Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія») electric power, CPV 021:2015: 09310000-5 — Electric Power

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-02-11-010685-b
  • 09310000-5 - Електрична енергія
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Комунальна організація «Харківський зоологічний парк»
Тип закупівлі
Відкриті торги з публікацією англ.мовою
Контактна особа замовника
Каріна Борисівна Детюк, +380577054487 , zakupivli@zoo.kharkov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Харків, 61058, Харківська область, вул. Сумська, буд. 35
Очікувана вартість
21 950 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 14.03.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 04.03.2022 00:00

Оскарження умов:

до 10.03.2022 00:00

Подання пропозицій:

14.03.2022 08:00

Очікувана вартість
21 950 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
400 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
109 750 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Категорія: організація яка забезпечує потреби територіальної громади, діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основі та юридична особа є розпорядником, одержувачем бюджетних коштів

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

5000000 Кіловат-година
Електрична енергія
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Тендерна документація

Дата подання: 11.02.2022 16:23
Дата відповіді: 14.02.2022 13:37
Вимагаємо надати тендерну документацію у форматі WORD! Це дасть можливість всім учасникам підготувати пропозиції без помилок, що значно знизить підстави для відхилення пропозиції та зриву процедури закупівлі!

відповідь:

Шановний учасник!
Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Повідомляємо Вас, що статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Замовниками забезпечується вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю.
Відповідно до положень ст 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.
Так, ураховуючи вимоги до тендерної документації передбачені статтею 22 Закону, зокрема, тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель.
Законом України «Про публічні закупівлі» не визначено в якому форматі Замовник зобов’язаний оприлюднити для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованому електронному майданчику тендерну документацію та додатки до неї.
Таким чином, Комунальною організацією «Харківський зоологічний парк» була розміщена тендерна документація у форматі «pdf».

Щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 16.02.2022 08:29
Дата відповіді: 18.02.2022 13:53
Чи може учасник надати в якості аналогічного договору той, що не оприлюднювався в системі ПРОЗОРРО? на ідставі яких нормативних документів та законодавчих підстав Замовник встановив вимогу надання договору лише за публічними закупівлями?

відповідь:

Відповідно до ст 1 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. В зв'язку з чим Замовником розроблено, затверджено та оприлюдено тендерну закупівлю із зазначеними в ній вимогами

Щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 16.02.2022 08:30
Дата відповіді: 18.02.2022 13:54
Шановний Замовнику! Що ви хочете побачити у фінансовій звітності, яку учасник має Вам надати для підтвердження такого кваліфікаційного критерію як "фінансова спроможність"?

відповідь:

Відповідно до ст 1 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. В зв'язку з чим Замовником розроблено, затверджено та оприлюдено тендерну закупівлю із зазначеними в ній вимогами. Учасник відповідно у складі тендерної пропозиції має надати відповідні документи, в тому числі фінансова звітність

Щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 16.02.2022 08:30
Дата відповіді: 18.02.2022 13:57
Питання: Який все ж таки строк дії пропозиції? В умовах документації та додатку 1 до неї - вони різні. Який є вірним?

відповідь:

Строк дії пропозиції зазначено в розділі 3 ч.4 п. 4.1 тендерної документації

Щодо вимог тендерної документації

Дата подання: 16.02.2022 08:31
Дата відповіді: 18.02.2022 13:57
Питання: Що Замовник розуміє під "персональними данними"?

відповідь:

Шановний учасник!
Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Щодо вашого питання повідомляємо наступне.
Так, визначення поняття персональні дані наводиться в абзаці 8 статті 2 Закону України «Про захист персональних даних», відповідно до якого персональними даними є відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.
Але законодавством України не встановлено і не може бути встановлено чіткого переліку відомостей, які є персональними даними, задля можливості правильного застосування Закону у різноманітних ситуаціях.
Так, Замовником в додатку 3 до Тендерної документації «Лист-згода» передбачено перелік відомостей, що є персональними даними, у тому числі, але не виключно паспортні дані, ідентифікаційний код, свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво платника податку, банківські реквізити, розрахункові рахунки, електронні ідентифіковані дані: номери телефонів, електронні адреси або інша необхідна інформація, передбачена законодавством щодо кожної особи, персональні дані якої використовуються у тендерній пропозиції.
На підставі викладеного, Учасник подаючи тендерну пропозицію, має змогу самостійно визначати, є у складі тендерної пропозиції персональні дані чи ні, та за наявності таких надати згоду на їх обробку.

Назва процедури

Дата подання: 16.02.2022 08:42
Дата відповіді: 18.02.2022 13:58
Просимо уточнити назву процедури закупівлі, так як у вас в тендерній документації вказані у п.п.3.1 п.3 розділу І вказано відкриті торги, а на титульній сторінці - відкриті торги з публікацією англійською мовою

відповідь:

Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Повідомляємо Вас, що статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі»(далі – Закон) встановлено, що закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Замовниками забезпечується вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю.
Відповідно до положень ч. 1 та ч. 2 ст. 13 Закону закупівлі можуть здійснюватися шляхом застосування однієї з таких конкурентних процедур: відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог. Як виняток та відповідно до умов, визначених у частині другій статті 40 цього Закону, замовники можуть застосовувати переговорну процедуру закупівлі.
Згідно ч. 3 ст. 10 оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель у строки, встановлені у частині першій цієї статті, обов’язково додатково оприлюднюються в електронній системі закупівель англійською мовою, якщо очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро.
Підсумовуючи, в статті 13 Закону визначено вичерпний перелік процедур закупівлі і це насамперед відкриті торги; торги з обмеженою участю; конкурентний діалог; переговорна процедура. Коли Замовник використовує процедуру відкритих торгів і при цьому очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну: для товарів і послуг - 133 тисячам євро; для робіт - 5 150 тисячам євро – Законом встановлена вимога щодо обов’язку оприлюднення в електронній системі закупівель англійською мовою.
Слова на титульній сторінці в тендерній документації «процедура закупівлі: відкриті торги з публікацією англійською мовою» не змінюють процедуру закупівлі «відкриті торги» на процедуру закупівлі «відкриті торги з публікацією англійською мовою» адже останньої Законом не передбачено. Зазначене необхідно розуміти як те, що процедура закупівлі яка здійснюється – «відкриті торги» в яких очікувана вартість закупівлі перевищує суму, еквівалентну 133 тисячам євро.

Технічна специфікація

Дата подання: 16.02.2022 08:42
Дата відповіді: 18.02.2022 13:58
Що Замовник розуміє під поняття "Технічна специфікація"? що має бути відображено у вказаному документі?

відповідь:

Відповідь

Шановний учасник!
Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Щодо вашого питання повідомляємо наступне.
Так, відповідно до Тендерної документації під поняттям «Технічна специфікація» розуміється інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі які викладено у додатку 4 до тендерної документації. Так, Учаснику на підтвердження відповідності пропозиції технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам Замовника, у складі тендерної пропозиції необхідно надати згоду з умовами та вимогами, які визначені у цій «Технічній специфікації» та гарантування їх виконання шляхом підписаної Технічної специфікації.

Вимога про надання паспорту

Дата подання: 16.02.2022 08:43
Дата відповіді: 18.02.2022 13:58
Учасник має надати у складі пропозиції паспорт. Після розкриття тендерних пропозицій всі документи, що були подані Постачальником в складі тендерної пропозиції стають загальнодоступними і будь-хто може їх переглянути, скачати тощо. Також це створює негативне ставлення Постачальник до тендерів з вимогами надати персональні дані. Згідно з ст. 11 Закону України “Про інформацію” не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров'я, а також адреса, дата і місце народження. Частина цих даних міститься в паспорті громадянина України. Окрім того, згідно Закону України “Про обробку персональних даних” дані про особу не можуть бути оброблені без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Закон України "Про захист персональних даних" визначає персональними даними відомості про фізичну особу, яка ідентифікована, забороняючи при цьому обробку даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією. Повноваження директора (в тому числі з приводу укладення договору) зазвичай прописані в Статуті підприємства, в Наказі про призначення директора або ж протоколі загальних зборів учасників на яких було призначено директора. Також ПІБ директора зазначені в ЄДР і цю інформацію можна переглянути в реєстрі за посиланням: https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch просто надіславши безкоштовний запит. На підставі яких документів та нормативно-правових актів вимагається надання вказаних документів?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Повідомляємо Вас, що статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі»(далі – Закон) встановлено, що закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Замовниками забезпечується вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю.
Згідно абз. 2 ч. 2 ст. 28 Закону не підлягає розкриттю інформація, що обґрунтовано визначена учасником як конфіденційна, у тому числі що містить персональні дані. Конфіденційною не може бути визначена інформація про запропоновану ціну, інші критерії оцінки, технічні умови, технічні специфікації та документи, що підтверджують відповідність кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 цього Закону, і документи, що підтверджують відсутність підстав, установлених статтею 17 цього Закону. Замовник, орган оскарження та центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державного фінансового контролю, мають доступ в електронній системі закупівель до інформації, яка визначена учасником конфіденційною.
Зазначені положення Закону відображені, також, в тендерній документації, а саме в п.2.3. розділу ІV. Подання та розкриття тендерної пропозиції.
Таким чином зазначені документи будуть доступні для перегляду тільки замовнику та контролюючим органам.

щодо погодження продовження строку дії забезпечення тендерної пропозиції

Дата подання: 16.02.2022 15:53
Дата відповіді: 18.02.2022 13:59
Замовник зазначає, що страхова гарантія повинна передбачати гарантоване погодження продовження строку дії забезпечення тендерної пропозиції, у випадку, якщо замовник вимагатиме від Учасників продовження строку дії тендерних пропозицій, в порядку передбаченому чинним законодавством. Як це повинно виглядати (чи повинне це бути прописаним в тексті гарантії? І хто повинен надати таке погодження?), і чи буде тоді гарантія відповідати Наказу № 2628, на який Ви посилаєтесь?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

відповідно до статті 561 Цивільного кодексу України гарантія діє протягом строку, на який вона видана, та є чинною від дня її видачі, якщо в ній не встановлено інше.
Поряд з цим згідно з частиною четвертою статті 25 Закону до закінчення строку, протягом якого тендерні пропозиції вважаються дійсними, зазначеного в тендерній документації, замовник має право вимагати від учасників продовження строку дії тендерних пропозицій. При цьому учасник має право відхилити таку вимогу, не втрачаючи при цьому наданого ним забезпечення тендерної пропозиції або погодитися з вимогою та продовжити строк дії поданої ним тендерної пропозиції та наданого забезпечення тендерної пропозиції.

щодо відстрочки платежу

Дата подання: 17.02.2022 09:38
Дата відповіді: 18.02.2022 14:00
Дайте роз"яснення п.5.1 Проєкту договору (Додаток 2 до тендерної документації) з прив"язкою до 2021 року? Де в договорі та оголошенні відображена ваша вимога до 180 днів? чи це норма для залякування небажаних учасників?

відповідь:

Дякуємо за запитання. Вказана норма обгрунтована положеннями Бюджетного кодексу України, а також відсутності власного фінансування. В зв'язку з чим у разі відсутності на момент розрахункового періоду достатнього фінансування для сплати за спожиту електроенергію, можливі відключення. Відсутність електроенергії в зоопарку може негативно відобразитись на утриманні тварин. Саме для цього і передбачено можливітсь відстрочення сплати за спожиту електроенергію на період 180 днів.

щодо реквізитів Замовника

Дата подання: 21.02.2022 14:33
Дата відповіді: 23.02.2022 14:44
Просимо зазначити реквізити Замовника, для оформлення забезпечення тендерної пропозиції та договору про Закупівлю.

відповідь:

Шановний учасник!
Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Щодо вашого питання повідомляємо наступне.
З метою належного оформлення забезпечення тендерної пропозиції та договору про закупівлю, Замовник зазначає свої реквізити:
- для забезпечення тендерної пропозиції:
61058, Україна, Харківська обл.,
м. Харків, вул. Сумська, 35
Тел. (057) 705-44-90
Р/р UA343515330000026001060815758
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
ЄДРПОУ 02220881
ІПН 022208820300
Свід.№100267739
E-mail: kharkovzoo2010@gmail.com

- для договору про закупівлю:
61058, Україна, Харківська обл.,
м. Харків, вул. Сумська, 35
Тел. (057) 705-44-90
Р/р UA368201720344370003000052573
Державна казначейська служба України, м. Київ
Р/р UA343515330000026001060815758
АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
ЄДРПОУ 02220881
ІПН 022208820300
Свід.№100267739
E-mail: kharkovzoo2010@gmail.com

про тендерне забезпечення

Дата подання: 21.02.2022 14:37
Дата відповіді: 23.02.2022 14:44
Поясніть, будь ласка,чому для тендерного забезпечення вимагається надання страхової гарантії, а для договірного - банківська.

відповідь:

Шановний учасник!
Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Щодо вашого питання повідомляємо наступне.
Пунктом 10 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі - Закон) передбачено, що забезпечення тендерної пропозиції/пропозиції це надання забезпечення виконання зобов’язань учасником перед замовником, що виникли у зв’язку з поданням тендерної пропозиції/пропозиції, у вигляді такого забезпечення, як гарантія.
Таким чином, єдиним видом забезпечення тендерної пропозиції є гарантія. Гарантія може видаватися різними установами, тож в залежності від того, яка саме установа видає гарантію, її можна поділити на види, а саме банківська гарантія, страхова гарантія та гарантія фінансових установ.
Так, за Замовником законодавчо закріплено право на вибір окремого виду чи комбінації деяких видів тендерного забезпечення, а саме банківської гарантії, страхової гарантії, гарантії фінансової компанії.
Також, в п. 9 ч. 1 ст. 1 Закону зазначено, що забезпеченням виконання договору про закупівлю є надання забезпечення виконання зобов’язань учасником перед замовником за договором про закупівлю. Забезпечення виконання договору може вимагатись у будь-якій формі, наприклад, гарантія, депозит, порука тощо. Інформація про забезпечення виконання договору прописується Замовником в тендерній документації.
На підставі викладеного, повідомляємо Вас, що за Замовником законодавчо закріплено право на вибір конкретного виду тендерного забезпечення, а також можливість вимагати забезпечення виконання договору про закупівлю у будь-якій формі.

щодо дефолтного статусу

Дата подання: 21.02.2022 14:41
Дата відповіді: 23.02.2022 14:44
Тендерною документацією передбачено, що Замовник залишає за собою право на відхилення пропозиції учасника, що внесений до переліку учасників ринку, яким надано статус "дефолтний" протягом 2020-2021 років. А як щодо 2022 року?

відповідь:

Дякуємо за запитання. Відповідно до ст 1 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель. В зв'язку з чим Замовником розроблено, затверджено та оприлюдено тендерну закупівлю із зазначеними в ній вимогами.

щодо гарантійного листа

Дата подання: 21.02.2022 14:54
Дата відповіді: 23.02.2022 16:51
Пунктом 3 розділу 6 тендерної документації вимагається надання гарантійного листа із гарантією постачання товарів у відповідності до вищезазначених умов. Для надання вірної інформації, просимо поточнити яких саме умов?

відповідь:

Шановний учасник! Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Повідомляємо Вас, що статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлено, що закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Замовниками забезпечується вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю.
Пункт 3 розділу 6 тендерної документації має назву «Проект договору про закупівлю» тому логічно випливає, що «вищезазначені умови» це умови договору.

стосовно тендерної пропозиції

Дата подання: 21.02.2022 15:00
Дата відповіді: 23.02.2022 14:45
У Додатку 1 до тендерної документації наведена форма тендерної пропозиції, де є наступний текст "... на виконання договору ми згодні поставити товар________ в обумовлені строки відповідної якості на кількості." Просимо уточнити, що саме потрібно зазначити у місці пропуску.

відповідь:

Шановний учасник! Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Повідомляємо Вас, що статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлено, що закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Замовниками забезпечується вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю.
Згідно інформації опублікованої в системі «Prozorro» закупівля UA-2022-02-11-010685-b, щодо якої ви ставите запитання, була оголошена щодо товару - Електрична енергія (код ДК 021:2015 - 09310000-5 «Електрична енергія») electric power, CPV 021:2015: 09310000-5 — Electric Power. Логічно припустити, що Учаснику при заповненні Додатка 1 до тендерної документації «Тендерна пропозиція» після слів «…на виконання договору ми згодні поставити товар__________...» необхідно зазначити назву товару згідно оголошення UA-2022-02-11-010685-b.
Розгорнути: 15 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-02-11-010685-b.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "БІОТЕК ГРУП УКРАЇНА", Код ЄДРПОУ:42451510
Дата подання: 11.02.2022 16:22
Вимагаємо надати тендерну документацію у форматі WORD! Це дасть можливість всім учасникам підготувати пропозиції без помилок, що значно знизить підстави для відхилення пропозиції та зриву процедури закупівлі!

Рішення замовника: Вимога не задоволена

14.02.2022 13:37
Шановний учасник!
Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Повідомляємо Вас, що статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» встановлено, що закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Замовниками забезпечується вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю.
Відповідно до положень ст 1 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) тендерна документація - документація щодо умов проведення тендеру, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.
Так, ураховуючи вимоги до тендерної документації передбачені статтею 22 Закону, зокрема, тендерна документація безоплатно оприлюднюється замовником разом з оголошенням про проведення відкритих торгів в електронній системі закупівель для загального доступу шляхом заповнення полів в електронній системі закупівель.
Законом України «Про публічні закупівлі» не визначено в якому форматі Замовник зобов’язаний оприлюднити для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованому електронному майданчику тендерну документацію та додатки до неї.
Таким чином, Комунальною організацією «Харківський зоологічний парк» була розміщена тендерна документація у форматі «pdf».

Номер вимоги: UA-2022-02-11-010685-b.b2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЛЮМЬЄР ЕНЕРДЖІ", Код ЄДРПОУ:43872743
Дата подання: 16.02.2022 10:11
Вимагаємо виключити з тендерної документації вимогу щодо надання сканованого оригіналу довідки НЕ РАНІШЕ ДАТИ ОГОЛОШЕННЯ ЗАКУПІВЛІ, яка видана банківської установою про наявність поточного рахунку, його стан та про відсутність заборгованості по сплаті за кредитами та про відсутність арешту поточного рахунку. Пропонуємо вивчити рішення АМК.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

18.02.2022 14:18
Шановгий учаснику , Замовником уважно розглянуто вимогу та вивчено рішення АМКУ. Повідомляємо що умовами тендерної документації визначено вимогу надати у складі тендерної пропозиції сканований оригінал довідки не раніше дати оголошення закупівлі, яка видана банківською установою, у який обслуговується Учасник, про наявність поточного рахунку, його стан, про відсутність заборгованості по сплаті відсотків за кредитами та про відсутність арешту поточного рахунку (данні подаються по тому поточному рахунку, який буде вказаний Учасником в проекті договору про закупівлю);
Відповідно до абз. 2 п. 1 частини першої статті 10 Закону Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель у порядку, встановленому Уповноваженим органом та цим Законом, інформацію про закупівлю, а саме оголошення про проведення відкритих торгів - не пізніше ніж за 15 днів до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, якщо вартість закупівлі не перевищує межі, встановлені у частині третій цієї статті, та не пізніше 30 днів у разі перевищення таких меж. Отже, Закон містить чітку вимогу, що період для подання учасниками тендерних пропозицій не може бути меншим 15 днів.
Закупівлю оголошено 11.02.2022 , кінцевий строк подання тендерних пропозицій 14.03.2022
діюче законодавство не обмежує Замовника встановити такий строк для надання зазначених вище довідок, та Замовник жодним чином не порушив вимоги чинного законодавства України. Отримання довідок з установ банку та Державної казначейської служби є стандартною процедурою, яка не потребує тривалого часу, до того ж у більшості банків здійснюється надання довідок із застосуванням електронного документообігу.

Номер вимоги: UA-2022-02-11-010685-b.b3

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ЛЮМЬЄР ЕНЕРДЖІ", Код ЄДРПОУ:43872743
Дата подання: 16.02.2022 10:15
Шановний Замовнику! Вимагаємо привести у відповідність розділ, що стосується тендерного забезпечення, так як в одному випадку сума забезпечення вказана, в іншому - ні та зазначити реквізити Замовника для оформлення гарантії.

Рішення замовника: Вимога задоволена

18.02.2022 15:02
Відповідь вимогу розглянуто та задоволено, до Тендерної документації будуть внесені відповідні зміни

Номер вимоги: UA-2022-02-11-010685-b.b4

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЛЮМЬЄР ЕНЕРДЖІ", Код ЄДРПОУ:43872743
Дата подання: 16.02.2022 15:48
Шановний Замовнику! Згідно змісту п. 2 розділу 3 тендерної документації гарантія повинна бути видана за формою, затвердженою Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 14 грудня 2020 року № 2628.
Ця форма не передбачає зазначення того, що гарантія є безумовною, а за Вашими вимогами гарантія повинна бути безвідкличною та безумовною.
Крім того, Ви вимагаєте прописати у гарантії, те що «Страхова виплата не може бути меншою ніж страхова сума, до даної виплати не може застосовуватись франшиза, на бенефіціара не можуть покладатись будь-які витрати пов’язані з отриманням страхової суми в розмірі забезпечення тендерної пропозиції. Положення гарантії повинні відповідати положенням Закону України «Про страхування», Правилам добровільного страхування фінансових ризиків затверджених Уповноваженим органом, що повинно бути відображено у наданій страховій гарантії», що теж не відповідає формі гарантії.
Отже, вимагаємо виключити вищезазначені вимоги з документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

18.02.2022 15:03
Шановний Учасник
Згідно змісту п. 2 розділу 3 тендерної документації гарантія повинна бути видана за формою, затвердженою Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 14 грудня 2020 року № 2628
діюче законодавство не обмежує Замовника встановити таку вимогу щодо гарантій забезпечення тендерної документації, зокрема наявність безвідкличної та безумовної гарантії, а також «Страхову виплату яка не може бути меншою ніж страхова сума, до даної виплати не може застосовуватись франшиза, на бенефіціара не можуть покладатись будь-які витрати пов’язані з отриманням страхової суми в розмірі забезпечення тендерної пропозиції. Вважаємо, що Замовник жодним чином не порушив вимоги Законів України «Про публічні закупівлі», «Про страхування» Правила добровільного страхування фінансових ризиків затверджених Уповноваженим органом.

Номер вимоги: UA-2022-02-11-010685-b.b5

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "НАСУС ТРЕЙД", Код ЄДРПОУ:42818397
Дата подання: 17.02.2022 09:37
Вимагаємо привести у відповідність п.13.8 Проекту договору з п.п.4.4 п.4 розділу 6 тендерної документації.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

18.02.2022 15:03
Шановний учасник, вашу вимогу розглянуто. Повідомляємо що проект договору містить за змістом ті ж вимоги що і тендерна документація, та необхідність у разі потреби надання відповідних документів Також після проведення торгів договір буде укладатись на умовах які зазначено.

Номер вимоги: UA-2022-02-11-010685-b.b6

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЛЮМЬЄР ЕНЕРДЖІ", Код ЄДРПОУ:43872743
Дата подання: 21.02.2022 14:27
Шановний Замовнику!Вимагаємо видалити з документації вимогу щодо надання переможцем довідки у довільній формі, що підтверджує відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно п. 12 ч. 1 ст. 17 Закону, оскільки довідка МВС про відсутність судимості підтверджує в тому числі і відстутність підстав згідно п. 12 ст. 17 Закону.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

23.02.2022 14:47
Шановний учасник! Дякуємо Вам, що цікавитесь нашою закупівлею та допомагаєте нам слідкувати за дотриманням вимог чинного законодавства під час проведення процедури закупівлі.
Повідомляємо Вас, що статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) встановлено, що закупівлі здійснюються за такими принципами: добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія та ефективність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням. Замовниками забезпечується вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю.
Згідно п. 36 ч.1 ст. 1 Закону Уповноважений орган - центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель;
Згідно п. 12 ч. 1 ст. 9 Закону, а також пп. 93 п. 3 Положення про Міністерство економіки України затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. № 459 - однією з основних функцій Уповноваженого органу є надання узагальнених відповідей рекомендаційного характеру щодо застосування законодавства у сфері закупівель.
Із питань застосування статті 17 Закону Мінекономіки надали роз’яснення у Листі № 3304-04_34835-06 від 03.06.2020. У цьому Листі зазначається наступне.
Щодо підстави, передбаченої пунктами 5, 6, 12, 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону Замовник встановлює вимогу в тендерній документації щодо необхідності підтвердження учасниками процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції відсутності підстав, встановлених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону, при цьому підтвердження таких підстав може бути передбачено в довільній формі. Водночас для переможця процедури закупівлі замовник встановлює вимогу в тендерній документації про надання документального підтвердження згідно із законодавством щодо відсутності підстав, передбачених пунктами 5, 6, 12 і 13 частини першої та частиною другою статті 17 Закону шляхом оприлюднення таких документів в електронній системі закупівель у строк, що не перевищує десяти днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.
Таким чином, хоч Листи Мінекономіки не встановлюють норм права та носять виключно рекомендаційний та інформативний характер, існують підстави вважати, що в таких листах викладається існуюча правова позиція, яка, презюмується, формується з урахуванням чинної правозастосовної практики.

Номер вимоги: UA-2022-02-11-010685-b.b7

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ЛЮМЬЄР ЕНЕРДЖІ", Код ЄДРПОУ:43872743
Дата подання: 21.02.2022 14:50
Шановний Замовнику! Відповідно до п. 5.6 договору оплата за електроенергію здіснюється на підставі акту приймання-передачі товару, у той час як у п. 3 розділу 6 тендерної документації зазначено, що розрахунок за поставлені товари здійснюється на підставі підписаних сторонами накладних. Отже, вимагаємо привести до відповідності зазначені пункти.

Рішення замовника: Вимога задоволена

23.02.2022 14:48
Вимогу розглянуто та задоволено, до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни

Документи подані скаржником

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання