Цифрова портативна радіостанція Motorola DP4400E діапазону 136-174 МГц без дисплея та клавіатури (або еквівалент)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-04-18-009408-a
  • 32230000-4 - Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
  • Завершена
Найменування замовника:
Управління поліції охорони в Одеській області
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Ольга Сідоріна, +380988360906 , zakupo@ukr.net
Адреса замовника
Україна, м.Одеса, Малиновський р-н, 65074, Одеська область, вул. Академіка Філатова, 70 А
Дата укладення договору
9.05.23
Переможець
ФОП "БОБОРИКО ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ"
Очікувана вартість
505 000 UAH з ПДВ
Сума договору
459 489 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 9.05.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 23.04.2023 00:00

Оскарження умов:

до 23.04.2023 00:00

Подання пропозицій:

26.04.2023 00:00

Очікувана вартість
505 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
2 550 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

16 штуки
Цифрова портативна радіостанція Motorola DP4400E діапазону 136-174 МГц без дисплея та клавіатури (або еквівалент)
ДК 021:2015: 32230000-4 — Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Тендерна документація в форматі Word

Дата подання: 19.04.2023 11:11
Дата відповіді: 20.04.2023 13:29
Шановний замовник, для зручності підготовки тендерної пропозиції просимо надати тендерну документацію у форматі Word. Дякуємо.

відповідь:

Шановний учаснику! Тендерна документація формується замовником відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», з урахуванням особливостей, встановлених постановою №1178 від 12.10.2022 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами) (далі - Особливості). Насамперед повідомляємо, що виконати ваше прохання не має можливості, оскільки розміщення тендерної документації в іншому форматі буде розцінена електронною системою як зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, які, відповідно до пункту 51 Особливостей, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації та окремим документом з переліком змін, що вносяться. Згідно п.29 ч.1 ст.1 Закону України «Про публічні закупівлі», тендерна документація - документація щодо умов проведення публічних закупівель, що розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу на веб-порталі Уповноваженого органу та авторизованих електронних майданчиках. Згідно Наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України вiд 13.04.2016 р. № 680, тендерна документація формується та подається в електронному вигляді відповідно до вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг». Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг» визначено: електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов'язкові реквізити документа. Електронний документ може бути створений, переданий, збережений і перетворений електронними засобами у візуальну форму. Візуальною формою подання електронного документа є відображення даних, які він містить, електронними засобами або на папері у формі, придатній для приймання його змісту людиною. Документ «тендерна документація» оприлюднений на веб-порталі Уповноваженого органу в форматі PDF (Portable Document Format), який призначений для подання поліграфічної продукції в електронному вигляді та придатній для приймання його змісту людиною. Разом з тим, документ «тендерна документація» створений у форматі PDF без застосування настройки захисту, тобто не має заборони копіювання або друку вмісту, що в свою чергу не порушує принципи здійснення публічних закупівель, встановлені у частині першій статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-04-18-009408-a.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”, Код ЄДРПОУ:23151836
Дата подання: 19.04.2023 16:58
Шановний Замовнику!
В тендерній документації вказано наступне: "4.1. Строк постачання: до 31 грудня 2023 року включно, партіями, протягом 1 (одного) робочого дня згідно негайних потреб Покупця."
Якщо, наприклад, договір буде підписано 1 червня 2023 року, і від Вас надійде запит на поставку обладнання, наприклад, 2 червня 2023 року, то це означає, що в Постачальника є лише одна доба (один робочий день) на відправку Вам радіостанцій і 3 червня обладнання має вже бути у Вас? Чи правильно ми трактуємо Вашу умову щодо терміну поставки? І чи розрахована дана умова, наприклад, на налаштування обладнання відповідно Ваших потреб (частоти і т.д.) чи налаштування станцій буде виконано Вами самостійно в такому випадку, тому що якщо мова йде про відправку однієї станції, то проблем з програмуванням однієї не виникне, але якщо мова йде про всі 16 або ж навіть і 8, то на це потрібен час?
Просимо надати пояснення.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.04.2023 13:31
Шановний учаснику! Згідно тендерної документації строк постачання товару встановлено зважаючи на потребу Замовника та передбачає його поставку партіями, протягом 1 (одного) робочого дня. Налаштування обладнання буде здійснено відповідно до потреб Замовника самостійно, що ніяк не вплине на строки постачання та, відповідно, відсутня умова необхідності налаштування обладнання учасником.

Номер вимоги: UA-2023-04-18-009408-a.a2

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”, Код ЄДРПОУ:23151836
Дата подання: 19.04.2023 17:20
Шановний Замовнику!
В тендерній документації в Додатку 2 вказано наступне:
Радіостанція повинна забезпечувати криптографічний захист інформації за алгоритмом ARC4 та криптозахист радіоканалу з ключем шифрування AES 256
Advanced Encryption Standard (AES) - це алгоритм симетричного шифрування, винайдений в 1997 році, тоді як RC4 - це алгоритм потокового шифрування, який винайшли в далекому 1987 році. Шифрування AES вважається більш безпечним (і внаслідок цього найбільш поширеним) завдяки своїй блоковій структурі шифрування і довжині ключа 128, 192 або 256 біт. RC4, хоча й швидший, менш надійний та більше не рекомендується для безпечного зв'язку. Розміри ключів бувають 64-бітові або 128-бітові.
Ви ж вказуєте наявність шифрування ARC4 40 bit, що є найгіршим варіантом, так як довжина ключа складає лише 40 біт. Чим більший за розміром ключ, тим важче його зчитати та розшифрувати, тому найоптимальнішим варіантом є шифрування AES 256 bit на радіостанції, так як він забезпечує найнадійнішу передачу даних. До того ж це сучасна технологія, яка використовується майже всіма виробниками, в той час як ARC4 40 bit це застарілий формат для кодування, і використовуєтсья лише одиницями.
Просимо Вас внести зміни та викласти даний пункт в наступній редакції:
Радіостанція повинна забезпечувати криптозахист радіоканалу з ключем шифрування AES 256

Також Ви згідно вимог ТД вказуєте лише на можливість забезпечення шифрування, хоча в комплектації шифрування відсутнє. Просимо надати пояснення, чи потрібне Вам шифрування на радіостанції, так як воно впливає на визначення вартості запропонованого обладнання Учасниками. Якщо ні, просимо Вас взагалі виключити даний пункт з технічних вимог, по причині його відсутності в комплектації та відсутності потреби в ньому.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

20.04.2023 13:30
Шановний учаснику! Тендерна документація формується замовником відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), з урахуванням особливостей, встановлених постановою №1178 від 12.10.2022 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами) (далі - Особливості). Тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Так, технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент". Вказані у Додатку 2 до тендерної документації характеристики предмета закупівлі визначені виходячи з його специфіки, враховуючи вимоги Закону та Особливостей, тому вимоги Додатку 2 залишаються незмінними.

Номер вимоги: UA-2023-04-18-009408-a.c3

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ “МКТ-КОМЮНIКЕЙШН”, Код ЄДРПОУ:23151836
Дата подання: 20.04.2023 14:11
Шановний Замовнику!
Дякуємо за пояснення, але ви не вказали, чи потрібне Вам шифрування AES-256 на радіостанції. Стандартна комплектація його не містить, це додатково оплачувана послуга.
Якщо ви збираєтесь зашифровувати передачу даних, включіть його в комплект. В протилежному випадку Вам потрібно буде закуповувати шифрування AES окремо, що стане додатковими витратами з бюджету.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

22.04.2023 19:07
Шановний учаснику, інформуємо про наступне. Тендерна документація формується замовником відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), з урахуванням особливостей, встановлених постановою №1178 від 12.10.2022 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами) (далі - Особливості). Тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). Так, технічна специфікація повинна містити: детальний опис товарів, робіт, послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні та якісні характеристики; вимоги щодо технічних і функціональних характеристик предмета закупівлі у разі, якщо опис скласти неможливо або якщо доцільніше зазначити такі показники; посилання на стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язану з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. Технічні специфікації не повинні містити посилання на конкретні марку чи виробника або на конкретний процес, що характеризує продукт чи послугу певного суб’єкта господарювання, чи на торгові марки, патенти, типи або конкретне місце походження чи спосіб виробництва. У разі якщо таке посилання є необхідним, воно повинно бути обґрунтованим та містити вираз "або еквівалент". Вказані у Додатку 2 до тендерної документації характеристики предмета закупівлі визначені виходячи з його специфіки, враховуючи вимоги Закону та Особливостей. При цьому у характеристиках параметру захисту інформації зазначено про те, що радіостанція має забезпечувати криптозахист радіоканалу ключем шифрування AES 256.

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 26.04.2023 00:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП "БОБОРИКО ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ"
Пошук по цьому учаснику
459 489 UAH з ПДВ 459 489 UAH з ПДВ Документи

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП "БОБОРИКО ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ"
#2880705398
Пошук по цьому переможцю
Переможець 459 489 UAH з ПДВ 27.04.2023 15:43

Документи

26.04.2023 00:00
edr_identification.yaml
27.04.2023 15:40
Протокол 101.pdf
27.04.2023 15:43
sign.p7s

Переможець

Дата і час публікації: 27.04.2023 15:43

Учасник Пропозиція Документи
ФОП "БОБОРИКО ВІКТОР СЕРГІЙОВИЧ"
Пошук по цьому переможцю
#2880705398
459 489 UAH з ПДВ Документи

Документи

26.04.2023 00:00
edr_identification.yaml
27.04.2023 15:40
Протокол 101.pdf
27.04.2023 15:43
sign.p7s

Укладений договір


Строк дії 09.05.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Номер 273
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір від 09.05.2023 № 273.pdf Укладений
459 489
09.05.2023 10:04
09.05.2023
sign.p7s Укладений
09.05.2023 10:06

Виконання договору

Строк дії за договором: 09.05.2023 — 31.12.2023
Сума оплати за договором: 459 489
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання