АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-01-28-009310-b
  • 79212300-6 - Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки
  • Завершена
Найменування замовника:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕПЛОЕЛЕКТРОЦЕНТРАЛЬ"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Боброва Ганна Олегівна, 30512583360 , TENDER3@NTEC.MK.UA
Адреса замовника
Україна, Миколаїв, 54020, Миколаївська область, ВУЛИЦЯ КАБОТАЖНИЙ СПУСК, будинок 18
Дата укладення договору
14.02.22
Переможець
Товариство з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "Капітал груп"
Очікувана вартість
300 000 UAH без ПДВ
Сума договору
316 800 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 14.02.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 03.02.2022 00:00

Подання пропозицій:

08.02.2022 00:00

Очікувана вартість
300 000 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 посл
аудиторські послуги
ДК 021:2015: 79212300-6 — Послуги з проведення обов’язкової аудиторської перевірки

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Чому спрощена закупівля

Дата подання: 02.02.2022 11:22
Дата відповіді: 02.02.2022 16:05
ЗУ "Про публічні закупівлі" визначає спрощену закупівлю від 50000 до 200000 грн. Тобто, якщо вийде тільки один учасник, ви його кваліфікуєте. А за вашими вимогами це має бути ТОВ "Стандарт-Аудит"? Подивимось.

відповідь:

Доброго дня! Шановний запитуваче, на Ваше запитання надаємо відповідь про таке. Саме Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ (зі змінами), (далі - Закон), в пункті 2 частини першої статті 3 Закону, визначає його сферу застосування. Цей Закон застосовується до замовників у сфері, що визначена, за умови що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт - 5 мільйонів гривень. Тому повідомляємо що до ПрАТ "МИКОЛАЇВСЬКА ТЕЦ" застосовуються норми саме цих вартісних меж.
Також доводимо до Вас про склад частини восьмої статті 14 Закону, та не бачимо підстав її порушувати: «У разі якщо була подана одна пропозиція, електронна система закупівель після закінчення строку подання пропозицій автоматично переходить до етапу розгляду на відповідність умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі пропозиції учасника.» Тобто після закінчення терміну подачі пропозицій Уповноважена особа планує діяти на підставі положень Закону.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-01-28-009310-b.b1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ АК "КРОУ УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:33833362
Дата подання: 31.01.2022 13:49
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.


Додатком до Тендерної документації закупівлі №UA-2022-01-28-009310-b вимагається наявність не менше як 1 (одного) працівника, який має документ, що засвідчує проходження повної програми сертифікації, виданого Міжнародним Інститутом внутрішніх аудиторів (СІА).
Протокольним рішенням Ради нагляду за аудиторською діяльністю від 13.12.2018 №6 затверджено Перелік професійних організацій, сертифікат (диплом) яких свідчить про високий рівень знань з міжнародних стандартів фінансової звітності:
 Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів (Association of Chartered Certified Accountants – АССА), у т. ч. Diploma in International Financial reporting (DipIFR);
 Американський інститут сертифікованих громадських бухгалтерів (Association of International Certified Professional Accountants – AICPA);
 Інститут присяжних бухгалтерів Англії і Уельсу (The Institute of Chartered Accountants in England and Wales – ICAEW).
Міжнародний Інститут внутрішніх аудиторів (СІА) не входить до даного переліку та його надання не передбачено чинним законодавством України, у тому числі ЗАконом України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність".
Дана вимога є дискримінацією та такою, що штучно та безпідставно обмежує коло потенційних учасників процедури закупівлі.
Враховуючи вищезазначене, вважаємо за необхідне внести зміни до Додатку 3 до Тендерної документації закупівлі №UA-2022-01-28-009310-b, виключивши вимогу щодо надання документу, що засвідчує проходження повної програми сертифікації, виданого Міжнародним Інститутом внутрішніх аудиторів (СІА).
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

01.02.2022 16:23
Доброго дня! Шановний запитуваче, на Ваше звернення (вимогу) надаємо відповідь про таке. Саме Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ (зі змінами), (далі - Закон), установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Також слід зазначити, що при закупівлі товарів, робіт і послуг замовник дотримується принципів здійснення закупівель та недискримінації учасників згідно з нормами частини першої статті 5 Закону, а саме: закупівлі здійснюються за принципами: - добросовісної конкуренції серед учасників; - максимальної економії, ефективності та пропорційності; - відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; - недискримінації учасників та рівного ставлення до них; - об’єктивного та неупередженого визначення переможця процедури закупівлі; - запобігання корупційним діям і зловживанням. Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником, в якій повинні зазначатися відомості, визначені частиною другою статті 22 Закону, зокрема один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Кваліфікаційні критерії — це вимоги, які замовник встановлює до учасників публічних закупівель. Вони дозволяють переконатися в тому, що учасник може надати відповідні послуги та роботи або вчасно постачати необхідні товари у необхідному обсязі. Встановлення кваліфікаційних критеріїв регламентує стаття 16 Закону України «Про публічні закупівлі». Разом з тим тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. При цьому згідно з частиною четвертою статті 22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Водночас тендерні пропозиції подаються учасниками процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації. Ураховуючи викладене, зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність критеріям та вимогам, встановленим у тендерній документації, визначається замовником самостійно згідно із законодавством, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону.
З огляду на специфіку галузі, стратегічну важливість та соціальну значимість ПрАТ «Миколаївська ТЕЦ» та з урахуванням Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» (далі Закон про аудит) підприємство розробляє критерії для відбору суб’єкта аудиторської діяльності, які висуваються для учасників закупівлі. Критерії розробляються з огляду на забезпеченість потенційних учасників конкурсу достатньою кількістю працівників, матеріальною базою, наявністю досвіду надання аналогічних послуг та відповідність нормативній документації щодо надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності підприємства.
Щодо Довідки або інше документальне підтвердження про наявність у складі аудиторської фірми на поточну дату не менше як 1 (одного) працівника, який має документ, що засвідчує проходження повної програми сертифікації, виданий Міжнародним Інститутом внутрішніх аудиторів (СІА), повідомляємо таке: відповідно до ст. 35 Закону про аудит аудитор повинен повідомити аудиторський комітет інформацію про виявлені суттєві недоліки системи внутрішнього контролю та/або системи бухгалтерського обліку, при цьому зазначається усунуто або не усунуто ці недоліки. Підтвердженням кваліфікації працівників Аудиторської фірми щодо внутрішнього контролю є міжнародний сертифікат СІА.
Враховуючи вищезазначене, відмовляємо у задоволенні Вашої вимоги та не вважаємо за необхідне вносити зміни до Додатку 3 до Тендерної документації закупівлі №UA-2022-01-28-009310-b.


Номер вимоги: UA-2022-01-28-009310-b.b2

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "СТАНДАРТ-АУДИТ", Код ЄДРПОУ:23980886
Дата подання: 31.01.2022 14:20
Відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.

Відповідно до п.3.2. Кваліфікаційних критеріїв, що зазначені в Додатку 3 до оголошення зазначено:
3.2 Довідка на фірмовому бланку (у разі наявності таких бланків) за наведеною формою додатку 3.2., за підписом керівника або уповноваженої особи учасника щодо наявності не менш ніж 10 працівників, які мають бути включені до 1-го розділу Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності, що розміщений на сайті Аудиторської палати України, що визначає їх кваліфікаційну придатність на заняття аудиторською діяльністю на території України, із загальної кількості у складі аудиторської фірми не менше 30 працівників, які залучені до надання аудиторських послуг і працюють на умовах повної занятості та з ними укладений трудовий договір. Довідка в довільній формі, надана Учасником про наявність у штаті Учасника не менше 2-х спеціалістів з досвідом роботи у КРУ або Державній аудиторській службі
Вважаємо, що даний критерій є очевидно дискримінаційним, оскільки:
1. Ваше підприємство не є великим підприємством і не потребує такої кількості залучених працівників.
2. В усіх попередніх закупівлях аудиторських послуг таких критеріїв не було.
3. Зазначений критерій не відповідає вимогам Закону України "Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність", оскільки найбільші вимоги, що передбачені в ньому для субєктів аудиторської діяльності, що можуть здійснювати аудит підприємства, що становлять суспільний інтерес - це 10 працівників за основним місцем роботи, з яких 5 аудиторів, що мають бути включені до 1-го розділу Реєстру аудиторів та суб’єктів аудиторської діяльності.

Відповідно, вимагаємо внесення змін до оголошення та виключення дискриминаційної вимоги.

Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

01.02.2022 16:26
Доброго дня! Шановний запитуваче, на Ваше звернення (вимогу) надаємо відповідь про таке. Саме Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VІІІ (зі змінами), (далі - Закон), установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Також слід зазначити, що при закупівлі товарів, робіт і послуг замовник дотримується принципів здійснення закупівель та недискримінації учасників згідно з нормами частини першої статті 5 Закону, а саме: закупівлі здійснюються за принципами: - добросовісної конкуренції серед учасників; - максимальної економії, ефективності та пропорційності; - відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; - недискримінації учасників та рівного ставлення до них; - об’єктивного та неупередженого визначення переможця процедури закупівлі; - запобігання корупційним діям і зловживанням. Ураховуючи вимоги пункту 31 частини першої статті 1 Закону, тендерна документація розробляється та затверджується замовником, в якій повинні зазначатися відомості, визначені частиною другою статті 22 Закону, зокрема один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Кваліфікаційні критерії — це вимоги, які замовник встановлює до учасників публічних закупівель. Вони дозволяють переконатися в тому, що учасник може надати відповідні послуги та роботи або вчасно постачати необхідні товари у необхідному обсязі. Встановлення кваліфікаційних критеріїв регламентує стаття 16 Закону України «Про публічні закупівлі». Разом з тим тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити. При цьому згідно з частиною четвертою статті 22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Водночас тендерні пропозиції подаються учасниками процедури закупівлі відповідно до вимог тендерної документації. Ураховуючи викладене, зміст інформації, яку необхідно підтвердити, а також перелік документів, якими учасник повинен підтвердити свою відповідність критеріям та вимогам, встановленим у тендерній документації, визначається замовником самостійно згідно із законодавством, з дотриманням принципів, закріплених у статті 5 Закону.
Враховуючи виняткову важливість цієї закупівлі для подальшої роботи Замовника та якісного надання аудиторських послуг, Замовником встановлено кваліфікаційні критерії, що не містять дискримінаційних вимог, але при цьому дозволяють здійснити вибір надійного та досвідченого суб’єкта аудиторської діяльності. Наявність штатних працівників відповідної кваліфікації у достатній кількості, а також підтвердження їх працевлаштування є мінімально необхідними критеріями для забезпечення якісного надання послуг.
Враховуючи вищезазначене, відмовляємо у задоволенні Вашої вимоги та не вважаємо за необхідне вносити зміни до Додатку 3 до Тендерної документації закупівлі №UA-2022-01-28-009310-b.

Документи

Документи

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 08.02.2022 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "Капітал груп"
Пошук по цьому учаснику
264 000 UAH 264 000 UAH Документи

Публічні документи

07.02.2022 13:13
sign.p7s
07.02.2022 13:13
sign.p7s
07.02.2022 13:13
4 №212_Т_Досвід.pdf
07.02.2022 13:13
31_1 61-кя сopy.pdf
07.02.2022 13:13
31_1 61-кя сopy.pdf.p7s
07.02.2022 13:13
2 №211_Т_ТЗ.pdf
07.02.2022 13:13
2 №211_Т_ТЗ.pdf.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "Капітал груп"
#33236268
Пошук по цьому переможцю
Переможець 264 000 UAH 11.02.2022 13:42

Документи

11.02.2022 13:42
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 11.02.2022 13:42

Учасник Пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "Аудиторська фірма "Капітал груп"
Пошук по цьому переможцю
#33236268
264 000 UAH Документи

Документи

11.02.2022 13:42
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 14.02.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Номер 137
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
14.02. КАПІТАЛ ГРУП послуги аудиту №137.pdf Укладений
316 800
14.02.2022 13:39
14.02.2022
sign.p7s Укладений
14.02.2022 13:40

Зміни до договору

Узгоджене зменшення ціни 14.02.2022 13:55
Опис змін: Відповідно до ч.1 ст.188 ГК України , ч.1 ст.652 ЦК України , п.5 ч.5 ст.41 Закону України "Про публічні закупівлі", сторони домовились зменшити суму договору без зміни обсягу та якості послуги.
Номер договору: 1
Контракт:
Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 12.07.2022 13:40
Опис змін: У зв'зку із війковою агресією Російської Федерації що стала підставою введення Воєнного стану, що підтверджено листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1., сторони домовились внести зміни та подовжити строк дії договору до 31.07.2022 року.
Номер договору: 2
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 14.02.2022 — 31.12.2022
Сума оплати за договором: 316 800
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання