Послуг телефонного зв’язку на об’єктах ІФНМУ 3 Лоти: 1 Лот - Послуги телефонного зв'язку для телефонних номерів 22-хх-хх, 51-хх-хх, 53-хх-хх, 54-хх-хх, 55-хх-хх, 58-хх-хх, 75-хх-хх, 78-хх-хх, 89-хх-хх; 2 Лот - Послуги телефонного зв'язку для телефонних номерів 52-хх-хх; 3 Лот - Послуги телефонного зв'язку для телефонних номерів 59-хх-хх, код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 64210000-1- Послуги телефонного зв’язку та передачі даних.

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-02-15-004483-a
  • 64210000-1 - Послуги телефонного зв’язку та передачі даних
  • Завершена
Найменування замовника:
Івано-Франківський національний медичний університет
Тип закупівлі
Переговорна процедура
Контактна особа замовника
Феношин Роман , 380501007081 , rfenoshyn@ifnmu.edu.ua
Адреса замовника
Україна, Івано-Франківськ, 76018, Івано-Франківська область, Галицька, буд.2
Дата укладення договору
1.03.22
Очікувана вартість
210 300 UAH з ПДВ
Сума договору
210 227.40 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 3.03.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Обгрунтування застосування переговорної процедури

Пункт закону
Технічні причини
Обгрунтування
Згідно п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону замовник має право як виняток застосувати переговорну процедуру закупівлі якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним субєктом господарювання за наявності одного з таких випадків:
- предмет закупівлі полягає у створені або придбанні витвору мистецтва або художнього використання;
- укладення договору про закупівлю з переможцем архітектурного або мистецького конкурсу;
- відсутність конкуренції з технічних причин;
- існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності;
- укладення договору з постачальником «останньої надії» на постачання електричної енергії або природного газу;
Згідно з ч. 1 ст. 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені п. 2 ч. 2 ст. 40 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків, зокрема – відсутність конкуренції з технічних причин.
Відповідно до Закону України «Про телекомунікації» від 18 листопада 2003 року встановлено правову основу діяльності у сфері телекомунікацій. Також визначаються повноваження держави щодо управління та регулювання зазначеної діяльності, а також права, обов'язки та засади відповідальності фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у даній діяльності або користуються телекомунікаційними послугами. Частиною 1 та 2 статті 3 Закону передбачено, що сфера телекомунікацій є складовою частиною галузі зв'язку України, а також телекомунікації є невід'ємною частиною виробничої та соціальної інфраструктури України і призначені для задоволення потреб фізичних та юридичних осіб, органів державної влади в телекомунікаційних послугах. Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг» від 11 квітня 2012 року № 295 обумовлено порядок отримання послуг.
ПАТ “Укртелеком”, ПП «Звязковий», ДП «Нетгруп Телеком» (далі – Оператори) займають домінуюче становище на ринку послуг стаціонарного телефонного зв’язку в межах власних мереж. Лінійно-кабельні споруди, телекомунікаційне обладнання знаходиться на балансі Учасників. Надані Учасниками телефонні міські номери належать до власного номерного ресурсу вказаних операторів, працюють практично з моменту створення ІФНМУ, занесені в численні довідники, що унеможливлює їх безперешкодну заміну на іншу номерну ємність. Оператори забезпечують безвідмовну роботу каналів зв'язку ІФНМУ, цілодобову технічну підтримку, оповіщення щодо можливих порушень функціонування мережі зв'язку, профілактичних робіт та виїзд бригад для виконання ремонту.
Надання телекомунікаційних послуг здійснюється в цілодобовому режимі і не передбачає можливості припинення та зміни операторів телекомунікацій для отримання вищезазначених послуг.
Зміна існуючих Операторів на інших можливих операторів телекомунікацій призведе до таких негативних наслідків як: необхідність побудови нових каналів зв’язку, що не може бути виконано в короткий термін; зміни номерного ресурсу і номерів телефонів, які внесені у довідкову та технічну документацію, бланкову продукцію; переривання зв'язку, що в свою чергу призведе до затримки виконання завдань, які покладаються на ІФНМУ, а також до додаткових витрат коштів, в тому числі на видання нових телефонних довідників; значних витрат коштів на придбання нових номерів у іншого оператора телекомунікацій і будівництво нової кабельної мережі; необхідності оренди або придбання нового каналоутворюючого обладнання для доведення нових телефонних номерів до об’єктів ІФНМУ; виникнення проблем технічного характеру, пов’язаних з експлуатацією та обслуговуванням.

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Тендерна документація

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання