Котел твердопаливний

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-03-24-000020-a
  • 44621200-1 - Котли
  • Завершена
Найменування замовника:
Державна установа "Вознесенська виправна колонія (№ 72)"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Любов Кушніренко, +380990647996 , vigz-vk72@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Вознесенськ, 56500, Миколаївська область, вулиця Київська, будинок 300
Дата укладення договору
18.04.23
Переможець
ФОП "КЛОЧАНОВ ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
Очікувана вартість
304 970 UAH з ПДВ
Сума договору
275 200 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.04.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 01.04.2023 00:00

Оскарження умов:

до 01.04.2023 00:00

Подання пропозицій:

04.04.2023 00:00

Очікувана вартість
304 970 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 050 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 штуки
Котел твердопаливний
ДК 021:2015: 44621200-1 — Котли

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Сервісний центр в області

Дата подання: 27.03.2023 16:42
Дата відповіді: 30.03.2023 15:31
Вимога Замовника щодо наявності сервісного центру в Миколаївській обл. є дискримінаційною, так як прямо порушує статтю 22 ЗУ "Про публічні закупівлі". Згідно з частиною четвертою статті 22 Закону тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників. Дискримінаційна вимога полягає в територіальному обмеженні учасників обов'язковою наявністю сервісного центру у Миколаївській обл.. Вимога порушує Законодавство, обмежує конкуренцію та дискримінаційно зменшує потенційне коло учасників. При цьому відповідно до ч. 3, ч. 4 ст. 22 Закону тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити і не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.”. Замовник не довів та документально не підтвердив необхідність встановлення в тендерній документації вимоги щодо наявності сервісного центру в Миколаївській обл. Якщо ця вимога необхідна для належного гарантійного обслугогування товару, то цілком достатньою є вимога Замовника про строк реагування та процедури заміни обладнання на аналогічне. Вважаю доцільним, взяти до уваги той факт, що наявність сервісного центру в Миколаївській обл., аж ніяк не гарантує оперативний ремонт або заміну обладнання. Враховуючи вищевикладене, рекомендую видалити з тендерної документації пункт щодо наявності сервісного центру саме в територіальному ракурсі. Адже неодноразова практика Антимонопольного комітету вважає дану вимогу дискримінаційною.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний представник потенційного Учасника, Замовник ретельно вивчив Ваше запитання та повідомляє наступне:
Замовником було обумовлено надання інформації про власний сервісний центр на території Миколаївської області, але не конкретна умова його наявності. Принагідно звертаємо увагу, що будь-яка умова чи вимога тендерної документації так чи інакше звужує коло потенційних постачальників (учасників). Саме з метою здійснення ефективних та економних закупівель та відбору належних учасників Закон України «Про публічні закупівлі» і передбачає можливість застосування таких умов та вимог. Дискримінація – це нерівний підхід до рівних учасників. Звертаємо Вашу увагу, що Замовник не обмежив коло учасників, вказавши вимогу про наявність сервісного центру в місті Вознесенськ та не вказав відстань в кілометрах.
Крім того, як Ви знаєте в Україні наразі введено воєнний стан у зв’язку з повномасштабною агресією Російської Федерації, зазначаємо, що на сьогодні існує погане сполучення між містами, областями майже по всій країні. У разі необхідності термінового ремонту предмета закупівлі, негайне обслуговування сервісним центром, що знаходиться на території іншої області гарантувати неможливо.
Врахувавши Ваше зауваження та проаналізувавши розташування спеціалізованих сервісних центрів на території України прийнято рішення щодо внесення змін до тендерної документації.
Дякуємо за звернення.

Реєстрація ТУ

Дата подання: 27.03.2023 16:44
Дата відповіді: 30.03.2023 08:21
Реєстрація ТУ застаріла норма, згідно Закону України від 05.06.2014 № 1315-VII "Про стандартизацію" (набрав чинність 03.01.2015). Відповідне роз’яснення у своїй довідки, щодо технічних умов підприємств надало Міністерство Розвитку Економіки Торгівлі та Сільського Господарства України З метою приведення національної системи стандартизації до європейських норм і правил розроблено та прийнято Закон України від 05.06.2014 № 1315-VII "Про стандартизацію" (далі – Закон) (набрав чинність 03.01.2015), який передбачає удосконалення правових та організаційних засад національної стандартизації, зокрема Закон не містить положень стосовно нормативно-правового регулювання відносин, пов'язаних із розробленням стандартів підприємств, установ та організацій і технічних умов (далі – ТУ). Також пунктом 38 розділу І Закону України від 09.04.2014 № 1193-VII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру", який набрав чинності 26.04.2014, виключено статті 4-9 Декрету Кабінету Міністрів України "Про стандартизацію і сертифікацію", тобто скасовано положення Декрету, якими була передбачена державна реєстрація ТУ на продукцію та змін до них. З метою приведення нормативно-правових актів у відповідність до вищезазначеного Закону видано накази Мінекономрозвитку: від 20.05.2014 № 572 "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Мінекономрозвитку України від 04.11.2013 № 1299", яким скасовано надання Мінекономрозвитку адміністративної послуги з проведення державної реєстрації ТУ; від 26.05.2014 № 615 "Про затвердження Зміни № 5 до національного стандарту України ДСТУ 1.3:2004 та скасування національного стандарту України ДСТУ 1.6:2004", яким скасовано національний стандарт України ДСТУ 1.6:2004 "Національна стандартизація. Виходячи з вищевказаного просимо редагувати тендерну документацію у відповідності до норм чинного законодавства.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний представник потенційного Учасника, Замовник ретельно вивчив Ваше запитання та повідомляє наступне:

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 1 Закону України «Про стандартизацію», технічні умови - нормативний документ, що встановлює технічні вимоги, яким повинна відповідати продукція, процес або послуга, та визначає процедури, за допомогою яких може бути встановлено, чи дотримані такі вимоги.
Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 16 Закону України «Про стандартизацію», підприємства, установи та організації мають право у відповідних сферах діяльності та з урахуванням своїх господарських і професійних потреб організовувати та виконувати роботи із стандартизації, зокрема:
1) розробляти, приймати, перевіряти, переглядати та скасовувати стандарти, кодекси усталеної практики, технічні умови і зміни до них, установлювати процедури їх розроблення, прийняття, перевірки, перегляду, скасування та застосування.
Дійсно, Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» від 9 квітня 2014 року №1193-ІІ було скасовано державну реєстрацію технічних умов або змін до них, яка була передбачена частиною другою статті 7 Декрету КМУ «Про стандартизацію і сертифікацію» №46-93 від 10 травня 1993 року». Однак звертаємо Вашу увагу, що технічні умови не скасували.
Відповідно до пункту 1 Розділу ІІІ «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» Тендерної документації, затвердженої 23 березня 2023 року, в разі неможливості надання учасником окремих документів, він надає лист-пояснення з зазначенням причини неможливості надання такого документу з обов’язковим посиланням (як обґрунтування) на норми чинного законодавства України.
Тому в даному випадку буде достатньо якщо потенційний Учасник надасть в складі своєї тендерної пропозиції Технічні умови разом із законодавчим обґрунтуванням про те, з якої підстави вони не зареєстровані.

Протоколи випробувань

Дата подання: 27.03.2023 16:50
Дата відповіді: 30.03.2023 08:23
Доброго дня. Не зовсім зрозуміло "Протоколами випробувань до сертифікату відповідності.", так як в сертифікаті відповідності вони вказані і проводяться сертифікаційним центром, тобто сертифікат видається на їх основі. Вони не видаються окремим документом як наприклад, декларація відповідності.

відповідь:

Шановний потенційний Учасник, Замовник ретельно вивчив Ваше питання та повідомляє наступне:
Згідно частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Згідно ж п.4 цього Закону:
Згідно частини 4 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Вимога надання додаткових сертифікатів відповідності, протоколів випробувань, санітарно-гігієнічних висновків та інших документів, що підтверджують його характеристики, якість продукту закупівлі (товару) та його безпеку належить до права замовника.
Така вимога не є дискримінаційною та такою, що обмежує конкуренцію, бо отримання вищезгаданих документів доступно кожному постачальнику у відповідних лабораторіях чи центрах випробувань, хоча і є добровільним.
Протокол випробувань – це офіційний документ, який видає акредитований центр або лабораторія і містить у собі інформацію про результати проведених випробувань. Випробування здійснюються за допомогою різних технічних засобів і засобів вимірювань, відповідним чином перевірені або відкалібровані.
Завдання випробувань – оцінити здатність товару (продукції) реалізовувати й відповідати очікуваним вимогам і функціям у певних умовах, шляхом отримання об'єктивних характеристик дослідними методами.
Випробування проводяться згідно зі стандартизованим або відповідним чином узгодженими з методиками випробування.
Надалі на основі цього протоколу може бути виданий сертифікат відповідності.
Виходячи з вище вказаного протокол випробувань можна отримати як окремий документ в акредитованому центрі або лабораторії.
Розгорнути: 3 Згорнути

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 04.04.2023 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "КЛОЧАНОВ ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
275 200 UAH з ПДВ 275 200 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

11.04.2023 17:33
sign.p7s
11.04.2023 17:32
Довідка.pdf
11.04.2023 17:32
Довідка 2.pdf
31.03.2023 19:29
sign.p7s
31.03.2023 19:28
Установчі.pdf
31.03.2023 19:28
СЕС 2022.pdf
31.03.2023 19:28
ТУ RETRA 2021.pdf
31.03.2023 19:28
ISO 14001.pdf
31.03.2023 19:28
ISO 9001.pdf
31.03.2023 19:28
ISO 45001.pdf
31.03.2023 19:28
ISO 37001.pdf
31.03.2023 19:28
Документація.pdf
31.03.2023 19:28
ISO 9001.pdf.p7s
31.03.2023 19:28
ISO 45001.pdf.p7s
31.03.2023 19:28
ТУ RETRA 2021.pdf.p7s
31.03.2023 19:28
ISO 37001.pdf.p7s
31.03.2023 19:28
ISO 14001.pdf.p7s
31.03.2023 19:28
СЕС 2022.pdf.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "КЛОЧАНОВ ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
#3022509457
Пошук по цьому переможцю
Переможець 275 200 UAH з ПДВ 10.04.2023 14:13

Переможець

Дата і час публікації: 10.04.2023 14:13

Учасник Пропозиція Документи
ФОП "КЛОЧАНОВ ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
Пошук по цьому переможцю
#3022509457
275 200 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 18.04.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Номер ІМ-17
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір №ІМ-17 від 18.04.2023 - ФОП Клочанов.pdf Укладений
275 200
21.04.2023 14:01
18.04.2023
sign.p7s Укладений
21.04.2023 14:04

Виконання договору

Строк дії за договором: 18.04.2023 — 31.12.2023
Сума оплати за договором: 275 200
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання