Технічне обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та цілодобове спостереження за пожежною автоматикою

  • Ідентифікатор тендеру UA-2023-12-13-005731-a
  • 75250000-3 - Послуги пожежних і рятувальних служб
  • Відмінена
Найменування замовника:
Управління освіти і науки Бориспільської міської ради
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Пригода Наталія Олександрівна, +380459568378 , borosvita@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Бориспіль, 08300, Київська область, Київський Шлях,35
Очікувана вартість
696 000 UAH з ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 26.12.23
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 18.12.2023 00:00

Оскарження умов:

до 18.12.2023 00:00

Подання пропозицій:

21.12.2023 11:19

Очікувана вартість
696 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
3 480 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

1 послуга
Технічне обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та цілодобове спостереження за пожежною автоматикою
ДК 021:2015: 75250000-3 — Послуги пожежних і рятувальних служб

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2023-12-13-005731-a.b1

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР БЕЗПЕКИ "СТАТУС", Код ЄДРПОУ:41360428
Дата подання: 14.12.2023 14:50
Замовник торгів вимагає у додатку 2 Тендерної документації від Учасників
«сканований з оригіналу/нотаріально-завіреної копії Дозвіл Державної служби України з питань праці або скановану з оригіналу/нотаріально-завіреної копії Декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці, зареєстрованої уповноваженими органами у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.10.2011 № 1107 «Про затвердження Порядку видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки»».
Дана вимога стосовно саме нотаріально-завіреної копії є дискримінаційною, та такою, що порушує принципи здійснення закупівель, визначенні ст.5, п. 5 ст. 14 та п. 4 ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі», а саме недискримінація та добросовісна конкуренція серед учасників, оскільки в нормативних(законодавчих) документах ніде не зазначено, що учасник торгів (виконавець робіт) обов`язково має надавати нотаріально-завірені копії.

Вимагаємо, скасувати дану дискримінаційну вимогу та привести тендерну документацію у відповідність згідно ЗУ «Про публічні закупівлі», зазначену вимогу замінити на наступну «завіреної копії Учасника»

Або враховуючи п.3 ст. 22 Закону України «Про публічні закупівлі», де зазначено, що тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації, вимагаємо зазначити посилання на конкретні нормативно-правові документи, де були б зазначені ті вимоги, що містяться у тендерній документації або внести зміни до тендерної документації шляхом видалення дискримінаційних вимог та привести її у відповідність до норм чинного законодавства України.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Номер вимоги: UA-2023-12-13-005731-a.a2

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ФОП "МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ", Код ЄДРПОУ:2981105119
Дата подання: 14.12.2023 18:39
Шановний Замовнику процедури закупівлі в Додатку №2 до тендерної документації "Технічна Специфікація" наявна вимога до учасників процедури закупівлі, згідно п.4 ви вимагаєте: Надати скан-копію діючого сертифікату Учасника закупівлі на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 зі звітом. Сертифікати повинні містити інформацію стосовно обслуговування систем безпеки.

Дана вимога є дисркимінаційною та такою, яка порушує норми чинного законодавства України, а саме статтю 5 та статтю 23 Закону України "Про публічні закупівлі"
Стаття 5 ч.1. Закупівлі здійснюються за такими принципами:
1) добросовісна конкуренція серед учасників;
2) максимальна економія, ефективність та пропорційність;
3) відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;
4) недискримінація учасників та рівне ставлення до них;
5) об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі;
6) запобігання корупційним діям і зловживанням.

Доводимо до вашого відома що в Україні є розроблений та прийнятий Державний стадарт України, а саме: ДСТУ EN ISO 9001:2018 Системи управління якістю. Вимоги (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT). Дата прийняття держстанадрту - 30.11.2018 року; Дата початку дії держстанадрту - 05.12.2018 року. Наказ від 30.11.2018 № 454 Про прийняття та відновлення дії національних стандартів. Даний державний стандарт є аналогічним або іншими словами еквівалентний до ДСТУ ISO 9001:2015, або іншими словами еквівалентним!!!

Відповідно до абзацу 2 ч.6 Закону України "Про публічні закупівлі" Якщо замовник посилається в тендерній документації на конкретні маркування, протокол випробувань чи сертифікат, він зобов’язаний прийняти маркування, протоколи випробувань чи сертифікати, що підтверджують відповідність "еквівалентним вимогам" та видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством.

Тобто в Законі України "Про публічні закупівлі" чітко зазначено, що Замовник закупівлі повинен надати право учаснику надати аналогічний(еквівалентний) сертифікат відповідності!!!

Окрім того на кожному без винятку сертифікаті відповідності, який виданий органом з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством зазначена наступна інформація - "Контроль відповідності сертифікованої системи вимогам зазначеного стандарту здійснюється шляхом технічного нагляду, обсяг, порядок, періодичність і процедури встановлюється органом з сертифікації. Сертифікат вважається чинним за умови щорічного підтвердження - отже будь-який сертифікат відповідності є дійсним за умови проходження "Щорічного технічного нагляду" або іншими словами "Щорічного технічного звіту"!!! У всіх інших випадках сертифікат відповідності є не дійсним!!! І дану інформацію Замовник може без труднощів перевірити та підтвердити для себе у будь-якого органц з оцінки відповідності!!!

Окрім того, відповідно до ч.5. статті 23 Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник може вимагати від учасників підтвердження того, що пропоновані ними товари, послуги чи роботи за своїми екологічними чи іншими характеристиками відповідають вимогам, установленим у тендерній документації. У разі встановлення екологічних чи інших характеристик товару, роботи чи послуги замовник повинен в тендерній документації зазначити, які маркування, протоколи випробувань, декларація або сертифікати можуть підтвердити відповідність предмета закупівлі таким характеристикам.

Маркування, протоколи випробувань та сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації або іншим способом, визначеним законодавством України!!!

Окрім того Законом України "Про публічні закупівлі" чітко зазначене наступне - Технічне завдання встановлюється у відповідності до положень ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі», в тому числі з урахуванням положень ч.5 даної статті в частині сертифікатів, тобто сертифікати повинні бути видані органами з оцінки відповідності, компетентність яких підтверджена шляхом акредитації, в будь-якому випадку необхідні підтвердження визначені в умовах цієї тендерної документації.

Відповідно до ст.1 ч.5 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності»
оцінка - процес оцінювання компетентності органу з оцінки відповідності у визначеній сфері акредитації, що здійснюється національним органом України з акредитації на основі визначених стандартів та/або інших нормативних документів.
Необхідно також зауважити, що відповідно до ст.11 ч.3 Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» в якій чітко зазначено наступне:

Якщо національний орган України з акредитації встановлює, що відповідний орган з оцінки відповідності є компетентним для провадження визначеної в заявці діяльності з оцінки відповідності, національний орган України з акредитації приймає рішення про його акредитацію чи розширення сфери його акредитації. У разі прийняття рішення про акредитацію органу з оцінки відповідності йому видається атестат про акредитацію та надається право використовувати національний знак акредитації. Строк дії атестата про акредитацію становить п'ять років. Опис та правила застосування національного знака акредитації встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку.

В Україні акредитуючим органом є Національне агенство по акредитації України, яке підвідомче Міністерству економічного розвитку та торгівлі НААУ та діє на основі Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» (№ 720-IX від 17.06.2020, з усіма змінами та доповненнями).

Відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» статті 1. Основні терміни та їх визначення
Акредитація органів з оцінки відповідності (далі - акредитація) - засвідчення національним органом України з акредитації того, що орган з оцінки відповідності відповідає вимогам національних стандартів, гармонізованих з відповідними міжнародними та євро-пейськими стандартами або вимогам міжнародних чи європейських стандартів, та у разі необхідності будь-яким додатковим вимогам щодо акредитації у відповідних сферах для провадження визначеної діяльності з оцінки відповідності.

Наполягаємо на внесенні змін до тендерної документації, яка чітко регламентується та визначається чинним законодавством України, а саме:
1. Законом України "Про публічні закупівлі"
2. Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності»
3. Положенням "Про Національне агенство по акредитації України (НААУ)"
шляхом долучення вимоги до учасників процедури закупівлі в наступній інтерпритації:
щодо надання скан-копії діючого сертифікату Учасника закупівлі на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001:2015 або еквівалентного(аналогічного) ДСТУ EN ISO 9001:2018 Системи управління якістю. Вимоги (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) з щорічним технічним звітом (адже щорічний технічний звіт підтверджує чинність сертифікату відповідності), який виданий органів з оцінки відповідності, акредитованим НААУ. Сертифікати повинні містити інформацію стосовно технічного обслуговування систем безпеки!!!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Номер вимоги: UA-2023-12-13-005731-a.c3

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ФОП "МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ", Код ЄДРПОУ:2981105119
Дата подання: 14.12.2023 19:42
Шавновний Замовнику процедури закупівлі, в тендерній документації, а саме в додатку 2 "Технічна специфікація" у вас зазначена наступна інформація

п.1. Згідно п. 2.4. та 11.3 додатку Ж ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту», розділу 11 ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 «Системи пожежної сигналізації та провіщування. Частина 14. Настанови щодо побудови, проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування і технічного обслуговування (CEN/TS 54-14:2018, IDT)» технічне обслуговування пристроїв автоматичної пожежної сигналізації розпочинається з моменту прийняття до експлуатування організаціями, які мають відповідну ліцензію.

По-перше, ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту» має чинну зміну №1, яка прийнята і затверджена і діє від 1.11.2019 року.

По-друге, п.2.4 в ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту» не існує взагалі, його також не існує і в зміні №1 до ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту»!!! Адже розділом 2 в ДБН В.2.5-56:2014 є "Нормативні посилання" і ви можете в цьому самі переконатися уважно ознайомившися з ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту» сторінка №2).

По-третє, додаток Ж, відповідно до затвердженої та діючої зміни №1 до ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту» - вилучений!!! (В цьому ви особисто можете переконатися ознайомившися з інформацією на сторінці 13 зміни №1 до ДБН В.2.5-56:2014). Відповідно норми, які зазначені в даному Додатку Ж є вже не чинними!!!

По-четверте, все це виглядає дуже дивно з точки зору того, що учасник в своїй тендерній документації повинен надати лист-погодження з "Технічною специфікацією", або по іншому кажучи з "Технічним завданням, яке наявне в тендерній документації!!!!

По-п'яте, вимоги щодо дотриманння вимог п. 2.4. та 11.3 додатку Ж ДБН В.2.5-56:2014 «Системи протипожежного захисту», розділу 11 ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 «Системи пожежної сигналізації та провіщування. Частина 14. Настанови щодо побудови, проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування і технічного обслуговування (CEN/TS 54-14:2018, IDT)», які є нечиннми вкладені в основу Додатку №2 до договору. Отже вимоги, які зазначені в Додатку №2 до договору не зможе виконати жоден з учасників процедури закупівлі, адже вони вже відмінені, або є недійсними, а відповідно і договір є не дійсним, в звязку з тим, що складений на основі не діючих вимог!!!

По-шосте, розділом 11 ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 «Системи пожежної сигналізації та провіщування. Частина 14. Настанови щодо побудови, проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування і технічного обслуговування (CEN/TS 54-14:2018, IDT)» є розділ "Реконструкція змонтованої системи", яке відношення має даний розділ до послуг з технічного облуговування системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та евакуацією людей не відомо взагалі!!!

По-сьоме, субєкти господарювання (організації) мають законне право виконувати роботи з технічного облуговування, які мають відповідну паперову або електронну ліцензію, яка видається з 2019 року суб'єктам господаорювання, у виляді дозвільного документу, щодо надання послуг протипожежного призначення і ну зрозуміло послуг з технічного облуговування системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу та евакуацією людей. Тому не зрозуімло взагалі чому ви не зазначаєте інформацію чітко, як передбачено чинним законодавстом України, а саме, щодо наявності в учасника процедури чинної паперової або електронної (з долучення відповідного наказу, щодо видачі електронної ліцензії), саме чинної!!! Адже у певних субєктів господарювання внаслідок деяких обставин ліцензія моде бути не чинною, або іншими словами анульованою!!!

Виникає логічне запитання до вас, яким чином учасником процедури закупівлі може погоджуватися з умовами "Технічної специфікації" або по-іншому "Технічного завдання", ящо вони не відповідають чинному законодавству України, чинним нормативним документам в галузі систем протипожежного захисту??? І чому взагалі учасник процедури закупівлі зобовязаний дотримуватися та виконувати вимоги тендерної документації Замовника, які відмінені і є вже не чинними??? Це виглядає досить дивно, або навіть можна сказати абсурдно!!!

На основі вищезазначеної інформації наполягаємо на внесенні відповідних змін до тендерної документації, яка відповідає чинному законодавству України!!!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Номер вимоги: UA-2023-12-13-005731-a.b4

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ФОП "МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ", Код ЄДРПОУ:2981105119
Дата подання: 14.12.2023 20:32
Шановний Замовнику процедури закупівлі в тендерній документації, а саме в Додатку №2 "Технічна специфікація" а також в Додатку №2 до Договору до учасників процедури закупівлі наявна наступна вимога, а саме: відповідно до розділу 11 ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 «Системи пожежної сигналізації та провіщування. Частина 14. Настанови щодо побудови, проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування і технічного обслуговування (CEN/TS 54-14:2018, IDT)»
технічне обслуговування пристроїв автоматичної пожежної сигналізації розпочинається з моменту прийняття до експлуатування організаціями, які мають відповідну ліцензію.

Виникає чітке та логічне запитання до вас, як до Замовника процедури закупівлі, адже це виглядає досить дивно, що ви від учасників процедури закупівлі вимагаєте дотримання відповідних розділів діючого ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 «Системи пожежної сигналізації та провіщування. Частина 14. Настанови щодо побудови, проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування і технічного обслуговування (CEN/TS 54-14:2018, IDT)» натомість не вимигає від учасників надання в своїх тендерних пропозиціях чинного сертифікату відповідності ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021!!!

Доводимо до вашого відома, що відповідно до розділу "Вступ" діючого ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 в якому чітко зазначене наступне: цей стандарт встановлює вимоги та містить рекомендації щодо побудови (планування), проектування, монтування, пусконалагоджування, експлуатування та технічного обслуговування систем пожежної сигналізації та оповіщування, у тому числі щодо остаточного перевіряння системи підрядною організацією, передавання системи в експлуатацію замовнику, який може залучати до цього процесу незалежні компетентні організації (“третю сторону”), компетентність якої підтверджено згідно з ДСТУ EN ISO/IEC 17020. Стандарт встановлює також вимоги щодо експлуатування, технічного обслуговування (підтримання експлуатаційної придатності) і перелік регламентних робіт, які проводять в рамках технічного обслуговування.
Зверніть увагу - технічного обслуговування (підтримання експлуатаційної придатності) і перелік регламентних робіт, які проводять в рамках технічного обслуговування (послуги, які є саме предметом закупівлі).

Також необхідно зауважити та відмітити наступне: відповідно до розділу 1 "Сфера застосування" ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021, абз. 6 зазначене наступне - Цим стандартом повинні користуватися фахівці, які мають відповідну компетентність. Разом з тим, наведено настанови також для інших осіб, які є замовниками або користувачами системи пожежної сигналізації і (або) системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей.

Відповідно виникає чітке запитання, яким чином фахівці учасника процедури закупівлі дотримуються норм чинного держстандарту ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 і хто визначає рівень і компетентності а відповідно і професійний рівень, щодо надання послуг технічного обслуговування системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей???

При відсутності в учасника чинного сертифікату відповідності ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 «Системи пожежної сигналізації та провіщування. Частина 14. Настанови щодо побудови, проектування, монтування, введення в експлуатацію, експлуатування і технічного обслуговування (CEN/TS 54-14:2018, IDT)», який виданий акредитованим органом сертифікації визначити рівень і компетентності а відповідно і професійний рівень фахівців (виконавців робіт) не можливо!!!

Відповідно до вищезазначеної інформації, яка базується на основі норм чинного держстандарту наполягаємо на внесенні змін до тендерної документації, шляхом долучення вимоги, щодо наявності в учасника процедури закупівлі чинного сертифікату відповідності ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021, наявність якого в учасника визначає та підкреслює наявність відповідних висококваліфікованих фахівців(працівників) в учасника процедури закупівлі, які дотримуються норм чинного держстандарту ДСТУ-Н CEN/TS 54-14:2021 і відповідно визначає рівень і компетентність, а відповідно і професійний рівень, щодо надання послуг технічного обслуговування системи пожежної сигналізації та системи оповіщення про пожежу, яка перевірена та підтверджена компетентними фахівцями органу з сертифікації відповідності та видачі субєкту господарювання сертифікату відповідності.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Номер вимоги: UA-2023-12-13-005731-a.b5

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ФОП "МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ", Код ЄДРПОУ:2981105119
Дата подання: 14.12.2023 21:10
Шановний Замовнику процедури закупівлі в тендерній документації, а саме в Додатку №2 "Технічна специфікація" наявні наступні вимоги до учасників процедури закупівлі:
п.4 Виконавець при наданні послуг по технічному обслуговуванню пристроїв автоматичної пожежної сигналізації використовує свої матеріали, вузли, складові частини, радіоелектронні компоненти та технічні засоби. Вартість матеріалів, вузлів, складових частин та радіоелектронних компонентів повинна входити до розрахункової вартості послуг по технічному обслуговуванню пристроїв автоматичної пожежної сигналізації, наданої Виконавцем у складі пропозиції.

Інші вимоги до Учасника:

п.1. Учасник у складі пропозиції надає загальну калькуляцію на послуги обслуговування системи автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та цілодобове спостереження за пожежною автоматикою всіх закладів освіти відповідно переліку, зазначивши при цьому в ній вартість з урахуванням всіх податків, зборів, матеріалів та будь - яких витрат (ціна з/без ПДВ).

В "Технічній специфікації" наявна лише таблиця з "Переліком обєктів Замовника", а таблиця з Переліком кількості приладів приймально-контрольних пожежних, автоматичних (димових та теплових) та ручних пожених сповіщувачів, оповіщувачів світлозвукових, покажчиків пожежних та гучномовців, а також кількості шлейфів системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей відсутня.

Виникає низка запитань до вас, як до Замовника процедури закупівлі:
1. Яким чином можна розрахувати Вартість матеріалів, вузлів, складових частин та радіоелектронних компонентів, яка повинна входити до розрахункової вартості послуг по технічному обслуговуванню пристроїв автоматичної пожежної сигналізації, без відсутності інформації щодо типу (марки) обладнання, яке буде обслуговуватися та відповідно без кількості приладів приймально-контрольних пожежних, автоматичних (димових та теплових) та ручних пожених сповіщувачів, оповіщувачів світлозвукових, покажчиків пожежних та гучномовців, а також кількості шлейфів системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей. Адже для різного типу (марки) обладнання вартість матеріалів, вузлів, складових частин та радіоелектронних компонентів, яка повинна входити до розрахункової вартості послуг по технічному обслуговуванню пристроїв автоматичної пожежної сигналізації є різною!!!

2. Також при відсутності інформації щодо типу (марки) обладнання, яке буде обслуговуватися та відповідно кількості приладів приймально-контрольних пожежних, автоматичних (димових та теплових) та ручних пожених сповіщувачів, оповіщувачів світлозвукових, покажчиків пожежних та гучномовців, а також кількості шлейфів системи пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей, взагалі незрозуміло яким чином учасникам формувати вартість послуг по кожному обєкту (закладу освіти), а їх 29 відповідно до Переліку обєктів???

3. Все це виглядає дивно та незрозуміло, виходячи з того, що в Україні є розробленим, затвердженим та діючим Прейскурант № 2661001-92 «Система технічного обслуговування і ремонту техніч-них засобів пожежогасіння, охоронної, пожежної та охоронно-пожежної сигналізації. Оптові ціни на технічне обслуговування і ремонт» розроблений ВГО «Укрспецавтоматика». Дата прйняття - 1.08.2000 року, відповідно до чинної інформації, яка зазначена на офіційній сторінці - сервісу документів - Будстандарт Online.

Виходячи з вищезазначеної інформації наполягаємо на внесенні змін до тендерної докуентації.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Номер вимоги: UA-2023-12-13-005731-a.b6

Статус:
Очікує розгляду

Учасник: ФОП "МЕЛЬНИЧЕНКО ОЛЕКСАНДР ВОЛОДИМИРОВИЧ", Код ЄДРПОУ:2981105119
Дата подання: 14.12.2023 21:36
Шановний Замовнику процедури закупівлі в тендерній документації, а саме в Додатку №1 до тендерної документації "Кваліфікаційні вимоги" наявна вимога до учасників, яка не відповідає чинному законодавству України, а саме: п.1.1. Учасник у Довідці про наявність обладнання та матеріально-технічної бази (таблиця 1) повинен підтвердити наявність у нього обладнання, матеріально-технічної бази та технологій, яка є у власності Учасника чи така, що використовується Учасником на договірних засадах (в тому числі, офісу та / або складських , власного або орендованого, автотранспорту) для забезпечення можливості надання якісних послуг.

Відповідно до чинної Постанови №852 від 23.11.2016 року "ЛІЦЕНЗІЙНІ УМОВИ провадження господарської діяльності з надання послуг і виконання робіт протипожежного призначення", розділу "Технологічні вимоги щодо наявності матеріально-технічної бази"

п.16. Ліцензіат зобов’язаний забезпечити наявність:
приладів для вимірювання сили електричного струму, опору, напруги, захисного заземлення (амперметр, вольтметр, омметр, мегомметр, тестер);
пристрою для проведення перевірки системи пожежної сигналізації (імітатор тепла та диму);
необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до місць провадження своєї діяльності, у яких здійснюється обслуговування замовників.

У вас в даному пункті вимоги, які визначаються і є обов'язковими відповідно до чинної Постанови №852 від 23.11.2016 року чомусь з незрозумілих причин відсутні.

Також незрозуміло, яким чином учасник процедури закупівлі, а відповідно майбутній її переможець буде дотримуватися і надавати ті послуги, які зазначені в регламенті 1 та регламенті 2 Додатку №2 до тендернохї документації "Технічної специфікації", наприклад - Перевірку працездатності: приладів приймально-контрольних пожежних (справність плавких запобіжників), табло, блоків, світлозвукових пристроїв (СЗУ), динаміків, моноблоку, блоку іскрозахисту, модулів, або Перевірку лінійної частини шлейфа, або Перевірка працездатності сповіщувачів - без застосування пристрою для проведення перевірки системи пожежної сигналізації (імітатор тепла та диму) невідомо. А ще це виглядає дивно з огляду на те, що кожний учасник процедури закупівлі погоджується листом, що буде дотримуватися та виконувати роботи, які зазначені в регламенті 1 та регламенті 2 Додатку №2 до тендернохї документації "Технічної специфікації" та обовязковому Додатку №2 до договору.

Наполягаємо на внесенні змін до тендерної документації, шляхом долучення вимоги, щодо наявності в учасників процедури закупівлі матеріально-технічної бази" яка обов'язково повинна бути в учасника процедури закупівоі та відповідно потенційного переможця та відповідати п.16 Постанови №852 від 23.11.2016 року!!!
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Очікується

Документи подані скаржником

14.12.2023 14:50
ВИМОГА.docx

Інформація про відміну

Скасування активоване
Дата відміни
26.12.2023 00:00
Причина відміни
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Причина відміни
Не можливість усунення порушень
Документи
15.12.2023 12:46 Протокол відміни пожежки.pdf
15.12.2023 12:47 sign.p7s

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання