Електрична енергія

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-04-07-008530-a
  • 09310000-5 - Електрична енергія
  • Завершена
Найменування замовника:
Комунальне підприємство "Калинівкаводоканал" Калинівської міської ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Олександр Борівський, +380433321063 , kalinvodokanal@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Калинівський район, м. Калинівка , 22400, Вінницька область, вул. Незалежності, 65 г
Дата укладення договору
2.05.23
Переможець
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Очікувана вартість
8 000 000 UAH з ПДВ
Сума договору
7 612 800 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 4.05.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 17.04.2023 00:00

Оскарження умов:

до 17.04.2023 00:00

Подання пропозицій:

20.04.2023 00:00

Очікувана вартість
8 000 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
40 000 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1586000 Кіловат-година
Електрична енергія
ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Щодо внесення змін до договору

Дата подання: 14.04.2023 13:26
Дата відповіді: 14.04.2023 14:25
Доброго дня! Шановний Замовник,прохання внести зміни п.7.2.3,п.7.2.5 оскільки договором визначена комерційна пропозиція, а ціна по результатам проведених публічних закупівель для кожного окремого споживача формується автентична . Пункти 7.2.3 та .7.2.5. договору розраховані на співпрацю із постачальником універсальних послуг,

відповідь:

Для проведення публічної закупівлі було взято типовий договір з постачання електричної енергії. згідно чинного законодавства проєкт договору не є остаточним та в період підписання договору можуть бути внесені зміни.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-04-07-008530-a.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЛЕКСАР ТЕХНОЛОДЖИС", Код ЄДРПОУ:35558975
Дата подання: 10.04.2023 10:58
Добрий день. Шановний Замовник, Згідно зi ст. 12 екологічний аудит в Україні може бути добровільним чи обов’язковим. Законодавством визначений вичерпний перелік випадків, в яких проведення екологічного аудиту є обов'язковим. Так, обов'язковий екологічний аудит здійснюється на замовлення заінтересованих органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування щодо об’єктів або видів діяльності, які становлять підвищену екологічну небезпеку, відповідно до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України, у таких випадках: банкрутство; приватизація, передача в концесію об’єктів підвищеної екологічної небезпеки, крім визначених законом випадків; передача або придбання в державну чи комунальну власність; передача у довгострокову оренду об’єктів державної або комунальної власності; створення на основі об’єктів державної та комунальної власності спільних підприємств; екологічне страхування об’єктів; завершення дії угоди про розподіл продукції відповідно до закону; в інших випадках, передбачених законом. Враховуючи вищевикладене здійснення екологічного аудиту для участі у процедурі публічних закупівель та постачання електричної енергії законодавством не вимагається. Крім цього, згідно із ч.5 ст.13 Цивільного кодексу України, не допускаються використання цивільних прав з метою неправомірного обмеження конкуренції, зловживання монопольним становищем на ринку, а також недобросовісна конкуренція. Разом з тим, Конституцією України та ст.ст. 18, 25 Господарського кодексу України органам державної влади, місцевого самоврядування, їх посадовим особам забороняється приймати акти та вчиняти дії, які усувають конкуренцію або необґрунтовано сприяють окремим суб’єктам господарювання чи іншим способом порушують правила конкуренції. Враховуючи зазначене вище, просимо внести зміни до тендерної документації та видалити вимогу щодо надання "сертифікату від екологічного аудитора, що здійснював екологічний аудит учасника, яка містить опис заходів захисту довкілля та навколишнього природного середовища, які впроваджує та застосовує учасник".
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

14.04.2023 14:43
Розглянувши Вашу вимогу, повідомляємо наступне:
Зазначаємо, що зміст вимоги за тендерною документацією не обмежує учасників закупівлі в виборі способу проведення екологічного аудиту та безпосередньої компетентної організації, що уповноважена на таку перевірку. З огляду на це, суб'єкти господарювання вільні у виборі контрагента, щодо підтвердження їх діяльності нормам екологічного законодавства. Серед профільних аудиторських установ у сфері екології можемо навести наступні: Міністерство екології та природних ресурсів України та його структурні підрозділи на місцях, хіміко-аналітичні лабораторії та низка приватних підприємств та окремих аудиторів, що мають відповідні сертифікатами від Міністерства екології та природних ресурсів України. Звертаємо Вашу увагу, що вимоги тендерної документації щодо проведення екологічного аудиту та безпосередньої компетентної організації не є кваліфікаційним критерієм або вимогами до предмета закупівлі (вимогами щодо сертифікації електричної енергії) у розумінні Закону та цієї тендерної документації, а як зазначено вище, включені до тендерної документації керуючись абзацом першим частини третьої статті 22 Закону на підставі діючого законодавства. Отже, Замовником при складанні цієї тендерної документації дотримано вимоги Закону та Особливостей, зокрема і пункту 29 Особливостей. Вважаємо, що намір Замовника реалізувати свої законодавчо закріплені права споживача жодним чином не порушують принципи, встановлені в ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Згідно з ч. 4 ст. 22 Закону, тендерна документація не повинна містити вимог, що призводять до дискримінації учасників, у т.ч. потенційних. Однак Законом визначення не наведено. Фактично його сформульовано і деталізовано Верховним Судом (далі – ВС) у Постанові від 29.01.2021 р. по справі № 640/1042/19 (№К/9901/688/20), де вказано, що дискримінація передбачає створення нерівних умов для конкретної особи або групи осіб серед інших.
Ваша вимога стосовно виключення зазначеної вище умови з тендерної документації свідчить про те, що Ваше підприємство не мало та не має наміру навіть спробувати виконати відповідну вимогу за тендерною документацією, що свідчить не про дискримінаційність та незаконність самої вимоги, а доводить лише обставини небажання виконувати вимоги Замовника в зазначеній тендерній процедурі закупівлі.
З Вашого боку не доведено та документально не підтверджено неможливість виконати наведену вище вимогу Документації, а також не надано документального підтвердження, яким чином наведена вище вимога Документації порушує ваші права та законні інтереси, пов'язані з участю у Процедурі закупівлі, у зв'язку з чим відсутні підстави для задоволення зазначеної вище вимоги.

Номер вимоги: UA-2023-04-07-008530-a.c2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЛЕКСАР ТЕХНОЛОДЖИС", Код ЄДРПОУ:35558975
Дата подання: 10.04.2023 12:45
Добрий день. Шановний Замовнику!
Відповідно до вимог тендерної документації, На підтвердження відповідності та дотримання національного стандарту учасники повинні у складі своїх тендерних пропозицій надати протокол перевірки показників якості електроенергії на відповідність вимогам, що встановлені у ДСТУ ЕN 50160-2014. Дослідження повинні бути проведені на території оператора системи розподілу, який обслуговує Замовника. Відповідний протокол повинен бути виданий на ім’я учасника процедури закупівлі спеціалізованою метрологічною лабораторією уповноваженого на це органу або підприємства. Для підтвердження повноважень метрологічної лабораторії учасники у складі тендерної пропозиції подають копію чинного сертифікату визнання вимірювальних можливостей такої лабораторії, що виданий уповноваженим органом.
Відповідно до ч.3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Слід зазначити, що відповідно до Постанови НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 "Про затвердження Кодексу систем розподілу", п. 11.4.1, Правил роздрібного ринку електричної енергії (далі – ПРРЕЕ), та інформації, яка розміщена на офіційному веб-сайті НКРЕКП, відповідальним за якість електричної енергії – є Оператор системи розподілу. Зокрема, відповідно до пункту 5.1.2 глави 5.1 розділу V ПРРЕЕ оператор системи зобов'язаний, зокрема, дотримуватись показників якості електропостачання, які характеризують рівень надійності (безперервності) електропостачання, комерційної якості надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії, а також якості електричної енергії, перелік та величини яких затверджено Регулятором; здійснювати компенсацію та/або відшкодування збитків користувачу системи передачі та користувачу системи розподілу та/або споживачу у разі недотримання оператором системи показників якості послуг, визначених Регулятором та відповідним договором про надання послуг з розподілу (передачі) електричної енергії. Таким чином, отримання протоколу перевірки показників якості електроенергії на відповідність вимогам, що встановлені у ДСТУ ЕN 50160-2014 здійснюється ОСР, так як він є відповідальним за якість електричної енергії, але ніяк не постачальник. Таким чином не зрозуміла природа походження цієї вимоги, оскільки, враховуючи вищенаведене, як підставу її включення до вимог тендерної документації не можна застосувати навіть ч.3 ст.22 Закону. Зазначена вимога є дискримінаційною по відношенню до постачальників електроенергії, оскільки не знаходиться у компетенції останніх.
Слід зазначити, що відповідно до ч.4 ст.5 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників. Відповідно до ч.1 ст.5 Закону, закупівлі здійснюються з дотриманням принципів відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників та рівного ставлення до них, добросовісної конкуренції серед учасників. Згідно з ч.4 ст.22 Закону, тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників.
Враховуючи зазначене вище, просимо Вас внести зміни до тендерної документації та видалити вимогу щодо надання "протоколу перевірки показників якості електроенергії на відповідність вимогам, що встановлені у ДСТУ ЕN 50160-2014".
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

14.04.2023 14:52
Шановний Учасник закупівлі! У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України “Про правовий режим воєнного стану” Указом Президента України від 24.02.2022 р. №64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” (із змінами) в Україні введено воєнний стан, який діє до 20 травня 2023 року. Замовником на виконання вимог перелічених вище документів, з урахуванням проведення закупівлі в умовах воєнного стану, розроблено Тендерну документацію до предмету закупівлі: Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія) та Проєкт договору. Шановний учасник, на Вашу вимогу повідомляємо, що постановою КМУ від 12.10.2022 р. №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами) (далі - Особливості) та Законом України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначено правові та економічні засади, а також порядок та умови здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад. Метою Закону є, зокрема, створення конкурентного середовища та розвиток добросовісної конкуренції. При цьому закупівлі здійснюються за принципами, визначеними статтею 5 Закону, серед яких добросовісна конкуренція серед учасників є першим принципом. Також звертаємо увагу, що однією з передумов успішного проведення публічних закупівель та виконання договору є підготовка якісної тендерної документації. Відсутність у ній дискримінаційних умов сприяє високому рівню конкуренції на ринках торгівлі, а положення тендерної документації захищають інтереси, як замовників, так і постачальників. Відповідно до пункту 29 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені Постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" (далі – Особливості) у разі проведення відкритих торгів згідно з цими особливостями для закупівлі твердого палива, бензину, дизельного пального, природного газу, газу скрапленого для автомобільного транспорту, газу скрапленого для комунально-побутового споживання та промислових цілей, електричної енергії положення пунктів 1 і 2 частини другої статті 16 Закону замовником не застосовуються. У разі здійснення закупівель, визначених абзацом першим цього пункту, замовники не можуть установлювати вимоги до предмета закупівлі, що не передбачені відповідним національним стандартом (за наявності національного стандарту для відповідного предмета закупівлі).
Предметом закупівлі за цими торгами є ДК 021:2015: 09310000-5 — Електрична енергія. Для електричної енергії передбачено відповідний чинний національний стандарт ДСТУ EN 50160:2014. «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT)».
Згідно національного стандарту ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення (EN 50160:2010, IDT)» передбачено нормальні робочі умови. Перевірка відповідності предмета закупівлі на нормальні робочі умови може проводитись лише спеціалізованою метрологічною лабораторією уповноваженого на це органу або підприємства. Звернення до спеціалізованої метрологічної лабораторії уповноваженого на це органу або підприємства не обмежені для будь-якого учасника, проте це єдина можливість підтвердження нормальних робочих умов. Отже, Замовником при складанні цієї тендерної документації дотримано вимоги Закону та Особливостей, зокрема і пункту 29 Особливостей. Вважаємо, що намір Замовника реалізувати свої законодавчо закріплені права споживача жодним чином не порушують принципи, встановлені в ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі». Згідно з ч. 4 ст. 22 Закону, тендерна документація не повинна містити вимог, що призводять до дискримінації учасників, у т.ч. потенційних. Однак Законом визначення не наведено. Фактично його сформульовано і деталізовано Верховним Судом (далі – ВС) у Постанові від 29.01.2021 р. по справі № 640/1042/19 (№К/9901/688/20), де вказано, що дискримінація передбачає створення нерівних умов для конкретної особи або групи осіб серед інших.
Враховуючи вище зазначене у Замовника відсутні підстави щодо видалення вимоги з надання протоколу перевірки показників якості електроенергії на відповідність вимогам що встановлені у ДСТУ EN 50160:2014.

Номер вимоги: UA-2023-04-07-008530-a.b3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЛЕКСАР ТЕХНОЛОДЖИС", Код ЄДРПОУ:35558975
Дата подання: 10.04.2023 12:46
Добрий день. Шановний Замовнику, відповідно до вимог Тендерної документації, На підтвердження учасник у складі пропозиції повинен надати сертифікат які підтверджують відповідність вимогам стандартів на системи управління ISO 9001:2015 (або еквівалент), відповідність вимогам стандартів системи екологічного управління ДСТУ ISO 14001:2015, відповідність вимогам стандартів системи управління охороною здоров’я та безпекою праці ДСТУ ISO 45001:2019, Оригінал сертифікату відповідності вимогам ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 (ISO/IEC 27001:2013; Cor 1:2014, IDТ) "Інформаційні технології. Методи захисту. Системи управління інформаційною безпекою. Вимоги", Оригінал сертифікату відповідності вимогам ДСТУ ISO 37001:2018 (ISO 37001:2016, IDT) " Системи управління щодо протидії корупції. Вимоги та настанови щодо застосування"
Зазначаємо, що діяльність постачальників електроенергії регулюють низка законів та підзаконних нормативно-правових актів, зокрема, Закон України «Про ринок електричної енергії»; Правила роздрібного ринку електричної енергії (затверджені постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312) та інші нормативно-правові акти, прийняті на виконання Закону України «Про ринок електричної енергії», які не встановлюють обов'язкову наявність ЖОДНОГО сертифікату ISO у постачальників електричної енергії. Зазначені вимоги є незаконними, оскільки електрична енергія не обирається постачальником, а за її якість відповідає Оператор системи розподілу. Отримання вище описаних сертифікатів не є обов'язковим. Це добровільний вибір будь-якого постачальника. Вимога щодо наявності даних сертифікату є дискримінаційною, оскільки суттєво зменшує коло можливих учасників аукціону, а наявність такого чи подібного сертифікату в того чи іншого учасника жодним чином не впливає на якість, своєчасність та ефективність при здійсненні постачання електроенергії.
Враховуючи вишезазначене ,просимо Вас усунути порушення норм законодавства в сфері публічних закупівель шляхом перегляду та виключення (видалення) з Тендерної документації дискримінаційних вимог та внести зміни до ТД.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

14.04.2023 14:58
Шановний Учасник закупівлі! У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України “Про правовий режим воєнного стану” Указом Президента України від 24.02.2022 р. №64/2022 “Про введення воєнного стану в Україні” (із змінами) в Україні введено воєнний стан, який діє до 20 травня 2023 року. Замовник не вимагає документального підтвердження публічної інформації, що оприлюднена у формі відкритих даних згідно із Законом України “Про доступ до публічної інформації” та/або міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним, або публічної інформації, що є доступною в електронній системі закупівель, крім випадків, коли доступ до такої інформації є обмеженим на момент оприлюднення оголошення про проведення відкритих торгів. Постановою КМУ від 12.03.2022 №263 установлено, що на період дії воєнного стану міністерства, інші центральні та місцеві органи виконавчої влади, державні та комунальні підприємства, установи, організації, що належать до сфери їх управління, для забезпечення належного функціонування інформаційних, інформаційно-комунікаційних та електронних комунікаційних систем, публічних електронних реєстрів, володільцями (держателями) та/або адміністраторами яких вони є, та захисту інформації, що обробляється в них, а також захисту державних інформаційних ресурсів, можуть вживати додаткових заходів, зокрема зупиняти, обмежувати роботу інформаційних, інформаційно-комунікаційних та електронних комунікаційних систем, а також публічних електронних реєстрів.
Дані відкриті торги проводяться з урахуванням "Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" затверджених постановою Кабінетом Міністрів України №1178 (зі змінами) від 12.10.2022 року. Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі» у тендерній документації зазначається інформація про маркування, протоколи випробувань або сертифікати, що підтверджують відповідність предмета закупівлі встановленим замовником вимогам (у разі потреби). Частиною 3 статті 22 Закону передбачено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. Частина 5 статті 23 Закону містить положення: «Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам. Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.» Сертифікат ISO — документ, який підтверджує відповідність систем управління та якості продукції підприємства державним або міжнародним стандартам. Для Замовника наявність сертифікату відповідності в постачальника є одним зі способів підтвердження якості товарів і послуг. Сертифікати ISO – це документи, що підтверджують ефективне функціонування системи управління якістю виробництва продукції, робіт або послуг; міжнародні стандарти охорони здоров’я та безпеки праці, дотримання яких допомагає зменшити рівень професійної захворюваності та кількості випадків, що призводять до виробничих травм; зменшення ризиків на робочому місці та підтримання здоров’я персоналу під час виконання робіт; зниження витрат, пов’язаних з розслідуванням інцидентів та компенсаціями, виплатою штрафів, ліквідуванням наслідків аварій; прийняття політики по боротьбі з корупцією, призначення особи для контролю за дотриманням заходів по боротьбі з корупцією, навчання, оцінка ризиків і комплексна перевірка проектів і ділових партнерів, здійснення фінансового і комерційного контролю, а також введення процедур звітності та розслідування; формування етичних ділових відносин між учасниками ринку, викорінення корупції і підвищення відповідальність та довіри у сфері бізнесу, в роботі державних установ та громадських організації. Ми хочемо впевнитися в тому, що дані послуги будуть виконані якісно і у відповідності до міжнародних та національних стандартів і тому вимагаємо надання в складі пропозиції сертифікатів ISO, які відповідають саме послугам, які є предметом закупівлі. Наявність в учасників ISO має суттєве значення, оскільки є додатковою гарантією спроможності учасників щодо виробництва та/або поставки виключно якісного товару. Таким чином, вимога щодо надання сертифікатів ISO не є дискримінаційною, що також підтверджується рішеннями постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель. Дана умова жодним чином не обмежує коло потенційних учасників, оскільки будь-яка юридична особа чи ФОП мають можливість оформити відповідний документ та надати його у складі пропозиції. Замовником, на виконання вимог перелічених вище документів, з урахуванням проведення закупівлі в умовах воєнного стану, розроблено Тендерну документацію до предмету закупівлі: Електрична енергія (ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія). Враховуючи вищевикладене, у Замовника відсутні підстави щодо внесення змін до Тендерної документації.

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.04.2023 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Пошук по цьому учаснику
7 612 800 UAH з ПДВ 7 612 800 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

25.04.2023 11:19
sign.p7s
25.04.2023 11:19
Статут перем.pdf
25.04.2023 11:18
Довідка.pdf.p7s
25.04.2023 11:18
Довідка.pdf
12.04.2023 13:29
sign.p7s
12.04.2023 13:26
ISO 37001-2016.pdf
12.04.2023 13:26
ISO 14001 14001 2015.pdf
12.04.2023 13:26
ISO 45001 2019.pdf
12.04.2023 13:26
Наказ Жук 22-23.pdf
12.04.2023 13:26
ISO 27001-2015.pdf
12.04.2023 13:26
Додаток 1.pdf
12.04.2023 13:26
Постанова 375.pdf
12.04.2023 13:26
ISO 9001 2015.pdf
12.04.2023 13:26
Статут.pdf
12.04.2023 13:26
Статут.pdf.p7s
12.04.2023 13:26
ISO 14001 14001 2015.pdf.p7s
12.04.2023 13:26
ISO 45001 2019.pdf.p7s
12.04.2023 13:26
ISO 37001-2016.pdf.p7s
12.04.2023 13:26
Додаток 1.pdf.p7s
12.04.2023 13:26
ISO 27001-2015.pdf.p7s
12.04.2023 13:26
ISO 9001 2015.pdf.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
#41835359
Пошук по цьому переможцю
Переможець 7 612 800 UAH з ПДВ 25.04.2023 10:48

Переможець

Дата і час публікації: 25.04.2023 10:48

Учасник Пропозиція Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
Пошук по цьому переможцю
#41835359
7 612 800 UAH з ПДВ Документи

Укладений договір


Строк дії 01.04.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Номер КА-200200
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір КА 200200 від 02.05.2023 року.pdf Укладений
7 612 800
04.05.2023 12:31
02.05.2023
Додатки до договору КА 200200 від 02.05.2023 року.pdf Укладений
7 612 800
04.05.2023 12:31
02.05.2023
sign.p7s Укладений
04.05.2023 12:33

Зміни до договору

Покращення якості предмета закупівлі 10.05.2023 14:20
Опис змін: Відповідно до змісту додаткової угоди №1 від 10.05.2023 року змінено Джерело фінансування в зв’язку з виділенням коштів з місцевого бюджету. Сума та кількість товару без змін. Підстава для внесення змін була обрана з технічних міркувань для забезпечення публікації даної Додаткової угоди. Дана інформація не є повідомленням про внесення змін до істотних умов договору в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер договору: 1
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 21.07.2023 10:26
Опис змін: Відповідно до змісту додаткової угоди №2 від 19.07.2023 року змінено Джерело фінансування в зв’язку з виділенням додаткових коштів з місцевого бюджету. Сума та кількість товару без змін. Підстава для внесення змін була обрана з технічних міркувань для забезпечення публікації даної Додаткової угоди. Дана інформація не є повідомленням про внесення змін до істотних умов договору в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер договору: 2
Контракт:
Зміна ціни за одиницю товару 31.07.2023 11:14
Опис змін: Відповідно до змісту Додаткової угоди, збільшено регульований тариф на послуги з передачі електричної енергії, у розмірі встановленому Постановою НКРЕКП від 21.12.2022 року №1794 та відповідно зменшився обсяг постачання електричної енергії.
Номер договору: 3
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 25.08.2023 10:50
Опис змін: Відповідно до змісту додаткової угоди №4 від 24.08.2023 року змінено Джерело фінансування в зв’язку з виділенням додаткових коштів з місцевого бюджету. Сума та кількість товару без змін. Підстава для внесення змін була обрана з технічних міркувань для забезпечення публікації даної Додаткової угоди. Дана інформація не є повідомленням про внесення змін до істотних умов договору в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер договору: 4
Контракт:
itemPriceChange 01.09.2023 10:13
Опис змін: Даною додатковою угодою змінено ціну за одиницю товару, в зв’язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку в бік збільшення, що підтверджується висновком Вінницької ТПП №В-259 від 10.08.2023 року. Загальна сума договору без змін.
Номер договору: 5
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 25.09.2023 12:41
Опис змін: Відповідно до змісту додаткової угоди №6 від 25.09.2023 року змінено Джерело фінансування в зв’язку з виділенням додаткових коштів з місцевого бюджету. Сума та кількість товару без змін. Підстава для внесення змін була обрана з технічних міркувань для забезпечення публікації даної Додаткової угоди. Дана інформація не є повідомленням про внесення змін до істотних умов договору в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер договору: 6
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 29.11.2023 07:24
Опис змін: Відповідно до змісту додаткової угоди №7 від 29.11.2023 року змінено Джерело фінансування в зв’язку з виділенням додаткових коштів з місцевого бюджету. Сума та кількість товару без змін. Підстава для внесення змін була обрана з технічних міркувань для забезпечення публікації даної Додаткової угоди. Дана інформація не є повідомленням про внесення змін до істотних умов договору в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер договору: 7
Контракт:
itemPriceChange 13.12.2023 11:33
Опис змін: Даною додатковою угодою змінено ціну за одиницю товару, в зв’язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку в бік збільшення, що підтверджується висновком Вінницької ТПП №В-419 від 01.12.2023 року. Загальна сума договору без змін.
Номер договору: 8
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 13.12.2023 11:55
Опис змін: Відповідно до змісту додаткової угоди №9 від 13.12.2023 року змінено Джерело фінансування в зв’язку з виділенням додаткових коштів з місцевого бюджету. Сума та кількість товару без змін. Підстава для внесення змін була обрана з технічних міркувань для забезпечення публікації даної Додаткової угоди. Дана інформація не є повідомленням про внесення змін до істотних умов договору в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер договору: 9
Контракт:
Покращення якості предмета закупівлі 21.12.2023 06:35
Опис змін: Відповідно до змісту додаткової угоди №10 від 20.12.2023 року змінено Джерело фінансування в зв’язку з виділенням додаткових коштів з місцевого бюджету. Сума та кількість товару без змін. Підстава для внесення змін була обрана з технічних міркувань для забезпечення публікації даної Додаткової угоди. Дана інформація не є повідомленням про внесення змін до істотних умов договору в розумінні Закону України "Про публічні закупівлі".
Номер договору: 10
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: 01.04.2023 — 31.12.2023
Сума оплати за договором: 2 543 703.45
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання