консерва яловичина тушкована вищого ґатунку

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-11-10-014499-a
  • 15131600-1 - Вироби з яловичини і телятини
  • Завершена
Найменування замовника:
Харківський національний університет внутрішніх справ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Леонова Тетяна Олександрівна, +380577398102 , vz_tp_hnuvs@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Харків, 61080, Харківська область, проспект Льва Ландау 27
Дата укладення договору
13.12.23
Переможець
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУБІНА ІРИНА СТАНІСЛАВІВНА
Очікувана вартість
2 899 932 UAH з ПДВ
Сума договору
2 571 987.52 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 13.12.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 16.11.2023 00:00

Оскарження умов:

до 16.11.2023 00:00

Подання пропозицій:

19.11.2023 00:00

Початок аукціону:

20.11.2023 13:58

Очікувана вартість
2 899 932 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
86 998 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
3 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

12608.4 кілограм
Консерва яловичина тушкована вищого ґатунку
ДК 021:2015: 15131600-1 — Вироби з яловичини і телятини

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Запитання до процедури

Експлуатаційний дозвіл

Дата подання: 13.11.2023 10:31
Дата відповіді: 15.11.2023 19:37
Доброго дня! Тендерною документацією вимагається експлуатаційний дозвіл виданий на ім’я оператора ринку - Учасника, на потужності (об’єкт), які використовуються (використовуватимуться) для обігу предмету закупівлі (з додатками, якщо це передбачено змістом експлуатаційного дозволу) на дані потужності (об’єкти), у якому вказано про можливість здійснення виробництва та/або обігу на даних потужностях предмету закупівлі або експлуатаційний дозвіл оператора ринку - Учасника, що провадить діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження. Але не у всіх ДІЯЛЬНІСТЬ безпосередньо пов’язана з виробництвом харчових продуктів тваринного походження, інгредієнтами яких є неперероблені продукти тваринного походження, а також із зберіганням харчових продуктів тваринного походження, які потребують дотримання спеціального температурного режиму (повинні зберігатися за температури нижче 10° C). Тому виникає питання: чи достатньо замість експлуатаціного дозвілу буде надано від учасника лист-пояснення щодо необов'язковості оформлення експлуатаційного дозвілу? Чи не буде не надання експлуатаційного дозвілу підставою для відхилення?
Розгорнути Згорнути

відповідь:

День добрий, дякуємо за запитання.
Відповідно до вимог ст. 23 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон 771), «оператори ринку, що провадять діяльність, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження, повинні отримати експлуатаційний дозвіл, який видається територіальним органом компетентного органу на кожну окрему потужність до початку її експлуатації».
Поряд з цим, обов’язок отримання експлуатаційного дозволу не поширюється в частині відповідної діяльності на операторів ринку, які здійснюють: 1) первинне виробництво харчових продуктів тваринного походження, а також пов’язану з ним діяльність, зокрема зберігання та поводження з первинною продукцією в місці первинного виробництва, за умови що при цьому істотно не змінюється стан такої продукції; 2) транспортування харчових продуктів тваринного походження, у тому числі тих, які потребують дотримання температурного режиму та не можуть зберігатися при температурі вище 10 °C, залишаючись придатними для споживання людиною; 3) зберігання харчових продуктів тваринного походження, які не потребують дотримання температурного режиму та можуть зберігатися при температурі вище 10 °C, залишаючись придатними для споживання людиною; 4) виробництво та/або зберігання харчових продуктів, інгредієнтами яких є виключно продукти рослинного походження та/або перероблені продукти тваринного походження; 5) експлуатацію закладів громадського харчування, закладів роздрібної торгівлі харчовими продуктами та/або виробництво ремісничих харчових продуктів, виробництво харчових продуктів тваринного походження на малих потужностях з виробництва харчових продуктів тваринного походження.
Потужності з виробництва та/або обігу харчових продуктів, на які не вимагається отримання експлуатаційного дозволу, підлягають обов’язковій державній реєстрації. При цьому, відповідно до ст. 25 вищезгаданого Закону, підставою для відмови у державній реєстрації потужності є тільки надання неповної інформації або наявність раніше прийнятого рішення про державну реєстрацію цієї потужності. Відмова у державній реєстрації потужностей з інших підстав не дозволяється.
Згідно ст.1. Закону 771, «експлуатаційний дозвіл - документ дозвільного характеру, що видається територіальним органом компетентного органу операторові ринку за результатами інспектування його потужності та посвідчує право оператора ринку здійснювати визначену цим Законом діяльність з виробництва та/або зберігання харчових продуктів тваринного походження; компетентний орган - центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів».
Тобто, по результатам проведеного інспектування компетентним органом було підтверджено, що в складському приміщенні зберігання, в т.ч. м’яса тушкованого, дотримуються необхідні температурно-вологісні умови його зберігання; в приміщенні наявні гаряча/холодна вода; обслуговуючий персонал, який контактує з харчовими продуктами, проходить з необхідною періодичністю медичні огляди та гігієнічне навчання, в т.ч. щодо поводження з харчовими продуктами і т.і., тобто дотримуються всі необхідні гігієнічні вимоги щодо поводження з харчовими продуктами, в т.ч. фасованими.
В той же час, державна реєстрація потужностей проводиться автоматично, тільки на підставі поданої заяви і підтвердити/заперечити факт дотримання необхідних умов зберігання не представляється можливим, тоді як встановлення за результатами інспектування потужності її невідповідності вимогам національного харчового законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів, являються підставою для відмови у видачі експлуатаційного дозволу.
Відповідно до Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів», термін придатності харчового продукту - дата, до настання якої характеристики харчового продукту залишаються незмінними у межах, визначених оператором ринку харчових продуктів, відповідальним за інформацію про такий харчовий продукт, за умови його зберігання відповідно до вимог, встановлених таким оператором ринку.
Дотримання вимоги щодо температурно-вологісного режиму зберігання, в т. ч. консервів м’ясних, підтверджується результатами інспектування представниками компетентного органу, по результатам позитивного висновку якого, було отримано експлуатаційний дозвіл на потужність зі зберігання продуктів тваринного походження;
при цьому документальне підтвердження державної реєстрації потужності оператора ринку, без проведеного і не передбаченого Законом інспектування, не дозволяє підтвердити дотримання необхідних умов зберігання, передбачених виробником.

Фасування

Дата подання: 13.11.2023 16:37
Дата відповіді: 14.11.2023 20:07
Шановний Замовнику! У додатку 3 до тендерної документації не зазначено тип фасування яловичини Чи можливе фасування у реторт-пакети по 500 гр? Дякую

відповідь:

День добрий, дякуємо за запитання. В тендерну документацію внесено зміни та зазначено фасування.

Про неможливіть суміщення функцій та обов'язків

Дата подання: 14.11.2023 14:59
Дата відповіді: 15.11.2023 19:35
ВОПРОС №1 У п.6 Додатку 3 Замовник вимагає наступну інформацію: «Працівники за участі яких буде здійснюватись обіг предмету закупівлі. Усі працівники Учасника повинні бути забезпечені робочим одягом (халат, рукавиці). Водій автотранспортного засобу, експедитор транспортний та вантажник повинні виконувати перелік посадових (робочих) обов’язків відповідно до типової кваліфікаційної характеристики даних професій. Одночасне виконання функції та обов’язків різних професій однією особою не допускається. Під час перевезення товару експедитор транспортний несе повну матеріальну відповідальність за втрату чи недостачу переданих до перевезення вантажів». Згідно п.10.10. наказу «Правила перевезення вантажів автомобільним транспортом в Україні», затверджених наказом Міністерства Транспорту України №363 від 14.10.1997р. щодо правил перевезення товару за домовленістю сторін водій може виконувати обов’язки супровідника вантажів (експедитора) (мається на увазі - договір про перевезення вантажів між постачальником та перевізником). Тому ця вимога про недопущення одночасного виконання функції та обов’язків різних професій однією особою є неприємлима та корупційна. Ця вимога була Вами включена до тендерної документації з метою звуження кола учасників або з іншої метою? Прошу надати відповідь.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

День добрий, дякуємо за запитання.
Відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471), (далі- Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням цих особливостей. Також абзацом 6 пункту 28 Особливостей визначено, що у тендерній документації зазначаються один або кілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону з урахуванням положень цих особливостей та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників процедури закупівлі установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Таким чином, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Разом з тим згідно з частиною 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації. При цьому, головною метою Замовника є успішне виконання умов предмета закупівлі (забезпечення якості товару та своєчасної його поставки).
Пунктом 6 додатку 3 тендерної документації передбачено, що усі працівники Учасника повинні бути забезпечені робочим одягом (халат, рукавиці). Водій автотранспортного засобу, експедитор транспортний та вантажник повинні виконувати перелік посадових (робочих) обов’язків відповідно до типової кваліфікаційної характеристики даних професій. Одночасне виконання функції та обов’язків різних професій однією особою не допускається. Під час перевезення товару експедитор транспортний несе повну матеріальну відповідальність за втрату чи недостачу переданих до перевезення вантажів.
Експедитор транспортний, відповідно до своїх посадових обов’язків, супроводжує вантажі до місця призначення, забезпечує необхідний режим збереження, схоронність їх при транспортуванні. За завдання матеріальної шкоди експедитор транспортний несе відповідальність - в межах, визначених чинним цивільним законодавством та законодавством про працю України. Згідно ст.135-1 Кодексу законів про працю України, письмові договори про повну матеріальну відповідальність може бути укладено підприємством, установою, організацією з працівниками (що досягли вісімнадцятирічного віку), які займають посади або виконують роботи, безпосередньо пов'язані із зберіганням, обробкою, продажем (відпуском), перевезенням або використанням у процесі виробництва переданих їм цінностей. При цьому, водій не належить до категорії працівників, з якими згідно з ст. 135-1 КЗпП України може бути укладений договір про повну матеріальну відповідальність (ВС/КЦС, справа № 743/1641/15-ц, 29.01.18).
На думку Замовника вимоги процедури закупівлі щодо працівників відповідної кваліфікації не є надмірними або занадто деталізованими порівняно з вимогами, які зазвичай висувають та які вважаються об’єктивно необхідними для успішного виконання договору про закупівлю. Таким чином, Замовник не вважає вимоги щодо наявності водія автотранспортного засобу, експедитора транспортного та вантажника дискримінаційними та такими що порушують умови чесної конкуренції, принципи відкритості та чесності публічних закупівель.
Розгорнути: 3 Згорнути

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-11-10-014499-a.c1

Статус:
Залишена без розгляду

Учасник: ТОВ "ЧЕРКАСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ", Код ЄДРПОУ:44785285
Дата подання: 13.11.2023 11:46
Керуючись статтею 5 «Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників» Законом України «Про публічні закупівлі» (Далі-Закон) та Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами та доповненнями) (далі – Особливості) вимагаємо внести зміни до Тендерної документації в частинах, що порушують основні принципи здійснення публічних закупівель (недискримінація учасників а рівне ставлення до них):
1. Керуючись вимогами п. 3.2.2. Додатку 3 Договір (договори), на підставі якого (яких) будуть використовуватися або задіюватися потужності (об’єкти) для виробництва та/або обігу предмету закупівлі (якщо потужності належать іншим особам). Даний документ (договір) повинен містити інформацію про часові межі розпорядку роботи потужності (об’єкту).Учасник не може укладати договори з певними прописаними умовами з огляду на те, що в майбутньому проходитиме тендер, де замовник на власний розсуд визначатиме який пункт має бути в договорі. Даною умовою Замовник обмежує коло потенційних учасників, (що є дискримінаційним по відношенню до інших потенційних учасників). З огляду на зазначене просимо Вас усунути дискримінаційну вимогу та внести зміни у Тендерну документацію, виключивши звуження конкуренції, а саме: "Даний документ (договір) повинен містити інформацію про часові межі розпорядку роботи потужності (об’єкту). "
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога відхилена

14.11.2023 19:43
Протокол № 23/11/14/2
щодо прийняття рішення уповноваженою особою
Замовник: Харківський національний університет внутрішніх справ

м. Вінниця 14 листопада 2023 року

Порядок денний:
1. Про розгляд вимоги щодо усунення порушення (далі – Вимога) під час проведення процедури закупівлі консерва яловичина тушкована вищого ґатунку 15130000-8: М’ясопродукти за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника (далі – Закупівля) та затвердження роз’яснення на звернення щодо усунення порушення.
2. Про оприлюднення роз’яснення на звернення щодо тендерної документації в електронній системі закупівель.

Закупівля зареєстрована за ідентифікатором: № UA-2023-11-10-014499-a.

Під час розгляду першого питання порядку денного:
Відповідно до пункту 54 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (далі – Особливості), фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру.

13 листопада 2023 об 11.46 в електронній системі закупівель оприлюднено Вимогу UA-2023-11-10-014499-a.c1 від Учасника ТОВ "ЧЕРКАСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ", Код ЄДРПОУ 44785285 такого змісту:
«Дискримінаційні умови
Керуючись статтею 5 «Принципи здійснення публічних закупівель та недискримінація учасників» Законом України «Про публічні закупівлі» (Далі-Закон) та Постановою КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (із змінами та доповненнями) (далі – Особливості) вимагаємо внести зміни до Тендерної документації в частинах, що порушують основні принципи здійснення публічних закупівель (недискримінація учасників а рівне ставлення до них):
1. Керуючись вимогами п. 3.2.2. Додатку 3 Договір (договори), на підставі якого (яких) будуть використовуватися або задіюватися потужності (об’єкти) для виробництва та/або обігу предмету закупівлі (якщо потужності належать іншим особам). Даний документ (договір) повинен містити інформацію про часові межі розпорядку роботи потужності (об’єкту).Учасник не може укладати договори з певними прописаними умовами з огляду на те, що в майбутньому проходитиме тендер, де замовник на власний розсуд визначатиме який пункт має бути в договорі. Даною умовою Замовник обмежує коло потенційних учасників, (що є дискримінаційним по відношенню до інших потенційних учасників). З огляду на зазначене просимо Вас усунути дискримінаційну вимогу та внести зміни у Тендерну документацію, виключивши звуження конкуренції, а саме: "Даний документ (договір) повинен містити інформацію про часові межі розпорядку роботи потужності (об’єкту). "»

Відповідь:
Виходячи зі змісту Вимоги та норм чинного законодавства України у сфері публічних закупівель, Вимога підлягає незадоволеню з таких підстав:
Відповідно до пункту 28 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2023 р. № 471), (далі- Особливості), тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) з урахуванням цих особливостей. Також абзацом 6 пункту 28 Особливостей визначено, що у тендерній документації зазначаються один або кілька кваліфікаційних критеріїв відповідно до статті 16 Закону з урахуванням положень цих особливостей та інформація про спосіб підтвердження відповідності учасників процедури закупівлі установленим критеріям і вимогам згідно із законодавством. Таким чином, замовник самостійно визначає кваліфікаційні критерії з тих, що передбачені статтею 16 Закону та указує у тендерній документації інформацію про спосіб підтвердження відповідності учасників установленим критеріям. Разом з тим згідно з частиною 3 статті 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Відповідно до пункту 3.2. додатку 3 тендерної документації, учасники для підтвердження наявності потужностей (об’єктів) мають надати правовстановлюючий документ на потужності (якщо потужності власні) або договір (договори), на підставі якого (яких) будуть використовуватися або задіюватися потужності (об’єкти) для виробництва та/або обігу предмету закупівлі (якщо потужності належать іншим особам). Даний документ (договір) повинен містити інформацію про часові межі розпорядку роботи потужності (об’єкту). ). Ця інформація необхідна замовнику для подальшого планування під час замовлення товару. Дана вимога жодним чином не обмежує конкуренцію та не призводить до дискримінації учасників, адже при підготовці тендерної пропозиції, учасники до укладеного раніше договору можуть внести зміни шляхом укладання додаткової угоди та включити інформацію про часові межі розпорядку роботи потужності (об’єкту).

Тому, враховуючи викладене Замовник не вбачає підстав для внесення змін до тендерної документації з вказаного питання.
Вимога підлягає незадоволеню.

Під час розгляду другого питання порядку денного:
Відповідно до пункту 54 Особливостей усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника.
Замовник повинен протягом трьох днів з дати їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення шляхом оприлюднення його в електронній системі закупівель.
Таким чином, необхідно оприлюднити роз’яснення на Вимоги в електронній системі закупівель в порядку, зазначеному вище.

Замовник прийняв рішення залишити тендерну документацію без змін.

ВИРІШИЛА:
1. Затвердити роз’яснення на Вимоги щодо Закупівлі.
2. Оприлюднити роз’яснення на Вимоги в електронній системі закупівель.


Уповноважена особа, начальник відділу закупівлі та тендерних процедур

____________________
(підпис)
Тетяна ЛЕОНОВА

Документи

14.11.2023 19:43
протокол

Аукціон

Початок:
20.11.2023 13:58
Завершення:
20.11.2023 14:27

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 20.11.2023 14:27

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
2 593 728 UAH з ПДВ 2 505 829.44 UAH з ПДВ Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУБІНА ІРИНА СТАНІСЛАВІВНА
Пошук по цьому учаснику
2 849 498.40 UAH з ПДВ 2 571 987.52 UAH з ПДВ Документи
ТОВ "М'ЯСОКОМБІНАТ ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ"
Пошук по цьому учаснику
2 572 113.60 UAH з ПДВ 2 572 113.60 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

25.11.2023 16:20
sign.p7s
25.11.2023 16:19
Навчання 23 11.pdf
25.11.2023 16:19
АТП ISO 9001.pdf
17.11.2023 21:38
sign.p7s
17.11.2023 21:38
sign.p7s
17.11.2023 21:38
Статут Н.pdf
17.11.2023 21:38
Експ доз.PDF
17.11.2023 21:38
Витяг(ПДВ).PDF
17.11.2023 21:38
22000.pdf
17.11.2023 21:38
Рішення.pdf
17.11.2023 21:38
навчання ст 2.PDF
17.11.2023 21:38
2789 тех пас.PDF
17.11.2023 21:38
Додаток 2 і 3 Т.PDF
17.11.2023 21:38
навчання.PDF
17.11.2023 21:38
Акт НАССР.PDF
17.11.2023 21:38
14001.jpg
17.11.2023 21:38
9001 2015.jpg
17.11.2023 21:38
Наказ з П.jpg
17.11.2023 21:38
45001.jpg
17.11.2023 21:38
ISO 28000.jpeg
17.11.2023 21:38
9001 2018.jpg

Публічні документи

06.12.2023 15:58
sign.p7s
17.11.2023 16:34
sign.p7s
17.11.2023 16:34
sign.p7s
17.11.2023 16:33
Дезінфекція.pdf
17.11.2023 16:33
Виписка.pdf
17.11.2023 16:33
Про санкції.pdf
17.11.2023 16:33
Про учасника.pdf
17.11.2023 16:33
Витяг.pdf
17.11.2023 16:33
Працівники.pdf

Публічні документи

15.11.2023 14:19
sign.p7s
15.11.2023 14:19
sign.p7s
15.11.2023 12:34
згода.jpg
15.11.2023 12:34
Статут.pdf
15.11.2023 12:34
мед. огляд.jpg
15.11.2023 12:34
гарант. лист.jpg
15.11.2023 12:34
Довідка банк.jpg
15.11.2023 12:34
НАССР.pdf
15.11.2023 12:34
трудова.jpg
15.11.2023 12:34
СЕРТИФІКАТ.pdf
15.11.2023 12:34
сан. обробка.jpg
15.11.2023 12:34
Сертифікат 1.pdf
15.11.2023 12:34
гофротара.pdf
15.11.2023 12:34
кваліфікація.jpg
15.11.2023 12:34
тех. обладн.jpg
15.11.2023 12:34
ТП.jpg
15.11.2023 12:34
п.47.jpg
15.11.2023 12:34
трудова 1.jpg
15.11.2023 12:34
IMG_0015.jpg
15.11.2023 12:34
ISO(HACCP).pdf
15.11.2023 12:34
IMG_0004.jpg
15.11.2023 12:34
IMG_0016.jpg
15.11.2023 12:34
IMG_0014.jpg
15.11.2023 12:34
IMG_0003.jpg

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "Спарта 2015"
#39625877
Пошук по цьому переможцю
Рішення скасоване 2 505 829.44 UAH з ПДВ 05.12.2023 19:48
ТОВ "Спарта 2015"
#39625877
Пошук по цьому переможцю
Відхилено 2 505 829.44 UAH з ПДВ 05.12.2023 19:50
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУБІНА ІРИНА СТАНІСЛАВІВНА
#2273101583
Пошук по цьому переможцю
Переможець 2 571 987.52 UAH з ПДВ 05.12.2023 20:06

Документи

20.11.2023 14:27
edr_identification.yaml
23.11.2023 18:43
протокол
29.11.2023 18:19
протокол
30.11.2023 13:58
протокол
30.11.2023 14:10
sign.p7s
30.11.2023 14:11
napc

Документи

05.12.2023 19:48
edr_identification.yaml
05.12.2023 19:49
протокол
05.12.2023 19:50
sign.p7s

Документи

05.12.2023 19:50
edr_identification.yaml
05.12.2023 20:06
протокол
05.12.2023 20:06
sign.p7s
05.12.2023 20:06
napc

Переможець

Дата і час публікації: 05.12.2023 20:06

Учасник Пропозиція Документи
ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ ГУБІНА ІРИНА СТАНІСЛАВІВНА
Пошук по цьому переможцю
#2273101583
2 571 987.52 UAH з ПДВ Документи

Документи

05.12.2023 19:50
edr_identification.yaml
05.12.2023 20:06
протокол
05.12.2023 20:06
sign.p7s
05.12.2023 20:06
napc

Укладений договір


Строк дії 13.12.2023 00:00 - 31.12.2023 23:59
Номер 459
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
договір Укладений
2 571 987.52
13.12.2023 14:47
13.12.2023
sign.p7s Укладений
13.12.2023 14:50

Зміни до договору

priceReductionWithoutQuantity 13.12.2023 13:10
Опис змін: Узгоджене зменшення ціни
Номер договору: 1
Контракт:

Виконання договору

Строк дії за договором: не вказанa — 31.12.2023
Сума оплати за договором: 2 483 854.80
UAH

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання