44810000-1 - Фарби

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-03-22-010642-a
  • 44810000-1 - Фарби
  • Завершена
Найменування замовника:
Військова частина А0451
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Демчук Руслан Васильович, +380504382343 , ruslan_demchuk@ukr.net
Адреса замовника
Україна, Дубно, 35604, Рівненська область, щоб русня не підглядала
Дата укладення договору
10.04.24
Переможець
ТОВ "ДНІПРО ФАРБА ТРЕЙД"
Очікувана вартість
93 000 UAH з ПДВ
Сума договору
52 612.56 UAH
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 11.04.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 27.03.2024 00:00

Оскарження умов:

до 27.03.2024 00:00

Подання пропозицій:

30.03.2024 00:00

Початок аукціону:

01.04.2024 14:08

Очікувана вартість
93 000 UAH з ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
465 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
0.50 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

2002 кілограм
Фарба акрилова водоемульсійна біла матова
ДК 021:2015: 44810000-1 — Фарби

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

17 000,00 грн

Дата подання: 25.03.2024 16:35
Дата відповіді: 27.03.2024 12:06
А яким чином, Ви, плануєте провести процедуру витребування коштів в учасника по встановленій вимозі: "Учасник, який подав тендерну пропозицію, вважається таким, що згодний із умовами викладеними у цьому пункті до цієї тендерної документації, та буде дотримуватися умов своєї тендерної пропозиції протягом строку (120 календарних днів із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій). У разі оскарження учасником законного рішення замовника, яке залишено без змін органом до якого було подано скаргу, учасник погоджується сплатити грошові кошти замовнику в сумі 17 000,00грн. протягом 10 календарних днів з дня отримання повідомлення від замовника (повідомлення відсилається на електрону скриньку/пошту учасника зазначену у тендерній пропозиції)."??? Юридичні підстави щодо сплати коштів у Вас відсутні.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З аналізу норм законодавства, що регулює правовідносини у публічних закупівлях, та, зокрема, зі змісту положень ст. 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» можна дійти висновку, що цей Закон обмежує умови щодо визначення у тендерній документації конкретної торговельної марки, фірми, патенту, виробника, проте не забороняє визначати в тендерній документації інші вимоги до предмета закупівлі.
З цього приводу варто зазначити, що включення даної умови до тендерної документації повністю корелюється із положенням ч. 3 ст. 22 Закону, відповідно до якої тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Тому замовник гарантує дотримуватись основних принципів законодавства про публічні закупівлі при розгляді пропозицій учасників.
Заявником не доведено, яким чином наведена умова тендерної документації порушує його права та законні інтереси, пов’язані з участю у процедурі закупівлі.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 26.03.2024 10:52
Дата відповіді: 27.03.2024 15:50
У п.2.1. зазначено, що Продавець повинен передати (поставити) Замовнику Товар (товари), якість яких відповідає діючим вимогам та стандартам і є новим (таким що не був у вжитку). Продавець гарантує якість Товару, що поставляється по даному Договору, а також повну відповідність Товару Специфікації і умовам договору. Лакофарбова продукція, що виготовляється на території України виготовляється за ТУ. ТУ розроблюється із дотриманням положень ДСТУ. ДСТУ на лакофарбові матеріали не визначають конкретних якісних (нормативних) показників товару, а включає загальну методологію проведення досліджень якості, класифікацію, визначення понять, тощо. Таким чином, коректним формулюванням щодо якості запропонованого товару є його відповідність за якістю ТУ. Просимо внести наступні зміни до п.2.1 проєкту договору: 2.1. Продавець повинен передати (поставити) Замовнику Товар (товари), якість яких відповідає діючим вимогам ДСТУ або ТУ і є новим (таким що не був у вжитку). Продавець гарантує якість Товару, що поставляється по даному Договору, а також повну відповідність Товару Специфікації і умовам договору. За аналогією просимо внести аналогічні зміни до п.2.2, зазначивши «якість яких відповідає діючим вимогам ДСТУ або ТУ».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З аналізу норм законодавства, що регулює правовідносини у публічних закупівлях, та, зокрема, зі змісту положень статей 10 та 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» можна дійти висновку, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерну документацію та проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, проте не забороняє визначати в тендерній документації інші вимоги до предмета закупівлі.
Відповідно до Додатку 3 до тендерної документації ПРОЄКТ Договору у розділі XI. Інші умови передбачено порядок змін його умов.
У пункті 2.1. Проекту Договору зазначено – «Продавець повинен передати (поставити) Замовнику Товар (товари), якість яких відповідає діючим вимогам та стандартам і є новим (таким що не був у вжитку). Продавець гарантує якість Товару, що поставляється по даному Договору, а також повну відповідність Товару Специфікації і умовам договору.»
З цього приводу варто зазначити, що включення даної умови до проекту договору про закупівлю та тендерної документації повністю корелюється із положенням ч. 3 ст. 22 Закону, відповідно до якої тендерна документація та проект договору про закупівлю може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Тому замовник гарантує дотримуватись основних принципів законодавства про публічні закупівлі при розгляді пропозицій учасників.
Заявником не доведено, яким чином наведена умова тендерної документації та проект договору про закупівлю порушує його права та законні інтереси, пов’язані з участю у процедурі закупівлі.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 26.03.2024 10:53
Дата відповіді: 27.03.2024 16:02
У п.5.1. зазначено, що Товар повинен бути переданий Продавцем Замовнику до 22 травня 2024 року. У разі прострочення поставки Товару застосовується штрафна санкція до Продавця у розмірі 100 відсотків від вартості простроченого (недопоставленого) Товару в строк/термін до 22 травня 2024 року. Натомість у п.7.3. проєкту договору передбачення інша відповідальність за порушення строків поставки товару, а саме: «Відповідно до статті 231 Господарського кодексу України у разі порушення строків поставки Товару з Продавця стягується пеня у розмірі 0,2 відсотка вартості Товарів, з яких допущено прострочення виконання за кожен день прострочення, а за прострочення понад тридцять днів додатково стягується штраф у розмірі десяти відсотків вказаної вартості». Шановний Замовник, умови договору повинні базуватися на засадах рівності та справедливості його умов для сторін. Санкція, що передбачена у пунктом 5.1 є надмірно великою, що може значно перевищувати розміри заподіяної шкоди Замовнику, та суперечить п.7.3. Також умови договору передбачають відповідальність лише для Постачальника, що звужує коло його прав та ставить у нерівне правове положення із Замовником. Згідно зі ст.233 ГКУ у разі якщо належні до сплати штрафні санкції надмірно великі порівняно із збитками кредитора, суд має право зменшити розмір санкцій. При цьому повинно бути взято до уваги: ступінь виконання зобов'язання боржником; майновий стан сторін, які беруть участь у зобов'язанні; не лише майнові, але й інші інтереси сторін, що заслуговують на увагу. Якщо порушення зобов'язання не завдало збитків іншим учасникам господарських відносин, суд може з урахуванням інтересів боржника зменшити розмір належних до сплати штрафних санкцій. Відповідно до частини третьої ст. 551 ЦКУ розмір неустойки може бути зменшений за рішенням суду, якщо він значно перевищує розмір збитків, та за наявності інших обставин, які мають істотне значення. До прикладу, відповідно до абз.2 ч.2 ст.231 ГК України зазначено, що за порушення строків виконання зобов'язання стягується пеня у розмірі 0,1 відсотка вартості товарів (робіт, послуг), з яких допущено прострочення виконання за кожний день прострочення, а за прострочення понад тридцять днів додатково стягується штраф у розмірі семи відсотків вказаної вартості. Просимо привести п.5.1 проєкту договору у відповідність до п.7.3, а саме: 5.1. Товар повинен бути переданий Продавцем Замовнику до 22 травня 2024 року. У разі прострочення поставки Товару застосовується штрафна санкція до Продавця стягується пеня у розмірі 0,2 відсотка вартості Товарів, з яких допущено прострочення виконання за кожен день прострочення, а за прострочення понад тридцять днів додатково стягується штраф у розмірі десяти відсотків вказаної вартості в строк/термін до 22 травня 2024 року.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З метою забезпечення ефективного та прозорого здійснення закупівель, створення конкурентного середовища у сфері публічних закупівель, запобігання проявам корупції у цій сфері, розвитку добросовісної конкуренції, Верховною радою України прийнято ЗУ “Про публічні закупівлі” (надалі - Закон №922-VIII), який визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.
Основні принципи законодавства про публічні закупівлі є - добросовісна конкуренція серед учасників; максимальна економія, ефективність та пропорційність; відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель; недискримінація учасників та рівне ставлення до них; об’єктивне та неупереджене визначення переможця процедури закупівлі/спрощеної закупівлі; запобігання корупційним діям і зловживанням.
Законом №922-VIII визначено, що тендерна документація оприлюднюється замовником закупівлі та повинна містити умови проведення тендеру. Замовникам заборонено обмежувати конкуренцію. Не можна також висувати вимоги, які є по суті дискримінаційними.
Як вбачається ч.4 ст.22 Закону №922-VIII тендерна документація не повинна містити вимог, що призводять до дискримінації учасників, у т.ч. потенційних.
Проте, чіткого переліку дискримінаційних умов закон не встановлює.
Постійно вивчаючи та аналізуючи безліч скарг та прийнятих за результатами їх розгляду рішень, є основні умови, які можна вважати дискримінаційними, найчастіше скаржаться на умови, які встановлюють, а саме: - технічні вимоги до певного товару; - досвід виконання подібних договорів; - відгуки про роботу учасника (позитивні); - наявність працівників певної кваліфікації; - подання документів, які не передбачені законодавством; - наявність матеріально-технічної бази або конкретного обладнання.
Однак, Законом №922-VIII дані визначення не наведено. Фактично його сформульовано і деталізовано Верховним Судом (далі – ВС) у постанові від 29.01.2021 у справі №640/1042/19, де вказано, що дискримінація передбачає створення нерівних умов для конкретної особи або групи осіб серед інших. У цій справі ВС зазначив, що незгода суб`єкта господарювання з умовами тендерної документації процедури закупівлі, в якій він має намір взяти участь, як і невідповідність тендерної пропозиції суб`єкта господарювання вказаним вимогам, не є підставою для визнання умов тендерної документації дискримінаційними.
Отже, дискримінаційними є вимоги тендерної документації, які обмежують право учасників взяти участь у тендері та звужують коло учасників до одного чи декількох.
Замовник передбачив штрафні санкції у проекті договору з метою стимулювання постачальника поставити якісний товар та вчасно, що є правильним з огляду на поставлені перед замовником завдання по обороні України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності Збройними Силами України.
Окрім того, дані умови замовник застосовує у публічних закупівлях із жовтня 2023 року, станом на момент надання відповіді, до жодного постачальника замовник не застосував дані санкції із врахуванням реально-підтверджуючих обставин господарських відносин.
З цього приводу варто зазначити, що включення даної умови до проекту договору про закупівлю та тендерної документації повністю корелюється із положенням ч. 3 ст. 22 Закону, відповідно до якої тендерна документація та проект договору про закупівлю може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Тому замовник гарантує дотримуватись основних принципів законодавства про публічні закупівлі при розгляді пропозицій учасників.
Заявником не доведено, яким чином наведена умова тендерної документації та проект договору про закупівлю порушує його права та законні інтереси, пов’язані з участю у процедурі закупівлі.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 26.03.2024 10:53
Дата відповіді: 27.03.2024 16:06
У п.8.2. зазначено, що Сторона, що не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом п’яти днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону у письмовій формі. Відповідно до норм чинного законодавства не закріплено чіткого строку для повідомлення іншої сторони про обставини непереборної сили, а отже сторони вільні у виборі строку для повідомлення іншої сторони про виникнення обставини непереборної сили. Натомість, у разі виникнення реальних обставин непереборної сили, повідомити іншу сторону про виникнення форс-мажору протягом 5 днів не є достатнім, оскільки в перші дні форс-мажору у співробітників може не бути доступу до робочого місця через роботу відповідних служб (ДСНС, Національної поліції України тощо). До того на території України триває повномасштабне вторгнення, дії та/або наслідки якого, можуть призвести до часткового або повного зупинення отримання кореспонденції поштою, або ж відсутність у отримувача кореспонденції з об'єктивних причин може затримати/унеможливити відправку кореспонденції. Пропонуємо наступну редакцію п.8.2 проєкту договору або надати запевнення, що під час укладання договору із Переможцем будуть внесені зміни: 8.2. Сторона, що не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом чотирнадцяти днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону у письмовій формі.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З аналізу норм законодавства, що регулює правовідносини у публічних закупівлях, та, зокрема, зі змісту положень статей 10 та 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» можна дійти висновку, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерну документацію та проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, проте не забороняє визначати в тендерній документації інші вимоги до предмета закупівлі.
У пункті 8.2. Проекту Договору зазначено – «Сторона, що не може виконувати зобов'язання за цим Договором унаслідок дії обставин непереборної сили, повинна не пізніше ніж протягом п’яти днів з моменту їх виникнення повідомити про це іншу Сторону у письмовій формі.
Несвоєчасне повідомлення про настання форс-мажорних обставин позбавляє постраждалу Сторону, права посилатися на ці обставини.»
Замовнику незрозуміло чому потенційний постачальник не зможе протягом п’яти днів з моменту виникнення дій обставин непереборної сили повідомити про це замовника у письмовій формі за реквізитами вказаними у договорі.
З цього приводу варто зазначити, що включення даної умови до проекту договору про закупівлю та тендерної документації повністю корелюється із положенням ч. 3 ст. 22 Закону, відповідно до якої тендерна документація та проект договору про закупівлю може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Тому замовник гарантує дотримуватись основних принципів законодавства про публічні закупівлі при розгляді пропозицій учасників.
Заявником не доведено, яким чином наведена умова тендерної документації та проект договору про закупівлю порушує його права та законні інтереси, пов’язані з участю у процедурі закупівлі.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 26.03.2024 10:54
Дата відповіді: 27.03.2024 16:13
Шановний Замовник! В Україні діє Постанови КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (далі - Постанова). Недотримання Постанова КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації" (далі - Постанова) будь-якою із Сторін має наслідок: нікчемність договору. Просимо доповнити проєкт договору пунктом: Сторони підтверджують та гарантують, що на них не розповсюджується дія мораторію, визначеного Постановою КМ України №187 від 03.03.2022 року "Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації", а у випадку змін наведених гарантій, зобов'язані невідкладно, але не пізніше 3 днів інформувати письмово іншу сторону про такі зміни, що дає право для розірвання договору іншою стороною в односторонньому порядку без застосування будь-яких санкцій за це.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З аналізу норм законодавства, що регулює правовідносини у публічних закупівлях, та, зокрема, зі змісту положень статей 10 та 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» можна дійти висновку, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерну документацію про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, проте не забороняє визначати в тендерній документації інші вимоги до предмета закупівлі.
У тендерній документації замовника передбачено - Розділ 5. Оцінка тендерної пропозиції - п.2 Інша інформація - Інші умови тендерної документації: - 12. Учасники при поданні тендерної пропозиції повинні враховувати норми (врахуванням вважається факт подання тендерної пропозиції, що учасник ознайомлений з даним нормами і їх не порушує, жодні окремі підтвердження не потрібно подавати): - постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення захисту національних інтересів за майбутніми позовами держави Україна у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації» від 03.03.2022 № 187 (надалі – постанова КМУ №187), оскільки замовник не може виконувати зобов’язання, кредиторами за якими є Російська Федерація або особи, пов’язані з країною-агресором, що визначені підпунктом 1 пункту 1 цієї Постанови.
З цього приводу варто зазначити, що не включення даної умови до проекту договору про закупівлю повністю корелюється із положенням ч. 3 ст. 22 Закону, відповідно до якої тендерна документація та проект договору про закупівлю може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Тому замовник гарантує дотримуватись основних принципів законодавства про публічні закупівлі при розгляді пропозицій учасників.
Заявником не доведено, яким чином наведена умова тендерної документації про закупівлю порушує його права та законні інтереси, пов’язані з участю у процедурі закупівлі.

Щодо умов проєкту договору

Дата подання: 26.03.2024 10:54
Дата відповіді: 27.03.2024 16:16
Шановний Замовник! Триває військова агресія рф проти України. Крім активних бойових дій у ряді областей України, країна-агресорка здійснює регулярні масовані ракетні обстріли всієї території нашої держави. Місце влучання чергової російської ракети чи снаряду є непередбачуваним, як і території активних бойових дій, що можуть такими стати після укладання договору. Пропонуємо додати новий пункт договору або надати запевнення, що під час укладання договору із Переможцем будуть внесені зміни: Сторони погоджуються, що військова агресія рф проти України та (або) її наслідки, а саме: ведення активних бойових дій за місцезнаходженням Сторін, на шляху слідування товару, сировини при інших обставинах: ракетні, артилерійські, інші обстріли; тощо вважається обставиною непереборної сили (форс-мажором) для цілей виконання цього Договору якщо вони: не залежать від волі Сторін та безпосередньо впливають на можливість Сторони виконувати зобов'язання за договором; настали після укладання цього Договору; підтверджені відповідними доказами.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

З аналізу норм законодавства, що регулює правовідносини у публічних закупівлях, та, зокрема, зі змісту положень статей 10 та 22 ЗУ «Про публічні закупівлі» можна дійти висновку, що замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель оголошення про проведення конкурентних процедур закупівель, тендерну документацію та проект договору про закупівлю з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов, проте не забороняє визначати в тендерній документації інші вимоги до предмета закупівлі.
У пункті 5.2. Проекту Договору зазначено – «Місце поставки Товарів - м. Дубно, Рівненська область.»
Відповідно до пункту 5.3. Проекту Договору – «Договір вважається виконаний належним чином в повному обсязі після поставки Товару. Моментом поставки Товару є передання Товару від Продавця до Замовника з підписанням видаткової накладної Сторонами.»
Якщо заявник переймається можливою втратою товару по доставці до місця поставки відповідно до умов Договору, то він може застрахувати даний товар.
Окрім того слід зазначити, що замовник не наділений повноваженнями та не зобов’язаний встановлювати обставини втрати товару постачальником із не залежних від замовника обставин тим більше передбачати в умовах договору.
З цього приводу варто зазначити, що включення даних умов пунктів 5.2 та 5.3 до проекту договору про закупівлю та тендерної документації повністю корелюється із положенням ч. 3 ст. 22 Закону, відповідно до якої тендерна документація та проект договору про закупівлю може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити.
Тому замовник гарантує дотримуватись основних принципів законодавства про публічні закупівлі при розгляді пропозицій учасників.
Заявником не доведено, яким чином наведена умова тендерної документації та проект договору про закупівлю порушує його права та законні інтереси, пов’язані з участю у процедурі закупівлі.
Розгорнути: 6 Згорнути

Аукціон

Початок:
01.04.2024 14:08
Завершення:
01.04.2024 14:55

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 01.04.2024 14:55

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "ДНІПРО ФАРБА ТРЕЙД"
Пошук по цьому учаснику
55 014.96 UAH з ПДВ 52 612.56 UAH з ПДВ Документи
55 014.96 UAH з ПДВ 52 852.80 UAH з ПДВ Документи
59 802.60 UAH з ПДВ 59 802.60 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОЛІСАН"
Пошук по цьому учаснику
61 501.44 UAH з ПДВ 61 501.44 UAH з ПДВ Документи
ФОП "ЗДОБИЛЯК ХРИСТИНА ЗЕНОВІЇВНА"
Пошук по цьому учаснику
72 672.60 UAH з ПДВ 72 672.60 UAH з ПДВ Документи
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНКОС ІНДАСТРІ"
Пошук по цьому учаснику
90 090 UAH з ПДВ 90 090 UAH з ПДВ Документи

Публічні документи

05.04.2024 17:13
sign.p7s
02.04.2024 11:01
sign.p7s
29.03.2024 11:19
sign.p7s
29.03.2024 11:19
sign.p7s
29.03.2024 11:17
Тех.харак.pdf
29.03.2024 11:17
Витяг ПДВ.pdf.p7s
29.03.2024 11:17
Витяг ПДВ.pdf
29.03.2024 11:17
Тех.харак.pdf.p7s

Публічні документи

29.03.2024 15:53
sign.p7s
29.03.2024 15:53
sign.p7s
29.03.2024 15:51
Відгук_1124.pdf
29.03.2024 15:51
Відгук_1124.pdf.p7s

Публічні документи

29.03.2024 17:27
sign.p7s
29.03.2024 17:27
sign.p7s
29.03.2024 17:19
Висновок СЕС.pdf

Публічні документи

29.03.2024 17:09
sign.p7s
29.03.2024 16:57
СЕС фарби ВД.pdf
29.03.2024 16:56
Тех хар-ки.pdf
29.03.2024 16:56
статут.pdf

Конфіденційні документи

29.03.2024 16:56
Довідка про кінцевого бенефеціара.pdf

Обгрунтування конфіденційності

містить персональні дані особи

Публічні документи

28.03.2024 13:14
sign.p7s
28.03.2024 12:37
15. Витяг ПДВ.pdf
28.03.2024 12:37
16. Витяг з ЄДР.pdf

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "ДНІПРО ФАРБА ТРЕЙД"
#40529883
Пошук по цьому переможцю
Переможець 52 612.56 UAH з ПДВ 02.04.2024 10:12

Документи

01.04.2024 14:56
edr_identification.yaml
02.04.2024 10:11
Протокол
02.04.2024 10:12
sign.p7s
02.04.2024 10:13
napc

Переможець

Дата і час публікації: 02.04.2024 10:12

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "ДНІПРО ФАРБА ТРЕЙД"
Пошук по цьому переможцю
#40529883
52 612.56 UAH з ПДВ Документи

Документи

01.04.2024 14:56
edr_identification.yaml
02.04.2024 10:11
Протокол
02.04.2024 10:12
sign.p7s
02.04.2024 10:13
napc

Укладений договір


Строк дії 10.04.2024 00:00 - 01.12.2024 23:59
Номер 51
Контракт Статус Сума Опубліковано Укладений
Договір Укладений
52 612.56
11.04.2024 13:16
10.04.2024
sign.p7s Укладений
11.04.2024 13:17

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання