Реабілітаційне обладнання, 16 лотів

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-10-25-015310-a
  • 33150000-6 - Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії
  • Завершена
Найменування замовника:
Департамент охорони здоров'я виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Лучкіна Катерина Олександрівна, +380442840810 , katrin_by@ukr.net
Адреса замовника
Україна, місто Київ, 01001, Київська область, вулиця Прорізна, 19
Дата укладення договору
20.12.23
Очікувана вартість
81 456 007.70 UAH з ПДВ
Сума договору
26 213 465 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 21.12.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 01.12.2023 00:00

Оскарження умов:

до 01.12.2023 00:00

Подання пропозицій:

04.12.2023 15:00

Очікувана вартість
81 456 008 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Електронна банківська гарантія
Сума тендерного забезпечення:
2 443 100 UAH

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Строк поставки товарів: 30 днів з дати отримання письмової заявки Замовника, але не пізніше 29.12.2023.

Тендерна документація

Запитання до процедури

Питання до Замовника, щодо сертифыкації

Дата подання: 03.11.2023 09:46
Дата відповіді: 06.11.2023 09:10
Як потенційний Учасник даної закупівлі, проаналізувавши вимоги тендерної документації, просимо надати роз’яснення або внести відповідні зміни до тендерної документації. Згідно з пунктом 2 Додатку №2 до Тендерної документації: "Товар повинен бути належним чином зареєстрованим в Україні або дозволеним для введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) відповідно до законодавства, сертифікованим для використання у медичних закладах. Ця вимога підтверджується: - завіреною копією декларації або копією документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) товару за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту, або - завіреною копією Свідоцтва про державну реєстрацію медичного виробу, що свідчить про наявність медичного виробу в Державному реєстрі медичної техніки та виробів медичного призначення". Чи буде відхилено пропозицію учасника, якщо Учасником буде надано відповідні документи з оцінки відповідності Європейського зразка на етапі подання пропозиції, а на етапі постачання товару Замовнику, Учасником буде надано сертифікат, виданий українським органом з оцінки відповідності, що засвідчує відповідність запропонованої партії товару вимогам технічного регламенту, Постанові КМУ від 02.10.2013 №753? У разі, якщо надання документів Європейського зразка буде підставою для відхилення пропозиції, просимо внести зміни до тендерної документації, вказавши у пункті 2 Додатку №2 до Тендерної документації можливість подання Учасником документів з оцінки відповідності товару європейського зразка на етапі подання пропозиції, а на етапі постачання товару - подання Учасником Замовнику сертифікату відповідності, виданого українським органом з оцінки відповідності, що засвідчує відповідність запропонованої партії товару вимогам технічного регламенту
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний учаснику! Робочою групою Департаменту охорони здоров’я м. Києва, якою було напрацьовано технічне завдання (заявка) на закупівлю, надано наступні роз’яснення.
Відповідно до Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» технічний регламент – нормативно-правовий акт, в якому визначено характеристики продукції або пов’язані з ними процеси та методи виробництва, включаючи відповідні адміністративні положення, додержання яких є обов’язковим. Він може також включати або виключно стосуватися вимог до термінології, позначень, пакування, маркування чи етикетування в тій мірі, в якій вони застосовуються до продукції, процесу або методу виробництва.
Статтею 14 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності» закріплено, що в разі якщо технічними регламентами передбачене застосування процедур оцінки відповідності, то такі процедури містяться в технічних регламентах, затверджених законами чи актами Кабінету Міністрів України, або окремо затверджуються Кабінетом Міністрів України (частина 3 Закону України «Про технічні регламенти та оцінку відповідності»).
Пунктом 2 Загальних вимог, що були опубліковані в Додатку 2 до тендерної документації на закупівлю: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Реабілітаційне обладнання, 16 лотів), ідентифікатор UA-2023-10-25-015310-a, визначено, що товар повинен бути належним чином зареєстрованим в Україні або дозволеним для введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) відповідно до законодавства, сертифікованим для використання у медичних закладах. Ця вимога підтверджується: - завіреною копією декларації або копією документів, що підтверджують можливість введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) товару за результатами проходження процедури оцінки відповідності згідно вимог технічного регламенту, або - завіреною копією Свідоцтва про державну реєстрацію медичного виробу, що свідчить про наявність медичного виробу в Державному реєстрі медичної техніки та виробів медичного призначення. Якщо обладнання не є медичним виробом, учасник надає лист-роз’яснення.
Таким чином, на момент проведення закупівлі товар повинен бути належним чином зареєстрованим в Україні або дозволеним для введення в обіг та/або експлуатацію (застосування) відповідно до законодавства.

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-10-25-015310-a.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ АКСЕЛЬ МЕДІКАЛ, Код ЄДРПОУ:42517437
Дата подання: 01.11.2023 15:26
Шановний Замовнику!
Уважно вивчивши умови тендерної документації щодо закупівлі Реабілітаційного обладнання, 16 лотів, зокрема, вимоги до Лоту № 2 - 33158400-6 Механотерапевтичні пристрої - Роботизований комплекс для локомоторної терапії (58873 Ортез роботизований для реабілітаційної системи з біговим тренажером з автоматичним керуванням) - 1 шт., нами встановлено, що медико-технічні вимоги прописані таким чином, що задовільнити їх зможе тільки один виробник обладнання, а саме - Hocoma Lokomat (https://www.hocoma.com/solutions/lokomat/techincal-data-sheet/).
З метою дотримання основних принципів здійснення процедури закупівлі та недопущення встановлення дискримінаційних вимог у тендерній документації, а також для розширення кола потенційних учасників і покращення конкурентного середовища, просимо внести зміни до п. 7 таблиці медико-технічних вимог Лоту № 2, а саме:
«Терапевтична швидкість бігової доріжки з ортезами, максимальна не менше 3,2 км/год ±2%»
Викласти у наступній редакції:
«Терапевтична швидкість бігової доріжки з ортезами, максимальна не менше 3,0 км/год»
Додатково хочемо зазначити, що клінічно перевіреною терапевтичною швидкістю для пацієнтів під час проведення сеансу локомоторної терапії – є максимальна терапевтична швидкість 3 км/год. Даний показник має максимально ефективні результати та не призводить до погіршення якості процесу реабілітації пацієнтів.
З огляду на викладене, просимо внести відповідні зміни до Лоту № 2 та викласти тендерну документацію у новій редакції (а саме – п. 7 таблиці, викладеної у Додатку 2 до тендерної документації щодо Лоту № 2, викласти у запропонованій нами редакції).
Також хочемо повідомити, що у разі ігнорування вами даної вимоги, ми змушені будемо звернутися з відповідною скаргою до АМКУ, з метою захисту своїх прав та охоронюваних законом інтересів щодо участі у даних торгах.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

03.11.2023 16:10
Шановний учаснику! Робочою групою Департаменту охорони здоров’я м. Києва, якою було напрацьовано технічне завдання (заявка) на закупівлю, надано наступні роз’яснення.
Перед оголошенням відповідної закупівлі проведено технічний аналіз обладнання різних виробників, присутніх на ринку України, ЄС, США. Відповідно до отриманої інформації, були сформовані медико-технічні вимоги, з дотриманням принципу конкуренції для різних виробників, та викладено їх, виходячи з потреб закладів у відповідному реабілітаційному обладнанні.
Параметр терапевтичної швидкості бігової доріжки з ортезами - максимальна не менше 3,2 км/год ±2%, є наявним у різних виробників відповідного обладнання та не є обмежуючим для участі у закупівлі. Окрім того, даний параметр максимальної швидкості не менше 3,2 км/год ±2% є загально прийнятим в країнах ЄС, США, що підтверджується встановленими нормами регулювання European Medicines Agency (ЕМА), Food and Drug Administration (USFDA).
Зазначимо, що оптимальна терапевтична швидкість для кожного пацієнта визнається індивідуально, безпосередньо при наданні відповідної допомоги, зважаючи на потреби пацієнта та виходячи з параметрів медичного обладнання на якому така допомога надається.

Скарги до процедури

Кількість скарг: UA-2023-10-25-015310-a.c2

Статус:
Розглянута

Скаржник: ТОВ АКСЕЛЬ МЕДІКАЛ, Код ЄДРПОУ:42517437
Пошук по цьому автору
Дата подання: 06.11.2023 15:39

Про порушення законодавства у сфері публічних закупівель

Скарга про порушення законодавства у сфері публічних закупівель щодо закупівлі «Реабілітаційного обладнання, 16 лотів» за Лотом № 2 «33158400-6 Механотерапевтичні пристрої - Роботизований комплекс для локомоторної терапії (58873 Ортез роботизований для реабілітаційної системи з біговим тренажером з автоматичним керуванням) - 1 шт.»
Документи

Рішення Органу оскарження: Не задоволено

до розгляду: 08.11.2023 15:10
Дата рішення: 28.11.2023 12:17

Лоти

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання