Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-08-07-005762-a
  • 79710000-4 - Охоронні послуги
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Пенсійний фонд України
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Крупіна Олена Юріївна, +380442848724 , lkrupina@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Київ, 01601, м. Київ, вул. Бастіонна, 9
Очікувана вартість
499 810 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 5.12.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.09.2023 00:00

Оскарження умов:

до 05.09.2023 00:00

Подання пропозицій:

08.09.2023 13:36

Початок аукціону:

11.09.2023 11:38

Очікувана вартість
499 810 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
4 998 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4)
ДК 021:2015: 79710000-4 — Охоронні послуги

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

вимога

Дата подання: 07.08.2023 18:21
Дата відповіді: 08.08.2023 17:59
Доброго дня, вами в тендерній документації, п. 8.2, додатку 1, встановлено вимогу до учасників надати - копії документів про присвоєння (підвищення) професійної кваліфікації охоронник (охоронець) не нижче 3 розряду (4 розряду для старшого зміни), оформлених відповідно до вимог Закону України «Про освіту» – для кожного охоронника та старшого зміни. Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України № 621 від 25.09.2013 «Про внесення змін до кваліфікаційної характеристики професії «Охоронник» визначено кваліфікаційні характеристики професії «Охоронник», де зазначено – охорона об’єктів з високим ступенем ризику. Згідно Додатку до постанови КМУ від 7 липня 2010 р№ 565 «Критерії за якими оцінюється ступінь ризику від провадження охоронної діяльності і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) – до суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику належать суб’єкти, які здійснюють заходи пов’язані з охороною: окремих особливо важливих об’єктів права державної власності; об’єктів, на яких зберігаються наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори; об’єктів, що можуть спричинити виникнення надзвичайної ситуації техногенного і природного характеру та вплинути на стан захисту населення і територій, проекти будівництва яких підлягають державній експертизі з питань техногенної безпеки; будівель в яких розміщується центральні органи виконавчої влади; банків, місць та/або приміщень, в яких здійснюється валютообмінні операції, торгівля виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння. Поясніть, будь ласка, до якої категорії обєктіів відноситься ваша установа, зазначте конкретне посилання на нормативно-правовий акт (пункт, частину, статтю НПА), який дозволяє Вам прописувати вимогу щодо наявності 4 кваліфікаціного розряду в старшого зміни охорони. Відповідно до кваліфікаційних характеристик професії до прикладу робіт охоронника 3-го розряду віденсено охорону: будівель, в яких розміщуються центральні органи виконавчої влади; банків та їх філій; підприємств, які мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави; місць та/або приміщень роздрібної (оптової) торгівлі зброєю та спеціальними засобами та/або їх зберігання; місць та/або приміщень, в яких проводяться спортивні та розважальні заходи; вантажів під час їх перевезення. Виконання функціональних обов’язків охоронника у складі наряду транспорту реагування. В даному класифікакторі прикоадів робіт для охороника 4 розряду не визначено, що значить , що вони такіж як в охоронника 3-го розряду. Надайте розяснення про правомірність даної вимоги, в іншому випадку, ми будемо звертатися до органу оскарження
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пенсійний фонд України розглянув вимогу учасника закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє.
Відповідно до пункту 1 Положення про Пенсійний фонд України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.07.2014 № 280 (далі – Положення), Пенсійний фонд України є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра соціальної політики, що реалізує державну політику з питань пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню.
Згідно з пунктом 3 Положення основними завданнями Пенсійного фонду України є: реалізація державної політики з питань пенсійного забезпечення, загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та загальнообов’язкового державного соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу; ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, осіб, які мають право на пільги, а також отримувачів житлових субсидій; внесення пропозицій Міністрові соціальної політики щодо забезпечення формування державної політики із зазначених питань; здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг відповідно до Законів України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування”; профілактика нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; проведення перевірки обґрунтованості видачі, продовження листків непрацездатності та документів, що є підставою для їх формування, на базі інформації, що міститься в електронних системах та реєстрах; здійснення контролю за використанням страхувальниками та застрахованими особами страхових коштів; виконання інших завдань, визначених законом.
Відповідно до пункту 14 Положення Пенсійний фонд України є юридичною особою публічного права, має печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки, рахунки в органах Казначейства та уповноважених банках.

Спеціальні засоби

Дата подання: 08.08.2023 10:53
Дата відповіді: 11.08.2023 09:59
Доброго дня. До переліку спецзасобів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 97 входять газові пістолети і револьвери та патрони до них калібру 6, 8 і 9 міліметрів, заряджені речовинами сльозоточивої та дратівної дії, а також пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, та зазначені патрони. Ви не вказали які саме засоби повинен мати охоронник, тому виходить, що на підставі Вашої вимоги охоронник повинен одночасно мати і пістолети,і револьвери та ще і пристрої несмертельної дії. Просимо внести зміни в тендерну документацію, а саме зазначити вичерпний перелік спеціальних засобів відовідно до зазначеної постанови, які обовязково повинен мати охоронник та на які необхідно надати підтвердження наявності.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до пункту 1 частини першої статті 9 Закону України “Про охоронну діяльність” суб'єкт охоронної діяльності має право для забезпечення охоронної діяльності придбавати, зберігати та використовувати в установленому законодавством порядку спеціальні засоби, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України
Перелік спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб'єктами охоронної діяльності, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 97 (далі – Постанова № 97).
Відповідно до пункту 1 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 № 960 (далі – Ліцензійні умови), ці Ліцензійні умови встановлюють вичерпний перелік документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження охоронної діяльності, а також організаційні, кадрові і технологічні вимоги до матеріально-технічної бази ліцензіата, обов’язкові для виконання під час провадження охоронної діяльності.
Згідно з пунктом 4 Ліцензійних умов охоронну діяльність можуть провадити на всій території України юридичні особи, а також фізичні особи - підприємці на підставі ліцензії за наявності матеріально-технічної бази, необхідної для провадження такої діяльності, та за умови виконання такими особами організаційних, кадрових і технологічних вимог, передбачених цими Ліцензійними умовами.
Відповідно до абзацу другого підпункту 21 пункту 6 Ліцензійних умов до заяви про отримання ліцензії додаються відомості про наявність спеціальних засобів (додаток 21). Згідно з додатком 21 Ліцензійних умов у відомості про наявність спеціальних засобів зазначається найменування (вид) спеціального засобу відповідно до Постанови № 97. У разі їх відсутності в таблиці робиться відповідна відмітка.
Згідно з підпунктом 11 пункту 7 Ліцензійних умов суб’єкт охоронної діяльності зобов’язаний провадити охоронну діяльність виключно з використанням засобів провадження, зазначених у відомостях, поданих до органу ліцензування згідно з вимогами цих Ліцензійних умов.
Відповідно до підпункту 14 пункту 13 Ліцензійних умов під час організації та провадження охоронної діяльності забороняється використовувати спеціальні засоби, не включені до переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, затвердженого Постановою № 97.
Підпунктом 8.1 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації, затвердженої рішенням уповноваженої особи Пенсійного фонду України від 07.08.2023 № 74 (далі – тендерна документація), на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій передбачено надання учасником у складі пропозиції, зокрема довідки Учасника, складеної в довільній формі, що містить інформацію про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, необхідних для забезпечення надання послуг за предметом закупівлі відповідно до Переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, затвердженого Постановою № 97 (не менше трьох комплектів – по одному для кожного поста охорони).
Отже, Учасник надає довідку, складену в довільній формі, що містить інформацію про наявність спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності (не менше трьох комплектів – по одному для кожного поста охорони), необхідних для забезпечення надання послуг за предметом закупівлі в обсязі, визначеному в пунктах 1 – 3 додатку 1 до тендерної документації.
З урахуванням наведеного відсутні підстави для внесення змін до тендерної документації.

Транспорт реагування

Дата подання: 09.08.2023 12:09
Дата відповіді: 01.09.2023 13:17
Яка кількість одиниць транспорту реагування Учасник повинен документально підтвердити?

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.1 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій у складі пропозиції Учасник надає, зокрема документальне підтвердження наявності транспорту реагування, зареєстрованого як спеціальний (спеціалізований), який відповідає вимогам ч. 5 ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність», обладнаний засобами радіотехнічного зв'язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України, зокрема, шляхом надання наступних документів:
свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, оформлене відповідно до вимог п. 9.1 наказу Міністерства внутрішніх справ України від 11.08.2010 № 379, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27.01.2011 за № 123/18861;
фото спеціального транспортного засобу з чіткою видимістю номерного знаку;
дозвіл на встановлення та використання на транспорті реагування суб’єкта охоронної діяльності спеціальних світлових сигнальних пристроїв, отриманий відповідно до Порядку обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09.08.2016 № 771, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.09.2016 за № 1217/29347.
Таким чином у спосіб, визначений тендерною документацією, має бути підтверджено наявність не менше одного транспорту реагування.
Пунктом 6.4 додатку 1 до тендерної документації та пунктом 5.3.23 додатку 2 до тендерної документації передбачений обов’язок Виконавця забезпечувати додаткові сили шляхом залучення транспорту реагування, зареєстрованого, як спеціальний (спеціалізований), який відповідає вимогам п.5 ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність», обладнаний засобами радіотехнічного зв'язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України.

Щодо витягів про несудимість

Дата подання: 09.08.2023 12:10
Дата відповіді: 01.09.2023 13:23
Вітаємо! Відповідно до Додатку 1 ТД, Учасник повинен надати витяг / витяги з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявність судимості», сформований / сформовані у паперовій або електронній формі, які підтверджують, що особи, які будуть залучені до надання Послуг, не мають непогашеної чи не знятої в установленому законом порядку судимості за скоєння умисних злочинів, який / які видані не раніше 10 днів до дати подання пропозиції – для кожного працівника; Зазначаємо, що згідно роз’ясненню наданого Департаментом Інформатизації МВС України щодо вимог Наказу МВС від 30.03.2022 № 207 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2022 р. за № 426/37762) «Порядок доступу до відомостей інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», а саме: 17. Результати перевірки за ІАС за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення невідкладно надаються ініціатору запиту у вигляді Витягу. Відповіді на запити, подані в паперовій формі, надаються у строк до 10 робочих днів. У виняткових випадках, коли підготовка Витягу потребує додаткової перевірки інформації, відповіді на вимоги надаються у строк до 30 календарних днів. Строк вмотивованої відмови в наданні Витягу не може перевищувати 10 робочих днів із дня надходження запиту. Таким чином, Замовник встановивши в тендерній документації дану вимогу, порушує принципи здійснення публічних закупівель передбачених статтею 5 та статтею 22 Закону. Оскільки згідно з вимогами Особливостей, термін на подачу тендерної пропозиції учасником складає 7 днів - дана вимога Замовника має дискримінаційний характер та обмежує коло учасників закупівлі та в подальшому може призвести до порушення законодавства у сфері публічних закупівель. З огляду на вищезазначене, просимо прибрати цю дискримінаційну вимогу з тендерної документації, оскільки Замовник свідомо обмежує коло учасників та прописує документацію під конкретних учасників чим порушує положення статті 5 Закону.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє, що рішенням уповноваженої особи від 31.08.2023 № 85 відповідно до рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 23.08.2023 № 13342-р/пк-пз до тендерної документації в цій частині внесено зміни та виключено таку вимогу.

Чергові пульта

Дата подання: 09.08.2023 12:10
Дата відповіді: 01.09.2023 13:24
Вітаємо! Прохання роз’яснити якими документами потрібно підтверджувати чергових пульта централізованого спостереження для здійснення моніторингу сигналів тривоги?

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Спосіб документального підтвердження Учасником наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, зокрема, чергових пульта централізованого спостереження для здійснення моніторингу сигналів тривоги, наведено в пункті 8.2 додатку 1 до тендерної документації.

Радіозв'язок

Дата подання: 09.08.2023 12:11
Дата відповіді: 01.09.2023 13:25
Яка повинна бути потужність вихідного сигналу передавача радіоелектронних засобів (переносних рацій) ?

відповідь:

Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.1 пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації, на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій у складі своєї пропозиції Учасник надає, зокрема копії дозвільних документів на експлуатацію в місті Києві радіоелектронних засобів (переносних рацій) в кількості не менше 4 шт. (1 шт. – для пункту централізованого спостереження, 3 шт. – для кожного поста охорони), отриманих учасником відповідно до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, затвердженого рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 01.11.2012 № 559, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.01.2013 за № 57/22589 (далі – Порядок).
Відповідно до пункту 2.4 розділу ІІ “Порядок надання висновку щодо ЕМС” Порядку форми заяв про видачу висновку щодо ЕМС РЕЗ та ВП наведено у додатках 3 - 13 до цього Порядку. При цьому, частотними планами радіомережі (Зворотний бік форм (додатки 3 - 13) передбачено параметр потужності передавачів.
Вимог до потужності вихідного сигналу передавача радіоелектронних засобів (переносних рацій) тендерною документацією не передбачено.

Підтвердження радіозв'язку

Дата подання: 09.08.2023 12:12
Дата відповіді: 01.09.2023 13:26
Які саме копії дозвільних документів на експлуатацію в місті Києві радіоелектронних засобів (переносних рацій) в кількості не менше 4 шт., Учасник повинен надати для підтвердження наявності радіостанцій?

відповідь:

Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.1 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації, на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій у складі пропозиції учасником надаються, зокрема копії дозвільних документів на експлуатацію в місті Києві радіоелектронних засобів (переносних рацій) в кількості не менше 4 шт. (1 шт. – для пункту централізованого спостереження, 3 шт. – для кожного поста охорони), отриманих учасником відповідно до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, затвердженого рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 01.11.2012 № 559, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.01.2013 за № 57/22589.
Відповідно до пункту 1.4 розділу ІІІ тендерної документації всі визначені цією тендерною документацією документи тендерної пропозиції завантажуються в електронну систему закупівель у вигляді файлів скан-копій в форматах PDF, JPEG, зміст та вигляд яких повинен відповідати оригіналам відповідних документів, згідно яких виготовляються такі скан-копії, містити розбірливі зображення, придатні для сприйняття їх змісту.
Документи, що складаються учасником, повинні бути оформлені належним чином у відповідності до вимог чинного законодавства в частині дотримання письмової форми документу, складеного суб’єктом господарювання, в тому числі за власноручним підписом учасника/уповноваженої особи учасника. Вимога щодо засвідчення того чи іншого документу тендерної пропозиції власноручним підписом учасника/уповноваженої особи не застосовується до документів (матеріалів та інформації), що подаються у складі тендерної пропозиції, якщо такі документи (матеріали та інформація) надані учасником у формі електронного документа через електронну систему закупівель із накладанням кваліфікованого електронного підпису на кожен з таких документів (матеріал чи інформацію).
Документи, створені третьою особою в електронній формі та надані учаснику, завантажуються ним до електронної системи закупівлі у зв’язку із участю у процедурі закупівлі в електронному вигляді разом з електронним підписом, що були надіслані третьою особою на електронну адресу учасника (уповноваженої особи).

Радіостанції

Дата подання: 09.08.2023 14:32
Дата відповіді: 01.09.2023 13:27
Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - копії дозвільних документів на експлуатацію в місті Києві радіоелектронних засобів (переносних рацій) в кількості не менше 4 шт. (1 шт. - для пункту централізованого спостереження, 3 шт. - для кожного поста охорони), отриманих учасником відповідно до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв та визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень НКРЗ, затвердженого рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 01.11.2012 № 559, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.01.2013 за № 57/22589. Питання: Яку повинні мати потужність засоби радіоелектронного зв’язку (переносні рації) для забезпечення надійного зв’язку між постами охорони, групами швидкого реагування та пультом централізованого спостереження?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.1 пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації, на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій у складі своєї пропозиції Учасник надає, зокрема копії дозвільних документів на експлуатацію в місті Києві радіоелектронних засобів (переносних рацій) в кількості не менше 4 шт. (1 шт. – для пункту централізованого спостереження, 3 шт. – для кожного поста охорони), отриманих учасником відповідно до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв, затвердженого рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 01.11.2012 № 559, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.01.2013 за № 57/22589 (далі – Порядок).
Відповідно до пункту 2.4 розділу ІІ “Порядок надання висновку щодо ЕМС” Порядку форми заяв про видачу висновку щодо ЕМС РЕЗ та ВП наведено у додатках 3 - 13 до цього Порядку. При цьому, частотними планами радіомережі (Зворотний бік форм (додатки 3 - 13) передбачено параметр потужності передавачів.
Вимог до потужності вихідного сигналу передавача радіоелектронних засобів (переносних рацій) тендерною документацією не передбачено.

Базова станція

Дата подання: 09.08.2023 14:33
Дата відповіді: 01.09.2023 13:27
Шановний Замовник. Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - копія документу (дозволу) виданого власнику транспортних засобів уповноваженим органом на право експлуатації радіоелектронного засобу зв'язку (базова станція). Запитання: Кому повинен належати засіб радіотелефонного зв’язку сухопутної рухомої служби (базова станція), для забезпечення постійного зв'язку при пересуванні транспорту реагування в радіусі надання послуг, а також для збільшення покриття, швидкості передачі даних та покращені якості зв’язку між охоронниками, ПЦС та ГШР?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє, що рішенням уповноваженої особи від 31.08.2023 № 85 відповідно до рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 23.08.2023 № 13342-р/пк-пз до тендерної документації в цій частині внесено зміни та виключено таку вимогу.

Щодо наявності пульта

Дата подання: 09.08.2023 14:34
Дата відповіді: 01.09.2023 13:28
Шановний Замовник. Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - Наявність пульта централізованого спостереження є також обов’язковою. Запитання: Кому повинен належати пульт централізованого спостереження засіб, учаснику або власнику груп реагування, для забезпечення постійного зв'язку при пересуванні транспорту реагування в радіусі надання послуг, а також для збільшення покриття, швидкості передачі даних та покращені якості зв’язку між охоронниками, ПЦС та ГШР?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Спосіб документального підтвердження Учасником наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій наведено в пункті 8.1 додатку 1 до тендерної документації.
Відповідно до пункту 5.1 розділу ІІІ тендерної документації на підтвердження своєї відповідності кваліфікаційним критеріям наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій та/або наявності працівників, які мають необхідні знання та досвід, учасник може залучити потужності інших суб’єктів господарювання як субпідрядників/співвиконавців.
У разі участі об’єднання учасників підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям здійснюється з урахуванням узагальнених об’єднаних показників кожного учасника такого об’єднання на підставі наданої об’єднанням інформації.

Спеціальні засоби

Дата подання: 09.08.2023 14:35
Дата відповіді: 01.09.2023 13:28
Шановний Замовник. Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - довідку Учасника, складена в довільній формі, що містить інформацію про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, необхідних для забезпечення надання послуг за предметом закупівлі відповідно до Переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.02.2013 № 97 (не менше трьох комплектів - по одному для кожного поста охорони). Запитання: Не менше трьох комплектів чого повинен надати учасник в складі своєї тендерної пропозиції? Не зрозуміло, весь Перелік спеціальних засобів по одному комплекту для кожного поста або тільки необхідний для забезпечення надання послуг за предметом закупівлі?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Статтею 978 Цивільного кодексу України передбачено, що за договором охорони охоронець, який є суб'єктом підприємницької діяльності, зобов'язується забезпечити недоторканність особи чи майна, які охороняються. Володілець такого майна або особа, яку охороняють, зобов'язані виконувати передбачені договором правила особистої та майнової безпеки і щомісячно сплачувати охоронцю встановлену плату.
Відповідно до пункту 2 додатку 1 до тендерної документації Послуги включають в себе:
- цілодобову охорону майна та адміністративних будинків в місті Києві, Подільський район (далі – Об’єкти), зазначені у Дислокації (Таблиця № 1), забезпечення пропускного режиму на Об’єктах;
- припинення порушень правопорядку на Об’єктах шляхом здійснення заходів реагування згідно із вимогами чинного законодавства;
- здійснення контролю за пожежною безпекою на Об’єктах.
Пунктом 4 цього додатку передбачено, що якість Послуг повинна відповідати вимогам Закону України «Про охоронну діяльність», Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 № 960.
Підпунктом 8.1 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій передбачено надання учасником у складі пропозиції, зокрема довідки Учасника, складеної в довільній формі, що містить інформацію про наявність обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, необхідних для забезпечення надання послуг за предметом закупівлі відповідно до Переліку спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності, затвердженого Постановою № 97 (не менше трьох комплектів – по одному для кожного поста охорони).
Отже, Учасник надає довідку, складену в довільній формі, що містить інформацію про наявність спеціальних засобів, придбання, зберігання та використання яких здійснюється суб’єктами охоронної діяльності (не менше трьох комплектів – по одному для кожного поста охорони), необхідних для забезпечення надання послуг за предметом закупівлі в обсязі, визначеному в пунктах 1 – 3 додатку 1 до тендерної документації.

Контроль за групами мобільного реагування

Дата подання: 09.08.2023 14:36
Дата відповіді: 01.09.2023 13:29
Шановний Замовник. Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - довідку про можливість здійснення Замовником контролю за групами мобільного реагування (обладнання автомобілів груп мобільного реагування системою GPS), підтверджується документами щодо наявності встановленої системи GPS на кожному автомобілі, наявність якого підтверджує учасник та її технічні можливості. Запитання: Якими документами учасник повинен підтвердити наявність встановленої системи GPS на автомобілях груп мобільного реагування?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє, що рішенням уповноваженої особи від 31.08.2023 № 85 відповідно до рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 23.08.2023 № 13342-р/пк-пз до тендерної документації в цій частині внесено зміни та виключено таку вимогу.

Щодо документів про присвоєння (підвищення) професійної кваліфікації

Дата подання: 09.08.2023 14:37
Дата відповіді: 01.09.2023 13:30
Шановний Замовник. В пункті 8.2. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - копії документів про присвоєння (підвищення) професійної кваліфікації охоронник (охоронець) не нижче 3 розряду (4 розряду для старшого зміни), оформлених відповідно до вимог Закону України «Про освіту» - для кожного охоронника та старшого зміни; - копії документів про присвоєння професійної кваліфікації, оформлених відповідно до вимог Закону України «Про освіту» - для кожного чергового пульта централізованого спостереження. Зазначте, будь – ласка чинну законодавчу норму (накази, закони, постанови) з зазначенням дати прийняття, номеру та підпорядкування, відповідно якої повинні бути оформлені документів про присвоєння (підвищення) професійної кваліфікації та на які Замовник робить посилання.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Вимоги до документів про освіту встановлені статею 40 Закону України «Про освіту».
Перелік і зразки документів про професійну (професійно-технічну) освіту державного зразка і додатків до них затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2015 р. № 645 «Про документи про професійну (професійно-технічну) освіту державного зразка і додатки до них».

Аналогічні договори

Дата подання: 09.08.2023 14:38
Дата відповіді: 01.09.2023 13:31
Шановний Замовник. В пункті 8.3. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається: - на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору - належним чином завірена/ні копія/ї аналогічного/их договору/договорів та документів/документу, що підтверджують виконання Учасником цього договору/договорів, а саме копії первинних документів (документу), що визначені в аналогічному/их договорі/договорах (акти виконаних робіт/акти наданих послуг тощо). Аналогічний договір має бути наданий із додатками або іншими невід’ємними його частинами (специфікаціями, калькуляціями, додатковими угодами тощо). Первинні документи, що підтверджують виконання Учасником аналогічного договору, мають бути подані в повному обсязі. Запитання: Аналогічні договори для документального підтвердження досвіду повинні бути виконанні або діючими?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.3 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору у складі пропозиції Учасник надає належним чином завірена/ні копія/ї аналогічного/их договору/договорів та документів/документу, що підтверджують виконання Учасником цього договору/договорів, а саме копії первинних документів (документу), що визначені в аналогічному/их договорі/договорах (акти виконаних робіт/акти наданих послуг тощо). Аналогічний договір має бути наданий із додатками або іншими невід’ємними його частинами (специфікаціями, калькуляціями, додатковими угодами тощо). Первинні документи, що підтверджують виконання Учасником аналогічного договору, мають бути подані в повному обсязі.
Відповідно до статті 14 Цивільного кодексу України цивільні обов'язки виконуються у межах, встановлених договором або актом цивільного законодавства.
Порядок виконання зобов’язань врегульований статтями 526-545 Цивільного кодексу України, припинення зобов’язань – статтями 599-604, а виконання договору зберігання – статтею 943 цього Кодексу.

Строк аналогічного договору

Дата подання: 09.08.2023 14:39
Дата відповіді: 01.09.2023 13:31
Шановний Замовник. В пункті 8.3. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається: - на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору - належним чином завірена/ні копія/ї аналогічного/их договору/договорів та документів/документу, що підтверджують виконання Учасником цього договору/договорів, а саме копії первинних документів (документу), що визначені в аналогічному/их договорі/договорах (акти виконаних робіт/акти наданих послуг тощо). Аналогічний договір має бути наданий із додатками або іншими невід’ємними його частинами (специфікаціями, калькуляціями, додатковими угодами тощо). Первинні документи, що підтверджують виконання Учасником аналогічного договору, мають бути подані в повному обсязі. Запитання: Який мінімальний строк виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.3 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору у складі пропозиції Учасник надає належним чином завірена/ні копія/ї аналогічного/их договору/договорів та документів/документу, що підтверджують виконання Учасником цього договору/договорів, а саме копії первинних документів (документу), що визначені в аналогічному/их договорі/договорах (акти виконаних робіт/акти наданих послуг тощо). Аналогічний договір має бути наданий із додатками або іншими невід’ємними його частинами (специфікаціями, калькуляціями, додатковими угодами тощо). Первинні документи, що підтверджують виконання Учасником аналогічного договору, мають бути подані в повному обсязі.
Інших вимог на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору тендерною документацією не встановлено.

Виконання аналогічного договору

Дата подання: 09.08.2023 14:40
Дата відповіді: 01.09.2023 13:32
Шановний Замовник. В пункті 8.3. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається: - на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору - належним чином завірена/ні копія/ї аналогічного/их договору/договорів та документів/документу, що підтверджують виконання Учасником цього договору/договорів, а саме копії первинних документів (документу), що визначені в аналогічному/их договорі/договорах (акти виконаних робіт/акти наданих послуг тощо). Аналогічний договір має бути наданий із додатками або іншими невід’ємними його частинами (специфікаціями, калькуляціями, додатковими угодами тощо). Первинні документи, що підтверджують виконання Учасником аналогічного договору, мають бути подані в повному обсязі. Запитання: Яка кількість постів повинна бути для підтвердження виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів)?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.3 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації на підтвердження досвіду виконання аналогічного договору у складі пропозиції Учасник надає належним чином завірену/ні копію/ї аналогічного/их договору/договорів та документів/документу, що підтверджують виконання Учасником цього договору/договорів, а саме копії первинних документів (документу), що визначені в аналогічному/их договорі/договорах (акти виконаних робіт/акти наданих послуг тощо). Аналогічний договір має бути наданий із додатками або іншими невід’ємними його частинами (специфікаціями, калькуляціями, додатковими угодами тощо). Первинні документи, що підтверджують виконання Учасником аналогічного договору, мають бути подані в повному обсязі.
Вимоги щодо кількості постів для підтвердження виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів) тендерною документацією не встановлено.

Фото спеціального транспорту

Дата подання: 09.08.2023 14:41
Дата відповіді: 01.09.2023 13:33
Шановний Замовник. Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - фото спеціального транспортного засобу з чіткою видимістю номерного знаку. Запитання: Які повинні бути фото чорно-білі чи кольорові?

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.1 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій у складі своєї пропозиції учасник надає, зокрема фото спеціального транспортного засобу з чіткою видимістю номерного знаку.
Інших вимог щодо фото спеціального транспортного засобу тендерною документацією не встановлено.

Фото транспорту реагування

Дата подання: 09.08.2023 14:41
Дата відповіді: 01.09.2023 13:33
Шановний Замовник. Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - фото спеціального транспортного засобу з чіткою видимістю номерного знаку. Запитання: Скільки повинно бути фото, оскільки кольорографічні схемами (написи) наносяться на чотири сторони транспорту реагування?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.1 пункту 8 додатку 1 до тендерної документації на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій у складі своєї пропозиції учасник надає, зокрема фото спеціального транспортного засобу з чіткою видимістю номерного знаку.
Інших вимог щодо фото спеціального транспортного засобу тендерною документацією не встановлено.

підтвердження встановлення спеціальних світлових сигнальних пристроїв

Дата подання: 09.08.2023 18:28
Дата відповіді: 01.09.2023 13:34
Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - дозвіл на встановлення та використання на транспорті реагування суб’єкта охоронної діяльності спеціальних світлових сигнальних пристроїв, отриманий відповідно до Порядку обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09.08.2016 № 771, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.09.2016 за № 1217/29347. Запитання: Якими документами Учасник повинен підтвердити встановлення спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до підпункту 8.1 пункту 8 тендерної документації, на підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій у складі пропозиції учасником надається, зокрема дозвіл на встановлення та використання на транспорті реагування суб’єкта охоронної діяльності спеціальних світлових сигнальних пристроїв, отриманий відповідно до Порядку обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09.08.2016 № 771, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.09.2016 за № 1217/29347 (далі – Порядок).
Відповідно до пункту 4 розділу І Порядку з метою впорядкування встановлення та використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності територіальними сервісними центрами МВС видається дозвіл на встановлення та використання на транспортному засобі реагування суб’єкта охоронної діяльності спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору, форма якого наведена в додатку 1 до цього Порядку.
Отже, учасник повинен надати в складі пропозиції дозвіл на встановлення та використання на транспорті реагування суб’єкта охоронної діяльності спеціальних світлових сигнальних пристроїв, отриманий відповідно до Порядку.

стаж роботи охоронників

Дата подання: 09.08.2023 18:29
Дата відповіді: 01.09.2023 13:35
Шановний Замовник. В пункті 8.2. «На підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - довідку про наявність охоронників (не менше 12-ти працівників суб’єкта охоронної діяльності, з яких 4 працівники виконуватимуть функцію старшого зміни - з урахуванням змінності, відпусток та тимчасової втрати працездатності), які відповідають вимогам п. 17 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою КМУ від 18.11.2015 р. № 960, та які будуть безпосередньо залучені до надання послуг за предметом закупівлі (зокрема зазначити на кожного працівника ПІБ, кваліфікацію (з зазначенням розряду), стаж роботи охоронником), а також чергових пульта централізованого спостереження для здійснення моніторингу сигналів тривоги, які надходять з Об’єктів Замовника (не менше 4-х працівників суб’єкта охоронної діяльності - з урахуванням змінності, відпусток та тимчасової втрати працездатності) з наданням для працівників, зазначених в довідці, наступних документів. Запитання: Якими документами Учасник повинен підтвердити стаж роботи охоронників?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Спосіб документального підтвердження учасником відповідності кваліфікаційному критерію наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід, передбачений пунктом 8.2 пункту 8 тендерної документації,.
Абзацом другим цього пункту визначено склад відомостей, що мають бути зазначені у довідці про наявність охоронників, які відповідають вимогам п. 17 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою КМУ від 18.11.2015 р. № 960, та які будуть безпосередньо залучені до надання послуг за предметом закупівлі, а також чергових пульта централізованого спостереження для здійснення моніторингу сигналів тривоги, які надходять з Об’єктів Замовника.
Відповідно до пункту 1.7 розділу ІІІ тендерної документації тендерна пропозиція може містити будь-які інші документи, які бажає надати учасник.
Неподання таких додаткових документів, які не вимагаються тендерною документацією, не буде розцінено як невідповідність тендерної пропозиції тендерній документації.

Транспорт реагування

Дата подання: 09.08.2023 18:30
Дата відповіді: 01.09.2023 13:36
Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - дозвіл на встановлення та використання на транспорті реагування суб’єкта охоронної діяльності спеціальних світлових сигнальних пристроїв, отриманий відповідно до Порядку обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09.08.2016 № 771, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.09.2016 за № 1217/29347. Запитання: Яка кількість транспорту реагування необхідна для надання послуг охорони та ка кількість охоронників повинна бути задіяна в групах реагування?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Статтею 978 Цивільного кодексу України передбачено, що за договором охорони охоронець, який є суб'єктом підприємницької діяльності, зобов'язується забезпечити недоторканність особи чи майна, які охороняються.
Відповідно до пункту 2 додатку 1 до тендерної документації Послуги включають в себе:
- цілодобову охорону майна та адміністративних будинків в місті Києві, Подільський район (далі – Об’єкти), зазначені у Дислокації (Таблиця № 1), забезпечення пропускного режиму на Об’єктах;
- припинення порушень правопорядку на Об’єктах шляхом здійснення заходів реагування згідно із вимогами чинного законодавства;
- здійснення контролю за пожежною безпекою на Об’єктах.
Пунктом 4 цього додатку передбачено, що якість Послуг повинна відповідати вимогам Закону України «Про охоронну діяльність», Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 № 960.
Пунктами 6.3, 6.4 додатку 2 до тендерної документації передбачено обов’язок виконавця посилювати кількісний склад охоронців на Об’єктах за рахунок додаткових сил при виникненні (або загрозі виникнення) ситуації, у якій неможливо забезпечити підтримання громадського порядку на території Об’єктів наявними на Об’єктах охоронцями, та забезпечувати додаткові сили шляхом залучення транспорту реагування, зареєстрованого, як спеціальний (спеціалізований), який відповідає вимогам п.5 ст. 6 Закону України «Про охоронну діяльність», обладнаний засобами радіотехнічного зв'язку, кольорографічними схемами та написами, відповідними світловими та звуковими сигналами у порядку, визначеному Міністерством внутрішніх справ України.
У спосіб, визначений тендерною документацією, має бути підтверджено наявність не менше одного транспорту реагування. Вимоги щодо кількості охоронників в групах реагування тендерною документацією не передбачені.

Радіозв'язок

Дата подання: 09.08.2023 18:31
Дата відповіді: 01.09.2023 13:36
Шановний Замовник. Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - копія документу (дозволу) виданого власнику транспортних засобів уповноваженим органом на право експлуатації радіоелектронного засобу зв'язку (базова станція). Запитання: Наявність якого обладнання та що на увазі має Замовник вимагаючи надати документи на право експлуатації радіоелектронного засобу зв'язку (базова станція). Яка мінімальна потужність вихідного сигналу повинна мати (базова станція)? Чи потрібно надавати дозволи на експлуатацію радіоелектронних засобів, які дозволяють їх експлуатацію в м. Києві та Київській області?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє, що рішенням уповноваженої особи від 31.08.2023 № 85 відповідно до рішення Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 23.08.2023 № 13342-р/пк-пз до тендерної документації в цій частині внесено зміни та виключено таку вимогу.

перепустки

Дата подання: 09.08.2023 18:32
Дата відповіді: 01.09.2023 13:37
Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - дозвіл на встановлення та використання на транспорті реагування суб’єкта охоронної діяльності спеціальних світлових сигнальних пристроїв, отриманий відповідно до Порядку обліку та видачі дозволів на встановлення та використання спеціальних світлових сигнальних пристроїв автожовтого (оранжевого) кольору на транспортних засобах реагування суб’єктів охоронної діяльності, затвердженого наказом Міністерства внутрішніх справ України від 09.08.2016 № 771, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.09.2016 за № 1217/29347. Запитання: Чи повинні бути перепустки на кожний автомобіль реагування, що надають дозвіл на пересування по м. Києву та Київській області на період дії комендантської години?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Тендерною документацією надання документів, що надають дозвіл на пересування по м. Києву та Київській області на період дії комендантської години, не передбачено.
Відповідно до пункту 1.7 розділу ІІІ тендерної документації тендерна пропозиція може містити будь-які інші документи, які бажає надати учасник.
Неподання таких додаткових документів, які не вимагаються тендерною документацією, не буде розцінено як невідповідність тендерної пропозиції тендерній документації.

Радіостанції

Дата подання: 09.08.2023 18:33
Дата відповіді: 01.09.2023 13:37
Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - копії дозвільних документів на експлуатацію в місті Києві радіоелектронних засобів (переносних рацій) в кількості не менше 4 шт. (1 шт. - для пункту централізованого спостереження, 3 шт. - для кожного поста охорони), отриманих учасником відповідно до Порядку надання висновків щодо електромагнітної сумісності та дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв та визнання такими, що втратили чинність, деяких рішень НКРЗ, затвердженого рішенням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації від 01.11.2012 № 559, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03.01.2013 за № 57/22589. Питання: Якими документами потрібно підтвердити радіочастотний моніторинг та забезпечення електромагнітної сумісності ДП «Український державний центр радіочастот» на радіоелектронні засоби?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Розглянувши запитання щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.

Підпунктом 8.1 пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації передбачено надання копій дозвільних документів радіоелектронного засобу зв'язку / радіоелектронних засобів.
Відповідно до пункту 1.7 розділу ІІІ тендерної документації документи, які вимагаються замовником відповідно до вимог цієї тендерної документації у складі тендерної пропозиції, але не передбачені чинним законодавством для учасників, не подаються ними у складі своєї тендерної пропозиції, про що такі учасники повинні зазначити у своїй тендерній пропозиції, включаючи обґрунтування причини неподання документів та інформації з посиланнями на норми відповідних законодавчих (нормативних) актів.
Відповідно до пункту 1.7 розділу ІІІ тендерної документації тендерна пропозиція може містити будь-які інші документи, які бажає надати учасник.
Неподання таких додаткових документів, які не вимагаються тендерною документацією, не буде розцінено як невідповідність тендерної пропозиції тендерній документації.
Розгорнути: 24 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-08-07-005762-a.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ КНЯЖА", Код ЄДРПОУ:44415558
Дата подання: 09.08.2023 17:17
Шановний Замовник. В пункті 8.2. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - копії чинних на дату подання пропозиції документів, які підтверджують проходження особою обов’язкового попереднього (періодичного) психіатричного огляду та профілактичного наркологічного огляду - для кожного працівника.
Зазначаємо, що відповідно до постанови КМУ та наказу МОЗ України, психіатричний огляд обов'язково повинні проходити працівники певних спеціальностей та люди, яким потрібно мати медичну довідку, наприклад, для отримання дозволу на володіння зброєю. Нормативні акти, які змінюють порядок здійснення наркологічних та психіатричних оглядів, а саме:
- Постанова КМУ від 10 травня 2022 року № 57 «Про затвердження переліку медичних психіатричних протипоказань щодо виконання окремих видів діяльності (робіт, професій, служби), які можуть становити безпосередню небезпеку для особи чи оточуючих»;
- Наказ МОЗ від 18 квітня 2022 року № 651 «Про затвердження Порядку проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі щодо вживання психоактивних речовин».
Повідомляємо, що Порядок проведення попередніх, періодичних та позачергових психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, затверджений Наказом МОЗ від 18.04.2022 № 651.
З початком дії даних нормативних актів порядок проведення обов'язкових наркологічних (за формою 140/о) та психіатричних (за формою 122/о) оглядів втратили чинність. У зв'язку з цим медична довідка 100-2/о повністю замінює сертифікати психіатра та нарколога.
Згідно з роз’ясненням МОЗ України передбачено, що з моменту вступу в дію Порядку оглядів - № 651 (Офіційний вісник України 2022 рік, від 29.06.2022 № 30) чинними вважаються лише Довідки про проходження проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, виконанні на формі первинної облікової документації № 100-2/о передбачена цим Порядком.
Медична довідка про проходження обов’язкових попереднього та періодичного психіатричних оглядів (форма первинної облікової документації № 122-2/о) видана громадянам після 29.06.2022, не є дійсними.
Згідно абзацу 3 пункту 2 Порядку оглядів - № 651 визначає, що попередній психіатричний огляд проводиться під час прийняття на роботу, періодичний психіатричний огляд проводиться щорічно, позачерговий психіатричний огляд - на вимогу роботодавця у випадку виникнення психічного розладу в проміжок часу між оглядами. Відтак строк дії Довідки форми № 100-2/о не може перевищувати 1 рік.
Виходячи з вищевказаного вимагаємо привести у відповідність зазначений пункт тендерної документації, а саме викласти в наступній редакції: - чинний документ, який підтверджує проходження попереднього, періодичного та позачергового психіатричних оглядів, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин, згідно Наказу МОЗ від 18.04.2022 № 651.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

01.09.2023 13:43
Розглянувши вимогу (UA-2023-08-07-005762-A.B1) щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє, що рішенням уповноваженої особи від 31.08.2023 № 85 до тендерної документації в цій частині внесено зміни.

Номер вимоги: UA-2023-08-07-005762-a.a2

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ КНЯЖА", Код ЄДРПОУ:44415558
Дата подання: 09.08.2023 17:18
Шановний Замовник. В пункті 8.2. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - витяг / витяги з інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявність судимості», сформований / сформовані у паперовій або електронній формі, які підтверджують, що особи, які будуть залучені до надання Послуг, не мають непогашеної чи не знятої в установленому законом порядку судимості за скоєння умисних злочинів, який / які видані не раніше 10 днів до дати подання пропозиції - для кожного працівника;
Зазначає, що згідно роз’ясненню наданого Департаментом Інформатизації МВС України щодо вимог Наказу МВС від 30.03.2022 № 207 (зареєстрований в Міністерстві юстиції України 15 квітня 2022 р. за № 426/37762) «Порядок доступу до відомостей інформаційно-аналітичної системи «Облік відомостей про притягнення особи до кримінальної відповідальності та наявності судимості», а саме:
17. Результати перевірки за ІАС за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення невідкладно надаються ініціатору запиту у вигляді Витягу.
Відповіді на запити, подані в паперовій формі, надаються у строк до 10 робочих днів.
У виняткових випадках, коли підготовка Витягу потребує додаткової перевірки інформації, відповіді на вимоги надаються у строк до 30 календарних днів.
Строк вмотивованої відмови в наданні Витягу не може перевищувати 10 робочих днів із дня надходження запиту.
Таким чином, Замовник встановивши в тендерній документації дану вимогу, порушує принципи здійснення публічних закупівель передбачених статтею 5 та статтею 22 Закону.
Оскільки згідно з вимогами Особливостей, термін на подачу тендерної пропозиції учасником складає 7 днів - дана вимога Замовника має дискримінаційний характер та обмежує коло учасників закупівлі та в подальшому може призвести до порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
ТОВ «Охоронна компанія Княжа» наголошує, про те, що Колегія винесла рішення від 01.08.2023 № 11874-р/пк-пз щодо аналогічної позиції Скаржника, за закупівлею UA-2023-07-10-009625-a, зобов’язавши Замовника усунути невідповідності шляхом внесення змін до тендерної документації.
З огляду на вищезазначене, вимагаємо:- прибрати дискримінаційні вимоги з тендерної документації, оскільки Замовник свідомо обмежує коло учасників та прописує документацію під конкретних учасників чим порушує положення статті 5 Закону.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

01.09.2023 13:45
Розглянувши вимогу (UA-2023-08-07-005762-A.A2) щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє, що рішенням уповноваженої особи від 31.08.2023 № 85 до тендерної документації в цій частині внесено зміни.

Номер вимоги: UA-2023-08-07-005762-a.b3

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ КНЯЖА", Код ЄДРПОУ:44415558
Дата подання: 09.08.2023 17:19
Шановний Замовник. Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається надати: - довідку про можливість здійснення Замовником контролю за групами мобільного реагування (обладнання автомобілів груп мобільного реагування системою GPS), підтверджується документами щодо наявності встановленої системи GPS на кожному автомобілі, наявність якого підтверджує учасник та її технічні можливості.
Зазначаємо, що дана вимога є штучною, не обґрунтованою і дискримінаційною та прописана під ймовірного переможця. Оскільки, обладнання щодо здійснення контролю за пересуванням транспортних засобів знаходиться у розпорядженні учасника. Встановлення даного обладнання у Замовника в тендерній документації, а саме: - в умовах виконання технічного завдання та договору не передбачено.
Враховуючи вищевикладене Замовник безпідставно, необґрунтовано та з метою обмеження конкуренції і дискримінації встановив вищевказану вимогу чим обмежив законні права на участь в Закупівлі, в першу чергу нашої компанії, яка має намір брати участь в Закупівлі, а також інших потенційних учасників, що є порушенням принципів здійснення публічних закупівель, визначених положенням п.1 ч.1 статті 5 Закону, зокрема: - добросовісна конкуренція серед учасників.
ТОВ «Охоронна компанія Княжа» наголошує, про те, що Колегія винесла рішення від 01.08.2023 № 11874-р/пк-пз щодо аналогічної позиції Скаржника, за закупівлею UA-2023-07-10-009625-a, зобов’язавши Замовника усунути невідповідності шляхом внесення змін до тендерної документації.
З огляду на вищезазначене, вимагаємо:- прибрати дискримінаційні вимоги з тендерної документації, оскільки Замовник свідомо обмежує коло учасників та прописує документацію під конкретних учасників чим порушує положення статті 5 Закону.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

01.09.2023 13:45
Розглянувши вимогу (UA-2023-08-07-005762-A.B3) щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє, що рішенням уповноваженої особи від 31.08.2023 № 85 до тендерної документації в цій частині внесено зміни.

Номер вимоги: UA-2023-08-07-005762-a.c4

Статус:
Вирішена

Учасник: ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ КНЯЖА", Код ЄДРПОУ:44415558
Дата подання: 09.08.2023 17:20
Шановний Замовник. В пункті 6.3. «Виконавець зобов’язаний» в Додатку 1 до тендерної документації вимагається: - Посилювати кількісний склад охоронців на Об’єктах охоронцями, наділеними правами та обов’язками, передбаченими Законом України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», за рахунок додаткових сил при виникненні (або загрозі виникнення) ситуації, у якій неможливо забезпечити підтримання громадського порядку на території Об’єктів наявними на Об’єктах охоронцями.

Відповідно до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону» Розділу 3, «Основні завдання, права та обов’язки громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону та їх членів» (далі - Закон).
Стаття 9 Закону Основними завданнями громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону є:
1) у сфері охорони громадського порядку:
надання допомоги органам Національної поліції у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, запобіганні адміністративним і кримінальним правопорушенням;
інформування органів Національної поліції про вчинені або ті, що готуються, кримінальні правопорушення, місця концентрації злочинних угруповань;
сприяння органам Національної поліції у виявленні і розкритті кримінальних правопорушень, розшуку осіб, які їх вчинили, захисті інтересів держави, підприємств, установ, організацій, громадян від кримінально протиправних посягань; участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху та боротьбі з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх;
Стаття 10 Закону «Права громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону».
Для виконання завдань, визначених у цьому Законі, громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону та їх члени мають право:
1) брати участь у забезпеченні охорони громадського порядку і державного кордону разом з поліцейськими, військовослужбовцями Державної прикордонної служби України, а в сільській місцевості - самостійно шляхом виконання конкретних доручень керівника відповідного органу Національної поліції чи підрозділу Державної прикордонної служби України;
2) вживати спільно з поліцейськими заходів до припинення адміністративних і кримінальних правопорушень;
3) представляти і захищати інтереси своїх членів у державних органах та підприємствах, установах, організаціях, навчальних закладах;
4) взаємодіяти з іншими органами громадської самодіяльності, що беруть участь у заходах, спрямованих на:
ведення індивідуально-профілактичної роботи з особами, схильними до вчинення адміністративних і кримінальних правопорушень;
надання допомоги у боротьбі з кримінальними правопорушеннями у сфері економіки, податкового законодавства, а також пияцтвом, наркоманією, порушеннями правил торгівлі та у сфері благоустрою території міст, інших населених пунктів;
охорону природи і пам’яток історії та культури;
забезпечення безпеки дорожнього руху;
5) вносити до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності пропозиції щодо запобігання адміністративним і кримінальним правопорушенням, виникненню причин і умов, що сприяють їх вчиненню;
6) підтримувати зв’язки з відповідними громадськими організаціями інших країн з метою обміну досвідом роботи.
Стаття 11 Закону «Форми і методи роботи громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону».
Громадські формування з охорони громадського порядку і державного кордону проводять свою діяльність під контролем органів Національної поліції, підрозділів Державної прикордонної служби України шляхом:
1) спільного з поліцейськими, прикордонниками патрулювання і виставлення постів на вулицях, майданах, залізничних вокзалах, в аеропортах, морських і річкових портах, у місцях компактного проживання громадян, розташування підприємств, установ, організацій, навчальних закладів, а також у місцях можливої появи порушників кордону в межах району, що контролюється Державною прикордонною службою України, прикордонної смуги; участі в забезпеченні охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, погоджених у випадках, передбачених законом, з виконавчими органами місцевого самоврядування;
2) проведення разом з прикордонниками огляду на маршрутах можливого руху порушників державного кордону, місць їх укриття, транспортних засобів, суміжної з державним кордоном місцевості з метою встановлення причин та умов перебування невідомих осіб;
3) участі у заходах правоохоронних органів, спрямованих на боротьбу з окремими видами правопорушень.
Таким чином, виходячи з вищезазначеного особи, які являються членами громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону, здійснюють свої обов’язки виключно спільно та надаючи допомогу органам Національної поліції України та проводять свою діяльність під контролем останніх.
З огляду на вищезазначене, вимагаємо прибрати дану дискримінаційну вимогу в тендерній документації та пункту 5.3.22 Договору про надання послуг, оскільки суб’єкт охоронної діяльності, який має власний пульт централізованого спостереження, групи швидкого реагування та необхідну кількість кваліфікованих охоронників, згідно Ліцензійних умов, має змогу за рахунок власних або доданих сил та засобів здійснювати посилення постів охорони в разі виникнення позаштатних та надзвичайних ситуацій.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

01.09.2023 13:46
Розглянувши вимогу (UA-2023-08-07-005762-A.C4) щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Пенсійний фонд України розглянув запитання учасника закупівлі до закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків” і повідомляє, що рішенням уповноваженої особи від 31.08.2023 № 85 до тендерної документації в цій частині внесено зміни.

Номер вимоги: UA-2023-08-07-005762-a.a5

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "ОХОРОННА КОМПАНІЯ КНЯЖА", Код ЄДРПОУ:44415558
Дата подання: 09.08.2023 18:57
Шановний Замовник У розділі ІІІ. «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» пункті 5.1. зазначено: - згідно з умовами цієї документації учасник подає в складі пропозиції документи, що відповідно до статті 16 Закону, підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, установленим Замовником у додатку № 1 до цієї тендерної документації.
Зазначаємо, що Додатком № 1 до тендерної документації є - «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмету закупівлі», тобто ніяк не кваліфікаційні критерії.
У свою чергу зазначає, про те, що дана вимога відноситься до підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям учасника, згідно з положенням статті 16 Закону.
Замовник у додатку 3 до тендерної документації «Технічне завдання» вимагає надати відомості щодо підтвердження виконання технічного завдання ї специфікації надання послуг, чомусь спільно з підтвердженням кваліфікаційних критерій учасника.
Згідно з статтею 23 Закону «Про публічні закупівлі»(далі – Закон) - «Технічні специфікації, маркування, сертифікати, протоколи випробувань та інші засоби підтвердження відповідності», а саме: - Технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг).
Згідно статті 16 Закону «Кваліфікаційні критерії процедури закупівлі».
1. Замовник вимагає від учасників процедури закупівлі подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям.
2. Замовник установлює один або декілька з таких кваліфікаційних критеріїв:
1) наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій;
2) наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід;
3) наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів);
4) наявність фінансової спроможності, яка підтверджується фінансовою звітністю.
Таким чином, підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям встановленим до учасника процедури закупівлі регламентуються виключно вимогам статті 16 Закону.
ТОВ «Охоронна компанія Княжа» зазначає, що технічне завдання є характеристикою предмету закупівлі (послуг), а кваліфікаційні критерії є - кваліфікаційною вимогою що підтверджує відповідність учасника. Зміст тендерної документації не відповідає зазначеним вимогам, що є порушенням законодавства у сфері публічних закупівель.
Виходячи з вищевказаного, вимагаємо: - привести у відповідність тендерну документацію щодо кваліфікаційних вимог та технічної специфікації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

01.09.2023 13:47
Розглянувши вимогу (UA-2023-08-07-005762-A.A5) щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до абзацу першого пункту 5.1 розділу ІІІ “Інструкції з підготовки тендерної документації” тендерної документації згідно з умовами цієї документації учасник подає в складі пропозиції документи, що відповідно до статті 16 Закону України “Про публічні закупівлі”, підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям, установленим Замовником у додатку № 1 до цієї тендерної документації.
Підпунктом 8.1 пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації установлений кваліфікаційний критерій - наявність в учасника процедури закупівлі обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.
Підпунктом 8.2 пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації установлений кваліфікаційний критерій - наявність в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.
Підпунктом 8.3 пункту 8 Додатку 1 до тендерної документації установлений кваліфікаційний критерій - наявність документально підтвердженого досвіду виконання аналогічного (аналогічних) за предметом закупівлі договору (договорів).
Відповідно до пункту 44 Типової інструкції з діловодства в міністерствах, інших центральних і місцевих органах виконавчої влади, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року № 55 «Деякі питання документування управлінської діяльності», додатки до документів, крім додатків до супровідних листів, складають з метою доповнення, пояснення окремих питань документа або документа в цілому.
Додаток 1 до тендерної документації є невід’ємною його частиною, а вимога не ґрунтується на положеннях нормативно-правових актів.
Згідно з рішенням Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 23.08.2023 № 13342-р/пк-пз підстави для задоволення скарги в цій частині відсутні.

Номер вимоги: UA-2023-08-07-005762-a.c7

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ДП Скорпіон, Код ЄДРПОУ:30223497
Дата подання: 11.08.2023 22:27
Шановний Замовник. В пункті 8.1. «На підтвердження наявності обладнання, матеріально-технічної бази та технологій» в Додатку 1 до тендерної документації вимагає надати: - копію документу, що підтверджує правомірність використання офісного приміщення учасника (для розміщення пункту централізованого спостереження).
Зазначаємо , що дана вимога є штучною, не обґрунтованою і дискримінаційною та порушує законні права та інтереси учасників у закупівлі з огляду на наступне:
Відомості та документи які подає учасник у складі своєї тендерної пропозиції знаходяться та зберігаються в електронній системі закупівель.
Таким чином, відомості щодо розташування та місцезнаходження пульта централізованого спостереження та іншого обладнання, спеціальних засобів, а в деяких випадках зброї, що належить суб’єкту охоронної діяльності знаходяться вільному та відкритому доступі мережі Інтернет, що дає змогу безконтрольного перегляду сторонніх осіб. Вимагаючи таку необґрунтовану вимогу Замовник необачно та необережно ставить під загрозу розкриття службової та конфіденційної інформації учасника, що у подальшому може призвести до негативних наслідків (пошкодження, зруйнування, виведення з ладу, здійснення перешкод, захоплення обладнання) та вплинути на якість надання охоронних послуг.
Враховуючи на те, що у зв’язку зі озброєною агресією та періоду дії правового режиму воєнного стану в Україні, з метою унеможливлювано витоку конфіденційної інформації що суб’єктів охоронної діяльності вимагаємр Замовника прибрати дану необґрунтовану вимогу з тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

01.09.2023 16:00
Розглянувши вимогу (UA-2023-08-07-005762-A.C4) щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 6 Закону України “Про охоронну діяльність” охорона майна та фізичних осіб забезпечується персоналом охорони шляхом здійснення таких заходів:
1) використання пунктів централізованого спостереження, технічних засобів охорони, транспорту реагування, службових собак;
2) контроль за станом майнової безпеки об'єкта охорони;
3) запобігання загрозам особистій безпеці фізичної особи, яка охороняється;
4) реагування в межах наданих законом повноважень на протиправні дії, пов'язані з посяганням на об'єкт охорони.
Відповідно до пункту 20 Ліцензійних умов провадження охоронної діяльності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.11.2015 № 960, пункт централізованого спостереження повинен розташовуватися у нежилому приміщенні і бути обладнаним:
системою цілодобової аудіореєстрації звукового фону операційного залу такого пункту і телефонних розмов у режимі реального часу з обсягом архівації запису не менше ніж за 14 діб;
системою відеоспостереження за операційним залом з цілодобовою реєстрацією відеоінформації у режимі реального часу з обсягом архівації запису не менше ніж за 14 діб;
аудіовідеопереговорним пристроєм і засобами технічної укріпленості, які унеможливлюють доступ до приміщення пункту централізованого спостереження сторонніх осіб.
Відповідно до пункту 27 Особливостей у разі коли оприлюднення в електронній системі закупівель інформації про місцезнаходження замовника та/або місцезнаходження (для юридичної особи)/місце проживання (для фізичної особи) постачальника (виконавця робіт, надавача послуг), та/або місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг (оприлюднення якої передбачено Законом та/або цими особливостями) несе загрозу безпеці замовника та/або постачальника, така інформація може зазначатися як назва населеного пункту місцезнаходження замовника та/або місцезнаходження (для юридичної особи)/місце проживання (для фізичної особи) постачальника (виконавця робіт, надавача послуг), та/або назва населеного пункту, в який здійснюється доставка товару (в якому виконуються роботи чи надаються послуги).
Таким чином вимога не ґрунтується на положеннях нормативно-правових актів.
Згідно з рішенням Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 23.08.2023 № 13342-р/пк-пз підстави для задоволення скарги в цій частині відсутні.

Номер вимоги: UA-2023-08-07-005762-a.a8

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ДП Скорпіон, Код ЄДРПОУ:30223497
Дата подання: 11.08.2023 22:29
Шановний Замовник. В пункті 8.4. в Додатку 1 до тендерної документації вимагає надати: - калькуляція вартості послуг із зазначенням в ній ціни за одну годину охоронника, за добу, за рік (вересень-грудень 2023 року, що складає 122 доби).
Всеукраїнське об'єднання організацій роботодавців охоронної галузі “Федерація професіоналів безпеки» представляє понад 400 українських компаній, що спеціалізуються у сфері надання охоронних послуг, а саме: фізичної охорони об'єктів, охорони фізичних осіб, пультової охорони об'єктів, охорони рухомих об'єктів, інкасації грошових коштів та супроводу вантажів, послуг з монтажу та обслуговування технічних засобів охорони.
Серед основних напрямків діяльності об’єднання - забезпечення сприятливих та рівних умов здійснення бізнесу на ринку послуг охорони, у тому числі - підтримка законності при проведенні тендерних процедур на надання охоронних послуг.
Однією із проблем, що сьогодні існує на ринку охоронних послуг – демпінгова політика окремих компаній при ціноутворенні на основні послуги охорони.
Основною причиною, за якої можливе надання послуг за цінами, що суттєво нижчі, ніж середньо ринкові – порушення законодавства з питань оплати праці та свідоме надання неякісних послуг із ухиленням від сплати податків, залученням до надання послуг не працевлаштованого, професійно непідготовленого персоналу, відсутністю екіпіровки та засобів індивідуального захисту охоронників, відсутністю контролю за несенням служби, тощо.
Разом з тим, також існує проблема очікування заниженої ціни і із сторони замовника. Попередній аналіз актуальних на сьогоднішній день закупівель свідчить про те, що значна кількість підприємств, установ та організацій планують отримати послуги охорони за заниженою вартістю, нижче мінімальної собівартості послуг, яка розрахована згідно з вимогами чинного законодавства.
У зв’язку з цим Всеукраїнським об'єднанням організацій роботодавців охоронної галузі «Федерація професіоналів безпеки» надається розрахунок мінімальної собівартості послуг цілодобової фізичної охорони об’єктів, відповідно до вимог чинного законодавства та мінімальної заробітної плати у 2023 році.
При розрахунку цін на 2023 рік брались наступні дані:
- Мінімальна заробітна плата у погодинному розмірі з 01.10.2022 року - 40,46 грн (у 2023 році мінімальну заробітну плату в Україні підвищувати не планують);
- Середньоринкова заробітна плата - 11 000 грн (Нетто);
- Середня кількість годин в місяць - 730;
- Середньомісячна норма робочого часу - 166,17;
- Робочі дні 2023 - 250 днів. Вихідні, святкові та неробочі дні 2023 - 115 днів.
Дані, про норми тривалості робочого часу, вказані згідно даних Міністерства розвитку економіки "Про розрахунок норми тривалості робочого часу на 2023 рік".
Мінімальна собівартість однієї години цілодобової охорони становить
88 грн. 66 коп. включаючи ПДВ (для платників ПДВ), або
77 грн. 58 коп. для платників єдиного податку.
Наведена мінімальна собівартість однієї години цілодобової охорони враховує лише
- виплату мінімальної заробітної платні,
- нарахування всіх податків та зборів на неї згідно вимог законодавства,
але не включає:
- прибуток та податок на нього,
- адміністративні витрати,
- витрати на екіпіровку, навчання, контроль охоронного персоналу
- та інші питання, від яких залежить якість послуг.
Слід зазначити, що у випадку організації охорони вахтовим методом, до витрат на заробітну плату, наведених у розрахунку, додаються витрати на проживання і поїздки до місця роботи залученого персоналу.
Договори на охоронні послуги, укладені за розцінками рівними або нижчими наведеної Мінімальної собівартості, можуть бути кваліфіковані як фіктивні, а послуги, що надаються за ними – як механізм відмивання коштів керівниками установ, організацій та підприємств – замовників, спільно з керівниками охоронних компаній.
Крім того, для обґрунтування показників витрат на охоронні послуги, проведено розрахунок середньо-ринкової рекомендованої вартості послуг охорони, розрахованої для середньо-ринкової заробітної платні охоронника, прибутковості охоронної компанії на рівні 10%, накладних витрат охоронної компанії на рівні 10% від фонду оплати праці.
Згідно прорахунку калькуляції вартості послуг із зазначенням в ній ціни за одну годину охоронника, за добу, за рік (вересень-грудень 2023 року, що складає 122 доби) було встановлено, що вона становить: - 56 гривен 90 копійок, тобто нижче мінімальної собівартості однієї години цілодобової охорони, яка розрахована згідно з вимогами чинного законодавства.
Вимагаємо прибрати даний пункт з тендерної документації, оскільки в подальшому це може призвести до порушення законодавство у сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

01.09.2023 16:02
Розглянувши вимогу щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Згідно з підпунктом 2 частини першої статті 5 Закону України “Про публічні закупівлі” закупівлі здійснюються за такими принципами максимальна економія, ефективність та пропорційність.
Очікувана вартість за предметом закупівлі “Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4)” визначена замовником відповідно до пункту 2 розділу ІІІ Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275.
Згідно з рішенням Комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 23.08.2023 № 13342-р/пк-пз підстави для задоволення скарги в цій частині відсутні.

Номер вимоги: UA-2023-08-07-005762-a.a11

Статус:
Відповідь надана

Учасник: ПП "АТЛАНТ", Код ЄДРПОУ:30223167
Дата подання: 17.11.2023 20:34
Замовник, на підставі підпункту 2 пункту 44 Особливостей (Тендерна пропозиція Учасника процедури закупівлі не відповідає умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації, крім невідповідності в інформації та/або документах, що може бути усунена учасником процедури закупівлі відповідно до пункту 43 цих особливостей) прийняв рішення відхилити тендерну пропозицію Приватного підприємства «АТЛАНТ», яке опубліковано в електронній системі закупівель (протокол уповноваженої особи від 17.11.2023 № 61).
Приватне підприємство «АТЛАНТ» вимагає від Замовника, детального роз’яснення щодо обґрунтування прийняття рішення про відхилення тендерної пропозиції останнього, з наступних питань:
Замовник зазначає, що ПП «АТЛАНТ» на повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в поданих інформації та/або документах завантажив документи до електронної системи закупівлі 03.11.2023.
Відповідно до пункту 8.4 додатку 1 до тендерної документації Замовника передбачено, що у складі тендерної пропозиції Учасником надається калькуляція вартості послуг із зазначенням в ній ціни за одну годину охоронника, за добу, за рік (вересень-грудень 2023 року, що складає 122 доби).
ПП «АТЛАНТ» зазначає, що як Учасник закупівлі, у складі своєї тендерної пропозиції надав цінову пропозицію щодо вартості послуг із зазначенням в ній ціни за одну годину охоронника, за добу, за рік (вересень-грудень 2023 року, що складає 122 доби), яка могла змінюватися при проведенні аукціону відкритих торгів даної закупівлі. ПП «АТЛАНТ» наголошує, що на даний час не являється підписантом при укладанні Договору про надання послуг та не визнано Замовником переможцем даної процедури закупівлі, таким чином дія частини третьої статті 180 Господарського кодексу України, на яку робить посилання Замовник, на Учасника закупівлі не мають ніякої юридичної сили.
Зазначаємо, що в разі визнання Замовником переможцем даної процедури закупівлі, ПП «АТЛАНТ» при укладенні договору про надання послуг додатково надасть уточнену та остаточну калькуляція вартості послуг із зазначенням в ній ціни за одну годину охоронника, за добу, за рік (вересень-грудень 2023 року, що складає 122 доби).
ПП «АТЛАНТ» зазначає, що надана в складі своєї тендерної пропозиції калькуляція вартості послуг в повному обсязі відповідає вимогам пункту 8.4 додатку 1 до тендерної документації Замовника.
Виходячи з вищевикладеного ПП «АТЛАНТ» зазначає, що своїми діями Замовник порушує права та законні інтереси Учасника відповідно до статті 5 Закону, зокрема, принципи добросовісної конкуренції серед учасників, принципи недискримінації учасників та рівне ставлення до них, принципи об'єктивність та неупередженість оцінки тендерних пропозицій.
Рішення про відхилення ПП «АТЛАНТ», тендерна пропозиція якого відповідає критеріям та вимогам Тендерної документації, може свідчити про наявність у діях Замовника ознаки упередженого підходу до оцінки учасника Закупівлі, нерівного ставлення до учасників та надання переваги окремим учасникам закупівлі, що у свою чергу є грубим порушенням принципів здійснення законодавства у сфері публічних закупівель.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

20.11.2023 15:53
Розглянувши вимогу (UA-2023-08-07-005762-a.a11) щодо закупівлі за предметом закупівлі: Послуги з цілодобової охорони майна та адміністративних будинків (79710000-4), Пенсійний фонд України повідомляє.
Відхиляючи пропозицію ПП "АТЛАНТ" Замовник вказав, що подані учасником документи містять невідповідності щодо кількості постів на Об’єктах, що в свою чергу впливатиме на ціну договору, яка належить до істотних умов, що у будь-якому разі мають бути узгоджені сторонами при укладанні договору.
Пунктом 18 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12.05.2023 № 471) (далі – Особливості), передбачено, що умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту тендерної пропозиції переможця процедури закупівлі, у тому числі за результатами електронного аукціону, крім випадків:
визначення грошового еквівалента зобов’язання в іноземній валюті;
перерахунку ціни в бік зменшення ціни тендерної пропозиції переможця без зменшення обсягів закупівлі;
перерахунку ціни та обсягів товарів в бік зменшення за умови необхідності приведення обсягів товарів до кратності упаковки.
Відповідно до пункту 43 Особливостей Замовник не може розміщувати щодо одного і того ж учасника процедури закупівлі більше ніж один раз повідомлення з вимогою про усунення невідповідностей в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції, крім випадків, пов’язаних з виконанням рішення органу оскарження.
Таким чином наявні невідповідності в пропозиції Учасника щодо кількості постів охорони не можуть бути усунені у спосіб, передбачений Особливостями.

Документи

Документи

Документи

Документи

Документи

Документи

Документи

Документи подані скаржником

Документи

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2023-08-07-005762-a.b6

Статус:
Виконано Замовником

Скаржник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "СКОРПІОН", Код ЄДРПОУ:30223497
Пошук по цьому автору
Дата подання: 10.08.2023 17:11

Скарга

Скарга на вимоги тендерної документації
Документи

Рішення Органу оскарження: Задоволено

до розгляду: 14.08.2023 17:05

Кількість скарг: UA-2023-08-07-005762-a.c9

Статус:
Розглянута

Скаржник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА СЕРВІС", Код ЄДРПОУ:31507801
Пошук по цьому автору
Дата подання: 29.09.2023 17:08

Скарга

Скарга на рішення
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 03.10.2023 17:31
Дата рішення: 19.10.2023 18:01

Кількість скарг: UA-2023-08-07-005762-a.c10

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ "МАСТЕР-ЗАХИСТ", Код ЄДРПОУ:43199888
Пошук по цьому автору
Дата подання: 03.11.2023 13:08

Скарга

Скарга
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 07.11.2023 16:09
Дата рішення: 17.11.2023 13:35

Кількість скарг: UA-2023-08-07-005762-a.a12

Статус:
Повернуто, як помилково направлену

Скаржник: ПП "АТЛАНТ", Код ЄДРПОУ:30223167
Пошук по цьому автору
Дата подання: відсутня

Скарга

Скарга на рішення щодо відхилення
Документи

Рішення Органу оскарження: Помилка

Кількість скарг: UA-2023-08-07-005762-a.b13

Статус:
Розглянута

Скаржник: ПП "АТЛАНТ", Код ЄДРПОУ:30223167
Пошук по цьому автору
Дата подання: 21.11.2023 16:38

Скарга

Скарга на рішення щодо відхилення
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 23.11.2023 15:44
Дата рішення: 05.12.2023 18:00

Документи подані скаржником

Аукціон

Початок:
11.09.2023 11:38
Завершення:
11.09.2023 12:25

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 11.09.2023 12:25

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
380 581.40 UAH з ПДВ 370 001.89 UAH з ПДВ Документи
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА СЕРВІС"
Пошук по цьому учаснику
439 141.44 UAH з ПДВ 374 999.99 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "МАСТЕР-ЗАХИСТ"
Пошук по цьому учаснику
482 241.60 UAH з ПДВ 395 280 UAH з ПДВ Документи
409 627.20 UAH з ПДВ 409 627.20 UAH з ПДВ Документи
468 304.32 UAH з ПДВ 468 304.32 UAH з ПДВ Документи
474 336 UAH з ПДВ 474 336 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

08.09.2023 13:12
sign.p7s
08.09.2023 12:10
Опис.pdf.p7s
08.09.2023 12:10
Опис.pdf
08.09.2023 12:10
Наказ .pdf.p7s
08.09.2023 12:10
Наказ .pdf
08.09.2023 12:10
Лист п.47.pdf.p7s
08.09.2023 12:10
Лист п.47.pdf
08.09.2023 12:10
Виписка .pdf.p7s
08.09.2023 12:10
Виписка .pdf

Публічні документи

21.09.2023 15:42
sign.p7s
21.09.2023 15:18
sign.p7s
21.09.2023 14:52
sign.p7s
08.09.2023 10:39
sign.p7s
08.09.2023 10:39
sign.p7s
08.09.2023 10:37
пискун.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
Виписка.pdf
08.09.2023 10:37
Іваненко.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
БІЛІЧЕНКО.pdf
08.09.2023 10:37
Гайдай.pdf
08.09.2023 10:37
Стеценко.pdf
08.09.2023 10:37
ФЕДУЛОВ.pdf
08.09.2023 10:37
Безгубенко.pdf
08.09.2023 10:37
Бєлік.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
Виписка.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
ФЕДУЛОВ.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
Витяг з ЄДРЮ.pdf
08.09.2023 10:37
Кравцов.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
Комашко.pdf
08.09.2023 10:37
Іваненко.pdf
08.09.2023 10:37
Федоренко.pdf
08.09.2023 10:37
Безгубенко.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
Бєлік.pdf
08.09.2023 10:37
Стеценко.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
Кравцов.pdf
08.09.2023 10:37
Гайдай.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
Витяг-Шубін-.pdf
08.09.2023 10:37
БІЛІЧЕНКО.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
пискун.pdf
08.09.2023 10:37
Комашко.pdf.p7s
08.09.2023 10:37
Федоренко.pdf.p7s

Публічні документи

27.10.2023 17:09
sign.p7s
27.10.2023 17:08
Довідки.pdf.p7s
27.10.2023 17:08
Довідки.pdf
27.10.2023 17:08
265650166098034.XML
05.09.2023 12:01
sign.p7s
05.09.2023 12:01
sign.p7s
05.09.2023 12:00
Технічне.pdf.p7s
05.09.2023 12:00
Технічне.pdf
05.09.2023 12:00
ОХ_Рижов О. В..pdf
05.09.2023 12:00
ОХ_Михно Г. М..pdf
15.08.2023 11:43
sign.p7s
15.08.2023 11:43
sign.p7s
15.08.2023 10:39
Фото одягу.pdf
15.08.2023 10:39
ТК_Дорош В. Ф..pdf
15.08.2023 10:39
ТК_Стрижак.pdf.p7s
15.08.2023 10:39
ОХ_Михно Г. М..pdf
15.08.2023 10:39
ТК_Стрижак.pdf
15.08.2023 10:39
ОХ_Янова І.Ю..pdf
15.08.2023 10:39
ОХ_Дорош В.Ф..pdf
15.08.2023 10:39
4.2 ЦПД_ ЧПЦС.pdf
15.08.2023 10:39
Фото одягу.pdf.p7s
15.08.2023 10:39
4.2 ЦПД_ ЧПЦС.pdf.p7s
15.08.2023 10:39
ОХ_Рижов О. В..pdf

Публічні документи

03.11.2023 17:44
sign.p7s
03.11.2023 16:45
sign.p7s
07.09.2023 15:57
sign.p7s
07.09.2023 15:57
sign.p7s
07.09.2023 15:55
Маюк.pdf (2).p7s
07.09.2023 15:55
Витяг єдр.pdf
07.09.2023 15:55
Довіреність.pdf
07.09.2023 15:55
Воробьов.pdf (1).p7s
07.09.2023 15:55
Максименко.pdf
07.09.2023 15:55
Копа.pdf (2).p7s
07.09.2023 15:55
Копа.pdf
07.09.2023 15:55
Воробьов.pdf
07.09.2023 15:55
Наказ.pdf (1).p7s
07.09.2023 15:55
Акт до дог. 224.pdf
07.09.2023 15:55
Белозерцев.pdf
07.09.2023 15:55
Горобець.О.pdf
07.09.2023 15:55
Наказ.pdf
07.09.2023 15:55
Маюк.pdf

Публічні документи

06.09.2023 17:40
sign.p7s
06.09.2023 17:25
СТАТУТ.pdf
06.09.2023 17:25
Ліцензія.pdf
06.09.2023 17:25
Лист згода.pdf
06.09.2023 17:25
доручення .pdf
06.09.2023 17:25
Довідка.pdf
06.09.2023 17:25
Довідка ст.17.pdf
06.09.2023 17:25
Відгуки.pdf
06.09.2023 17:25
витяг.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ДП Скорпіон
#30223497
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 370 001.89 UAH з ПДВ 14.09.2023 16:08
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ДЕЛЬТА СЕРВІС"
#31507801
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 374 999.99 UAH з ПДВ 28.09.2023 16:47
ТОВ "МАСТЕР-ЗАХИСТ"
#43199888
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 395 280 UAH з ПДВ 31.10.2023 16:35
ПП "АТЛАНТ"
#30223167
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 409 627.20 UAH з ПДВ 17.11.2023 15:18
ДП Вікінг
#30207208
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 468 304.32 UAH з ПДВ 20.11.2023 17:26
ТОВ "КРУК 001"
#43945109
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 474 336 UAH з ПДВ 21.11.2023 17:50

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання