ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 34140000-0– Великовантажні мототранспортні засоби (екскаватор-навантажувач)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2022-12-07-019602-a
  • 34140000-0 - Великовантажні мототранспортні засоби
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА "ІРПІНЬ" ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Юрій Давиденко, +380971008123 , uzkg_irpin@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м. Ірпінь, 08200, Київська область, вул. ТРОЇЦЬКА, будинок 21
Дата укладення договору
3.01.23
Переможець
ТОВ "Констракшн Машинері"
Очікувана вартість
4 182 000 UAH з ПДВ
Сума договору
4 095 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 4.01.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 12.12.2022 00:00

Оскарження умов:

до 12.12.2022 00:00

Подання пропозицій:

15.12.2022 00:00

Початок аукціону:

15.12.2022 15:02

Очікувана вартість
4 182 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
41 820 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 штуки
ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, код 34140000-0– Великовантажні мототранспортні засоби (екскаватор-навантажувач)
ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Дискримінаційні вимоги по кваліфікації в додатку 2 Технічні специфікації

Дата подання: 08.12.2022 12:09
Дата відповіді: 10.12.2022 13:37
Шановний Замовник. Просимо видалити дискримінаційні вимоги з додатку 2 Технічні специфікації, а саме: • «довідку учасника із посиланням на відповідну сторінку єдиного офіційного вебсайту учасника, на якому розміщена брошура, а також інформацією, що предмет закупівлі є стандартним заводським виконанням (не допускається надання посилання на файл; повинно бути посилання саме на сторінку вебсайту, на якій розміщений файл з можливістю його скачування); • лист-підтвердження заводу-виробника, що брошура, розміщена на єдиному офіційному вебсайті заводу-виробника (з посиланням на відповідний вебсайт та сторінку з брошурою) є ідентичною брошурі, розміщеної на єдиному офіційному вебсайті учасника (з посиланням окремо на відповідний вебсайт та окремо на сторінку вебсайту з брошурою) (не допускається надання посилання на файл, повинно бути посилання саме на сторінку вебсайту, на якій розміщений файл з можливістю його скачування);» Яке відношення має сайт виробника, який не являється учасником закупівлі до технічних характеристик товару? Вимоги по сайту до учасника чи до виробника? Лист підтвердження від заводу – тобто завод виробник, який є експортером в десятки країн світу має гарантувати сайти учасників по всьому світу? Лише за Вашим побажанням? Учасник також має забезпечити у виробника наявність сайту з певними кнопками Ваших побажань? А чи не достатньо підтвердження заводу, стосовно підтверджених характеристик в паспорті або в технічних параметрах до пропозиції? В чому складність звернутись до виробника, звичайним запитом через сайт? Чи мають бути лише такі кнопки на сайтах учасників та виробника, як Вам прописали представники jcb? Вимагаємо видалити дискримінаційні вимоги! Наявність певних кнопок на сайті – не може бути причиною для унеможливлення щодо участі у тендері. Не створюйте штучних умов для проштовхування екскаватора-навантажувача 3 сх. Дякую за відповідь.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Повідомляємо Вам, що тендерна документація може містити іншу інформацію, яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII (змінами та доповненнями) (далі по тексту – Закон) тендерна документація може містить іншу інформацію, яку замовник визначив виходячи зі специфіки предмета закупівлі та власних господарських потреб. Більшість виробників екскаваторів-навантажувачів мають офіційні сайти, на яких представлено модельний ряд техніки, а також брошури чи каталоги з зазначенням технічних характеристик, а вимога надати відповідний документ дозволить Замовнику пересвідчитись у достовірності наданої учасником інформації стосовно технічних характеристик на запропонований товар. Також, учасник має можливість запропонувати замовнику товар, що є предметом закупівлі, і при цьому, відповідає вимогам та потребам Замовника.
Одночасно, звертаємо Вашу увагу щодо відсутності дискримінаційності вказаної вимоги та відсутність необхідності її виключення, оскільки таку можливість для замовника передбачив законодавчий орган та закріпив її у вищевказаній нормі Закону. Крім того, Замовник не порушує принципів закупівель, а навпаки встановлює вимоги для закупівлі саме того товару, який йому потрібен для власних та господарських потреб

Порушення статті 23 Закону

Дата подання: 08.12.2022 12:09
Дата відповіді: 10.12.2022 13:38
Шановний замовник, Додаток 2 – є Технічною специфікацією, що регулюється статтею 23 Закону. Додаток 2, який надрукований Вами під копірку від jcb, є порушенням та лобіюванням останнього. Наявність певних кнопок чи посилань на сайті виробника та учасника – не передбачено жодним пунктом статті 23 Закону. Якщо Ви зазначите, що маєте право, передбачене частиною 3 статтею 22, то такі вимоги мають бути зазначені в кваліфікаційній частині тендерної документації, так як вимоги до «сайту» учасника та виробника» - є кваліфікація, а не технічна специфікація. Сайт виробника та учасника – є вимога по кваліфікації чи по технічним та якісним показникам? Чи може товар відповідати всім вимогам по технічній частині, вказаній у паспорті на виріб? Чи ви вважаєте лише сайт, як у jcb? НЕ пишіть відповіді від jcb під копірку, видаліть вимогу по кваліфікації з технічної специфікації. Дякую за відповідь.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Повідомляємо Вам, що ч. 2 ст. 16 Закону передбачає собою право Замовника на встановлення одного або декількох кваліфікаційних кретиріїв, а саме:
1)наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Статтею 23 Закону встановлена вимога для Замовника, що при підготовці технічної специфікації повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг).
В зв’язку з вище викладеним вважаємо, що при підготовці тендерної документації уповноваженою особою було дотримано правомірні вимоги норм чинного законодавства про публічні закупівлі та не встановлено жодного дискримінаційного критерію. Також, дотримано норм чинного законодавства при підготовці тендерної документації, а саме щодо визначеності між кваліфікаційними кретиріями та технічною специфікацією

Порушення постанови 1178 від 12.10.2022року та статті 5 Закону

Дата подання: 08.12.2022 12:10
Дата відповіді: 10.12.2022 13:39
Шановний Замовник! Ви порушили вимоги постанови 1178 від 12 жовтня 2022 року, встановивши дискримінаційну вимогу по кваліфікації в додатку 2 що фактично є Технічною специфікацією: • «довідку учасника із посиланням на відповідну сторінку єдиного офіційного вебсайту учасника, на якому розміщена брошура, а також інформацією, що предмет закупівлі є стандартним заводським виконанням (не допускається надання посилання на файл; повинно бути посилання саме на сторінку вебсайту, на якій розміщений файл з можливістю його скачування); • лист-підтвердження заводу-виробника, що брошура, розміщена на єдиному офіційному вебсайті заводу-виробника (з посиланням на відповідний вебсайт та сторінку з брошурою) є ідентичною брошурі, розміщеної на єдиному офіційному вебсайті учасника (з посиланням окремо на відповідний вебсайт та окремо на сторінку вебсайту з брошурою) (не допускається надання посилання на файл, повинно бути посилання саме на сторінку вебсайту, на якій розміщений файл з можливістю його скачування);» Статтею 23 Закону України про публічні Закупівлі не передбачено жодних кваліфікаційних вимог у розділі Технічні специфікації. Дійсно Ви маєте право відповідно частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» вимагати надання інформації, яку вважаєте за необхідне, але це не означає, що вимога по кваліфікації, якщо ви маєте намір її висунути – має бути у відповідному розділі, яка стосується саме кваліфікації, а не в технічних специфікаціях. Відповідно частини 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі»: Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Також замовник має забезпечити умови, передбачені статтею 5 Закону, а не створювати штучних умов для обраного учасника. Також відповідно до умов постанови 1178 від 12 жовтня 2022 року, п 41-45 передбачені підстави відхилення пропозицій учасників, в яких не йдеться мова, пов’язана з дискримінаційними вимогами, які ви висуваєте учасникам. Питання в наступному: чому ви висуваєте дискримінаційні вимоги, не маючи на це жодного права, передбаченого діючим законодавством? Яким чином кваліфікація учасника впливає на якісні показники предмету закупівлі? Лише тому що так зручно для jcb? Дякуємо за відповідь.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до п. 3 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р.(далі – Особливості), замовник здійснює публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей.
Частиною 2 ст. 22 Закону передбачено, у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема: 1) інструкція з підготовки тендерних пропозицій; 2) один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону, підстави, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність підставам, встановленим статтею 17 цього Закону, у разі якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації", та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Нормами частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Також, в Додатку 2 тендерної документації чітко вказано, що Учасник має право пропонувати еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником.
Враховуючи вищевикладене, Замовником в повній мірі виконано норми діючого законодавства про закупівлю та не встановлено жодного дискримінаційного критерію чи вимог, які порушують принципи здійснення публічних закупівель

Порушення статті 5 та статті 22 Закону України про публічні закупівлі

Дата подання: 08.12.2022 12:11
Дата відповіді: 10.12.2022 13:40
Шановний замовник! Додаток 2. Технічні специфікації, в прямому сенсі скопійована з технічного завдання, яке прописане для проштовхування певного учасника, та створення штучних умов для постачання екскаватора-навантажувача 3сх, тобто лобіювання інтересів певного учасника. Серед принципів здійснення державних закупівель є недискримінація учасників, об’єктивна та неупереджена оцінка тендерних пропозицій. Згідно з ч. 4 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Детально проаналізувавши документацію, було встановлено декілька кваліфікаційних вимог, які розташовані в технічній частині Додатку 2, що обмежують право брати участь у закупівлі. Дані вимоги є дискримінаційними, а саме: Додаток 2, п.21. Коробка передач має бути оснащена системою автоматичного блокування гідротрансформатора. Даний параметр відповідає лише екскаватору-навантажувачу 3сх, якщо його розглядати в поєднанні з сіма технічними параметрами, зазначеними і додатку 2, а не окремого параметру іншого виробника. Фактично, встановлюючи дискримінаційні вимоги закупівлі на прохання певних потенційних учасників та відмовляючи у задоволенні вимог інших потенційних учасників, Замовник створює штучну конкуренцію, при якій, наче й зазначена можливість участі, однак, фактично, інший виробник, чия продукція на ринку відповідає технічним характеристикам, отримав більші можливості та штучно створену перевагу перед іншими потенційними учасниками. З викладеного вбачається, що вимоги тендерної документації складено таким чином, що фактично, призводить до відсутності конкуренції, у тому числі через наявність дискримінаційних вимог. З огляду на технічні вимоги до предмету закупівлі, що не відповідає ч. 4 ст. 22 Закону згідно якої тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Таким чином, наявні дискримінаційні вимоги тендерної документації у цій частині порушують не тільки безпосередньо ч. 4 ст. 22 Закону, а й основоположні принципи здійснення публічних закупівель та недискримінацію учасників зазначених у ст. 5 Закону, зокрема добросовісної конкуренції серед учасників, відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі, недискримінація учасників та рівне ставлення до них, запобігання корупційним діям і зловживанням. Повідомляємо те, що наразі Замовник, задовольняючи побажання інших Учасників, нехтує дотриманням принципу максимальної економії бюджетних коштів, ефективності та пропорційності, відкритості та прозорості на всіх стадіях Закупівлі, запобігання корупційним діям та зловживання, а також об’єктивного та неупередженого визначення та просування по процедурі Закупівлі певного учасника, що може запропонувати лише 3сх. Наполягаємо на видалені зазначених дискримінаційних вимог в Додатку 2. Чому створені умови лише для придбання екскаватора-навантажувача 3сх та створюєте штучні умови для обраного учасника? Чому не створюєте умови для забезпечення відкритої прозорої конкуренції? Дякуємо за відповідь!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Замовник уважно розглянув Ваше звернення та повідомляє наступне. Відповідно до п. 3 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р.(далі – Особливості), замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей. Статтею 23 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено технічні специфікації, маркування, сертифікати, протоколи випробувань та інші засоби підтвердження відповідності товару.
Спосіб підтвердження відповідності учасника критеріям і вимогам згідно із законодавством наведено в Додатку 2 до цієї тендерної документації.
Також, повторно повідомляємо, що у Додатку 2 тендерної документації чітко вказано, що Учасник має право пропонувати еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником.
Відтак, тендерна документація Замовника відповідає вимогам та нормам чинного законодавства про закупівлю.
Посилання в тексті запитання Учасника на просуванні по процедурі Закупівлі певного учасника, не відповідає дійсності та вимогам тендерної документації, оскільки технічна специфікація до тендерної документації Додаток 2, не містить посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес.
Враховуючи вищевикладене, Замовником в повній мірі виконано норми діючого законодавства України та не встановлено жодного дискримінаційного критерію чи вимог, які порушують принципи здійснення публічних закупівель

Технічна специфікація сформована для штучних умов постачання для обраного учасника

Дата подання: 08.12.2022 12:11
Дата відповіді: 10.12.2022 13:40
Шановний Замовник. Наявна дискримінаційна вимога, яка прописана під екскаватор-навантажувач 3сх., а саме: Додаток 2, п.21. Коробка передач має бути оснащена системою автоматичного блокування гідротрансформатора. Дана система створена виробником jcb, що має застосування на застарілій техніці, де неудосконалена система трансмісії, систему блокування гідротрансформатора створено лише для часткової компенсації витрат пального, та хоч якось наблизити 3сх до показників конкурентів – було розроблено систему блокування гідротрансформатора, але на жаль не модернізація системи трансмісії до сучасного рівня. В сучасній техніці ця функція не потрібна та взагалі недоречна, сучасні виробники досягли набагато кращих показників, та система трансмісії не потребує додаткового блокування. Також звертаємо Вашу увагу, що в 3сх, в якому наявна система блокування гідротрансформатора, також застаріла гідравлічна система, що має три насоси, ну добре хоч про останній показник ви не написали (3 насоси гідросистеми, де взагалі жоден виробник окрім моделі 3сх – не застосовує). Для проведення закупівлі необхідно, щоб по всім технічним параметрам, які зазначені в технічній специфікації, має бути щонайменше два виробника, які відповідатимуть всім вимогам. Мова йде про набір всіх параметрів, а не вибірково одного чи двох. Такої техніки не існує, технічне завдання відповідає лише 3сх, та складено з порушенням ст.5 та ст.23 Закону України про публічні закупівлі. В даному випадку, набір технічних характеристик, що відповідає лише моделі 3сх, є лобіюванням інтересів для перемоги конкретного учасника, конкретної моделі та є монополізацією ринку. Встановлення таких вимог, що обмежують участь інших потенційних учасників – є дискримінаційними. Вимагаємо внести зміни, забезпечити відкриту прозору конкуренцію, забезпечити відповідність процедури закупівлі відповідно до статті 5 Закону України про публічні закупівлі та видалити функції, що обмежують інших учасників, та відповідають лише одному учаснику, який може запропонувати 3сх, а саме: видалити з додатку 2 п.21 Коробка передач має бути оснащена системою автоматичного блокування гідротрансформатора. Чому не брали ви до уваги, що Замовник має розглядати пропозиції щонайменше двох різних моделей техніки різних виробників? Такі дії, що створюють штучні умови для певного учасника - призводять до досягнення суб'єктом господарювання монопольного становища на ринку товару – є МОНОПОЛІЗАЦІЯ. Вимагаємо відкоригувати технічну специфікацію у відповідності до статті 23 Закону України про публічні закупівлі, також не порушувати статтю 5 Закону, та не вступати в змову з одним з учасників та не створювати для рекламу товару 3сх. Чому ви розглядаєте лише 1 модель 3сх, без еквіваленту, в поєднанні всіх тех параметрів, а не вибірково, вказуючи на інших виробників? Чому створюєте умови лише для jcb? Чому монополізуєте ринок з учасником? Чому не створюєте умови для прозорої конкуренції? Чому обмежуєте в участі інших учасників? Дякуємо за відповідь та сподіваємось на внесення змін.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Замовник розглянув Ваше запитання та повідомляє, що відповідно до п. 3 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022р.(далі – Особливості), замовник здійснює публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей.
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Нормами частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Крім того, в Додатку 2 тендерної документації зазаначено, що Учасник має право пропонувати еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником.
Враховуючи вищевикладене, Замовником в повній мірі виконано норми діючого законодавства про закупівлю та не встановлено жодного дискримінаційного критерію чи вимог, які порушують принципи здійснення публічних закупівель

ЩОДО КОДУ ДК 021:2015 предмета закупівлі

Дата подання: 08.12.2022 12:33
Дата відповіді: 10.12.2022 13:41
Шановний Замовник! Даний предмет закупівлі, а саме: "екскаватор-навантажувач" відповідає коду ДК 021:2015 -43260000-3 Механічні лопати, екскаватори та ковшові навантажувачі, гірнича техніка. Договір підписаний за кодом,який Визначили Ви буде не дійсним. Усуньте невідповідність.

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Ваше запитання було розглянуте та повідомляємо, що керуючись пунктом 5 Розділу I Порядку визначення предмета закупівлі замовник може визначити окремі частини предмета закупівлі (лоти) за показниками четвертої — восьмої цифр Єдиного закупівельного словника, обсягом, номенклатурою, місцем поставки товарів. За CPV-код, який найбільше відповідає закупівлі тракторів це - 16700000-2 – Трактори. Але за третьою цифрою визначити не можемо, оскільки предмет закупівлі товарів визначається замовником за показником четвертої цифри Єдиного закупівельного словника.
Тому, Замовником при визначені предмета закупівлі товару був вибраний та зазначений код ДК 021:2015: 34140000-0 — Великовантажні мототранспортні засоби, який вважаємо правомірним та більш схожий за визначенням за 4-ою цифрою Єдиного закупівельного словника, куди можна віднести трактори

ЩОДО РІКУ ВИПУСКА ЕСКАВАТОРА

Дата подання: 10.12.2022 09:25
Дата відповіді: 13.12.2022 18:04
ШАНОВНИЙ ЗАМОВНИК! ПРОСИМО ВАС НАДАТИ РОЗЬЯСНЕННЯ, ЧОМУ ВАМИ ВНЕСЕНІ ЗМІНИ : БУЛО -Екскаватор-навантажувач – повинен бути новим, не раніше 2022 року випуску, а СТАЛО- Екскаватор-навантажувач – повинен бути новим, не раніше 2021 року випуску. ВАМ ЩО ПОТРІБЕН ЕСКАВАТОР, ЯКИЙ ПРОСТОЯВ НА ПЛОЩАДКЕ З 2021 РОКУ У ПЕВНОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА!!!!!! БЮДЖЕТ ЗАКУПІВЛІ ПОЗВОЛЯЄТ ПРИОБРЕСТИ МОДЕЛЬ -2022 року випуску. ДЯКУЄМО.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Повідомляємо Вам, що відповідно до пункту 51 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, (далі — Особливості) замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень вимог законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, або за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації.
Також, керуючись ч. 3 ст. 22 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII (змінами та доповненнями) (далі по тексту – Закон) тендерна документація може містить іншу інформацію, яку замовник визначив виходячи зі специфіки предмета закупівлі та власних господарських потреб.
Крім того, вважаємо, що внесені зміни у Додаток 2 до тендерної документації, тільки покращило предмет закупівлі. Технічні параметри на запропонований товар були перевірені і розроблені на основі технічних параметрів декількох заводів виробників сучасної комунальної техніки.
Відповідно до вище викладеного, вважаємо, що Замовник не порушує принципів закупівель, а навпаки встановлює вимоги для закупівлі саме того товару, який йому потрібен для власних та господарських потреб

ЩОДО ДВИГУНА

Дата подання: 10.12.2022 09:32
Дата відповіді: 13.12.2022 18:05
ШАНОВНИЙ ЗАМОВНИК! ПРОСИМО ВАС НАДАТИ РОЗЬЯСНЕННЯ, ЩОДО ВИМОГИ: "Двигун має бути одного виробника з екскаватором- навантажувачем". ВИ ПЛАНУЄТЕ ПРИОБРЕСТІ екскаватор-навантажувач, а також двигун окремо? Як що ні, то ВАМИ ШТУЧНО СТВОРЮЮТЬСЯ УМОВИ ДЛЯ ОКРЕМОГО ПОСТАЧАЛЬНИКА, ПОРУШЕНА СТ5 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ".

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Повідомляємо Вам, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Нормами частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Також, в Додатку 2 тендерної документації чітко вказано, що Учасник має право пропонувати еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником.
Враховуючи вищевикладене, Замовником в повній мірі виконано норми діючого законодавства про закупівлю та не встановлено жодного дискримінаційного критерію чи вимог, які порушують принципи здійснення публічних закупівель

ЩОДО ВИМОГИ "Машина повинна бути оснащена аксіально-поршневим насосом гідравлічної системи"

Дата подання: 10.12.2022 09:39
Дата відповіді: 13.12.2022 18:05
ШАНОВНИЙ ЗАМОВНИК! ЧИ ДОТРИМАНО ВАМИ ПРИ ЗАЗНАЧЕНІ ВИМОГИ " Машина повинна бути оснащена аксіально-поршневим насосом гідравлічної системи" принципів ст5 ЗАКОНУ УКРАЇНИ "ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ" , ЧИ НАЯВНІ ДЕКІЛЬКА ВИРОБНИКІВ, ЯКІ МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ ЗАПРОПОНУВАТИ ТАКИЙ ЕСКАВАТОР-НАВАНТАЖУВАЧ, ЯКИЙ ВІДПОВІДАЄ ТЕХНІЧНИМ ВИМОГАМ, ЯКІ ЗАЗНАЧЕНІ В ТЕНДЕРНІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ , в тому числі "Машина повинна бути оснащена аксіально-поршневим насосом гідравлічної системи".
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Повідомляємо Вам, що керуючись ч. 3 ст. 22 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII (змінами та доповненнями) (далі по тексту – Закон) тендерна документація може містить іншу інформацію, яку замовник визначив виходячи зі специфіки предмета закупівлі та власних господарських потреб.
Крім того, Учасник має право пропонувати еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника, дана вимога визначена Додатком 2 тендерної документації

ЩОДО БРОШУР

Дата подання: 10.12.2022 09:44
Дата відповіді: 13.12.2022 18:06
ШАНОВНИЙ ЗАМОВНИК! ВАМИ ВИМАГАЄТЬСЯ : брошуру* на предмет закупівлі у сканованому вигляді (*під брошурою замовник має на увазі друковану продукцію з рекламною поліграфією та відповідним дизайном, яка являє собою листи, на сторінках якої розміщена текстова інформація про технічні і якісні характеристики предмету закупівлі з відповідним графічним зображенням таких характеристик); · довідку учасника із посиланням на відповідну сторінку єдиного офіційного вебсайту учасника, на якому розміщена брошура, а також інформацією, що предмет закупівлі є стандартним заводським виконанням (не допускається надання посилання на файл; повинно бути посилання саме на сторінку вебсайту, на якій розміщений файл з можливістю його скачування); · лист-підтвердження заводу-виробника, що брошура, розміщена на єдиному офіційному вебсайті заводу-виробника (з посиланням на відповідний вебсайт та сторінку з брошурою) є ідентичною брошурі, розміщеної на єдиному офіційному вебсайті учасника (з посиланням окремо на відповідний вебсайт та окремо на сторінку вебсайту з брошурою) (не допускається надання посилання на файл, повинно бути посилання саме на сторінку вебсайту, на якій розміщений файл з можливістю його скачування); ПРОСИМО ВАС НАДАТИ РОЗЬЯСНЕННЯ , ЯКИМ ЧИННОМ БРОШУРА НА САЙТІ ВИРОБНИКА, БУДЕ ВІДПОВІДАТИ ТОВАРУ, ЯКИЙ ЛОКАЛІЗІРОВАН В УКРАЇНІ? ЧИ Є БРОШУРА -ДОКУМЕНТОМ, ЯКИЙ ПІДТВЕРДЖУЄ ЯКІСТЬ ТА ВІДПОВІДНІСТЬ ДО ТЕХНІЧНИХ ВИМОГ ЗАМОВНИКА??.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Повідомляємо Вам, що тендерна документація може містити іншу інформацію, яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII (змінами та доповненнями) (далі по тексту – Закон) тендерна документація може містить іншу інформацію, яку замовник визначив виходячи зі специфіки предмета закупівлі та власних господарських потреб. Більшість виробників екскаваторів-навантажувачів мають офіційні сайти, на яких представлено модельний ряд техніки, а також брошури чи каталоги з зазначенням технічних характеристик, а вимога надати відповідний документ дозволить Замовнику пересвідчитись у достовірності наданої учасником інформації стосовно технічних характеристик на запропонований товар. Також, учасник має можливість запропонувати замовнику товар, що є предметом закупівлі, і при цьому, відповідає вимогам та потребам Замовника.
Одночасно, звертаємо Вашу увагу щодо відсутності дискримінаційності вказаної вимоги та відсутність необхідності її виключення, оскільки таку можливість для замовника передбачив законодавчий орган та закріпив її у вищевказаній нормі Закону. Крім того, Замовник не порушує принципів закупівель, а навпаки встановлює вимоги для закупівлі саме того товару, який йому потрібен для власних та господарських потреб

ЩОДО "Інші вимоги" додатку 2 тендерної документації

Дата подання: 10.12.2022 09:53
Дата відповіді: 13.12.2022 18:07
Вами встановлена вимога : "Учасники процедури закупівлі повинні надати в складі тендерної пропозиції документи, які підтверджують відповідність пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним характеристикам згідно з даною тендерною документацією, а також заповнити форми, що наведена у даному Додатку (таблиця заповнюється учасником в стовбці «Підтвердження вимог учасником», де потрібно зазначити «Відповідає» або «Не відповідає») та документи, якими зазначене підтверджується з обов’язковим їх наданням у складі пропозиції)" ВРАХОВУЮЧИ ДАНУ ВИМОГУ, ПРОСИМО ВАС НАДАТИ РОЗЬЯСНЕННЯ, ТАБЛИЦЯ "1. Детальний опис предмета закупівлі" містить вираз "не більше", "не меньше",ЯКЩО учасник ставить ВІДПОВІДАЄ, то як ЗАМОВНИК буде здійснювати оцінку пропозиції? Наприклад "Об’єм системи охолодження двигуна – не більше 23 л", учасник ставить "ВІДПОВІДАЄ". А ЯКИЙ ФАКТИЧНО Об’єм системи охолодження двигуна пропонується до постачання? А ЯКЩО буде в таблиці зазначено "НЕ ВІДПОВІДАЄ"- ТО ЗАМОВНИК ДИСКВАЛІФІЦІРУЄТ УЧАСНИКА? НАДАЙТЕ РОЗЬЯСНЕННЯ!!!
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовник розглянув Ваше запитання та повідомляє, що відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, (далі — Особливості) замовником формується тендерна документація відповідно до вимог ст. 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону тендерна документація може містить іншу інформацію, яку замовник визначив виходячи зі специфіки предмета закупівлі та власних господарських потреб.
Також, в Додатку 2 тендерної документації вказано, що технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. У разі якщо вичерпний опис характеристик скласти неможливо, технічні специфікації можуть містити посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами.
Тобто, при заповненні таблиці "1. Детальний опис предмета закупівлі" Учасник повинен вказати «Відповідає» або «Не відповідає», якщо даний товар підходить під опис Замовника то вказує, що “Відповідає”, а при наданні Учасником еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, має право вказати в даній графі, що даний товар, який пропонується є еквівалент

Внесені зміни в додаток 2 - свідчать спільні дії та зговір з учасником

Дата подання: 10.12.2022 10:05
Дата відповіді: 13.12.2022 18:07
Шановний Замовник. Зміни, що Ви внесли у додаток 2, є прямим свідченням Вашого зговору з учасником jcb. Відповідно до набору технічних параметрів, підходить лише екскаватор-навантажувач 3сх sitemaster або 3сх contractor – останній, при комплектації з аксіально-поршневими насосами. Продукцію жодного з інших виробників -неможливо запропонувати, так як параметри в своїй сукупності відповідають лише jcb 3cx. В даному випадку відбувається зговір з учасником, представником jcb - Такі дії, що створюють штучні умови для лише одного учасника - призводять до досягнення суб'єктом господарювання монопольного становища на ринку товару – є МОНОПОЛІЗАЦІЯ. Питання в наступному: чи відповідають параметри технічної специфікації щонайменше двом моделям екскаваторів-навантажувачів інших виробників, ВИКЛЮЧНО ПО ВСІМ ТЕХНІЧНИМ ПАРАМЕТРАМ та ВИМОГАМ, зазначеними у додатку 2, А НЕ ВИБІРКОВО ОКРЕМОГО ПАРАМЕТРУ чи ОКРЕМОЇ ВИМОГИ? Чому відбувається зговір з учасником під час коли вже закупівлю оголошено? Чому не забезпечена відкрита прозора конкуренція? Чому прописуючи під копірку технічне завдання обраного учасника, обмежуючи інших учасників? Чому витрачаєте майже 4,2 мільйони гривень на екскаватор-навантажувач 2021року виготовлення, якщо ринкова вартість 3сх – не перевищує 3,3 мільйони? Все що вище 3,3 мільйони – є зговір та заохочення придбати виключно 3сх. Чому умови для забезпечення прозорої конкуренції з аукціоном для зниження вартості – не забезпечені Замовником. Чому створені штучні умови для обраного учасника. Чому своїми спільними діями з представниками jcb - порушуєте статтю 5, 22, 23 Закону, чому порушуєте умови постанови 1178? Дякуємо за роз’яснення.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Замовник розглянув Ваше запитання та повідомляє, що відповідно до п. 3 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України №1178 від 12.10.2022 (далі – Особливості), замовник здійснює публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей.
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Нормами частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Крім того, в Додатку 2 тендерної документації зазаначено, що Учасник має право пропонувати еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником.
Враховуючи вищевикладене, Замовником в повній мірі виконано норми діючого законодавства про закупівлю та не встановлено жодного дискримінаційного критерію чи вимог, які порушують принципи здійснення публічних закупівель

Зговір з учасником!!!

Дата подання: 10.12.2022 15:05
Дата відповіді: 13.12.2022 18:08
Шановний Замовник! Відповіді, які ви надали учасникам на попередні запитання – є стандартною відпискою, яку ви отримали від учасника, та не вникали в саму суть питання. Саме такі відповіді, один в один, без зміни формулювання є в інших закупівлях, де також чітко вбачається лобіювання інтересів jcb. Такі дії вже є стандартним для відписок для всіх, хто лобіює інтереси jcb – Ви на жаль не виключення. Рано чи пізно така тенденція вийде правдою назовні та треба буде обґрунтувати, чому саме відповіді один в один під копірочку, як вам надав представник 3сх… ну то Ваша справа, та й Вам нести відповідальність, закупівля пройде, запитання з однаковими відписками задля придбання лише 3сх за завищеною ціною - залишаться…. • Все ж таки, просимо роз`яснити: у попередніх відповідях, ви нехтуєте суттю самого питання та Ви посилаєтесь на Частину 3 статті 22 Закону, викопіювання: «Тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.» - так ви таке право маєте, але, наявні вимоги в Додатку 2, викопіювання: «довідку учасника із посиланням на відповідну сторінку єдиного офіційного вебсайту учасника, на якому розміщена брошура, а також інформацією, що предмет закупівлі є стандартним заводським виконанням (не допускається надання посилання на файл; повинно бути посилання саме на сторінку вебсайту, на якій розміщений файл з можливістю його скачування); • лист-підтвердження заводу-виробника, що брошура, розміщена на єдиному офіційному вебсайті заводу-виробника (з посиланням на відповідний вебсайт та сторінку з брошурою) є ідентичною брошурі, розміщеної на єдиному офіційному вебсайті учасника (з посиланням окремо на відповідний вебсайт та окремо на сторінку вебсайту з брошурою) (не допускається надання посилання на файл, повинно бути посилання саме на сторінку вебсайту, на якій розміщений файл з можливістю його скачування);» Перелічені вимоги про надання зазначеної «довідки із посилання на сайт» та «гарантійного листа від виробника про сайт учасника» – такі документи є підтвердженням КВАЛІФІКАЦІЇ УЧАСНИКА чи ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ? ЧОМУ ВИМОГИ ПО КВАЛІФІКАЦІЇ В ДОДАТКУ 2 ТЕХНІЧНІ СПЕЦИФІКАЦІЇ? САЙТ з кнопками які Ви вимагаєте від учасників – кваліфікація чи показник якісних характеристик товару? ЯКИМ ЧИНОМ КНОПКА НА САЙТІ – Є ПОКАЗНИКОМ ЯКОСТІ ТОВАРУ? ВИ В ЗГОВОРІ З УЧАСНИКОМ, створили своєю закупівлею рекламу для 3сх, з яких таких підстав? Додаток 2 – ТЕХНІЧНА СПЕЦИФІКАЦІЯ, яка регламентується статтею 23 Закону. Наявність вимог по кваліфікації в технічних специфікаціях – є порушенням статті 23, статті 5 Закону. Прошу надати відповідь без написаних стандартних відписок представниками jcb. Також відповідь прошу надати по суті питання, а не посиланням на частину 3 статті 22, яку ви перекручуєте та перевищуєте свої повноваження. Питання: вимога про надання «довідка учасника…» та «лист-підтвердження заводу-виробника…» є кваліфікаційна вимога чи вимога технічних специфікацій? Такі вимоги мають бути в додатку 2, що є технічною специфікацією? А чи знайомі ви з статтею 23 Закону? В статті 23, нема жодного пункту, який би передбачав вимоги, які ви висуваєте в технічних специфікаціях Додатку2. Дякую за роз’яснення, яке сподіваюсь напишете самостійно, без підказок представника jcb.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний потенційний Учаснику. Замовник розглянув Ваше запитання та повідомляє, що відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178, (далі — Особливості) замовником формується тендерна документація відповідно до вимог ст. 22 Закону з урахуванням цих особливостей.
Частиною 2 ст. 22 Закону передбачено, у тендерній документації зазначаються такі відомості, зокрема: 1) інструкція з підготовки тендерних пропозицій; 2) один або декілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 цього Закону, підстави, встановлені статтею 17 цього Закону, та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Замовник не вимагає документального підтвердження інформації про відповідність підставам, встановленим статтею 17 цього Закону, у разі якщо така інформація є публічною, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України "Про доступ до публічної інформації", та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Нормами частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Також, в Додатку 2 тендерної документації чітко вказано, що Учасник має право пропонувати еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником.
Враховуючи вищевикладене, Замовником в повній мірі виконано норми діючого законодавства про закупівлю та не встановлено жодного дискримінаційного критерію чи вимог, які порушують принципи здійснення публічних закупівель
Розгорнути: 13 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2022-12-07-019602-a.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАД КОНСТРАКШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:41940182
Дата подання: 09.12.2022 15:13
Опис змін у вкладеному файлі - окреслені зеленим.

Рішення замовника: Вимога не задоволена

12.12.2022 17:55
- “Шановний потенційний Учаснику! Вашу Вимогу розглянуто та повідомляємо, що відповідно до п. 3 «Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування», затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), замовник здійснює публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням цих особливостей.
Тендерна документація може містити іншу інформацію, яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Відповідно до ч. 3 ст. 22 Закону України “Про публічні закупівлі” від 25.12.2015 № 922-VIII (змінами та доповненнями) (далі по тексту – Закон) тендерна документація може містить іншу інформацію, яку замовник визначив виходячи зі специфіки предмета закупівлі та власних господарських потреб.
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього Закону.
Крім того, вважаємо, що внесені зміни у Додаток 2 до тендерної документації, які Ви пропонуєте не покращить предмет закупівлі. Технічні параметри на запропонований товар були перевірені і розроблені на основі технічних параметрів декількох заводів виробників сучасної комунальної техніки.
Також, в Додатку 2 тендерної документації чітко вказано, що Учасник має право пропонувати еквівалент товару до того, що вимагається Замовником, додатково у складі пропозиції Учасник надає таблицю, складену в довільні формі, яка у порівняльному вигляді містить відомості щодо основних технічних та якісних характеристик товару, що вимагається Замовником до основних технічних та якісних характеристик еквівалентного товару, що пропонується Учасником. При цьому якість запропонованого еквіваленту товару має відповідати якості, що заявлена у технічній специфікації Замовника. Таблиця повинна містити точну назву товару, яка пропонується учасником.
Враховуючи вищевикладене, Замовником в повній мірі виконано норми діючого законодавства про закупівлю та не встановлено жодного дискримінаційного критерію чи вимог, які порушують принципи здійснення публічних закупівель”.

Номер вимоги: UA-2022-12-07-019602-a.b3

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАД КОНСТРАКШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:41940182
Дата подання: 19.12.2022 13:19
Опис у вкладених файлах

Рішення замовника: Вимога не задоволена

22.12.2022 17:16
Відхилити вимогу Учасника

Документи подані скаржником

Документи подані скаржником

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2022-12-07-019602-a.b2

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАД КОНСТРАКШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:41940182
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Оскарження рішення про дискваліфікацію

Опис підстав для оскарження у вкладених файлах
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2022-12-07-019602-a.b4

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАД КОНСТРАКШН ГРУП", Код ЄДРПОУ:41940182
Пошук по цьому автору
Дата подання: 21.12.2022 16:41

Скарга на рішення про відхилення пропозиції учасника

Детальний опис скарги у вкладених файлах
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 22.12.2022 16:07
Дата рішення: 02.01.2023 16:20

Аукціон

Початок:
15.12.2022 15:02
Завершення:
15.12.2022 15:25

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 15.12.2022 15:25

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАД КОНСТРАКШН ГРУП"
Пошук по цьому учаснику
3 800 000 UAH з ПДВ 3 800 000 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "Констракшн Машинері"
Пошук по цьому учаснику
4 095 000 UAH з ПДВ 4 095 000 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

14.12.2022 18:55
sign.p7s
14.12.2022 18:54
sign.p7s
14.12.2022 18:54
Letter catalog.pdf
14.12.2022 18:54
Скан брошури.pdf
14.12.2022 18:54
Letter catalog.pdf.p7s

Публічні документи

20.12.2022 13:25
sign.p7s
20.12.2022 11:59
sign.p7s
17.12.2022 11:31
sign.p7s
17.12.2022 11:31
Довідка.pdf.p7s
17.12.2022 11:31
Довідка.pdf
14.12.2022 13:58
sign.p7s
14.12.2022 13:58
Пропозиція.pdf
14.12.2022 13:58
Пропозиція.pdf.p7s
14.12.2022 13:58
Статут.pdf
14.12.2022 13:58
Витяг з ЄДР.pdf
14.12.2022 13:58
Брошура.pdf
14.12.2022 13:58
Статут.pdf.p7s
14.12.2022 13:58
Витяг з ЄДР.pdf.p7s
14.12.2022 13:58
Брошура.pdf.p7s
14.12.2022 13:58
Сертифікати.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТАД КОНСТРАКШН ГРУП"
#41940182
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 3 800 000 UAH з ПДВ 16.12.2022 16:14
ТОВ "Констракшн Машинері"
#32828388
Пошук по цьому переможцю
Переможець 4 095 000 UAH з ПДВ 19.12.2022 08:55

Документи

15.12.2022 15:25
edr_identification.yaml
16.12.2022 16:14
sign.p7s

Документи

16.12.2022 16:15
edr_identification.yaml
19.12.2022 08:55
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 19.12.2022 08:55

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Констракшн Машинері"
Пошук по цьому переможцю
#32828388
4 095 000 UAH з ПДВ Документи

Документи

16.12.2022 16:15
edr_identification.yaml
19.12.2022 08:55
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 03.01.2023 00:00 - 31.03.2023 00:00
Номер 3414/03/1
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Скан Дог (ТРК).PDF Укладений
4 095 000
04.01.2023 14:37
03.01.2023
Скан Додатків до Дог (ТРК).PDF Укладений
4 095 000
04.01.2023 14:37
03.01.2023
sign.p7s Укладений
04.01.2023 14:38

Виконання договору

Строк дії за договором: 03.01.2023 — 31.03.2023
Сума оплати за договором: 4 095 000
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання