Опори контактної мережі (ЛОТ №1- опори ОБКМ, ЛОТ №2 - опори ОКМ), код 31680000-6 за ДК 021:2015 «Електричне приладдя та супутні товари до електричного обладнання»

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-09-27-012107-a
  • 31682410-7 - Опори повітряних ліній електропередачі
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВПАСТРАНС"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Олена Іваницька, +380442546631, +380504536101 , o.ivanitska@kpt.kyiv.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 04070, м. Київ, вул. Набережне Шосе, буд. 2
Дата укладення договору
16.10.23
Очікувана вартість
33 644 667.53 UAH з ПДВ
Сума договору
29 493 000 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 16.10.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 02.10.2023 00:00

Оскарження умов:

до 02.10.2023 00:00

Подання пропозицій:

05.10.2023 00:00

Очікувана вартість
33 644 668 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
336 446.68 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Запитання до процедури

Документація до тендеру

Дата подання: 29.09.2023 12:14
Дата відповіді: 02.10.2023 16:20
1. Поясніть будь ласка доцільність/необхідність надання від Українських виробників сертефікатів Європейського стандарту EN- 40, для чого він використовується на території України? 2. Поясніть будь ласка, доцільність/необхідність надання від Українських виробників сертефікатів ISO на менеджмент підприємства? 3. Для прорахунку монтажних робіт по встановленню опор треба розуміти чи є дозвільні документи на виконання робіт?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

1. Стосовно надання сертифікату відповідності системи виробничого контролю європейського стандарту EN 40-5_2002;
Стосовно надання сертифікатів ISO системи управління якістю.
Пунктом 31 частини першої статті 1 Закону України «Про публічні закупівлі» передбачено, що тендерна документація розробляється та затверджується замовником і оприлюднюється для вільного доступу в електронній системі закупівель.
Відомості, які мають зазначатися замовником у тендерній документації установлені статтею 22 цього Закону.
При цьому замовник самостійно встановлює вимоги до учасника та предмета закупівлі, а також спосіб їх документального підтвердження, у тому числі щодо вимог, установлених у статті 23 цього Закону, виходячи зі специфіки предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.
Зокрема, стаття 23 цього Закону встановлює, що технічна специфікація повинна містити опис усіх необхідних характеристик товарів, робіт або послуг, що закуповуються, у тому числі їх технічні, функціональні та якісні характеристики. Характеристики товарів, робіт або послуг можуть містити опис конкретного технологічного процесу або технології виробництва чи порядку постачання товару (товарів), виконання необхідних робіт, надання послуги (послуг).
Технічні специфікації можуть бути у формі переліку експлуатаційних або функціональних вимог, у тому числі екологічних характеристик, за умови, що такі вимоги є достатньо точними, щоб предмет закупівлі однозначно розумівся замовником і учасниками.
У разі якщо вичерпний опис характеристик скласти неможливо, технічні специфікації можуть містити посилання на стандартні характеристики, технічні регламенти та умови, вимоги, умовні позначення та термінологію, пов’язані з товарами, роботами чи послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними, європейськими стандартами, іншими спільними технічними європейськими нормами, іншими технічними еталонними системами, визнаними європейськими органами зі стандартизації або національними стандартами, нормами та правилами. До кожного посилання повинен додаватися вираз "або еквівалент".
ДП «УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ПРОБЛЕМ СТАНДАРТИЗАЦІЇ, СЕРТИФІКАЦІЇ ТА ЯКОСТІ» прийнятий наказ № 202 від 11.07.2019 року про прийняті національні стандарти, гармонізовані з європейськими та міжнародними стандартами, методом перекладу з наданням чинності з 01 липня 2020 року.
Відповідно до цього наказу прийнятий ДСТУ EN 40-5:2019 (EN 40-5:2002, IDT) Опори освітлення. Частина 5. Вимоги до сталевих опор освітлення».
Національний стандарт «ДСТУ EN 40-5:201Х (EN 40-5:2002, IDT) Опори освітлення. Частина 5. Вимоги до сталевих опор освітлення», прийнятий методом перевидання (перекладу).
Цей стандарт установлює вимоги до сталевих опор освітлення. Він застосовний до матеріалів та контролю відповідності. Стандарт застосовується для прямостоякових опор освітлення висотою до 20 м, прямостоякових опор освітлення з вінцевими світильниками і для опор з кронштейнами для бічних світильників висотою до 18 м. Цей стандарт установлює експлуатаційні характеристики з урахуванням спеціальної вимоги до опору горизонтальним (вітровим) навантаженням, а також у разі зіткнення з транспортом (пасивна безпека) з метою виконання Спеціальної вимоги до робочих характеристик № 4 «Безпека», що визначається за допомогою відповідних методів випробувань, які містяться в цьому або інших стандартах. Цей стандарт можна використовувати для оцінювання відповідності сталевих опор освітлення.
Запровадження стандарту передбачено Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, а також Угодою про технічні бар'єри в торгівлі.
Тому у складі тендерної документації учасник має подати сертифікат відповідності системи виробничого контролю європейського стандарту EN 40-5_2002.
Сертифікат відповідності ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги» (ISO 9001:2015, IDT) прийнятий наказом ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем» від 31.12.2015 № 221. Цей стандарт установлює вимоги до системи управління якістю, якщо організація:
- повинна показати свою здатність постійно надавати продукцію та послуги, які задовольняють вимоги замовника та законодавчі вимоги;
- зорієнтована на підвищення задоволеності замовника завдяки результативному застосуванню системи, зокрема процесів поліпшування системи та забезпечення відповідності вимогам замовника та законодавчим вимогам.
Усі умови цього стандарту є загальними та призначені для застосування будь-якою організацією, незалежно від її типу чи розміру, а також від продукції, яку вона постачає, та послуг, які вона надає.
Для цілей цього ДСТУ організація повинна визначити зовнішні та внутрішні чинники, які є відповідними для її призначення та її стратегічного напрямку, та які впливають на її здатність досягати результатів, запланованих її системою управління якістю.
Система управління якістю встановлюється також щодо виробництва, оскільки організація повинна планувати, запроваджувати та контролювати процеси, потрібні для задоволення вимог щодо надання продукції та послуг.
Організація повинна оцінювати свою дієвість, у тому числі за допомогою внутрішнього аудиту, та аналізувати систему управління, а також визначати та вибирати можливості для поліпшення і виконувати будь-які необхідні дії для задоволення вимог замовника та підвищення задоволеності замовника.
Тобто учасник з підтвердженою системою управління якістю вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) є таким, що має відповідні можливості задовольнити потреби замовника.



2. Щодо дозвільних документів на виконання монтажних робіт.
Монтажні роботи по встановленню, заміні опор контактної мережі на діючих ділянках контактної мережі виконуються при наявності дозвільних документів. Їх оформлення покладається на замовника, який має в балансовій належності і експлуатує опори контактної мережі.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання