробничих потужностей Учасника. Ця вимога є дискримінаційною по відношенню до осіб, щодо яких не було проведеного планового (позапланового) заходу державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти та корми, здоров’я та благополуччя тварин, тому просимо виключити цю вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» передбачає здійснення як планових, так і позапланових заходів державного контролю (інспектування) стосовно додержання операторами ринку вимог законодавства про харчові продукти та корми, здоров’я та благополуччя тварин. Відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» планові заходи здійснюються відповідно до річних планів, що затверджуються органом державного нагляду (контролю) не пізніше 1 грудня року, що передує плановому. Якщо учасник на момент подання тендерної пропозиції не перебуває у графіку проведення планової перевірки, то згідно ч. 1 ст. 6 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» підставами для здійснення позапланових заходів є, зокрема, подання суб’єктом господарювання письмової заяви до відповідного органу державного нагляду (контролю) про здійснення заходу державного нагляду (контролю) за його бажанням.
Розгорнути: 14 Згорнути

Протокол розгляду

Учасник Документи Рішення
ПП Сузір'я Документи
Опубліковано
Документи
ТОВ "ФУДІ-КЕЙТЕРИНГ" Документи
Відхилено
Документи

Документи

20.01.2022 17:00
edr_identification.yaml

Публічні документи

19.01.2022 11:59
кваліфікація.rar
19.01.2022 12:02
sign.p7s
19.01.2022 12:02
sign.p7s
19.01.2022 12:02
sign.p7s
19.01.2022 11:59
Ст.17.PDF
19.01.2022 11:59
забезпечення.rar
20.01.2022 10:54
Nakaz_Nazarenko.zip
19.01.2022 12:02
sign.p7s
19.01.2022 12:02
sign.p7s
19.01.2022 12:02
sign.p7s

Документи

20.01.2022 17:01
edr_identification.yaml

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.01.2022 17:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
4 876 720 UAH з ПДВ 4 876 720 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

20.01.2022 10:55
sign.p7s
20.01.2022 10:55
sign.p7s
20.01.2022 10:54
Nakaz_Nazarenko.zip
19.01.2022 14:37
sign.p7s
19.01.2022 14:37
sign.p7s
19.01.2022 12:02
sign.p7s
19.01.2022 12:02
sign.p7s
19.01.2022 11:59
кваліфікація.rar
19.01.2022 11:59
забезпечення.rar
19.01.2022 11:59
Ст.17.PDF

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання