Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-08 Павлоград – Васильківка –Новомиколаївка – Оріхів – Токмак на ділянці км 2+543 – км 13+360 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) Current average repair of the public road of state importance T-04-08 Pavlograd - Vasylkivka - Novomykolayivka - Orikhiv - Tokmak on the section km 2 + 543 - km 13 + 360 (45230000-8 Construction of pipelines, communication lines and power lines, highways, roads, airfields and railways; leveling of surfaces)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-02-10-001739-c
  • 45230000-8 - Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
  • Відмінена
Найменування замовника:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Клейман Ганна Анатоліївна, 380567445263 , svyzynskaia@sad.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Дніпро, 49600, Дніпропетровська область, Воскресенська, 24
Очікувана вартість
243 911 082 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 28.03.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.04.2022 00:00

Оскарження умов:

до 11.04.2022 00:00

Подання пропозицій:

15.04.2022 17:00

Початок аукціону:

23.05.2022 12:26

Очікувана вартість
243 911 082 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
7 317 332 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 219 555 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Усі документи тендерної пропозиції, що підготовлені безпосередньо Учасником повинні бути складені українською мовою. Допускається наявність у складі тендерної пропозиції Учасника та не потребують перекладу українською мовою документи на російській мові, складені Учасником в минулих періодах, або надані сторонніми підприємствами, організаціями чи установами, зокрема, але не виключно: накази про призначення, протоколи зборів, договори, накладні, акти, виписки, листи, технічні специфікації, сертифікати, паспорти якості тощо.
Також, виняток складають стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загально прийнятого застосування; інформація коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, але не виключно адреси мережі "інтернет", адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни).
У разі неможливості подання учасниками документів до складу тендерної пропозиції українською мовою, вони можуть бути надані іноземною мовою. При цьому документи, які складені іноземною мовою беспосередньо учасником - довідкі, гарантійні листи, листи у довільній формі або інше, обовязково надаються з перекладом на українську мову з нотаріальним засвідченням підпису перекладача.
Щодо подання учасниками до складу тендерної пропозиції офіційних документів, які складені іноземною мовою:
Для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів учасника, з метою використання їх на території України, документи повинні бути легалізовані у встановленому порядку або засвідчені спеціальним штампом «Apostille» (апостиль), якщо країна, в якій цей учасник зареєстрований, підписала відповідну конвенцію, крім випадку, якщо існують угоди між двома або декількома державами, які відміняють або спрощують зазначену процедуру або звільняють сам документ від легалізації.
Документи легалізуються учасниками торгів –іноземними суб’єктами господарювання наступним чином:
а) за спрощеною процедурою проставлення Апостиля (Apostille) відповідно до статей 3 та 4 Гаазької Конвенції від 05.10.1961 року
або
б) за процедурою консульської легалізації відповідно до Віденської Конвенції «Про консульські зносини» 1963 року
або
в) завірений(-і) нотаріально відповідно до глави 11 Закону України «Про нотаріат» (в разі, якщо документ не потребує легалізації згідно з міжнародною угодою (конвенцією тощо) між Україною та країною-учасника торгів ) та в такому випадку надається лист-роз‘яснення, складений в довільній формі, за підписом уповноваженої особи учасника та завірений печаткою (за наявності), з посиланням на відповідну міжнародну угоду (конвенцію тощо) між Україною та країною-учасника торгів, згідно з якою документ не потребує легалізації.
Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Тендерна пропозиція обов’язково повинна супроводжуватись документом, що підтверджує надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції, яке має бути надане у формі електронної банківської гарантії (далі - банківська гарантія) з накладеним кваліфікованим електронним підписом гаранту (далі-Банк-гарант) відповідно до вимог діючого законодавства.
Електронна гарантія обов’язково повинна містити посилання на реквізити закупівлі, її назву та номер на веб-порталі Уповноваженого органу.
Електронна гарантія надається у складі тендерної пропозиції у форматі, що дає можливість перевірити кваліфікований електронний підпис Банку-гаранта за допомогою ресурсу офіційного веб-сайту Центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України. У разі відсутності або не підтвердження КЕП банківської гарантії, подана учасником тендерна пропозиція відхиляється Замовником.
Банківська гарантія надана банком-резидентом України має бути оформлена відповідно до вимог наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 14.12.2020 року №2628 «Про затвердження форми і Вимог до забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції» з дотриманням постанови правління НБУ від 15.12.2004 № 639 «Про затвердження положення про порядок здійснення банками операцій за гарантіями в національній та іноземних валютах».
Повноваження особи, яка підписує банківську гарантію, повинні бути підтверджені відповідним документом з накладенням КЕП гаранта (у випадку, якщо підписантом не є голова правління).
Розмір забезпечення тендерної пропозиції складає 3,0 % очікуваної вартості закупівлі, а саме 7 317 332,00 грн. (сім мільйонів триста сімнадцять тисяч триста тридцять дві гривні 00 коп.).
Строк дії забезпечення тендерної пропозиції (строк дії гарантії) – не менше 120 календарних днів з дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій, яка вказана в оголошенні на веб-порталі Уповноваженого органу. Гарантія має набувати чинності з дня її надання.
У разі, якщо Учасник бере участь в одному тендері Замовника, проте за певними лотами, то на кожен лот він надає окрему гарантвю.
Гарантія має передбачати лише можливість сплати всієї суми, на яку вона видана (часткові сплати-заборонені).
В тексті гарантії обов’язково повинно бути зазначено:
- Зобов’язання Банку-гаранта сплатити Замовнику гарантійну суму єдиним платежем протягом 5-ти банківських днів з дня отримання вимог Замовника без подання будь-яких інших документів або виконання будь-яких інших умов;
- Умови гарантії не можуть бути змінені і вона не може бути припинена Банком-гарантом, в тому числі згідно із заявою Учасника, без згоди та погодження з Замовником, після її передавання / надсилання Замовнику.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з повним грошовим покриттям на весь строк дії такої гарантії. На підтвердження наявності грошового покриття, надається довідка з банку про наявність повного грошового покриття на весь строк дії відповідної гарантії та виписка з Банку по рахунку покриття, яка підтверджує зачислення грошового покриття на рахунок покриття , видані Банком- гарантом, завірені печаткою Банка-гаранта та підписом уповноваженої особи від Банку-гаранта.
Грошове покриття прередбачає списання (перерахування) грошових коштів із поточного рахунку Учасника (Принципала) на рахунок покриття за банківською гарантією. Забороняється надання гарантій, на умовах перерахування грошових коштів на депозитний рахунок. Грошове покриття не може виступати забезпеченням за будь-якими іншими фінансовими зобов’язаннями.
Тендерна пропозиція, у складі якої буде банківська гарантія, що не відповідає умовам тендерної документації, буде відхилена Замовником.
Реквізити Замовника для оформлення банківської гарантії:
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області
код ЄДРПОУ:25843931
ПАТ КБ «Приватбанк» р/р UA773052990000026009050020830
Забезпечення тендерної пропозиції повертається учаснику протягом п’яти банківських днів з дня настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції в разі:
1) закінчення строку дії тендерної пропозиції та забезпечення тендерної пропозиції, зазначеного в тендерній документації;
2) укладення договору про закупівлю з учасником, який став переможцем процедури закупівлі;
3) відкликання тендерної пропозиції до закінчення строку її подання;
4) закінчення тендеру в разі неукладення договору про закупівлю з жодним з учасників, які подали тендерні пропозиції.
Забезпечення тендерної пропозиції не повертається в разі:
1) відкликання тендерної пропозиції учасником після закінчення строку її подання, але до того, як сплив строк, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними;
2) непідписання договору про закупівлю учасником, який став переможцем тендеру;
3) ненадання переможцем процедури закупівлі у строк, визначений частиною шостою статті 17 Закону, документів, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 Закону;
4) ненадання переможцем процедури закупівлі забезпечення виконання договору про закупівлю після отримання повідомлення про намір укласти договір про закупівлю, якщо надання такого забезпечення передбачено тендерною документацією.
За зверненням учасника, яким було надано забезпечення тендерної пропозиції, замовник повідомляє установу, що видала такому учаснику гарантію, про настання підстави для повернення забезпечення тендерної пропозиції протягом п’яти днів з дня настання однієї з підстав повернення забезпечення тендерної пропозиції.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-08 Павлоград – Васильківка –Новомиколаївка – Оріхів – Токмак на ділянці км 2+543 – км 13+360
ДК 021:2015: 45230000-8 — Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Аналогічний досвід

Дата подання: 18.02.2022 21:28
Дата відповіді: 22.02.2022 17:07
Умовами тендерної документації встановлено, що учасник повинен підтвердити наявність виконання такого виду робіт: Влаштування верхнього шару покриття із ЩМА асфальтоукладачем. Чи може учасник підтвердити об'єм вищезазначеного виду робіт - роботами з влаштування верхнього шару покриття із асфальтобетонної суміші ? Основні відмінності ЩМАС від гарячих асфальтобетонних сумішей полягають у тому, що в ЩМА міститься більше щебеню (до 80% по масі) і бітуму (до 7,5% по масі), а також в ЩМА використовується щебінь покращеної (кубовидної) форми і стабілізуюча волокниста добавка, яка дозволяє утримувати в матеріалі велику кількість бітуму. Проте означені відмінності відносяться до складу зазначених сумішей та процесу їх виробництва, але не до процесу їх влаштування на дорогу. Після виготовлення на АБЗ подальший процес є однаковим: і асфальтобетонні суміші, виготовлені згідно ДСТУ Б В.2.7-119:2011, і щебенево-мастикові асфальтобетонні суміші, виготовлені згідно ДСТУ Б В.2.7-127:2015: транспортуються до об’єкту ремонту вантажними автомобілями (загальні обмеження у відстані та часі перевезення встановлені у таблиці 20.2а ДБН В.2.3-4 і не містять будь-яких відмінностей) укладаються за допомогою асфальтоукладачів, і ущільнюються за допомогою дорожніх котків. Різновидів асфальтобетонних сумішей є дуже багато, проте всі вони відрізняються за своїм складом, а не за технологією їх влаштування. Вважаємо, що Замовник повинен, дозволити учасниками підтверджувати власний досвід виконання такого виду робіт як «влаштування верхнього шару покриття», зокрема наступним чином: «Влаштування верхнього шару покриття із асфальтобетонної суміші або із ЩМА
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учасник!Згідно статті 8 Закону України «Про автомобільні дороги» від 08.09.2005 № 2862-VI до територіальних автомобільних доріг належать автомобільні дороги, що з'єднують адміністративні центри Автономної Республіки Крим і областей з адміністративними центрами районів, містами обласного значення, міста обласного значення між собою, адміністративні центри районів між собою, а також автомобільні дороги, що з'єднують з дорогами державного значення основні аеропорти, морські та річкові порти, залізничні вузли, об'єкти національно-культурного надбання та курортного і природно-заповідного фонду, автомобільні пункти пропуску міжнародного та міждержавного значення через державний кордон.
Виходячи зі змісту вищезазначеної статті Замовник (повноваження якого щодо управління автомобільними дорогами передбачене статтею 11 Закону), встановлює відповідні вимоги щодо забезпечення якості та відповідності влаштованого покриття нормам та стандартам, що передбачені діючим законодавством.
Зазначаємо, що окрім зернового складу суміші ЩМАС, покращеного (кубовидного) щебню та стабілізуючої добавки є особливості у організації та технології влаштування шару покриття з асфальтобетонної суміші та щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші.
Відповідно ДСТУ-Н Б В.2.3-40:2016 Настанова з влаштування покриття дорожнього одягу з використанням щебенево-мастикових асфальтобетонних сумішей:
п. 4.4.2 Продуктивність асфальтоукладача, АБЗ, вантажівок та ущільнюючих котків повинні бути узгоджені таким чином, щоб асфальтоукладач працював безперервно та рухався з постійною швидкістю. Зупинки асфальтоукладача повинні бути зведені до мінімуму, оскільки це негативно впливає на рівність влаштованого покриття
п.4.4.3 Необхідно приймати швидкість руху асфальтоукладача такою, щоб пластинчаті транспортери встигали подавати необхідну кількість ЩМАС до шнеків, які б могли обертатися 85-90% часу роботи асфальтоукладача. Також необхідно уникати швидкого руху шнеків протягом коротких проміжків часу. Висока швидкість руху шнеку асфальтоукладача викликає зсув асфальтов’яжучого з крупного в’яжучого, що призводить до утворення бітумних плям на поверхні покриття.
Враховуючи вищезазначене, та особливо те, що проектно-кошторисною документацією передбачено влаштування верхнього шару саме з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші (ЩМАС), Замовник встановлює до потенційних підрядників (які, до речі, обираються шляхом прозорого конкурентного відбору через електронну систему закупівель) в спроможності виконати зазначені види робіт, та, відповідно, мають підтвердити досвід виконання влаштування верхнього шару покриття з ЩМАС.
Наголошуємо на тому, що для створення найбільш сприятливого конкурентного середовища, у відповідності до Методичних рекомендацій щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері дорожнього господарства, що затверджені наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 17.08.2020 № 1572 для підтвердження відповідного досвіду встановлено лояльний діапазон років виконання, що надає можливість суб’єктам господарювання, що відповідають вимогам Технічного завдання, приймати участь на загальних засадах.
Таким чином, ми, як Замовник, не вбачаємо підстав для задоволення Вашої вимоги.
Щиро вдячні Вам за питання!

Аукціон

Початок:
23.05.2022 12:26

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
17.03.2022 11:24
Причина відміни
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Причина відміни
Керуючись вимогами статті 11 та 32 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закону), Положення про уповноважену особу, що затверджене наказом Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області від 09.07.2020 №159, необхідно прийняти рішення щодо відміни процедури закупівлі: Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-08 Павлоград – Васильківка –Новомиколаївка – Оріхів – Токмак на ділянці км 2+543 – км 13+360 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (UA-2022-02-10-001739-c) та вжиття у зв’язку з цим заходів, передбачених частиною 5 статті 32 Закону. ВИРІШИВ (ВИРІШИЛА): 1. В ході проведення Закупівлі Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-04-08 Павлоград – Васильківка –Новомиколаївка – Оріхів – Токмак на ділянці км 2+543 – км 13+360 (45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь) (UA-2022-02-10-001739-c) встановлено наступні обставини непереборної сили, зокрема надзвичайні, невідворотні та об’єктивні обставини для Замовника, що підтверджені листом Торгово-промислової палати України від 28.02.2022 № 2024/02.0-7.1, а саме військова агресія Російської Федерації проти України, що стала підставою введення воєнного стану із 05 годин 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб, відповідно до Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», що унеможливлюють виконання норм Закону. Відповідно до пункту 1 частини 5 статті 32 Закону замовник має право визнати тендер таким, що не відбувся, у разі якщо здійснення закупівлі стало неможливим внаслідок дії непереборної сили. Враховуючи викладене Закупівля повинна бути визнаною такою, що не відбулась. 2. Згідно з частиною 7 статті 32 Закону у разі відміни тендеру замовником або визнання тендеру таким, що не відбувся, замовник протягом одного робочого дня з дня прийняття відповідного рішення зазначає в електронній системі закупівель підстави прийняття рішення. Таким чином необхідно зазначитив електронній системі закупівель підстави для визнання Закупівлі такою, що не відбулась.
Документи
17.03.2022 11:24 Протокол 4 відміна.pdf
17.03.2022 11:24 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання