Розроблення детального плану території в районі вулиці Металургів, смт. Нове (8,357 га)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-07-17-010074-a
  • 71240000-2 - Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Управління містобудування та архітектури Кропивницької міської ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Сергій Астаф'єв, +380522358351 , asa280980@gmail.com
Адреса замовника
Україна, м. Кропивницький, 25022, Кіровоградська область, вул. Велика Перспективна, 41
Очікувана вартість
550 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 25.07.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 22.07.2023 00:00

Оскарження умов:

до 22.07.2023 00:00

Подання пропозицій:

25.07.2023 08:00

Очікувана вартість
550 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 500 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Розроблення детального плану території в районі вулиці Металургів, смт. Нове (8,357 га)
ДК 021:2015: 71240000-2 — Архітектурні, інженерні та планувальні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Вихідні дані.

Дата подання: 18.07.2023 17:31
Дата відповіді: 19.07.2023 17:01
Добрий день! Шановний замовнику! Просимо вас вказати які саме вихідні дані будуть надані виконавцю робіт, в тому числі дату топографічної основи, її формат, маштаб, дату знімання, зокрема цікавить можливість отримання у форматі геопросторових даних.

відповідь:

Добрий день!
Виконавцю робіт будуть надані вихідні дані відповідно до пункту 8 Технічного завдання (Додаток №1 до Тендерної документації).
Наявні формати:
Генплан (креслення: генеральний план) - TIF; jpg без прив’язки;
Зонінг (схема зонування території, схема планувальних обмежень) - AutoCAD (.shp);
Топографічні плани М1:2000 (Стереотопографічне знімання 1993р. Оновлено за матеріалами аерофотозйомки 2015р) - PDF; DMF;
Розбивочне креслення плану червоних ліній магістральних вулиць (ДСК) – jpeg, shp

Умови обліку та збереження

Дата подання: 19.07.2023 14:31
Дата відповіді: 21.07.2023 12:36
Доброго дня! Просимо будь ласка конкретизувати, що саме мається на увазі під наявністю нормативних умов обліку та збереження містобудівної документації? Яку інформацію в довідці довільної форми потрібно зазначити про найменування, кількість, тип, тощо в цій частині?

відповідь:

Доброго дня!
Під наявністю нормативних умов обліку та збереження містобудівної документації розуміється наявність в Учасника власного чи орендованого обладнання та матеріально-технічної бази і, відповідно, технічної/фізичної можливості збереження виготовленої містобудівної документації, що гарантуватиме забезпечення захисту від несанкціонованого доступу, копіювання, тощо.
Довідка довільної форми в цій частині має містити, наприклад, інформацію про наявні сервери, захищені носії інформації, тощо для збереження містобудівної документації в електронному вигляді.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-07-17-010074-a.a1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРОЕКТНЕ БЮРО "БАЗИС", Код ЄДРПОУ:41457747
Дата подання: 20.07.2023 08:45
Згідно Додатку №3 до Тендерної документації Замовник вимагає надати на етапі подання пропозицій: 2. Наявність спеціального дозволу на провадження діяльності пов’язаної з державною таємницею (у зв’язку з розробленням розділу «Інженерно-технічні заходи цивільної оборони на мирний та особливий період»).

Чим обгрунтована необхідність отримання такого спеціального дозволу на етапі подання пропозицій?

Враховуючи, що відповідно до ситуаційної схеми, планується розміщення торгівельної зони, садиби житлової забудови, рекреаційної зони активного відпочинку та відповідно до Законодаства України розроблення розділу «Інженерно-технічні заходи цивільної оборони на мирний та особливий період» - не потребують отримання спеціальних дозволів на провадження діяльності пов’язаної з державною таємницею. В технічному завдані в межах процедури закупівлі також відсутній перелік відомостей, що будуть становити державну таємницю, та іншої інформації, доступ до якої буде обмежений відповідно до Закону. В той час доступ до базових геопросторових даних буде зокрема у майбутнього виконавця за договором про закупівлю послуг.

Питання про надання підприємству, установі, організації спеціального дозволу та встановлення категорії режиму секретності розглядається відповідним органом протягом місяця з дня отримання відповідної заявки.

Термін подання пропозицій в межах процедури закупівлі Вами визначенно: 7 днів.

Враховуючи викладене, вимоги тендерної документації в цій частині обмежують конкуренцію, дискримінують потенційних учасників та вже призведять до неефективного використання бюджетних коштів. Прийняти участь в закупівлі зможе учасник який завчасно отримав такий дозвіл.

Тому просимо Вас розглянути можливість виключення даного кваліфікаційного критерію з вимог тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

21.07.2023 15:42
Відповідно до підпункту 1 ст. 1 закону України «Про державну таємницю» державна таємниця (далі також - секретна інформація) - вид таємної інформації, що охоплює відомості у сфері оборони, економіки, науки і техніки, зовнішніх відносин, державної безпеки та охорони правопорядку, розголошення яких може завдати шкоди національній безпеці України та які визнані у порядку, встановленому цим Законом, державною таємницею і підлягають охороні державою. Віднесення інформації до державної таємниці включає в себе внесення цієї інформації до Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, затвердженого наказом Служби безпеки України 23.12.2020 № 383 (надалі Наказ №383).
Технічним завданням (Додаток 1 до Тендерної документації) передбачено розроблення Виконавцем графічних матеріалів, що можуть становити державну таємницю: п. 10 Графічні матеріали - Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту на мирний час та Схема інженерно-технічних заходів цивільного захисту на особливий час; п. 13 Вимоги з цивільної оборони - Визначення потреб у аварійно-рятувальних підрозділах, фонді захисних споруд цивільного захисту, місць їх розташування.
Відповідно до п. 1.12.1 Звіду відомостей, що становлять державну таємницю, затвердженого Наказом №383, відомості щодо цивільного захисту за окремими показниками про дислокацію (адресу фактичного місцезнаходження), функціонування, характеристики конкретних запасних пунктів управління, перелік утримувачів яких визначається КМ, запасних пунктів управління територіальних органів управління, аварійно-рятувальних формувань центрального підпорядкування ДСНС – становлять державну таємницю.
Статтею 18 закону України «Про державну таємницю» з метою охорони державної таємниці встановлено дозвільний порядок провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею. Відповідно до ст. 20. Закону України «Про державну таємницю» дозвільний порядок провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею та режим секретності полягає в наданні Службою безпеки України спеціального дозволу на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею. Відтак, учасник повинен мати дозвіл на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею, виданий Службою безпеки України безпосередньо учаснику або виконавцю відповідних робіт, на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, що є дійсним на момент подання тендерних пропозицій та протягом всього строку надання послуг за Договором.
Питання про надання підприємству, установі, організації спеціального дозволу та встановлення категорії режиму секретності розглядається органом СБУ протягом місяця з дня отримання відповідної заявки. Однак, надання (переоформлення) дозволу здійснюється безкоштовно, що дає можливість Учаснику торгів заздалегідь потурбуватися про отримання такого дозволу для участі у відповідних закупівлях.
Встановлення вимоги щодо надання вищезазначеного дозволу на провадження діяльності пов'язаної із державною таємницею після укладення договору про закупівлю є недоцільним, оскільки відсутність такого дозволу призведе до відстрочення початку та завершення надання послуг на строк його отримання, а у випадку відмови у його отриманні – до неможливості виконання умов Договору.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання