39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Крісло офісне))

  • Ідентифікатор тендеру UA-2024-03-26-012688-a
  • 39113100-8 - М’які крісла
  • Пропозиції розглянуті
Найменування замовника:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
Тип закупівлі
aboveThreshold
Контактна особа замовника
Темнохуд Андрій Іванович, 380504479384 , temnokhud@zmtes.centrenergo.com
Адреса замовника
Україна, смт Козин, Обухівський район, 08711, Київська область, ВУЛИЦЯ РУДИКІВСЬКА, будинок 49
Переможець
ТОВ "АМФ УКРАЇНА"
Очікувана вартість
145 716.67 UAH без ПДВ
Оцінка умов закупівлі:
останні зміни 25.04.24
  • Відгуки 0
  • Інформація про тендер

Інформація про процедуру

Роз’яснення:

до 05.04.2024 00:00

Оскарження умов:

до 05.04.2024 00:00

Подання пропозицій:

08.04.2024 11:00

Початок аукціону:

09.04.2024 11:19

Очікувана вартість
145 717 UAH без ПДВ
Вид тендерного забезпечення:
Відсутній
Розмір мінімального кроку пониження ціни:
1 457 UAH
Розмір мінімального кроку пониження ціни, %:
1 %

Інформація про предмет закупівлі

Предмет закупівлі
Термін постачання протягом 30 календарних днів з можливістю дострокової поставки у період з дати укладання договору по 31.12.2024 року. Забезпечення тендерних пропозицій та забезпечення виконання договору про закупівлю, при укладанні договору з переможцем - не вимагається. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону – 1%. Тендерна пропозиція учасника, ціна якої буде вищою, ніж очікувана вартість предмета закупівлі, визначена в оголошенні про проведення відкритих торгів буде відхилена.
Розгорнути Згорнути

Опис окремої частини або частин предмета закупівлі

35 штука
Крісло офісне Nowy Styl Germes ordf SP-A або еквівалент
ДК 021:2015: 39113100-8 — М’які крісла

Критерії вибору переможця

Очікувана вартість:
100%

Тендерна документація

Запитання до процедури

Проєкт договору

Дата подання: 29.03.2024 12:52
Дата відповіді: 02.04.2024 10:45
Шановний Замовник! Звертаємо вашу увагу на той факт, що проектом Договору взагалі не визначено чіткий строк який визначений днями на оплату за поставлений Товар. Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до частини 1 статті 3 Господарського кодексу України під господарською діяльністю у цьому Кодексі розуміється діяльність суб'єктів господарювання у сфері суспільного виробництва, спрямована на виготовлення та реалізацію продукції, виконання робіт чи надання послуг вартісного характеру, що мають цінову визначеність. Договір поставки за своєю правовою природою є двостороннім договором, який передбачає наявність не лише прав у Сторін, а й відповідних обов'язків. Так, Постачальник приймає на себе обов'язок поставити якісний Товар в строк, який вказано у Договорі, а Покупець приймає зобов'язання оплатити поставлений Товар. По тексту проекту Договору складається ситуація у якій Постачальник не має права порушити строк поставки товару, хоч на 1 день, а в свою чергу Замовник має право здійснити оплату взагалі у не визначений строк. Такі умови Договору в умовах сьогодення є нереалістичними, оскільки Постачальник не лише бажає отримати прибуток, а й виконати належним чином взяті на себе зобов’язання перед контрагентами та співробітниками, які також у свою чергу виходячи з договірних зобов’язань розраховують отримати кошти в строк. Наявність в Договорі чітко визначених строків на виконання зобов’язань в частині оплати за своєчасно поставлений Товар забезпечує необхідний баланс прав та обов’язків між Сторонами, а отже строк на оплату за поставлений Товар обов’язково має бути зазначений у Договорі. Таким чином, на підставі вищевикладеного, просимо Вас доповнити проект Договору або внести зміни в існуючі пункти, якими чітко зазначити протягом якого строку Покупець зобов’язаний здійснити оплату за поставлений Постачальником товар.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

На підставі службової записки департаменту з правових питань та корпоративного упарвління ПАТ "Центренерго" надаємо відповідь:
Відповідно до ч. 1 ст. 41 Закону України «Про публічні закупівлі»: Договір про закупівлю укладається відповідно до норм Цивільного та Господарського кодексів України з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.
Згідно із ч. 1 ст. 627 Цивільного кодексу України - відповідно до статті 6 цього Кодексу сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.
Відповідно до ч. 1 ст. 628 Цивільного кодексу України, зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими відповідно до актів цивільного законодавства.
Крім того, абзацом першим ч. 4 ст. 179 Господарського кодексу України визначено, що при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі вільного волевиявлення, коли сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству.
Викладений Замовником в Додатку № 4 Тендерної документації проект Договору про закупівлю (поставку) товарів є типовою формою договору, що затверджена внутрішніми нормативними документами Товариства, розроблена з урахуванням багаторічної практики правовідносин з контрагентами, враховує особливості господарської діяльності ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО», як підприємства, що відноситься до державного сектору економіки.
Щодо «чіткого зазначення строку оплати за поставлений Постачальником товар», звертаємо Вашу увагу, що умови розрахунків визначені Додатком № 3 до Тендерної документації «Технінчні вимоги», а саме: п. 2 Технічних вимог «Умови розрахунків: до 30 днів після підписання акту приймання-передачі Продукції».
Умови, що зазначені в Технічних вимогах (зокрема й умови розрахунків) викладаються в Додатку № 1 до Договору, який відповідно до п. 14.1. Договору – є його невід’ємною частиною.

Проєкт договору п. 9.2

Дата подання: 29.03.2024 12:53
Дата відповіді: 02.04.2024 10:50
Шановний Замовник! Просимо Вас внести зміни в пункт 9.2. проекту Договору шляхом викладення його в наступній редакції: «У разі невиконання або несвоєчасного виконання зобов'язань щодо поставки Продукції з Постачальника стягується пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від вартості Продукції, з якої допущено прострочення за кожний день прострочення, а за прострочення понад тридцять днів додатково стягується штраф у розмірі семи відсотків вказаної вартості, і крім цього, Постачальник відшкодовує всі понесені Покупцем збитки, заподіяні затримкою виконання Постачальником зобов'язань за цим Договором, а у разі здійснення попередньої оплати Постачальник, крім сплати зазначених штрафних санкцій, повертає Покупцю кошти з урахуванням індексу інфляції і 3-х відсотків річних». Звертаємо Вашу увагу, що відповідно частиною 2 статті 231 Господарського кодексу України визначено, що У разі якщо порушено господарське зобов'язання, в якому хоча б одна сторона є суб'єктом господарювання, що належить до державного сектора економіки, або порушення пов'язане з виконанням державного контракту, або виконання зобов'язання фінансується за рахунок Державного бюджету України чи за рахунок державного кредиту, штрафні санкції застосовуються, якщо інше не передбачено законом чи договором, у таких розмірах за порушення строків виконання зобов'язання стягується пеня у розмірі 0,1 відсотка вартості товарів (робіт, послуг), з яких допущено прострочення виконання за кожний день прострочення, а за прострочення понад тридцять днів додатково стягується штраф у розмірі семи відсотків вказаної вартості. Також, згідно з статтею 3 Закону України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов'язань» Розмір пені, передбачений статтею 1 цього Закону, обчислюється від суми простроченого платежу та не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня. Таким чином, зазначення в пункті 9.2. проекту Договору, що пеня встановлюється у розмірі 2% в день порушує положення чинного законодавства України та звичаї ділового обороту. Таким чином, просимо вас внести зміни в пункт 9.2. проекту Договору шляхом викладення його в запропонованій редакції.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Частина 2 статті 231 Господарського кодексу України передбачає встановлення штрафних санкцій за порушення строків виконання господарського зобов’язання у разі, якщо хоча б одна сторона є суб'єктом господарювання, що належить до державного сектора економіки, або порушення пов'язане з виконанням державного контракту, або виконання зобов'язання фінансується за рахунок Державного бюджету України чи за рахунок державного кредиту, якщо інше не передбачено законом чи договором.
Таким чином, законодавство допускає встановлення в договорі інших, ніж зазначені в ч.2 статті 231 Господарського кодексу України, штрафних санкцій за порушення виконання господарського зобов’язання.
Відповідно до абзацу 1 ч. 4 ст. 179 Господарського кодексу України, при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі вільного волевиявлення, коли сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству.
Статтею 3 Закону України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань», розмір пені, передбачений статтею 1 цього Закону, обчислюється від суми простроченого платежу та не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня. Тобто, вказаним Законом встановлено обмеження відповідальності за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань. Оскільки в п.9.2 проекту Договору встановлена відповідальність Постачальника за невиконання або несвоєчасне виконання зобов'язань щодо поставки товару, то обмеження, встановлене Законом України «Про відповідальність за несвоєчасне виконання грошових зобов’язань» в даному випадку не застосовується.
Крім цього, викладений Замовником в Додатку № 4 Тендерної документації проект Договору про закупівлю (поставку) товарів є типовою формою договору, що затверджена внутрішніми нормативними документами Товариства, розроблена з урахуванням багаторічної практики правовідносин з контрагентами та враховує особливості господарської діяльності ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО», як підприємства, що відноситься до державного сектору економіки.

Проєкт договору п. 11.4

Дата подання: 29.03.2024 12:54
Дата відповіді: 02.04.2024 10:55
Шановний Замовник! Просимо Вас внести зміни в пункт 11.4. Додатку №1 до проекту Договору шляхом викладення його в наступній редакції: «Якщо Постачальник не зареєстрував податкові накладні (розрахунки коригування до податкових накладних) в Єдиному реєстрі податкових накладних до закінчення граничного терміну реєстрації податкових накладних, передбаченого Податковим кодексом України, Покупець має право призупинити виконання своїх зобов'язань по оплаті вартості Продукції на суму, що відповідає 20% (двадцяти) відсотків від суми незареєстрованих податкових накладних (розрахунках коригування до податкових накладних), а саме – 20% (двадцяти) відсотків від загальної суми коштів, що підлягають сплаті до моменту реєстрації такої податкової накладної (розрахунків коригування до податкових накладних) в Єдиному реєстрі податкових накладних». Оскільки прив'язка оплати за своєчасно поставлений Товар до моменту реєстрації та/або вчинення інший дій стосовно податкової накладної є такою, що суттєво обмежує права Постачальника, який розраховує отримати кошти за поставлений Товар в повному обсязі та в строк з врахуванням звичаїв ділового обороту. Звертаємо вашу увагу на той факт, що Постачальник є надійним контрагентом та дотримується зобов'язань передбачених чинним законодавством, в тому числі зобов'язань в частині реєстрації податкових накладних в Єдиному державному реєстрі податкових накладних. Відповідно змісту статті 173 Господарського кодексу України змісту вбачається, що господарським зобов’язанням є обов’язки сторін вчинити дії, спрямовані на досягнення мети договору, тобто зобов’язанням виконавця є обов’язок виконати роботи (надати послуги, поставити товар), а зобов’язанням замовника — обов’язок оплатити вартість цих робіт (послуг, товару). Таким чином, обов’язок здійснити реєстрацію Податкової накладної у ЄРПН протягом передбаченого законодавством строку не є господарським зобов’язанням та/або правилом здійснення господарської діяльності, а є лише зобов'язанням, яке передбачено Податковим кодексом України. Тому Господарське законодавство до податкових відносин не застосовується, якщо інше не встановлено законом. Зазначена зміна не погіршить умови Замовника та захищає його інтереси на протязі всього часу виконання зобов'язань, проте надає можливість Постачальникам отримувати своєчасну оплату за поставлений товар. Тому на підставі вищевикладеного просимо вас внести відповідні зміни в пункт 11.4. Додатку №1 до проекту Договору.
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Згідно п. 198.6. ст. 198 Податкового кодексу України, не відносяться до податкового кредиту суми податку, сплаченого (нарахованого) у зв'язку з придбанням товарів/послуг, не підтверджені зареєстрованими в Єдиному реєстрі податкових накладних податковими накладними / розрахунками коригування до таких податкових накладних чи не підтверджені митними деклараціями (тимчасовими, додатковими та іншими видами митних декларацій, за якими сплачуються суми податку до бюджету при ввезенні товарів на митну територію України), іншими документами, передбаченими пунктом 201.11 статті 201 цього Кодексу.
Відповідно до п.201.10 ст. 201 Податкового кодексу України, відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не дає права покупцю на включення сум податку на додану вартість до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми податку на додану вартість, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.
Враховуючи вищевикладені норми Податкового кодексу України, у разі не виконання Постачальником свого зобов’язання з реєстрації податкової накладної, Покупець втрачає право включити суму податку на додану вартість до свого податкового кредиту. Для уникнення ризиків, пов’язаних із цим, Покупець (ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО») в Договорі встановив додаткову господарську санкцію у вигляді призупинення виконання зобов’язань по оплаті Продукції на суму, що відповідає сумі незареєстрованої Постачальником податкової накладної.
Крім цього, Покупець (ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО») має у своїй багаторічній господарській практиці негативну історію із контрагентами, які недобросовісно виконували свої зобов’язання із реєстрації податкових накладних, що призвело до численних скарг та судових спорів. У зв’язку з цим, Покупцем (ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО») в Додаток №1 до Типової (примірної) форми договору, затвердженої внутрішніми нормативними документами ПАТ «ЦЕНТРЕНЕРГО», було внесено пункт 11 із податковими застереженнями. Зміна та виключення даних пунктів з Договору неможлива.

Враховуючи вищевикладене, Замовник не вбачає за доцільне внесення змін до проекту договору.

Щодо ТУ виробника

Дата подання: 29.03.2024 13:04
Дата відповіді: 01.04.2024 14:39
Шановний замовнику! В таблиці Додатку №3 до тендерної документації (ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ) вами зазначено, що товар, який є предметом закупівлі, має виготовлятись відповідно до ТУ виробника. Також, це зазначено у таблиці Додатку №1 до тендерної документації (Комерційна пропозиція). Повідомляємо, що ми є виробником товару, який повністю відповідає всім технічним параметрам, що встановлені вами до предмету закупівлі у таблиці Додатку №3 до тендерної документації (ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ). Проте, ми виробляємо цей товар відповідно до ДСТУ ГОСТ 19917:2016 (ГОСТ 19917–2014, IDT) «Меблі для сидіння та лежання. Загальні технічні умови», який прийнято як національний стандарт Наказом Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») № 122 від 26.04.2016 р. Враховуючи вищезазначене, просимо вас внести зміни в тендерну документацію, а саме у таблицях Додатку №3 до тендерної документації (ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ) та Додатку №1 до тендерної документації (Комерційна пропозиція) фразу «ТУ виробника» замінити на фразу «ДСТУ або ТУ виробника».
Розгорнути Згорнути

відповідь:

Відповідно до службової записки, наданої відділом впровадження інвестиційних проектів та капітального будівництва ПАТ «Центренерго» надаємо відповідь на звернення: Розглянувши запитання, повідомляємо, що у разі прийняття відповідного рішення, Замовником будуть внесені необхідні зміни до тендерної документації до кінцевого строку подання тендерних пропозицій.
Розгорнути: 4 Згорнути

Аукціон

Початок:
09.04.2024 11:19
Завершення:
09.04.2024 11:54

Реєстр пропозицій

Дата і час розкриття: 09.04.2024 11:54

Учасник Первинна пропозиція Остаточна пропозиція Документи
ТОВ "АМФ УКРАЇНА"
Пошук по цьому учаснику
92 137.50 UAH 92 137.50 UAH Документи
115 208.33 UAH 115 208.33 UAH Документи
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НОВИЙ СТИЛЬ"
Пошук по цьому учаснику
140 831.25 UAH 140 831.25 UAH Документи
ТОВ "ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ТОРГОВИЙ ДІМ "БАРСКІ""
Пошук по цьому учаснику
145 705 UAH 145 705 UAH Документи

Публічні документи

25.04.2024 15:41
sign.p7s
25.04.2024 13:24
Протокол
25.04.2024 13:24
Наказ
25.04.2024 13:24
Довідка МВС
16.04.2024 13:14
sign.p7s
16.04.2024 10:11
Баланс за 2023р.
16.04.2024 10:11
Опис до Статуту
16.04.2024 10:11
Статут
04.04.2024 17:55
sign.p7s
04.04.2024 17:53
Витяг ПДВ.jpg

Публічні документи

05.04.2024 17:43
sign.p7s
05.04.2024 12:04
Статут 06.12.2023.pdf

Публічні документи

08.04.2024 10:23
sign.p7s
08.04.2024 10:23
sign.p7s

Отримані пропозиції

Учасник Рішення Пропозиція Опубліковано
ТОВ "АМФ УКРАЇНА"
#45002047
Пошук по цьому переможцю
Переможець 92 137.50 UAH 25.04.2024 10:22

Документи

09.04.2024 11:55
edr_identification.yaml
12.04.2024 15:38
sign.p7s
12.04.2024 15:38
sign.p7s
25.04.2024 10:22
napc

Переможець

Дата і час публікації: 25.04.2024 10:22

Учасник Пропозиція Документи
ТОВ "АМФ УКРАЇНА"
Пошук по цьому переможцю
#45002047
92 137.50 UAH Документи

Документи

09.04.2024 11:55
edr_identification.yaml
12.04.2024 15:38
sign.p7s
12.04.2024 15:38
sign.p7s
25.04.2024 10:22
napc

© 2016 Моніторинговий портал DoZorro. Всі права захищено

Необхідно авторизуватись

Необхідно авторизуватись

Помилка з'єднання