Послуги з видалення аварійно-небезпечних та сухостійних дерев

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-02-21-006333-b
  • 77211300-5 - Послуги з видалення дерев
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Державний історико-меморіальний Лук`янівський заповідник
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Спрощена процедура
Контактна особа замовника
Купченко Юлія Михайлівна, 380669961771 , dimlzkiev95@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 04112, Київська область, Дорогожицька, 7
Очікувана вартість
80 100 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 2.03.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 25.02.2022 10:00

Подання пропозицій:

02.03.2022 10:00

Очікувана вартість
80 100 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
801 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Інформація у приєднаному файлі з документацією.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

29 послуга
Послуги з видалення аварійно-небезпечних та сухостійних дерев
ДК 021:2015: 77211300-5 — Послуги з видалення дерев

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Дискримінаційні умови

Дата подання: 23.02.2022 15:51
Дата відповіді: 24.02.2022 19:40
Доброго дня шановний Замовник. Законом визначено, що тендерна документація оприлюднюється замовником закупівлі та повинна містити умови проведення тендеру, а так як було досліджені умови тендерної документації та було знайдено дискримінацію в тендерній документації по відношенню до інших суб’єктів господарювання та перешкоджає взяти участь у процедурі закупівлі учасникам, які можуть поставити більшу частину товару іншого виробника або надати інші послуги. Статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з ч. 3 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. А отже ознайомившись з умовами ТД, було визначено дискримінаційні умови, а саме: 14. Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження: г) учасник повинен мати досвід щодо виконання робіт по видаленню аварійно-небезпечних та сухостійних дерев не менше 5 років (документальне підтвердження). Отже, дискримінаційними є вимоги тендерної документації, які обмежують право учасників взяти участь у тендері та звужують коло учасників до одного чи декількох учасників, які були зареєстровані в Єдиному Державному Реєстрі Юридичних Осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, в 2021-2022 році та раніше. Тому пропонуємо змінити цей розділ на : г) учасник повинен мати досвід щодо виконання робіт по видаленню аварійно-небезпечних та сухостійних дерев "ВКАЗАТИ КІЛЬКІСТЬ ДОГОВОРІВ НЕ МЕНШЕ ОДНОГО" (документальне підтвердження).
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. У вимогах документації немає обмежень щодо дати реєстрації учасника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань. Необхідно надати Витяг з реєстру, отриманий у 2021 - 2022 роках.
Вимога щодо досвіду учасників не менше 5 років є обов'язковою. Справа в тому, що на території підприємства, де безпосередньо необхідно здійснити видалення аварійно-небезпечних та сухостійних дерев, розташовано багато пам'яток історії та культури, які знаходяться під охороною держави.
Саме тому виникає необхідність в застосуванні даної вимоги.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-02-21-006333-b.b1

Статус:
відкликано

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛЬПБІЛД", Код ЄДРПОУ:43694475
Доброго дня шановний Замовник.
Законом визначено, що тендерна документація оприлюднюється замовником закупівлі та повинна містити умови проведення тендеру, а так як було досліджені умови тендерної документації та було знайдено дискримінацію в тендерній документації по відношенню до інших суб’єктів господарювання та перешкоджає взяти участь у процедурі закупівлі учасникам, які можуть поставити більшу частину товару іншого виробника або надати інші послуги. Статтею 3 Закону України «Про публічні закупівлі» визначено, що закупівлі здійснюються, зокрема, за принципом недискримінації учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель. Згідно з ч. 3 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників. Частиною 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація не повинна містити вимог, які обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.

А отже ознайомившись з умовами ТД, було визначено дискримінаційні умови, а саме: 14. Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження: г) учасник повинен мати досвід щодо виконання робіт по видаленню аварійно-небезпечних та сухостійних дерев не менше 5 років (документальне підтвердження).
Отже, дискримінаційними є вимоги тендерної документації, які обмежують право учасників взяти участь у тендері та звужують коло учасників до одного чи декількох учасників, які були зареєстровані в Єдиному Державному Реєстрі Юридичних Осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, в 2021-2022 році та раніше.
Тому пропонуємо змінити цей розділ на : г) учасник повинен мати досвід щодо виконання робіт по видаленню аварійно-небезпечних та сухостійних дерев "ВКАЗАТИ КІЛЬКІСТЬ ДОГОВОРІВ НЕ МЕНШЕ ОДНОГО" (документальне підтвердження).
Розгорнути Згорнути
Скасована
Дата: 23.02.2022 15:59
Причина: Помилкова звернення.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання