Багатофункціональні підмітально – прибиральні машини в комплекті з навісним обладнанням (код за ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-12-02-016558-a
  • 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "АТП-2528" Чернігівської міської ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Дорошок Наталія Володимирівна, 380462933323 , ktp2528@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Чернігів, 14034, Чернігівська область, вул.1-го Травня, 173
Дата укладення договору
19.12.22
Переможець
ТОВ "СП КБТ"
Очікувана вартість
16 713 040 UAH з ПДВ
Сума договору
15 984 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 19.12.22
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 09.12.2022 00:00

Оскарження умов:

до 09.12.2022 00:00

Подання пропозицій:

12.12.2022 10:00

Очікувана вартість
16 713 040 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
83 565 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 одиниця
Багатофункціональні підмітально – прибиральні машини в комплекті з навісним обладнанням (код за ДК 021:2015: 34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби)
ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-12-02-016558-a.a1

Статус:
Вирішена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "КЕРХЕР", Код ЄДРПОУ:34003237
Дата подання: 06.12.2022 17:16
Шановний Замовник,
Маємо намір прийняти участь у процедурі закупівлі.
Звертаємо Вашу увагу на те, що у п. 4.5. Додатку 2 Тендерної документації Вами вказано вимоги, які містять дискримінаційні обмеження щодо участі учасників, яким не потрібно доводити ступінь локалізації виробництва товарів:
«Учасник у складі пропозиції має надати калькуляцію собівартості товару та довідку у довільній формі із зазначенням найменування товару, назви виробника та ID товару, який присвоєно електронною системою закупівель. Замовник самостійно перевіряє інформацію щодо ступеня локалізації виробництва товару, який є предметом закупівлі у переліку товарів, що є предметом закупівлі, з підтвердженим ступенем локалізації за посиланням: https://prozorro.gov.ua/search/products?local_share=10.
У разі відсутності товару запропонованого учасником закупівлі у відповідному переліку або у разі, якщо ступінь локалізації товару є меншим ніж 10 відсотків, замовник відхиляє тендерну пропозицію учасника на підставі абзацу 3 частини 1 статті 31 Закону, а саме: не відповідає встановленим абзацом 1 частини 3 статті 22 цього Закону вимогам до учасника відповідно до законодавства».

Згідно п. 6.1. Розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі», в якому йдеться про вимогу щодо локалізації виробництва товару:

«Цей пункт не застосовується до закупівель, які підпадають під дію положень Закону України "Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі", а також положень про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України».

Згідно п. 3. Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів, затвердженим
Постановою КМУ № 861 від 02.08.2022 року:

«3. Дія цього Порядку не застосовується до закупівель товарів, вартість яких дорівнює або перевищує суми, зазначені в Угоді про державні закупівлі, укладеній 15 квітня 1994 р. в м. Марракеші, із змінами, внесеними Протоколом про внесення змін до Угоди про державні закупівлі, вчиненим 30 березня 2012 р. в м. Женеві, а також положеннях про державні закупівлі інших міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, зокрема угодах про вільну торгівлю, в гривневому еквіваленті на дату закупівлі і країною походження яких є країни, з якими Україна уклала такі угоди, та країни, які є учасниками Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України “Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі”, що підтверджується сертифікатом про походження товару. Перелік країн, з якими укладено угоди про вільну торгівлю, а також перелік країн, які є учасниками Угоди про державні закупівлі, до якої Україна приєдналася відповідно до Закону України “Про приєднання України до Угоди про державні закупівлі”, публікується на офіційному веб-сайті Мінекономіки».

Вартість оголошеної Вами закупівлі перевищує суми міжнародних договорів України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України. І окрім підтвердження ступеня локалізації виробництва товару, учасники також можуть надати як альтернативу сертифікат про походження товару, як документ що підтверджує виробництво товару в країні, на яку поширюються вказані міжнародні угоди.

Таким чином Вами було, при складанні тендерної документації, проігноровано та порушено норми чинного законодавства України, зокрема норми ЗУ «Про публічні закупівлі», норми Порядку підтвердження ступеня локалізації виробництва товарів, затвердженим Постановою КМУ № 861 від 02.08.2022 року.

Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас усунути вказані невідповідності та прописати тендерну документацію з урахуванням норм чинного законодавства України, надавши можливість приймати участь тим учасникам, які мають право та можливість не доводити ступінь локалізації виробництва товару.

У випадку не надання Вами роз’яснень у відповідь на наше звернення та не приведення Вами умов Тендерної документації у відповідність до чинного законодавства України, ми, керуючись положеннями ст. 18 ЗУ «Про Публічні закупівлі», будемо звертатись з відповідною скаргою до Антимонопольного комітету України і також до органів державного фінансового контролю.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

07.12.2022 12:28
Доброго дня! Були внесені зміни до Тендерної документації

Номер вимоги: UA-2022-12-02-016558-a.c2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "Ювента Групп", Код ЄДРПОУ:39078467
Дата подання: 08.12.2022 17:15
Вітаємо!
Маємо намір прийняти участь у процедурі закупівлі та запропонувати якісний, маневрений та
потужний предмет закупівлі.
В наслідок ознайомлення з текстом Тендерної документації нами було виявлено дискримінаційний підхід щодо встановлення технічних, якісних та кількісних характеристик Багатофункціональних підмітально – прибиральних машини в комплекті з навісним обладнанням згідно Додатку № 2 до Тендерної документації.
Проведений аналіз характеристик існуючих багатофункціональних підмітально – прибиральних машини різних виробників (див. Додаток до цієї вимоги) доводить, що умовам Тендерної документації, зокрема вимогам Додатку 2, відповідає тільки техніка виробника однієї торговельної марки, а саме – «Egholm».
Таким чином, Вами як Замовником закупівлі було порушено декілька з основних принципів проведення публічних закупівель - зокрема, максимальної економії, добросовісної конкуренції,
відкритості та прозорості, недискримінації учасників, що позбавляє широке коло учасників надати
більш вигідні пропозиції для Вас, що є актуальним з огляду на принцип максимальної економії при
проведенні закупівель.
З огляду на вищевказане, вимагаємо внести зміни до Тендерної документації, а саме у Додаток № 2 до Тендерної документації у технічні та якісні вимоги до предмета закупівлі.
Запропоновані нами зміни додаємо до нашої вимоги у відповідному файлі «Вимоги щодо змін технічних характеристик».
У випадку не приведення вами умов тендерної документації у відповідність до чинного законодавства України, ми будемо звертатись з відповідною скаргою да АМКУ, аби забезпечити законні права всіх потенційних учасників на участь в даній закупівлі та попередити можливі зловживання та нехтування нормами чинного законодавства України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

09.12.2022 15:04
Шановний учаснику! За результатами розгляду вашої вимоги повідомляємо про те, що під час підготовки тендерної документації було проведено аналіз багатофункціональних підмітально – прибиральних машини в комплекті з навісним обладнанням та визначено технічні характеристики, яким в повному обсязі відповідає техніка не менше ніж двох виробників. Таким чином, в тендерній документації не встановлено жодної дискримінаційної вимоги та не порушено жодного із принципів публічних закупівель.

Номер вимоги: UA-2022-12-02-016558-a.c3

Статус:
Відхилена

Учасник: ФОП "ЛАЩЕНКО СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА", Код ЄДРПОУ:2685005541
Дата подання: 08.12.2022 21:35
Доброго дня!

Як потенційний Учасник тендеру, звертаємо Вашу увагу на те, що у п. 4.2. Додатку 2 Тендерної документації Вами вказано вимогу, яка містять дискримінаційні обмеження щодо участі учасників, а саме:

«Реєстраційне повідомлення про постановку Учасника на облік та закріплення реєстраційного номеру для торгівлі тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами та складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери в ГУ Держпродспоживслужбі».

Вказана вимога є дискримінаційною та такою, що обмежує конкуренцію та штучно зменшує коло потенційних учасників закупівлі.
Вами, як Замовником закупівлі, було порушено декілька з основних принципів проведення публічних закупівель - добросовісної конкуренції, відкритості та прозорості, недискримінації учасників.
Згідно ст. 5 ЗУ «Про Публічні закупівлі»:
«Стаття 5. Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників
1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням».
Встановлення обмежень у вигляді реєстрації Учасника на обліку в ГУ Держпродспоживслужбі обмежує право інших учасників подавати тендерну пропозицію та мати змогу брати участь у тендерній закупівлі на рівних засадах, що неприпустимо відповідно до положень чинного законодавства України.
Постановка техніки на облік в Держпродспоживслужбі може бути забезпечена іншим шляхом, окрім обов'язкової реєстрації Учасника на обліку в цій установі, тому ця вимога є штучною та носить дискримінаційний характер.

Пропонуємо змінити таку вимогу наступним чином:

«Реєстраційне повідомлення про постановку Учасника на облік та закріплення реєстраційного номеру для торгівлі тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами та складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери в ГУ Держпродспоживслужбі або гарантійний лист Учасника про передачу Замовнику разом з Товаром необхідних документів для постановки на облік в Держпродспоживслужбі та організаційну допомогу в постановці на облік».


Зважаючи на вищевикладене, просимо Вас усунути вказані невідповідності та прописати тендерну документацію з урахуванням норм чинного законодавства України, надавши можливість приймати участь тим учасникам, які мають право не реєструватись в ГУ Держпродспоживслужбі та можливість поставити техніку на облік без реєстрації».

У випадку не надання Вами роз’яснень у відповідь на наше звернення та не приведення Вами умов Тендерної документації у відповідність до чинного законодавства України, ми, керуючись положеннями ст. 18 ЗУ «Про Публічні закупівлі», будемо звертатись з відповідною скаргою до АМКУ і ДАСУ.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

09.12.2022 15:03
Шановний учаснику!
Відповідно до статті 30 Закону України «Про дорожній рух» Підприємства, установи, організації та інші суб'єкти господарювання незалежно від форм власності, які мають право здійснювати оптову або роздрібну торгівлю та оформлення відповідних документів на реалізацію транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, зобов'язані вести облік реалізованих транспортних засобів та їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери. Порядок оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, визначається Кабінетом Міністрів України.
Пунктом 1 Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2009 р. № 1200 передбачено, що Порядок визначає механізм провадження торговельної діяльності у сфері оптової та роздрібної торгівлі автомобілями, автобусами, мотоциклами всіх типів, марок і моделей, причепами, напівпричепами та мотоколясками, тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами та транспортними засобами вітчизняного та іноземного виробництва (далі - транспортні засоби) та їх складовими частинами (двигуни, шасі, кузови, рами), що мають ідентифікаційні номери, а також тими транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, які перебували в користуванні і були зареєстровані в установленому законодавством порядку.
Таким чином, будь який суб’єкт, який має намір здійснювати провадження торговельної діяльності у сфері оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами повинен керуватися даним порядком.
Пунктом 4 Порядку здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2009 р. № 1200 передбачено, що Облік суб'єктів господарювання, які здійснюють оптову та роздрібну торгівлю тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами вітчизняного та іноземного виробництва та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, ведеться Держпродспоживслужбою у порядку, встановленому Мінекономіки. Держпродспоживслужба створює та веде електронний реєстр таких суб'єктів господарювання.
Пунктом 1.2. Порядку обліку, створення та ведення реєстру підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання, які здійснюють торгівлю тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери, який затверджений Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 05.06.2012 № 325 передбачено, що дія цього Порядку поширюється на всіх суб'єктів господарювання незалежно від форм власності, які здійснюють передачу для реалізації машин або їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери, оптову та роздрібну торгівлю ними і оформлення відповідних документів на їх реалізацію, а також на товарні біржі, які здійснюють оформлення договорів купівлі-продажу машин або їх складових частин, що мають ідентифікаційні номери (далі - суб'єкти господарювання).
На підставі вище викладеного суб’єкти господарювання, які здійснюють торгівлю тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери можуть бути внесені в реєстр підприємств, установ, організацій та інших суб'єктів господарювання, які здійснюють торгівлю тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери.
Таким чином, вимога про надання в складі пропозиції реєстраційного повідомлення про постановку Учасника на облік та закріплення реєстраційного номеру для торгівлі тракторами, самохідними шасі, самохідними сільськогосподарськими, дорожньо-будівельними і меліоративними машинами, сільськогосподарською технікою, іншими механізмами та складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери в ГУ Держпродспоживслужбі є правомірною та такою, що відповідає чинному законодавству України.

Документи подані скаржником

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 12.12.2022 10:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
15 984 000 UAH з ПДВ 15 984 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

15.12.2022 20:43
sign.p7s
15.12.2022 20:43
ТОВ_СП_КБТ.pdf.p7s
15.12.2022 20:42
витяг 12.22.pdf.p7s
15.12.2022 20:42
ТОВ_СП_КБТ.pdf
15.12.2022 20:42
Довіреність.pdf
15.12.2022 20:42
Довідка (3) юр.zip
15.12.2022 20:42
витяг 12.22.pdf
10.12.2022 18:15
sign.p7s
10.12.2022 18:12
sign.p7s
10.12.2022 17:57
sign.p7s
10.12.2022 17:57
Статут + Опис.pdf
10.12.2022 17:57
Витяг з ЄДР.pdf
10.12.2022 17:57
Витяг ПДВ.pdf
10.12.2022 17:57
Відгук.pdf
10.12.2022 17:57
Довідка МТБ.pdf
10.12.2022 17:57
Довіреність.pdf
10.12.2022 17:57
Додаток 2 ТВ.pdf
10.12.2022 17:57
Витяг ПДВ.pdf.p7s
10.12.2022 17:57
Відгук.pdf.p7s
10.12.2022 17:57
Витяг з ЄДР.pdf.p7s
09.12.2022 16:59
sign.p7s
09.12.2022 16:58
Довіреність.pdf
09.12.2022 16:58
Витяг ПДВ.pdf
09.12.2022 16:58
Відгук.pdf
09.12.2022 16:58
Статут + Опис.pdf
09.12.2022 16:58
Витяг з ЄДР.pdf
09.12.2022 16:58
Довідка МТБ.pdf
09.12.2022 16:58
Додаток 2 ТВ.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "СП КБТ"
#25406430
Пошук по цьому переможцю
Переможець 15 984 000 UAH з ПДВ 12.12.2022 16:59

Переможець

Дата і час публікації: 12.12.2022 16:59

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "СП КБТ"
Пошук по цьому переможцю
#25406430
15 984 000 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Номер 19/12/22-3414
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір 19_12_22_3414 від 19.12.2022.pdf Укладений
15 984 000
19.12.2022 16:35
19.12.2022
sign.p7s Укладений
19.12.2022 16:35

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2022
Сума оплати за договором: 15 984 000
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання