Роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадійність проектування : Робочий проект) по об’єкту «Капітальний ремонт вузла подачі води із заміною водонапірної башти за адресою: Полтавський район, Карлівська територіальна громада, с. Попівка, Вул. Нова»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-08-12-003675-a
  • 71320000-7 - Послуги з інженерного проектування
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КАРЛІВКА НОВАТОР"
Тип закупівлі
Допорогові закупівлі
Контактна особа замовника
Ігор Перцьовий, +380534624420 , karlovka_novator2016@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Карлівка, 39500, Полтавська область, вул. Торгова, 3
Дата укладення договору
13.09.22
Переможець
ТОВ "АЛСВІТ ПЛЮС"
Очікувана вартість
50 000 UAH з ПДВ
Сума договору
43 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.09.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.08.2022 16:00

Подання пропозицій:

24.08.2022 00:00

Початок аукціону:

25.08.2022 12:48

Очікувана вартість
50 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 роботи
Роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадійність проектування : Робочий проект) по об’єкту «Капітальний ремонт вузла подачі води із заміною водонапірної башти за адресою: Полтавський район, Карлівська територіальна громада, с. Попівка, Вул. Нова»
ДК 021:2015: 71320000-7 — Послуги з інженерного проектування

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Бюджет закупівлі не відповідає дійсності

Дата подання: 12.08.2022 12:12
Дата відповіді: 15.08.2022 09:25
Кошти, які закладені Уповноваженою особою Замовника на проведення тендерної процедури, навіть не вистачить щоб пройти експертизу. Просимо проаналізувати і реально оцінювати можливі витрати, а також оподаткування учасників.

відповідь:

Доброго дня. Дякуємо Вам за питання. Відповідно до ч. 7 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) повідомляємо наступне.
Дана спрощена закупівля проводиться відповідно до плану, опублікованого в порядку, визначеному Законом. Згідно інформації, зазначеної в такому плані - джерелом фінансування спрощеної закупівлі є кошти місцевого бюджету.
Замовник цієї спрощеної закупівлі уповноважений розпорядником бюджетних коштів на здійснення заходів, передбачених бюджетною програмою, та отримує на їх виконання кошти бюджету, а саме 50000 грн.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-08-12-003675-a.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ПП "ІНЖИНІРИНГБУД", Код ЄДРПОУ:37592740
Дата подання: 26.08.2022 16:07
Шановний Замовнику!

26 серпня 2022 р. ПРОТОКОЛ 07-08-с було прийняте рішення Замовника про визначення переможцем ТОВ "АЛСВІТ ПЛЮС", по спрощеній закупівля ID: UA-2022-08-12-003675-a
Роботи з розробки проектно-кошторисної документації (стадійність проектування : Робочий проект) по об’єкту «Капітальний ремонт вузла подачі води із заміною водонапірної башти за адресою: Полтавський район, Карлівська територіальна громада, с. Попівка, Вул. Нова»

Згідно ОГОЛОШЕННЯ про проведення спрощеної закупівлі,
п.14. Інше:
- копію ліцензії, сертифіката або іншого документа дозвільного характеру на провадження певного виду діяльності, якщо отримання чи наявність таких документів передбачено Законом чи іншими нормативно-правовими актами для виконання робіт, що входять до предмету закупівлі.
В тендерній пропозиції ТОВ "АЛСВІТ ПЛЮС"", Учасник не надав жодного кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника, як вимагається Відповідно до статті 17 Закону України "Про архітектурну діяльність" та постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23 червня 2021 р. № 651)
кваліфікаційний сертифікат - документ, що підтверджує відповідність виконавця кваліфікаційним характеристикам професій працівників або відповідним професійним стандартам та його спроможність виконувати окремі роботи (надавати послуги), пов’язані із створенням об’єктів архітектури, що зазначені в такому документі і належать до видів робіт (послуг), перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554

Надані Учасником документи не підтверджують відповідність зазначеним у документації кваліфікаційним критеріям надавати послуги, пов’язані із створенням об’єктів архітектури.
Таким чином Замовник порушує діюче законодавство України, приймаючі протиречіві, дискримінаційні рішення. Вимагаємо дискваліфікувати ТОВ "АЛСВІТ ПЛЮС"" на підставі не відповідності зазначеним у тендерній документації кваліфікаційним вимогам та Закону України "Про архітектурну діяльність".
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

30.08.2022 16:46
На Вашу вимогу від 26.08.2022 року повідомляємо наступне.
Відповідно до ч. 11, 12 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», за результатами розгляду пропозиції учасника спрощеної закупівлі, яка за результатами електронного аукціону визначена найбільш економічно вигідною, було визначено переможця спрощеної закупівлі.
Так як пропозиція вищевказаного учасника відповідала умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі, такий учасник, згідно Закону України «Про публічні закупівлі», визнається переможцем, а пропозиції інших учасників, відповідно – не розглядаються.
Стосовно посилання на відсутність кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника у складі пропозиції учасника, якого визнано переможцем, повідомляємо наступне.
Останнім абзацом пункту 14.1 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі визначено, що Учасник повинен надати в електронному (сканованому) вигляді в складі своєї пропозиції копію ліцензії, сертифіката або іншого документа дозвільного характеру на провадження певного виду діяльності, якщо отримання чи наявність таких документів передбачено Законом чи іншими нормативно-правовими актами для виконання робіт, що входять до предмету закупівлі.
Чинним законодавством України чітко визначено поняття «Документ дозвільного характеру».
Відповідно до абзацу четвертого частини першої статті 1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», документ дозвільного характеру - дозвіл, висновок, рішення, погодження, свідоцтво, інший документ в електронному вигляді (запис про наявність дозволу, висновку, рішення, погодження, свідоцтва, іншого документа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань), який дозвільний орган зобов'язаний видати суб'єкту господарювання у разі надання йому права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності та/або без наявності якого суб'єкт господарювання не може проваджувати певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності.
Також, відповідно до ч. 1 статті 4 вищевказаного Закону встановлено, що виключно законами, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру, встановлюються перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.
Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» затверджено відповідний перелік документів.
Відповідно до частини другої статті 1 цього Закону, термін "документ дозвільного характеру" вживається у значенні, наведеному у Законі України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".
Відповідно до частини третьої цього Закону, забороняється вимагати від суб'єктів господарювання отримання документів дозвільного характеру, які не внесені до Переліку, затвердженого цим Законом.
Вищевказаний перелік не містить інформації щодо кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника.
Крім цього, Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (частина перша статті другої Закону) регулює суспільні відносини у сфері ліцензування видів господарської діяльності, визначає виключний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, встановлює уніфікований порядок їх ліцензування, нагляд і контроль у сфері ліцензування, відповідальність за порушення законодавства у сфері ліцензування видів господарської діяльності.
Ліцензування робіт згідно ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Роботи з розробки проектно-кошторисної документації) не передбачене законом, в тому числі Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
Чинне законодавство не передбачає отримання дозвільних документів на здійснення вказаної діяльності.
Разом з цим, Порядок проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затверджений Постановою Кабінету міністрів Кураїни від 23 травня 2011 року № 554 (зі змінами) - визначає процедуру проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури.
Абзацом третім пункту другого цього Порядку чітко визначено поняття кваліфікаційного сертифіката, а саме: кваліфікаційний сертифікат - документ, що підтверджує відповідність виконавця кваліфікаційним характеристикам професій працівників або відповідним професійним стандартам та його спроможність виконувати окремі роботи (надавати послуги), пов’язані із створенням об’єктів архітектури, що зазначені в такому документі і належать до видів робіт (послуг), перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1668)
Тобто, наявність кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника відноситься до кваліфікаційного критерію процедури закупівлі, передбаченого пунктом другим частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, при цьому Оголошення про проведення спрощеної закупівлі взагалі не містить такого критерію.
Абзацом другим пункту 14.2 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі визначено, що У разі відсутності в учасника документу, передбаченого цим оголошенням або наявності документів з іншою назвою, які містять необхідні відомості відповідно до чинного законодавства України, учасник в складі своєї пропозиції обов’язково надає письмове пояснення причини відсутності або надання іншого документу ніж зазначеного в оголошенні разом з копією документу, який містить відповідні відомості.
У пропозиції Учасника, яка за результатами електронного аукціону визначена найбільш економічно вигідною, надано лист «Лист ліцензія.pdf», в якому надано письмове пояснення відсутності документів дозвільного характеру згідно останнього абзацу пункту 14.1 Оголошення, чим в повному обсязі виконав вимоги Оголошення про проведення спрощеної закупівлі.
Враховуючи вищевказане, правові підстави для задоволення Вашої вимоги – відсутні.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Номер вимоги: UA-2022-08-12-003675-a.b2

Статус:
Вирішена

Учасник: ПП "ІНЖИНІРИНГБУД", Код ЄДРПОУ:37592740
Дата подання: 30.08.2022 18:55
Шановний Замовнику!
Розробка та затвердження проєктної документації регламентується наступними нормативно-правовими актами України:
• Закон України "Про регулювання містобудівної діяльності";
• Закон України «Про архітектурну діяльність»;
• Закон України «Про будівельні норми»;
• Постанова Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 року № 560 про Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи; • Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 16.05.2011 № 45 "Про затвердження Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів; • Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 19 травня 2017 року № 125 "Про затвердження Змін до Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів.
Проект - документація для будівництва об'єктів архітектури, що складається з креслень, графічних і текстових матеріалів, інженерних і кошторисних розрахунків, які визначають містобудівні, об'ємно-планувальні, архітектурні, конструктивні, технічні та технологічні рішення, вартісні показники конкретного об'єкта архітектури, та відповідає будівельним нормам і правилам. Проектні роботи повинні виконуватися сертифікованими інженерами у відповідності до вимог чинного законодавства у сфері містобудування. Згідно зі статтею 7 ЗУ «Про архітектурну діяльність», проект об'єкта архітектури розробляється під керівництвом або з обов'язковою участю головного архітектора проекту та/або головного інженера проекту, які мають відповідний кваліфікаційний сертифікат.
Саме сертифікат і є документ дозвільного характеру, для ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Роботи з розробки проектно-кошторисної документації).
Просимо Вас уважно вивчити дане питаня в іншому випадку ми будемо вимушені звернутися із скаргою до Антимонопольного комітету України !
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

02.09.2022 15:35
На Вашу вимогу від 30.08.2022 року повідомляємо наступне.
Відповідно до ч. 11, 12 ст. 14 Закону України «Про публічні закупівлі», за результатами розгляду пропозиції учасника спрощеної закупівлі, яка за результатами електронного аукціону визначена найбільш економічно вигідною, було визначено переможця спрощеної закупівлі.
Так як пропозиція вищевказаного учасника відповідала умовам, визначеним в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, та вимогам до предмета закупівлі, такий учасник, згідно Закону України «Про публічні закупівлі», визнається переможцем, а пропозиції інших учасників, відповідно – не розглядаються.
Окремо слід зазначити, що Ваша вимога від 30.08.2022 року за змістом є похідною від вимоги 26.08.2022 року, на яку Замовником в повному обсязі надано відповідь 30.08.22, о 16:43
Стосовно твердження про те, що кваліфікаційний сертифікат інженера-проектувальника є документом дозвільного характеру, повторно зазначаємо наступне.
Чинним законодавством України чітко визначено поняття «Документ дозвільного характеру».
Відповідно до абзацу четвертого частини першої статті 1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», документ дозвільного характеру - дозвіл, висновок, рішення, погодження, свідоцтво, інший документ в електронному вигляді (запис про наявність дозволу, висновку, рішення, погодження, свідоцтва, іншого документа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань), який дозвільний орган зобов'язаний видати суб'єкту господарювання у разі надання йому права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності та/або без наявності якого суб'єкт господарювання не може проваджувати певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності.
Також, відповідно до ч. 1 статті 4 вищевказаного Закону встановлено, що виключно законами, які регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру, встановлюються перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.
Законом України «Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» затверджено відповідний перелік документів.
Відповідно до частини другої статті 1 цього Закону, термін "документ дозвільного характеру" вживається у значенні, наведеному у Законі України "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності".
Відповідно до частини третьої цього Закону, забороняється вимагати від суб'єктів господарювання отримання документів дозвільного характеру, які не внесені до Переліку, затвердженого цим Законом.
Вищевказаний перелік не містить інформації щодо кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника.
Крім цього, Закон України «Про ліцензування видів господарської діяльності» (частина перша статті другої Закону) регулює суспільні відносини у сфері ліцензування видів господарської діяльності, визначає виключний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню, встановлює уніфікований порядок їх ліцензування, нагляд і контроль у сфері ліцензування, відповідальність за порушення законодавства у сфері ліцензування видів господарської діяльності.
Ліцензування робіт згідно ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектування (Роботи з розробки проектно-кошторисної документації) не передбачене законом, в тому числі Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності»
Чинне законодавство не передбачає отримання дозвільних документів на здійснення вказаної діяльності.
Разом з цим, Порядок проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури, затверджений Постановою Кабінету міністрів Кураїни від 23 травня 2011 року № 554 (зі змінами) - визначає процедуру проведення професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури.
Абзацом третім пункту другого цього Порядку чітко визначено поняття кваліфікаційного сертифіката, а саме: кваліфікаційний сертифікат - документ, що підтверджує відповідність виконавця кваліфікаційним характеристикам професій працівників або відповідним професійним стандартам та його спроможність виконувати окремі роботи (надавати послуги), пов’язані із створенням об’єктів архітектури, що зазначені в такому документі і належать до видів робіт (послуг), перелік яких затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. № 554 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 41, ст. 1668)
Наявність кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника відноситься до кваліфікаційного критерію процедури закупівлі, передбаченого пунктом другим частини другої статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме: наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
При цьому, Замовником в Оголошенні про проведення спрощеної закупівлі не встановлювалися вимоги щодо наявності в Учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід та подання у складі пропозиції підтверджуючих це документів.
Абзацом другим пункту 14.2 Оголошення про проведення спрощеної закупівлі визначено, що У разі відсутності в учасника документу, передбаченого цим оголошенням або наявності документів з іншою назвою, які містять необхідні відомості відповідно до чинного законодавства України, учасник в складі своєї пропозиції обов’язково надає письмове пояснення причини відсутності або надання іншого документу ніж зазначеного в оголошенні разом з копією документу, який містить відповідні відомості.
У пропозиції Учасника, яка за результатами електронного аукціону визначена найбільш економічно вигідною, надано лист «Лист ліцензія.pdf», в якому надано письмове пояснення відсутності документів дозвільного характеру, чим виконано вимоги Оголошення.
Враховуючи вищевказане, дискваліфікація пропозиції Учасника, яка за результатами електронного аукціону визначена найбільш економічно вигідною, з підстав ненадання кваліфікаційного сертифікату інженера-проектувальника – неможлива, а Ваша вимога, відповідно, не підлягає задоволенню.
Оцінка скаржником рішення Замовника: Незадовільно

Аукціон

Початок:
25.08.2022 12:48
Завершення:
25.08.2022 13:11

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 25.08.2022 13:11

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АЛСВІТ ПЛЮС"
Пошук по цьому учаснику
43 000 UAH з ПДВ 43 000 UAH з ПДВ Документи
ПП "ІНЖИНІРИНГБУД"
Пошук по цьому учаснику
48 300 UAH з ПДВ 48 300 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АЛСВІТ ПЛЮС"
#38975278
Пошук по цьому переможцю
Переможець 43 000 UAH з ПДВ 26.08.2022 14:46

Документи

26.08.2022 14:46
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 26.08.2022 14:46

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АЛСВІТ ПЛЮС"
Пошук по цьому переможцю
#38975278
43 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

26.08.2022 14:46
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 13.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Номер 147/09-б
Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
147 нова.pdf Укладений
43 000
13.09.2022 12:02
13.09.2022
147 нова додаток.pdf Укладений
43 000
13.09.2022 12:02
13.09.2022
sign.p7s Укладений
13.09.2022 12:06

Зміни до договору

Продовження строку дії договору (через документально підтверджені об’єктивні обставини) 18.10.2022 09:08
Опис змін: На підставі пп.4 п.5 ст.41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (із змінами та доповненнями), за взаємною згодою, Сторони вирішили: Змінити п 5.1. Договору № 147/09-б від 13 вересня 2022 року (далі-Договір) й викласти в наступній редакції: « 5.1. Строк виконання Робіт: до 26.10.2022 року.» 2. Інші умови Договору залишені без змін, не порушені даною додатковою угодою, залишаються незмінними.
Номер договору: 1
Контракт:
Зміна ціни у зв’язку із зміною ставок податків і зборів 21.10.2022 13:50
Опис змін: На підставі пункту 6 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (із змінами та доповненнями),  у зв’язку зі зміною ставок податків і зборів - пропорційно до зміни таких ставок; Витяг №2226554500892 з реєстру платників податку на додану вартість (назва та реквізити документа, який підтверджує зміну ставок податків і зборів та/або зміну умов щодо надання пільг з оподаткування), за взаємною згодою, Сторони вирішили: Змінити п 3.1. Договору № 147/09-б від 13 вересня 2022 року (далі-Договір) й викласти в наступній редакції: « 3.1 Ціна цього Договору 43 000,00 (сорок три тисячі гривень нуль копійок), з ПДВ.» 2. Інші умови Договору залишені без змін, не порушені даною додатковою угодою, залишаються незмінними.
Номер договору: 2
Контракт:

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання