ПЗЗ-23П_465_ВО: Послуги у сфері поводження (збирання, перевезення, утилізація і т.д.) зі зношеними шинами

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-11-15-010573-a
  • 90523000-9 - Послуги з утилізації/видалення токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів
  • Не відбулася
Найменування замовника:
Регіональна філія "Південно-Західна залізниця" АТ "Укрзалізниця"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Олена Федорченко, +380443096911 , elena@sw.uz.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Київ, 01601, м. Київ, вул. Лисенка, 6
Очікувана вартість
18 000 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 23.11.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 20.11.2023 00:00

Оскарження умов:

до 20.11.2023 00:00

Подання пропозицій:

23.11.2023 00:00

Очікувана вартість
18 000 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
180 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Більш детальна інформація в тендерній документації. Проект договору в тендерній документації.

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Послуги у сфері поводження (збирання, перевезення, утилізація і т.д.) зі зношеними шинами
ДК 021:2015: 90523000-9 — Послуги з утилізації/видалення токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Ліцензія

Дата подання: 16.11.2023 15:37
Дата відповіді: 17.11.2023 11:54
Доброго дня! У ТД ви вимагаєте: 2. Ліцензія (або витяг з ліцензійного реєстру Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України), видана Учаснику, на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, оброблення, утилізація та/або знешкодження) дійсна на весь період надання послуг. Переглядаємо технічні вимоги в яких вказано знешкодження щин, вони відносяться до 4 класу небезпеки. 4 клас - це безпечні відходи, приберіть будь ласка вимогу до ліцензії, ці відходи та поводження з ними не ліцензується, у тому числі, як вторинна сировина.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Уважно вивчивши Ваше запитання, надаємо роз’яснення щодо надання Ліцензії (або витягу з ліцензійного реєстру Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України), видана Учаснику, на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами.
Зношені шини включені до розділу Б Жовтого переліку відходів, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України (далі – КМУ) від 13.07.2000 №1120 «Про затвердження Положення про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією / видаленням і Жовтого та Зеленого переліків відходів», і мають 4-й клас небезпеки (є малонебезпечними).
Однак, шини і продукти їх зносу – джерело викидів у навколишнє середовище забруднювальних речовин у вигляді газів, водних розчинів шкідливих речовин та пилоподібних продуктів зносу протектора шини, адже саме так зазначено у Правилах технічної експлуатації коліс та пневматичних шин колісних транспортних засобів категорій L, M, N, O та спеціальних машин, виконаних на їх шасі, затверджених Наказом Міністерства інфраструктури України від 26.07.2013 №549.
Відповідно до постанови КМУ від 27.07.2011 №1136 «Деякі питання збирання, заготівлі та утилізації зношених шин» підприємства, установи та організації, які виробляють та/або імпортують шини для транспортних засобів за кодами товарних категорій 4011, 4012, 4013 (включаючи всі підкатегорії) згідно з УКТЗЕД, внаслідок використання яких утворюються зношені шини, зобов’язані самостійно відповідно д законодавства забезпечити подальше збирання, заготівлю та утилізацію зношених шин або укласти договори про виконання робіт з організації збирання, заготівлі та утилізації зношених шин з урахуванням встановленого мінімального розміру плати за послуги з організації збирання, заготівлі та утилізації зношених шин з уповноваженим підприємством, що належить до сфери управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, або суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію.

Вимога до учасників про наявність ліцензії на здійснення операцій у сфері поводження з небезпечними відходами (збирання, зберігання, оброблення, утилізація та/або знешкодження) залишається.

Оброблення

Дата подання: 19.11.2023 19:52
Дата відповіді: 20.11.2023 17:40
Шановний замовник! Ви у відповіді посилаєтесь на: Відповідно до постанови КМУ від 27.07.2011 №1136 «Деякі питання збирання, заготівлі та утилізації зношених шин» підприємства, установи та організації, які виробляють та/або імпортують шини для транспортних засобів за кодами товарних категорій 4011, 4012, 4013 (включаючи всі підкатегорії) згідно з УКТЗЕД, внаслідок використання яких утворюються зношені шини, зобов’язані самостійно відповідно д законодавства забезпечити подальше збирання, заготівлю та утилізацію зношених шин або укласти договори про виконання робіт з організації збирання, заготівлі та утилізації зношених шин з урахуванням встановленого мінімального розміру плати за послуги з організації збирання, заготівлі та утилізації зношених шин з уповноваженим підприємством, що належить до сфери управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів, або суб’єктами господарювання, що мають відповідну ліцензію. В якому відповідно відсутня операція з оброблення. Просимо видали операцію з оброблення з вимоги до ліцензії.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Шановний Учаснику! Уважно вивчивши Ваше запитання, надаємо роз’яснення щодо операції з оброблення у сфері поводження з небезпечними відходами:
згідно з ліцензійними умовами провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, на підставі Постанови КМ № 1372 від 23.12.2021, небезпечні відходи - відходи, що мають такі фізичні, хімічні, біологічні чи інші небезпечні властивості, які створюють або можуть створити значну небезпеку для навколишнього природного середовища і здоров’я людини та які потребують спеціальних методів і засобів поводження з ними.
Поводження з небезпечними відходами - дії, спрямовані на запобігання утворенню відходів, їх збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення, сортування), утилізацію, видалення, знешкодження і захоронення.
Дія цих Ліцензійних умов поширюється на всіх суб’єктів господарювання незалежно від їх організаційно-правової форми та форми власності, які у повному обсязі або частково провадять чи мають намір провадити господарську діяльність з поводження з небезпечними відходами.

Вимога до учасників про наявність операції з оброблення у вимозі до ліцензії залишається.

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання