ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з поточного ремонту і обслуговування копіювально-розмножувального обладнання, принтерів та заправки картриджів)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-08-10-011544-a
  • 50313000-2 - Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки
  • Завершена
Найменування замовника:
Міністерство соціальної політики України
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Ганна Онацька, +380442894046 , 23@mlsp.gov.ua
Адреса замовника
Україна, Киев, 01601, Київська область, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10
Дата укладення договору
7.09.23
Переможець
ТОВ КОПІЛАЙН
Очікувана вартість
516 600 UAH з ПДВ
Сума договору
435 210 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 7.09.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 15.08.2023 00:00

Оскарження умов:

до 15.08.2023 00:00

Подання пропозицій:

18.08.2023 18:00

Початок аукціону:

21.08.2023 12:04

Очікувана вартість
516 600 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
5 166 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги з поточного ремонту і обслуговування копіювально-розмножувального обладнання, принтерів та заправки картриджів
ДК 021:2015: 50313000-2 — Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-08-10-011544-a.b1

Статус:
Відхилена

Учасник: Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М.", Код ЄДРПОУ:24095427
Дата подання: 14.08.2023 17:10
Добрий день. Шановний Замовнику, 10.08.2023 року було оголошено про відкриті торги з особливостями на закупівлю UA-2023-08-10-011544-a за предметом: «ДК 021:2015 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з поточного ремонту і обслуговування копіювально-розмножувального обладнання, принтерів та заправки картриджів), за номенклатурною позицією ДК 021:2015 50313000-2 Технічне обслуговування і ремонт копіювально-розмножувальної техніки».
Під час аналізу Тендерної документації було виявлено ряд вимог, що суперечать положенням ст. 3 і 5 Закону України (далі – ЗУ) «Про публічні закупівлі» № 922-VIII» від 25.12.2015 року та спричиняють дискримінацію учасників процедури закупівлі.
1. На вимогу Замовника до Учасника щодо «Скан-копії з оригіналу документу виданого виробником або офіційним представником виробника в Україні, дійсного на момент подання пропозиції, який засвідчує, що Учасник є офіційним сервісним центром по обслуговуванню копіювально-розмножувального обладнання, що наведено в Частині 1 Таблиці 2 Технічного завдання Додатку № 6 до Тендерної документації.» повідомляємо наступне:
Головним принципом підприємницької діяльності згідно П.1 Ст. 44.ГКУ є вільний вибір підприємцем видів підприємницької діяльності; самостійного формування підприємцем програми діяльності, вільного вибору постачальників продукції, залучення матеріально-технічних, фінансових та інших видів ресурсів, використання яких не обмежено законом. Відповідно до п.2. Ст. 43 ГКУ та п. 2 ст. 3 Закону України № 698-XII «Про підприємництво» — Редакції від 11.02.2022 року, особливості здійснення окремих видів підприємництва встановлюються законодавчими актами.
Згідно загальних принципів господарювання за ст. 6 Господарського кодексу України та ст. 627 Цивільного кодексу України, суб’єкт господарювання вільний у виборі контрагентів за договорами для досягнення своїх господарських цілей та отримання прибутку. Встановлення вимоги щодо надання вищевказаного «документа від виробника» обмежує коло можливих учасників закупівлі лише тими, що мають безпосередні правовідносини із виробником продукції та дискримінує тих потенційних учасників, хто таких відносин на пряму із підприємствами не мають. Замовники не мають права встановлювати жодних дискримінаційних вимог до учасників.
Чинне законодавство не встановлює обмежень щодо надання послуг із технічного обслуговування та обов’язку компанії-виконавця при кожному виконанні послуги видавати сертифікат який засвідчує, що Учасник є офіційним сервісним центром по обслуговуванню копіювально-розмножувального обладнання. Надання на торги додаткових документів від виробника має ознаки дискримінації учасників.
Стаття 19. Конституції України проголошує: правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
Відповідно до ч. 11 ст. 26 Закону документи, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, не подаються ними у складі тендерної пропозиції та не вимагаються під час проведення переговорів з учасником (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Відсутність документів, що не передбачені законодавством для учасників - юридичних, фізичних осіб, у тому числі фізичних осіб - підприємців, у складі тендерної пропозиції не може бути підставою для її відхилення замовником. У ст. 15 Закону України № 2210-III «Про захист економічної конкуренції», — Редакції від 31.03.2023 року зазначено: не передбачені законами України заборони та обмеження самостійності підприємств, …визначаються антиконкурентними узгодженими діями органів влади, органів місцевого самоврядування, органів адміністративно-господарського управління та контролю, згідно п.3. ч. 2 Ст 6. антиконкурентними узгодженими діями суб’єктів господарювання, зокрема, визнаються узгоджені дії, які стосуються: розподілу ринків чи джерел постачання за колом продавців, що відповідно Ст 50. є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.
Запевняємо вас, що гарантія успішного виконання договору, у разі акцепту, забезпечується не листом від виробника, а умовами договору та Господарським кодексом України.
Згідно статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі», учасники (резиденти та нерезиденти) всіх форм власності та організаційно-правових форм беруть участь у процедурах закупівель/спрощених закупівлях на рівних умовах. Замовники забезпечують вільний доступ усіх учасників до інформації про закупівлю, передбаченої цим Законом. Замовник не може встановлювати дискримінаційні вимоги до учасників.
Звертаємо увагу, що Рішенням Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства України у сфері публічних закупівель № 10218-р/пк-пз від 04.10.2018 року зазначено: «…виконати зазначену умову Документації зможуть суб’єкти господарювання, які мають стосунки з виробником предмета закупівлі, що є дискримінаційним по відношенню до інших суб’єктів господарювання, у тому числі, Скаржника, які не мають безпосередніх стосунків із виробником, проте мають можливість поставки товару відповідно до предмету закупівлі. Дії Замовника в частині встановлення наведених вище умов Документації порушують принципи здійснення закупівель, визначені статтею 3 Закону, а саме –максимальна економія та ефективність, недискримінація учасників (у тому числі, Скаржника). Враховуючи викладене, Замовник повинен усунути наведені вище невідповідності шляхом внесення змін до Документації в цій частині».

2. На вимоги Замовника щодо «2.1. Довідка в довільній формі, що містить інформацію про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання умов договору, із зазначенням ПІП працівника, його посади та досвіду роботи, підписана уповноваженою особою учасника та скріплена печаткою учасника (за наявності), зокрема:
2.1.1. Наявність працівника Учасника (який сертифікований згідно з переліком моделей, наведеним в Частині 1 Таблиці 2 Технічного завдання цієї Тендерної документації), що має не менше ніж ІV групу з електробезпеки яка присвоюється відповідальним працівникам під час роботи в електроустановках до 1000 В, та видана сертифікованим центром перевірки знань з охорони праці. На підтвердження надати:
2.1.2. Копію посвідчення ІV групи до 1000 В з електробезпеки працівника (посвідчення повинне бути дійсним на момент подання пропозиції Учасника).
2.1.3. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.4. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.5. Наявність працівника Учасника (який сертифікований згідно з переліком моделей, наведеним в Частині 1 Таблиці 1 Технічного завдання цієї Тендерної документації), що має не менше ніж III групу допуску з електробезпеки, яка надає право самостійно виконувати роботи в електроустановках напругою до 1000 В, видана сертифікованим центром перевірки знань з охорони праці. На підтвердження надати:
2.1.6. Копію посвідчення III групи до 1000 В з електробезпеки працівника (посвідчення повинне бути дійсним на момент подання пропозиції Учасника).
2.1.7. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.8. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.
2.2. Копії сертифікатів (свідоцтв) не менше ніж двох працівників Учасника, видані виробником або офіційним представником виробника про проходження навчання та допуск до поточного ремонту і обслуговування копіювально-розмножувального обладнання згідно переліку, зазначеного у Частині 1 Таблиці 2 Технічного завдання Додатку № 6 до Тендерної документації. Сертифікати повинні бути чинними на момент розкриття тендерних пропозицій.» повідомляємо наступне:
Які є групи з електробезпеки та які існують вимоги до присвоєння групи допуску з електробезпеки визначено у таких нормативних документах:
• Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів, затверджені наказом Комітету по нагляду за охороною праці Міністерства праці та соціальної політики України від 09.01.1998 № 4 (НПАОП 40.1-1.21-98; далі — ПБЕЕС);
• Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів у редакції наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 13.02.2012 № 91 (далі — ПТЕЕС)..
Електроустановка — комплекс взаємопов'язаних машин, ліній, апаратів, допоміжного обладнання (рахуючи будівлі та приміщення, в яких вони встановлені), призначені для виробництва, трансформації, передачі, розподілення електричної енергії і перетворення її в інший вид енергії. Характерною рисою електроустановки є наявність простору з можливим перебуванням у ньому працівника.
І група з електробезпеки - якщо працівник виконує одноразові роботи в електроустановках як допоміжний персонал під наглядом електротехнічного персоналу або працює в умовах, де може виникнути небезпека ураження електрострумом від відкритих частин електроустановок, то він повинен мати І групу з електробезпеки.
ІІ група з електробезпеки — потрібна тим працівникам, робота яких пов’язана з обслуговуванням електроустановок або керуванням обладнанням, що має електропривід, відповідно до регламенту технологічного процесу.
ІІІ група з електронебезпеки — потрібна тим працівникам, робота яких пов’язана з організацією та утриманням електроустановок у робочому стані.
IV і вище групу з електробезпеки мають відповідальні (керівні) особи електротехнічних служб та особи, яких залучають до спеціальних видів робіт в електроустановках.
Щоб присвоїти працівникам ІІІ і вище групу з електробезпеки, потрібно провести спеціальне навчання. Електротехнологічному персоналу їх присвоюють у виняткових випадках.
Крім того, для одержання груп IV-V додатково необхідно знати компонування електроустановок і уміти організувати безпечне проведення робіт, уміти навчити працівників інших груп правилам безпеки і наданню першої допомоги потерпілим від електричного струму. Для одержання групи V необхідно також розуміти, чим викликані вимоги пунктів Правил безпечної експлуатації електроустановок (п. 2.1.3. ПБЕЕС).
Просимо Замовника визначити, яка саме оргтехніка з наведеного у ТД переліку відноситься до Електроустановок, в який вид енергії відбувається перетворення і до якого класу Електричних мереж обладнання відноситься:
1 За родом струму:
а) мережі постійного струму, які використовуються:
• для живлення промислових підприємств (електролізні цехи, електричні печі та ін.):
• міського електротранспорту < трамвай, тролейбус, метрополітен);
• залізничного транспорту- (використовується і змінний струм):
• передачі електроенергії на великі відстані (подолання водних перешкод за допомогою кабельних ліній):
б) мережі змінного струму.
2 За значенням номінальної напруги:
а) мережі напругою до 1 кВ (використовується термін «низьковольтні мережі»);
б) мережі напругою вище за 1 кВ (використовується також термін «високовольтні»).
Використовується і така класифікація: мережі низької напруги (до 1 кВ); середньої напруги (6-35 кВ); високої напруги (110-220 кВ): надвисокої (330-750 кВ); ультрависокої (понад 1000 кВ).
3 За конструктивним виконанням:
а) повітряні;
б) кабельні;
в) повітряно-кабельні.
Звертаємо увагу, що вся оргтехніка як і побутові прилади працюють на єдиній в країні мережі - 220В. Наприклад щодо запропонованого Замовником для технічного обслуговування БФП БФП Xerox VL 7030, на офіційному сайті котрого https://www.xerox.com/uk-ua#country-confirmed представлені наступні характеристики цього БФП:
Електроживлення
Напруга та частота електроживлення
Напруга живлення Частота Споживаний струм
110–127 У перем. струму +6/-10%
(99-135 В пров. т.)
50-60 Гц +/-3% 12 A
220–240 +/-10% У пров. т.
(198-264 У пров. т.)
50 +/-3 Гц 8 A
Енергоспоживання • 110-127 В:
– Максимальна споживана потужність 1,7 кВт
– У режимі сну: 1,2 Вт або менше
– Режим низького енергоспоживання: 46 Вт або менше
– У режимі очікування: 83 Вт або менше
• 220-240 В
– Максимальна споживана потужність 1,92 кВт
– У режимі сну: 1,4 Вт або менше
– Режим низького енергоспоживання: 46 Вт або менше
– У режимі очікування: 86 Вт або менше
Враховуючи вищевикладене, стверджуємо, що предмет договору «Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Послуги з поточного ремонту і обслуговування копіювально-розмножувального обладнання, принтерів та заправки картриджів)» не має жодного відношення до електроустановок та їх обслуговування. Та й чинне законодавство не містить положень, що послуги зокрема із технічного обслуговування офісної техніки та із заправки/відновлення картриджів мають надаватися виключно особами, кваліфікація яких має бути сертифікована центром перевірки знань з охорони праці.
Виходячи з зазначеного, вимагаємо виключити з Тендерної документації вимоги:
«Скан-копії з оригіналу документу виданого виробником або офіційним представником виробника в Україні, дійсного на момент подання пропозиції, який засвідчує, що Учасник є офіційним сервісним центром по обслуговуванню копіювально-розмножувального обладнання, що наведено в Частині 1 Таблиці 2 Технічного завдання Додатку № 6 до Тендерної документації.»
та
«2.1. Довідка в довільній формі, що містить інформацію про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання умов договору, із зазначенням ПІП працівника, його посади та досвіду роботи, підписана уповноваженою особою учасника та скріплена печаткою учасника (за наявності), зокрема:
2.1.1. Наявність працівника Учасника (який сертифікований згідно з переліком моделей, наведеним в Частині 1 Таблиці 2 Технічного завдання цієї Тендерної документації), що має не менше ніж ІV групу з електробезпеки яка присвоюється відповідальним працівникам під час роботи в електроустановках до 1000 В, та видана сертифікованим центром перевірки знань з охорони праці. На підтвердження надати:
2.1.2. Копію посвідчення ІV групи до 1000 В з електробезпеки працівника (посвідчення повинне бути дійсним на момент подання пропозиції Учасника).
2.1.3. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.4. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.5. Наявність працівника Учасника (який сертифікований згідно з переліком моделей, наведеним в Частині 1 Таблиці 1 Технічного завдання цієї Тендерної документації), що має не менше ніж III групу допуску з електробезпеки, яка надає право самостійно виконувати роботи в електроустановках напругою до 1000 В, видана сертифікованим центром перевірки знань з охорони праці. На підтвердження надати:
2.1.6. Копію посвідчення III групи до 1000 В з електробезпеки працівника (посвідчення повинне бути дійсним на момент подання пропозиції Учасника).
2.1.7. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.8. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.
2.2. Копії сертифікатів (свідоцтв) не менше ніж двох працівників Учасника, видані виробником або офіційним представником виробника про проходження навчання та допуск до поточного ремонту і обслуговування копіювально-розмножувального обладнання згідно переліку, зазначеного у Частині 1 Таблиці 2 Технічного завдання Додатку № 6 до Тендерної документації. Сертифікати повинні бути чинними на момент розкриття тендерних пропозицій.»
В разі не задоволення нашої Вимоги, ми будемо змушені звернутись до Антимонопольного комітету України за захистом своїх прав та законних інтересів.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога не задоволена

17.08.2023 15:50
Шановний Учаснику! Дякуємо за виявлений інтерес до даної закупівлі. Розглянувши вимогу по суті, повідомляємо, що Замовник здійснює закупівлі товарів, робіт та послуг за державні кошти відповідно до Закону України
„Про публічні закупівлі” (далі – Закон) ) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 „Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (зі змінами) ( далі – Особливості), за принципами добросовісної конкуренції серед учасників, максимальної економії, ефективності та прозорості на всіх стадіях закупівель, недискримінації учасників та рівного ставлення до них.
Звертаємо увагу, що відповідно до Закону відносини, пов’язані із сферою публічних закупівель, регулюється виключно цим Законом і не можуть регулюватися іншими законами, крім випадків, встановлених цим Законом.
Тендерна документація розробляється та затверджується замовником і повинна містити перелік складових, визначених частиною другою статті 22 Закону, зокрема інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, у тому числі відповідну технічну специфікацію (у разі потреби - плани, креслення, малюнки чи опис предмета закупівлі). При цьому технічна специфікація згідно зі статтею 23 Закону повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг). У разі якщо вичерпний опис характеристик скласти неможливо, технічні специфікації можуть містити посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами.
Зазначаємо, що метою даної закупівлі є забезпечення безперебійної поточної роботи Замовника при опрацюванні та формуванні паперових документів шляхом підтримання копіювально-розмножувального обладнання та принтерів у працездатному стані. Досягнення цієї мети можливо лише при використанні під час технічного обслуговування і поточного ремонту зазначеної офісної техніки якісних комплектуючих та витратних матеріалів, рекомендованих виробником такого обладнання, тобто оригінальних.
Здійснювати ремонт копіювального обладнання, мають кваліфіковані спеціалісти, які пройшли навчання та мають необхідні знання та досвід.
Виходячи зі специфіки предмета закупівлі замовник самостійно визначає необхідні технічні, якісні характеристики предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства в цілому.
Щодо вимоги Тендерної документації зазначеної в пункті 2.1. Таблиці 1 Додатку № 3 до Тендерної документації, а саме: 2.1. Довідка в довільній формі, що містить інформацію про наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання умов договору, із зазначенням ПІП працівника, його посади та досвіду роботи, підписана уповноваженою особою учасника та скріплена печаткою учасника (за наявності), зокрема:
2.1.1. Наявність працівника Учасника (який сертифікований згідно з переліком моделей, наведеним в Частині 1 Таблиці 2 Технічного завдання цієї Тендерної документації), що має не менше ніж ІV групу з електробезпеки яка присвоюється відповідальним працівникам під час роботи в електроустановках до 1000 В, та видана сертифікованим центром перевірки знань з охорони праці. На підтвердження надати:
2.1.2. Копію посвідчення ІV групи до 1000 В з електробезпеки працівника (посвідчення повинне бути дійсним на момент подання пропозиції Учасника).
2.1.3. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.4. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.5. Наявність працівника Учасника (який сертифікований згідно з переліком моделей, наведеним в Частині 1 Таблиці 1 Технічного завдання цієї Тендерної документації), що має не менше ніж III групу допуску з електробезпеки, яка надає право самостійно виконувати роботи в електроустановках напругою до 1000 В, видана сертифікованим центром перевірки знань з охорони праці. На підтвердження надати:
2.1.6. Копію посвідчення III групи до 1000 В з електробезпеки працівника (посвідчення повинне бути дійсним на момент подання пропозиції Учасника).
2.1.7. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил технічної експлуатації електроустановок споживачів.
2.1.8. Копію витягу з протоколу засідання комісії перевірки знань правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.
2.2. Копії сертифікатів (свідоцтв) не менше ніж двох працівників Учасника, видані виробником або офіційним представником виробника про проходження навчання та допуск до поточного ремонту і обслуговування копіювально-розмножувального обладнання згідно переліку, зазначеного у Частині 1 Таблиці 2 Технічного завдання Додатку № 6 до Тендерної документації. Сертифікати повинні бути чинними на момент розкриття тендерних пропозицій, повідомляємо наступне:
відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1612.2015 № 1067 „Про затвердження Технічного регламенту низьковольтного електричного обладнання” (далі- Технічний регламент) дія Технічного регламенту поширюється на електрообладнання, призначене для використання за номінальної напруги від 50 до 1000 В змінного струму, крім обладнання та явищ, зазначених у додатку 1 до Технічного регламенту.
Оскільки, копіювально-розмножувальне обладнання та принтери використовуються за номінальної напруги 220 В змінного струму та не зазначені у додатку 1 до Технічного регламенту, замовником з урахуванням пунктів 1.2 та 2.1 НПАОП 40.1-1.21-98 встановлено вищезазначену вимогу.”
З огляду на викладене, Тендерна документація не містить вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників але містить інформацію про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі.




Документи

17.08.2023 15:50
Протокол № 2.pdf

Аукціон

Початок:
21.08.2023 12:04
Завершення:
21.08.2023 12:27

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 21.08.2023 12:27

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
Пошук по цьому учаснику
396 326.94 UAH з ПДВ 396 326.94 UAH з ПДВ Документи
487 535 UAH з ПДВ 435 210 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

18.08.2023 15:57
sign.p7s
18.08.2023 15:56
sign.p7s
18.08.2023 15:56
ТУ.pdf.p7s
18.08.2023 15:54
ТУ.pdf

Публічні документи

02.09.2023 13:05
sign.p7s
18.08.2023 16:57
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
Товариство з обмеженою відповідальністю "В.М."
#24095427
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 396 326.94 UAH з ПДВ 25.08.2023 16:12
ТОВ КОПІЛАЙН
#35464678
Пошук по цьому переможцю
Переможець 435 210 UAH з ПДВ 31.08.2023 16:24

Документи

21.08.2023 12:27
edr_identification.yaml
21.08.2023 12:27
edr_identification.yaml
25.08.2023 16:09
Протокол № 4.pdf
25.08.2023 16:12
sign.p7s

Документи

25.08.2023 16:13
edr_identification.yaml
31.08.2023 16:18
Протокол №5.pdf
31.08.2023 16:24
sign.p7s
31.08.2023 16:26
napc

Переможець

Дата і час публікації: 31.08.2023 16:24

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ КОПІЛАЙН
Пошук по цьому переможцю
#35464678
435 210 UAH з ПДВ Документи

Документи

25.08.2023 16:13
edr_identification.yaml
31.08.2023 16:18
Протокол №5.pdf
31.08.2023 16:24
sign.p7s
31.08.2023 16:26
napc

Укладений договір


Строк дії 07.09.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Номер 14-ВТ/2023
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір.pdf Укладений
435 210
07.09.2023 15:56
07.09.2023
sign.p7s Укладений
07.09.2023 15:57

Виконання договору

Строк дії за договором: 07.09.2023 — 31.12.2023
Сума оплати за договором: 435 210
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання