Свинцево-кислотні акумуляторні батареї

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-03-04-010019-a
  • 31430000-9 - Електричні акумулятори
  • Завершена
Найменування замовника:
МИКОЛАЇВСЬКА МИТНИЦЯ ДЕРЖАВНОЇ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Ірина Кабаєва, +380958343522 , mk.gev@customs.gov.ua
Адреса замовника
Україна, м. Миколаїв, 54017, Миколаївська область, вулиця Маріупольська, будинок 57-А
Дата укладення договору
20.03.24
Переможець
ФОП ПЕТРЕНКО КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ
Очікувана вартість
6 000 UAH з ПДВ
Сума договору
5 154 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 20.03.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 09.03.2024 00:00

Оскарження умов:

до 09.03.2024 00:00

Подання пропозицій:

12.03.2024 09:00

Очікувана вартість
6 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
30 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2 штука
Свинцево-кислотні акумуляторні батареї
ДК 021:2015: 31430000-9 — Електричні акумулятори

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Вимоги про усунення порушення

Номер вимоги: UA-2024-03-04-010019-a.b1

Статус:
Вирішена

Учасник: ФОП ПЕТРЕНКО КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ, Код ЄДРПОУ:2775926571
Дата подання: 05.03.2024 16:32
П. 12 Розділ 3. Інструкція з підготовки тендерної пропозиції містить дискримінаційні умови, що направлені на недопущення до участі в закупівлі потенційних Учасників, які використовують удосконалені електронні підписи (УЕП), а саме : тендерна пропозиція учасника повинна бути підписана кваліфікованим електронним підписом (КЕП), при цьому Замовник посилається на ст. 12 закону України «Про публічні закупівлі»
Дійсно ст. 12 закону України «Про публічні закупівлі», а саме пункт 3 цієї статті встановлює: Під час використання електронної системи закупівель з метою подання тендерних пропозицій/пропозицій та їх оцінки документи та дані створюються та подаються з урахуванням вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг" та "Про електронні довірчі послуги".
В свою чергу закон України «Про електронні документи та електронний документообіг» в ст. 5 визначає Електронний документ
Електронний документ - документ, інформація в якому зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити документа.
Склад та порядок розміщення обов’язкових реквізитів електронних документів визначається законодавством.
Електронний документ може бути створений, переданий, збережений і перетворений електронними засобами у візуальну форму.
Візуальною формою подання електронного документа є відображення даних, які він містить, електронними засобами або на папері у формі, придатній для приймання його змісту людиною.
Статтею 6 вказаного закону встановлено, що для ідентифікації автора електронного документа може використовуватися електронний підпис.
Для підтвердження достовірності походження та цілісності електронного документа може використовуватися електронна печатка.
Накладанням електронного підпису та/або електронної печатки завершується створення електронного документа.
У разі створення електронного документа з використанням більш як одного електронного підпису та/або більш як однієї електронної печатки його створення завершується накладанням електронного підпису або електронної печатки останнім підписувачем чи створювачем електронної печатки відповідно до технології створення такого електронного документа.
Суб’єкти електронного документообігу використовують електронні підписи та електронні печатки у випадках, встановлених законодавством, або за домовленістю між відповідними суб’єктами.
Порядок використання електронного підпису у банківській системі України та на ринках небанківських фінансових послуг, державне регулювання та нагляд за діяльністю на яких здійснює Національний банк України, а також при наданні платіжних послуг визначається Національним банком України.
Порядок використання електронного підпису учасниками ринків капіталу та професійними учасниками організованих товарних ринків визначається Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку.

Відповідно до ст. 1 закону України «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги»
- автентифікація - електронний процес, що дає змогу підтвердити електронну ідентифікацію фізичної, юридичної особи, інформаційної або інформаційно-комунікаційної системи та/або походження та цілісність електронних даних;
- електронна ідентифікація - процес використання ідентифікаційних даних особи в електронній формі, які однозначно визначають фізичну, юридичну особу або уповноваженого представника юридичної особи;
- електронний підпис - електронні дані, що додаються до інших електронних даних або логічно з ними пов’язуються і використовуються підписувачем як підпис;
- ідентифікаційні дані особи - набір даних, які дають змогу встановити фізичну, юридичну особу або представника юридичної особи;
- ідентифікація особи - процес використання ідентифікаційних даних особи з документів, створених на матеріальних носіях, та/або електронних даних, у результаті якого забезпечується однозначне встановлення фізичної, юридичної особи або уповноваженого представника юридичної особи та перевірка належності особі таких даних
Вказані закони та норми встановлюють можливість створення та використання рівнозначних як паперових так і електронних документів, при цьому саме електронні документи потребують підтвердження авторства створення тією чи іншою особою, що і відбувається під час надання електронних довірчих послуг через зв'язок між електронним документом та його автором, який утворюючи електронний документ, підписує його електронним підписом
Закон України «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» вирізняє два виду елетронних підписів:
- кваліфікований електронний підпис(КЕП) - удосконалений електронний підпис, що створюється з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису і базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису;
та
- удосконалений електронний підпис (УЕП), що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису, - удосконалений електронний підпис, що створюється з використанням кваліфікованого сертифіката електронного підпису, виданого кваліфікованим надавачем електронних довірчих послуг та не містить відомостей про те, що особистий ключ зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису
При цьому і КЕП і УЕП мають спільне незмінне походження – вони створені з використанням кваліфікованого сертифікату електронного підпису.
Стаття 15 закону «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» Вирізняє ступені довіри до засобів електронної ідентифікації : Використання кваліфікованих електронних підписів та печаток забезпечує високий рівень довіри до засобів електронної ідентифікації, з використанням яких створюються такі електронні підписи та печатки, а також до схем електронної ідентифікації, в рамках яких видаються відповідні засоби електронної ідентифікації.
Використання удосконалених електронних підписів та печаток, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів, забезпечує середній рівень довіри до засобів електронної ідентифікації, з використанням яких створюються такі електронні підписи та печатки, а також до схем електронної ідентифікації, в рамках яких видаються відповідні засоби електронної ідентифікації.
Тобто мова йде лише про те, що КЕП асоціюється з високим рівнем довіри до засобів електронної ідентифікації , а УЕП – з середнім рівнем довіри до засобів електронної ідентифікації.
Стаття 17 закону України «Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги» встановлює перелік осіб та випадків коли обов’язково та безальтернативно використовується саме кваліфікований електронний підпис: «Органи державної влади, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи публічного права та їх посадові особи використовують кваліфіковані електронні підписи та печатки, а також електронні підписи та печатки, які базуються на кваліфікованих сертифікатах відкритих ключів.
Президент України, народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, керівники, заступники керівників, посадові особи державних органів, інших юридичних осіб публічного права, а також державні реєстратори, нотаріуси та інші суб’єкти, уповноважені державою на здійснення функцій державного реєстратора, для вчинення реєстраційних та інших дій, якщо зазначені особи використовують електронний підпис для реалізації повноважень, пов’язаних із набуттям, зміною чи припиненням прав та/або обов’язків фізичних і юридичних осіб відповідно до закону, використовують виключно кваліфіковані електронні підписи.
Законом може встановлюватися обов’язковість використання кваліфікованих електронних довірчих послуг в інших сферах суспільних відносин».
Закон України «Про публічні закупівлі» не зобов’язує учасників закупівель юридичних осіб приватного права, фізичних осіб підприємців та фізичних осіб використовувати виключно кваліфіковані електронні підпис.
Виходячи з наведеного у Замовника не має підстав встановлювати обмежувальні вимоги, що призводять до недопущення до участі в закупівлі Учасників , які використовують удосконалений електронний підпис.
Вимагаю позбавитись дискримінаційної ознаки в умовах закупівлі шляхом надання можливості використовувати не лише кваліфіковані електронні підписи, а і удосконалені електронні підписи.
Розгорнути Згорнути

Рішення замовника: Вимога задоволена

06.03.2024 14:50
Внести зміни до тендерної документації

Документи

06.03.2024 14:50
ПРОТОКОЛ № 9 .PDF

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 12.03.2024 09:00

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ФОП ПЕТРЕНКО КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ
Пошук по цьому учаснику
5 154 UAH з ПДВ 5 154 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

14.03.2024 10:19
sign.p7s
11.03.2024 22:38
sign.p7s
11.03.2024 22:38
sign.p7s
11.03.2024 22:38
Довідка не рф.pdf
11.03.2024 22:38
Аналог. дог.1.pdf
11.03.2024 22:38
ІПН Петренко.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ФОП ПЕТРЕНКО КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ
#2775926571
Пошук по цьому переможцю
Переможець 5 154 UAH з ПДВ 13.03.2024 16:39

Документи

12.03.2024 09:01
edr_identification.yaml
12.03.2024 09:01
edr_identification.yaml
13.03.2024 16:38
Протокол №10 .PDF
13.03.2024 16:39
sign.p7s
13.03.2024 16:39
napc

Переможець

Дата і час публікації: 13.03.2024 16:39

Учасник Пропозиція Документи
ФОП ПЕТРЕНКО КОСТЯНТИН ВІКТОРОВИЧ
Пошук по цьому переможцю
#2775926571
5 154 UAH з ПДВ Документи

Документи

12.03.2024 09:01
edr_identification.yaml
12.03.2024 09:01
edr_identification.yaml
13.03.2024 16:38
Протокол №10 .PDF
13.03.2024 16:39
sign.p7s
13.03.2024 16:39
napc

Укладений договір


Строк дії 20.03.2024 00:00 - 31.12.2024 23:59
Номер 16
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
ДОГОВІР .PDF Укладений
5 154
20.03.2024 14:39
20.03.2024
sign.p7s Укладений
20.03.2024 14:40

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання