Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (ДК 021:2015 (CPV): 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами)

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-10-06-011775-a
  • 90520000-8 - Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами
  • Завершена
Найменування замовника:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК №3" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Крайова Наталія Сергіївна, 380442760585 , natali.krayova@ukr.net
Адреса замовника
Україна, , 03148, Київська область, вулиця Кучера Василя, будинок 7
Дата укладення договору
26.10.23
Переможець
ТОВ "Товариство з обмеженою відповідальністю "Еко Захист-Україна""
Очікувана вартість
114 500 UAH з ПДВ
Сума договору
98 592 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 26.10.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 13.10.2023 00:00

Оскарження умов:

до 13.10.2023 00:00

Подання пропозицій:

16.10.2023 15:00

Очікувана вартість
114 500 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 145 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Закупівля здійснюється у відповідності до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII зі змінами (далі – Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» зі змінами. Потреба та вимоги до учасників згідно тендерної документації.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

520 штуки
Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (ДК 021:2015 (CPV) : 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами) Клінічні (медичні) відходи категорії "В"
ДК 021:2015: 90520000-8 — Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Утилізація

Дата подання: 08.10.2023 16:44
Дата відповіді: 09.10.2023 17:00
Шановний замовник! Ви вимагаєте: Ліцензію, видана безпосередньо Учаснику Міністерством екології та природних ресурсів України, або наказ Міністерства екології та природних ресурсів України, про видачу безпосередньо Учаснику ліцензії, на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами. Документ обов’язково повинен мати наступні види господарської діяльності: збирання, зберігання, утилізація, знешкодження на клінічні та подібні їм відходи. Відповідно до вимог Розділу 5 Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами, затверджених наказом Міністерства охорони здоров’я України від 08.06.2015 р. №325 «Про затвердження Державних санітарно-протиепідемічних правил і норм щодо поводження з медичними відходами» ( зі змінами затвердженими наказом МОЗ №1602 від 06.09.2022 р. до відходів категорії B не застосовуються операція з утилізації, це небезпечно. Просимо прибрати, або визначити таку редакцію «Документ обов’язково повинен мати наступні види господарської діяльності: збирання, зберігання, утилізація або знешкодження на клінічні та подібні їм відходи».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! Відповідно до Наказу МОЗ № 325 від 08.06.2015 р. Провадження господарської діяльності з оброблення, знешкодження, утилізації і видалення небезпечних медичних відходів проводиться закладами або іншими суб’єктами господарювання, які отримали ліцензію, відповідно до Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 446 (далі - Ліцензія). Наказ передбачає поводження з небезпечними відходами категорії В саме інсинерацію медичних відходів - контрольований процес спалювання медичних відходів у спеціальній печі (інсинераторі). Відповідно до п.3 ПКМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами» від 13 липня 2016 року № 466 поводження з небезпечними відходами - дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення, сортування), утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення. Постановою передбачено технологічні вимоги до провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами. Температура термічного знешкодження відходів повинна бути не менше ніж 850°С, а за наявності галогеновмісних сполук - не менше ніж 1200°С.
Відповідно до ПКМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами» від 13.07.2016 р. № 466 такий вид операцій як інсинерація та/або спалювання відсутній. Інсинерація, по суті це спалювання , під час якого важливе значення має дотримання технології очистки газів. Отже підприємства, які мають право на поводження з небезпечними відходами повинне бути спеціальне обладнання, а саме сертифіковані печі, які надають право на спалювання відходів. Високотемпературне спалювання відходів відбувається за безполуменевою технологією: відходи спалюють у потоках гарячого повітря з керованою температурою. Усе це відбувається в печі спеціальної конструкції, з допалюванням утворених газів і хімічним очищенням викидів, що утворюються. Технологія рекомендована до використання як найкраща для термічної утилізації небезпечних відходів. Після переробки утворюється зольний шлак, який можна використовувати при пересипці доріг, рекультивації старих сміттєзвалищ, та зольний пил.
Спосіб утилізації залежить від типу відходів та ступеню їх шкідливості: Знищення механічним і термічним методом; Стиснення за допомогою впливу високих температур; Демеркуризація (застосовується при утилізації відходів, що містять у своєму складі ртуть); Стерилізація.
Отже враховуючи вище викладене нами зазначена правомірна вимога , щодо надання копії ліцензії або наказу про видачу ліцензії Міністерства екології та природних ресурсів України на впровадження вказаного виду діяльності, а саме проведення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, утилізація, знешкодження).

Господарська діяльність

Дата подання: 09.10.2023 20:14
Дата відповіді: 11.10.2023 15:30
Доброго вечора! Замовник, не має такого виду види господарської діяльності: збирання, зберігання, утилізація, знешкодження на клінічні та подібні їм відходи. Є господарська діяльність з поводження з небезпечними відходами.

відповідь:

Доброго дня. Відповідно до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, затверджена ПКМУ № 466 від 13.07.2016 р., Ліцензії видаються на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами. Види господарської діяльності включають в себе операції, які дозволено здійснювати суб’єкту господарювання з тими чи іншими відходами.

Утилізація

Дата подання: 10.10.2023 20:13
Дата відповіді: 11.10.2023 15:59
Шановний замовник! У відповідь на питання про операцію – Утилізація ви посилаєтесь на загальні положення проведення операцій при поводженні з небезпечними відходами, але… Враховуючи, що ми знаємо, що знешкодження відходів - зменшення чи усунення небезпечності відходів шляхом механічного, фізико-хімічного чи біологічного оброблення, та вашу відповідь, де ви зазначаєте: «Температура термічного знешкодження відходів повинна бути не менше ніж 850°С, а за наявності галогеновмісних сполук - не менше ніж 1200°С. Відповідно до ПКМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами» від 13.07.2016 р. № 466 такий вид операцій як інсинерація та/або спалювання відсутній. Інсинерація, по суті це спалювання , під час якого важливе значення має дотримання технології очистки газів. Отже підприємства, які мають право на поводження з небезпечними відходами повинне бути спеціальне обладнання, а саме сертифіковані печі, які надають право на спалювання відходів. Високотемпературне спалювання відходів відбувається за безполуменевою технологією: відходи спалюють у потоках гарячого повітря з керованою температурою. Усе це відбувається в печі спеціальної конструкції, з допалюванням утворених газів і хімічним очищенням викидів, що утворюються. Технологія рекомендована до використання як найкраща для термічної утилізації небезпечних відходів. Після переробки утворюється зольний шлак, який можна використовувати при пересипці доріг, рекультивації старих сміттєзвалищ, та зольний пил. Спосіб утилізації залежить від типу відходів та ступеню їх шкідливості: Знищення механічним і термічним методом; Стиснення за допомогою впливу високих температур; Демеркуризація (застосовується при утилізації відходів, що містять у своєму складі ртуть);» можна зробити висновок, що знешкодження є одним із способів утилізації, так як відповідно до Наказу № 325 до категорії відходів B застосовуються Інсинерація – спалювання – утилізація - як спосіб термічне знешкодження (спалювання) – знешкодження (у спосіб спалювання). Просимо внести зміни у вимогу до ліцензії: Документ обов’язково повинен мати наступні види операцій: збирання, зберігання, утилізація та/або знешкодження на клінічні та подібні їм відходи.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! Виходячи з положень статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» зазначаємо, що відповідно до Закону замовником самостійно на власний розсуд розробляється та затверджується тендерна документація, в якій передбачені вимоги до учасників закупівлі щодо подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям (матеріально-технічної бази, обладнання, технологій тощо). Ми як Замовник, законно вимагаємо надання ліцензії на операції збирання, зберігання, утилізація, знешкодження на клінічні та подібні їм відходи нормативно-обґрунтовуючи дану вимогу.
Відповідно до ПКМУ «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами» від 13.07.2016 р. № 466 такий вид операцій як інсинерація та/або спалювання відсутній. Інсинерація, по суті це спалювання, під час якого важливе значення має дотримання технології очистки газів. Отже, підприємства, які мають право на поводження з небезпечними відходами, повинні мати спеціальне обладнання, а саме сертифіковані печі, які надають право на спалювання відходів. Високотемпературне спалювання відходів відбувається за безполуменевою технологією: відходи спалюють у потоках гарячого повітря з керованою температурою. Усе це відбувається в печі спеціальної конструкції, з допалюванням утворених газів і хімічним очищенням викидів, що утворюються. Технологія рекомендована до використання, як найкраща для термічної утилізації небезпечних відходів.

Спалювання

Дата подання: 11.10.2023 16:10
Дата відповіді: 12.10.2023 16:24
Так спалювання це знешкодження ? чи утилізація ?

відповідь:

Замовник не є суб’єктом господарювання щодо поводження з небезпечними відходами. Оскільки ви, як учасник, отримали ліцензію, щодо певного виду господарювання, то ви більш компентентні у питаннях законодавстава та термінах щодо поводження з небезпечними відходами.
Замовник діє виключно у правових нормах та рамках.

ліцензія

Дата подання: 12.10.2023 16:33
Дата відповіді: 13.10.2023 16:45
"Замовник не є суб’єктом господарювання щодо поводження з небезпечними відходами. Оскільки ви, як учасник, отримали ліцензію, щодо певного виду господарювання, то ви більш компентентні у питаннях законодавстава та термінах щодо поводження з небезпечними відходами. Замовник діє виключно у правових нормах та рамках". Тоді будь ласка визначте ліцензію відповідно до Постнови №446, без операцій, учасник після приймання відходів бере на себя всі зобовязання щодо поводження, і несе за це відповідальність відповідно до ліцензійних умов. Вам відповідно надаються усі гарантійні листи.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Доброго дня. Нами як Замовником визначена вимога, щодо надання Ліцензії, видана безпосередньо Учаснику Міністерством екології та природних ресурсів України, або наказ Міністерства екології та природних ресурсів України, про видачу безпосередньо Учаснику ліцензії, на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами. Документ обов’язково повинен мати наступні види господарської діяльності: збирання, зберігання, утилізація, знешкодження на клінічні та подібні їм відходи.
Розгорнути: 5 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-10-06-011775-a.c1

Статус:
Відхилена

Учасник: ТОВ "ЕКОЛОГІЧНІ ПЕРЕРОБНІ ТЕХНОЛОГІЇ", Код ЄДРПОУ:37797799
Дата подання: 12.10.2023 23:38
Вимоги до відходів категорії В

Рішення замовника: Вимога не задоволена

13.10.2023 16:55
Шановний скаржник!
За результатами розгляду повідомляємо, що відсутні законні та обґрунтовані підстави для задоволення Вашої скарги з наступних підстав. Виходячи з положень статті 16 Закону України «Про публічні закупівлі» зазначаємо, що відповідно до Закону замовником самостійно на власний розсуд розробляється та затверджується тендерна документація, в якій передбачені вимоги до учасників закупівлі щодо подання ними документально підтвердженої інформації про їх відповідність кваліфікаційним критеріям (матеріально-технічної бази, обладнання, технологій тощо). В Тендерній документації міститься вимога про наявність Ліцензії, видана безпосередньо Учаснику Міністерством екології та природних ресурсів України, або наказ Міністерства екології та природних ресурсів України, про видачу безпосередньо Учаснику ліцензії, на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами. Документ обов’язково повинен мати наступні види господарської діяльності: збирання, зберігання, утилізація, знешкодження на клінічні та подібні їм відходи. В умовах тендерної документації передбачено всі операції, які повинні бути надані при поводженні з медичними відходами.

Документи подані скаржником

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 16.10.2023 15:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "Товариство з обмеженою відповідальністю "Еко Захист-Україна""
Пошук по цьому учаснику
98 592 UAH з ПДВ 98 592 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

20.10.2023 13:15
sign.p7s
20.10.2023 13:01
Довідка.zip.p7s
20.10.2023 13:01
Довідка (1).zip.p7s
20.10.2023 13:01
Довідка.zip
20.10.2023 13:01
Довідка (1).zip
17.10.2023 22:05
sign.p7s
16.10.2023 14:10
sign.p7s
16.10.2023 14:10
sign.p7s
16.10.2023 14:09
00_пропозиція.pdf
16.10.2023 14:09
13_витяг ПДВ.PDF
16.10.2023 14:09
15_Довідка МТБ.pdf
16.10.2023 14:09
03_ліцензія.PDF.p7s
16.10.2023 14:09
03_ліцензія.PDF
16.10.2023 14:09
13_витяг ПДВ.PDF.p7s
16.10.2023 14:09
01_техвимоги.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Товариство з обмеженою відповідальністю "Еко Захист-Україна""
#38074325
Пошук по цьому переможцю
Переможець 98 592 UAH з ПДВ 19.10.2023 11:08

Документи

16.10.2023 15:04
edr_identification.yaml
19.10.2023 11:07
sign.p7s
19.10.2023 11:08
napc

Переможець

Дата і час публікації: 19.10.2023 11:08

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "Товариство з обмеженою відповідальністю "Еко Захист-Україна""
Пошук по цьому переможцю
#38074325
98 592 UAH з ПДВ Документи

Документи

16.10.2023 15:04
edr_identification.yaml
19.10.2023 11:07
sign.p7s
19.10.2023 11:08
napc

Укладений договір


Строк дії 26.10.2023 00:00 - 31.12.2023 00:00
Номер 197/К-23-3
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Дог №197 К-23-3 ТОВ Еко Захист-Україна.pdf Укладений
98 592
26.10.2023 10:28
26.10.2023
sign.p7s Укладений
26.10.2023 10:32

Виконання договору

Строк дії за договором: 26.10.2023 — 31.12.2023
Сума оплати за договором: 98 592
UAH з ПДВ

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання