«Реконструкція комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву плавання» по проспекту Грушевського 2а в м. Луцьк Волинської області»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-02-11-005653-b
  • 45454000-4 - Реконструкція
  • Не відбулася
Найменування замовника:
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФРАСТРУКТУРИ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
Тип закупівлі
Відкриті торги
Контактна особа замовника
Ірина Яцюк, +380332729077 , zakupki_ira@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Луцьк, 43027, Волинська область, Київський майдан, буд. 9
Очікувана вартість
64 732 872 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.03.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 03.03.2022 00:00

Оскарження умов:

до 09.03.2022 00:00

Подання пропозицій:

13.03.2022 08:00

Очікувана вартість
64 732 872 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
323 664.36 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
323 664 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Мова (мови), якою (якими) готується тендерна пропозиція - українська.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
«Реконструкція комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву плавання» по проспекту Грушевського 2а в м. Луцьк Волинської області»
ДК 021:2015: 45454000-4 — Реконструкція

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Фінансова спроможність

Дата подання: 15.02.2022 13:19
Дата відповіді: 18.02.2022 08:38
Згідно ч. 3 ст. 16 ЗУ "Про публічні закупівлі" у разі встановлення кваліфікаційного критерію фінансової спроможності замовник не має права вимагати надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини). Період постачання по даній закупівлі до 31.12.2023 р., практично 2 роки. Пропонуємо внести зміни у вимоги щодо фінансової спроможності та зменшити удвічі, пропорціно періоду постачання. Вимога, зазначена у ТД носить дискримінаційний характер, адже участь у закупівлі зможуть взяти не усі компанії, хоча і матимуть в нявності і МТБ, і відповідних спеціалівстів, і досвід роботи, але трохи менший фінансовий дохід. Зауважимо, що згідно частини першої статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» одним із принципів здійснення закупівлі є недискримінація учасників та рівне ставлення до них, тому вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня, шановний потенційний учасник! Замовником було розглянуто ваше запитання. За результатами розгляду вашого запитання повідомляємо наступне, відповідно до абзацу першого частини третьої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» у разі встановлення кваліфікаційного критерію фінансової спроможності замовник не має права вимагати надання підтвердження обсягу річного доходу (виручки) у розмірі більшому, ніж очікувана вартість предмета закупівлі (пропорційно очікуваній вартості частини предмета закупівлі (лота) в разі поділу предмета закупівель на частини). Встановлена замовником вимога у тендерній документації повністю відповідає Закону України «Про публічні закупівлі».

Сертифікати ISO

Дата подання: 15.02.2022 13:31
Дата відповіді: 18.02.2022 08:38
Згідно додатку 2 до ТД Ви вимагаєте надати Сертифікати ISO. Дана вимога є неправомірною з наступних причин. Система управління якістю не є обов'язковою. Це система добровільної сертифікації і вона носить рекомендаційний характер. А це означає, що висуваючи її у вимогах Вашої ТД ви порушуєте Закон України «Про публічні закупівлі».Проходження даної сертифікації є добровільним. В Україні сьогодні не існує жодного нормативно-правового акту, який би зобов’язував суб’єкта господарської діяльності мати такий сертифікат. Таким чином Ви покладаєте на потенційних учасників додаткові витрати та обов’язок здійснення додаткових дій дозвільного характеру, а також ставите в більш вигідні умови учасників, що мають такий сертифікат, та в невигідні умови тих, хто його не має. У такий спосіб ви дискримінуєте учасників. Дана вимога порушує вимоги ч. 3. ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі»: Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Оскільки, в ТД Ви не зазначили конкретих, підтверджених законом фактів стосовно вашої вимоги, то керуючись чинним законодавством України, вимагаємо прибрати дану неправомірну вимогу з тендерної документації
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня, шановний потенційний учасник! Замовником було розглянуто ваше запитання. За результатами розгляду вашого запитання повідомляємо наступне, беручи до уваги багаторічну практику Антимонопольного комітету України з питань оскарження відповідних вимог тендерної документації можна зробити висновок, що дане положення тендерної документації не є дискримінаційним та таким, що порушує загальні принципи здійснення закупівель у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі».

ЩОдо кваліфікаційних вимог

Дата подання: 15.02.2022 13:54
Дата відповіді: 18.02.2022 08:38
Шановний замовнику, просимо пояснити якими саме нормативно-правовими актами Ви керувалися при розробці тендерної документації, а саме при виставленні вимог щодо наявності персоналу. Підприємство самостійно розробляє свій штат. Чітких вимог щодо цього не виставлено. Яким нормативним документом передбачено наявність начальника дільниці, інженера-консультанта (сертифікованого згідно стандарту СОУ-С-001:2016), інженера з ОП з сертифікатом згідно стандарту СОУ-С-001:2016? Згідно частини першої статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі» одним із принципів здійснення закупівлі є недискримінація учасників та рівне ставлення до них, тому вимоги до предмета закупівлі не повинні містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Просимо внести зміни до ТД.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня, шановний потенційний учасник! Замовником було розглянуто ваше запитання. За результатами розгляду вашого запитання повідомляємо наступне, роботи за предметом закупівлі будуть виконуватися на об’єкті, що має важливе соціальне значення. Відповідно до цього, працівники підрядника, що будуть залучені до виконання робіт, повинні мати відповідний досвід та знання у сфері виконання робіт з будівництва та вміти застосовувати ці знання на практиці. Підтвердженням цього є сертифікація згідно стандарту СОУ-С-001:2016.

Ліцензія

Дата подання: 15.02.2022 16:41
Дата відповіді: 18.02.2022 08:38
Якими нормативно-правовими актами Ви керувались при виставленні вимоги щодо наявності ліцензії саме з таким переліком кодів видів робіт? А саме коду 1.13.02?

відповідь:

Доброго дня, шановний потенційний учасник! Замовником було розглянуто ваше запитання. За результатами розгляду вашого запитання повідомляємо наступне, Замовник керувався Законом України «Про публічні закупівлі» та нормативно-правовими актами у сфері будівництва. Відповідна вимога тендерної документації передбачена Замовником у зв’язку зі специфікою робіт за предметом закупівлі.

Фінансова звітність

Дата подання: 16.02.2022 08:19
Дата відповіді: 18.02.2022 08:38
Згідно ТД потрібно подати фінансову звітністьза 2020 рік. Чому саме за 2020, а не за 2021? Згідно нормативно-правових актів річна фінансова звітність підприємствами складається до 28 лютого року, що слідує за роком, за який подається звітність.

відповідь:

Доброго дня, шановний потенційний учасник! Замовником було розглянуто ваше запитання. За результатами розгляду вашого запитання повідомляємо наступне, Замовником будуть внесені відповідні зміни до тендерної документації.
Розгорнути: 5 Згорнути

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання