Код Основного словника національного класифікатора України ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник"– 24450000-3 Агрохімічна продукція (Засоби для дезінфекції)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-01-11-000827-a
  • 24455000-8 - Дезинфекційні засоби
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЬКА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ" ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ольга Мельник, +380382671012 , hmdl_zakup@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Хмельницький, 29008, Хмельницька область, ВУЛИЦЯ СТЕПАНА РАЗІНА, будинок 1
Дата укладення договору
14.02.22
Очікувана вартість
1 125 000 UAH з ПДВ
Сума договору
219 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 14.02.22
  • Відгуки 1
  • Інформація про тендер

Умови закупівлі:

Ось так проходять корупційні закупівлі. Замовник за допомогою свого завідомого учасника намагається будь яким чином уникнути відповідей на поставлені запитання. Еквівалентів заявленим засобам, а це значить , що склад заявлений у вимогам відповідає лише заявленим засобам, виробниками яких є група компаній, що входять до однії. Ну звісно це закупівля "під ключ", тобто повний супровід від вимог до протоколу відхилення і за це Замовник ще й отримє подяку у вигляді хабаря, який чітко визначиться в аукціоні, тобто різниця від переможця і учасника з еквівлентами це не аномально низька ціна , а саме реальна. Ось так і грабують країну, кошти платників податків йдуть в кишені таким замовникам, а ніби то повинні йти за хворим. Ганьба

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.01.2022 00:00

Оскарження умов:

до 24.01.2022 00:00

Подання пропозицій:

28.01.2022 00:00

Очікувана вартість
1 125 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Адреса замовника: 29008, м. Хмельницький, вул. С.Разіна 1. Категорія замовника: відповідно до ст. 2 ч.1 п 3 ЗУ "Про публічні закупівлі".

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-01-11-000827-a.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ІМЕД", Код ЄДРПОУ:38703629
Дата подання: 13.01.2022 22:43
Примітка: у разі, коли в описі предмета закупівлі містяться посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, слід читати як "або еквівалент".
Шановний замовнику, ця примітка скоріше посміховисько над усіма іншими учасниками, адже Ви напевно знаєте, що еквівалентів за такими вимогами не має. Завідомий учасник, розповсюдив свої дискримінаційні вимоги всім «своїм» замовникам, він навіть заготував завідомі невідповідності, які потім вам надасть для відхилення. Ну, звісно вийде два учасники для «страховки», але ж переможець очевидний. Просимо Вас надати еквіваленти, по кожній позиції, які будуть відповідати усім якісним та кількісним характеристикам, формі випуску, дозуванню предмету закупівлі, при цьому це повинні бути різні виробники, а не однієї групи компаній ( виробники та представники) ,як це саме зараз і прописано . Надії на обгрунтовану відповідь не має, а тому вимагаємо видалити конкретні обмеження діючих речовин та їх кількість, а також заборону в складі інших діючих речовин, що не входять до складу заявлених. Нарешті визначтесь із температурним режимом зберігання засобів, адже Ви їх будете зберігати в опалювальних або не опалювальних приміщеннях, при цьому температура в приміщенні не може бути мінус 40градусів. Коливання температури зберігання вражає : 0+20°С ;-5+35°С; -20+40°С; -25+40°С; -30+35°С;-40+35°С. Де ви збираєтесь зберігати засоби, чому такі крайності??? А саме тому, що вимоги пишуть не замовники, медики, які чітко знають де і який засіб застосовують, а «продавці», вдаючись до різних маніпуляцій, бо інакше б не виставляли вимоги до дорого вартісних засобів для дезінфекції і стерилізації і одночасно для знезараження перед утилізацією використаних виробів медичного призначення одноразового використання, медичних відходів з текстильних матеріалів ( перев’язувальний матеріал, ватяні тампони, серветки), біологічних рідин (кров, сеча, слиз, мокротиння тощо. Ну це ж абсурд. Перегляньте свої вимоги. Та нарешті про гарантійні листи. Цікаво , кому, окрім своїх представників дадуть гарантійні листи виробники вказаних засобів- нікому, отже вимога до гарантійних листів є дискримінаційною, про що багато раз доводили рішення АМКУ. Отже, внесіть зміни в документацію, видаліть дискримінаційні вимоги до складу та інші, що обмежують коло учасників. У випадку ігнорування вищезгаданих вимог, ми будемо змушені звернутися до Державної аудиторської служби України та АМКУ.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.01.2022 15:07
Шановний Учасник!
Замовник під час формування тендерної документації самостійно визначає технічні, якісні характеристики предмета закупівлі, формує предмет закупівлі, виходячи з власних потреб у об’ємах товару, фінансування, тощо. Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» Замовник має право посилатися на певну торгівельну марку або виробника.
Для забезпечення надійного санітарно-епідеміологічного режиму у лікарні та запобігання спалаху внутрішньо-лікарняної інфекції, регулярно проводиться моніторинг чутливості мікроорганізмів до дезінфекційних засобів, що використовуються у лікарні, шляхом здійснення бактеріологічних досліджень змивів з поверхонь, інструментів, тощо. Відповідно до заключень бактеріологічних досліджень встановлена чітка чутливість дезінфекційних засобів, що використовуються у лікарні, до мікроорганізмів різних груп та штамів.
Тендерна документація складена у відповідності до п.3 ч.2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», яка містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (детальний опис технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі наведено в Додатку № 2).
Більше того, в Тендерній документації (п. 6. Розділу III) зазначено:
«Всі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва вживаються у значенні «…. «або еквівалент».
Якщо учасник пропонує інший товар (еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за всіма показниками.»
Відповідно до визначення терміну, еквівалент (аналог) — це продукт або товар, який є рівнозначний, рівноцінний іншому продукту або товару за своїми характеристиками; еквіваленти можуть бути взаємозамінними при досягненні того ж самого або кращого результату.
У Вашій вимозі Ви вимагаєте «видалити конкретні обмеження діючих речовин та їх кількість, а також заборону в складі інших діючих речовин, що не входять до складу заявлених». Зміна складу діючих речовин дезінфекційних засобів призведе до закупівлі не еквіваленту/аналогу необхідних засобів, а абсолютно інших дезінфекційних засобів, результативність яких на чутливість до внутрішньо лікарняної мікрофлори є невідомою, що поставить під загрозу санітарно-епідеміологічний режим в лікарні.

З приводу температурного режиму зберігання дезінфекційних засобів. У технічних вимогах зазначений граничний температурний режим зберігання засобів, оскільки врахована необхідність транспортування засобів до нашої лікарні у будь-яку пору року. Температурні показники зберігання дезінфекційних засобів при формуванні технічного завдання були взятті з інструкцій до використання тих засобів, які використовувались у лікарні (ефективність та чутливість до лікарняної мікрофлори яких посвідчена бактеріологічними дослідженнями). У разі не дотримання температурного режиму зберігання засобів, зокрема при транспортуванні, результативність таких дезінфекційних засобів знижується.

З приводу «дороговартісних засобів для дезінфекції і стерилізації і одночасно для знезараження перед утилізацією використаних виробів медичного призначення одноразового використання, медичних відходів з текстильних матеріалів ( перев’язувальний матеріал, ватяні тампони, серветки), біологічних рідин (кров, сеча, слиз, мокротиння тощо». На базі комунального підприємства «Хмельницька міська дитяча лікарня» Хмельницької міської ради надається кваліфікована медична допомога пацієнтам дитячого віку, в тому числі новонародженим та недоношеним немовлятам, із застосуванням дорого вартісного специфічного медичного обладнання та інструментів, що потребують проведення дезінфекції дороговартісними засобами. Окрім цього, в закладі проводяться оперативні втручання різних ступенів складності, стоматологічні маніпуляції, надання невідкладної медичної допомоги, а також проводяться необхідні реанімаційні дії, в результаті чого може виникнути потреба у проведенні дезінфекції і стерилізації, до прикладу, медичного обладнання чи інструментів. У разі наявності залишків приготованого розчинну для дезінфекції, з метою його раціонального використання, вони можуть бути використаними для знезараження перед утилізацією використаних виробів медичного призначення одноразового використання або медичних відходів з текстильних матеріалів ( перев’язувальний матеріал, ватяні тампони, серветки), або біологічних рідин (кров, сеча, слиз, мокротиння тощо), забруднення якими відбулось при наданні медичної допомоги. А тому, з метою раціонального використання засобів для дезінфекції, вони повинні мати широкий спектр дії та відповідно до інструкцій можуть використовуватись для дезінфекції різних поверхонь, матеріалів, тощо.


З приводу гарантійних листів. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості та відповідним терміном зберігання, учасник надає оригінал листа від виробника (представника, дилера, дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів, у необхідній кількості, якості та в терміни. Дана вимога передбачає надання гарантійного листа не виключно від виробника товару, але й від представника, дилера, дистриб'ютора тощо. Гарантійний лист надає замовнику гарантію постачання не фальсифікованого товару, підтверджує його офіційне походження, виробництво, відповідну сертифікацію, ввезення на територію України, розмитнення, реєстрацію та є гарантією вчасної поставки товару. При цьому, у разі виникнення конфліктних ситуацій під час виконання договору учасником-переможцем, замовник відповідно до наданого у складі учасника пропозиції гарантійного листа від виробника (його офіційного представника, дистриб’ютора, дилера) має право звернутися до нього з метою вжиття заходів щодо повного та всебічного виконання договору.
Тому, вважаємо за необхідне не вносити зміни до документації щодо цього питання. Такі документи є необхідними для уникнення можливості фальсифікації товару та забезпечення законності поставки.


Відповідно до частини 1 Розділу 3 « Інструкція з підготовки тендерної пропозиції», неспроможність подати всю інформацію, що вимагається цією документацією, або подання пропозиції, яка не відповідає вимогам в усіх відношеннях, буде віднесена на ризик учасника.

Номер вимоги: UA-2022-01-11-000827-a.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ІМЕД", Код ЄДРПОУ:38703629
Дата подання: 17.01.2022 19:02
Шановний Замовнику, дякуємо за відповіді, але ж що до ваших відповідей. Здається, що Ви єдина лікарня в усій Україні яка дотримується санітарно- епідеміологічного режиму, та саме ваша установа ( дуже дивно, хто проводить ці дослідження) проводить моніторинг чутливості та ще більше дивує, що саме Ви проводите бакдослідження.Із відповіді: Для забезпечення надійного санітарно-епідеміологічного режиму у лікарні та запобігання спалаху внутрішньо-лікарняної інфекції, регулярно проводиться моніторинг чутливості мікроорганізмів до дезінфекційних засобів, що використовуються у лікарні, шляхом здійснення бактеріологічних досліджень змивів з поверхонь, інструментів, тощо. Відповідно до заключень бактеріологічних досліджень встановлена чітка чутливість дезінфекційних засобів, що використовуються у лікарні, до мікроорганізмів різних груп та штамів.
Із відповіді: Тендерна документація складена у відповідності до п.3 ч.2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», яка містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (детальний опис технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі наведено в Додатку № 2). Більше того, в Тендерній документації (п. 6. Розділу III) зазначено: «Всі посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва вживаються у значенні «…. «або еквівалент». Якщо учасник пропонує інший товар (еквівалент) ніж передбачений цією тендерною документацією, даний товар за своїми властивостями повинен повністю відповідати товару, що є предметом закупівлі за всіма показниками.» Відповідно до визначення терміну, еквівалент (аналог) — це продукт або товар, який є рівнозначний, рівноцінний іншому продукту або товару за своїми характеристиками; еквіваленти можуть бути взаємозамінними при досягненні того ж самого або кращого результату.
САМЕ тому , ми й просили надати відповідь, які саме засоби , окрім заявлених відповідають всім цим вимогам, а саме СКЛАДУ. Тож Ви не вказали, бо їх не має, отже, вимоги до складу – дискримінаційні.
ІЗ відповіді: У Вашій вимозі Ви вимагаєте «видалити конкретні обмеження діючих речовин та їх кількість, а також заборону в складі інших діючих речовин, що не входять до складу заявлених». Зміна складу діючих речовин дезінфекційних засобів призведе до закупівлі не еквіваленту/аналогу необхідних засобів, а абсолютно інших дезінфекційних засобів, результативність яких на чутливість до внутрішньо лікарняної мікрофлори є невідомою, що поставить під загрозу санітарно-епідеміологічний режим в лікарні
Саме тому, що зміна засобів, тобто ротація і є запобіжними заходами до спалаху внутрішньолікарняних інфекцій, а от сумніви до «вашу чутливість» є безпідставними, бо всі засоби , які зареєстровані згідно чинного законодавства , пройшли всі випробовування й отримали дозвіл до застосування у відповідних закладах і про це можна дізнатись в Інструкціях до застосування, а за відповідність несе відповідальність виробник. Тож ваші відповіді не мають жодного аргументованого та професійного підтвердження.
.Із відповіді: З приводу температурного режиму зберігання дезінфекційних засобів. У технічних вимогах зазначений граничний температурний режим зберігання засобів, оскільки врахована необхідність транспортування засобів до нашої лікарні у будь-яку пору року. Температурні показники зберігання дезінфекційних засобів при формуванні технічного завдання були взятті з інструкцій до використання тих засобів, які використовувались у лікарні (ефективність та чутливість до лікарняної мікрофлори яких посвідчена бактеріологічними дослідженнями). У разі не дотримання температурного режиму зберігання засобів, зокрема при транспортуванні, результативність таких дезінфекційних засобів знижується.
В кожній відповіді Ви згадуєте про чутливість до лікарняної мікрофлори, але яким чином температура зберігання зазначена у ваших вимогах впливає на вашу « чутливість»? Є певні вимоги до зберігання лікарських та дезінфікуючих засобів, а саме вимоги до складських приміщень для їх зберігання , а саме температура, яке не може бути від’ємноє навіть у неопалювальних приміщеннях та вологість повітря. Що до транспортування, то за це відповідає постачальник і він повинен дотримуватись вимог до транспортування і несе за це відповідальність.
Із відповіді: З приводу «дороговартісних засобів для дезінфекції і стерилізації і одночасно для знезараження перед утилізацією використаних виробів медичного призначення одноразового використання, медичних відходів з текстильних матеріалів ( перев’язувальний матеріал, ватяні тампони, серветки), біологічних рідин (кров, сеча, слиз, мокротиння тощо». На базі комунального підприємства «Хмельницька міська дитяча лікарня» Хмельницької міської ради надається кваліфікована медична допомога пацієнтам дитячого віку, в тому числі новонародженим та недоношеним немовлятам, із застосуванням дорого вартісного специфічного медичного обладнання та інструментів, що потребують проведення дезінфекції дороговартісними засобами. Окрім цього, в закладі проводяться оперативні втручання різних ступенів складності, стоматологічні маніпуляції, надання невідкладної медичної допомоги, а також проводяться необхідні реанімаційні дії, в результаті чого може виникнути потреба у проведенні дезінфекції і стерилізації, до прикладу, медичного обладнання чи інструментів. У разі наявності залишків приготованого розчинну для дезінфекції, з метою його раціонального використання, вони можуть бути використаними для знезараження перед утилізацією використаних виробів медичного призначення одноразового використання або медичних відходів з текстильних матеріалів ( перев’язувальний матеріал, ватяні тампони, серветки), або біологічних рідин (кров, сеча, слиз, мокротиння тощо), забруднення якими відбулось при наданні медичної допомоги. А тому, з метою раціонального використання засобів для дезінфекції, вони повинні мати широкий спектр дії та відповідно до інструкцій можуть використовуватись для дезінфекції різних поверхонь, матеріалів, тощо.
Така відповідь мабуть задовільнила б тих, хто не розуміється , як проводяться роботи по дезінфекції. Звісно, знову ж таки, здається що лише ваша лікарня надає кваліфіковану допомогу породіллям, дітям, проводить надскладні оперативні втручання і таке інше і тому Ви використовуєте нераціонально засоби для дезінфекції, ДВР, стерилізації ВМП і у Вас залишаються якісь не використані залишки робочих розчинів, але ж їх не має необхідності готувати заздалегідь та ще й у великих кількостях, вони готуються навіть на 1л і т.д. Не вигадуйте дурниць. Прописуйте , те що для Вас як медичних працівників є необхідне, пряме застосування засобів. Більше того, ми впевнені, що медичні сестри, які проводять цю дезінфекцію, знають назву засобу, сподіваємось відсоток концентрації, але ж чи знають вони той саме склад , на якому Ви так наполягаєте? Впевнені – не знають. Ви звикли застосовувати не один рік ці засоби, налагоджені стосунки від яких Ви ніяк не можете відмовитись, а от економія державних коштів вас не цікавить, адже «чутливість» до так званої «подяки» більш цікава.
З приводу гарантійних листів. З метою запобігання закупівлі фальсифікатів та отримання гарантій на своєчасне постачання товару у кількості, якості та відповідним терміном зберігання, учасник надає оригінал листа від виробника (представника, дилера, дистриб'ютора, офіційно уповноваженого на це виробником – якщо їх відповідні повноваження поширюються на територію України), яким підтверджується можливість поставки товару, який є предметом закупівлі цих торгів, у необхідній кількості, якості та в терміни. Дана вимога передбачає надання гарантійного листа не виключно від виробника товару, але й від представника, дилера, дистриб'ютора тощо. Гарантійний лист надає замовнику гарантію постачання не фальсифікованого товару, підтверджує його офіційне походження, виробництво, відповідну сертифікацію, ввезення на територію України, розмитнення, реєстрацію та є гарантією вчасної поставки товару. При цьому, у разі виникнення конфліктних ситуацій під час виконання договору учасником-переможцем, замовник відповідно до наданого у складі учасника пропозиції гарантійного листа від виробника (його офіційного представника, дистриб’ютора, дилера) має право звернутися до нього з метою вжиття заходів щодо повного та всебічного виконання договору. Тому, вважаємо за необхідне не вносити зміни до документації щодо цього питання. Такі документи є необхідними для уникнення можливості фальсифікації товару та забезпечення законності поставки.
Це не так, гарантійні листи , можуть отримати лише окремі учасники, тобто ті, що є представниками виробника і тому ціна на такі засоби вже значно вища, бо є домовленість. А от про фальсифікат ,ще ми не чули, можливо у Вас є інформаціє, то озвучте, щоб всі знали. За неякісну продукцію, несе відповідальність постачальник і про це вказано в договорі. Отже ,знову надумані припущення, які не мають жодного підтвердження.
Як підсумок: не внесення змін в тендерну документацію, вказує на зговір, тож залишається аукціон , який вкаже на правомірність ваших вимог і сподіваємось що не прийдеться звертатись до АМКУ за справедливим рішенням.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.01.2022 15:44
Шановний Скаржник!
Відповідно до п.3 ч.2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація повинна містити інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Відповідно до ч.1 ст. 23 Закону України «Про публічні закупівлі» Технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики.
Нагадуємо, що відповідно до ч.3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Отже, Замовник під час формування тендерної документації самостійно визначає технічні, якісні характеристики предмета закупівлі, формує предмет закупівлі, виходячи з власних потреб у об’ємах товару, фінансування, тощо.
Замовником визначено, що звинувачення Скаржника ґрунтуються на його ж твердженні що «вимоги до складу – дискримінаційні». Це припущення ніяк не доведено, особливо з урахуванням того, що за останні роки в Державному реєстрі дезінфекційних засобів зареєстровано близько 1 500 (одна тисяча п’ятсот) засобів, а тому твердження про відсутність еквівалентів, є безпідставним. Тому Замовник не може вбачати будь-яких умов до дискримінації.
Окрім цього, в переліку дезінфекційних засобів, що оголошений до закупівлі містяться засоби різних виробників, які є абсолютно різними за складом та дією, а також відносяться до різних груп дезінфекційних засобів.
Якщо запропонований Учасником товар за своїми показниками буде відповідати, або перевищувати технічні вимоги тендерної документації, то ми будемо розглядати дану пропозицію. Але при цьому, вважаємо, що треба підвищувати, а не занижувати вимоги до якості товару.
Неспроможність учасником подати всю інформацію, що вимагається цією документацією віднесена на ризик учасника.
Джерелом фінансування даної закупівлі є власний бюджет підприємства (кошти отриманні від господарської діяльності), а не бюджетні кошти як зазначено у вимозі скаржника.
Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у процедурі закупівлі за рівними для всіх учасників торгів вимогами.
Також нагадуємо про необхідність дотримання учасниками Настанов щодо етичної поведінки учасників/потенційних учасників під час участі в публічних закупівлях, зазначених у листі Мінекономіки № 3301-04/47784-06 від 15.11.2019 р.

Лоти

НК 024:2019: 47631 - Засіб дезінфікуючий для медичних виробів , 41550 Дезінфікуючі засоби для рук, 63377 - Засіб для деконтамінації приладу / аналізатора IVD, 58105 – Очищувач дезинфікуючого засобу / очищувача пероксігенірованного з'єднання , 41550 – Дезінфікуючі засоби для рук, 47530 - Множинний ферментний миючий засіб, 41550 – Дезінфікуючі засоби для рук, 57887 – Дезінфікуючий засіб для етанолу, 41550 – Дезінфікуючі засоби для рук, 41550 – Дезінфікуючі засоби для рук, 46405 - Бензалконій хлоридний дезiнфікуючий, 57969 – Дезінфікуючий для пристроїв із пропанолом, 41550 – Дезінфікуючі засоби для рук, 47629 Дезінфікуючий засіб на основі лаурілпропілендіаміна, 57887 – Дезінфікуючий засіб для етанолу, 47631 – Засіб дезінфікуючий для медичних виробів, 47530 - Множинний ферментний миючий засіб, 41550 – Дезінфікуючі засоби для рук, 46405 - Бензалконій хлоридний дезiнфікуючий

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання