Консерви м'ясні ДК 021:2015 15130000-8 М'ясопродукти

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-06-30-008034-a
  • 15130000-8 - М’ясопродукти
  • Відмінена
Найменування замовника:
Державне агентство резерву України
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Андрій Білокур, +0961982182 , a.bilokur@rezerv.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01601, Київська область, вул. Пушкінська 28
Очікувана вартість
322 933 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 27.09.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 08.07.2023 00:00

Оскарження умов:

до 08.07.2023 00:00

Подання пропозицій:

11.07.2023 18:00

Очікувана вартість
322 933 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
3 229 330 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

Вимагаємо вилучити з тендерної документації вимоги

Дата подання: 03.07.2023 16:45
Дата відповіді: 06.07.2023 16:44
Згідно із наказом МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ № 247 від 09.10.2000 року «Про затвердження Тимчасового порядку проведення державної санітарно-гігієнічної експертизи» передбачено: Розділ 7. Організація державної санітарно-епідеміологічної експертизи 7.14. Перший примірник висновку видається заявнику після затвердження і внесення до реєстру. 7.15. Другий примірник висновку та протокол експертизи зберігаються в Департаменті державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України. Документи, надані заявником на експертизу, проекти висновків та протоколи експертизи зберігаються в установах (закладах) державної санітарно-епідеміологічної служби чи комісіях протягом терміну, визначеного відповідною категорією документів згідно із законодавством. На підставі викладеного виходить, що протоколи експертизи не видаються заявнику та зберігаються в Департаменті державного санітарно-епідеміологічного нагляду МОЗ України. Вимагаємо вилучити з тендерної документації , а саме : розділу 6. «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація» пунктів 1-6 вимогу надати в складі пропозиції « протокол державної санітарно-епідеміологічної експертизи».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
Відповідно до пункту 3 частини 2 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» технічні та якісні характеристики предмета закупівлі та технічні специфікації до предмета закупівлі повинні визначатися замовником з урахуванням вимог, визначених частиною четвертою статті 5 цього закону. Частиною 3 цієї статті встановлено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Отже, замовник має право самостійно визначати перелік інформації, яка необхідна для визначення якісної характеристики предмета закупівлі.
Дякуємо за звернення!

щодо кваліфікаційних критеріїв

Дата подання: 03.07.2023 17:06
Дата відповіді: 06.07.2023 17:00
Згідно додатку 2 тендерної документації передбачено: Пункт 1.1. Учасник надає: - довідку в довільній формі, в якій зазначається інформація про приміщення, які учасник використовує для розміщення виробничих потужностей та зберігання (складські приміщення) товару, який є предметом закупівлі, із зазначенням площ цих приміщень та адреси їх розташування. Питання: якщо учасник не є виробником товару чи може він прийняти участь в закупівлі. Чи буде вважатись учасник, таким, що виконав вимоги ТД, якщо надав інформацію про приміщення для зберігання товару та надав пояснення, що він не надає інформацію про виробничі потужності , оскільки не є виробником товару?.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» встановлені вимоги до суб’єктів господарювання, які займаються виробництвом, а також обігом харчових продуктів. Зокрема, пунктом 55 статті 1 Закону визначено, що оператор ринку харчових продуктів (далі - оператор ринку) - суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами), і який відповідає за виконання вимог цього Закону та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. До операторів ринку належать фізичні особи, якщо вони провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку та займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об’єктів санітарних заходів. Оператором ринку також вважається агропродовольчий ринок.
Зрозуміло, якщо учасник не є виробником товару, то він може приймати участь у процедурі закупівлі.
Дякуємо за звернення!

щодо фінансової звітності

Дата подання: 03.07.2023 17:06
Дата відповіді: 06.07.2023 17:00
Згідно додатку 2 пункт 3 тендерної документації передбачено: Фінансова спроможність учасника процедури закупівлі є підтвердженою, якщо обсяг річного доходу (виручки) за один із звітних періодів 2021-2022 років не менше очікуваної вартості предмета закупівлі за даною процедурою закупівлі. За якою саме колонкою та рядком фінансового звіту учасника-суб’єкта малого підприємництва буде здійснюватись оцінка даної вимоги?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
Оцінка вимоги, визначеної замовником у пункті 3 Додатку 2 тендерної документації щодо підтвердження фінансової спроможності для учасника-суб’єкта малого підприємництва, яке визнане таким відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», в залежності від системи оподаткування буде здійснюватися за показником, що відображено в статті «Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг)» відповідно до вимог Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 25 «Спрощена фінансова звітність», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 25 лютого 2000 року № 39 (зі змінами), Національного положення (стандарту) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності», затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 07 лютого 2013 року № 73.
Дякуємо за звернення!

щодо технічних вимог

Дата подання: 03.07.2023 17:07
Дата відповіді: 06.07.2023 17:00
Згідно додатку 1 передбачено: «п. 1.2. Поставці та закладенню до державного резерву підлягають консерви м’ясні не раніше 14 днів та не пізніше 90 днів від дати виготовлення.». Згідно тендерної документації розділу 6. «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація» передбачено: Пункт 8. Оригінал експертного висновку або протоколу випробувань компетентної акредитованої лабораторії, уповноваженої для цілей державного контролю, на консерви м’ясні, в якому відображена відповідність всіх показників лабораторних випробувань вимогам ДСТУ 4450:2005, вимогам Додатку 1 до тендерної документації і зазначений строк придатності консервів м’ясних. Питання: чи повинен термін виготовлення товару в документах, які надаються в складі пропозиції учасників згідно п 8 розділу 6 ТД відповідати вимогам по терміну виготовлення, встановленим у п. 1.2. додатку 1 ТД?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
У пункті 1.2. Додатку 1 передбачено: «п. 1.2. Поставці та закладенню до державного резерву підлягають консерви м’ясні не раніше 14 днів та не пізніше 90 днів від дати виготовлення.». Учасник повинен у порядку, передбаченому тендерною документацією, підтвердити відповідність даної вимоги.
Дякуємо за звернення!

щодо документів які підтдтверджують якість

Дата подання: 03.07.2023 17:08
Дата відповіді: 06.07.2023 17:00
Згідно тендерної документації розділу 6. «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідна технічна специфікація» передбачено: Пункт 8. Оригінал експертного висновку або протоколу випробувань компетентної акредитованої лабораторії, уповноваженої для цілей державного контролю, на консерви м’ясні, в якому відображена відповідність всіх показників лабораторних випробувань вимогам ДСТУ 4450:2005, вимогам Додатку 1 до тендерної документації і зазначений строк придатності консервів м’ясних. Чи повинен експертний висновок або протокол випробувань, який надається в складі пропозиції згідно вимог п 8 розділу 6 ТД містити всю інформацію, яка зазначена замовником у додатку 1?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
Відповідно до підпункту 8 пункту 6 розділу ІІІ тендерної документації в оригіналі експертного висновку або протоколу випробувань компетентної акредитованої лабораторії, уповноваженої для цілей державного контролю, на консерви м’ясні повинно бути відображено відповідність всіх показників лабораторних випробувань вимогам ДСТУ 4450:2005, а випробовувана продукція за технічними та якісними характеристиками повинна відповідати вимогам, які зазначені замовником у Додатку 1 до тендерної документації.
Дякуємо за звернення!

щодо умов участі

Дата подання: 03.07.2023 17:09
Дата відповіді: 06.07.2023 17:00
Згідно тендерної документації розділу 4. «Відповідність господарської діяльності учасника вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». Передбачено надання документів під час ВИРОБНИЦТВА та обігу харчових продуктів. Якщо учасник не є виробником товару чи може він прийняти участь в закупівлі? Чи буде вважатись учасник, таким, що виконав вимоги ТД, якщо він надав документи стосовно обігу товару та надав пояснення, що він не надає документи стосовно його виробництва , оскільки не є виробником товару?.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Добрий день!
Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» встановлені вимоги до суб’єктів господарювання, які займаються виробництвом, а також обігом харчових продуктів. Зокрема, пунктом 55 статті 1 цього Закону визначено, що оператор ринку харчових продуктів (далі - оператор ринку) - суб’єкт господарювання, який провадить діяльність з метою або без мети отримання прибутку та в управлінні якого перебувають потужності, на яких здійснюється первинне виробництво, виробництво, реалізація та/або обіг харчових продуктів та/або інших об’єктів санітарних заходів (крім матеріалів, що контактують з харчовими продуктами), і який відповідає за виконання вимог цього Закону та законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів. До операторів ринку належать фізичні особи, якщо вони провадять діяльність з метою або без мети отримання прибутку та займаються виробництвом та/або обігом харчових продуктів або інших об’єктів санітарних заходів. Оператором ринку також вважається агропродовольчий ринок.
Зрозуміло, якщо учасник не є виробником товару, то він може приймати участь у процедурі закупівлі.
Дякуємо за звернення!

Розгорнути: 6 Згорнути

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання